Kaip sumažinti procesoriaus naudojimą „WordPress“ (ir išvengti pralaidumo ribos + CPU klaidų ten, kur jūsų svetainė uždaroma)

03.06.2020
Новости 'Kaip sumažinti procesoriaus naudojimą „WordPress“ (ir išvengti pralaidumo ribos + CPU klaidų ten, kur jūsų svetainė uždaroma)
0 28 мин.

„WordPress“ svetainėje turėjau rimtų problemų dėl procesoriaus pertekliaus.


Visa tai reiškia, kad turime sumažinti ištekliai sunaudojami dideli CPU įskiepiai, vaizdai, „wp-cron“, duomenų bazės, išorinės užklausos (dažniausiai generuojami įskiepių), komentuojama šlamštas ir neleidžiama šlamšto aplankams aptikti jūsų svetainės naudojant „Blackhole For Bad Bots“ papildinys.

Taip pat panaudosime „Cloudflare“ kompaktinį diską, naudodami „WordPress“ administratoriaus pašalinimus „Clearfy“ ir Slėpti SEO išsipūtimą, tada išbandykite įprastus talpyklos papildinių parametrus, kurie dažnai sunaudoja daug procesoriaus.

Kai baigsite, jūsų CPU schema, tikiuosi, atrodys taip:

Sumažinkite „CPU“ naudojimą „WordPress“

Sumažindami centrinio procesoriaus naudojimą, patirsite mažiau streso savo serveryje, o jūsų svetainė taps greitesnė. Prieglobos įmonės nori, kad jūs atnaujintumėte savo planą, kuris veikia, nes jūs gausite daugiau serverio ištekliai, tačiau prieš pradėdami kišenę turėtumėte išbandyti šias alternatyvas.

Jei naudojate lėtą prieglobą, pvz EIG ar GoDaddy, aš rimtai apsvarstyčiau. aš naudoju „SiteGround“ kas taip pat yra naudojamas Yoast, rekomenduoja „WordPress“, ir buvo pirmaujanti daugiau nei 20 „Facebook“ apklausų. Aš jų pusiau skirtas GoGeek planas ir ne tik mano serverio atsakymo laikas yra geras iki 200ms, bet mano „GTmetrix“ ataskaita yra beveik neprilygstama. Jie taip pat migruos tave nemokamai.

Contents

1. Patikrinkite CPU naudojimą „AWStats“

AWStats
AWStats yra integruota daugumoje „cPanel“ („SiteGround“, „Bluehost“, „GoDaddy“) skyriuje „statistika“ ir gali padėti nustatyti didelio procesoriaus šaltinį. Čia nurodoma, kiek konkretaus pralaidumo elementai sunaudoja, įskaitant nežinomus robotukus, atvaizdus, ​​puslapius, failus, atsisiųstus failus ir kt..

„AWStats“ padeda rasti:

 • Bendras pralaidumo sunaudojimas
 • Didelio pralaidumo tikrinimo įrenginiai
 • Didelio pralaidumo IP adresai
 • Didelio pralaidumo failų atsisiuntimas
 • Didelio pralaidumo failai (pvz., Vaizdai)

Mėnesio pralaidumas

Jei nežinomi robotai sunaudoja procesorių, pabandykite užblokuoti šlamšto robotus Juodosios skylės blogams botams.

Robotai-vorai-pralaidumas

Jei vaizdai sunaudoja didelį procesorių, naudokite GTmetrix rasti, kuriuos vaizdus reikia optimizuoti. Pateikite mastelio atvaizdus, suspausti juos su „ShortPixel“, ir naudoti „Cloudflare“ karštųjų nuorodų apsauga.

Failo tipas - pralaidumas

Serverio reakcijos laikas
Didelis procesorius taip pat gali lemti lėtą reakcijos laiką, kurį galite išbandyti „Bitcatcha“ arba „PageSpeed“ įžvalgos. „Google“ sako jis turėtų būti mažesnis nei 200 ms. Žinoma, tai daugiausia kontroliuoja talpinimas.

„Bitcatcha“ serverio greičio ataskaita

2. Pašalinkite aukšto procesoriaus papildinius

Šie išteklius reikalaujantys papildiniai yra procesoriaus žudikai.

Aukšto procesoriaus įskiepiai paprastai apima bendrąją socialinę informaciją, statistiką, pokalbius, kalendorių, puslapių kūrimo priemones, atsargines kopijas ir papildinius, kurie vykdo nuolatinį nuskaitymą / procesą arba kelis kartus rodomi jūsų „GTmetrix“ ataskaitoje..

 1. „AddThis“
 2. „AdSense“ paspaudimų sukčiavimo stebėjimas
 3. Viskas viename įvykių kalendorius
 4. Atsarginis bičiulis
 5. Bebras statybininkas
 6. Geresnės „WordPress“ „Google XML“ svetainių schemos
 7. „Broken Link“ tikrintuvas (naudokite „Dr. Link Check“)
 8. Nuolatinis „WordPress“ kontaktas
 9. Susisiekite su 7 forma
 10. Kontekstiniai pranešimai
 11. „Digi Auto“ nuorodos
 12. „Disqus“ komentarų sistema
 13. „Divi Builder“
 14. Esminis tinklelis
 15. Žiūrėti visą 65 lėtų įskiepių sąrašą

Raskite lėtai pakraunamus papildinius
Jei tas pats papildinys kelis kartus pasirodo jūsų GTmetrix Krioklio ataskaita, galbūt norėsite rasti alternatyvą, lengvesnį. Išorinės užklausos taip pat gali sunaikinti jūsų ataskaitą (pvz., Iš „Google Fonts“, „Gravatars“, „AdSense“ ir aukštų CPU papildinių, kuriuos minėjau)..

Lėtas „WordPress“ papildinys

Užklausos monitorius
Užklausos monitorius rodo jūsų lėčiausius papildinius, scenarijus, stilius, užklausas, kablius, PHP klaidas ir daugybę informacijos, kad būtų galima nustatyti greičio problemas. Tam gali prireikti tam tikrų techninių žinių, tačiau tai verta samdyti kūrėją kas gali optimizuoti naudodamas „Query Monitor“.

Klausimai pagal komponentus

Nepamirškite sumažinti įskiepių iki minimumo, ištrinkite tuos, kurių nenaudojate (ne tik juos išaktyvinkite), ir naudokite lengvus papildinius, kurie sunaudoja mažiausiai išteklių. Dėl slankiųjų įskiepių rekomenduoju Meta Slider arba Vienatvė, galerijoms rekomenduoju „Envira“ galerija arba „FooGallery“, ir socialiniam naudojimui Sassy socialinė dalis arba Bendrinimas socialiniame tinkle (pateikė Danny).

3. Pašalinkite išsipūtimą su „Clearfy“

Kalbėdamas apie „išsipūtimą“, turiu omenyje širdies plakimo API, autosavai, paskelbti revizijas, „pingbacks“ ir visus „įvairius“ dalykus, kurie sunaudoja išteklius ir turėtų būti išjungti daugumoje svetainių. 3 svarbiausi įskiepiai, norint juos išjungti, yra šie „Clearfy“ (rekomenduojama), “Kinsta” parfumeriai ir WP Išjungti.

1 variantas: „Clearfy“

„Clearfy“ našumo nustatymai

„Clearfy“ gynybos nustatymai

„Clearfy“ išplėstiniai nustatymai

2 variantas: Kvepalai Autorius: Kinsta (25 USD per metus)

perframetrų nustatymai

3 variantas: WP Išjungti

WP-Išjungti-Prašymai

WP-Išjungti-Žymos-Nustatymai

WP-Išjungti-Administratorius

WP-Išjungti-Kiti

4. Išjunkite WP-Cron

wp-cron įkeliamas į kiekvieną puslapio įkėlimą ir suplanuoja automatines užduotis, tokias kaip suplanuotų pranešimų publikavimas, temos ir papildinių atnaujinimų tikrinimas ir el. pašto pranešimų siuntimas. Užuot tai paleidę kaskart įkeldami puslapį, galite suplanuoti jo vykdymą maždaug kas 90 minučių.

1 žingsnis: Išjunkite „WP Cron“ darbus

Pridėkite kodą į wp-config.php, prieš tai parašydami „Tai viskas, žingsnis redaguoti! Laimingas internetinis dienoraštis. “

apibrėžti (‘DISABLE_WP_CRON’, tiesa);

2 žingsnis: pakeiskite tikru „Cron Job“
Jums vis tiek reikia wp-cron (pvz., Temos / papildinių atnaujinimų tikrinimas), tik ne kiekvieną kartą įkeliant puslapį. Kiekvienas šeimininkas turi savo instrukcijas tam, štai „SiteGround“ pamoka. Galite nustatyti, kad „cron“ darbas būtų vykdomas kas 90 minučių, arba dar labiau jį padidinti, jei neturite daug suplanuotų užduočių.

5. Išvalykite savo duomenų bazę

Ištrina paskelbtas peržiūras, šlamštą, šiukšles, pereinamieji, o viršvalandžius kaupiančios duomenų bazių lentelės dažnai būna užmirštos, kai pašalinate papildinius … jūsų svetainė tampa lėtesnė naudojant didesnį procesorių.

Turėtumėte juos valyti mažiausiai kartą per mėnesį, naudodami WP raketa arba WP-Optimizuoti. Jie turi panašius nustatymus su automatinio valymo parinktimi (aš labai rekomenduoju tai įjungti), bet man patinka „WP Rocket“, nes jis buvo įvertintas kaip svarbiausias talpyklos papildinys šioje vietoje „Facebook“ apklausa ir turi duomenų bazės išvalymo parinktis + tingus įkelti vaizdus / vaizdo įrašus / „iframe“. Daugelyje kitų talpyklos papildinių nėra šių papildomų parinkčių, tai reiškia, kad jūs taip pat turite įdiegti „WP-Optimize“ ir tingų įkėlimo papildinį..

WP-raketų duomenų bazės nustatymai

6. Atnaujinkite į PHP 7+

Apie 50% „WordPress“ vartotojų naudoja PHP 5.6 arba žemesnė:

„WordPress-PHP-Version-Stats“

Atnaujindami į „PHP 7+“ gali apdoroti užklausas beveik 3 kartus greičiau:

„WordPress“ PHP etalonai

„SiteGround“ (ir dauguma pagrindinių kompiuterių) turi galimybę atnaujinti „cPanel“:

„PHP-Version-Manager“

Aš rekomenduoju PHP 7.2:

PHP atnaujinimas

Paskutinis žingsnis yra patikrinti, ar svetainėje nėra klaidų. Jei matote, paleiskite PHP suderinamumo tikrintuvas norėdami įsitikinti, kad jūsų papildiniai suderinami. Prastai prižiūrimi papildiniai gali nebūti.

7. Iškelkite išteklius į CDN

CDN sumažinti serverio apkrovą išteklių perkėlimas į jų duomenų centrus. Kiekvienas CDN turi savo duomenų centrų rinkinį, ir daugiau duomenų centrų = daugiau iškrovimo (ir greitesnio jūsų turinio pristatymo). Aš naudoju abu Debesuota (nemokamai) ir „StackPath“ (10 USD / mėn. Su nemokama 30 dienų bandomąja versija).

Debesuota perkelia išteklius į savo 200 ir daugiau duomenų centrų:

„Cloudflare“ duomenų centrai

Debesų srauto pralaidumas

Užsiregistruokite „Cloudflare“, pridėkite savo svetainę ir atlikite nuskaitymą. Jūs pateksite į puslapį, kuriame „Cloudflare“ jums priskiria 2 vardų serverius. Tada savo prieglobos paskyroje, pakeisti vardų serverius į „Cloudflare“.

