Kaip ištaisyti lėtą „GoDaddy“ „WordPress“ prieglobą naudojant daugybę įrankių + papildinių (ir kaip patikrinti, ar jūsų „GoDaddy“ serveris lėtas)

03.06.2020
Новости 'Kaip ištaisyti lėtą „GoDaddy“ „WordPress“ prieglobą naudojant daugybę įrankių + papildinių (ir kaip patikrinti, ar jūsų „GoDaddy“ serveris lėtas)
0 19 мин.

„WordPress“ svetainė veikia lėtai Varyk Tėti? Jūs ir Visi kiti.


„GoDaddy“ yra žinomas dėl domenų registracijos, o ne apie prieglobą. „iThemes“ pašaukė juos pakuoti per daug žmonių tame pačiame serveryje (būtent taip jie sumažina išlaidas). Jie taip pat lėtai išleisti naujesnes PHP versijas, ir, žinoma, Generalinis direktorius žudo dramblius ir buvo boikotuotas remiantys SOPA. Net „Forbes“ parašė straipsnis pavadinimu „5 priežastys, kurias turėtum palikti Godaddy“. Jie taip pat juodasis sąrašas visų talpyklos papildinių ir priversti naudoti jų pačių įmontuotą talpyklų sistemą, kurioje nėra žvakių, kad būtų galima įkelti talpyklos papildinius, pvz., „WP Rocket“, „WP Fastest Cache“ ar net „W3 Total Cache“..

Jei norite toliau naudoti „GoDaddy“, galite tai pagreitinti atnaujinimas į PHP 7.2 savo „cPanel“, kurdami Nemokamas „Cloudflare“ kompaktinis diskas, ir naudoti papildinius, pvz Autoptimizuoti + WP-Optimizuoti.

Galite paleisti savo svetainę per „Google PageSpeed“ įžvalgos norėdami pamatyti ar sutrumpinti serverio reakcijos laiką yra jūsų ataskaitoje. „Google“ rekomenduoja serverio reakcijos laikas <200 ms. Viskas, kas viršija 200 ms, laikoma lėta, ir jūs galite nustatyti „GoDaddy“ lėti serveriai kaip pagrindinė problema.

Esmė – raginu ieškoti kitur naujo prieglobos paslaugų teikėjo. Netgi po ginčų jų priegloba yra liūdnai už tai, kad esate lėtas. „WordPress“ prieglobos „Facebook“ grupė nuolat basi „GoDaddy“ už tai, o jų priegloba daugelyje „Facebook“ apklausų buvo įvertinta prastai.

aš naudoju „SiteGround“ „WordPress“ priegloba kas taip pat yra naudojamas Yoast, rekomenduoja „WordPress“, ir daugelyje buvo įvertinta kaip pagrindinė priegloba „Facebook“ apklausos. Daug žmonių jau turiu migravo nuo „GoDaddy“ iki „SiteGround“ su greitesnis krovimo laikas. Aš jų pusiau skirtas GoGeek planas ir turi 100% „GTmetrix“ balų su 200 ms serverio atsakymo laikas. Jie taip pat daro laisvos migracijos.

Nepaisant to, šie patarimai padės pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Komentuokite visus klausimus!

Kai baigsite, jūsų „GTmetrix“ ataskaita, tikiuosi, atrodys taip:

2019-GTmetrix-ataskaita

Šis vaizdo įrašas turėtų padėti (laiko žymės yra vaizdo įrašo apraše):

1. Patikrinkite serverio reakcijos laiką

Vykdykite savo svetainę „Google PageSpeed“ įžvalgos norėdami pamatyti ar sutrumpinti serverio reakcijos laiką yra jūsų ataskaitoje. Tai reiškia, kad jūsų prieglobos įmonė naudoja lėtą / pasenusią technologiją, arba jūsų plane to nėra pakankamai serverio ištekliai. Norėdami tai išspręsti, turite arba atnaujinti „GoDaddy“ (valdomas / VPS) planus, arba perjungti į ką nors panašaus „SiteGround“ kieno greičio technologija yra 10x greičiau. Kaip matote žemiau esančiuose „Tweets“, tai yra bendra „GoDaddy“ klientų problema.

Sutrumpinkite serverio reagavimo laiką

Kas yra priežastis-kad-GoDaddy-yra-pakrovimo-labai lėtai-Quora

Lėtas Godaddy

„Godaddy“ serverio reagavimo laikas

Lėtas serverio „Godaddy“ reagavimo laikas

„Godaddy“ serverio atsako laikas

Lėtas „Godaddy“ serverio reagavimo laikas

„Godaddy“ valdomų „WordPress“ hostingo atsiliepimai

2. Naujovinkite į PHP 7.2 „GoDaddy“ „cPanel“

Atnaujinimas į PHP 7.2 gali padaryti jūsų svetainę 2-3 kartus greitesnę. Daugelis „WordPress“ vartotojų naudoja pasenusias PHP versijas nes „GoDaddy“ (ir kiti pagrindiniai kompiuteriai) jūsų automatiškai neatnaujins, nes ji gali sugadinti jūsų svetainę, jei naudojate nesuderinamus papildinius. Štai kodėl kiekvieną kartą, kai „GoDaddy“ išleidžia naują PHP versiją (kurią jie dažnai vėluoja), turėtumėte atnaujinti kuo greičiau.

„WordPress“ PHP etalonai

Kaip atnaujinti “GoDaddy” į PHP 7.2

 1. Prisijunkite prie „GoDaddy“ „cPanel“
 2. Skyriuje Programinė įranga spustelėkite Pasirinkite PHP versiją
 3. Pakeisti į PHP 7.2
 4. Patikrinkite, ar svetainėje nėra klaidų
 5. Jei matote klaidų, paleiskite PHP suderinamumo tikrintuvas norėdami įsitikinti, kad papildiniai suderinami
 6. Jei vis tiek matote klaidų, grįžkite į ankstesnę PHP versiją

„Godaddy“ PHP 7.2

Naujesnė PHP versija - „GoDaddy“ bendruomenė

3. Sumažinkite failus automatiškai optimizuodami

Jei savo svetainę vykdote naudodami „GTmetrix“ / „Pingdom“, dažniausiai matysite rekomendacijas „minify“, „Gzip“ ir kitoms. Įdiekite Autoptimizuoti papildinį ir tiesiog įgalinkite pagrindinio meniu parinktis. Jei planuojate naudoti „StackPath“ (13 veiksmas, kuris yra 10 USD / mėn., kuris pateikiamas su 30 dienų nemokamu bandomuoju periodu, tačiau yra rekomendacija „WordPress“ optimizavimo vadove) įveskite CDN URL.

Automatinis optimizavimas - pagrindinis-nustatymai

Jei naudojate „Google“ šriftus, tai taip pat gali sukelti „GTmetrix“ klaidas:

„Google-Fonts-GTmetrix“

Jei juos matote, eikite į automatinio optimizavimo „Papildomi“ parametrus ir pasirinkite „sujungti ir susieti galvą“:

Automatiškai optimizuokite „Google“ šriftų derinimą

4. Išvalykite savo duomenų bazę naudodami „WP-Optimize“

Įdiekite WP-Optimizuokite papildinį tada spustelėkite „WP optimizuoti“ (kairėje prietaisų skydelyje). Veikia tai ištrina šiukšliadėžę, šlamštą, paskelbia taisymus, atkūrimus ir šiukšlių failus. Kadangi jie nuolat kaupiasi, įsitikinkite, kad suplanuosite „WP-Optimize“ paleidimą maždaug kas 2 savaites.

WP-Optimizuokite švarią duomenų bazę

5. Nustatykite „Cloudflare“ CDN

Debesuota yra nemokama paslauga, gerinanti tiek jūsų svetainės greitį, tiek saugumą. Tai pagerina greitį, talpinant „WordPress“ svetainę keliuose duomenų centrai visame pasaulyje, kuris veikia kaip CDN (turinio pristatymo tinklas) ir sumažina geografinį atstumą, kurio reikia jūsų turiniui keliauti. Turėsite prisiregistruoti gauti nemokamą planą, pakeisti savo vardų serverius į „Cloudflare“, tada pakeiskite kelis „Cloudflare“ prietaisų skydelio nustatymus. Instrukcijos yra žemiau.

„Cloudflare“ duomenų centrai

1. Prisijunkite prie nemokamo „Cloudflare“ plano, pridėkite savo svetainę ir atlikite nuskaitymą. „Cloudflare“ padės jums peržiūrėti puslapių rinkinį, kol pasieksite puslapį, kuriame jums priskiria „Cloudflare“ 2 vardų serveriai.

„Cloudflare“ vardų serveriai

2. Prisijunkite prie savo „GoDaddy“ paskyros ir produktų sąraše eikite į Domenas → Tvarkyti DNS → Vardų serveriai → Keisti. Spustelėkite „pasirinktiniai vardų serveriaiIr pridėkite tuos, kuriuos jums suteikė „Cloudflare“:

„Godaddy Cloudflare“ vardų serveriai

3.Eik į „Cloudflare“ greičio nustatymai ir nukopijuokite juos:

„Cloudflare“ - greitis-skirtukas

4. „Cloudflare“ eikite į talpyklos nustatymai ir išvalyti atskirus failus → Išvalyk viską.

Debesų liepsnos valymas

Tai viskas, ką reikia padaryti. „Cloudflare“ vardų serverių platinimas gali užtrukti iki 72 valandų.

6. Optimizuokite vaizdus

Tam naudosime „GTmetrix“. Paleiskite savo svetainę naudodamiesi „GTmetrix“ ir ataskaitoje matysite vaizdus 3 būdais. „GTmetrix“ rodo tik neoptimizuotus vieno puslapio vaizdus, ​​taigi Pirmiausia optimizuokite vaizdus, ​​rodomus keliuose puslapiuose (logotipas, šoninės juostos ir poraštės atvaizdai), tada paleiskite svarbiausius puslapius per „GTmetrix“ ir taisykite tuos pačius vaizdus.

Yra 3 būdai, kaip optimizuoti vaizdus „GTmetrix“:

 • Pateikite mastelio atvaizdus – pakeiskite didelių vaizdų dydį, kad jie būtų mažesni
 • Nurodykite vaizdo matmenis – nurodykite vaizdo HTML arba CSS plotį / aukštį
 • Optimizuokite vaizdus – be nuostolių suspausti vaizdus naudojant Įsivaizduok

vaizdo optimizavimas

Pateikite mastelio vaizdus – „GTmetrix“ nurodo, kurie vaizdai yra per dideli ir kokių matmenų juos reikia pakeisti. Raskite vaizdą, apkarpykite arba pakeiskite jo dydį, įkelkite jį į „WordPress“, tada pakeiskite seną vaizdą nauju. Sekite savo „vaizdo talpyklas“ ir sukurkite kodų lapą (žemiau). Galite rankiniu būdu patikrinti, ar nėra didelių vaizdų, spustelėdami vaizdą dešiniuoju pelės mygtuku → kopijuoti vaizdo adresą tada eikite į tą URL, kur turėtumėte pamatyti, ar jis nėra per didelis. Niekada nenaudokite vilkite, kad pakeistumėte dydį funkcija vaizdiniame redaktoriuje, nes tai sumažina tik rodomo vaizdo (o ne tikrojo vaizdo) dydį.

Pavyzdys apgauti lapas:

 • Logotipas: 150 (w) x 37 (h)
 • Skaidrės: 1950 (m) x 550 (h)
 • Šoninės juostos valdikliai: 319 (w)
 • Tinklaraščio turinio dalis: 600 (w)
 • Teminiai vaizdai: 200 (w) x 200 (h)
 • Karuselės vaizdai: 225 (h)

Nurodykite vaizdo matmenis – nurodykite „GTmetrix“ ataskaitą ir išplėskite šiuos elementus, kad pamatytumėte, kuriems vaizdams to reikia. Raskite kiekvieną iš „WordPress“, tada nurodykite matmenis (plotį / aukštį), kuriuos jums nurodys „GTmetrix“. vaizdinis redaktorius tuo rūpinasi automatiškai todėl paprastai tai turite padaryti su vaizdais, esančiais valdikliuose, puslapių kūrimo priemonėse ir kitose vietose.

nurodyti-vaizdas-matmenys

Optimizuokite vaizdus Be nuostolių suspausti vaizdus naudojant Įsivaizduok arba Krakenas (abu nemokami, kol pasieksite mėnesio limitą). Nors yra ir kitų visiškai nemokamų papildinių, siūlančių neribotą glaudinimą, Nenaudokite jų, nes jie turi klaidų, neveiks arba sugadins jūsų vaizdus.

Įsivaizduokite instrukcijas

 1. Įdiekite Įsivaizduokite papildinį
 2. Jums bus pasiūlyta instrukcijų
 3. Užsiregistruok „Įsivaizduok“ ir įveskite savo API raktą
 4. Nustatykite suspaudimo lygį (normalus, agresyvus, ypač aukštas) … Aš naudoju agresyvų
 5. Įsivaizduok visus (masiškai suglaudina visus jūsų svetainės vaizdus)
 6. Kai limitas pasibaigs, nusipirkite planą arba palaukite kitą mėnesį, kad galėtumėte nustatyti limitą

įsivaizduok

įsivaizduokite - „WordPress“ - vaizdo optimizavimas

Baigę paleiskite savo puslapius per „GTmetrix“ ir įsitikinkite, kad visi 3 elementai yra 100 proc..

7. Venkite aukšto procesoriaus papildinių

Šių papildinių įkėlimas užtruko ilgai. Daugelis iš jų yra „GoDaddy“ sąraše juodųjų sąrašų įskiepiai nes (ypač stat ir susiję papildiniai) sunaudoja daug procesoriaus.

 1. „AddThis“
 2. „AdSense“ paspaudimų sukčiavimo stebėjimas
 3. Viskas viename įvykių kalendorius
 4. Atsarginis bičiulis
 5. Bebras statybininkas
 6. Geresnės „WordPress“ „Google XML“ svetainių schemos
 7. „Broken Link“ tikrintuvas (naudokite „Dr. Link Check“)
 8. Nuolatinis „WordPress“ kontaktas
 9. Susisiekite su 7 forma
 10. Kontekstiniai pranešimai
 11. „Digi Auto“ nuorodos
 12. „Disqus“ komentarų sistema
 13. „Divi Builder“
 14. Esminis tinklelis
 15. Žiūrėti visą 65 lėtų įskiepių sąrašą

Taip pat galite naudoti „GTmetrix“ krioklio skirtuką, kad pamatytumėte lėtus papildinius …

Lėtas „WordPress“ papildinys

Ištrinkite juos arba suraskite greitesnį papildinį, kuris atlieka tą patį darbą. Pavyzdžiui, Revolution Slider papildinys gali sukelti greičio problemų Vienatūris slankiklis vos padidina jūsų krovimo laiką. „JetPack“ ir socialinio bendrinimo papildiniai gali sukelti greičio problemų. Ištrinkite „WordPress“ importuotoją, „Hello Dolly“ ir kitus papildinius, kurių jums nereikia. Jei tam tikru metu naudojate tik papildinį (pvz., „Broken Link Checker“), sutvarkykite pažeistas nuorodas ir ištrinkite. „Yoast“ sugeneruoja jums svetainės schemą, todėl jums nereikia „Google XML“ svetainės schemų. Vietoj papildinio įdėkite „Google Analytics“ stebėjimo kodą tiesiai į poraštę. Arba naudokite a „Facebook“ valdiklis ir „Twitter“ valdiklis nenaudojant papildinio. Mažiau papildinių reiškia greitesnį įkėlimo laiką ir mažiau galimų klaidų jūsų svetainėje.

Papildinių patarimai

 • Išjunkite ir ištrinkite visus nenaudojamus papildinius
 • Diagnozuokite lėto įkrovimo papildinius naudodami „GTmetrix“ krioklio skirtuką
 • Lėtus papildinius pakeiskite lengvais papildiniais (žr. Kitus 3 veiksmus)
 • Išjunkite visus nenaudojamus papildinio nustatymus (kaip ir išjungėte nenaudojamus „WordPress“ nustatymus naudodami „WP Disable“, individualūs papildinių nustatymai taip pat gali padidinti jūsų įkėlimo laiką)

8. Venkite „Google Maps“

Tai užmuša jūsų krovimo laiką. Pabandykite naudoti tik vieną kontaktų puslapyje arba padarykite žemėlapio ekrano kopiją (nes nuotrauka įkeliama greičiau nei įdėtą žemėlapį) ir naudokite nuorodą „Atidaryti žemėlapiuose“..

9. Venkite reklamos

Kaip ir „Google Maps“ reikalauja, kad jūsų svetainė surinktų resursus iš išorinių svetainių ir pridėtų TON užklausų į savo „GTmetrix“ / „Pingdom“ ataskaitą, reklamos yra pats blogiausias dalykas, kurį galite padaryti naudodamiesi savo krovimo laikais. Pamirškite naudoti „Google AdSense“ ir pradėkite naudoti filialų nuorodas (jos ne tik yra pelningesnės, bet ir sumažins jūsų krovimo laiką).

„GTmetrix“ skelbimai

10. Naudokite greitą slankiklį / galeriją / Social Sharing plugin

Vienatvė – 19 USD kainuojantis lengvas slankusis įskiepis, kurį labai lengva naudoti ir kurį galima gerai pakeisti Revolution Slider arba Sluoksnio slankiklis kurios yra žinomos dėl „WordPress“ svetainių sulėtėjimo.

Meta Slider Nemokamas minimalus slankusis įskiepis su puikiais atsiliepimais.

vienatūris-slankiklis

„Envira“ galerija – 29 USD lengvas galerijos papildinys, kurį galite naudoti pakeisdami „NextGEN“ galerija ir Esminis tinklelis kurios yra lėtos. Envira turi nemokama versija bet tai nėra albumai, žymės, socialinė integracija, galerijos šablonai, gilusis susiejimas, puslapių sudarymas, el. prekyba, vaizdo koregavimas ir kt..

„FooGallery“ – nemokamas populiarus lengvos galerijos įskiepis su puikiais (5 žvaigždučių) atsiliepimais.

envira galerija

Sassy socialinė dalis – lengvi bendro naudojimo mygtukai su daugiau nei 100 bendro naudojimo ir žymėjimo paslaugų bei pritaikomų piktogramų.

DVK socialinis pasidalinimas – alternatyvus papildinys, palaikantis „Facebook“, „Twitter“ ir „Google“+.

Sassy-social-share

11. Išjungti nenaudojamus parametrus, naudojant „WP Disable“

Įdiekite WP Išjungti papildinys, kuris padeda išjungti nenaudojamus „WordPress“ branduolio (naudojančio procesorių) nustatymus ir turi kitų parinkčių, kaip pagreitinti „WordPress“ svetainę. Žemiau pateikiami patarimai.

 • Išjunkite VISUS NUSTATYMUS, kurių nenaudojate
 • Planavimas šlamšto ištrynimas yra gera idėja
 • Jaustukai, „Google Maps“ ir Gravatarai reikia ilgai krauti
 • Pingbacks ir trackback paprastai nėra verti papildomų išteklių
 • Nustatykite įrašų taisymą į 3–5, kad turėtumėte atsarginę kopiją, bet jums nereikia šimtų
 • Kitos parinktys, pateiktos skirtuke „Prašymas“, gali dar labiau pagerinti jūsų krovimo laiką

WP-Išjungti-Prašymai

WP-Išjungti-Žymos-Nustatymai

WP-Išjungti-Administratorius

/ WP-Išjungti-SEO.

WP-Išjungti-Kiti

12. „Lazy Load“ vaizdo įrašai

Pavienis vaizdo įrašas paprastai prideda 2–3 sekundes prie jūsų puslapio įkėlimo laiko. Juokingi įkelti vaizdo įrašai įskiepis daro jį taip, kad vaizdo įrašai įkeliami tik tada, kai skaitytojai nuslinka žemyn puslapiu ir jis tampa matomas.

„YouTube“ įterpimai – kita galimybė yra įkelti vaizdo įrašus tik tada, kai žmonės spustelėja paleidimo mygtuką. Aš neketinu išradinėti rato (ir jums reikės šiek tiek žinių apie kodavimą), bet aš tai laikiausi lengva „YouTube“ įdėjimo pamoka. Iš esmės įklijuosite šiek tiek kodo į savo žiniatinklio šabloną, įklijuosite dar šiek tiek kodo į CSS, tada įdėsite kiekvieną vaizdo įrašą naudodami „div“ kodą. Jei jums reikia pagalbos, galite paprašyti, kad mano kūrėjas tai padarytų už jus, tačiau tai daro didžiulį skirtumą.

13. Nustatykite „StackPath“ CDN

„StackPath“ CDN priglobia jūsų svetainę 31 duomenų centre visoje šalyje / pasaulyje, kuriuose sumažina geografinį atstumą tarp jūsų serverio ir lankytojų. Ir „Cloudflare“, ir „StackPath“ yra CDN, tačiau daugiau duomenų centrų = greitesnis turinio pateikimas. Tai yra 10 USD / mėn. Su 30 dienų bandymu.

Galite (ir turėtumėte bent jau išbandyti) naudodami ir „Cloudflare“, ir „StackPath“, nes kol „Cloudflare“ nemokama, „StackPath“ naudoja SSD (kietojo kūno diskus) su 10 GB jungtimis, o jų palaikymo komanda sugebėjo pagerinti mano „GTmetrix YSlow“ rezultatą 8%. Nepaisant to, įsitikinkite, kad susisiekite su jų palaikymo komanda, kad įsitikintumėte, jog ji sukonfigūruota optimaliai, tada iš naujo patikrinkite savo svetainę „GTmetrix“. Jei matote patobulinimą, išlaikykite jį. Jei ne, atšaukite nemokamą bandomąją versiją. Bet tikrai verta išbandyti.

„StackPath“ duomenų centrai

1 žingsnis: Prisijunkite prie „StackPath“ naudodami nemokamą 30 dienų bandomąją versiją, kad pamatytumėte, kaip jums tai patinka.

2 žingsnis: eikite į „StackPath“ prietaisų skydelį, spustelėkite skirtuką CDN ir sukurkite „StackPath“ CDN svetainė.

„StackPath-CDN-Tab“

„StackPath-CDN-Domain“

„StackPath-Server-IP-Address“

CDN-URL-StackPath

3 žingsnis: Nukopijuokite savo CDN URL ir įklijuokite į automatinio optimizavimo parametrus nuo 3 veiksmo.

Automatinis CDN nustatymas

4 žingsnis: „StackPath“ eikite į CDN → Talpyklos nustatymai, tada spustelėkite „Išvalyti viską“.

„StackPath-Purge-Cache“

5 žingsnis: Paleiskite savo svetainę į GTmetrix ir „turinio pateikimo tinklas“ „YSlow“ turėtų būti žalios spalvos.

CDN GTmetrix YSlow

Jei išplėsite elementus „GTmetrix“ ir pamatysite, kad tai siejama su jūsų CDN, susisiekite su „StackPath“ palaikymo komanda, kuri turėtų padėti jums jas ištaisyti. Jie turi puikų palaikymą.

Domenų, neturinčių slapukų, „MaxCDN“

„GTmetrix YSlow“ be „StackPath“
„GTmetrix YSlow“ be „MaxCDN“„GTmetrix YSlow“ su „StackPath“
„GTmetrix YSlow“ su „MaxCDN“

14. Priglobkite „Google Analytics“ vietoje

CAOS yra papildinys, nustatantis „sverto naršyklės talpyklą“, kurią dažnai matysite „GTmetrix“ ir kituose greičio tikrinimo įrankiuose. Tiesiog įdiekite papildinį, įveskite savo stebėjimo ID, o papildinį atliks visa kita.

Svertas-naršyklė-talpyklos talpinimas-Google-Analytics

15. Raskite savo lėčiausiai įkeliamus puslapius

Galite naudoti „Google Analytics“ norėdami rasti dažniausiai žiūrimų ir lėčiausio krovimo puslapių krovimo laikus (ir rekomendacijas). Prisijunkite prie „Google Analytics“ ir kairėje eikite į Elgesys → Svetainės greitis → Pasiūlymai dėl greičio. Spustelėkite „Puslapio greičio pasiūlymai“, jei norite pamatyti rekomendacijas, nors, sakyčiau, „GTmetrix“ rekomendacijos paprastai yra geresnės.

Greitis-pasiūlymai-„Google-Analytics“

16. Laikykite atnaujintą „WordPress“ programinę įrangą

Atnaujinkite „WordPress“ branduolį, temą, papildinius ir pagrindus, jei juos naudojate (pvz., „Genesis“)..

„WordPress“ naujiniai

Perjungti į „SiteGround“ (# pagrindinis kompiuteris „Facebook“ apklausose)

„SiteGround“ yra nuolat vertinamas kaip pagrindinis kompiuteris „Facebook“ apklausos ir yra pasauliai geresni už GoDaddy. Jie taip pat naudojamas Yoast, aš ir rekomenduoja „WordPress“. Kitas puikus pasirinkimas yra Kinsta Kas yra greitas, bet brangiau. Jei lėtai serverio atsakymo laikas „PageSpeed ​​Insights“ apžvalgoje peržiūrėkite žmones, kurie persikėlė nuo „GoDaddy“ iki „SiteGround“ ir paskelbė savo rezultatai. Pastebėsite, kaip niekas neina iš „SiteGround“ į „GoDaddy“, nes tai yra milžiniškas ankstesnio lygio įvertinimas.

„Yoast-on-Twitter“ -Mes tiesiog perėjome prie svetainės

Aš naudoju jų pusiau skirtas GoGeek planas kuris ateina su 4x daugiau serverio ištekliai nei bendras hostingas. Spustelėkite mano puslapius, kad pamatytumėte, kaip greitai jie įkeliami, peržiūrėkite mano „GTmetrix“ ataskaitą arba pamatykite žmones, kurie migravo ir paskelbta nauji krovimo laikai. Jie taip pat daro laisvos migracijos.

„Godaddy-to-SiteGround“

Štai „Facebook“ apklausos apie tai, kas, žmonių manymu, yra „geriausia“ priegloba:

2019 m. ApklausaPeržiūrėti apklausą2017-WordPress-Hostingas-FB-ApklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija„Elementor“ prieglobos rekomendacijosPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2019 m. Liepos mėn. Rekomendacija dėl prieglobosPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija„WordPress-Host-Poll-2018-rugpjūtisPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaBendri priegloba-apklausa-2017Peržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2019-Hostingas-ApklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaEiti į prieglobos įmonęPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija„WordPress-Hostingas-Apklausa-2017“Peržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaTvarko-priegloba-apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaWooCommerce-Hostingas-FB-ApklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2016 m. - Žiniatinklio priegloba - apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaGeriausios „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjo apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaGeriausios žiniatinklio prieglobos-2019-apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija„WP Friendly Hosting“ apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2016-WordPress-Hostingas-FB-ApklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaMėgstamiausias „Elementor“ prieglobaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2018 m. Prieglobos rekomendacijosPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija„WordPress“ apklausa 2018. rugsėjisPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaTvarko-WordPress-Hostingas-Apklausa-2017Peržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2019-Šeimininkai-Apklausa-1Peržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaHostingas-apklausa-už greitįPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija„WordPress“ priegloba-apklausa-birželio-1 dPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija„SiteGround“ rekomendacijaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2014-Tvarko-WordPress-Hostingas-FB-ApklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaGeriausios žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaHostingas – apklausa – 2019 vasario mėnPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaHostingas-rekomendacijos-apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija

„Bluehost vs SiteGround“

„WordPress“ žiniatinklio prieglobos apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija

Juos rekomenduoja „WordPress“:

„SiteGround“ - rekomenduojama - „WordPress-Host“

Ir pagal Ivica kas vadovauja „WordPress“ paspartinti „Facebook“ grupę su 16 000 ir daugiau narių.

„WordPress-Speed-Up“ rekomenduojami įrankiai

Keletas gijų:

„SiteGround“ ir „Godaddy“ „Twitter“

„Godaddy To SiteGround“

„Godaddy“ į „SiteGround“ migraciją

„Godaddy“ į „SiteGround“ greičiau

„Godaddy To SiteGround Faster“ svetainė

„Godaddy“ į „SiteGround“ migraciją

EIG-to-SiteGround

„SiteGround“ migracija

„SiteGround“ turi 3 planai:

„WordGress“ svetainių talpinimas

Aukštesniuose planuose yra daugiau serverio ištekliai (Svarbiausias veiksnys „WordPress“ optimizavimo vadove). Štai pilna palyginimo lentelė, bet „GrowBig“ suteikia apie 2x daugiau serverio išteklių nei „StartUp“, o „GoGeek“ yra pusiau skirtas priegloba o tai suteikia dar daugiau. „GrowBig“ ir naujesnė versija suteikia nemokamą perkėlimą, išdėstymą, patobulintą talpyklą ir galimybę priglobti kelias svetaines. „GoGeek“ teikia prioritetinę paramą. Jų debesų priegloba yra gana didelė kaina – 80 USD / mėn.

Jūs galite pamatyti tai jų funkcijų puslapis:

„SiteGround-Server-Resursų palyginimas“

Aš naudoju „SiteGround“, nes:

 1. Mano GTmetrix + Pingdom ataskaitos kalba pačios už save
 2. Mano puslapiai įkeliami akimirksniu (jei norite, spustelėkite juos)
 3. Greitas greičio technologija (PHP 7.3, NGINX, SG optimizatorius, Debesų liepsna)
 4. Rekomenduoja Mielės, „WordPress“, Ivica„WordPress“ paspartinti
 5. „SiteGround“ serveriai veikia labai greitai, o ne perpildytas kaip GoDaddy
 6. Tiesioginis pokalbis vyksta akimirksniu ir atsakoma į bilietus daug greičiau nei GoDaddy
 7. Jie apsaugo jūsų svetainę nuo įsilaužėlių / kenkėjiškų programų, o „GoDaddy“ neturi
 8. Mano tinklaraštis turi niekada nenusileidoatsitiktinės klaidos žmonių gauna su GoDaddy
 9. Naujovinti į PHP 7.2 yra nemokama (skirtingai nei GoDaddy) ir jie neįtraukia į juodąjį sąrašą papildinių
 10. „GrowBig“ ateina su inscenizavimu, daugiau saugyklos ir daugiau serverio išteklių (slinkite žemyn iki „paskirstome jums reikalingus išteklius“ ir užveskite pelės žymeklį ant serveris skirtukas)
 11. „GoGeek“ ateina su dar daugiau serverio išteklių, saugykla, prioritetų palaikymu
 12. Nemokama migracija, migratoriaus papildinys, ir a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 13. Daug pagyrų Reddit, „Facebook“ pokalbiai, „Twitter“, „TrustPilot“
 14. Daugiau pagyrų „Facebook“: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 15. „GoDaddy“ klientai, persikėlę į „SiteGround“: # 1, # 2# 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24

Partnerių atsisakymas – jei užsiregistruosite „SiteGround“ naudodamiesi mano filialų saitas Aš tau paaukosiu gerą gabalą. Kiekvienais metais dovanoju 3000 USD „GoFundMe“ kampanijoms (2018 m. Reikėjo maitinti alkanuosius Denveryje; 2017 m. Buvo Raudonojo kryžiaus uraganas „Harvey“). Jūsų palaikymas padeda, ir aš tai nuoširdžiai vertinu. Bet kuriuo atveju vengčiau „GoDaddy“ – prisijunkite prie kai kurių „Facebook“ grupių ir pamatysite pokalbiai, apklausos, tweets, ir žmonių PSO migravo„GoDaddy“ į „SiteGround“. Atsisakau niekam rekomenduoti „GoDaddy“ – jų serveriai yra perpildytas, užkrėstas kenkėjiška programa, ir jie turi SOPA palaikantį + dramblių medžioklės įkūrėją. Daryk savo tyrimai ir pažiūrėk, kas yra Yoastas šiuo metu naudoja.

OMM-on-SiteGround

Žmonės paprastai migruoja todėl, kad jų greičio technologija gali perpus sumažinti apkrovos laiką:

Perjungimas į „SiteGround“

„SiteGround“ įkėlimo laiko perkėlimas

„Bluehost“ į „SiteGround GTmetrix“

„HostGator“ į „SiteGround“

„SiteGround GTmetrix“

„SiteGround“ „Google PageSpeed“ įžvalgos

100 puikių balų svetainėje

„SiteGround Genesis“

„SiteGround“ pateiktas greitis

„SiteGround GTmetrix“ ataskaita

Sutrumpintas „SiteGround“ įkrovos laikas

Nauji „SiteGround“ atsakymo laikai

„HostGator“ perkėlimas į „SiteGround“

„JoGla“ „SiteGround“ atsako laikas

Perėjo prie „SiteGround“ prieglobos

„SiteGround Rocket“ Įsivaizduokite „Combo“

„Joomla GTmetrix“ svetainėje

„SiteGround“ „PageSpeed“ įžvalgos

„JoGla“ svetainėje

Sumažintas „SiteGround“ apkrovos laikas

Greitas „SiteGround“ priegloba

Nauji „Pingdom“ rezultatai „SiteGround“

Naujas „SiteGround“ reagavimo laikas

„SiteGround“ reagavimo laiko gerinimas

Gaukite prieglobą iš „SiteGround“

„SiteGround“ yra puikus pasidalinta talpinimo galimybė. Jei ieškote kažko dar greičiau (valdoma debesies priegloba), Debesys yra jūsų geriausias pasirinkimas ir prasideda nuo 10 USD / mėn. už populiariausią „DigitalOcean“ planas. Palaikymas nėra toks geras kaip „SiteGround“ (bilietai gali užtrukti kelias valandas), bet „Cloudways“ serveriai lenkia „SiteGround“, „WP Engine“ ir išpūs iš vandens „GoDaddy“, EIG ir A2. Čia yra žmonių, kurie persikėlė į „Cloudways“, tweet ir paskelbė jų rezultatus: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 8, # 9, # 10.

Prieglobos rekomendacijos „Facebook“

„VPS Cloud“ priegloba „WooCommerce“ apklausa

„VPS Cloud Cloud“ apklausa

„WordPress“ hostingo pasiūlymai

Žiūrėkite „Tvarkomą„ WordPress “prieglobą„ Cloudways “

Perskaitykite Mano visą „WordPress“ greičio vadovą

Jei ieškote daugiau patarimų, kaip greičiau įkelti „WordPress“ svetainę, peržiūrėkite mano „WordPress“ greičio vadovas kuris turi daugiau nei 400 komentarų ir padėjo keliems žmonėms optimizuoti savo svetainę, kad ji būtų įkelta 400% greičiau. Aš jau peržiūriu daugelį patarimų, bet jei vis dar stengiatės lėtai „WordPress“ svetainėje naudoti „GoDaddy“, aš visada ją atnaujinu naujomis gėrybėmis..

„WordPress“ greičio optimizavimo vadovas

Gaukite pagalbos iš „My WordPress Speed ​​Optimizer“

„Pronaya“ yra „WordPress“ kūrėjas, kurį radau freelancer.com kuris gyvena Bangladeše ir specializuojasi „WordPress“ greičio optimizavime (taip, jis geresnis už mane). Aš dirbu su juo daugiau nei 5 metus ir jis yra tas, kuris padėjo man optimizuoti savo svetainę, kad įkelčiau taip greitai ir daug klientų svetainių, kad įkelčiau 500% greičiau. Jis kainuoja 40 USD / val. (Projektai paprastai vykdomi 300–400 USD) ir jis turi puikią 5 žvaigždučių apžvalgą savo laisvai samdomo darbuotojo profilyje. Aš dirbau su daugiau nei 20 užsienio šalių laisvai samdomų vertėjų ir jis yra tas, į kurį visada kreipiuosi, kad pasiekčiau pažangų „WordPress“ greitį ir plėtrą..

Kaip išsinuomoti Pronają – užsiregistruoti Laisvai samdomo asmens sąskaita ir ieškokite vartotojo BDkamolis. Įsitikinkite, kad parinktis „internetiniai vartotojai“ yra išjungta, arba rašykite jam el. Paštu [email protected] Tik rimti klausimai ir nesakykite jam, kad tikitės 100 proc. Balų, kai naudojate lėtą prieglobą, išsipūtusią „WordPress“ temą ir daugybę papildinių. Prašau peržiūrėti mano „WordPress“ greičio vadovas įsitikinkite, kad naudojate gerą prieglobą, ir bent jau sumažinkite papildinius (ačiū !!!).

„Pronaya-Kumar-S“ atsiliepimai

Dažnai užduodami klausimai

&# x2705; Ar „GoDaddy“ yra problema?

Tikriausiai jie perpildė savo serverius ir buvo įvertinti prastai 40 ir daugiau „Facebook“ apklausų. Kalbant apie greitį, „GoDaddy“ yra vienas blogiausių hostingo pasirinkimų, kurį galite padaryti.

&# x2705; Kaip patikrinti, ar serverio reakcijos laikas yra lėtas?

Paleiskite savo svetainę naudodami „Google PageSpeed ​​Insights“ ir patikrinkite savo serverio reakcijos laiką. Jis turėtų būti mažesnis nei 200 ms.

&# x2705; Kas yra lengviausias būdas pagerinti „GoDaddy“ įkėlimo laiką?

Naujovinkite į „GoPaddy“ paskyros PHP 7.2, įdiekite „Autoptimize“ papildinį, nustatykite nemokamą „Cloudflare“ kompaktinį diską, išvalykite duomenų bazę naudodami „WP-Optimize“ ir naudokite vaizdo optimizavimo papildinį, pvz., „ShortPixel“. Venkite jokių papildinių, kurie sunaudoja daug procesoriaus ir kelis kartus rodomi „GTmetrix“ ataskaitoje. Taip pat sudarinėju 65 ir daugiau lėtų įskiepių sąrašą, kad būtų išvengta.

&# x2705; Ar galite naudoti talpyklos papildinį su „GoDaddy“?

Ne, „GoDaddy“ naudoja savo įmontuotą talpyklų sistemą ir juodųjų sąrašų talpyklos papildinius. Problema yra ta, kad talpyklos papildiniai jūsų greičiui daro daug daugiau, nei tik talpyklos kaupimas.

&# x2705; Kodėl „GoDaddy“ perpildo savo serverius?

Norėdami sumažinti išlaidas. GoDaddy yra žinomas kaip vienas dalykas (pigus) ir yra skirtas pradedantiesiems svetainių vartotojams. Labiausiai patyrę vartotojai, kurie prisijungia prie su „WordPress“ susijusių „Facebook“ grupių ir atlieka daugiau tyrimų, žino, kad yra geresnių variantų.

&# x2705; Koks yra geriausias greičio tikrinimo įrankis?

„GTmetrix“ yra geriausias įrankis gauti konkrečių rekomendacijų, kaip pagerinti greitį, ir rasti konkrečius vaizdus ar papildinius, kuriuos reikia optimizuoti. „Google PageSpeed ​​Insights“ pirmiausia tinka matuoti serverio reakcijos laiką.

Taigi…. ar tai suveikė?
Praneškite man savo naujus „Pingdom“ / „GTmetrix“ įvertinimus komentaruose! Arba, jei jums reikia pagalbos taisant lėtą „GoDaddy“ „WordPress“ prieglobą, palikite komentarą ir aš mielai padėsiu, kai tik galėsiu. Jei tai susiję su mano minėtu papildiniu / įrankiu, atminkite, kad jie taip pat turi savo palaikymą 🙂

Prašome pasidalinti, jei jums patiko ši instrukcija – aš būčiau dėkingas!

O štai „GoDaddy“ įkūrėjas, Bobas Parsonsas:

Bobas Parsonsas Godaddy

„bob-parsons-GoDaddy“

Džiaugsmas,
Tomas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector