Kaip pagerinti serverio reagavimo laiką naudojant „Bluehost“ „WordPress“ prieglobą: dažnas elementas „Google PageSpeed ​​Insights“ ataskaitoje

„Bluehost“ liūdnai reaguoja į serverio laiką.


Galite tai įvertinti „Google PageSpeed“ įžvalgos arba „Bitcatcha“, o „Google“ rekomenduoja jūsų serverio reakcijos laikas būti iki 200ms. Bet kuri aukštesnė nei 1–2 s ir jūs turite problemą.

Lėtus serverio reagavimo laikus galite pataisyti „Bluehost“: konfigūruodami talpyklos papildinį, vengdami didelio procesoriaus įskiepių, naudodami CDN, išvalydami duomenų bazę, optimizuodami vaizdus, ​​ištrindami nenaudojamus papildinius, naudodami „Blackhole For Bad Bots“ įskiepį, norėdami sustabdyti šlamšto robotus, „Heartbeat Control“ įskiepį ir įsitikinkite, kad jūsų prieglobos plane pakanka serverio ištekliai tvarkyti srautą / papildinius.

Ar „Bluehost“ yra problema? Tikriausiai … jie priklauso EIG kuris yra žinomas dėl išlaidų mažinimo pakuodamas per daug žmonių tame pačiame serveryje. Dienos pabaigoje jie žinomi kaip pigūs (ne greiti). Jie taip pat prastai įvertinti „Facebook“ apklausos. Pabandykite prisijungti prie „WordPress“ prieglobos „Facebook“ grupė ir sužinokite, ką tikri, nešališki žmonės rekomenduoja prieglobai. Yra daug geresnių variantų nei „Bluehost“. aš naudoju „SiteGround“ ir turėti 200 ms reakcijos laikas, 100% „GTmetrix“ balai ir .4s „Pingdom“ krovimo laikas. Ataskaitos kalba pačios už save.

1. Patikrinkite serverio atsako laiką

Patikrinkite savo serverio reakcijos laiką naudodami „Bitcatcha“. Tai mano … hehe.

„Bitcatcha“ serverio greičio ataskaita

Arba naudokite „Google PageSpeed“ įžvalgos:

Sutrumpinkite serverio reagavimo laiką

Kol esate su „Bluehost“, esate ne vienas:

„Bluehost“ lėtas serverio reakcijos laikas

Lėtas „Bluehost“ serverio reagavimo laikas

„Bluehost“ serverio reagavimo laikas

„Bluehost Crap Server“ reagavimo laikas

„Bluehost“ serverio atsakymo laikas

„Bluehost“ valdoma „WordPress-Hostingas“

2. Atnaujinkite į PHP 7+

Naujovinimas į aukštesnę PHP versiją (jūsų „cPanel“) yra vienas iš paprasčiausių būdų, kaip padaryti savo svetainę greitesne, kartu sumažinant serverio reakcijos laiką. „Bluehost“ dabar palaiko PHP 7.2.

„WordPress“ PHP etalonai

„Bluehost-PHP-Config“

„Bluehost“ atnaujinta PHP versija

3. Venkite aukšto procesoriaus papildinių

Per daug įskiepių (arba tik vienas didelis CPU įskiepis) gali pakeisti arba sugadinti jūsų serverio reakcijos laiką (ir įkėlimo laiką). P3 anksčiau buvo puikus ieškant lėtų įskiepių, bet dabar Užklausos monitorius yra geriausias. Įdiekite papildinį ir eikite į „Queries By Component“, kad pamatytumėte lėčiausio įkrovimo papildinius.

„Query Monitor“ lėti įskiepiai

Taip pat galite naudoti „GTmetrix“ krioklio skirtuką:

Lėtas „WordPress“ papildinys

* Dažni kaltininkai yra susiję įrašai, statistika, svetainės schema, pokalbiai, kalendorius, puslapių kūrėjai ir papildiniai, kurie vykdo nuolatinį nuskaitymą / procesą arba rodo aukštą procesoriaus rodymą „GTmetrix“.

 1. „AddThis“
 2. „AdSense“ paspaudimų sukčiavimo stebėjimas
 3. Viskas viename įvykių kalendorius
 4. Atsarginis bičiulis
 5. Bebras statybininkas
 6. Geresnės „WordPress“ „Google XML“ svetainių schemos
 7. „Broken Link“ tikrintuvas (naudokite „Dr. Link Check“)
 8. Nuolatinis „WordPress“ kontaktas
 9. Susisiekite su 7 forma
 10. Kontekstiniai pranešimai
 11. „Digi Auto“ nuorodos
 12. „Disqus“ komentarų sistema
 13. „Divi Builder“
 14. Esminis tinklelis
 15. Žiūrėti visą 65 lėtų įskiepių sąrašą

4. Venkite išorinių išteklių

Išorinius išteklius gali gauti iš „Google Maps“, „Analytics“, „Gravatars“, socialinio bendrinimo papildinių, komentarų papildinių ir kitų šaltinių. Šios užklausos iš išorinių šaltinių padidins serverio atsakymo laiką ir sunaikins jūsų „GTmetrix + Pingdom“ ataskaitas. Akivaizdu, kad geriausia vengti išorinių išteklių kartu, tačiau toliau taip pat palikau keletą bendrų sprendimų.

Talpykla - „Gravatar“ - vaizdai

Iš anksto pateikti DNS užklausas – Jei absoliučiai turite naudoti išorinius išteklius, jų išankstinis gavimas padeda naršyklei numatyti juos, kad jie galėtų greičiau įkelti. Lukas sukūrė nuostabų bendrų domenų, kuriuos reikia iš anksto pateikti, sąrašas. Nukopijuokite visus šiuos (arba tik tuos, kurių jums reikia) ir pridėkite juos į savo svetainę (dauguma talpyklos papildinių turi tam parinktį). Taip pat įtraukite savo CDN URL, jei naudojate „StackPath“, „KeyCDN“, „BunnyCDN“ ar kitą CDN (išskyrus „Cloudflare“, kuriame nenaudojami CDN URL).

Iš anksto gauti DNS-užklausos-WP-raketos

Iš anksto gauti DNS užklausas

5. Konfigūruokite talpyklos papildinį

Jei einate nemokamu maršrutu, rekomenduoju kurį nors iš jų Greitas atlikimas arba WP greičiausias talpykla, ir turiu mokymų „Swift“ ir „WPFC“. Bet jei galite numesti 49 USD, WP raketa yra daug geresnis, yra tai, ką aš naudoju, ir buvo įvertintas kaip svarbiausias talpyklos papildinys keliose „Facebook“ apklausose. Bet kodėl?

„WP Rocket“ tiekiama su daugybe funkcijų, kurių dauguma talpyklos papildinių neturi. Tai reiškia, kad jei naudosite daugumą kitų talpyklos papildinių, turėsite įdiegti apie 6 papildomus papildinius. Jei esate panašus į mane, norite naudoti tik 1 papildinį. Štai kodėl „WP Rocket“ duoda geresnius rezultatus ir „GTmetrix / Pingdom“ įkėlimo laikus (jis turi daugiau funkcijų, tuo pačiu sumažindamas papildinių skaičių jūsų svetainėje).

 • Duomenų bazės valymas (integruota į WP Rocket, arba naudoti WP-Optimizuoti)
 • Širdies plakimo valdymas (įmontuota į WP Rocket, arba naudoti Širdies plakimo valdymas)
 • Juokingai įkelkite vaizdus / vaizdo įrašus (integruotus į „WP Rocket“ arba naudokite WP „YouTube Lyte“)
 • Priglobkite „Google Analytics“ vietoje (integruotą į „WP Rocket“ arba naudokite „CAOS Analytics“)
 • Priglobkite „Google“ šriftus vietoje (integruotą į „WP Rocket“ arba naudokite CAOS šriftams, arba SHGF)
 • Integracija su „Cloudflare“ + kitais CDN (įmontuota į „WP Rocket“ arba naudoti) CDN įgalintuvas)

WP-raketų savybės

2016 m. Geriausios talpyklos papildinio apklausa

2019 m. Talpyklos papildinio apklausa

„Swift vs WP Rocket“

2016 m. Talpyklos papildinio apklausa

Geriausių 2018 metų talpyklos papildinių apklausa

„wp raketa“ vs „w3 totla“ talpyklos

Daugelis žmonių netinkamai sukonfigūravo savo talpyklos papildinį arba išnaudoja visas jo funkcijas. Aš labai rekomenduoju peržiūrėti savo vadovus, kad įsitikintumėte, jog jūsų sąranka yra ideali.

 • „WP Rocket“ pamoka
 • „Swift Performance“ pamoka
 • WP greičiausio talpyklos pamoka
 • W3 bendros talpyklos pamoka
 • „WP Super Cache“ pamoka

6. Švari duomenų bazė

Jūsų duomenų bazėje gali būti kaupiami nepageidaujami failai, tokie kaip ištrinti komentarai, šlamšto komentarai, paskelbtos pataisos, pasibaigę galiojimo terminai ir kiti dalykai, dėl kurių jūsų duomenų bazė išsipūsta..

Geriausia išvalyti duomenų bazę maždaug kartą per 1–2 savaites. Galite naudoti WP-Optimizuokite papildinį ją išvalyti, taip pat suplanuoti vykdomą duomenų bazės valymą. Tiesiog prieš darydami būtinai pasidarykite atsarginę duomenų bazės atsarginę kopiją, ypač jei pirmą kartą ją valote.

WP-Optimizuokite švarią duomenų bazę

Jei naudojate „WP Rocket“, jums nereikia „WP Optimize“, nes tai įmontuota:

WP-raketų duomenų bazės nustatymai

7. Širdies plakimo valdymas

„WordPress“ širdies plakimo API rodomi realaus laiko pranešimai apie papildinius ir kad kiti vartotojai redaguoja įrašą. Nors tai skamba gražiai, jis taip pat sunaudoja serverio išteklius sukurdamas užklausą kas 15–30 sekundžių. Naudoti „Heartbeat Control“ papildinys apriboti arba visiškai išjungti.

„Heartbeat-Control-plugin“

Širdies plakimo valdymas

Jei naudojate „WP Rocket“, jums šio papildinio nereikia, nes jis yra įmontuotas:

WP-raketa-širdies plakimo valdymas

8. CDN

A CDN (turinio pristatymo tinklas) iškrauna išteklius į kelis duomenų centrus visame pasaulyje. Tai sukelia mažiau streso jūsų serveriui, tačiau taip pat sumažina geografinį atstumą tarp serverio ir lankytojo, ir tai yra „WordPress“ optimizavimo vadovo rekomendacija. Aš rekomenduoju naudoti Debesuota kuris yra nemokamas CDN su 200 ir daugiau duomenų centrų ir nėra jokios priežasties, kodėl neturėtumėte jo naudoti. Debesuota yra galima tik pagal „Bluehost“ akcijų planą, tuo tarpu klientams, turintiems VPS ar specialų serverį, reikės susisiekti su „Bluehost“ ir paprašyti.

„Bluehost cPanel“ eikite į Domenai > Debesuota > Suaktyvinti.

„Bluehost Cloudflare“

„Bluehost Cloudflare“ aktyvinimas

Jei norite žengti papildomą žingsnį, galite sukonfigūruoti kelis nustatymus „Cloudflare“ prietaisų skydelis.

„Cloudflare“ - greitis-skirtukas

Ir jei tikrai norite nuvažiuoti dar vieną mylią, galite naudoti kelis CDN. Kiekvienas CDN turi savo duomenų centrų rinkinį, o daugiau duomenų centrų = spartesnis jūsų turinio pristatymas ir bus iškrauta dar daugiau išteklių. Aš asmeniškai naudoju ir „Cloudflare“ (nemokama), ir „StackPath“ (10 USD / mėn. Su nemokamu 30 dienų bandomuoju periodu)..

„StackPath“ duomenų centrai

1 žingsnis: Prisiregistruokite prie „StackPath“.

2 žingsnis: Prietaisų skydelyje spustelėkite skirtuką CDN, tada sukurti „StackPath“ CDN svetainę. Jūs pereisite daugybę puslapių, kuriuose „StackPath“ pateiks užklausą dėl jūsų domeno, surasite serverio IP adresą, tada sukursite CDN URL, kurį nukopijuosite / įklijuosite į talpyklos papildinį. Lengvas žirnis.

„StackPath-CDN-Tab“

„StackPath-CDN-Domain“

„StackPath-Server-IP-Address“

CDN-URL-StackPath

3 žingsnis: Įklijuokite „StackPath“ CDN URL į talpyklos papildinį (žemiau yra „WP Rocket“). Jei talpyklos papildinyje nėra lauko, skirto CDN URL, naudokite CDN įgalintuvo papildinį.

WP-Rocket-CDN-Settings

4 žingsnis: „StackPath“ eikite į CDN → Talpyklos nustatymai, tada spustelėkite Išvalyk viską

„StackPath-Purge-Cache“

5 žingsnis: Paleiskite savo svetainę į GTmetrix ir „turinio pateikimo tinklas“ „YSlow“ turėtų būti žalios spalvos.

CDN GTmetrix YSlow

9. Blokuoti blogus robotus

Niekada nesužinosite, ar šlamšto sprogdikliai blokuoja jūsų svetainę ir naudoja resursus, nebent jūs patikrinsite. Radau 2 šlamšto botus (compute.amazonaws.com ir linode.com), kurie nuolatos trenkėsi į mano svetainę maždaug kas 3 sekundes – aš išleidau serverio išteklius tiesiogine prasme. Akivaizdu, kad „Googlebot“ yra gerai, tačiau norite užkirsti kelią šlamšto robotai nuo sunaudojamų išteklių.

1 žingsnis: Diegti „Wordfence“.

2 žingsnis: Peržiūrėkite tiesioginio eismo ataskaita („Wordfence“ įrankių nustatymų skiltyje). Atidžiai ieškokite tvirtos minutės, kad pamatytumėte, kurie robotai smogia jūsų svetainei. Jei jie atrodo šlamšti, „Google“ pateikia jų pagrindinį vardą ir patikrina, ar kiti žmonės praneša apie juos kaip šlamštą. Sudarykite visų šlamšto žinučių sąrašą.

Tiesioginis srautas-ataskaita-„Wordfence“

3 žingsnis: Eikite į „Wordfence“ blokavimo nustatymus ir pridėkite šlamšto žinučių čia. Naudokite žvaigždutes jei norite blokuoti visus to roboto variantus, kitaip tai gali būti neveiksminga.

„Wordfence“ blokavimo taisyklė

4 žingsnis: Eikite į savo blokavimo žurnalą ir mėgaukitės stebėdami tuos šlamšto sprogmenis.

„Wordfence“ - ugniasienės blokavimas

Jei nenorite naudoti „Wordfence“, „Blackhole For Bad Bots“ papildinys tai daro automatiškai:

„Blackhole for Bad Bots“

10. Optimizuokite vaizdus

„GTmetrix“ yra 3 pagrindiniai vaizdų optimizavimo būdai. Tai parodys tik neoptimizuotus vieno išbandyto puslapio vaizdus, ​​todėl būtinai per jį paleiskite svarbiausius puslapius.

vaizdo optimizavimas

Pateikite mastelio atvaizdus – pakeiskite didelių vaizdų dydį, kad jie būtų mažesni. „GTmetrix“ rodo visus vaizdus, ​​kurie yra per dideli, ir tinkamų matmenų, kuriems jie turėtų būti pritaikyti. Raskite vaizdą savo svetainėje, pakeiskite jo dydį iki tinkamų matmenų, įkelkite jį ir pakeiskite seną vaizdą nauju.

Nurodykite vaizdų matmenis – reiškia, kad paveikslėlio HTML arba CSS turite pridėti plotį / aukštį. Pagrindinis „WordPress“ redaktorius tai padarys automatiškai, todėl šias klaidas dažniausiai sukelia vaizdai, esantys puslapių kūrimo priemonėse, valdikliuose ir kitose jūsų svetainės vietose. Tiesiog raskite vaizdą, peržiūrėkite vaizdo HTML, tada pridėkite plotį / aukštį, kurį jums suteikia „GTmetrix“.

Optimizuokite vaizdus Be nuostolių suspausti vaizdus, ​​naudojant papildinį kaip „ShortPixel“. Kiekvieną mėnesį jūs gaunate 100 nemokamų kreditų (tai yra mano mėgstamiausias vaizdų glaudinimo papildinys ir išbandžiau daugybę jų, įskaitant „Imagify“, „Smush“, „EWW“ ir kitus). Įdiekite jį, patraukite savo API raktą iš „ShortPixel“ svetainė, tada sukonfigūruokite nustatymus. Vaizdo glaudinimo lygį nustatykite į nuostolius. Eikite į skirtuką „Media“ ir optimizuokite keletą vaizdų, kad įsitikintumėte, ar esate patenkinti kokybe. Jei esate, masiškai suglaudinkite visus savo svetainės vaizdus. Aš rekomenduoju iš anksto pasidaryti atsarginę kopiją.

11. Naudokite lengvus papildinius

Jei naudojate didelius CPU įskiepius, dėl kurių serverio reakcijos laikas būna lėtas, turite juos ištrinti arba surasti alternatyvius papildinius, kurie neišnaudoja tiek daug išteklių. Siūlau kelis lengvus papildinius, kuriuos siūlau, nors daugeliu atvejų turite atlikti savo tyrimus / bandymus. Įdiegę EACH papildinį, peržiūrėkite savo užklausų stebėjimo ataskaitą ir sužinokite, kaip tai veikia įkėlimo laiką.

Bendrinimas socialiniame tinkle – „WP Rocket’s“ testas parodė Socialinės medijos plunksna, MonarchasPaprastas „Share Buttons Adder“, ir „MashShare“ turėjo mažiausiai užklausų ir greičiausias krovimo laikas.

Atsarginė kopija„UpdraftPlus“.

SlidesVienatvė, „LayerSlider“, arba Meteorų slankmačiai.

Komentarai„Disqus“ sąlyginė apkrova.

Portfelis„Envira“ galerija, „FooGallery“, arba Tinklelis.

„Analytics“ – „Google Analytics“ ir paieškos pulto turėtų būti daug. Tiesiog įsitikinkite, kad priglobiate „Google Analytics“ vietoje (naudodami „WP Rocket“, CAOS arba „WP Disable“).

Puslapių kūrėjai„WordPress“ puslapių kūrimo priemonė „MotoPress“, bet nė vienas puslapio kūrėjas neveikia greičiau nei gimtoji „WordPress“ rengyklė. Derinkite tai su Kopijavimo priemonės papildinys ir jums nereikės puslapių kūrimo priemonės (įskaitant puslapių kūrimo priemones, įmontuotas „WordPress“ temoms). Nebent jūsų komanda to visiškai atsisako išmokite šiek tiek HTML (lengviausia kodavimo kalba), venkite puslapių kūrėjų.

„StudioPress“ papildiniai – lengvi „Genesis Framework“ papildiniai.

12. Priglobkite „Google“ šriftus vietoje

Jei „GTmetrix“ ataskaitoje matote „Google“ šrifto klaidas, tai reiškia, kad šriftus turite priglobti vietoje.

„Google-Fonts-GTmetrix“

Naudokite galite naudoti „Webfonts“ papildinio CAOS:

CAOS-šriftai

Arba Savitarnos „Google“ šriftų papildinys yra gera alternatyva, kuri automatiškai atsisiunčia visus jūsų naudojamus „Google“ šriftus ir prideda juos prie CSS, turėdama sukonfigūruoti visus nustatymus.

Savarankiškas priglobtas „Google“ šriftai-papildinys

13. Priglobkite „Google Analytics“ vietoje

Jei „GTmetrix“ ataskaitoje matote „Google Analytics“ klaidų, tai reiškia, kad turite priglobti „Google Analytics“ stebėjimo kodą vietoje. „CAOS Analytics“ papildinys tai daro automatiškai.

Svertas-naršyklė-talpyklos talpinimas-Google-Analytics

„CAOS-Analytics“

„WP Rocket“ taip pat turi šią funkciją.

„WP Rocket Local Analytics“

14. Pakartotinio naudojimo svetainė

Eik atgal „Google PageSpeed“ įžvalgos arba „Bitcatcha“ ir iš naujo patikrinkite savo svetainės serverio reakcijos laiką. Jie turėtų būti daug greitesni, atsižvelgiant į tai, kad pataikėme į beveik viską, kas tam daro įtaką.

Sumažinkite serverio reagavimo laiką „Facebook“

15. Perjunkite į greitesnį prieglobą

Jei jūsų serverio atsakymo laikas vis dar lėtas, tai neabejotinai lemia „Bluehost“.

Prieš naujovindami į savo VPS ar tam skirtą planą, atlikite tyrimus ir išnagrinėkite, ką patyrę žmonės rekomenduoja „WordPress“ prieglobos „Facebook“ grupė. Jūsų bendradarbis gali turėti savo pasiūlymą, tačiau šie žmonės žino, apie ką kalba.

aš naudoju „SiteGround“ ir turėti 200 ms reakcijos laikas su 100% „GTmetrix“ balais ir .4s „Pingdom“ apkrovos laikai. Patikrinkite prieglobą, atlikite savo testus arba spustelėkite mano greitai įkeliamus puslapius. Jie buvo įvertinti pirmaujančia šeimininke per 26 „Facebook“ apklausas ir yra geresni už pasaulį EIG („Bluehost“, „HostGator“), Varyk Tėti, ir kiti kompiuteriai, kurie tame pačiame serveryje supakuoja per daug žmonių. Būta daug zmoniu PSO migravo ir paskelbta rezultatai apie Facebook ir „Twitter“. „Tweet“ po Čivināšana, paštu po paštu, apklausa po apklausa po apklausa, greitesnis priegloba taisyti lėti reakcijos laikai. Jie tokie rekomenduoja „WordPress“, daryti laisvos migracijos, ir aš naudojuosi jais pusiau skirtas planas.

OMM-on-SiteGround

„Bitcatcha“ serverio greičio ataskaita

2019-GTmetrix-ataskaita

2019-Pingdom-ataskaita

Žmonės paprastai migruoja todėl, kad jų greičio technologija gali tobulėti serverio atsakymo laikas keliomis sekundėmis. Čia yra keli žmonės, kurie perėjo į „SiteGround“ ir paskelbė savo rezultatus.

Perjungimas į „SiteGround“

„SiteGround“ įkėlimo laiko perkėlimas

„Bluehost“ į „SiteGround GTmetrix“

„HostGator“ į „SiteGround“

„SiteGround GTmetrix“

„SiteGround“ „Google PageSpeed“ įžvalgos

100 puikių balų svetainėje

„SiteGround Genesis“

„SiteGround“ pateiktas greitis

„SiteGround GTmetrix“ ataskaita

Sutrumpintas „SiteGround“ įkrovos laikas

Nauji „SiteGround“ atsakymo laikai

„HostGator“ perkėlimas į „SiteGround“

„JoGla“ „SiteGround“ atsako laikas

Perjungta į „SiteGround“ prieglobą

„SiteGround Rocket“ Įsivaizduokite „Combo“

„Joomla GTmetrix“ svetainėje

„SiteGround“ „PageSpeed“ įžvalgos

„JoGla“ svetainėje

Sumažintas „SiteGround“ apkrovos laikas

Greitas „SiteGround“ priegloba

Nauji „Pingdom“ rezultatai „SiteGround“

Naujas „SiteGround“ reagavimo laikas

„SiteGround“ reagavimo laiko gerinimas

2019 m. ApklausaPeržiūrėti apklausą2017-WordPress-Hostingas-FB-ApklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija„Elementor“ prieglobos rekomendacijosPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2019 m. Liepos mėn. Rekomendacija dėl prieglobosPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija„WordPress-Host-Poll-2018-rugpjūtisPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaBendri priegloba-apklausa-2017Peržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2019-Hostingas-ApklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaEiti į prieglobos įmonęPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija„WordPress-Hostingas-Apklausa-2017“Peržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaTvarko-priegloba-apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaWooCommerce-Hostingas-FB-ApklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2016 m. - Žiniatinklio priegloba - apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaGeriausios „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjo apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaGeriausios žiniatinklio prieglobos-2019-apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija„WP Friendly Hosting“ apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2016-WordPress-Hostingas-FB-ApklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaMėgstamiausias „Elementor“ prieglobaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2018 m. Prieglobos rekomendacijosPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaTvarko-WordPress-Hostingas-Apklausa-2017Peržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2019-Šeimininkai-Apklausa-1Peržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaHostingas-apklausa-už greitįPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija„WordPress“ priegloba-apklausa-birželio-1 dPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija„SiteGround“ rekomendacijaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2014-Tvarko-WordPress-Hostingas-FB-ApklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaGeriausios žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaHostingas – apklausa – 2019 vasario mėnPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaHostingas-rekomendacijos-apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija

„Bluehost vs SiteGround“

„WordPress“ žiniatinklio prieglobos apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija

„SiteGround“ turi 3 planai:

„WordGress“ svetainių talpinimas

Aukštesniuose planuose yra daugiau serverio ištekliai (Svarbiausias veiksnys „WordPress“ optimizavimo vadove). Štai pilna palyginimo lentelė, bet „GrowBig“ suteikia apie 2x daugiau serverio išteklių nei „StartUp“, o „GoGeek“ yra pusiau skirtas priegloba o tai suteikia dar daugiau. „GrowBig and up“ ateina su laisva migracija, inscenizavimas, išplėstinis talpyklos kaupimas ir galimybė talpinti kelias svetaines. „GoGeek“ teikiama prioritetinė parama. Jų debesų priegloba yra gana didelė kaina – 80 USD / mėn.

Tai galite pamatyti funkcijų puslapis

„SiteGround-Server-Resursų palyginimas“

Aš naudoju „SiteGround“, nes …

 1. Mano GTmetrix + Pingdom ataskaitos kalba pačios už save
 2. Mano puslapiai įkeliami akimirksniu (jei norite, spustelėkite juos)
 3. Greitas greičio technologija (PHP 7.3, NGINX, SG optimizatorius, Debesų liepsna)
 4. Rekomenduoja Mielės, „WordPress“, Ivica„WordPress“ paspartinti
 5. Laisvas Užšifruokime SSL, paprasta naudoti „cPanel“, ir funkcijos e-komercija
 6. „WordPress“ palaikymas yra neprilygstamas net neturint prioritetinės „GoGeek“ palaikymo
 7. „GrowBig“ ateina su inscenizavimu, daugiau saugyklos ir daugiau serverio išteklių (slinkite žemyn iki „paskirstome jums reikalingus išteklius“ ir užveskite pelės žymeklį ant serveris skirtukas)
 8. „GoGeek“ ateina su dar daugiau serverio išteklių, saugykla, prioritetų palaikymu
 9. Nemokama migracija, migratoriaus papildinys, ir a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 10. Daug giriama Reddit, „Facebook“ pokalbiai, „Twitter“, „TrustPilot“
 11. Tonų pagyrų „Facebook“: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Daugelis žmonių jau perėjo ir paskelbė rezultatus „Twitter“: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Partnerių atsisakymas – jei užsiregistruosite „SiteGround“ naudodamiesi mano filialų saitas Aš tau paaukosiu gerą gabalą. Kiekvienais metais dovanoju 3000 USD „GoFundMe“ kampanijoms (2018 m. Reikėjo maitinti alkanuosius Denveryje; 2017 m. Buvo Raudonojo kryžiaus uraganas „Harvey“). Jūsų palaikymas padeda, ir aš tai nuoširdžiai vertinu. Bet kuriuo atveju vengčiau „Bluehost“ – prisijunkite prie kai kurių „Facebook“ grupių ir pažiūrėkite pokalbiai, apklausos, tweets, ir žmonių PSO migravo nuo „Bluehost“ iki „SiteGround“. Aš atsisakau rekomenduoti EIG / „Bluehost“ baisus priegloba. Daryk savo tyrimai, pamatyti kam naudojasi Jogas, ir rezultatai žmonių, kurie migravo.

Dažnai užduodami klausimai

&# x2705; Kaip pagerinti serverio reakcijos laiką?

Nors jūs galite palengvinti savo serverio apkrovą naudodamiesi CDN, atnaujindami PHP versijas ir išvengdami lėtų įskiepių, jūsų serverį galiausiai kontroliuoja jūsų priegloba. Jei jūsų svetainė nėra optimizuota greičiui, jūs tikrai neturėtumėte gauti serverio reakcijos laiko klaidų.

&# x2705; Kaip palengvinti serverio apkrovą?

Naudojant gerą talpyklos papildinį, pvz., „WP Rocket“, teisingai jį sukonfigūravus (įskaitant pridedant CDN), atnaujinant PHP versijas ir išvengiant išteklių alkanų papildinių bei trečiųjų šalių scenarijų (pvz., „AdSense“), gali būti palengvintas jūsų serverio krūvis..

&# x2705; Ar talpyklos papildiniai pagerins serverio greitį?

Taip, jie turėtų būti ypač naudingi, jei juos taip pat naudojate CDN nustatymui. Talpyklos papildiniai turėtų pagerinti įkėlimo laiką, „GTmetrix“ balus ir serverio reakcijos laiką.

&# x2705; Ar tikrai man reikia atnaujinti prieglobą??

Pirmiausia optimizuokite savo svetainę. Tada, jei vis dar turite lėtą serverio reagavimo laiką, atnaujinkite planus arba ketinate pereiti prie greitesnio pagrindinio kompiuterio, pvz., „SiteGround“ ar „Cloudways“.

&# x2705; Ar tai „Bluehost“ kaltė?

Daugelis žmonių pranešė apie lėtus „Bluehost“ serverius. Kai kurie žmonės, perkėlę į kitą kompiuterį, padidina krovimo laiką daugiau nei 7 sekundėmis. „SiteGround“ (bendrasis priegloba) ir „Cloudways“ („debesų priegloba“) yra 2 populiarūs pasirinkimai ir abu buvo įvertinti „Facebook“.

Tikiuosi, kad tai buvo naudinga. Jei turite klausimų, palikite man komentarą.

Džiaugsmas,
Tomas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map