„Cloudflare“ vardų serveriai

„StackPath“ perkelia resursus į 31 papildomą duomenų centrą:

„StackPath“ duomenų centrai

1 žingsnis: Registruotis „StackPath“ (jie turi 30 dienų bandymą).

2 žingsnis: Prietaisų skydelyje spustelėkite skirtuką CDN, tada sukurti „StackPath“ CDN svetainę:

„StackPath-CDN-Tab“

„StackPath-CDN-Domain“

CDN-URL-StackPath

3 žingsnis: Nukopijuokite CDN URL ir įklijuokite į talpyklos papildinį (taip pat galite naudoti CDN įgalintuvas).

WP-Rocket-CDN-Settings

4 žingsnis: „StackPath“ eikite į CDN → Talpyklos nustatymai, tada spustelėkite Išvalyk viską

„StackPath-Purge-Cache“

5 žingsnis: Paleiskite savo svetainę į GTmetrix ir „turinio pateikimo tinklas“ „YSlow“ turėtų būti žalios spalvos.

CDN GTmetrix YSlow

„Hotlink“ apsauga gali būti įgalintas „Cloudflare“ (arba kartais jūsų prieglobos paskyroje). Tai neleidžia žmonėms kopijuoti / įklijuoti jūsų atvaizdų į savo svetainę, o tai praranda pralaidumą. Paprastai tai atsitinka, jei savo svetainėje turite aukštos kokybės vaizdus (pvz., Fotografiją)..

„Cloudflare“ karštųjų nuorodų apsauga

9. Blokuoti blogus robotus

AWStats galite pamatyti robotai + vorai, sunaudojantys daug pralaidumo. Akivaizdu, kad nenorime blokuoti „Googlebot“ ir kitų teisėtų tikrinimo programų, tačiau norime blokuoti šlamšto aplankus.

Robotai-vorai-pralaidumas

1 žingsnis: Įdiekite „Wordfence“.

2 žingsnis: Peržiūrėkite savo Tiesioginio eismo ataskaita („Wordfence“ įrankių nustatymuose), kuriame rodomi visi robotai, reaguojantys į jūsų svetainę. Akivaizdu, kad „Googlebot“ yra gerai, bet kai stebėjau mano duomenis, pamačiau, kad compute.amazonaws.com kas porą sekundžių pateikia juokingą užklausų kiekį. Aš naršiau „Google“ ir, be abejo, tai buvo robotas, žinomas dėl pralaidumo pralaidumui. Peržiūrėkite ataskaitą minutę ar dvi ir sužinokite, ar robotai su eskiziniais pavadinimais nuolatos žeidžia jūsų svetainę. Jei turite abejonių, „Google“ nurodykite jų pagrindinius vardus ir sužinokite, ar kiti žmonės turi problemų su tuo robotu.

Tiesioginis srautas-ataskaita-„Wordfence“

3 veiksmas: blokuokite blogus robotus (3 parinktys): „Wordfence“, Juodosios skylės blogams robotams, arba „Cloudflare“ ugniasienės taisyklės. Pati „Wordfence“ gali sukelti didelį procesorių (rekomenduoju vieną iš kitų variantų).

„Wordfence“ – Eikite į Blokavimo nustatymus ir pridėkite šlamšto žinutes, kurias norite blokuoti. Žvaigždutės tarnauti kaip pakaitos simboliai, taigi, jei užblokuosiu * amazonaws.com *, tai reiškia bet kokius pagrindinius vardus, kuriuose yra amazonaws.com (ar jame yra simbolių prieš, ar po jo), tai robotas bus užblokuotas. Aš išsaugojau tūkstančius užklausų / pralaidumo vien tik užblokavęs šiuos du šlamšto pagrindinius vardus:

 • * amazonaws.com
 • * linode.com

„Wordfence“ blokavimo taisyklė

Juodosios skylės blogams robotams – prideda paslėptą nuorodą į savo puslapius, draudžiančius visiems robotams sekti nuorodą. Jei botas jo nepaiso, jie blokuojami. „Googlebot“ ir kiti geri robotai įtraukiami į baltąjį sąrašą.

„Blackhole for Bad Bots“

„Cloudflare“ ugniasienės taisyklės – „Cloudflare“ leidžia nemokamai sukurti iki 5 ugniasienės taisyklių. Nukopijuokite dažniausiai pasitaikančių blogųjų kompiuterių (rastų jūsų tiesioginio srauto ataskaitoje) pagrindinius vardus ir pridėkite juos čia.

„Cloudflare“ ugniasienės taisyklė blokuoti blogus blokus

4 žingsnis: Eikite į savo blokavimo žurnalą ir mėgaukitės stebėdami tuos šlamšto sprogmenis.

„Wordfence“ - ugniasienės blokavimas

5 žingsnis: Jei nuspręsite naudoti „Wordfence“, sukonfigūruokite reitingą ribojantys nustatymai. Tai riboja / blokuoja tikrinimo programas (ir žmones) nuo pernelyg didelių užklausų, blokuoja netikrus „Google“ tikrinimo įrenginius ir pagerina 404 puslapių saugą. Tai yra tie patys „Wordfence“ rekomenduojami parametrai:

„Wordfence“ tarifo ribojimas

Būtinai pakeiskite „Wordfence“ skirtuką „parinktys“, kad apribotumėte šio papildinio sunaudotą pralaidumą:

 • Neįjunkite „automatinio suplanuoto nuskaitymo“
 • Neįjunkite „el. Pašto santraukos“
 • Įgalinti „naudoti mažai išteklių nuskaitymą“
 • Sumažinkite „apriboti nuskaitymo rezultatų el. Laiške siunčiamų leidimų skaičių“ iki 500
 • Neįgalinkite „reikalingų atnaujinimų (papildinio, temos ar pagrindinio elemento)“
 • Padidinkite „atnaujinimo intervalą sekundėmis (numatytasis 2)“ iki 10–15 sekundžių
 • Sumažinkite „kiek atminties turėtų reikalauti„ Wordfence “nuskaitydami“ iki 100 MB
 • Įgalinti „ištrinti„ Wordfence “lenteles ir duomenis apie išjungimą“
 • Vaizdas „Wordfence“ parinkčių puslapis daugiau rekomendacijų

10. Optimizuokite vaizdus

Vaizdai gali sunaudoti daug pralaidumo, kaip parodyta „AWStats“:

Failo tipas - pralaidumas

Yra 3 būdai, kaip optimizuoti vaizdus GTmetrix.

Vaizdo optimizavimas

 • Pateikite mastelio atvaizdus – pakeiskite didesnių vaizdų dydį, kad būtų mažesnis
 • Nurodykite vaizdo matmenis – nurodykite plotį / aukštį HTML arba CSS (ekrano kopija)
 • Optimizuokite vaizdus – be nuostolių suspausti vaizdus (rekomenduoju „ShortPixel“ arba Įsivaizduok)

Pradėkite optimizuodami vaizdus, ​​kurie rodomi keliuose puslapiuose (logotipas, šoninė juosta, poraštės vaizdai). Tada paleiskite svarbiausius puslapius per „GTmetrix“ ir optimizuokite atskirus tuose vaizdus. Pirmasis elementas, kurį turėtumėte dirbti, yra „pateikti mastelio atvaizdus“, nes tam reikia pakeisti paveikslėlį (pakeisti dydį) iki pataisos matmenų, įkelti naują versiją į WP ir pakeisti ją.

11. Bendros pataisos „WP Rocket“

WP raketa sako:

Kartais kai kurios parinktys, esančios skirtuke Failo optimizavimas, tokios kaip Pašalinkite užklausos eilutes, arba Mažinkite / derinkite gali sukelti didelį procesoriaus naudojimą tais atvejais, kai jūsų svetainėje yra daug CSS ar JS failų. Pabandykite išjungti šias parinktis ir tada stebėkite savo procesoriaus naudojimą.

Taip pat buvo pranešimų apie tai kritinis kelias CSS išankstinis įkėlimas gali padidinti procesorių. Tu gali naudokite papildinį, kad padidintumėte išankstinio įkėlimo tikrinimo intervalą nuo 500 ms (numatytoji) iki 1,5 s ar naujesnė.

12. Bendrosios pataisos W3 talpykloje

Įprasti W3 bendrosios talpyklos procesoriaus sprendimai:

 • Išbandykite objekto talpyklą
 • Ištrinkite ir įdiekite papildinį

13. Konfigūruokite optimalius talpyklos papildinio parametrus

Visi šie trys elementai yra labai svarbūs:

 • Jei naudojate talpyklos papildinį
 • Kuri jūsų talpyklos papildinys, kurį naudojate (aš rekomenduoju WP raketa)
 • Ar parametrai sukonfigūruoti optimaliai (kai kurie gali sukelti aukštą procesorių)

Kodėl „WP Rocket“?
Jis turi daugiau funkcijų nei dauguma talpyklos papildinių, o tai reiškia, kad jums nereikia diegti papildomų papildinių, tuo pačiu užtikrinant geresnius rezultatus. Priešingu atveju turėsite išsiaiškinti, su kuriomis talpyklos papildiniais yra, tada įdiekite šiuos papildinius, jei jie jų nepalaiko:

 • Duomenų bazės valymas (integruota į WP Rocket, arba naudoti WP-Optimizuoti)
 • Širdies plakimo valdymas (įmontuota į WP Rocket, arba naudoti Širdies plakimo valdymas)
 • Juokingai įkelkite vaizdus / vaizdo įrašus (integruotus į „WP Rocket“ arba naudokite WP „YouTube Lyte“)
 • Priglobkite „Google Analytics“ vietoje (integruotą į „WP Rocket“ arba naudokite „CAOS Analytics“)
 • Priglobkite „Google“ šriftus vietoje (integruotą į „WP Rocket“ arba naudokite CAOS šriftams, arba SHGF)
 • Integracija su „Cloudflare“ + kitais CDN (įmontuota į „WP Rocket“ arba naudoti) CDN įgalintuvas)

WP-raketų savybės

Jei galite mesti 49 USD WP raketa, nusipirkite tada pamatykite mano „WP Rocket“ pamoka. Tai lengva nustatyti, dažnai atnaujinama naujais funkcijos, apima dokumentacija, ir palaikymas. Jei ne, turiu mokymo programas, skirtas „Swift“, „WP Fastest Cache“, „W3 Total Cache“, „WP Super Cache“ ir „Autoptimize“. Jei norite naudotis nemokamais papildiniais, rekomenduoju „Swift“ arba „WP Fastest Cache“ („Swift“ nustatyti sudėtinga, tačiau apie tai yra puikių atsiliepimų „WordPress“ paspartinti „Facebook“ grupę ir turi daugumą funkcijų, pavyzdžiui, „WP Rocket“, o „WP Fastest Cache“ lengva nustatyti, tačiau joje nėra funkcijų, įtrauktų į „WP Rocket“).

