Mobiliojo telefono ryšio greičio optimizavimas „WordPress“ („Vadovas 2020“): Kaip pagerinti jūsų svetainės mobiliojo telefono įkėlimo laiką ir „PageSpeed“ klases

Norite pagreitinti savo „WordPress“ svetainę mobiliesiems?


Ši pamoka apima mobiliųjų įrenginių talpyklą, mobiliesiems pritaikomus vaizdus ir AMP (pagreitinti mobiliųjų telefonų puslapiai).. Daugelis jūsų kompiuterio svetainės optimizacijų perkeliamos į jūsų svetainę mobiliesiems. Štai kodėl taip pat padeda atlikti tokius veiksmus kaip atnaujinti PHP versijas ir sutrumpinti serverio reakcijos laiką.

Mobiliojo „WordPress“ greičio optimizavimas

Kaip patikrinti „WordPress“ svetainės mobilųjį greitį
Rekomenduoju „GTmetrix“ mobilusis testas kadangi jis pateikia jums visiškai naujas „PageSpeed“ rekomendacijas, skirtas konkrečiai svetainės mobiliesiems, jis išmatuoja įkėlimo laiką ir galite išplėsti kiekvieną elementą, kad tiksliai pamatytumėte, kuriuos elementus reikia optimizuoti jūsų mobiliojoje svetainėje.

1. „GTmetrix“ mobilusis testas
Su nemokama „GTmetrix“ sąskaita, galite išbandyti savo svetainę naudodami „Android“. „PageSpeed“ skirtukas yra unikalus tik mobiliesiems, o „YSlow“ yra tas pats kaip darbalaukis. Skirtuke „PageSpeed“ rodomos pateikiamos mastelio vaizdo klaidos, jei nenaudojate adaptyvių vaizdų, taip pat peradresavimo klaidos ir mobiliojo telefono įkėlimo laikas.

2. „Google PageSpeed“ įžvalgos
„Google PageSpeed ​​Insights“ yra skirtukas „mobiliesiems“, kuriame nurodoma, kaip optimizuoti mobilųjį telefoną. Vis dėlto, neturėtumėte naudoti „PageSpeed ​​Insights“ bet kokiu atveju, kadangi pabrėžiamas balas (o ne įkeliamas laikas), kurio jis net neišmatuoja, todėl naudokite „GTmetrix“ ar kitą įrankį.

3. Galvok su „Google“
Galvok su „Google“ taip pat nėra puiku. Kaip ir „PageSpeed ​​Insights“, rekomendacijos yra šiek tiek plačios (naudodami „GTmetrix“ galite iš tikrųjų išplėsti rekomendacijas, kad pamatytumėte, kurie papildiniai, scenarijai ir vaizdai lėtina jūsų svetainę). Pagalvok, „Google“ to nepadaro.

Pagalvokite naudodamiesi „Google Mobile Speed“

4. „Google Analytics“
Galite pamatyti kiekvieno puslapio mobiliųjų įrenginių įkėlimo laiką Elgesys > Svetainės greitis tada pridėkite srautą mobiliesiems ir planšetiniams kompiuteriams. greičio pasiūlymai skirtukas taip pat gali būti naudingas, tačiau vėl tai nurodo į „Google PageSpeed ​​Insights“ rekomendacijas, kurios visai nėra labai naudingos.

1. Įgalinkite mobilųjį kaupimą

Dauguma talpyklos papildinių, tokių kaip WP Rocket ir WP greičiausias talpykla turėti galimybę mobilusis talpinimas.

Mobilioji talpykla

Jei talpyklos papildinyje nėra mobiliųjų įrenginių talpyklos, išsiaiškinkite, ar jis bent palaiko jį. Jei ne, apsvarstykite galimybę naudoti talpyklos papildinį. Kai kurie taip pat turi galimybę kurti atskiri talpyklos failai mobiliesiems įrenginiams kuris užtikrina, kad mobiliesiems skirti elementai yra talpykloje (ypač naudingi, jei naudojate mobiliųjų įrenginių papildinius, pvz., „WP Touch“, „WP Mobile Detect“ ar „JetPack“ mobiliųjų telefonų tema).

Išankstinis mobiliosios talpyklos įkėlimas, o ne darbalaukis
Talpyklos papildiniai gali pasirinkti, ar iš anksto įkelti darbalaukio ar mobiliojo telefono talpyklą, bet ne abu. Jei dauguma lankytojų žiūri jūsų svetainę iš mobiliųjų įrenginių ir turite daug mobiliesiems skirtų dizaino elementų, kuriuos norite įkelti greičiau, galite pasirinkti iš anksto įkelti mobiliųjų įrenginių talpyklą, o ne darbalaukį. Galite įgalinti išankstinį mobiliųjų įrenginių įkėlimą naudodami „WP Rocket’s“ pagalbinis įskiepis. „Google“, norėdama išsiaiškinti kitus talpyklos papildinius, turi galimybę įgalinti išankstinį mobiliųjų įrenginių įkėlimą, o ne įprastą išankstinį įkėlimą.

„WP Rocket“ sako:

2. Naudokite adaptyvius vaizdus

Jei pateikiant mastelį atvaizdai nėra 100 proc., Kai bandote savo svetainę bandydami atlikti „GTmetrix“ mobiliesiems, naudodami adaptyvius vaizdus, ​​šios klaidos turėtų būti pašalintos.

Adaptyvūs vaizdai aptinka jūsų lankytojo ekrano dydį ir automatiškai sukuria, kaupia talpykloje ir pateikia įrenginiui tinkamas pakartotinai pakeistas jūsų tinklalapio įterptų HTML atvaizdų versijas “.

1 žingsnis: Išbandykite savo svetainę „GTmetrix“ („Android“), kad pamatytumėte matomas vaizdo klaidas mobiliuosiuose įrenginiuose.

„GTmetrix“ mobilusis testas

Pateikite mastelio vaizdus mobiliajame telefone

2 žingsnis: Raskite rekomenduojamą vaizdo plotį „GTmetrix“.

Maksimalus fono plotis

3 žingsnis: Įdiekite adaptyvų vaizdų papildinį iš „ShortPixel“ arba Prisitaikantys vaizdai.

„ShortPixel“ prisitaikantys vaizdai

3 žingsnis: Papildinio nustatymuose nustatykite fono maksimalus plotis iki matmenų, kuriuos suteikia „GTmetrix“ (skiltyje „Vaizduojamų mastelio paveikslėliai“). Išsaugoti pakeitimus. Yra keletas kitų „WebP“ palaikymo parametrų, tingus vaizdų įkėlimas, intelektualusis apkarpymas ir EXIF ​​duomenų pašalinimas.

Fono maksimalus plotis

4 žingsnis: Iš naujo patikrinkite savo svetainę „GTmetrix“ („Android“) ir pateikite 100% mastelio vaizdus..

„GTmetrix“ mobilusis testas

3. Įgalinkite „Cloudflare Mirage“

Debesuota sako:

„Mirage“ buvo sukurtas tam, kad vaizdai būtų greičiau įkeliami dviem pagrindiniais būdais: 1) pateikti mažesnius vaizdus įrenginiams su mažesniais ekranais; ir 2) „tinginio įkėlimo“ vaizdai tik tada, kai jie pasirodė peržiūros srityje. Abi šios optimizacijos pirmiausia buvo skirtos pagreitinti interneto veikimą mobiliuosiuose įrenginiuose. “

Tai yra „Cloudflare“ savybė, tačiau jums to nereikia, nes ten yra nemokama tinginių įkrova ir adaptyvūs vaizdo papildiniai, kurie daro tą patį. „Mirage“ yra alternatyva.

Debesų liepsnos miražas

4. Naudokite reaguojančias temas ir papildinius

Reaguojančios temos ir papildiniai natūraliai prisitaiko prie mobiliųjų prietaisų.

Kodėl tai svarbu? Kadangi, kaip ir adaptyvūs vaizdai, kiti jūsų svetainės elementai bus automatiškai keičiami, kad tiktų mobiliesiems ekranams, todėl jie bus įkeliami greičiau nei darbalaukio versijos..

Aš asmeniškai naudoju „StudioPress“ ir jų „Genesis Framework“, kurį taip pat naudoja „Yoast“.

