Kaip sutvarkyti lėtą „Elementor“ svetainę: 16 optimizacijų, kurios man padėjo gauti 100% „PageSpeed“ klasių ir akimirksnį įkeliant į savo svetainę

„Elementor“ sako, kad jie yra greičiausias „WordPress“ puslapio kūrėjas.


Taigi dėl ko lėtai įkeliama svetainė?

Paprastai yra keletas paprastų patarimų, kurie gali žymiai pagerinti jūsų krovimo laiką ir „GTmetrix“ balus. Elementorius sako dažniausiai pasitaikančios lėtos „WordPress“ svetainės priežastys yra serveriai, laikmenos, išoriniai scenarijai (pvz., „Google“ šriftai), papildiniai, nėra CDN ir vidutiniškos talpyklos papildinio naudojimas. Tačiau jie nėra išsamiai aprašyti nuoseklios instrukcijos.

Štai kodėl aš parašiau šį vadovą.

Išmoksite, kaip sutvarkyti lėtą „Elementor“ svetainę, vadovaudamiesi pagrindinėmis „WordPress“ optimizavimo vadovo ir „Elementor“ rekomendacijomis. Pateiksiu ekrano kopijas, išsamias instrukcijas ir atsakysiu į visus komentarus, jei vis tiek reikės pagalbos. Man pavyko gauti 100% „GTmetrix“ balų savo pagrindiniame puslapyje. Net žinučių su daugiau nei 100 vaizdų ir daugiau nei 400 komentarų (5 MB puslapio dydžio ir 170 užklausų) vis dar įkeliama <2s. Taip, aš esu „WordPress“ greičio žinovas :)

„Elementor“ greičio optimizavimas

1. Atnaujinkite į PHP 7.4

Daugelis hostingo kompanijų jau išleido PHP 7.4.

PHP versijų atnaujinimas yra vienas iš paprasčiausių būdų, kaip paspartinti „Elementor“ svetainę. Kinsta PHP etalonai parodo, kaip aukštesnės PHP versijos gali veikti 2–3 kartus greičiau. Elementorius taip pat rekomenduoja aukštesnės PHP versijos ir padidinti atminties limitą iki 256 MB (žr. kitą žingsnį).

Pirmiausia patikrinkite dabartinę PHP versiją skiltyje „Elementor“ > Informacija apie sistemą.

„Elementor“ PHP versija

Tada prisijunkite prie savo prieglobos paskyros, suraskite PHP versijų tvarkytuvę (ar panašią) ir pasirinkite aukštesnę PHP versiją. Taip pat pravartu iš anksto pasidaryti atsarginę kopiją. Priešingu atveju, viskas!

„Kinsta“ PHP 7.4

Svarbu: įsitikinkite, kad jūsų papildiniai suderinami su aukštesnėmis PHP versijomis. Aš naudojau „WP Rich Snippets“ (kurie nebėra prižiūrimi), tačiau jis buvo nesuderinamas su „PHP 7.2+“, todėl ištryniau papildinį ir radau jo pakeitimą. Neverta laikyti neprižiūrimų įskiepių.

2. Padidinkite atminties limitą iki 256 MB

Vėl patikrinkite savo atminties ribas skyriuje „Elementor“ > Informacija apie sistemą.

Ir „Elementor“, ir „WordPress“, ir „WooCommerce“ rekomenduoti riboti 256 MB atminties.

„Elementor“ atminties riba

Paprastai galite pakeisti savo atminties limitą savo prieglobos paskyroje:

Atminties limitas

Kitu atveju pridėkite šį kodą į funkcijos.php.

apibrėžti (‘WP_MEMORY_LIMIT’, ‘256M’);

3. Naudokite savarankiškai naudojamus šriftus

Jei „Google Fonts“ susprogdina jūsų „GTmetrix“ ataskaitą, pabandykite priglobti šriftus vietoje.

Jei turite „Elementor Pro“, norėsite naudoti tinkintus šriftus (juos rasite nustatymuose).

Štai „YouTube“ pamoka.

„Elementor“ šriftai

Neturite „Elementor Pro“?

Daugybė įskiepių gali padėti optimizuoti „Google“ šriftus: „WP Rocket“, „Automatinis optimizavimas“, „Savarankiškai teikiami„ Google “šriftai“, OMGF ir Turto išvalymas. Jei tu nereikia Norite naudoti papildinį, vykdykite šias instrukcijas.

1 žingsnis: Patvirtinkite, kad šriftai sulėtina jūsų „Elementor“ svetainę „GTmetrix“.

„Google Fonts GTmetrix“

2 žingsnis: Atsisiųskite šriftus tiesiai iš „Google“ šriftų svetainės. Atsisiųskite tik tuos šriftus ir šriftų svorius, kurių jums absoliučiai reikia (daugiau šriftų ir svorių taip pat gali reikšti daugiau užklausų).

3 žingsnis: Naudokite tokį įrankį kaip Transfonteris konvertuoti juos į interneto šriftų failus.

„Transfonter“ - „Google“ - šrifto konversija

4 žingsnis: Įkelkite naujus žiniatinklio šriftų failus į „WordPress“ ir pridėkite juos prie savo CSS.

5 žingsnis: Tikrinkite šriftus, pridėkite numatytąjį gedimą ir visada turėkite šriftų atsarginių dalių.

4. Optimizuokite trečiųjų šalių užklausas

Kaip „Google“ šriftai yra trečiųjų šalių užklausos, taip pat „AdSense“, „Analytics“, Žemėlapiai, Žymų tvarkyklė, įterptieji vaizdo įrašai ir net „Gravatars“ ar socialinio bendrinimo papildiniai gali sukelti trečiųjų šalių užklausas..

Jūs taip pat turite juos optimizuoti.

Išoriniai scenarijai

Kai kurias trečiųjų šalių užklausas lengva optimizuoti:

„WP Rocket“ turi skirtuką „Priedai“, kuris gali padėti talpinti analizę vietoje ir pridėkite naršyklės talpyklą „Facebook Pixel“. „WP Rocket“ laikmenos nustatymai leidžia tingiai įkelti vaizdo įrašus, o „iframe“ pavadinimą pakeisti peržiūros vaizdu. Jei įdėsite įrašus iš socialinės žiniasklaidos, pabandykite padaryti ekrano kopiją ir vietoj jos naudoti vaizdą. Sąlyginis „Disqus“ įkėlimas, „JavaScript“ nagrinėjimo atidėjimas talpyklos papildinio nustatymuose ir pasirinktinis scenarijų / papildinių išjungimas naudojant „Asset Clean Up“ gali padėti optimizuoti scenarijus.

„WP Rocket Local Analytics“

Kitos trečiųjų šalių užklausos nėra taip lengvai optimizuojamos:

„Google AdSense“ gali būti „GTmetrix“ žudikas. Be to, kad neįkelsite asinchroniškai, galite padaryti tiek nedaug. Taip pat neradau sprendimo, kaip „Gravatars“ įkelti greičiau, ir išbandžiau visus „Gravatar“ talpyklos papildinius (todėl juos išjungiau). „Google“ žymų tvarkyklė paprastai turėtų būti naudojama tik didelėms, neoptimizuotoms „Elementor“ svetainėms, kitaip paprastai tai daro daugiau žalos nei naudos.

5. Venkite aukšto procesoriaus papildinių

Kai kurių papildinių turėtumėte tiesiog atsisakyti.

Aukšto procesoriaus papildiniai, lėtinantys „Elementor“ svetaines, dažniausiai yra susiję su statistika, atsarginėmis kopijomis, dalijimusi socialiniais tinklais, portfeliais, tiesioginiu pokalbiu, kontaktų formomis, skaidrėmis, „JetPack“ ir visais papildiniais, kurių nuolat reikia „darbui“ jūsų svetainėje (pagalvokite „Broken Link“). Tikrintojo vykdomas nuskaitymas).

 1. „AddThis“
 2. „AdSense“ paspaudimų sukčiavimo stebėjimas
 3. Viskas viename įvykių kalendorius
 4. Atsarginis bičiulis
 5. Bebras statybininkas
 6. Geresnės „WordPress“ „Google XML“ svetainių schemos
 7. „Broken Link“ tikrintuvas (naudokite „Dr. Link Check“)
 8. Nuolatinis „WordPress“ kontaktas
 9. Susisiekite su 7 forma
 10. Kontekstiniai pranešimai
 11. „Digi Auto“ nuorodos
 12. „Disqus“ komentarų sistema
 13. „Divi Builder“
 14. Esminis tinklelis
 15. Žiūrėti visą 65 lėtų įskiepių sąrašą

Jei turite lėtą papildinį, galite jį ištrinti ir rasti pakeitimą, pasirinktinai išjungti papildinį tam tikruose puslapiuose (kitas žingsnis), arba toliau jį naudoti ir turėti lėtą „Elementor“ svetainę..

6. Pasirinktinai išjunkite nenaudojamus papildinius

Turto valymas ir tobulinimas yra puikus pasirinktinai išjungti papildinius, scenarijus ir stilius.

Dažniausias pavyzdys yra tik įkelti kontaktinės formos papildinį kontaktų puslapyje ir išjungti jį visur. Bet ar jūs pagalvojote išjungti socialinio bendrinimo papildinį savo puslapiuose (nes dauguma žmonių jį naudoja tik žinutėse)? Arba išjungti slankiklį puslapiuose, kuriuose nėra skaidrių? Atlikdami atjungimą galite pateikti mažiau HTTP užklausų puslapiuose.

1 žingsnisĮdiekite „Asset CleanUp“ arba Kvepalai.

Turto valymo papildinys

2 žingsnis: Redaguokite puslapį arba įrašą ir slinkite žemyn, kad pamatytumėte, kaip viskas įkeliama į puslapį.

3 žingsnis: Išjunkite (iškraukite) papildinius, scenarijus ir stilius, kurie nenaudojami puslapyje. Taip pat galite jį išjungti pagal pašto tipą, arba „Asset CleanUp Premium“ (taip pat „Perfmatters“) leidžia naudoti „RegEx“.

Turto išvalymas Patikrinkite viską

7. Išjunkite „WooCommerce“ scenarijus, stilius, krepšelio fragmentus

Kaip ir pasirinktinai išjungę papildinius ankstesniame žingsnyje, galite naudoti „Perfmatters“ ir „Asset CleanUp“, kad padarytumėte tą patį veiksmą su „WooCommerce“ scenarijais, stiliais ir krepšelio fragmentais..

Turto išvalymas „WooCommerce“

„Perfmatters“ iš tikrųjų leidžia tai padaryti naudojant 1 paspaudimas:

perfmetratorių internetinės komercijos optimizavimas

8. Perjunkite „Elementor“ redaktoriaus įkroviklio metodą

Elementorius sako:

„Jei naudojant„ Elementor “kyla problemų dėl prieglobos ar serverio, įtraukėme paprastą jungiklį, kuris gali išspręsti jūsų problemą.“

Tai galite rasti skyrelyje „Elementor“ > Nustatymai > Pažengęs > Redaktoriaus krautuvas.

„Elementor“ jungiklio redaktoriaus įkroviklio metodas

9. Pakeiskite vaizdų dydį, kad jie atitiktų matmenis

Kai naudojate „Elementor“, svarbu pakeisti (pakeisti dydį) vaizdus, ​​kad jie atitiktų tinkamus matmenis.

Pateikite mastelio vaizdus

Priešingu atveju „GTmetrix“ pamatysite pateiktų mastelio vaizdų klaidas. Jei matote, patraukite „GTmetrix“ pateiktus rekomenduojamus matmenis ir pakeiskite vaizdą pagal tuos matmenis, tada pakeiskite vaizdą. Aš rekomenduoju sukurti vaizdų matmenų lapą, kuriame būtų išvardyti visų jūsų svetainės sričių matmenys (slankmačiai, rodomi vaizdai, viso pločio tinklaraščio vaizdai, logotipas). Tokiu būdu, prieš įkeldami paveikslėlį, galite pakeisti jo dydį į tinkamus matmenis.

10. Bendras griovio priegloba ir atnaujinimas į debesis

Lėtai reaguokite į serverį?

Paleiskite savo svetainę naudodami „Google PageSpeed ​​Insights“ ir įsitikinkite, kad ji yra <200 ms, kaip rekomenduoja „Google“. Jūsų serveris (priegloba) yra # 1 veiksnys „WordPress“ optimizavimo vadove.

Aš paprastai rekomenduoju „SiteGround“ (bendrai naudojamą prieglobą), kuri yra gerai, jei turite mažai srauto ir papildinių. Bet kartą pasinaudoję debesų priegloba (pvz. „Cloudways DigitalOcean“), skirtumas yra naktis ir diena. Aš perėjau iš „SiteGround“ į „Cloudways“ ir mano apkrovos laikas sumažėjo perpus. Net įrašai su daugiau nei 100 vaizdų ir daugiau nei 400 komentarų (5 MB puslapio dydžio, 170 užklausų) vis tiek įkeliami per 2 sekundes.

„Elementor“ talpinimas

„SiteGround“ ir „Cloudways-Cloud“ priegloba

„GTmetrix“ - pranešimas „už ilgą“

Kitų žmonių patirtis, susijusi su „Cloudways“:

„Cloudways“ reagavimo laikai

WP variklis „Cloudways“

„DigitalOcean Pingdom“ ataskaita

„Cloudways“ serverio atsako laikas

Debesų krovos laiko gerinimas

„Cloudways vs WP Engine“

Be pavadinimo

„Cloudways Pingdom“ įkrovos laikai

„Cloudways Pingdom“ ataskaita

„Namecheap“ į „Cloudways“ migraciją

„Cloudways WooCommerce“ migracija

„Cloudways AWS“ migracija

Jie taip pat pirmavo daugelyje „Facebook“ apklausų ir yra puikūs „TrustPilot“ atsiliepimai:

Prieglobos rekomendacijos „Facebook“

„VPS Cloud“ priegloba „WooCommerce“ apklausa

„VPS Cloud Cloud“ apklausa

„WordPress“ hostingo pasiūlymai

„Cloudways-Facebook“ apžvalga

„Cloudways“ „Facebook“ apžvalga

„Cloudways vs SiteGround“

Apatinė eilutė: pasidalijamasis priegloba yra tinkama, jei nenaudojate „WooCommcerce“, „AdSense“, aukšto procesoriaus papildinių ar neturite tinkamo srauto. Bet kai turėsite vieną iš jų, pasidomėkite debesijos priegloba. Taip, aš esu jos dukterinė įmonė Debesys), tačiau yra daugybė kitų žmonių, kurie persikėlė ir paskelbė savo rezultatus. Kodas OMM25 gausite 25% nuolaidą per pirmuosius du prieglobos „Cloudways“ mėnesius.

11. „Ditch Free Cache“ papildiniai ir naudokite „WP Rocket“

Kodėl „WP Rocket“ dažniausiai „Facebook“ apklausose pirmauja?

Kadangi joje yra daugiau greičio funkcijų nei daugumoje kitų talpyklos papildinių (duomenų bazės išvalymas, vietinė analizė, „Google“ šriftų derinimas, tingus vaizdų + vaizdo įrašų įkėlimas, CDN + „Cloudflare“ integracija, širdies ritmo valdymas, „WebP“ talpyklos išsaugojimas, išankstinis gavimas, „Facebook Pixel“ naršyklės talpyklos kaupimas)..

Štai kodėl „WP Rocket“ teikia geresnius balus + įkėlimo laiką „GTmetrix“ ir reiškia mažiau „Elementor“ svetainės papildinių. Jis visada atnaujinamas naujomis funkcijomis ir prižiūrimas patikimos komandos.

Taigi, jei jūs vis dar naudojate „WP Fastest Cache“ arba „W3 Total Cache“, tikrai turėtumėte duoti sūkurį.

2016 m. Geriausios talpyklos papildinio apklausa

2019 m. Talpyklos papildinio apklausa

„Swift vs WP Rocket“

2016 m. Talpyklos papildinio apklausa

Geriausių 2018 metų talpyklos papildinių apklausa

„wp raketa“ vs „w3 totla“ talpyklos

Pamatysite skirtumą:

WP raketa prieš

12. Išvalykite savo duomenų bazę

Ar planuojate nuolatinį duomenų bazės valymą?

Toliau kurdami „Elementor“ svetainę, kaupsite įrašų pataisas, senas duomenų bazių lenteles iš papildinių / temų, kurių nebenaudojate, sugadintus komentarus ir kitus nepageidaujamus failus..

Norėdami naudoti papildinius, tokius kaip „WP Rocket“ ir „WP-Optimize“, galite naudoti išvalykite savo „WordPress“ duomenų bazę. Tiesiog įsitikinkite, kad peržiūrite viską, kas ištrinta, ir iš anksto pasidarykite atsarginę kopiją.

WP-Optimizuokite švarią duomenų bazę

13. Naudokite „Cloudflare“ kompaktinį diską

„Cloudflare“ naudoti nereikia.

Tai nemokama, jame yra daugiau nei 200 duomenų centrų, o CDN yra rekomenduoja „WordPress“.

„Cloudflare“ logotipas

Kai kurie kompiuteriai, tokie kaip „SiteGround“, leidžia suaktyvinti „Cloudflare“ jų prietaisų skydelyje. Kitu atveju prisiregistruokite prie nemokamo „Cloudflare“ plano, prisijunkite prie domenų registratoriaus ir pakeiskite į „Cloudflare“ vardų serverius..

Prietaisų skydelyje pateikiami keli patarimai, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti:

 • Greitis: įjungti „Brotli“ ir „Rocket Loader“
 • Nubraižykite skydą: įgalinti karštųjų nuorodų apsaugą
 • Užkarda: blokuoti blogus „Wordfence“ tiesioginio srauto ataskaitos robotus
 • Puslapio taisyklės„Cloudflare“ yra daug puslapio taisyklės greitis, saugumas, suderinamumas

14. Naudokite lengvą temą

Istorijos laikas.

Aš naudojau „ThemeForest“ temą, kurios kūrėjas atsisakė (rizika, kurią jūs prisiimate įsigydami temą iš nepriklausomo kūrėjo, net jei ji turi gerų atsiliepimų). Aš taip pat turėjau košmarų pirkdama išsipūtusias temas klientams, dėl kurių jų „WordPress“ svetainė sulėtėjo.

Aš turiu galvoje, kad viskas, kas įmontuota, yra daug lengvesnė, teisinga?

Ne! Norite pasirinkti lengvą, minimalią ir gerai užkoduotą temą, tada pasikliaukite papildiniais, kad pridėtumėte tik jums reikalingas funkcijas. Temos optimizavimas yra sunkiau, nei ištrinti papildinį.

Tikiuosi, kad dauguma jūsų naudojasi „Astra“, „Flatsome“ ar „StudioPress“ temomis, kurios yra pagrindinės, kurias rekomenduoju.

15. Raskite „GTmetrix“ trūkumų

Išskyrus balų ir įkrovos laikų matavimą, „GTmetrix“ galite sužinoti nemažai dalykų. Kadangi kiekviena „Elementor“ svetainė yra skirtinga, norite rasti būtent tai, kas lėtina jūsų.

Laikas iki pirmo baito

Laikas iki pirmo baito

Neoptimizuoti vaizdai

Vaizdo optimizavimas „GTmetrix“

Lėti įskiepiai

Lėtas „WordPress“ papildinys

16. Užbaikite paskutinius 10% greičio naudodamiesi perfomoteriais

Kvepalai (autorė Kinsta) rūpinasi tuo, kas man patinka skambinti įvairūs greičio optimizavimai:

perframetrų savybės

Kai kurie iš jų yra labai naudingi; scenarijų tvarkyklę, leidžiančią pasirinktinai išjungti tam tikrų puslapių papildinius / scenarijus, keičiant automatinio išsaugojimo intervalą, ribojant pakartotines peržiūras, iš anksto jungiantis ir išjungiant „WooCommerce“ scenarijus, stilius ir krepšelio fragmentus. Kalbant apie šias optimizacijas, aš nežinau nė vieno papildinio, kuris geriau atliktų darbą nei „Perfmatters“.

Ko tikiesi, tai yra „Kinsta“. Žinoma, tai puikus papildinys.

Dažnai užduodami klausimai

&# x1f680; Kokios yra lėčiausios „Elementor“ svetainės priežastys?

Gero talpyklos papildinio nenaudojimas, talpyklos papildinio optimalaus konfigūravimo užtikrinimas, lėtas priegloba, neoptimizuoti vaizdai, „Google“ šriftų ir išorinių scenarijų naudojimas, aukšto procesoriaus papildiniai ir nenaudojimas CDN yra kelios dažniausios lėtos „Elementor“ svetainės priežastys..

&# x1f680; Ką aš galiu padaryti, kad paspartinčiau „Elementor“?

Naudokite pasirinktį „Elementor“ šriftų parinktį, kad sumažintumėte užklausų iš „Google“ šriftų ar „Font Awesome“ skaičių. Taip pat galite pasirinktinai išjungti nenaudojamas „Elementor“ funkcijas puslapiuose / žinutėse naudodami papildinį, pvz., „Asset CleanUp“ arba „Kinsta Perfmatters“. Likusios yra bendro greičio optimizavimo priemonės, kurios neturi nieko bendra su „Elementor“.

&# x1f680; Kaip naudoti pasirinktinius šriftus, kad jie būtų greičiau įkeliami?

Norėdami tai padaryti, jums reikės „Elementor Pro“ paskyros. Atsisiųskite savo šriftų failus (pvz., Iš „Google Fonts“) ir įkelkite juos į „Elementor“ pasirinktinių šriftų skiltį.

&# x1f680; Ar „Elementor“ lėtina mano svetainę?

„Elementor“ nesudarė klaidų mano „GTmetrix“ ataskaitoje ir, manau, yra greičiausias „WordPress“ puslapio kūrėjas. Tai neturėtų labai sulėtinti jūsų svetainės, jei išvis. Bet jei manote, kad taip yra, patikrinkite „GTmetrix“ krioklio skirtuką ir sužinokite, kas iš tikrųjų sukelia problemą.

&# x1f680; Koks priegloba rekomenduojama „Elementor“ svetainėms?

Populiariojoje „Elementor“ „Facebook“ grupėje „SiteGround“ ir „Cloudways“ dažniausiai yra 2 geriausiai vertinami kompiuterių savininkai, paimti iš „Facebook“ apklausų.

Vis dar turite lėtą elementorių svetainę?

Aš pasakysiu taip: „Cloudways“ ir „WP ​​Rocket“ turėtų išspręsti 80% jūsų problemų. Priegloba ir talpyklos papildinys yra didžiausi „WordPress“ optimizavimo vadovo veiksniai. Bet jei jūsų „Elementor“ svetainė vis dar lėta, palikite man komentarą su savo „GTmetrix“ ataskaita ir aš džiaugiuosi galėdamas pažvelgti. Mūsų komanda taip pat siūlo „WordPress“ greičio paslaugas su „+ +“ po „GTmetrix“ ataskaitų.

Džiaugsmas,
Tomas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map