2016 m. Geriausios talpyklos papildinio apklausa

2019 m. Talpyklos papildinio apklausa

„Swift vs WP Rocket“

2016 m. Talpyklos papildinio apklausa

Geriausių 2018 metų talpyklos papildinių apklausa

„wp raketa“ vs „w3 totla“ talpyklos

Kai kurie šeimininkai mėgsta Varyk Tėti ir WP variklis juodojo sąrašo talpyklos papildinius, nes jie turi savo integruotą talpyklos sistemą. Tokiu atveju naudokite Autoptimizuoti HTML, CSS ir „JavaScript“ optimizavimui. Jis taip pat turi CDN parinktį. Peržiūrėkite mano automatinio optimizavimo mokymo programą, priešingu atveju, jei jūsų kompiuteris neįtraukia į talpyklos papildinių juodąjį sąrašą, rekomenduoju naudoti „WP Rocket“ arba „Swift“.

Taip pat galite pabandyti išjungti talpyklos papildinį ir patikrinti centrinio procesoriaus naudojimą. Jei talpyklos papildinys iš tikrųjų sukelia problemų, susisiekite su papildinių kūrėju (arba perjunkite papildinius).

14. Ištrinkite nenaudojamus papildinius + temas

Nepanaudotos temos saugo iš anksto sukonfigūruotus parametrus „WordPress“ duomenų bazėje (panašiai kaip įskiepiai). Eikite į „Išvaizda“ > Tada temos ištrina visas „WordPress“ temas, kurių šiuo metu nenaudojate.

Ištrinti nepanaudotas „WordPress“ temas

15. Išjunkite nenaudojamus papildinių nustatymus

Panašiai kaip mes koregavome „Wordfence“ nustatymus, kad sumažintume papildinio sukuriamą CPU naudojimą, atlikite kiekvieną savo papildinio nustatymą ir nuspręskite, ar jums reikia atskirų funkcijų. Pvz., „Yoast“ skiltyje „Nustatymai“ > Generolas > Funkcijos, kuriomis išjungiau visus šiuos dalykus …

„Yoast-Feature“ nustatymai

Išjungti papildinio nustatymus, kurie:

 • Pateikite statistiką
 • Atlikite nuolatinį nuskaitymą
 • Siųskite administratoriaus arba el. Pašto pranešimus
 • Surinkite šaltinius iš išorinių svetainių

Pavyzdžiai:

 • „WP Rocket“ išankstinio įkėlimo robotas
 • „Wordfence“ tiesioginio srauto ataskaitos
 • Nuolatinis „Broken Link Checker“ nuskaitymas
 • „Yoast“ nustatymai informacijos suvestinėje > funkcijos
 • Pokalbių ir kalendoriaus papildiniai, kurie veikia nuolat
 • Statistiniai įskiepiai, nuolat kaupiantys duomenis
 • Susiję įrašai ir populiarūs įrašų papildiniai, kuriuose kaupiama daugybė duomenų

16. Blokuoti komentarų šlamštą

Nuolatinis šlamšto komentarų kaupimas nėra tinkamas jūsų procesoriaus naudojimui. Apsaugos nuo šlamšto papildinys visada gerai dirbo (išbandžiau daugybę kitų) ir nenaudoja CAPTCHA.

17. Apsaugokite savo WP-administratorių

Atakos dažniausiai yra nukreiptos į „WordPress“ administratorių, o tai ne tik kelia grėsmę saugumui, bet ir sunaudos didelius procesoriaus kiekius, ypač todėl, kad šie puslapiai paprastai nėra talpykloje..

„WordPress-Administrator-Page-Rule“

18. Sumažinkite išorinius prašymus

Išorinės užklausos sunkiai veikia serveryje.

 • Gravatarai
 • „Google“ šriftai
 • Google žemėlapiai
 • „Google AdSense“
 • Kai kurie socialinio bendrinimo įskiepiai
 • Daugelis kitų iš mano aukšto procesoriaus priedų sąrašo

Dažnai tai bus labai pastebima jūsų „GTmetrix“ ataskaitoje:

„GTmetrix“ skelbimai

Talpykla - „Gravatar“ - vaizdai

1 žingsnis: Jei įmanoma, pašalinkite juos

2 veiksmas: optimizuokite juos

3 veiksmas: išankstinių DNS užklausų gavimas
Kai kurie talpyklos papildiniai, pvz., „WP Rocket“, leidžia iš anksto gauti DNS užklausas (taip pat performatuoti ir WP išjungti). Tai padeda naršyklėms numatyti išorinius išteklius, kad galėtų jas greičiau įkelti. Lukas sudarė gražų sąrašą bendrieji domenai, kuriuos reikia iš anksto pateikti kurį galite pridėti prie WP Rocket:

Iš anksto gauti DNS-užklausos-WP-raketos

Iš anksto gauti DNS užklausas

19. Apribokite tikrinimo greitį „Google + Bing“

Paprastai „Google“ yra labiausiai išteklių reikalaujantis tikrinimo robotas (iki šiol), o jų tikrinimo greitį galite apriboti „Svetainės nustatymų“ skiltyje. „Google“ paieškos pultas. Tai sumažina „Googlebot“ pateiktas užklausas ir NIEKO nedaro įtakos jūsų reitingavimui ar jokiu būdu baudžia jus. Jei neveikia naujienų svetainė arba neskelbiate laiko atžvilgiu svarbaus turinio (ir neturite prieglobos plano, turinčio pakankamai išteklių), jums nereikia, kad „Google“ greitai tikrintų jūsų svetainę ir sunaudotų daugybę išteklių. Svetainės, kurios kovoja su procesoriaus naudojimu, turėtų tai sumažinti – atminkite, kad tai atstatoma kiekvieną mėnesį.

Tikrinimo sparta-„Google-Search-Console“

„Google“ sako tai jų tikrinimo greičio puslapis

„Jei„ Google “pateikia per daug užklausų per sekundę jūsų svetainei ir sulėtina jūsų serverio veikimą, galite apriboti tikrinimo greitį … mes rekomenduojame neapriboti tikrinimo greičio, nebent matote serverio įkėlimo problemas, kurias neabejotinai sukelia„ Googlebot “, taip pat smogdamas į jūsų serverį. sunku … negalite pakeisti tikrinimo greičio svetainėse, kurios nėra pagrindiniame lygmenyje. “

Tą patį galite padaryti ir jūs „Bing Webmaster Tools“ viduje konors tikrinimo valdymo nustatymai

„Bing-Crawl-Control“

20. Venkite išteklių reikalaujančių temų

Išpūstos, prastai užkoduotos ir neprižiūrimos temos yra nelaimės receptas.

Užuot naudodami temą su daugybe integruotų funkcijų, naudokite lengvą (minimalią) temą ir pasikliaukite papildiniais, kad pridėtumėte tik tas funkcijas, kurių jums tikrai reikia. Aš visada rekomenduoju „StudioPress“ kartu su jų „Genesis“ papildiniai kurį aš naudoju savo svetainėje. Jogas taip pat naudoja „Genesis“.

„studiopress“ temos

21. Išjunkite išteklius naudojančias „WooCommerce“ funkcijas

Natūralu, kad „WooCommerce“ svetainėse reikia daugiau procesoriaus. Tai reikia atsiminti renkantis prieglobos planą, ir idealiu atveju neturėtumėte naudoti pasidalijamojo prieglobos.

Internetinės komercijos optimizavimas

 • Išjungti „WooCommerce“ krepšelio fragmentus
 • Išjungti „WooCommerce“ scenarijus ir stilius
 • Išjungti „WooCommerce“ valdiklius
 • Išjungti „WooCommerce“ būsenos meta dėžutę
 • Išjungti automatinius produktų tiekimo papildinius

Daugelį jų galima padaryti naudojant perfmatterių papildinį.

perfmetratorių internetinės komercijos optimizavimas

22. Pagrindinių kompiuterių atsisiuntimo failai išorinėse svetainėse

Aš vos neturiu failų, kuriuos būtų galima atsisiųsti iš savo svetainės, todėl pralaidumas yra pakankamai mažas, kur aš nesijaudinu. Bet jei turite daugybę didelių failų, kurie praranda pralaidumą, kai žmonės juos atsisiųsti, apsvarstykite galimybę juos įkelti „Dropbox“ ar kita failų bendro naudojimo svetainė ir nukreipti žmones ten. Tokiu būdu „dropbox.com“ valdys pralaidumą, o ne jūs.

Atsisiuntimo pralaidumas

23. Išjunkite „AWStats + cPanel“ statistiką

AWStats, Webalizer, ir kitos statistinės programos „cPanel“ yra tinkamos norint nustatyti didelio procesoriaus naudojimo šaltinį, tačiau jos iš tikrųjų padidina procesorių, kaip ir bet kuris „WordPress“ papildinys, kaupiantis statistiką. Aš sakau tik tai, kad kai baigsite juos naudoti, turėtumėte juos ištrinti.

24. Išjunkite „SiteGround“ svetainės skaitytuvą

Jei gausite CPU perteklių „SiteGround“ ir sumokėjote už juos SG svetainės skaitytuvas, pabandykite susisiekti su jų palaikymo komanda, kad tai išjungtumėte. Vykstantys nuskaitymai gali sukelti didelį procesorių.

„SiteGround-SG-Site-Scanner“

Kad ir kokie gražūs šie el. Laiškai, turėtumėte pabandyti tai išjungti …

„SiteGround-SG-Site-Scanner-Email“

25. Naudokite prieglobos planą su pakankamais serverio ištekliais

Paprastai kuo didesnis planas, tuo daugiau serverio ištekliai gausite (ir taip, atnaujinimas turėtų ištaisyti CPU perteklių / pralaidumo apribojimus). Pvz „SiteGround“ funkcijų puslapis galite pamatyti, kiek serverio išteklių yra su jų „StartUp“ ir „GrowBig“ ir „GoGeek“ planais. Tiesiog slinkite žemyn link „paskirstome jums reikalingus išteklius“ ir pažiūrėkite į serverio skirtuką …

„SiteGround-Server-Resursų palyginimas“

26. Atnaujinkite procesorių / RAM

Įsitikinkite, kad turite pakankamai RAM, todėl ne visada esate ant ribos. Jei jis beveik visada išnaudojamas, tai sukelia stresą jūsų centriniam procesoriui. Norite turėti pakankamai išteklių, kad jūsų serveris būtų atsipalaidavęs. Šiuo atveju 2 GB operatyviosios atminties buvo beveik visada išnaudojama, todėl patobulinti iki 4 GB buvo sumanus žingsnis. Daugelyje bendrų planų neleidžiama pridėti RAM (turėsite naujovinti į planą, kuriame yra daugiau išteklių), tačiau paprastai galite juos pridėti prie daugumos debesies prieglobos planų..

Debesų atminties padidėjimas

„SiteGround“ (pirmaujančioji „Facebook“ apklausa)

„SiteGround“ yra naudojamas Yoast, aš ir rekomenduoja „WordPress“. Beveik kiekvienoje vietoje jie yra pirmaujantys „Facebook“ apklausa ir suteikia daugumai žmonių reikšmingą pakrovimo laiko patobulinimai ypač jei jie naudojo vidutiniškus pagrindinius kompiuterius: „GoDaddy“, „Bluehost“, „HostGator“, „InMotion“, „Dreamhost“, EIG.

„Yoast-on-Twitter“ -Mes tiesiog perėjome prie svetainės

Aš naudoju jų pusiau skirtas GoGeek planas kuris ateina su 4x daugiau serverio ištekliai nei bendras hostingas. Spustelėkite mano puslapius, kad pamatytumėte, kaip greitai jie įkeliami, peržiūrėkite mano „GTmetrix“ ataskaitą arba pamatykite žmones, kurie migravo ir paskelbta nauji krovimo laikai. Jie taip pat daro laisvos migracijos.

„DigitalOcean“ „Cloudways“ ir Kinsta taip pat yra geri ir prasideda nuo 10 USD / mėn. ir 30 USD / mėn. „Cloudways“ labiau skirti kūrėjams, kuriems nereikia „cPanel“, el. Pašto prieglobos ar palaikymo, kurį gaunate naudodamiesi „SiteGround“. „Kinsta“ iš esmės yra tai, kas „WP Engine“ buvo (brangus, bet nuostabus). Visas mano tinklaraštis iš esmės skirtas padėti žmonėms greičiau įkelti savo svetainę. Atsisakau rekomenduoti 2 USD per mėnesį prieglobos, nes tai daugiausia žmonių apgailestauja, kai veikia svetainė.

Kaip patikrinti, ar jūsų hostingas lėtas
Vykdykite savo svetainę „Google PageSpeed“ įžvalgos norėdami pamatyti ar sutrumpinti serverio reakcijos laiką yra jūsų ataskaitoje. „Google“ rekomenduoja turėtų būti <200 ms. Viskas, kas viršija 1 sekundę, nėra gerai. Taip pat galite patikrinti savo TTFB (laikas iki pirmo baito) „GTmetrix“ skirtuke Laikai arba bytecheck.com.

Sutrumpinkite serverio reagavimo laiką

2019 m. Apklausa

2017-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

„Elementor“ prieglobos rekomendacijos

2019 m. Liepos mėn. Rekomendacija dėl prieglobos

„WordPress-Host-Poll-2018-rugpjūtis

Bendri priegloba-apklausa-2017

2019-Hostingas-Apklausa

Eiti į prieglobos įmonę

„WordPress-Hostingas-Apklausa-2017“

Tvarko-priegloba-apklausa

WooCommerce-Hostingas-FB-Apklausa

2016 m. - Žiniatinklio priegloba - apklausa

Geriausios „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjo apklausa

Geriausios žiniatinklio prieglobos-2019-apklausa

„WP Friendly Hosting“ apklausa

2016-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

Mėgstamiausias „Elementor“ priegloba

2018 m. Prieglobos rekomendacijos

„WordPress“ apklausa 2018. rugsėjis

Tvarko-WordPress-Hostingas-Apklausa-2017

2019-Šeimininkai-Apklausa-1

Hostingas-apklausa-už greitį

„WordPress“ priegloba-apklausa-birželio-1 d

„SiteGround“ rekomendacija

2014-Tvarko-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

Geriausios žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo apklausa

Hostingas – apklausa – 2019 vasario mėn

Hostingas-rekomendacijos-apklausa

„Bluehost vs SiteGround“

„WordPress“ žiniatinklio prieglobos apklausa

„SiteGround“ rekomenduoja „WordPress“:

„SiteGround“ - rekomenduojama - „WordPress-Host“

Ir pagal Ivica kas vadovauja „WordPress“ paspartinti „Facebook“ grupę su 16 000 ir daugiau narių.

„WordPress-Speed-Up“ rekomenduojami įrankiai

Keletas gijų:

„Godaddy“ į „SiteGround“ migraciją

EIG-to-SiteGround

„SiteGround“ migracija

„SiteGround“ turi 3 planai:

„WordGress“ svetainių talpinimas

Aukštesniuose planuose yra daugiau serverio ištekliai (Svarbiausias veiksnys „WordPress“ optimizavimo vadove). Štai pilna palyginimo lentelė, bet „GrowBig“ suteikia apie 2x daugiau serverio išteklių nei „StartUp“, o „GoGeek“ yra pusiau skirtas priegloba o tai suteikia dar daugiau. „GrowBig“ ir naujesnė versija suteikia nemokamą perkėlimą, išdėstymą, patobulintą talpyklą ir galimybę priglobti kelias svetaines. „GoGeek“ teikia prioritetinę paramą. Jų debesų priegloba yra gana didelė kaina – 80 USD / mėn.

Jūs galite pamatyti tai jų funkcijų puslapis:

„SiteGround-Server-Resursų palyginimas“

Aš naudoju „SiteGround“, nes:

 1. Mano GTmetrix + Pingdom ataskaitos kalba pačios už save
 2. Mano puslapiai įkeliami akimirksniu (jei norite, spustelėkite juos)
 3. Greitas greičio technologija (PHP 7.3, NGINX, SG optimizatorius, Debesų liepsna)
 4. Rekomenduoja Mielės, „WordPress“, Ivica„WordPress“ paspartinti
 5. Laisvas Užšifruokime SSL, paprasta naudoti „cPanel“, ir funkcijos e-komercija
 6. „WordPress“ palaikymas yra neprilygstamas net neturint prioritetinės „GoGeek“ palaikymo
 7. „GrowBig“ ateina su inscenizavimu, daugiau saugyklos ir daugiau serverio išteklių (slinkite žemyn iki „paskirstome jums reikalingus išteklius“ ir užveskite pelės žymeklį ant serveris skirtukas)
 8. „GoGeek“ ateina su dar daugiau serverio išteklių, saugykla, prioritetų palaikymu
 9. Nemokama migracija, migratoriaus papildinys, ir a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 10. Daug giriama Reddit, „Facebook“ pokalbiai, „Twitter“, „TrustPilot“
 11. Tonų pagyrų „Facebook“: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Daugelis žmonių jau perėjo ir paskelbė rezultatus „Twitter“: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Partnerių atsisakymas – jei jūs užsiregistruosite svetainėje filialų saitas Aš tau paaukosiu gerą gabalą be jokių išlaidų. Kiekvienais metais aš paaukok 3 000 USD „GoFundMe“ kampanijoms (2018 m. Reikėjo maitinti alkanuosius Denveryje; 2017 m. Buvo Raudonojo kryžiaus uraganas „Harvey“). Jūsų palaikymas padeda, ir aš tai nuoširdžiai vertinu. Aš stengiuosi, kad mano apžvalgos būtų nešališkos ir pagrįstos įrodymai formoje „Facebook“ apklausos, tweets, ir tikri pokalbiai. Jei nenorite jo naudoti, tai yra a nesusijęs ryšys į „SiteGround“. Bet kokiu atveju aš tikrai tikiu, kad jie yra „WordPress“ žvaigždės ir jūsų svetainė veiks greičiau / sklandžiau … atlikite savo tyrimus „Facebook“ grupėse + „Twitter“ ir rasite daugiausiai žmonių pasakyti tą patį.

OMM-on-SiteGround

Žmonės paprastai migruoja todėl, kad jų greičio technologija gali perpus sumažinti apkrovos laiką:

Perjungimas į „SiteGround“

„SiteGround“ įkėlimo laiko perkėlimas

„Bluehost“ į „SiteGround GTmetrix“

„HostGator“ į „SiteGround“

„SiteGround GTmetrix“

„SiteGround“ „Google PageSpeed“ įžvalgos

100 puikių balų svetainėje

„SiteGround Genesis“

„SiteGround“ pateiktas greitis

„SiteGround GTmetrix“ ataskaita

Sutrumpintas „SiteGround“ įkrovos laikas

Nauji „SiteGround“ atsakymo laikai

„HostGator“ perkėlimas į „SiteGround“

„JoGla“ „SiteGround“ atsako laikas

Perjungta į „SiteGround“ prieglobą

„SiteGround Rocket“ Įsivaizduokite „Combo“

„Joomla GTmetrix“ svetainėje

„SiteGround“ „PageSpeed“ įžvalgos

„JoGla“ svetainėje

Sumažintas „SiteGround“ apkrovos laikas

Greitas „SiteGround“ priegloba

Nauji „Pingdom“ rezultatai „SiteGround“

Naujas „SiteGround“ reagavimo laikas

„SiteGround“ reagavimo laiko gerinimas

Pasamdykite mano programuotoją, kad sumažintumėte jūsų procesoriaus naudojimą

Aš dirbu su tuo pačiu vaikinu nuo 2011 m. – jis stebina greičio optimizavimu ir padėjo man optimizuoti savo svetainę, kad įkeltų <1 sekundė su puikia GTmetrix ir Pingdom ataskaitos.

Jo vardas yra Pronaya ir jis turėtų sugebėti išspręsti jūsų CPU perteklių (jei jums vis dar reikia pagalbos) ir padėti jums pagerinti balus / apkrovos laikus „GTmetrix“ ir „Pingdom“. Galite jį pasamdyti sukūrę profilį freelancer.com ir vartotojo vardo paieška bdkamol. Čia jo pilna „WordPress“ greičio portfelis. Jam kainuoja 40 USD / val. Iš Bangladešo (taigi laikas pasikeičia) ir galite siųsti jam el. Laišką el. Paštu [email protected]. Savo profilyje jis taip pat turi puikią 5 žvaigždučių apžvalgą.

„Pronaya-Kumar-S“ atsiliepimai

Taip pat galite apsvarstyti savo problemos paskelbimą „WordPress“ paspartinti „Facebook“ grupę jei norite atsiliepimų iš žmonių, kuriems jau iškilo aukšto procesoriaus problema, tačiau šioje mokymo programoje aprašiau dažniausiai pasitaikančius sprendimus.

Dažnai užduodami klausimai

&# x2705; Koks yra lengviausias būdas sumažinti „CPP“ programoje „WordPress“?

Raskite ir pašalinkite aukšto procesoriaus papildinius, atnaujinkite į PHP 7.4, sukonfigūruokite gerosios talpyklos papildinį su optimaliais nustatymais, naudodami CDN, ir išjunkite nereikalingas „WordPress“ funkcijas, tokias kaip „Heartbeat“ API. Akivaizdu, kad padės pereiti prie greitesnio prieglobos.

&# x2705; Kurie papildiniai sunaudoja daugiausia procesoriaus?

Bendrinimas socialiniame tinkle, statistiniai (analitiniai) įskiepiai, skaidrės, aplankai, puslapių kūrėjai, kalendoriai, pokalbiai, kontaktinės formos, susijęs įrašas, svetainės schema, „Wordfence“, WPML ir bet koks papildinys, atliekantis nuolatinį nuskaitymą ar procesą. Tai galima rasti naudojant Query Monitor arba GTmetrix krioklį.

&# x2705; Ar visi bendrai naudojami prieglobos procesoriai yra riboti??

Taip. Nors kai kurios bendrojo prieglobos įmonės tvirtina, kad turi neribotą pralaidumą, jos vis tiek vykdo procesoriaus apribojimus. Paprastai tai yra jų sąlygos yra sąlygos.

&# x2705; Ar „WooCommerce“ sukelia aukštą procesorių??

„WooCommerce“ svetainėms paprastai reikia daugiau papildinių, o kartais ir daugiau procesorių. Jei jie nebus parinkti kruopščiai, papildomi ištekliai, kuriuos sunaudoja šie papildiniai, gali sukelti stresą jūsų serveryje. „WooCommerce“ svetainės taip pat įkelia papildomų scenarijų, stilių ir krepšelio fragmentų, kurie taip pat nepadeda. „WooCommerce“ svetainėms geriau sekasi naudotis debesų priegloba.

&# x2705; Kaip aš galiu patikrinti savo svetainės procesoriaus sunaudojimą?

Jūsų prieglobos paskyra turėtų pasakyti, kiek sunaudojate procesoriaus. Kai kurie pagrindiniai kompiuteriai turi tokius įrankius kaip AWStats, kurie rodo konkrečius vaizdus, ​​robotus ir kitus išteklius, sunaudojančius daug išteklių.

Praneškite man, ar ši instrukcija veikė komentaruose!

Džiaugsmas,
Tomas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector