Kaip sumažinti „HostGator“ centrinio procesoriaus naudojimą (pralaidumo apribojimai / droselių keitimas, dėl kurių 503 tarnyba negali padaryti klaidų)

03.06.2020
Новости 'Kaip sumažinti „HostGator“ centrinio procesoriaus naudojimą (pralaidumo apribojimai / droselių keitimas, dėl kurių 503 tarnyba negali padaryti klaidų)
0 15 мин.

Pralaidumo apribojimai įvyksta, kai nepakanka prieglobos plano serverio ištekliai , kad tilptų jūsų įskiepiai, vaizdai, tema ir kiti dalykai, kurie gali sukelti didelį procesorių. Tu gali naudoti AWstats (integruotas „HostGator cPanel“) ir „Query Monitor“ papildinys rasti šaltinį, tačiau šioje instrukcijoje aprašomi dažniausiai pasitaikantys sprendimai (aš pati turėjau procesoriaus perteklių).


„Tiesiog galva“, „HostGator“ yra baisus. Jie apriboti procesoriaus naudojimą ir serverio reakcijos laikas yra lėtas. Pažvelkite į „Facebook“ apklausos arba perskaitykite keletą pokalbių „WordPress“ prieglobos „Facebook“ grupė. Jie priklauso EIG ir nuėjo visiškai žemyn. Jei norite nustoti viršyti pralaidumo ribas, šis vadovas padės, tačiau aš perjungčiau į „SiteGround“ arba „Cloudways“. aš naudoju „SiteGround“ (galite peržiūrėti mano „GTmetrix“ /Pingdom pranešti su <1s krovimo laikas).

1. Atnaujinkite į PHP 7.2

Naujovinimas į PHP 7.1 arba 7.2 gali padaryti jūsų svetainę žymiai greitesnę ir sumažinti CPU naudojimą. Tai ypač pasakytina, jei kurį laiką nenaujovinote PHP versijų (arba niekada to nepadarėte).

1 žingsnis: „HostGator cPanel“ pasirinkite PHP parinkiklį.

„HostGator-PHP-Selector“

2 žingsnis: Pasirinkite naujesnę PHP versiją (kuo didesnė, tuo greitesnė).

„HostGator“ PHP atnaujinimas

3 žingsnis: Patikrinkite, ar svetainėje nėra klaidų. Jei matote klaidų, gali būti, kad naudojate papildinius, kurie nesuderinami su naujesne PHP versija. Tokiu atveju paleiskite PHP suderinamumo tikrinimo papildinys norėdami pamatyti, kurie papildiniai nesuderinami. Jūs turite ištrinti šiuos papildinius (ir pakeisti juos geriau prižiūrimais papildiniais) arba grįžti į ankstesnę PHP versiją.

PHP suderinamumo tikrintuvas

5 žingsnis: Mėgaukitės savo svetaine, kuri turėtų būti daug greitesnė.

„WordPress“ PHP etalonai

2. Iškelkite išteklius į „Cloudflare“ CDN

Iškrovimas sunkius failus į „Cloudflare“ 200 ir daugiau duomenų centrų labai sumažina jūsų serverio apkrovą. „Cloudflare“ kompaktinis diskas yra nemokama ir gana nesudėtinga nustatyti, tiesiog vykdykite šias instrukcijas.

1 žingsnis: Prisiregistruokite prie „Cloudflare“ (nemokamas planas).

2 žingsnis: Paleiskite nuskaitymą ir jūs galiausiai pateksite į puslapį su 2 vardų serveriais.

„Cloudflare“ - vardų serveriai

3 žingsnis: Prisijunkite prie savo „HostGator“ paskyros > Domenai > Pavarų parinktis > Keisti vardų serverius.

4 žingsnis: Pakeiskite „HostGator“ vardų serverius tokiais, kuriuos jums pateikė „Cloudflare“.

„HostGator“ vardų serveriai

3. Valdykite „WordPress Heartbeat“ API

„WordPress Heartbeat“ API automatiškai paleidžiama jūsų administratoriaus skydelio fone. Tai rodo realaus laiko pranešimus apie papildinius, kai kiti vartotojai redaguoja įrašą, ir kitas išteklius reikalaujančias užduotis. Tai generuoja užklausą kas 15–30 sekundžių, todėl geriau ją išjungti, kad būtų sutaupytas pralaidumas. Įdiekite „Heartbeat Control“ papildinys ir nustatykite jį į 60s ar geresnį, visiškai jį išjunkite.

Kai kurie talpyklos papildiniai patinka „WP Rocket“ turi pasirinkimą širdies plakimui valdyti.

WP-raketa-širdies plakimo valdymas

4. Išvalykite savo duomenų bazę

Išsipūtusi duomenų bazė gali sulėtinti jūsų svetainę ir sunaudoti pralaidumą. Įdiekite WP-Optimizuokite papildinį ir suplanuokite ją paleisti kas 1-2 savaites, kad jūsų duomenų bazė būtų tvarkinga ir švari.

WP-Optimizuokite švarią duomenų bazę

5. Naudokite puikų talpyklos papildinį

Visi 3 yra labai svarbūs:

 • Jei naudojate talpyklos papildinį
 • Kuri talpyklos papildinys, kurį naudojate
 • Ar parametrai sukonfigūruoti optimaliai

Jei galite sau leisti 49 USD per metus, WP raketa buvo įvertintas kaip svarbiausias talpyklos papildinys keliose „Facebook“ apklausose. Taip yra todėl, kad joje yra daug funkcijų, kurių dauguma talpyklos papildinių neturi (žr. Toliau). Priešingu atveju jums reikės įdiegti apie 6 papildomus papildinius, kad gautumėte šias funkcijas, kai „WP Rocket“ turi visus integruotus, ir tai sumažina jūsų svetainės papildinių skaičių. Jei naudojate kitą talpyklos papildinį, norėsite išsiaiškinti, kurias funkcijas turi konkretus talpyklos papildinys, tada įdiekite šiuos papildinius, jei jis jų nepalaiko.

 • Duomenų bazės valymas (integruota į WP Rocket, arba naudoti WP-Optimizuoti)
 • Širdies plakimo valdymas (įmontuota į WP Rocket, arba naudoti Širdies plakimo valdymas)
 • Juokingai įkelkite vaizdus / vaizdo įrašus (integruotus į „WP Rocket“ arba naudokite WP „YouTube Lyte“)
 • Priglobkite „Google Analytics“ vietoje (integruotą į „WP Rocket“ arba naudokite „CAOS Analytics“)
 • Priglobkite „Google“ šriftus vietoje (integruotą į „WP Rocket“ arba naudokite CAOS šriftams, arba SHGF)
 • Integracija su „Cloudflare“ + kitais CDN (įmontuota į „WP Rocket“ arba naudoti) CDN įgalintuvas)

2016 m. Geriausios talpyklos papildinio apklausa

2019 m. Talpyklos papildinio apklausa

„Swift vs WP Rocket“

2016 m. Talpyklos papildinio apklausa

Geriausių 2018 metų talpyklos papildinių apklausa

„wp raketa“ vs „w3 totla“ talpyklos

„WP Rocket“ turi daugiau funkcijų nei kiti talpyklos papildiniai:

WP-raketų savybės

Jei negalite sau leisti „WP Rocket“, rekomenduoju arba Greitas atlikimas arba WP greičiausias talpykla.

6. Konfigūruokite optimalius talpyklos papildinio parametrus

Parašiau mokymus populiariausiems talpyklos papildiniams. Labai svarbu šias konfigūruoti optimaliai … net 1 paprastas nustatymas (pvz., Objekto talpykla) gali labai paveikti krovimo laiką.

 • WP raketų mokymo programa (rekomenduojama priemoka)
 • „Swift“ mokymo programa (rekomenduojama nemokamai)
 • Greičiausio talpyklos mokymo programa „WP“
 • W3 bendros talpyklos pamoka
 • „WP Super Cache“ mokymo programa
 • Autoptimizuoti mokymo programą

7. Pašalinkite aukšto procesoriaus papildinius

Per daug įskiepių (arba 1 vienintelis didelio procesoriaus papildinys) gali padidinti pralaidumą. Įprasti aukšto procesoriaus papildiniai yra socialinis pasidalinimas, statistika, atsarginė kopija, tiesioginiai pokalbiai, puslapių kūrėjai ir susiję įrašų papildiniai. Turėtumėte juos ištrinti, pakeisti lengvais papildiniais (gali reikėti atlikti tyrimus), arba jums reikės prieglobos plano, kuriame būtų pakankamai serverio išteklių, kad galėtumėte juos pritaikyti. Ačiū Ivica iš „WordPress“ paspartinti „Facebook“ grupę už tai pradėti sąrašą.

 1. „AddThis“
 2. „AdSense“ paspaudimų sukčiavimo stebėjimas
 3. Viskas viename įvykių kalendorius
 4. Atsarginis bičiulis
 5. Bebras statybininkas
 6. Geresnės „WordPress“ „Google XML“ svetainių schemos
 7. „Broken Link“ tikrintuvas (naudokite „Dr. Link Check“)
 8. Nuolatinis „WordPress“ kontaktas
 9. Susisiekite su 7 forma
 10. Kontekstiniai pranešimai
 11. „Digi Auto“ nuorodos
 12. „Disqus“ komentarų sistema
 13. „Divi Builder“
 14. Esminis tinklelis
 15. Žiūrėti visą 65 lėtų įskiepių sąrašą

Taip pat galite naudoti „GTmetrix“ krioklio skirtuką (arba Užklausos monitorius) norėdami rasti lėčiausius papildinius:

Lėtas „WordPress“ papildinys

Jei planuojate naudoti išteklius reikalaujančius papildinius, neišvengiamai turėsite atnaujinti „HostGator“ planą (jų verslo planas yra geresnis, jų VPS yra dar geresnis, tačiau jei išleisite tokius pinigus, jums geriau seksis su „SiteGround“, „Cloudways“, „Kinsta“ ar „WP ​​Engine“).

8. Pašalinkite išorinius išteklius

Išoriniai ištekliai yra beveik neišvengiami. „YouTube“ vaizdo įrašo, „Twitter“ įterpimas naudojant socialinį papildinį, jungiantį prie „Facebook“, „Google“ šriftų, paleidžiantį „AdSense“ … Tai sugeneruos papildomas užklausas ir greičiausiai atsiras jūsų „GTmetrix“ / „Pingdom“ ataskaitose. Čia yra keli trumpi patarimai:

Iš anksto pateikti DNS užklausas
Tais atvejais, kai turite naudoti išorinius išteklius, galite juos iš anksto pateikti. Tai padeda naršyklėms jų numatyti ir greičiau įkeliama. Lukas sudarė gražų sąrašą bendrieji domenai, kuriuos reikia iš anksto pateikti įskaitant „Google“ žemėlapius, šriftus, „Analytics“, „YouTube“ (įterpiant vaizdo įrašus), „Disqus“ ir dar daugiau.

Iš anksto gauti DNS-užklausų sąrašą

„WP Rocket“ turi išankstinio iškėlimo parinktį:

Iš anksto gauti DNS užklausas

Kitu atveju galite pridėti jį prie savo antraštės:

9. Pateikite mastelio vaizdus

Jei matai aptarnauti sumažintas vaizdo klaidas „GTmetrix“ reiškia, kad turite pakeisti didelių vaizdų dydį. „GTmetrix“ nurodo, kurių vaizdų dydį reikia pakeisti, ir jų teisingus matmenis, tačiau jame rodomi tik neoptimizuoti vieno bandomo puslapio vaizdai. Jei turite bendrus atvaizdų matmenis (slankmačiai, valdikliai, karuselės, viso pločio tinklaraščio vaizdai), galite sukurti apgaulingą lapą su visais jų matmenimis. Tada prieš įkeldami apkarpykite / pakeiskite dydį. Tai gali sutaupyti laiko ir procesoriaus.

Pateikite mastelio vaizdus

10. Losslessly Compress Images

Tai reiškia, kad turite be nuostolių juos suglaudinti („ShortPixel“ yra puiku). Nustatykite glaudinimo lygį, tada optimizuokite keletą vaizdų savo medijos bibliotekoje, kad įsitikintumėte, ar esate patenkinti kokybe. Jei taip, galite masiškai optimizuoti vaizdus ir automatiškai suspausti vaizdus juos įkeldami.

optimizuoti-images-gtmetrix

11. Blokuoti šlamšto robotus

Tai yra labiau paplitę, nei jūs manote.

„compute.amazonaws.com“ kas 3 sekundes pataikė į mano svetainę ir tiesiogine prasme išleido CPU. Jei nepatikrinote, ar robotai kenkia jūsų svetainei, aš tai padaryčiau 100 proc.

Diegti „Wordfence“ ir naudoti jų tiesioginio eismo ataskaita norėdami pamatyti visus robotus, patekusius į jūsų svetainę realiuoju laiku.

Tiesioginis srautas-ataskaita-„Wordfence“

Užrašykite visus įtartinus prieglobos pavadinimus ir dažnai patekite į jūsų svetainę. „Google“ juos ir pažiūrėkite, ar kiti žmonės praneša apie juos kaip šlamštą. Jei taip, eikite į „Wordfence“ blokavimo nustatymus (taip pat galite naudoti „Cloudflare“ ugniasienės taisyklės) ir užblokuokite šlamšto aplankus. Būtinai naudokite žvaigždutę, kad užblokuotumėte visus to roboto variantus. Patikrinkite blokavimo žurnalą ir stebėkite, ar robotai blokuojami. Jei jūsų svetainė dažnai nukentėjo nuo šlamšto žinučių, tai gali sutaupyti daug pralaidumo.

„Wordfence“ blokavimo taisyklė

„Wordfence“ taip pat turi reitingą ribojantys nustatymai. Tai riboja / blokuoja tikrinimo programas (ir žmones) nuo pernelyg didelių užklausų, blokuoja netikrus „Google“ tikrinimo įrenginius ir pagerina 404 puslapių saugą. Žemiau pateikti parametrai yra tie patys, kuriuos „Wordfence“ rekomenduoja jų ribojančiame puslapyje.

„Wordfence“ tarifo ribojimas

Kita alternatyva yra tiesiog įdiegti „Blackhole For Bad Bots“ papildinys.

„Blackhole for Bad Bots“

„Hotlink“ apsauga neleidžia žmonėms kopijuoti tavo vaizdus ir juos įklijuodami svetainėje, kurioje sunaudojamas pralaidumas, nes jūs vis dar laikote tuos vaizdus. Paprastai tai atsitinka tik tuo atveju, jei jūsų svetainėje yra aukštos kokybės vaizdai (pvz., Fotografija). Laikykitės šių nurodymų instrukcijos:

 1. Prisijunkite prie „cPanel“ ir spustelėkite „HotLink Protection“.
 2. Įsitikinkite, kad domeno vardas, kurį norite apsaugoti, yra langelyje „URL, kad būtų galima pasiekti“.
 3. Laukelyje „Blokuoti tiesioginę prieigą prie šių plėtinių“ pateikite plėtinius, kuriuos norite blokuoti.
 4. Siūlome pažymėti langelį „Leisti tiesiogines užklausas“.
 5. Praleiskite laukelį „Peradresuoti užklausą į šį URL“ ir paspauskite Pateikti.

„Cloudflare“ taip pat turi galimybę apsauga nuo karštųjų nuorodų viduje konors grandyti skydo parametrus:

„Cloudflare“ „Hotlink“ apsauga

13. Patikrinkite „AWstats“, kad rastumėte aukšto procesoriaus šaltinį

AWstats yra integruotas į „HostGator cPanel“ statistikos skyrių ir gali padėti jums nustatyti didelio procesoriaus šaltinį. Tai tiksliai nurodo, kiek pralaidumo sunaudoja robotai, vaizdai ir kiti elementai. Atminkite, kad galite užblokuoti šlamšto aplankus naudodami „Wordfence“ arba įskiepį „Blackhole For Bad Bots“, o atvaizdus galite optimizuoti naudodami tokius įrankius kaip „GTmetrix“ ir „ShortPixel“..

Robotai-vorai-pralaidumas

14. Patikrinkite serverio atsako laiką

Lėtas serverio reagavimo laikas niekada nebūna tinkamas procesoriui, įkėlimo laikui ar kitam. Vykdykite savo svetainę „Google PageSpeed“ įžvalgos ir patikrinkite, ar pagerinti serverio reakcijos laiką pasirodo jūsų ataskaitoje.

CPU ir serverio atsakymo laikas eina kartu. Jei jūs praėjote mano vadovėlį ir vis dar naudojate daug centrinio procesoriaus „HostGator“, tikriausiai žinote, kokia yra problema – tai „HostGator“.

Sutrumpinkite serverio reagavimo laiką

15. Gaukite geresnį prieglobą

„HostGator“ čiulpia.

Jie buvo labai prastai įvertinti „Facebook“ apklausose ir žmonės nuolatos skundžiasi dėl savo lėto serverio reagavimo laiko, pralaidumo apribojimų ir, žinoma, dėl blogo palaikymo ir veikimo laiko..

aš naudoju „SiteGround“ ir turėti 200 ms reakcijos laikas su 100% „GTmetrix“ balais ir .4s „Pingdom“ apkrovos laikai. Patikrinkite prieglobą, atlikite savo testus arba spustelėkite mano greitai įkeliamus puslapius. Jie buvo įvertinti pirmaujančia šeimininke per 26 „Facebook“ apklausas ir yra geresni už pasaulį EIG („Bluehost“, „HostGator“), Varyk Tėti, ir kiti kompiuteriai, kurie tame pačiame serveryje supakuoja per daug žmonių. Būta daug zmoniu PSO migravo ir paskelbta rezultatai apie Facebook ir „Twitter“. „Tweet“ po Čivināšana, paštu po paštu, apklausa po apklausa po apklausa, greitesnis priegloba taisyti lėti reakcijos laikai. Jie tokie rekomenduoja „WordPress“, daryti laisvos migracijos, ir aš naudojuosi jais pusiau skirtas planas.

2019 m. ApklausaPeržiūrėti apklausą2017-WordPress-Hostingas-FB-ApklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija„Elementor“ prieglobos rekomendacijosPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2019 m. Liepos mėn. Rekomendacija dėl prieglobosPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija„WordPress-Host-Poll-2018-rugpjūtisPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaBendri priegloba-apklausa-2017Peržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2019-Hostingas-ApklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaEiti į prieglobos įmonęPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija„WordPress-Hostingas-Apklausa-2017“Peržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaTvarko-priegloba-apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaWooCommerce-Hostingas-FB-ApklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2016 m. - Žiniatinklio priegloba - apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaGeriausios „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjo apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaGeriausios žiniatinklio prieglobos-2019-apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija„WP Friendly Hosting“ apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2016-WordPress-Hostingas-FB-ApklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaMėgstamiausias „Elementor“ prieglobaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2018 m. Prieglobos rekomendacijosPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaTvarko-WordPress-Hostingas-Apklausa-2017Peržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2019-Šeimininkai-Apklausa-1Peržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaHostingas-apklausa-už greitįPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija„WordPress“ priegloba-apklausa-birželio-1 dPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija„SiteGround“ rekomendacijaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija2014-Tvarko-WordPress-Hostingas-FB-ApklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaGeriausios žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaHostingas – apklausa – 2019 vasario mėnPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopijaHostingas-rekomendacijos-apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija

„Bluehost vs SiteGround“

„WordPress“ žiniatinklio prieglobos apklausaPeržiūrėti apklausą arba Ekrano kopija

Žmonės paprastai migruoja todėl, kad jų greičio technologija gali tobulėti serverio atsakymo laikas keliomis sekundėmis. Čia yra keli žmonės, kurie perėjo į „SiteGround“ ir paskelbė savo rezultatus.

Perjungimas į „SiteGround“

„SiteGround“ įkėlimo laiko perkėlimas

„Bluehost“ į „SiteGround GTmetrix“

„HostGator“ į „SiteGround“

„SiteGround GTmetrix“

„SiteGround“ „Google PageSpeed“ įžvalgos

100 puikių balų svetainėje

„SiteGround Genesis“

„SiteGround“ pateiktas greitis

„SiteGround GTmetrix“ ataskaita

Sutrumpintas „SiteGround“ įkrovos laikas

Nauji „SiteGround“ atsakymo laikai

„HostGator“ perkėlimas į „SiteGround“

„JoGla“ „SiteGround“ atsako laikas

Perjungta į „SiteGround“ prieglobą

„SiteGround Rocket“ Įsivaizduokite „Combo“

„Joomla GTmetrix“ svetainėje

„SiteGround“ „PageSpeed“ įžvalgos

„JoGla“ svetainėje

Sumažintas „SiteGround“ apkrovos laikas

Greitas „SiteGround“ priegloba

Nauji „Pingdom“ rezultatai „SiteGround“

Naujas „SiteGround“ reagavimo laikas

„SiteGround“ reagavimo laiko gerinimas

Aš jų pusiau skirtas GoGeek planas su .5s įkėlimo laiku „GTmetrix“ …

2019-GTmetrix-ataskaita

OMM-on-SiteGround

„SiteGround“ turi 3 planai:

„WordGress“ svetainių talpinimas

Aukštesniuose planuose yra daugiau serverio ištekliai (Svarbiausias veiksnys „WordPress“ optimizavimo vadove). Štai pilna palyginimo lentelė, bet „GrowBig“ suteikia apie 2x daugiau serverio išteklių nei „StartUp“, o „GoGeek“ yra pusiau skirtas priegloba o tai suteikia dar daugiau. „GrowBig“ ir naujesnė versija suteikia nemokamą perkėlimą, išdėstymą, patobulintą talpyklą ir galimybę priglobti kelias svetaines. „GoGeek“ teikia prioritetinę paramą. Jų debesų priegloba yra gana didelė kaina – 80 USD / mėn.

Tai galite pamatyti funkcijų puslapis

„SiteGround-Server-Resources-Chart“

Perskaitykite patys:

„HostGator“ serverio reagavimo laikas

„HostGator“ atsiliepimai

„HostGator-vs-SiteGround“

„HostGator-to-SiteGround“

Mėgstamiausias žiniatinklio priegloba

Dažnai užduodami klausimai

&# x2705; Kas lemia aukštą procesorių?

Didelį CPU paprastai lemia lėtas serveris, ištekliai, kuriems trūksta išteklių, padidėjęs svetainių srautas, nenaudojantis CDN, ir svetainės, kurios nėra optimizuotos greičiui.

&# x2705; Kaip sumažinsite procesorių?

Atnaujinkite į aukščiausią turimą „PHP“ versiją „HostGator cPanel“, sukonfigūruokite talpyklos papildinį (aš rekomenduoju „WP Rocket“), nustatykite nemokamą „Cloudflare“ kompaktinį diską, įdiekite „Heartbeat Control“ papildinį, išvalykite duomenų bazę naudodami „WP-Optimize“ ir konsoliduokite papildinius..

&# x2705; Kokie yra „HostGator“ procesoriaus apribojimai??

„HostGator“ CPU išteklių puslapyje jie išsaugo, kad jiems yra nustatytas 25% CPU naudojimo apribojimas, ir jūs galite viršyti šią ribą ne ilgiau kaip 90 sekundžių.

&# x2705; Ar „HostGator“ yra problema?

„HostGator“ buvo prastai įvertintas „Facebook“ apklausose ir yra žinomas dėl lėtų serverių, jei tyrinėjate „Facebook“ grupes. Pažvelkite į žmones, kurie perėjo iš „HostGator“ į kitus kompiuterius, ir pamatysite, kad yra tikrai geresnių variantų.

&# x2705; Ar perjungiantys kompiuteriai ištaisys procesoriaus problemą?

Kiekvienas kompiuteris turi procesoriaus apribojimus. Turite sužinoti, kiek yra jūsų potencialiai naujo prieglobos plano procesoriaus, ir palyginti jį su dabartiniu „HostGator“ planu. Jei jos yra daugiau, ji turėtų būti išspręsta.

Tikiuosi, kad tai padėjo.

Džiaugsmas,
Tomas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector