Kaip tingiai įkelti vaizdus + vaizdo įrašus į „WordPress“ (ir pakeisti „YouTube iFrames“ peržiūros vaizdu), kad būtų geresni „GTmetrix“ rezultatai

Koks yra geriausias būdas tingiai įkelkite vaizdus ir vaizdo įrašus „WordPress“?


Tai priklauso nuo to, ar jau naudojate talpyklos papildinį, palaikantį tingų įkėlimą („WP Rocket“, „W3 Total Cache“, „Swift“, „LiteSpeed ​​Cache“). Jei talpyklos papildinys palaiko tingų nuotraukų ir vaizdo įrašų įkėlimą, geriau naudoti tai, kad nereikėtų įdiegti papildomo papildinio. Bet jei jūsų talpyklos papildinys nepalaiko tinginio įkėlimo, aš rekomenduoju naudoti tokį, kuris tai daro (ypač „WP Rocket“), kitaip žemiau pateikiau alternatyvius tingus įkėlimo papildinius, kuriuos galite įdiegti atskirai.

Kas yra tingus krovimas?
„Tingus įkėlimas“ reiškia, kad vaizdai ir vaizdo įrašai įkeliami tik tada, kai vartotojai slinkdami puslapį žemyn juos iš tikrųjų mato. Dėl to puslapyje pateikiama mažiau HTTP užklausų, tačiau jei turite daug vaizdų ar įterptų vaizdo įrašų, juos reikia nuolat įkelti, slinkdami žemyn.

Ką reiškia pakeisti „YouTube Iframe“ peržiūros vaizdu?
Jei įterpiate vaizdo įrašus savo „WordPress“ svetainėje, „YouTube“ grotuvas įkeliamas tik tada, kai žmonės spustelėja mygtuką „Groti“. Kitaip tariant, vienintelis iš pradžių įkeltas dalykas yra peržiūros vaizdas.

Jei tingėtumėte įkelti vaizdus ir vaizdo įrašus?
Aš ne tingiu įkelti vaizdus, ​​nes nuolat įkeldami vaizdus slinkdami žemyn vartotojus gali būti erzinantys. Tačiau visi mano vaizdai yra optimizuoti iki 100% „GTmetrix“. Aš tingiu įkelti vaizdo įrašus ir pakeisti „iframe“ vaizdo įrašu. Kadangi kiekvieno įterpto vaizdo įrašo įkėlimas gali užtrukti 2 sekundes (daug sunkesnis nei vaizdas), tingių vaizdo įrašų pranašumas yra didelis.

1. WP raketa

„WP Rocket“ yra mano pasirinkimas Nr. 1, kai tingiai įkeliama, ir jis buvo svarbiausias talpyklos papildinys „Facebook“ apklausose.

Kadangi jame jau yra tingus įkeltas įtaisymas, tai reiškia, kad jums nereikia įdiegti papildomo papildinio. Tai yra visas „WP Rocket“ pranašumas; jame yra daugiau funkcijų nei beveik bet kuriame kitame talpyklos papildinyje (todėl geresnis įkėlimo laikas ir „GTmetrix“ balai), tačiau dar mažiau jūsų svetainės papildinių. „WP Rocket“ turi platų tinginio krovimo dokumentacija ir WP raketų parametrų konfigūravimas.

WP raketa

Kaip įgalinti tingų krūvį „WP Rocket“
Norėdami įgalinti tingų krovimą „WP Rocket“, eikite į „Nustatymai“ > WP raketa > Žiniasklaida > „LazyLoad“. Galite įgalinti jį atvaizdams, iframe rėmeliams ir vaizdo įrašams ir pakeisti „YouTube“ iframe rėmelius peržiūros vaizdu.

Lazy Load Images WP raketa

2. „SG Optimizer“

„SiteGround“ pristatė tingų krovimą dideliame jų atnaujinime SG optimizatorius.

Žinoma, jūs turite būti „SiteGround“ klientas, kad galėtumėte naudoti šį papildinį (ką daryčiau bendrai naudojančiam prieglobai, atsižvelgiant į tai, kad daugiau nei 20 „Facebook“ apklausų jie buvo įvertinti pirmaujančiu kompiuteriu). „SG Optimizer“ yra palyginamas su „WP Rocket“, tačiau jis neturi beveik tiek funkcijų. Taigi, jei jūs naudojate „SiteGround“ savo pagrindiniam kompiuteriui, aš vis tiek teikčiau pirmenybę „WP Rocket“, o ne jų „SG Optimizer“.

