Kaip pagerinti „GoDaddy WordPress Hostingas“ serverio reagavimo laiką („Google PageSpeed ​​Insights“ rekomendacija)

Įsibėgėja serverio reakcijos laikas Varyk Tėti?


Jei jūs lankėtės savo svetainėje, nors „Google PageSpeed“ įžvalgos arba „Bitcatcha“, serverio reakcijos laikas turėtų būti trumpesnis 200 ms kaip „Google“ rekomenduoja. Jei to nebus, parodysiu, kaip tai patobulinti.

Štai kaip išspręsti lėtą problemą serverio atsakymo laikas „GoDaddy“: atnaujinkite į PHP 7.2, suaktyvinkite nemokamą „Cloudflare“ kompaktinį diską „Bluehost“ „cPanel“ ir įdiekite kelis spartos papildinius (automatinį optimizavimą, „WP-Optimize“, „Heartbeat Control“, „Blackhole for Bad Bots“, „WP Disable“, „CAOS Analytics“, „CAOS Fonts“ ir „ShortPixel“). Nesijaudinkite, aš juos apžvelgsiu. Taip pat turėtumėte vengti didelių procesoriaus įskiepių, kurie sunaudoja serverio ištekliai, ir optimizuokite vaizdus. Tai ne tik padidins reakcijos laiką, bet ir pagerins rezultatus ir apkrovos laiką GTmetrix/Pingdom.

Atsisakymas: „GoDaddy“ yra žinomas kaip pigus (ne greitas), o tai atsispindi jūsų serverio reakcijos laikuose. „WordPress“ prieglobos „Facebook“ grupė pamatyti, ką sako tikri, nešališki žmonės. Dauguma žmonių, turinčių rimtas (pvz., Verslo) svetaines, naudojasi „SiteGround“, Debesys, Kinsta, arba WP variklis. Aš naudoju „SiteGround“, kuris buvo pagrindinis kompiuteris 25 ir daugiau „Facebook“ apklausų ir turėti 200 ms reakcijos laikas, 100% „GTmetrix“ balai ir .4 s krovimo laikas „Pingdom“. Augant jums reikia geresnio prieglobos, o „GoDaddy“ tai nėra. Atlikite savo tyrimą ir apsvarstykite ką nors kitą.

1. Testuokite serverio reagavimo laikus

Vykdykite savo svetainę „Bitcatcha“ ir patikrinkite serverio atsakymo laiką:

„Bitcatcha“ serverio greičio ataskaita

Taip pat galite naudoti „Google PageSpeed“ įžvalgos:

Sutrumpinkite serverio reagavimo laiką

Kol esate apgyvendintas su „GoDaddy“, nesate vienas. Bet koks 3,95 USD / mėn. Prieglobos planas nepadės pasiekti puikių atsakymo laiko. Vykdykite mano vadovą ir, jei jie vis dar aukšti, žinote problemą.

Lėtas Godaddy

„Godaddy“ serverio reagavimo laikas

Lėtas serverio „Godaddy“ reagavimo laikas

„Godaddy“ serverio atsako laikas

Lėtas „Godaddy“ serverio reagavimo laikas

„Godaddy“ tvarko „WordPress“ prieglobos atsiliepimai

Hmmm.

2. Atnaujinkite į PHP 7.2

Atnaujinimas į aukštesnės PHP versijos daro jūsų svetainę žymiai greitesnę (ir saugesnę).

„WordPress“ PHP etalonai

Tačiau daugelis „WordPress“ vartotojų vis dar veikia pasenusios PHP versijos.

„WordPress-PHP-Version-Stats“

Varyk Tėti sako:

„„ PHP 7 “galima naudoti„ cPanel “klientams bendro naudojimo arba verslo talpinimo vietose.“

Deja, jei neturite „GoDaddy“ plano su „cPanel“, tau tai neprieinama. Daugybė „GoDaddy“ klientų nesu tuo patenkintas, ir tai dar vienas trūkumas naudojant jų prieglobą.

1 žingsnis: Patikrinkite dabartinę PHP versiją naudodami Rodyti PHP versijos papildinį.

Ekranas-PHP

2 žingsnis: Paleiskite PHP suderinamumo tikrinimo papildinys norėdami įsitikinti, kad jūsų papildiniai suderinami.

PHP suderinamumo tikrintuvas

3 žingsnis: Atnaujinkite į PHP 7+ savo telefone „GoDaddy cPanel“ (aukštesnės versijos yra greitesnės).

„Godaddy“ PHP 7.2

4 žingsnis: Patikrinkite, ar svetainėje nėra klaidų. Jei reikia, taip pat galite grįžti į ankstesnę versiją.

3. Autoptimizuoti

„GoDaddy“ turi savo integruotą talpyklų sistemą, ir jie juodojo sąrašo talpyklos papildiniai dėl to. Problema ta, kad talpyklos papildiniai taip pat naudojami kodo optimizavimui (pvz.,. minifikacija) ir atlikti kitas funkcijas, kurios pagreitina jūsų svetainę, iš kurių daugelis yra „GTmetrix“. Autoptimizuoti bent jau pasirūpins HTML, CSS ir „JavaScript“ kodų optimizavimu.

Automatinis optimizavimas - pagrindinis-nustatymai

Norėdami nustatyti CDN (turinio pristatymo tinklą), skaitykite CDN skyrius.

Automatinis optimizavimas - papildomi nustatymai

4. Išvalykite duomenų bazę

Jūsų duomenų bazėje gali būti kaupiami nepageidaujami failai, pavyzdžiui, šlamšto komentarai, ištrinti komentarai, paskelbtos pataisos, atkūrimai, grįžtamasis ryšys, pasibaigę galiojimo terminai ir kiti dalykai, kurių jums nereikia.

Įdiekite WP-Optimizuokite papildinį, pasirinkite viską, ko jums nereikia, ir ištrinkite juos (visada rekomenduojama iš anksto pasidaryti atsarginę kopiją). Jis taip pat turi galimybę suplanuoti vykstančius duomenų bazių valymus (gerai, kas 1–2 savaites, o serveris greitai reaguoja)..

WP-Optimizuokite švarią duomenų bazę

5. Širdies plakimas

„WordPress“ širdies plakimo API sunaudoja serverio išteklius rodydamas realiojo laiko pranešimus apie papildinius informacijos suvestinėje ir tada, kai kiti vartotojai redaguoja įrašą. Tai yra kažkas, ko jums nereikia, o išjungę (ar bent apribodami širdies ritmo API) sutaupysite serverio resursus..

Įdiekite „Heartbeat Control“ papildinys, tada apribokite iki 60 sekundžių arba visiškai išjunkite.

„Heartbeat-Control-plugin“

Širdies plakimo valdymas

6. Blokuoti šlamšto robotus

Kada paskutinį kartą tikrinote, ar šlamšto sprogdikliai nepatenka į jūsų svetainę?

Jei neturite, gali būti, kad jie sunaudos DAUG nereikalingų serverio išteklių. Kai tikrinau savo svetainėje, tie patys 2 robotai (compute.amazonaws.com ir linode.com) nuolat trenkėsi į mano svetainę – maždaug kas 3 sekundes. Aš burtų keliu savo serverio išteklius tiesiogine prasme! Niekada negali žinoti, ar tai nutinka tavo svetainėje, nebent, žinoma, tu patikrini.

1 žingsnis: Diegti „Wordfence“.

2 žingsnis: Eikite į „Wordfence“ įrankių nustatymus ir peržiūrėkite savo tiesioginio eismo ataskaita. Stebėkite savo reportažą tvirtą minutę ar dvi, atkreipdami dėmesį į visus robotus, kurie atrodo įtartini. Sukurkite visų šlamšto skelbimų sąrašą, tada „Google“ nurodykite jų pagrindinius vardus, kad pamatytumėte, ar kiti žmonės praneša apie juos kaip šlamštą.

Tiesioginis srautas-ataskaita-„Wordfence“

3 žingsnis: Eikite į „Wordfence“ blokavimo nustatymus ir pridėkite šlamšto žinučių čia. Naudokite žvaigždutes jei norite blokuoti visus to roboto variantus, kitaip tai gali būti neveiksminga.

„Wordfence“ blokavimo taisyklė

4 žingsnis: Eikite į savo „Wordfence“ blokavimo žurnalą ir pamatysite, kad tie robotai blokuojami.

„Wordfence“ - ugniasienės blokavimas

Taip pat galite naudoti „Blackhole For Bad Bots“ papildinys kuris blokuoja dažniausiai pasitaikančias šlamšto žinutes. Jis turi puikią 5 žvaigždučių apžvalgą ir veikia sukurdamas paslėptą taisyklę savo svetainėje. Jei robotai nepaiso šios taisyklės, jie bus nedelsiant užblokuoti. „Googlebot“ ir „geri robotai“ įtraukiami į baltąjį sąrašą.

„Blackhole for Bad Bots“

7. WP Išjungti

Kai kurios „WordPress“ funkcijos nėra informacijos suvestinėje, tačiau vis tiek yra aktyvios jūsų svetainėje. Daugeliui žmonių jų nereikia ir jie gali sunaudoti serverio išteklius. WP Išjungti leidžia jums atlikti šias funkcijas ir išjungti nenaudojamas funkcijas. Jums tikriausiai nereikia daugumos iš jų.

WP-Išjungti-Prašymai

WP-Išjungti-Žymos-Nustatymai

WP-Išjungti-Administratorius

WP-Išjungti-Kiti

8. Venkite išorinių išteklių

„Gravatars“, „Google Maps“, „AdSense“, socialinio bendrinimo įskiepiai, komentarų papildiniai ir kiti išoriniai šaltiniai gali sunaikinti serverio atsakymo laiką. Paprastai „GTmetrix“ ataskaita tai parodys. Nors geriausia to vengti kartu, kartais to padaryti negalima. Aš palikau bendrus sprendimus žemiau:

„GTmetrix“ skelbimai

9. Ištrinkite nenaudojamus papildinius + temas

 • Ištrinkite nenaudojamus papildinius
 • Venkite tvirtų, išsipūtusių įskiepių
 • Išjunkite CPU alkanų papildinių nustatymus (pvz., Nuolatines atsargines kopijas, pranešimus, statistiką ir kt.)

ištrinti „WordPress“ papildinius

Ištrintos nenaudotos temos (kurios gali palikti nepageidaujamą turinį) „WordPress“ > Išvaizda > Temos. Geriausia naudoti lengvas temas (pvz., iš „StudioPress“) ir pasikliaukite papildiniais, kad pridėtumėte tik jums reikalingą funkciją. Priešingu atveju visos šios savybės gali sukelti išsipūtimą ir lėtą reakcijos laiką.

Ištrinkite nenaudojamas „WordPress“ temas

10. Venkite aukšto procesoriaus papildinių

* Dažni kaltininkai yra susiję įrašai, statistika, svetainės schema, pokalbiai, kalendorius, puslapių kūrėjai ir įskiepiai, kurie vykdo nuolatinį nuskaitymą / procesą arba rodo aukštą procesoriaus lygį „GTmetrix“.

 1. „AddThis“
 2. „AdSense“ paspaudimų sukčiavimo stebėjimas
 3. Viskas viename įvykių kalendorius
 4. Atsarginis bičiulis
 5. Bebras statybininkas
 6. Geresnės „WordPress“ „Google XML“ svetainių schemos
 7. „Broken Link“ tikrintuvas (naudokite „Dr. Link Check“)
 8. Nuolatinis „WordPress“ kontaktas
 9. Susisiekite su 7 forma
 10. Kontekstiniai pranešimai
 11. „Digi Auto“ nuorodos
 12. „Disqus“ komentarų sistema
 13. „Divi Builder“
 14. Esminis tinklelis
 15. Žiūrėti visą 65 lėtų įskiepių sąrašą

Pro patarimas:
Naudokite Užklausos monitorius norėdami rasti lėčiausius pakrovimo papildinius. Įdiekite „Query Monitor“, tada eikite į skirtuką „Queries By Component“. Taip pat galite naudoti norėdami rasti, kurios užklausos, užklausos, scenarijai ir stiliai labiausiai lėtina jūsų svetainę. Turėdami mažai techninių žinių, galite tiksliai nustatyti konkrečius elementus, lėtinančius jūsų svetainę.

„Query Monitor“ lėti įskiepiai

Taip pat galite naudoti „GTmetrix“ krioklys rasti savo lėčiausio įkrovimo papildinius:

Lėtas „WordPress“ papildinys

11. Naudokite lengvus papildinius

Jei pastebėsite, kad kai kurie papildiniai lėtina jūsų svetainę, turite juos ištrinti arba pakeisti paprastesniais papildiniais. Žemiau yra keletas tvirtų, lengvų įskiepių, tačiau jums gali reikėti atlikti tam tikrus tyrimus, atsižvelgiant į tai, kokių funkcijų jums reikia.

Bendrinimas socialiniame tinkle – „WP Rocket’s“ testas parodė Socialinės medijos plunksna, MonarchasPaprastas „Share Buttons Adder“, ir „MashShare“ turėjo mažiausiai užklausų ir greičiausias krovimo laikas.

Atsarginė kopija„UpdraftPlus“.

SlidesVienatvė, „LayerSlider“, arba Meteorų slankmačiai.

Komentarai„Disqus“ sąlyginė apkrova.

Portfelis„Envira“ galerija, „FooGallery“, arba Tinklelis.

„Analytics“ – „Google Analytics“ ir paieškos pulto turėtų būti daug. Tiesiog įsitikinkite, kad priglobiate „Google Analytics“ vietoje (naudodami „WP Rocket“, CAOS arba „WP Disable“).

Puslapių kūrėjai„WordPress“ puslapių kūrimo priemonė „MotoPress“, bet nė vienas puslapio kūrėjas neveikia greičiau nei gimtoji „WordPress“ rengyklė. Derinkite tai su Kopijavimo priemonės papildinys ir jums nereikės puslapių kūrimo priemonės (įskaitant puslapių kūrimo priemones, įmontuotas „WordPress“ temoms). Nebent jūsų komanda to visiškai atsisako išmokite šiek tiek HTML (lengviausia kodavimo kalba), venkite puslapių kūrėjų.

„StudioPress“ papildiniai – lengvi „Genesis Framework“ papildiniai.

12. CDN

A CDN (turinio pristatymo tinklas) priglobia jūsų svetainės failus keliuose duomenų centruose visame pasaulyje, sumažindami geografinį atstumą tarp jūsų serverio ir lankytojų. Taip pat iškrauna išteklius į tuos duomenų centrus, palengvinant jūsų paties serverio apkrovą (tai pagerina serverio reakcijos laiką). CDN taip pat rekomenduojamas „WordPress“ optimizavimo vadove.

CDN-WordPress-rekomendacija

Debesuota yra nemokamas CDN su 200 ir daugiau duomenų centrų ir iki šiol yra pats populiariausias CDN.

„Cloudflare“ duomenų centrai

1 žingsnis: Prisiregistruokite prie „Cloudflare“ (nemokamas planas yra puikus), pridėkite savo svetainę, tada „Cloudflare“ vykdys jų nuskaitymą. Jūs eisite per puslapių rinkinį, kol pamatysite savo 2 „Cloudflare“ vardų serveriai.

„Cloudflare-Nameserver-Dashboard“.

2 žingsnis: Pakeiskite savo vardų serverius tiems, kuriuos „Cloudflare“ paskyrė jums.

„SiteGround-DNS-Records“

Keli CDN – daugiau CDN = daugiau duomenų centrų ir daugiau duomenų centrų = greitesnis turinio pateikimas (ir didesnis išteklių iškrovimas). Aš naudoju ir „Cloudflare“, ir „ „StackPath“ kompaktinis diskas mano svetainėje.

„StackPath“ duomenų centrai

1 žingsnis: Prisiregistruokite naudotis „StackPath“ (30 dienų bandymas, tada 10 USD / mėn.).

2 žingsnis: Prietaisų skydelyje spustelėkite skirtuką CDN, tada sukurti „StackPath“ CDN svetainę.

„StackPath-CDN-Tab“

„StackPath-CDN-Domain“

„StackPath-Server-IP-Address“

„StackPath“ sugeneruos CDN URL:

„StackPath-CDN-URL-Autoptimize“

3 žingsnis: Nukopijuokite „StackPath“ CDN URL ir įklijuokite jį į automatinį optimizavimą „Main“ nustatymuose.

4 žingsnis: „StackPath“ eikite į CDN → Talpyklos nustatymai, tada spustelėkite Išvalyk viską

„StackPath-Purge-Cache“

5 žingsnis: Paleiskite savo svetainę į GTmetrix ir „turinio pateikimo tinklas“ „YSlow“ turėtų būti žalias.

CDN GTmetrix YSlow

Jei išskleisite elementus „GTmetrix“ ir yra susiję su jūsų CDN, susisiekite su „StackPath“ palaikymo komanda, kuri turėtų padėti jums jas ištaisyti. Jie tai padarė dėl manęs ir turi puikų palaikymą.

Domenų, neturinčių slapukų, „MaxCDN“

„GTmetrix YSlow“ be „StackPath“
„GTmetrix YSlow“ be „MaxCDN“„GTmetrix YSlow“ su „StackPath“
„GTmetrix YSlow“ su „MaxCDN“

„StackPath“ trikčių šalinimas

6 žingsnis: Baltasis sąrašas „StackPath“ IP savo prieglobos paskyroje (gali tekti susisiekti su šeimininku).

„StackPath-IP“ adresai

13. Vietiniai „Google“ šriftai

Jei naudojate „Google“ šriftus ir turite „GTmetrix“ su šriftais susijusių klaidų, šriftus turite priglobti vietoje. Tai galima padaryti naudojant Savarankiškai teikiami „Google“ šriftai papildinys, kuris automatiškai atsisiunčia visus jūsų naudojamus „Google“ šriftus ir prideda juos prie CSS. Nereikia konfigūracijos.

„Google-Fonts-GTmetrix“

Savarankiškas priglobtas „Google“ šriftai-papildinys

Taip pat galite išbandyti CAOS šriftai:

CAOS-šriftai

14. Vietinė „Google Analytics“

Kaip ir ankstesnį veiksmą, taip pat norite priglobti „Google Analytics“ stebėjimo kodą vietoje naudodami „CAOS Analytics“ papildinys. Vėlgi, tai yra automatinė ir nereikia jokios konfigūracijos.

Svertas-naršyklė-talpyklos talpinimas-Google-Analytics

„CAOS-Analytics“

15. Vaizdo optimizavimas

„GTmetrix“ yra 3 pagrindiniai vaizdų optimizavimo būdai, tačiau aš rekomenduoju patikrinti visą savo mokymo programą apie vaizdų optimizavimą „WordPress“ – nes yra daugiau nei 20 skirtingų būdų.

vaizdo optimizavimas

Pateikite mastelio atvaizdus – reiškia, kad reikia pakeisti didelių vaizdų dydį, kad jie būtų mažesni. „GTmetrix“ parodys, kurie vaizdai yra per dideli, ir kokie matmenys jiems turėtų būti pakeisti. Tiesiog suraskite vaizdą savo svetainėje, pakeiskite jo dydį iki tinkamų matmenų, įkelkite jį ir pakeiskite seną vaizdą nauju. Aš rekomenduoju sukurti dažniausiai naudojamų vaizdų (skaidrių, valdiklių, poraštės, viso tinklaraščio tinklaraščių vaizdų) apgaulingą lapą, kad prieš įkeldami juos galėtumėte apkarpyti / pakeisti jų dydį iki reikiamų matmenų. Pradėkite nuo vaizdų, kurie rodomi keliuose puslapiuose.

aptarnauti padidintus vaizdus

Nurodykite vaizdų matmenis – reiškia, kad paveikslėlio HTML arba CSS turite pridėti plotį / aukštį. Norėdami tai padaryti, suraskite paveikslėlį, peržiūrėkite jo HTML ir pridėkite plotį / aukštį (kuriuos jums suteiks „GTmetrix“). HTML yra labai paprastas ir jums nereikia žinoti kodo (žr. Žemiau):

Nurodomi vaizdo matmenys

Optimizuokite vaizdus Reiškia, kad jūs turite juos be reikalo suspausti (aš naudoju „ShortPixel“). Įdiegę sukonfigūruokite papildinio nustatymus ir nustatykite glaudinimo lygį be nuostolių. Tada paimkite savo API raktą iš „ShortPixel“ svetainė ir įveskite jį į papildinį. Eikite į savo „Media“ skyrių ir optimizuokite kelis vaizdus. Jei esate patenkinti kokybe, galite pradėti optimizuoti vaizdus savo medijos bibliotekoje, arba jie gali pasirinkti visų skelbimų optimizavimą masiškai..

16. Pakartotinio atsakymo laikas

Na, mes viską apėmėme, o paskui keletą. Pakartotinai patikrinkite serverio atsakymo laiką!

Sumažinkite serverio reagavimo laiką „Facebook“

17. „GoDaddy Sucks“: geriau valdykite

Išskyrus, „GoDaddy“ čiulpia ir jums vis tiek gali tekti lėtai reaguoti. Atlikite savo tyrimus!

„SiteGround“ ir „Godaddy-Load-Time-Improvement“

„Godaddy To SiteGround“

„Godaddy“ į „SiteGround“ migraciją

„Godaddy“ į „SiteGround“ greičiau

„Godaddy To SiteGround Faster“ svetainė

aš naudoju „SiteGround“ ir turėti 200 ms reakcijos laikas su 100% „GTmetrix“ balais ir .4s „Pingdom“ apkrovos laikai. Patikrinkite prieglobą, atlikite savo testus arba spustelėkite mano greitai įkeliamus puslapius. Jie buvo įvertinti pirmaujančia šeimininke per 26 „Facebook“ apklausas ir yra geresni už pasaulį EIG („Bluehost“, „HostGator“), Varyk Tėti, ir kiti kompiuteriai, kurie tame pačiame serveryje supakuoja per daug žmonių. Būta daug zmoniu PSO migravo ir paskelbta rezultatai apie Facebook ir „Twitter“. „Tweet“ po Čivināšana, paštu po paštu, apklausa po apklausa po apklausa, greitesnis priegloba taisyti lėti reakcijos laikai. Jie tokie rekomenduoja „WordPress“, daryti laisvos migracijos, ir aš naudojuosi jais pusiau skirtas planas.

OMM-on-SiteGround

„Bitcatcha“ serverio greičio ataskaita

2019-GTmetrix-ataskaita

2019-Pingdom-ataskaita

Žmonės paprastai migruoja todėl, kad jų greičio technologija gali tobulėti serverio atsakymo laikas keliomis sekundėmis. Čia yra keli žmonės, kurie perėjo į „SiteGround“ ir paskelbė savo rezultatus.

Perjungimas į „SiteGround“

„SiteGround“ įkėlimo laiko perkėlimas

„Bluehost“ į „SiteGround GTmetrix“

„HostGator“ į „SiteGround“

„SiteGround GTmetrix“

„SiteGround“ „Google PageSpeed“ įžvalgos

100 puikių balų svetainėje

„SiteGround Genesis“

„SiteGround“ pateiktas greitis

„SiteGround GTmetrix“ ataskaita

Sutrumpintas „SiteGround“ įkrovos laikas

Nauji „SiteGround“ atsakymo laikai

„HostGator“ perkėlimas į „SiteGround“

„JoGla“ „SiteGround“ atsako laikas

Perjungta į „SiteGround“ prieglobą

„SiteGround Rocket“ Įsivaizduokite „Combo“

„Joomla GTmetrix“ svetainėje

„SiteGround“ „PageSpeed“ įžvalgos

„JoGla“ svetainėje

Sumažintas „SiteGround“ apkrovos laikas

Greitas „SiteGround“ priegloba

Nauji „Pingdom“ rezultatai „SiteGround“

Naujas „SiteGround“ reagavimo laikas

„SiteGround“ reagavimo laiko gerinimas

2019 m. ApklausaPeržiūrėti apklausą

2017-WordPress-Hostingas-FB-ApklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija„Elementor“ prieglobos rekomendacijosPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2019 m. Liepos mėn. Rekomendacija dėl prieglobosPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija„WordPress-Host-Poll-2018-rugpjūtisPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaBendri priegloba-apklausa-2017Peržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2019-Hostingas-ApklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaEiti į prieglobos įmonęPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija„WordPress-Hostingas-Apklausa-2017“Peržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaTvarko-priegloba-apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaWooCommerce-Hostingas-FB-ApklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2016 m. - Žiniatinklio priegloba - apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaGeriausios „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjo apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaGeriausios žiniatinklio prieglobos-2019-apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija„WP Friendly Hosting“ apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2016-WordPress-Hostingas-FB-ApklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaMėgstamiausias „Elementor“ prieglobaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2018 m. Prieglobos rekomendacijosPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaTvarko-WordPress-Hostingas-Apklausa-2017Peržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2019-Šeimininkai-Apklausa-1Peržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaHostingas-apklausa-už greitįPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija„WordPress“ priegloba-apklausa-birželio-1 dPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija„SiteGround“ rekomendacijaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2014-Tvarko-WordPress-Hostingas-FB-ApklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaGeriausios žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaHostingas – apklausa – 2019 vasario mėnPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaHostingas-rekomendacijos-apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija

„Bluehost vs SiteGround“

„WordPress“ žiniatinklio prieglobos apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija

„SiteGround“ turi 3 planai:

„SiteGround“ talpinimo planai

Aukštesniuose planuose yra daugiau serverio ištekliai (Svarbiausias veiksnys „WordPress“ optimizavimo vadove). Štai pilna palyginimo lentelė, bet „GrowBig“ suteikia apie 2x daugiau serverio išteklių nei „StartUp“, o „GoGeek“ yra pusiau skirtas priegloba o tai suteikia dar daugiau. „GrowBig and up“ ateina su laisva migracija, inscenizavimas, išplėstinis talpyklos kaupimas ir galimybė talpinti kelias svetaines. „GoGeek“ teikiama prioritetinė parama. Jų debesų priegloba yra gana didelė kaina – 80 USD / mėn.

Tai galite pamatyti funkcijų puslapis

„SiteGround-Server-Resursų palyginimas“

Aš naudoju „SiteGround“, nes:

 1. Mano GTmetrix + Pingdom ataskaitos kalba pačios už save
 2. Mano puslapiai įkeliami akimirksniu (jei norite, spustelėkite juos)
 3. Greitas greičio technologija (PHP 7.3, NGINX, SG optimizatorius, Debesų liepsna)
 4. Rekomenduoja Mielės, „WordPress“, Ivica„WordPress“ paspartinti
 5. „SiteGround“ serveriai veikia labai greitai, o ne perpildytas kaip GoDaddy
 6. Tiesioginis pokalbis vyksta akimirksniu ir atsakoma į bilietus daug greičiau nei GoDaddy
 7. Jie apsaugo jūsų svetainę nuo įsilaužėlių / kenkėjiškų programų, o „GoDaddy“ neturi
 8. Mano tinklaraštis turi niekada nenusileidoatsitiktinės klaidos žmonių gauna su GoDaddy
 9. Naujovinti į PHP 7.2 yra nemokama (skirtingai nei GoDaddy) ir jie neįtraukia į juodąjį sąrašą papildinių
 10. „GrowBig“ ateina su inscenizavimu, daugiau saugyklos ir daugiau serverio išteklių (slinkite žemyn iki „paskirstome jums reikalingus išteklius“ ir užveskite pelės žymeklį ant serveris skirtukas)
 11. „GoGeek“ ateina su dar daugiau serverio išteklių, saugykla, prioritetų palaikymu
 12. Nemokama migracija, migratoriaus papildinys, ir a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 13. Daug pagyrų Reddit, „Facebook“ pokalbiai, „Twitter“, „TrustPilot“
 14. Daugiau pagyrų „Facebook“: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 15. „GoDaddy“ klientai, persikėlę į „SiteGround“: # 1, # 2# 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24

Partnerių atsisakymas – jei užsiregistruosite „SiteGround“ naudodamiesi mano filialų saitas Aš tau paaukosiu gerą gabalą. Kiekvienais metais dovanoju 3000 USD „GoFundMe“ kampanijoms (2018 m. Reikėjo maitinti alkanuosius Denveryje; 2017 m. Buvo Raudonojo kryžiaus uraganas „Harvey“). Jūsų palaikymas padeda, ir aš tai nuoširdžiai vertinu. Bet kuriuo atveju vengčiau „GoDaddy“ – prisijunkite prie kai kurių „Facebook“ grupių ir pamatysite pokalbiai, apklausos, tweets, ir žmonių PSO migravo„GoDaddy“ į „SiteGround“. Atsisakau niekam rekomenduoti „GoDaddy“ – jų serveriai yra perpildytas, užkrėstas kenkėjiška programa, ir jie turi SOPA palaikantį + dramblių medžioklės įkūrėją. Daryk savo tyrimai ir pažiūrėk, kas yra Yoastas šiuo metu naudoja.

Dažnai užduodami klausimai

&# x2705; Kodėl „GoDaddy“ serveriai veikia lėtai?

„GoDaddy“ yra liūdnai pagarsėjęs dėl savo serverių perpildymo, kas yra gerai žinoma „Facebook“ grupėse. Svetainės optimizavimas padeda, tačiau jūs galite nedaug ką padaryti, kad jūsų serveris būtų greitesnis, kai jis perpildytas.

&# x2705; Kaip pagerinti serverio reakcijos laiką „GoDaddy“??

PHP versijų atnaujinimas, pridedant nemokamą „Cloudflare“ kompaktinį diską, vengiant išteklių reikalaujančių papildinių ir naudojant greičio optimizavimo papildinius „GTmetrix“ elementams taisyti turėtų padėti.

&# x2705; Bus atnaujinta mano „GoDaddy“ serverio pagalba?

Gali būti, bet taip pat žinoma, kad „GoDaddy“ naudojasi klientais ir leidžia jiems atnaujinti planus, kai problema kyla pačiame „GoDaddy“. Prieš atnaujindami planą, išnagrinėkite kitas prieglobos galimybes.

&# x2705; Ar ten yra greitesnių šeimininkų??

100% taip. „SiteGround“ ir „Cloudways“ yra daug greitesni nei „GoDaddy“, todėl jūsų svetainė turėtų būti įkeliama daug greičiau. Pažvelkite į žmones, kurie išsikėlė iš „GoDaddy“ ir paskelbė savo naujus krovimo laikus „Twitter“ ir „Facebook“. Įrodymai yra aiškūs.

&# x2705; Kaip aš galiu gauti beveik 100% „GTmetrix“ balų?

Į greitį ir „GTmetrix“ įeina daugybė veiksnių, tačiau galite pradėti nuo greitesnio prieglobos, sukonfigūruoti talpyklos papildinį, optimizuoti vaizdus, ​​sujungti įskiepius ir optimizuoti „Google“ šriftus (greitas priegloba vis dar yra svarbiausias veiksnys „WordPress“ optimizavimo vadove)..

Tikiuosi, kad tai buvo naudinga. Jei turite klausimų, palikite man komentarą.

Džiaugsmas,
Tomas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map