Reaktyvus dizainas

Įrenginių kaupimas talpykloje yra kai kurių CDN ypatybė. Tai leidžia talpykloje kaupti tam tikrus elementus, atsižvelgiant į vartotojo įrenginį, tačiau jis turėtų būti naudojamas tik tuo atveju, jei jūsų „WordPress“ svetainė neatsako mobiliesiems.

5. Pataisykite mobiliųjų telefonų peradresavimus

Jei „GTmetrix“ matote „minimizuoti peradresavimo klaidų“, greičiausiai tai yra viena iš šių:

 • Jūs pakeitėte į HTTPS arba WWW ir neatnaujinote nuorodų
 • Puslapio taisykles nustatote „Cloudflare“ su persiunčiamais URL
 • Blogai užkoduoti arba neteisingai sukonfigūruoti papildiniai nukreipia svetainės srautą
 • „Cloudflare“ SSL parinktys nesuderinamos su jūsų serverio konfigūracija (žr pamoka)

Jei naudojate „Cloudflare“, galite naudoti juos mobiliojo telefono peradresavimo parinktis kurie, jų teigimu, „automatiškai nukreipia mobiliųjų įrenginių lankytojus į mobiliesiems optimizuotą padomenį. Peradresavimas atliekamas „Cloudflare“ tinklo pakraštyje, todėl pagerinamas įkėlimo laikas, pašalinant iš kelionės į pradinį serverį turinį – tai ypač vertinga mobiliuosiuose tinkluose, kurie teikia turinį lėčiau nei „wifi“. “

Sumažinkite peradresavimo klaidas

Sąrankos peradresavimai serverio lygiu
Jei turite mobiliojo ryšio padomenį (arba bet kurį peradresavimą šiuo klausimu), geriausia jį nustatyti serverio lygiu, kad jis niekada nepatektų į „WordPress“. Peradresavimai serverio lygiu yra greitesni nei papildiniai.

6. Sutrumpinkite serverio reagavimo laiką

Jūsų serveris (priegloba) yra # 1 veiksnys „WordPress“ optimizavimo vadove.

Paleiskite savo svetainę naudodami „Google PageSpeed ​​Insights“ ir patikrinkite serverio reakcijos laikas kuris turėtų būti <200 ms, kaip rekomenduoja „Google“. GoDaddy ir EIG („Bluehost“, „HostGator“, „iPage“, „Site5“) yra liūdnai pagarsėję lėtiems serveriams. Tai yra gerai žinomas „Twitter“ ir „Facebook“ grupėse. Prisijungti prie „WordPress“ prieglobos „Facebook“ grupė ir pažiūrėkite į apklausas, kurios buvo surengtos talpinant.

Sutrumpinkite serverio reagavimo laiką

„SiteGround“ ir Debesys paprastai yra 1 ir 2. Daugelis žmonių jau migravo ir paskelbė savo naują įkėlimo laiką „Twitter“ – skirtumas kartais gali būti iki 8 sekundžių. Tiek „SiteGround“ (bendrai naudojama), tiek „Cloudways“ (debesis) yra geros parinktys, atsižvelgiant į jūsų biudžetą ir poreikius, tačiau abu yra pasauliai geresni nei „GoDaddy“ ir EIG. Abu taip pat jus migruos nemokamai.

„SiteGround“ ir „Cloudways“ jus perkels nemokamai.

Perjungimas į „SiteGround“

„SiteGround“ įkėlimo laiko perkėlimas

„Bluehost“ į „SiteGround GTmetrix“

„HostGator“ į „SiteGround“

„SiteGround GTmetrix“

„SiteGround“ „Google PageSpeed“ įžvalgos

100 puikių balų svetainėje

„HostGator“ perkėlimas į „SiteGround“

„JoGla“ „SiteGround“ atsako laikas

Perjungta į „SiteGround“ prieglobą

„SiteGround Rocket“ Įsivaizduokite „Combo“

„Joomla GTmetrix“ svetainėje

„SiteGround“ „PageSpeed“ įžvalgos

„JoGla“ svetainėje

2019 m. Apklausa

2017-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

„Elementor“ prieglobos rekomendacijos

2019 m. Liepos mėn. Rekomendacija dėl prieglobos

„WordPress-Host-Poll-2018-rugpjūtis

Bendri priegloba-apklausa-2017

2019-Hostingas-Apklausa

Eiti į prieglobos įmonę

„WordPress-Hostingas-Apklausa-2017“

Tvarko-priegloba-apklausa

2016-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

Mėgstamiausias „Elementor“ priegloba

2018 m. Prieglobos rekomendacijos

Tvarko-WordPress-Hostingas-Apklausa-2017

2019-Šeimininkai-Apklausa-1

Hostingas-apklausa-už greitį

„WordPress“ priegloba-apklausa-birželio-1 d

„SiteGround“ rekomendacija

7. Nenaudokite AMP

AMP (pagreitinti mobiliųjų puslapių puslapiai) yra „Google“ projektas, kurio dėka mobilieji puslapiai įkeliami greičiau, o mobiliųjų paieškos rezultatuose suteikiama AMP antspaudas.

Tačiau AMP taip pat visiškai keičia jūsų mobiliojo telefono dizainą.

Kinsta konversijų sumažėjo 58% pridedant AMP, ir nuo tada jie grįžo į įprastus mobiliųjų telefonų puslapius. Aš taip pat nusprendžiau priešintis AMP, nes dizainas neatrodo puikus. Yra AMP įskiepių, padedančių kurti, tačiau jų vis dar gana nedaug ir dėl to galite nusivilti. Ir jei nusprendėte pridėti AMP, tada jį pašalinkite, tai yra papildomas darbas, nes turėsite sukonfigūruoti peradresavimus ir imtis kitų priemonių, kad sugrįžtumėte į įprastus mobiliųjų telefonų puslapius..

Aukojate dizainą ir konversijas dėl greičio. Ar verta AMP? Aš jo nenaudoju.

AMP „Google“

Anksčiau naudojau AMP, bet nuo to laiko jį pašalinau:

amp-puslapiai

Jei nuspręsite naudoti AMP, naudokite AMP, skirtą WP papildiniui
Jei ketinate pridėti AMP, turėtumėte naudoti AMP, skirtas WP papildiniui. Jis turi daugiausiai tinkinimo parinkčių iš visų mano matytų AMP įskiepių (net AMP papildinys palaikoma „Google“ ir „Automattic“). Taip pat yra Klijai mielėms & AMP kuris taip pat turi minimalias galimybes.

AMP skirtas WP

„Cloudflare AMP“ tikrasis URL

„Cloudflare“ sako AMP tikrieji URL „Reiškia, kad puslapį galima laikyti AMP talpykloje ir greitai pateikti iš jo, o naršyklės naršymo juostoje rodyti pradinį svetainės URL“.

Tai galite rasti „Cloudflare“ greičio nustatymuose:

„Cloudflare AMP Real“

8. Stalinių kompiuterių optimizavimas perkeliamas į mobilųjį telefoną

Daugelis kompiuterio greičio optimizacijų bus perkelti į jūsų svetainę mobiliesiems.

Aš kalbu apie:

 • CDN pridėjimas
 • Vaizdų optimizavimas
 • Papildinių optimizavimas
 • Duomenų bazės valymas
 • PHP versijų atnaujinimas
 • Jūsų serverio / hostingo atnaujinimas
 • Tinkamo talpyklos papildinio konfigūravimas
 • Išorinių scenarijų (pvz., „Google“ šriftų) optimizavimas

Jei jūsų mobilusis ir stalinis kompiuteris turi veikti „GTmetrix“, aš iš pradžių nesijaudinčiau dėl jūsų svetainės mobiliesiems. Įgalinkite mobilųjį talpyklą (talpyklos papildinyje), tada griežtai sutelkite dėmesį į „GTmetrix“ rekomendacijas, taip pat į pagrindinius „WordPress“ greičio optimizavimo veiksnius..

Jei „WordPress“ papildinių bibliotekoje ieškosite „mobiliojo greičio“, vargu ar kas nors imsis optimizuoti „WordPress“ svetaines, skirtas mobiliesiems įrenginiams. Pradėkite nuo darbalaukio optimizavimo!

9. Paleiskite PHP 7.3+

Tai padaryti yra labai paprasta ir tai gali padaryti jūsų svetainę 2-3x greičiau.

„WordPress“ PHP etalonai

Pirmiausia prisijunkite prie savo prieglobos paskyros ir eikite į PHP versijos tvarkyklę, tada įsitikinkite, kad naudojate naujausią PHP versiją, kurią palaiko jūsų kompiuteris. Kai kurios prieglobos įmonės greičiau išleidžia naujesnes PHP versijas nei kitos, tačiau idealiu atveju turėtumėte naudoti PHP 7.3 ar naujesnę versiją. Taip pat galite naudoti Rodyti PHP versijos papildinį pažiūrėkite, kurią versiją šiuo metu naudojate.

PHP atnaujinimas

Kartais nesuderinami papildiniai gali sukelti klaidų atnaujinant PHP versijas. Tai reiškia, kad jie nėra prižiūrimi tinkamai, todėl turėtumėte apsvarstyti galimybę ištrinti ar pakeisti tuos papildinius. Kaip visada, prieš atnaujindami, pasidarykite atsarginę kopiją, tačiau visada galite grįžti į ankstesnę PHP versiją.

10. Nustatykite CDN

Nėra jokios priežasties nesinaudoti Nemokamas „Cloudflare“ kompaktinis diskas.

Jie turi daugiau nei 200 duomenų centrų visame pasaulyje. Naudodamiesi šiais duomenų centrais sunkiesiems savo svetainės failams talpinti, sumažinsite geografinis atstumas tarp jūsų serverio ir lankytojų (rekomendacija „WordPress“ optimizavimo vadove). Taip pat perkeliate pralaidumo sunaudojimą „Cloudflare“, o tai gali sutaupyti procesoriaus sunaudojimą ir pinigus jūsų prieglobos sąskaitoje.

Norėdami nustatyti „Cloudflare“, prisiregistruokite gauti nemokamą abonementą, paimkite 2 vardų serverius iš „Cloudflare“, tada pakeiskite vardų serverius savo domenų registratoriuje. Tai užtruks apie 24 valandas.

Kelių CDN nustatymas
Keli CDN = daugiau duomenų centrų = greitesnis jūsų turinio pristatymas. Mažose svetainėse „Cloudflare“ turėtų būti gerai, tačiau jei rimtai žiūrite į greitį ar turite didelę svetainę, galite apsvarstyti papildomą CDN iš tokių, kaip „StackPath“ ar „KeyCDN“ (aš naudoju „Cloudflare + StackPath“). Nors „Cloudflare“ reikia pakeisti vardų serverius, kiti CDN yra daug lengvesni. Jie jums priskirs CDN URL, kuriuos dauguma talpyklos papildinių turi lauką arba naudoja CDN įgalintir.

Keli CDN

11. Optimizuokite vaizdus

Vaizdus galima optimizuoti 3 būdais pagal „GTmetrix“:

 • Pateikite mastelio atvaizdus: keičiant didelius vaizdus į mažesnius
 • Optimizuokite vaizdus (nenuoseklus glaudinimas): išbandykite „ShortPixel“, „Imagify“ arba „Smush“
 • Nurodykite vaizdo matmenis: paveikslėlio HTML arba CSS pridėjimas plotis + aukštis

„GTmetrix“ rodo tik vieno puslapio klaidas. Štai kodėl geriausia optimizuoti vaizdus, ​​kurie pirmiausia rodomi keliuose puslapiuose (logotipo, šoninės juostos ir poraštės atvaizdai), o tada atlikti svarbiausius puslapius. Taip pat geriausia pradėti nuo to mastelio vaizdai nes tam reikia apkarpyti / pakeisti dydį ir juos iš naujo įkelti. „GTmetrix“ jums nurodys teisingus nespalvotų vaizdų ir tų, kurie turi, matmenis nenurodytas plotis + aukštis HTML ar CSS.

Sukurkite vaizdo matmenų kodų lapą
Aš rekomenduoju sukurti „vaizdo dimensijos kodų lapą“, skirtą jūsų skaidrių matmenims, viso pločio tinklaraščio atvaizdams, matomiems vaizdams ir pan. Tokiu būdu prieš juos įkeldami galite apkarpyti + pakeisti dydį iki reikiamų matmenų, o jums to nereikėtų. vėl pateikite pakeistas vaizdo klaidas.

12. Optimizuokite papildinius

Per daug papildinių ar bet kokio aukšto procesoriaus papildinių (ypač tų, kurie naudoja išorinius scenarijus) gali sulėtinti jūsų svetainę net mobiliajame telefone. Aš labai išrankus dėl to, kuriuos papildinius naudoju, ir išbandau „GTmetrix“ ataskaitą įdiegęs naują papildinį. Visada naudokite greičiausius, lengviausius ir patikimiausius papildinius.

Turto išvalymas yra puikus pagreitinti papildinius. Tai leidžia pamatyti, kurie papildiniai, scenarijai ir stiliai įkeliami į tam tikrus puslapius, tada pasirinktinai juos išjungti turinyje, kur jų nereikia įkelti. Jei to dar nepadarėte, 100% rekomenduočiau naudoti „Asset CleanUp“.

 • Venkite aukšto procesoriaus papildinių: venkite šio lėtų papildinių sąrašo. Įprasti lėti įskiepiai apima socialinio bendrinimo papildinius, aplankus, slankiklį, statistiką, atsargines kopijas ir kt.
 • Aukšto procesoriaus papildinius pakeiskite greitesniais: reikės atlikti tam tikrus tyrimus, tačiau bet kurį iš jūsų didelio procesoriaus priedų pakeiskite greitesniais, lengvesniais papildiniais.
 • Ištrinkite papildinius, kurių jums nereikia: ar galite pakeisti įskiepius kodais (pvz., tiesiogiai įterpti GA stebėjimo kodą, vietoj įskiepių naudoti „Facebook“ valdiklius, ar sukurti HTML + CSS turinio lentelę? Bet kuriuos papildinius galite pakeisti kodu, darykite tai.
 • Nenaudokite „JetPack“ keliems moduliams: pirmiausia išjunkite visus modulius, kurių šiuo metu nenaudojate derinimo nustatymuose. Be to, ar jums tikrai reikia „JetPack“, jei jį naudojate tik keliems dalykams? Liūdina svetainių lėtėjimas. Lažinsitės, kad surasite neišpūstą papildinį, kuris naudoja tik tas pačias funkcijas.
 • Raskite lėčiausius papildinius: naudokite „GTmetrix“ krioklio skirtuką arba „Query Monitor“ (užklausų pagal komponentus skirtuką), kad pamatytumėte lėčiausius papildinius. Jei papildinys „PageSpeed ​​+ YSlow“ ataskaitoje rodomas kelis kartus, tai taip pat gali būti indikatorius.

13. Optimizuokite išorinius scenarijus

Išoriniai scenarijai yra viskas, kas patraukia užklausas iš išorinių svetainių.

Dažniausiai pasitaikantys išoriniai scenarijai yra „Google“ šriftai, „Google Analytics“, „Google Tag Manager“, „AdSense“, Žemėlapiai, socialinio bendrinimo įskiepiai, įterpti vaizdo įrašai, „Gravatars“ ir net „Facebook Pixel“..

Išoriniai scenarijai „GTmetrix“

Kai kuriuos trečiųjų šalių scenarijus lengva optimizuoti:

 • „Google“ šriftai galima sujungti ir priglobti vietoje naudojant „WP Rocket“, „Autoptimize“ ar net „Asset CleanUp“. Būkite minimalūs, naudodami šriftus + svorius!
 • Google analizė gali būti optimizuotas naudojant „WP Rocket“ arba „CAOS Analytics“.
 • Įterpti vaizdo įrašai galima tingiai įkelti ir „iframe“ pakeisti peržiūros vaizdu naudojant „WP Rocket“, „WP YouTube Lyte“ arba naudoti lengvi „YouTube“ įdėjimai.
 • Pridėkite naršyklės talpyklą prie „Facebook Pixel“ tai galima padaryti naudojant „WP Rocket“ priedą.
 • Socialinių tinklų papildiniai reikia atnaujinti „kaip skaičius“ (bent jau daugelis jų tai daro). Tam tiesiog reikia rasti lengvus socialinio bendrinimo papildinius ir išbandyti.
 • Nepanaudoti „JetPack“ moduliai turėtų būti neleidžiami (juos rasite derinimo nustatymuose).

Kiti trečiųjų šalių scenarijai nėra tokie lengvi:

 • „Google AdSense“ galima krauti asinchroniškai, tingus pakrautas, arba galite išbandyti „Cloudflare“ SG Railgun o tai padeda pagreitinti dinaminį turinį. Tačiau tai gali būti sunku įgyvendinti ir „AdSense“ gali visiškai sunaikinti „GTmetrix“ balus ir įkėlimo laiką. Štai kodėl aš rekomenduoju filialų rinkodarą.
 • „Google“ žymų tvarkyklė turėtų būti naudojamas tik didelėms, neoptimizuotoms svetainėms. Priešingu atveju jis paprastai padaro daugiau žalos nei naudos, kai reikia pakrauti.

14. Iš anksto prijunkite ir iš anksto surinkite

Išankstinis prisijungimas ir išankstinis pateikimas naršyklėms palengvina numatyti trečiųjų šalių prašymus („Google“ šriftai, „Analytics“, „AdSense“, įterptieji vaizdo įrašai ir kitos išorinės svetainės).

Mozilla sako:

„DNS užklausos pralaidumo atžvilgiu yra labai mažos, tačiau vėlavimas gali būti gana didelis, ypač mobiliuosiuose tinkluose. Spekuliatyviai iš anksto gaunant DNS rezultatus, tam tikru metu, pavyzdžiui, vartotojui spustelėjus nuorodą, galima sumažinti delsą. Kai kuriais atvejais delsą galima sumažinti 1 sek. “

Kaip iš anksto pateikti DNS užklausas
Pre * Šalies šaltinio patarimai turi šias funkcijas: DNS išankstinis iškėlimas, išankstinis persiuntimas, išankstinis prisijungimas, išankstinis atsisiuntimas ir išankstinis įkėlimas (čia yra jų apibrėžimai). Tai naudinga, jei savo svetainėje turite trečiųjų šalių scenarijus („Google“ šriftus, „Analytics“, „YouTube“ vaizdo įrašus, „Gravatars“ ir kt.). Nukopijuokite šį sąrašą paplitę išoriniai domenai (arba pridėkite savo) ir pridėkite juos prie „Pre * Party“ arba „WP Rocket“.

Iš anksto gauti DNS užklausas

15. Naudokite geresnio talpyklos papildinį

Ne visi talpyklos papildiniai yra lygūs.

„Facebook“ apklausose „WP Rocket“ paprastai įvertinama kaip pirmoji vieta ir gauna geriausius darbalaukio ir mobiliųjų įrenginių įkėlimo laikus (ir „GTmetrix“ balus). Taip yra todėl, kad „WP Rocket“ turi daugiau funkcijų nei kiti talpyklos papildiniai. Jei turėtumėte naudoti kitą talpyklos papildinį, kuriame nebuvo šių funkcijų, turėsite įdiegti apie 6-7 papildinius, o „WP Rocket“ turi visas šias funkcijas.

Rezultatas?

Mažiau papildinių svetainėje, dar daugiau greičio optimizavimo funkcijų ir geresnių rezultatų.

„WP Rocket“ funkcijos neįtrauktos į daugelį talpyklos papildinių:

 • Duomenų bazės valymas: integruota į WP raketą arba naudokite „WP-Optimize“.
 • Tingus krovimas: integruota į „WP Rocket“ arba naudokite „WP YouTube Lyte“.
 • Širdies plakimo valdymas: integruota į WP raketą arba naudoti širdies ritmo valdymą.
 • Vietinė „Google Analytics“: integruota į WP raketą arba naudokite „CAOS Analytics“.
 • Vietiniai „Google“ šriftai: integruota į WP raketą, arba naudokite OMGF arba SHGF.
 • Iš anksto pateikti DNS užklausas: integruota į WP raketą arba naudokite patarimus „Pre * Party Resource“.
 • „Facebook Pixel“ naršyklės kaupimas: integruota į WP raketą (joks kitas papildinys to nedaro).
 • CDN: įmontuota į WP raketą (tiek „Cloudflare“ + kelis CDN), arba naudokite „CDN įgalintuvą“.

2016 m. Geriausios talpyklos papildinio apklausa

2019 m. Talpyklos papildinio apklausa

„Swift vs WP Rocket“

2016 m. Talpyklos papildinio apklausa

Geriausių 2018 metų talpyklos papildinių apklausa

„wp raketa“ vs „w3 totla“ talpyklos

16. Išvalykite savo duomenų bazę

Dažnai valydami duomenų bazę, ji negali išsipūsti.

Tu gali naudoti WP-Optimizuoti arba „WP Rocket“, kad suplanuotų savaitinių ar dviejų savaičių duomenų bazių valymą (tačiau rekomenduojama pasidaryti atsarginę kopiją). Paprastai viskas, kas yra nustatymuose, turėtų būti ištrinta, išskyrus nepatvirtintus komentarus. Duomenų bazių lenteles dažnai palieka ištrinti įskiepiai, kiekvieną kartą taisant įrašą sukuriama įrašo peržiūra, turėtumėte ištuštinti šiukšliadėžės aplanką ir pan..

WP-Optimizuokite švarią duomenų bazę

Taip pat rekomenduoju „Perfmatters“ arba „Clearfy“ apriboti po 2-3 pakeitimus, išjungti automatinius juodraščius ir išjungti „pingbacks“ + „trackbacks“. Aš tai vadinu įvairiais optimizavimais ir naudoju „Kinsta“ parfumeriai kuri turi šias funkcijas (ji taip pat leidžia pasirinktinai išjungti papildinius + scenarijus):

perframetrų savybės

Dažnai užduodami klausimai

&# x1f680; Ar darbalaukio optimizavimas taip pat pagerina mobiliųjų įrenginių krovimo laiką?

Taip, beveik visi darbalaukyje atlikti optimizavimai taip pat pagerins mobiliųjų įrenginių krovimo laiką. Štai kodėl geriau taisyti šiuos pirmuosius.

&# x1f680; Kas yra lengviausias būdas pagerinti mobiliojo ryšio greitį naudojant „WordPress“?

Naudokite adaptyvų vaizdų papildinį (pvz., Iš „ShortPixel“), kad įsitikintumėte, jog jūsų atvaizdų dydis yra tinkamas mobiliesiems įrenginiams. Jei savo mobiliajai svetainei naudojate atskirą padomenį, įsitikinkite, kad peradresavimai nustatyti tinkamai ir ar negaunate peradresavimo klaidų „GTmetrix“.

&# x1f680; Kokius darbalaukio optimizavimus galima perkelti į mobilųjį telefoną?

Hostingas, PHP versijų atnaujinimas ir vaizdų, šriftų bei papildinių optimizavimas – visa tai perkeliama į mobilųjį telefoną ir daro didelę įtaką jūsų mobiliojo telefono ir darbalaukio greičiui. Labai svarbus!

&# x1f680; Ką apie „Google PageSpeed ​​Insights“ rekomendacijas mobiliesiems?

Geriau atkreipkite dėmesį į „GTmetrix“ skirtuką „Krioklys“ nei į „Google PageSpeed ​​Insights“, nes tai tiksliai nurodo, kurie elementai įkeliami ilgiausiai, o rekomendacijos yra konkretesnės. Didžioji dalis „WordPress“ bendruomenės pataria net nekreipti dėmesio į „Google PageSpeed ​​Insights“ ir sutelkti dėmesį į „GTmetrix“.

&# x1f680; Koks yra tiksliausias būdas patikrinti mobiliųjų įrenginių krovimo laiką?

Man labiau patinka mobilusis „GTmetrix“ testavimo įrankis, kurį galite naudoti prisijungę prie nemokamos „GTmetrix“ paskyros, tada išbandykite savo svetainę „Android“.

Reikia pagalbos dėl „WordPress“ mobiliojo telefono greičio?

Atsiųskite man savo „GTmetrix“ ataskaitą komentaruose ir mielai pateiksiu keletą patarimų. Arba, jei norite pasamdyti mano komandą, o aš norėčiau, kad jūsų „WordPress“ svetainė būtų greitesnė (tiek mobiliesiems, tiek darbalaukiams), mes taip pat siūlome „WordPress“ greičio optimizavimo paslaugą prieš ir po „GTmetrix“ ataskaitų.

Džiaugsmas,
Tomas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map