„SiteGround SG Optimizer“

Kaip įgalinti tingų krūvį „SG Optimizer“
Norėdami įgalinti tingų krovimą „SG Optimizer“, eikite į „Nustatymai“ > SG optimizatorius > Pagal numatytuosius nustatymus svetainėje > Vaizdo optimizavimas. Galite tingiai įkelti vaizdus, ​​„Gravatars“, miniatiūras, reaguojančius vaizdus ir valdiklius. Jei turite komentarų savo dienoraštyje, tingus „Gravatars“ įkėlimas gali be galo padėti.

„SG Optimizer“ tingus krovimas

3. W3 bendras talpykla

Jei jau naudojate „W3 Total Cache“, jie taip pat turi tingus krovimo variantas.

Buvo laikoma, kad „W3 Total Cache“ kurį laiką buvo atsisakyta, tačiau nuo to laiko kūrėjas pradėjo prižiūrėti savo papildinį. Turiu išsamų mokymą, kaip konfigūruoti „W3 Total Cache“ parametrus.

W3 bendrosios talpyklos papildinys

Kaip įgalinti tingų įkėlimą W3 talpykloje
Norėdami įgalinti pakrovimą „W3 Total Cache“, eikite į „Nustatymai“ > Bendrieji nustatymai > Vartotojo patirtis > Tingus krovimas. Įjunkite tai, tada eikite į Vartotojo patirtį > Tingus krovimas. Pasirinkite apdoroti HTML vaizdų žymas, fono paveikslėlius, neįtraukti žodžius ir scenarijaus įdėjimo metodą.

W3 bendras talpyklos tingus krovimas

4. „Litespeed“ talpykla

Reikalingos talpyklos tingus krovimas taip pat atliks darbą („Litespeed“ yra gerai peržiūrėtas talpyklos papildinys).

„LiteSpeed“ talpyklos papildinys

Kaip įgalinti tingų įkėlimą „LiteSpeed“ talpykloje
Norėdami įgalinti pakrovimą „LiteSpeed ​​Cache“, eikite į „LiteSpeed ​​Cache“ > Nustatymai > Žiniasklaida > Media nustatymai. Čia galite įgalinti tingių įkeltų vaizdų, „iframe“, neįtraukti vaizdų, automatiškai pareikalauti optimizavimo naudojant „cron“ užduotį, įtraukti „Javascript“ bibliotekos intarpą ir perjungti kitus parametrus.

Juokingi įkelti vaizdai Vaizdo įrašai „Litespeed Cache“

5. Greitas atlikimas

Greitas atlikimas yra dar vienas talpyklos papildinys, palaikantis tingų krovimą. „Swift“ sulaukė puikių atsiliepimų „WordPress Speed ​​Up Facebook“ grupėje, tačiau atsiliepimai „WordPress“ papildinio puslapyje yra tik apie 4 žvaigždutes. Aš dar neišbandžiau „Swift Performance“; Esu visiškai patenkinta „WP Rocket“.

„Swift Performance Lite“ papildinys

Kaip įgalinti tingų krūvį greitai
Jei norite įjungti pakrovimą „Swift Performance“, eikite į „Nustatymai“ > Žiniasklaida > Tingus krovinys. Čia turėsite galimybę tingiai įkelti vaizdus, ​​neįtraukti tam tikrų vaizdų ir įterpti tingius įkeltus vaizdus.

Lazy Load Images Greitas atlikimas

6. Autoptimizuoti

Automatinis optimizavimas dažnai naudojamas tokiuose kompiuteriuose kaip „GoDaddy“ ir „WP ​​Engine“, kur jie turi savo įmontuotą talpyklos sistemą ir juodojo sąrašo talpyklos papildiniai. Tokiu atveju (kadangi norite pasirūpinti kitais greičio optimizavimais), dažniausiai naudojamas automatinis optimizavimas. Viena iš daugelio jo funkcijų yra tingus krovimas, bet tai taip pat leidžia optimizuoti HTML, CSS, „JavaScript“ ir „Google“ šriftus.

Autoptimizuoti papildinį

Kaip įgalinti tingų krūvį automatiniame optimizavime
Norėdami įgalinti pakrovimo režimą automatiniame optimizavime, eikite į „Nustatymai“ > Vaizdai > Juokingi įkelti vaizdai. Taip pat turite galimybę naudoti „ShortPixel“ kompaktinį diską, kuris naudojamas vaizdo optimizavimui (šį papildinį aš naudoju).

Juokingi įkelti vaizdai automatiškai optimizuojami

7. Smushas

„Smush“ yra vaizdo optimizavimo papildinys palaiko tingų krovimą. Jį sukūrė WPMU, tačiau aš asmeniškai naudoju „ShortPixel“ be nuostolių glaudindama, nes tai vienintelis mano naudojamas, kuris mano vaizdus padaro 100% „GTmetrix“ (ir išbandžiau daugybę vaizdo optimizavimo papildinių)..

„Smush“ papildinys

Kaip įgalinti tingų krūvį
Jei norite įjungti pakrovimą „Smush“, eikite į „Smush“ > Prietaisų skydelis > Tingus krovinys. Galite pasirinkti, kuriuos failų tipus norite įkelti tingiai (.jpeg, png, .gif, .svg, iframe) ir ar norite, kad jie būtų įjungti turiniui, valdikliams, miniatiūroms, „Gravatars“. Jis netgi turi tingių apkrovos animacijos parametrus.

„Smush Lazy Load“

8. „Lazy Load By WP Rocket“

„Lazy Load By WP Rocket“ yra gerai, jei nenaudojate „WP Rocket“, bet norite tingiai įkelti vaizdus.

„Lazy Load“ papildinys

Kaip įgalinti tingų krūvį naudojant WP Rocket
Eikite į nustatymus > „LazyLoad“. Jūs turite galimybę tingiai įkelti vaizdus, ​​„iframe“ & vaizdo įrašus ir pakeiskite „YouTube“ vaizdo įrašus miniatiūromis. Konfigūruoti nėra daug nustatymų; Aš asmeniškai linkiu, kad būtų daugiau. Galbūt todėl šio tinginio įkėlimo papildinio atsiliepimai nėra geriausi.

„Lazy Load By WP Rocket“

9. A3 tingus krūvis

A3 tingus krovinys palaiko tingų tiek vaizdų, tiek vaizdo įrašų įkėlimą.

a3 „Lazy Load“ papildinys

Kaip įjungti tingų krūvį A3 tinginiui
Norėdami įgalinti pakrovimą „A3 Lazy Load“, eikite į nustatymus > A3 tingus krovinys. Galite sukonfigūruoti tingių nuotraukų, vaizdo įrašų, „iframe“, „Gravatars“ įkėlimo parametrus ir pasirinkti, kurias jūsų svetainės sritis norite naudoti tingiai įkeliant (įskaitant mobiliąsias). Taip pat yra parinkčių, leidžiančių įgalinti tinginio įkėlimo efektą, fono spalvos įkėlimą, ir parinktį išskirti URL ir įrašų tipus.

a3 „Lazy Load“ nustatymai

10. BJ tingus krūvis

BJ tingus krovinys neatrodo, kad būtų gerai prižiūrimas, todėl tikriausiai naudočiau kitą papildinį.

„BJ Lazy Load“ papildinys

Kaip įgalinti tinginio krūvį
Norėdami įgalinti pakrovimą „BJ Lazy Load“, eikite į „Nustatymai“ > BJ tingus krovinys. Nustatymai yra gana paprasti ir suteikia galimybę laisvai įkelti vaizdus, ​​„iframe“, „Gravatars“ ir neįtraukti tinginio įkėlimo iš turinio, teksto valdiklių ir skelbti miniatiūras. Taip pat yra galimybė įtraukti vietos rezervuaro atvaizdą, peržiūros srities slenkstį ir tingiai įkeliant naudoti mažos raiškos peržiūros vaizdą.

„BJ Lazy Load“ nustatymai

11. tingus paveikslėlių įkėlimas

Tingus paveikslėlių įkėlimas yra gerai, jei norite tai padaryti tik dėl vaizdų.

„Lazy Load for Images“ įskiepis

Kaip įgalinti tingų vaizdą
Papildinyje „Lazy Load for Images“ nėra konfigūruojamų parametrų (jis yra automatinis).

12. tingus krūvis vaizdo įrašams

Tingus krūvis vaizdo įrašams įterptus vaizdo įrašus pakeičia vaizdais, kuriuos galima spustelėti.

Tingus krūvis vaizdo įrašų papildiniui

Kaip įgalinti tingų krūvį vaizdo įrašams
Norėdami įgalinti pakrovimą „Lazy Load For Videos“, eikite į „Nustatymai“ > Tingus krūvis vaizdo įrašams. Pasirinkite įkelti CSS / JS tik tada, kai to reikia, tinkinkite paleidimo mygtuką ir pritaikykite pasirinktinę CSS.

Tingus krūvis vaizdo įrašų papildiniui

13. tingus krūvis komentarams

Galite tingiai įkelti komentarus naudodami Tingus krūvis komentarams Prijunkite.

Tai gali padėti pateikti mažiau HTTP užklausų, jei savo tinklaraštyje turite daug komentarų, ypač todėl, kad „Gravatars“ gali užtrukti daug laiko, kol įkeliama tarp visų trečiųjų šalių užklausų..

Lazy Load for Comments komentaras

Kaip įgalinti tingų apkrovą komentaruose
Norėdami įgalinti pakrovimą „Lazy Load For Comments“, eikite į „Nustatymai“ > Diskusija > Lazy Load komentarai. Tai yra vienintelė šio įskiepio nustatymo konfigūracija, tačiau jis turi gerų atsiliepimų.

Lazy Load komentarai

14. WP „YouTube Lyte“

WP „YouTube Lyte“ yra vienas iš mano mėgstamiausių (ir geriausiai peržiūrėtų) priedų, skirtų tingiai įkelti vaizdo įrašus. Jį sukūrė „Autoptimize“ komanda, kuri paprastai turi geras apžvalgas apie papildinius.

WP „YouTube Lyte“ papildinys

Kaip įgalinti tingų krūvį „WP YouTube Lyte“
Norėdami įgalinti pakrovimą „WP YouTube Lyte“, eikite į „Nustatymai“ > WP „YouTube Lyte“. Čiupk „YouTube“ API raktas ir įveskite jį į Autoptimize. Pasirinkite grotuvo dydį, jei norite įtraukti nuorodas, grotuvo padėtį, priversti HD, veikti kaip įprasta „YouTube“ nuoroda / iframe ir pridėti mikroduomenų. Vietos išsaugojimas miniatiūrose dažnai gali ištaisyti „GTmetrix“ klaidas įterpiant „YouTube“ vaizdo įrašus.

„YouTube“ miniatiūros „GTmetrix“

Wp „YouTube Lyte“ nustatymai

Vis dar reikia pagalbos?

Turiu puikų vaizdo įrašą apie „WordPress“ greičio optimizavimą:

Taip pat turiu mokymų, kaip optimizuoti vaizdus, ​​konfigūruoti „WP Rocket“, sutrumpinti serverio reakcijos laiką ir dar daugiau. Naudodamas šiuos patarimus, gaunu 100% (arba beveik) „GTmetrix“ balų už beveik kiekvieną mano įrašą. Jei turite klausimų, nedvejodami parašykite man komentarą – malonu padėti!

Dažnai užduodami klausimai

&# x2705; Kuris papildinys yra geriausias tingiems įkelti vaizdus?

Jei jau naudojate talpyklos papildinį, palaikantį tingų įkėlimą (pvz., „WP Rocket“, „SG Optimizer“, „W3TC“, „Swift“, „LiteSpeed“), geriau išbandyti tai pirmiausia. Priešingu atveju, „Autoptimize“ arba „Lazy Load“ papildinys, kurį pateikė „WP Rocket“, yra geri tinginio įkėlimo papildiniai.

&# x2705; O kaip tingus vaizdo įrašų įkėlimas?

„WP Rocket“ ir kai kurie kiti talpyklos papildiniai leidžia tingiai įkelti vaizdo įrašus ir pakeisti „YouTube“ „iframe“ peržiūros vaizdu. Priešingu atveju veiks „WP YouTube Lyte“.

&# x2705; Tingus pakrauti pakenks vartotojui?

Aš ne tingiu įkelti vaizdus į šią svetainę, bet tingiu įkelti vaizdo įrašus, nes juos įkelti reikia daug ilgiau. Juokingai įkeliami vaizdai gali erzinti vartotojus ir mažinti filialų pardavimus, todėl aš jo išjungiau.

&# x2705; Ką daro tingus krovimas?

Pavėluotas įkėlimas pagreitina pradinį įkėlimo laiką laukiant, kol bus įkelti vaizdai ir vaizdo įrašai, kol vartotojai slinks žemyn puslapiu ir iš tikrųjų juos matys.

&# x2705; Kaip išjungti tingų krūvį tam tikruose puslapiuose?

Daugelis papildinių leidžia tai padaryti. Pvz., Jei naudojate „WP Rocket“ ir redaguojate puslapį ar įrašą, prietaisų skydelyje matysite parinktį išjungti (arba įgalinti) tingų to konkretaus turinio įkėlimą..

Džiaugsmas,
Tomas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map