Kaip padaryti mažiau HTTP užklausų naudojant WordPress ir GTmetrix YSlow

„WordPress“ svetainėje turite pateikti mažiau HTTP užklausų?


Tai tiesiog reiškia, kad turite sumažinti, kiek elementų (užklausų) įkeliama į jūsų svetainę.

Pateikite mažiau HTTP užklausų

CSS ir „JavaScript“ failų derinimas gali padėti, tačiau yra ir kitų optimizacijų, galinčių sumažinti HTTP užklausas, pvz., Pasirinktinai išjungti papildinius, kurių nereikia įkelti į tam tikrus puslapius, „WooCommerce“ scenarijų ir stilių išjungimą ne el. Prekybos puslapiuose arba išvengiant didelio procesoriaus. įskiepiai, kurie sukuria daug užklausų ir sulėtina jūsų svetainę.

Pateikite mažiau HTTP užklausų yra „GTmetrix“, „Pingdom“ ir kitų greičio tikrinimo priemonių rekomendacija. Žemiau pateiktos rekomendacijos padės sumažinti užklausas ir pagreitinti jūsų svetainę.

1. Sujunkite CSS stilių ir „JavaScript“

CSS stilių ir „JavaScript“ derinimas reiškia, kad reikia nukopijuoti / įklijuoti viską, kas yra jūsų CSS failuose, į vieną failą. Tai leidžia naršyklėms pateikti vieną CSS failo užklausą, o ne kelias užklausas. Daugelyje talpyklos papildinių yra galimybė derinti CSS + „JavaScript“ failus.

1 žingsnis: Talpyklos papildinio nustatymuose raskite galimybę sujungti ir sumažinti CSS + „JavaScript“.

2 žingsnis: Įjunkite kiekvieną nustatymą vienu metu ir testo rezultatus pateikite „GTmetrix“.

Sumažinkite CSS failų sujungimą

Sumažinkite „Java“ failų sujungimą

3 žingsnis: Patikrinkite, ar jūsų svetainėje nėra matomų klaidų. Jei matote klaidų, peržiūrėkite šaltinio kodą, suraskite probleminius failus ir neįtraukite jų iš CSS ar „JavaScript“ mažinimo nustatymų. Pvz., Jei įjungus tam tikrą nustatymą dingsta jūsų slankiklis, patikrinkite slankiklio failus šaltinio kode ir pašalinkite probleminį failą. Jei nematote klaidų, to nereikia.

Arba galite rankiniu būdu sujungti CSS failus „WordPress“ skiltyje Išvaizda > Temų redaktorius. Jūs tiesiog nukopijuosite ir įklijuosite visų failų turinį į vieną CSS failą.

„WordPress CSS“ failai

2. Pasirinktinai išjunkite papildinius

Daugybė papildinių veikia visoje jūsų svetainėje, net tuose puslapiuose, kur jie nereikalingi.

Kontaktų formas, socialinį bendrinimą, turtingą fragmentą, skaidrę ir kai kuriuos kitus papildinius reikia įkelti tik į tam tikros rūšies turinį. Galite juos išjungti bet kur kitur naudodami Turto išvalymas.

Išjungę papildinius puslapiuose, kuriuose jų nereikia įkelti, bus gauta mažiau HTTP užklausų. Tai neapsiriboja papildiniais; scenarijus ir stilius taip pat galima neleisti tam tikruose puslapiuose (pvz., „WooCommerce“ scenarijai, stiliai, krepšelio fragmentai gali būti neleidžiami ne el. prekybos puslapiuose).

1 žingsnisĮdiekite „Asset CleanUp“ arba Kvepalai (abu leidžia pasirinktinai išjungti papildinius).

2 žingsnis: Redaguokite puslapį ar įrašą, slinkite žemyn iki skyriaus „Turto išvalymas“ ir peržiūrėkite, kuriuos CSS + „JavaScript“ failus įkelia į puslapį. Tai gali būti iš papildinių, temų ar išorinių scenarijų.

Išjungti „WordPress“ išorinius scenarijus

3 žingsnis: Išjunkite visus papildinius ir užklausas, kurių jums nereikia tame puslapyje. Galite juos išjungti viename puslapyje visoje visoje svetainėje pagal skelbimo tipą arba naudoti „RegEx“ (įprastos išraiškos), jei norite neleisti jų naudoti tam tikruose URL šablonuose.. „RegEx“ yra tik kartu su „Perfmatters“ arba „Asset CleanUp Pro“.

3. Išjunkite „WooCommerce“ scenarijus, stilius, krepšelio fragmentus

„WooCommerce“ svetainės natūraliai sukuria daugiau HTTP užklausų.

Paprastai jie ne tik reikalauja daugiau papildinių, bet ir įkelia papildomų „WooCommerce“ scenarijų, stiliai, ir krepšelio fragmentai. Kaip jūs galite pasirinktinai išjungti papildinius atlikdami ankstesnį veiksmą, taip pat galite pasirinktinai išjungti „WooCommerce“ užklausų įkėlimą visoje jūsų svetainėje..

Naudodami „Asset CleanUp“ arba „Perfmatters“, neleiskite jų puslapiuose, kur jų nereikia įkelti:

Turto išvalymas „WooCommerce“

Arba „Perfmatters“ leidžia neleisti jų vienu spustelėjimu:

perfmetratorių internetinės komercijos optimizavimas

4. Venkite aukšto procesoriaus papildinių

Aukšto procesoriaus papildiniai gali sugeneruoti daugybę HTTP užklausų.

Paprastai tai yra bendro naudojimo, statistikos (analizės), skaidrės, aplankai, puslapių kūrėjai, kalendoriai, pokalbiai ir kontaktinės formos papildiniai. Iš esmės venkite bet kokio papildinio, kuris siunčia išorines užklausas iš išorinių svetainių, vykdo vykstančius procesus ar tiesiog įkelia daug laiko.

1 žingsnis: Patikrinkite, ar „GTmetrix“ krioklyje ar Užklausos monitorius.

„Lėtas„ WordPress “papildinys

2 žingsnis: Venkite žinomų aukšto procesoriaus papildinių.

 1. „AddThis“
 2. „AdSense“ paspaudimų sukčiavimo stebėjimas
 3. Viskas viename įvykių kalendorius
 4. Atsarginis bičiulis
 5. Bebras statybininkas
 6. Geresnės „WordPress“ „Google XML“ svetainių schemos
 7. „Broken Link“ tikrintuvas (naudokite „Dr. Link Check“)
 8. Nuolatinis „WordPress“ kontaktas
 9. Susisiekite su 7 forma
 10. Peržiūrėti visus 65 lėtus įskiepius

3 žingsnis: Lėtus papildinius pakeiskite greitesniais, lengvais papildiniais. Būtina atlikti tyrimus ir bandymus.

5. Pakeiskite papildinius kodu

Galite išvengti daugelio papildinių pakeisdami juos kodu.

Pavyzdžiai:

 • „Google“ šriftai: priglobkite šriftus vietoje
 • „Google Analytics“ stebėjimo kodas: įterpkite rankiniu būdu
 • Turinys: suprojektuokite jį rankiniu būdu HTML + CSS
 • Įterptieji „Tweets“ arba „Google Maps“: vietoj to padarykite ekrano kopiją
 • Įdėtas „Facebook“ valdiklis: pakeiskite esamu „Facebook“ valdikliu

Apjungiami įskiepiai taip pat padeda. Vienas klasikinis pavyzdys yra naudoti „WP Rocket“, pateiktą su šriftų, analizės ir „Facebook Pixel“ priegloba vietoje, tingus vaizdų ir vaizdo įrašų įkėlimas, duomenų bazės išvalymas, išankstinis įkėlimas, širdies ritmo valdymas ir „Cloudflare“ bei kelių CDN integracija. Naudodami kitus talpyklos papildinius (kadangi dauguma jų neturi šių funkcijų), jums reikės įdiegti 6–7 papildomus papildinius, kad gautumėte tuos greičio optimizavimus, kai jie yra įmontuoti į „WP Rocket“..

6. Pašalinkite išorinius scenarijus

Išoriniai scenarijai yra viskas, kas patraukia užklausas iš išorinių svetainių.

„Google“ šriftus galima sujungti į 1 failą. Vaizdo įrašus galima tingiai įkelti, o „iframe“ pakeisti peržiūros vaizdu. Daugelį scenarijų galima optimizuoti, kitus – ne. Žemiau yra keletas pavyzdžių.

 • „Google“ šriftai: derinkite šriftus ir priglobkite juos vietoje naudodami papildinius, tokius kaip „WP Rocket“, „Autoptimize“, OMGF, „Self-Host Google“ šriftai ir „Asset CleanUp“.
 • Google analizė: pagrindinio kompiuterio stebėjimo kodas vietoje „WP Rocket / CAOS Analytics“.
 • „Google AdSense“: įkelkite asinchroniškai ir išbandykite „Cloudflare Rocket Loader“.
 • Google žemėlapiai: nufotografuokite „Google Map“ vaizdą ir pridėkite nuorodą į važiavimo nuorodas, kai žmonės spustelėja vaizdą (tai atrodo taip pat gerai, kaip žemėlapis)!
 • „Google“ žymų tvarkyklė: paprastai daro daugiau žalos nei naudos bandant derinti kelis scenarijus. Reikėtų naudoti tik didelėms, neoptimizuotoms svetainėms.
 • Įterptieji vaizdo įrašai: naudokite „WP Rocket“ arba „WP YouTube Lyte“, kad tingiai įkeltumėte vaizdo įrašus ir pakeistumėte „iframe“ peržiūros vaizdu (vaizdo įrašai yra labai sunkus elementas).
 • Įterpti valdikliai + Žinutės: imkite ekrano kopijas, o ne jas įterpkite.
 • „Facebook Pixel“: „WP Rocket“ gali pridėti naršyklės talpyklą „Facebook Pixel“.
 • Gravatarai: niekas neveikė, išskyrus „Gravatars“ išjungimą („WP Rocket“ jų nenaudoja ir savo tinklaraštyje). Bet jūs galite išbandyti „Harrys“, FV arba „Optimum Gravatar Cache“ arba pabandyti sulaužyti ar paslėpti išplečiamus komentarus.
 • Socialinio bendrinimo įskiepiai: liūdnai generuoja užklausas iš „Facebook“, „Twitter“ ir socialinių tinklų atnaujinti panašų skaičių. Išbandykite greitesnį įskiepį, pvz Socialinis mopsas, Mashshareris, Socialinis momentas„AddToAny“, WP socialinis pasidalinimas, arba Lengvas socialinis bendrinimas

7. Sujunkite „Google“ šriftus

„Google“ šriftus galima sujungti, kad būtų sukurta 1 užklausa, o ne kelios užklausos.

„Google-Fonts-GTmetrix“

Šie papildiniai turi „Google“ šriftų optimizavimo parinktis:

 • WP raketa
 • Turto išvalymas
 • Autoptimizuoti
 • OMGF

Tačiau geriausias būdas yra priglobti „Google“ šriftus vietoje. Tai reiškia, kad turite atsisiųsti savo šriftus tiesiai iš „Google“ šriftų svetainės, tačiau šriftų skaičius ir šriftų svoris yra minimalus. Tada naudokitės tokiu įrankiu kaip Transfonteris arba konvertuokite šriftus į interneto šriftų failus. Tada įkelsite naujus žiniatinklio šriftų failus į savo „wp-content / upload“ aplanką, pridėsite tinkintą šriftą CSS ir išbandysite šriftą, kad įsitikintumėte, jog jis veikia. Vėl skaitykite šią nuorodą, kad gautumėte visą mokymo programą.

„Transfonter“ - „Google“ - šrifto konversija

7. Sumažinkite HTML, CSS, „JavaScript“

Failų sumažinimas paprastai atliekamas talpyklos papildiniu (žr. 1 veiksmą).

Bet kartais tai gali sugadinti jūsų svetainę. Tokiu atveju turėsite išbandyti kiekvieną parametrą po vieną, patikrinti, ar šaltinio kode nėra probleminių failų, tada neįtraukti tų failų į minifikavimą naudodami talpyklos papildinį. Jei nematote matomų klaidų, to nereikia daryti.

8. Optimizuokite CSS pristatymą

Tai turėtų išspręsti pateikia blokuojančius išteklius elementas „PageSpeed ​​Insights“.

„WP Rocket“, „Autoptimize“ ir kiti panašūs papildiniai turėtų turėti galimybę optimizuoti CSS pateikimą. Tiesiog eikite į savo nustatymus ir įsitikinkite, kad tai įjungėte, ir jis turėtų jį išspręsti.

Optimizuokite CSS pristatymą

9. Atidėti / įkelti kombinuotus „JavaScript“ failus asinchroniškai

Asinchroninis „JavaScript“ reiškia failų įkėlimą po puslapis baigtas atsisiųsti.

Tai galima padaryti naudojant WP Rocket arba „Async JavaScript“ ir turėtų išspręsti pašalinti „Java“ scenarijų blokuojantį elementą. „Async JavaScript“ suteikia jums galimybę visiškai valdyti, kuriuos scenarijus pridėti prie „async“ ar „atidėti“ atributą, o „WP Rocket“ automatiškai atideda „JavaScript“ vienu paspaudimu.

„JavaScript“ failai

10. „Lazy Load“ vaizdo įrašai

Įterptieji vaizdo įrašai yra išoriniai šaltiniai, generuojantys HTTP užklausas.

Jų įkėlimas gali užtrukti daugiau nei 2 sekundes! Nors negalite jų visiškai panaikinti, galite tai padaryti atidėti vaizdo įrašų įkėlimą kol vartotojai slinkite žemyn (tingus įkėlimas) ir spustelėkite paleidimo mygtuką (lengvas įdėjimas).

Čia yra keletas parinkčių: galite naudoti „WP Rocket“, kad įgalintumėte tingų įkėlimą, ir pakeiskite „YouTube“ „iframe“ peržiūros vaizdu. Bet jei neturite „WP Rocket“, galite išbandyti WP „YouTube Lyte“ papildinys arba sekite tai pamoka apie lengvus „YouTube“ įdėjimus. Abu dirba gerai.

Štai pavyzdys (ir puikus vaizdo įrašas apie „WordPress Speed“):

11. Pridėkite CDN

CDN gali padėti pateikti mažiau HTTP užklausų.

Užuot privertę jūsų kilmės serverį atsakyti į prašymą, CDN duomenų centrai iškraus pralaidumą, tuo pačiu palengvindami kilmės serverio apkrovą. „Debesų liepsna“ yra nemokama, todėl ji visiškai nesąmonė.

Keli CDN = daugiau duomenų centrų = greitesnis turinio pateikimas ir didesnis išteklių iškrovimas. Daugelis žmonių pradeda nuo „Cloudflare“, tada, naudodami kelis CDN (aš šiuo metu naudoju abu), galų gale pažvelgia į „StackPath“. „KeyCDN“ taip pat geras. Tai vadinama CDN „grandine“.

Kelių CDN nustatymas
Naudodami „Cloudflare“, jie priskiria jums 2 vardo serverius, kuriuos keičiate savo domenų registre. Su kitais CDN, tokiais kaip „StackPath“ ir „KeyCDN“, jie priskiria jums CDN URL, kurį įklijuosite į talpyklos papildinio CDN URL lauką (dauguma jų jį turi) arba naudosite CDN įgaliklį..

Keli CDN

12. Sumažinkite peradresavimus

Nereikalingi peradresavimai gali sukelti papildomų HTTP užklausų.

Turėsite peržiūrėti „GTmetrix“ ataskaitą, kad sužinotumėte, kas sukelia šią klaidą. Ar ją generuoja išorinis scenarijus ar papildinys jūsų svetainėje? Ar bandėte optimizuoti tą scenarijų ar ieškote lengvesnio papildinio? Ar todėl, kad pakeitėte savo domeno versiją į ne WWW ar HTTPS, bet neatnaujinote visų nuorodų / vaizdų savo svetainėje, kad jie atspindėtų naująją versiją?

Sumažinkite peradresavimo klaidas

Dažnos priežastys

 • Netinkami papildiniai
 • Išoriniai scenarijai
 • Pakeista į „WWW vs NeWWW“, bet nuorodų neatnaujinote
 • Pakeistas į HTTPS ir ne HTTPS, bet nuorodos neatnaujino

13. Optimizuokite vaizdus

Yra 3 pagrindiniai vaizdų optimizavimo būdai, kaip sumažinti vaizdų sukeltas HTTP užklausas:

Pateikite mastelio vaizdus: pakeiskite didelių vaizdų dydį, kad būtų mažesnis. „GTmetrix“ nurodo, kurie vaizdai yra per dideli ir pagal kuriuos matmenis jie turėtų būti apkarpyti / pakeisti. Pabandykite sukurti vaizdo dimensijos kodą, išmatuodami slankiklių, viso tinklaraščio paveikslėlių, valdiklių ir kitų jūsų svetainės sričių matmenis. Tada prieš įkeldami būtinai pakeiskite vaizdų dydį iki tinkamų matmenų. Jei tai padarysite, niekada neturėtumėte pateikti sumažintos vaizdo klaidų.

Optimizuokite vaizdus (nuostolingas glaudinimas): naudokite papildinį, pvz., „ShortPixel“ (rekomenduojama), „Smush“ arba „Imagify“, kad suspaustumėte vaizdus. Nors šie papildiniai sako, kad jie nėra nuostolingi, kartais galite pastebėti nedidelį kokybės praradimą. Štai kodėl prieš imantis visų savo svetainės vaizdų masinio optimizavimo geriausia pasidaryti atsargines vaizdų kopijas ir išbandyti keletą jų, kad įsitikintumėte, ar esate patenkinti kokybe.

Nurodykite vaizdo matmenis: pridėkite plotį + aukštį prie vaizdo HTML arba CSS. Tai automatiškai atliekama „Visual“ redaktoriuje, bet ne tinkintas HTML, kai kurie puslapių kūrėjai ir galbūt kitos jūsų „WordPress“ svetainės sritys. „GTmetrix“ parodys, kuriuose vaizduose yra šių klaidų, ir pateiks teisingus jų matmenis. Norėdami ištaisyti klaidą, turėsite rasti vaizdą „WordPress“ informacijos suvestinėje, redaguoti HTML arba CSS, tada pridėti plotį + aukštį.

Vis tiek reikia pateikti mažiau HTTP užklausų?

Jei vis tiek jums reikia pagalbos, palikite man komentarą. „WordPress“ paspartinti „Facebook“ grupę taip pat naudinga, arba galite išsinuomoti mus „WordPress“ greičio tarnyboms su + + po „GTmetrix“ ataskaitų.

„WordPress“ paspartinti „Facebook“ grupę

Dažnai užduodami klausimai

&# x1f680; Kas sukelia HTTP užklausas?

HTTP užklausos yra viskas, kas sukuria užklausą serveriui (pavyzdžiui, vienas vaizdas sukuria 1 užklausą). „GTmetrix“ skirtuke „Krioklys“ nurodomos visos užklausos, įkeliamos puslapyje.

&# x1f680; Ką galite padaryti 5 atvejais, kad sumažintumėte HTTP užklausas?

5 lengvi dalykai, kuriuos galite padaryti, tai sujungti CSS + „JavaScript“ failus, tingiai įkelti vaizdus ir vaizdo įrašus, išvengti aukšto procesoriaus priedų sąrašo, pasirinktinai neleisti kai kurių puslapių / įrašų papildinių naudojant „Perfmatters“ ar „Asset CleanUp“ ir optimizuoti šriftus..

&# x1f680; Ar talpyklos papildinys padės sumažinti HTTP užklausų skaičių?

Taip, geras talpyklos papildinys turėtų padėti sutrumpinti ir sujungti failus, taip pat sumažinti HTTP užklausas, kai tinkamai sukonfigūruotas. Turiu vadovėlių beveik kiekvienam talpyklos papildiniui.

&# x1f680; Pataisius kitus „GTmetrix“ elementus, sumažės HTTP užklausų skaičius?

Taip, daugeliu atvejų tai ypač padės failų sumažinimas ir sujungimas, peradresavimo klaidų pašalinimas ir CDN naudojimas.

&# x1f680; Kuris talpyklos papildinys labiausiai sumažina HTTP užklausas ir kaip ją sukonfigūruoti?

Aš rekomenduoju „WP Rocket“, kuri daugumoje „Facebook“ apklausų buvo įvertinta Nr. 1 ir turi daugiau greičio optimizavimo funkcijų nei dauguma talpyklos papildinių, todėl dažniausiai „GTmetrix“ gauna geresnius balus ir krovimo laiką. Peržiūrėkite mano mokymo programą, kaip konfigūruoti „WP Rocket“ parametrus.

Ačiū už skaitymą :)

Džiaugsmas,
Tomas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map