Kaip išvalyti „WordPress“ duomenų bazę (ir senas papildinių lenteles)

Kai naudojate „WordPress“, jūsų „WordPress“ duomenų bazė neišvengiamai išpūstas.


Duomenų bazėje gali būti paliktos papildinių lentelės, pasibaigę laikinieji terminai, duomenų atkūrimas, atkūrimas, šlamšto ir šiukšlių komentarai, automatiniai juodraščiai ir tūkstančiai nepanaudotų įrašų taisymų..

Šiame vadove aš naudosiu WP-Optimizuoti išvalyti „WordPress“ duomenų bazę. Nors kai kurie papildiniai, tokie kaip „WP Rocket“ (ir kiti), leidžia išvalyti dalį duomenų bazės, jie ne visada leidžia ištrinti senas papildinių lenteles, pvz., „WP Optimize“, „WP-Sweep“ ar „Advanced Database Cleaner“..

Tai atlikus, jūsų duomenų bazė veiks efektyviau ir, savo ruožtu, gali padėti ištaisyti lėtą „WordPress“ svetainę ir priversti ją žymiai greičiau įkelti. Valyti savo „WordPress“ duomenų bazę taip pat yra rekomenduojama „WordPress“ optimizavimo vadove ir tai yra kažkas, ką turėtumėte daryti periodiškai.

1. Kurkite „WordPress“ duomenų bazės atsarginę kopiją

Naudokite „UpdraftPlus“ iš anksto sukurti atsarginę duomenų bazės kopiją.

Neturėtum dėl to jaudintis, bet tik tuo atveju, jei kas nors nutiktų blogai, bent jau turėtum atsarginę kopiją. Įdiekite papildinį, eikite į „UpdraftPlus“ nustatymus ir prijunkite trečiosios šalies paslaugą, kad atsisiųstumėte failus į (aš naudoju „Dropbox“). Po to galite padaryti atsarginę kopiją vienu spustelėjimu.

2. Įdiekite „WP-Optimize“

Įdiekite „WP-Optimize“ papildinį, tada eikite į „WP-Optimize“ → duomenų bazė.

„WP-Optimize-Plugin“

3. Pašalinkite šiukšliadėžę iš savo duomenų bazės

„WP-Optimize“ pamatysite optimizavimo ir lentelių nustatymus.

„Optimizacijos“ nustatymuose, paprastai norite ištrinti viską, išskyrus nepatvirtintus komentarus ir po pranešimų pataisymų. Jei jums sekasi panaikinti nepatvirtintus komentarus (dar nepatvirtintus tinklaraščio komentarus) arba paskelbti revizijas (ankstesnius juodraščius, kuriuos automatiškai paėmė „WordPress“ bet kuriuo metu, kai taisote puslapį ar įrašą), galite juos ištrinti ir.

WP-Optimizuokite švarią duomenų bazę

Duomenų bazės elementai (apibrėžimai)

 • Optimizuokite duomenų bazių lenteles: panašus į standžiojo disko defragmentavimą tik naudojant „WordPress“ duomenų bazę. Tai susigrąžina nepanaudotą vietą jūsų duomenų bazės lentelėse, sumažina saugyklos kiekį ir daro prieigą prie lentelių efektyvesnę.
 • Skelbti peržiūras: automatiškai sukuriamas kiekvieną kartą išsaugojant ar atnaujinant įrašą.
 • Automatinis pranešimų juodraštis: nubraižo „WordPress“ automatiškai išsaugo, kai redaguojate.
 • Išmesti įrašai: jūsų ištrinti įrašai.
 • Šlamštas ir sugadinti komentarai: komentarai pažymėti kaip šlamštas arba ištrinti.
 • Nepatvirtinti komentarai: tinklaraščio komentarai, kurių nepatvirtinote.
 • Pasibaigę trumpalaikiai variantai: nepanaudoti talpyklos duomenys (pvz., socialinio bendrinimo papildinys puslapiuose ar žinutėse kaups „bendrinimo skaičių“).
 • Pingbacks: būdas pranešti apie tinklaraščius, kuriuos susiejote su jais.
 • „Trackback“: dar vienas būdas pranešti apie tinklaraščius, kuriuos susiejote su jais.
 • Paskelbkite meta duomenis: informacija, rodoma vartotojams kiekviename įraše (pvz., autorius, paskelbimo data, kategorija). Tai ištrins įrašo meta duomenis, nepriklausančius jokiam įrašui.
 • Komentuokite meta duomenis: tas pats, kaip skelbti meta duomenis tik komentarams gauti.
 • Našlaičių santykių duomenys: dažnai sukuriami įskiepių, kai ištrinami įrašai.

4. Ištrinkite lenteles, paliktas po senais įskiepiais

Skirtuke „WP-Optimize Tables“ pamatysite savo duomenų bazės lenteles.

Atkreipkite dėmesį į lenteles, kuriose parašyta „neįdiegta“, o šalia jų yra mygtukas Pašalinti. Tai yra lentelės paliktas naudojant senus papildinius, kurie šiuo metu neįdiegti jūsų „WordPress“ svetainėje (todėl turėtumėte juos ištrinti, jei neketinate jų naudoti dar kartą). „WP-Optimize“ taip pat nurodo, kokiam dydžiui ir kuriam papildiniui priklauso lentelė, kuris vėl bus tas, kurį jau ištrynėte.

WP lentelių optimizavimas

5. Suplanuokite nuolatinių duomenų bazių valymo darbus

Aš rekomenduoju suplanuoti automatinį duomenų bazės valymą maždaug kartą per savaitę (arba net dažniau didelėse svetainėse, kuriose yra daug papildinių). Tai galite rasti skiltyje „WP-Optimize“ → „Nustatymai“.

WP Optimizer suplanuotas duomenų bazių valymas

Jei jau naudojate papildinį, pvz., „WP Rocket“, kuriame yra įmontuota duomenų bazės valymas, galite naudoti tai planuodami savaitinius duomenų bazių valymus, tada įdiekite „WP-Optimize“ tik tada, kai jums reikia išvalyti duomenų bazių lenteles nuo ištrintų papildinių (aš visada renkuosi įdiegę mažiau papildinių).

„WP Rocket“ automatinis duomenų bazės išvalymas

6. Kiti papildiniai, kurie valo jūsų duomenų bazę

Daugelis kitų duomenų bazės valymo papildinių daro tą patį tikslą, kaip ir „WP-Optimize“

Išplėstinė duomenų bazių valymo priemonė – panašus į „WP-Optimize“, tačiau leidžia toliau pasinerti į savo duomenų bazę ir leidžia peržiūrėti „cron“ darbus. „Premium“ versija visų pirma yra tinkama tolesniam senų papildinių duomenų bazės valymui, joje yra našlaičių, papildinių, temų ir WP parinkčių..

„Advanced-Database-Cleaner“

„WP-Sweep“ – leidžia išvalyti papildomas parinktis, tokias kaip vartotojo meta ir termino meta, bet pasidarykite atsarginę kopiją ir darykite tai tik tada, kai žinote, ką darote (tai atlikę ištrinsite terminus savo įrašų juodraščiuose).

WP valymo nustatymai

„Plugins“ šiukšlių surinkėjas – leidžia ištrinti tik senas papildinių lenteles su vidutiniškomis apžvalgomis.

Papildinių šiukšlių surinktuvo nuskaitymas

Breeze By Cloudways – „Cloudways“ prieglobos sukurtas papildinys (jie nuostabūs). Tai leidžia ištrinti tik keletą svarbių duomenų bazės elementų, tačiau neleidžia optimizuoti duomenų bazės lentelių ar ištrinti įrašų meta duomenis, komentarų meta duomenis ar lenteles, kurias paliko ištrinti papildiniai..

„Breeze“ duomenų bazės valymas

Dažnai užduodami klausimai

&# x2699; Kuris papildinys yra geriausias norint išvalyti duomenų bazę?

„WP-Optimize“ leidžia išvalyti duomenų bazę ir papildomų priedų lenteles, o „WP Rocket“ – tik duomenų bazę. Norėdami visiškai išvalyti, rekomenduoju naudoti „WP-Optimize“.

&# x2699; Kaip ištrinti likusias įskiepių lenteles?

„WP-Optimize“ turi galimybę ištrinti lenteles, kurias paliko seni jūsų ištrinti papildiniai. Tai parodys, kuriam papildiniui priklauso lentelė, ir pateiks raginimą, kuriame sakoma, kad neįdiegta su mygtuku Pašalinti.

&# x2699; O kas, jei aš jau naudoju „WP Rocket“?

„WP Rocket“ neleidžia ištrinti likusių įskiepių lentelių, tačiau puikiai tinka valyti visa kita jūsų duomenų bazėje.

&# x2699; Kaip dažnai turėtumėte išvalyti savo duomenų bazę?

Kartą per savaitę daugumoje svetainių turėtų pakakti. Didesnėse svetainėse, kuriose yra daug papildinių, galbūt norėsite ją valyti dažniau.

&# x2699; Ar tai sugadins mano svetainę?

Neturėtų, bet iš anksto turėtumėte pasidaryti atsarginę kopiją. Papildiniai, tokie kaip „WP-Optimize“, pabrėžia veiksmus, kurių tikimybė sukelti klaidų yra maža, ir ragina pasidaryti atsarginę kopiją.

Tikiuosi, kad šis straipsnis buvo naudingas norint išvalyti jūsų „WordPress“ duomenų bazę ir padėjo pagreitinti jūsų svetainę! Jei turite klausimų, palikite komentarą žemiau ir aš kuo greičiau su jumis susisieksiu.

Taip pat žiūrėkite: Kaip aš gavau 100% „GTmetrix“ balus

Džiaugsmas,
Tomas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map