Cloudflare + StackPath CDN Kurulum Talimatları ile İdeal WP En Hızlı Önbellek Ayarları (En Son Sürüm 1.5.6 ile Güncellenmiş 2020)

WP En Hızlı Önbellek genellikle # 1 ücretsiz önbellek eklentisi olarak derecelendirilir Facebook anketleri.


WP En Hızlı Önbellek ayarlarını yapılandırdıktan sonra Pingdom’da .5s yükleme süreleri elde edebildim. Kurulumu kolaydır ve hem Cloudflare hem de StackPath’in CDN’leri için notları / yükleme sürelerini daha da iyileştirebilirler (daha fazla veri merkezi = daha hızlı web sitesi olduğundan her ikisini de kullanıyorum). Hosting için tavsiye ederim SiteGround kim Yoast tarafından kullanılan ve # 1 olarak derecelendirildi 20+ Facebook anketi. Ancak paylaşılan barındırmadan daha hızlı bir şey arıyorsanız, Cloudways DO bulunduğu yer.

WP En Hızlı Önbellek ayarlarının, StackPath’ın CDN’sinin nasıl yapılandırılacağını ve WP En Hızlı Önbellek Premium’a yükseltmenin benim için ne yaptığını göstereceğim. Ayrıca, Cloudflare.

Sorularınız varsa bana bir yorum bırakın veya destek forumuna bakın. Ancak WP Fastest Cache’nin size yardımcı olması için birçok şikayet var. İşiniz bittiğinde sitenizi Pingdom veya GTmetrix’te yeniden test etmeyi unutmayın – ve yeni yükleme sürenizle yorum yapın!

1. Önbellek Eklentisi Karşılaştırması

WP En Hızlı Önbellek genellikle Facebook anketlerinde # 2 veya # 3 önbellek eklentisidir ve neredeyse her zaman # 1 olan WP Roketinin arkasından gelir..

2016 En İyi Önbellek Eklentisi Anketi

2019 önbellek eklentisi anketi

Swift ve WP Roketi

2016 önbellek eklentisi anketi

En İyi Önbellek Eklentileri 2018 Anketi

wp roket vs w3 totla önbellek

Önbellek Eklenti Testi – Aynı sayfayı çok az içeriğe sahip olan Pingdom aracılığıyla çalıştırdım, böylece sonuçlar doğru olurdu. Her birini en iyi ayarlarla ve Cloudflare / StackPath ile ayarladım.

WP Roketi (.406)
Pingdom Sayfa Hızı Testi

WP En Hızlı Önbellek (.527)
WP En Hızlı Önbellek Yükleme Süreleri

W3 Toplam Önbellek (.619)
W3 Toplam Önbellek Yükleme Süreleri

WP Roketi ve WP En Hızlı Önbellek – WP Roket, WP En Hızlı Önbellek’e dahil olmayan birkaç ekstra özelliğe sahiptir (veritabanı temizleme, tembel yükleme, kalp atışı kontrolü, Google Fonts + Analytics’i yerel olarak barındırma, DNS isteklerini önceden getirme). WP Rocket tüm bu yerleşik özelliklere sahip olsa da, WP Fastest Cache ile bu hız optimizasyonlarını elde etmek için yaklaşık 6-7 ekstra eklenti yüklemeniz gerekir. WP Rocket ile daha fazla hız optimizasyonu elde edersiniz, ancak sitenizde daha az eklenti çalışır. Bir WP Roket kurulum kılavuzu yazdım..

StackPath ve Cloudflare Karşılaştırması – StackPath aylık 10 $ Cloudflare bedava. Her ikisi de sitenizi dünyanın dört bir yanındaki birden çok veri merkezinde yansıtan (sunucunuz ve ziyaretçiniz arasındaki mesafeyi azaltan) CDN’lerdir. önerilen WordPress optimizasyon kılavuzunda. Cloudflare var 200’den fazla veri merkezi, StackPath, ABD’de yoğun bir şekilde odaklanmış 31 veri merkezine sahiptir (daha fazla veri merkezi = daha hızlı web sitesi, bu yüzden her ikisini de kullanmanızı öneririz). StackPath, GTmetrix YSlow puanımı% 8 artıran bir destek ekibiyle geliyor – destekleri harika.

StackPath-Data-Merkezleri

Cloudflare Veri Merkezleri

Neden StackPath Kullanılır??

 • StackPath’in 31 veri merkezi daha hızlı SSD sunucuları + 10 GB bağlantı kullanır
 • StackPath HTTPS trafiği için ücret almaz, Cloudflare kullanım başına ödeme yapar
 • StackPath’in ekibi CDN’imi yapılandırmama yardımcı oldu ve GTmetrix YSlow puanımı% 8 artırdı, GTmetrix raporumu neredeyse mükemmel hale getirmek için kirazları pastanın üzerine koydu
 • StackPath, önbelleğe alınan dosyalarınız hakkında birçok bilgi sağlayan gösterge tablolarına sahiptir
 • StackPath, iki adımlı bir kimlik doğrulama işlemi kullanarak hesabınızı korumanıza olanak tanır; yapabilirsin IP adreslerini beyaz listeye ekleyin hesabınıza erişmesine izin verilen kişilerin

2. WP En Hızlı Önbellek Ayarları

StackPath kullanmayı planlıyorsanız, gör benim StackPath bölümü görüntülenen kendi WP En Hızlı Önbellek ayarlarına (oturum açmış kullanıcıları, mobil ve tarayıcı önbellek seçeneklerini devre dışı bırakırsınız) StackPath’in WP En Hızlı Önbellek eğitimi.

Cloudflare kullanmayı planlıyorsanız, aşağıdaki ayarları kullanın ancak Otomatik Küçült’ü devre dışı bırakın ve Roket Yükleyici Cloudflare ayarlarınızın “hız” sekmesinde (Railgun etkinleştirilmelidir). WP Fastest Cache eklentisi geliştiricisinin önerdiği şey budur. Cloudflare eğitimi. Benim Cloudflare bölümü Cloudflare’a nasıl kaydolacağınızı, barındırma cPanel’inizdeki ad sunucularını nasıl değiştireceğinizi, en iyi performans için sayfa kurallarını nasıl belirleyeceğinizi ve işiniz bittiğinde önbelleği nasıl temizleyeceğinizi gösterir.

Hiçbirini kullanmayı planlamıyorsanız, aşağıdaki ayarları kullanın. Değiştireceğiniz tek şey Ön yükleme sekmesi (dakikada sayfa sayısı). Eğer devam edersen Paylaşılan Evsahipliği kullanım 4-6, VPS kullanmalı 10-12.

WP-En Hızlı-Cache-Ayarlar

WP En Hızlı Önbellek Ayarlarının Dağılımı:

 • Önbellek Sistemi – etkinleştirme
 • Widget Önbellek Sistemi – widget’larınızı önbelleğe alır (premium özellik)
 • Önceden Yükle – tüm sitenin otomatik olarak önbelleğini oluştur (paylaşılan barındırma kullanmalıdır 4-6, VPS dır-dir 10-12. Sayfayı görüntüleyen ilk kullanıcı için önbellek gecikmesi oluşturur. Daha fazla bilgi edin)
 • Giriş Yapan Kullanıcılar – oturum açmış kullanıcılar için önbelleğe alınmış sürümü gösterme (yalnızca web sitenizi çalıştırıyorsanız, bunu işaretli bırakın. Ancak birden fazla kullanıcı oturum açabiliyorsa, her kullanıcının kendi önbelleğe alınmış sürümü olmalıdır, bu nedenle işaretlenmez)
 • seyyar – masaüstünün mobil cihazlara önbelleğe alınmış sürümünü gösterme
 • Mobil Tema – mobil temayı önbelleğe alır (premium özellik)
 • Yeni posta – bir yayın veya sayfa yayınlandığında önbellek dosyalarını temizle
 • Gönderiyi Güncelle – bir gönderi veya sayfa güncellendiğinde önbellek dosyalarını temizle (Daha fazla bilgi edin)
 • HTML’yi küçültün – sayfanın boyutunu küçültme (yüksek öncelikli Pingdom öğesi. Daha fazla bilgi edin)
 • HTML Plus’ı küçültün – daha güçlü küçült html (premium özellik)
 • CSS’yi küçültün – css dosyalarının boyutunu küçültme (yüksek öncelikli Pingdom öğesi. Daha fazla bilgi edin)
 • CSS Plus’ı küçültün – daha güçlü küçült CSS (premium özellik)
 • CSS’yi birleştir – Birleşik css dosyaları aracılığıyla HTTP isteklerini azaltın (JavaScript ve CSS dosyalarını arasında birleştirir. Bu, sayfadaki JavaScript ve CSS dosyalarının miktarını azaltır, bu da sayfayı oluşturmak için gereken HTTP isteklerinin sayısını azaltır. Ayrıca Pingdom’da yüksek öncelikli bir öğe. Daha fazla bilgi edin)
 • JS’yi küçültün – JS dosyalarının boyutunu küçültme (premium özellik)
 • JS’yi birleştirin – JS dosyalarını birleştirerek HTTP isteklerini azaltma
 • JS Plus’ı birleştirin – birleştirilmiş JS dosyalarını küçültme (premium özellik)
 • gzip – sunucunuzdan gönderilen dosyaların boyutunu azaltın (sunucu ve tarayıcı arasındaki aktarım süresini azaltır ve yüksek öncelikli Pingdom öğesidir. Daha fazla bilgi edin)
 • Tarayıcı Önbelleğe Alma – tekrarlanan ziyaretçiler için yükleme süresini azaltın (Daha fazla bilgi edin)
 • JS Engelleme Oluştur – oluşturmayı engelleyen JavaScript’i kaldır (premium özellik)
 • Google Yazı Tipleri – Google Yazı Tiplerini zaman uyumsuz olarak yükler (premium özellik) ancak bu, ücretsiz WP Devre Dışı Bırakma eklentisi ki kesinlikle tavsiye ederim
 • Tembel Yük – A3 Lazy Load kullanabileceğiniz premium özellik Daha fazla bilgi edin)

WP Fastest Cache’deki neredeyse her öğe GTmetrix / Pingdom’da bulunur:

GTmetrix-ile-WP-En Hızlı-Cache-Cloudflare-StackPath

Önbelleği Sil – WP En Hızlı Önbellek ayarlarını yapılandırdıktan sonra önbelleği temizleyin:

Sil-Cache-WP-En Hızlı-Cache

Önbellek Zaman Aşımı – varsayılan olarak ayarlanmamışsa, ana sayfanızı günde bir kez önbelleğe almak için yeni bir kural ekleyin.

WP-En Hızlı-Cache-Cache-Zaman aşımı-Ayarlar

Görüntü Optimizasyonu – görüntüleri kayıpsız bir şekilde sıkıştıran premium özellik (GTmetrix’teki bir öğe). Bu aynı zamanda Imagify veya deniz canavarı Eklenti. Bunlar sitenizi kırabileceği veya hatalar içerebileceği için başka eklentiler kullanmam – bu konuda tonlarca araştırma yaptım.

WP-En Hızlı-Cache-Görüntü-Optimizasyon

Görüntüleri kayıpsız sıkıştırmak, GTmetrix’teki “görüntüleri optimize et” öğesini düzeltir:

optimize-images-gtmetrix

Ödül – aşağıdaki 2 GTmetrix raporunu gösteren değere bakın (buna değer). 49,99 dolara yükseltmeye karar verirseniz, size e-posta yoluyla bir indirme bağlantısı gönderirsiniz. manuel olarak yükle eklentileri menünüzde. Hem ücretsiz hem de premium sürümü etkinleştirin.

WP En Hızlı Önbellek Premium

Ödül
WP En Hızlı Önbellek PremiumPremium Değil

dışlamak – sayfaların önbelleğe alınmasını hariç tutma (örn. E-Ticaret ödeme sayfaları).

WP-En Hızlı-Cache-hariçtir-Ayarlar

CDN – bir CDN (içerik dağıtım ağı) sitenizi ülke ve dünyadaki birden çok sunucuda barındırarak 1 kaynak sunucunun aksine daha hızlı hale getirir (içeriğinizin ziyaretçilerinize ulaşması için gereken coğrafi mesafeyi azaltır). Bkz. StackPath bölümü.

Veritabanı (DB) – veritabanınızı temizlemek gereksiz gereksiz dosyaları temizler ve daha hızlı yüklenmesini sağlar. Ücretsiz kullanabilirsiniz WP-Optimize eklentisi bunu yapmak için, bu özellik için yükseltme gerekli değildir.

WP-Optimize Temiz Veritabanı

WP-Optimize-Veritabanı-Temizleme

3. StackPath CDN (30 Günlük Deneme Sürümü ile 10 $ / Ay)

StackPath sitenizi 31 veri merkezinde yansıtır ve sunucunuz ile ziyaretçiler arasındaki coğrafi mesafeyi azaltır. Bu, özellikle eskiden 1 orijinli sunucunuzdan uzakta olan ziyaretçiler için yükleme sürelerini birkaç saniye azaltabilir. StackPath ayrıca CDN’mi yapılandırmama yardımcı oldu ve GTmetrix YSlow puanımı% 8 artırabildi (raporuma bakın). 30 günlük deneme süreleri ve StackPath’in CDN’sini WP Fastest Cache ile yapılandırma.

Bu WordPress optimizasyon kılavuzunda tavsiye edilir:

CDN-WordPress-Öneri

Aşama 1: StackPath’e kaydolun.

Adım 2: StackPath kullanırken WP En Hızlı Önbelleği’ni bu ayarlarla yapılandırın:

WP En Hızlı Önbellek MaxCDN Ayarları

Aşama 3: StackPath kontrol panelinde CDN sekmesini ve ardından StackPath CDN Sitesi oluşturma:

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-Domain

StackPath-Sunucu-IP Adresi

StackPath-CDN-URL-WP-En Hızlı-Cache

4. Adım: WP En Hızlı Önbelleğin CDN alanındaki “StackPath” seçeneğine tıklayın.

WP-En Hızlı-Cache-StackPath-CDN

Adım 5: CDN URL’nizi WP En Hızlı Önbelleğe yapıştırın ve web sitenizi başlangıç ​​URL’si olarak kullanın:

WP-En Hızlı-Cache-CDN-Ayarlar

6. Adım: İleri’yi tıklayın, tüm dosya türlerini seçili bırakın, ardından hazır olana kadar ileriyi tıklamaya devam edin:

WP En Hızlı Önbellek MaxCDN Dosya Türleri

Sonraki…

WP En Hızlı Önbellek MaxCDN Kaynakları Belirtin

Bitiş…

WP En Hızlı Önbellek MaxCDN Onayı

Bitti.

WP-En Hızlı-Cache-StackPath-CDN-Onay

Adım 7: StackPath’te CDN → Önbellek Ayarları’na gidin, ardından “Her Şeyi Temizle” yi tıklayın…

StackPath-Temizle-Cache

8. Adım: Sitenizi üzerinden geçirin GTmetrix ve çalıştığından emin olmak için YSlow sekmesine bakın…

CDN GTmetrix YSlow

Tamam, ŞİMDİ bitti.

4. Bulut Parlaması

SiteGround ve diğer birçok ana makinenin cPanel’de Cloudflare’ı etkinleştir. Ana makinenizde bu seçenekler yoksa, WP Fastest Cache kullanarak Cloudflare kurabilirsiniz (aşağıya bakın).

Cloudflare-Aktivasyon

Aşama 1: İçin kayıt olun Cloudflare web sitenizi eklemeniz ve bir tarama başlatmanız istenir.

cloudflare başlayacak tarama

Cloudflare-DNS-Kayıtları

Cloudflare-CDN-Planlar

Sonunda Cloudflare’nin size atadığı bu panoya geleceksiniz 2 isim sunucuları ve bir bağlantı sağlayın Global API Anahtarı.

Cloudflare-Pano-WP-En Hızlı-Cache

Adım 2: “SiteGround üzerindeki ad sunucularını değiştirme” (yalnızca ana makinenizi arayın) için Google araması yapın, ardından talimatlarını uygulayın. Cloudflare tarafından sağlanan 2 ad sunucusunu kopyalayacak ve bunları hosting cPanel’inizdeki özel ad sunucuları seçeneğine yapıştıracaksınız.

SiteGround-DNS-Kayıtları

Aşama 3. Global API Anahtarınızı Cloudflare’deki bağlantıdan veya Cloudflare profili.

loudflare-Global-API Anahtarı

WP Fastest Cache’e geri dönün ve Cloudflare sekmesini tıklayın. Cloudflare hesabınızda kullanılan aynı e-posta adresini ve Global API Anahtarınızı girin.

WP-En Hızlı-Cache-Cloudflare-Tab

WP-En Hızlı-Cache-Cloudflare-API-Tuşlar

WP Fastest Cache’de bir sonraki tıklamaya devam edin. WP En Hızlı Önbellek’teki küçültme ayarlarını otomatik olarak kapatırlar (Cloudflare şimdi bunu yapacağından). Ayrıca kapanacaklar Roket Yükleyici daha iyi uyumluluk için (web siteniz bozulmayacak) ve tarayıcı önbellek süresinin dolması 24 güne.

WP-En Hızlı-Cache-Cloudflare-Devre Dışı-Otomatik küçültme

WP-En Hızlı-Cache-Devre Dışı-Roket-Loader

WP-En Hızlı-Cache-Cloudflare-Tarayıcı-Cache-Bitiş

WP-En Hızlı-Cache-Cloudflare-Mesaj

WP-En Hızlı-Cache-Cloudflare-Entegrasyon

İyi görünüyor!

WP-En Hızlı-Cache-Cloudflare-Onay

4. Adım: Git Cloudflare’nin hız ayarları ve Otomatik Küçült ve Roket Yükleyici kapalı, ancak SG Railgun açık. WP En Hızlı Önbellek geliştiricisi budur önerir.

Cloudflare-Hız-Tab

Adım 5: Bulut Parlaması diyor “Bir Sayfa Kuralı web sitenizin yönetici bölümünü Cloudflare’nin performans özelliklerinden hariç tutmak için. Roket Yükleyici ve Otomatik Küçültme gibi özellikler yanlışlıkla yönetici bölümünüzdeki arka uç işlevlerini bozabilir. ”

Bu 2 sayfa kuralını sayfa kuralları ayarları.

WP-Yönetici-Sayfa-Kural

Cache-Herşey-Cloudflare-Sayfa-Kural

6. Adım. Sonunda, Cloudflare önbellek ayarları ve tek tek dosyaları temizleme.

Tek Dosyaları Temizle Cloudflare

Hepsi tamam!

WP-En Hızlı-Cache-Cloudflare-Onay

5. Pingdom’da Önbelleği Sil ve Yeniden Test Et

WP En Hızlı Önbellek ayarlarında, “Önbelleği Sil” sekmesine ve “Önbelleği ve Minifed CSS / JS’yi Sil” e gidin. Şimdi güncellenmiş puanlarınızı ve yükleme sürenizi görüntülemek için web sitenizi Pingdom üzerinden yeniden çalıştırın.

WP En Hızlı Önbellek Pingdom Testi

İdeal olarak aşağıdaki Sayfa Hızı öğeleri yeşildir:

 • CSS’yi küçültün
 • HTML’yi küçültün
 • JavaScript’i küçültün
 • Tarayıcı Önbelleğe Alma Özelliğinden Yararlanma
 • Önbellek Doğrulayıcı Belirleme
 • Gzip Sıkıştırmasını etkinleştir
 • JavaScript ayrıştırmasını ertele

İdeal olarak aşağıdaki YSlow öğeleri de yeşildir:

 • Çerez boyutunu küçültme
 • Sona erme başlıkları ekle
 • DNS aramalarını azaltın
 • Çerez içermeyen alan adlarını kullanma
 • Daha az HTTP isteği yapın
 • JavaScript ve CSS’yi küçültün
 • Varlık etiketlerini yapılandırma (ETag’ler)
 • Bileşenleri gzip ile sıkıştır
 • Yinelenen JavaScript ve CSS’yi kaldırma
 • İçerik Dağıtım Ağı (CDN) kullanma

Unutmayın, Cloudflare’nın yayılması 24 saate kadar sürebilir, bu yüzden tekrar kontrol edin.

6. WP En Hızlı Önbellek SSS

Burada SSS sayfası hala soruların varsa.

WP-En Hızlı-Cache-SSS

SiteGround (Facebook Anketlerinde 1 Numaralı Ev Sahibi)

SiteGround dır-dir Yoast tarafından kullanılan, kendim ve WordPress tarafından önerilen. Neredeyse her Facebook anketi ve çoğu insana önemli ölçüde yükleme süresi iyileştirmeleri özellikle vasat ana bilgisayarlar kullanıyorlarsa: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Heyecan-Biz-just-anahtarlamalı-to-SiteGround

Kullanıyorum yarı özel GoGeek planı 4x daha fazlası ile geliyor sunucu kaynakları paylaşılan barındırma daha. Ne kadar hızlı yüklediklerini görmek, GTmetrix raporuma göz atmak veya Taşınan ve gönderildi yeni yükleme süreleri. Onlar da yapar ücretsiz göçler.

Cloudways’de DigitalOcean ve Kinsta Ayrıca iyi ve aylık $ 10 ve aylık $ 30 başlar. Cloudways, cPanel, e-posta barındırma veya SiteGround ile aldığınız desteğe ihtiyaç duymayan geliştiriciler içindir. Kinsta temelde ne WP motoru eskiden (pahalı, ama harika). Tüm blogum temel olarak insanların web sitelerini daha hızlı yüklemelerine yardımcı olmaya adamıştır. Bir web sitesi çalıştırırken çoğu insanın en büyük pişmanlığı olduğu için ayda 2 ABD doları barındırma önermeyi reddediyorum.

Hosting yavaş olup olmadığını kontrol etmek için nasıl
Sitenizi üzerinden yayınlayın Google PageSpeed ​​Insights görmek için sunucu yanıt süresini azaltın raporunuzda. Google önerir olmalı <200 ms. 1 saniyenin üzerinde hiçbir şey iyi değil. TTFB’nizi (ilk bayt zamanı) GTmetrix’in Zamanlamalar sekmesinde veya bytecheck.com.

Sunucu Yanıt Süresini Azaltın

2019 Hosting Anketi

2017-WordPress-Hosting-FB-Anket

Elementor Hosting Önerileri

Temmuz 2019 Hosting Önerisi

WordPress-Host-Anket-Ağustos-2018

Paylaşılan-Hosting-Anket-2017

2019-Barındırma-Anket

Go-To-Barındırma-Şirket

WordPress-Hosting-Anket-2017

Yönetilen-Barındırma-Anket

WooCommerce-Hosting-FB-Anket

2016-Web Hosting-Anket

Best-WordPress-Hosting-Sağlayıcı-Anket

Best-Web Hosting-2019-Anket

WP Dostu Hosting Anketi

2016-WordPress-Hosting-FB-Anket

Elementor İçin Favori Hosting

2018 Hosting Önerileri

Yönetilen-WordPress-Hosting-Anket-2017

2019-Sunucular-Anket-1

Barındırma-Anket-For-Hız

WordPress-Hosting-Anket-Haziran-1

SiteGround-Öneri

2014-Yönetilen-WordPress-Hosting-FB-Anket

Best-Web Hosting-Sağlayıcı-Anket

Barındırma-Anket-Şubat-2019

Barındırma-Öneriler-Anket

Bluehost vs SiteGround

WordPress Web Ana Bilgisayar Anketi

İnsanlar genellikle göç ederler çünkü hız teknolojisi yükleme sürelerini yarıya indirebilir:

SiteGround'a Geçme

SiteGround Yükleme Süresi Geçişi

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator'dan SiteGround'a

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

SiteGround'da 100 Mükemmel Puan

SiteGround Genesis

SiteGround Tarafından Sağlanan Hız

SiteGround GTmetrix Raporu

SiteGround ile Azaltılmış Yükleme Süreleri

Yeni SiteGround Yanıt Süreleri

HostGator'dan SiteGround'a Geçiş

Joomla'da SiteGround Yanıt Süreleri

SiteGround Barındırma'ya Geçildi

SiteGround Rocket Imagify Combo

SiteGround'da Joomla GTmetrix

SiteGround PageSpeed ​​Insights

Joomla'da SiteGround

SiteGround Azaltılmış Yükleme Süreleri

SiteGround Hızlı Hosting

SiteGround'da Yeni Pingdom Sonuçları

Yeni SiteGround Yanıt Süresi

SiteGround Yanıt Süresi İyileştirmesi

SiteGround var 3 plan:

SiteGround WordPress Barındırma

Yüksek planlar daha fazlasını içerir sunucu kaynakları (WordPress optimizasyon kılavuzunda 1 numaralı faktör). Burada tam karşılaştırma tablosu, ancak GrowBig, StartUp’tan yaklaşık 2 kat daha fazla sunucu kaynağı sağlar ve GoGeek yarı özel barındırma size daha da fazlasını verir. GrowBig ve üstü, ücretsiz bir geçiş, aşamalandırma, gelişmiş önbellekleme ve birden fazla web sitesini barındırma yeteneği ile birlikte gelir. GoGeek öncelikli destek ile gelir. Onların bulut barındırma oldukça fiyat $ 80 / ay atlama.

Bunu onların üzerinde görebilirsiniz özellikler sayfası:

SiteGround-Sunucu-Kaynaklar-Karşılaştırma

SiteGround kullanıyorum çünkü:

 1. GTmetrix’im + Pingdom raporlar kendileri için konuşur
 2. Sayfalarım anında yükleniyor (isterseniz üzerlerine tıklayın)
 3. Hızlı hız teknolojisi (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. Tarafından önerildi Yoast, WordPress, İvica itibaren WordPress Hızlanıyor
 5. Bedava SSL’yi Şifreleyelim, kullanımı kolay cPanel, ve özellikleri e-Ticaret
 6. WordPress desteği Yenilmez GoGeek’in öncelikli desteği olmasa bile
 7. GrowBig hazırlama, daha fazla depolama alanı ve daha fazla sunucu kaynağı ile birlikte gelir (“ihtiyacınız olan kaynakları tahsis ediyoruz” bölümüne gidin ve sunucu sekme)
 8. GoGeek daha fazla sunucu kaynağı, depolama, öncelik desteği ile birlikte gelir
 9. Ücretsiz taşıma işlemleri, göçmen eklentisi, ve bir 30-gün para iade garantisi
 10. Bol bol övgü Reddit, Facebook sohbetleri, heyecan, TrustPilot
 11. Facebook’ta tonlarca övgü: 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., # 11
 12. Birçok kişi zaten taşındı ve Twitter’da sonuç gönderdi: 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., # 11, # 12, # 13, # 14, 15., # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, 26., # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Satış Ortağı Feragatnamesi – SiteGround’a kaydolduysanız satış ortağı bağlantısı Sana hiçbir ücret ödemeden iyi bir yığın bağışlayacağım. Her yıl ben GoFundMe kampanyalarına 3 bin dolar bağışta bulunun (2018, Denver’daki açlığı beslemekti, 2017, Harvey Kasırgası’nda Kızıl Haç’a oldu). Desteğiniz yardımcı oluyor ve gerçekten takdir ediyorum. İncelemelerimi tarafsız ve destekli yapmaya çalışıyorum kanıt şeklinde Facebook anketleri, tweet’ler, ve gerçek konuşmalar. Kullanmak istemiyorsanız, işte bir bağlı olmayan bağlantı SiteGround’a. Her iki şekilde de gerçekten harika bir WordPress ana bilgisayarı olduğuna ve sitenizin daha hızlı / daha düzgün çalışacağına inanıyorum… Facebook grupları üzerinde araştırma yapın + heyecan ve çoğu insanı bulacaksınız aynısını söyle.

36+ WordPress Hız Optimizasyonu İpuçları

Videomu İzle – 42 dakikalık bir video, ancak hemen hemen her şeyi (video açıklamasındaki zaman damgaları) ele alıyorum ve WordPress site hızı hakkında bir sürü harika bilgi öğrenmelisiniz:

Takip et WordPress Hız Optimizasyonu Kılavuzu bu nasıl yapılacağını gösterir:

 • GTmetrix kullanarak yavaş eklentileri teşhis etme
 • AMP ekle (hızlandırılmış mobil sayfalar) kullanmak AMP eklentisi
 • kullanım AWStats CPU’nun nedenlerini (tarayıcılar, görüntüler vb.) bulmak için
 • Hafif kaydırıcı / galeri / sosyal paylaşım eklentileri için öneriler
 • kullanım Eksiksiz Analytics Optimizasyon Paketi (CAOS) Google Analytics’i yerel olarak barındırmak için
 • Görüntü optimizasyonu (ölçekli görüntüler sunma, boyutları belirtme, kayıpsız sıkıştırma)
 • kullanım WP Devre Dışı atışı kontrolünü etkinleştirirken WordPress çekirdeğinde gereksiz ayarları devre dışı bırakmak, Google yazı tiplerini eşzamansız olarak yüklemek, diğer hız optimizasyonları

Ve daha birçokları. Yorumları okuyun ve “gtmetrix’teki sayfa hız puanım 69’dan 93’e çıktı” ve “bu şimdiye kadar okuduğum en yararlı yayınlardan biri olabilir” gibi şeyler görürsünüz.

WordPress Speed ​​Optimizer’ımdan Yardım Alın

GTmetrix / Pingdom raporunuzla ilgili hâlâ yardıma mı ihtiyacınız var? Pronaya ile 7 yıldır çalışıyorum (bana yardımcı olan o <Pingdom’da 1s yükleme süresi). Üzerinde bir profil oluşturarak onu işe alabilirsin freelancer.com ve kullanıcı adı aranıyor bdkamol. İşte onun dolu WordPress hız portföyü. Bangladeş’ten 40 $ / saat (bu yüzden bir zaman değişikliği var) ve ona e-posta gönderebilirsiniz [email protected]. Ayrıca profilinde mükemmel bir 5 yıldızlı inceleme var. Yalnızca ciddi sorgular ve yavaş barındırma, şişirilmiş bir tema ve tonlarca ağır eklenti kullanıyorsanız lütfen% 100 puan beklemeyin. Lütfen önce tam WordPress hız kılavuzumu takip edin.

Pronaya-Kumar-S-Yorumlar

Profilindeki yorumlar:

BDkamol-WordPress-Hız-Yorumlar

Sıkça Sorulan Sorular

&# X1f680; WP Fastest Cache Premium buna değer mi?

Premium önbellek eklentisine para harcayacaksanız, çoğu insan WP Rocket’i kullanır, çünkü WP Fastest Cache Premium’dan daha fazla özellik içerir ve genellikle daha iyi sonuçlar verir.

&# X1f680; WP Fastest Cache ile hangi CDN’yi kullanmalıyım??

Cloudflare’ın ücretsiz CDN’si çoğu site için yeterlidir, ancak daha fazla CDN = daha fazla veri merkezi ve içeriğinizin daha hızlı yayınlanması. StackPath veya KeyCDN’yi de düşünebilirsiniz..

&# X1f680; Ayarları yapılandırmayı bitirdiğimde önbelleği nasıl temizleyebilirim??

Üstteki WordPress menüsünde WPFC’ye gidin ve Önbelleği Sil ve Küçültülmüş CSS.

&# X1f680; WP Fastest Cache dışında başka hangi hız eklentilerine ihtiyacım var??

WP En Hızlı Önbellek, görüntü optimizasyonu, veritabanı temizleme, tembel yükleme, kalp atışı kontrolü, ön getirme + ön bağlantı ve Google Fonts + Analytics’i optimize etme seçeneği ile birlikte gelmez. Perfmatters, OMGF ve Advanced DB Cleaner’ı öneriyorum.

&# X1f680; AMP eklemeli miyim?

Bu WordPress sitesinde hızlandırılmış mobil sayfalar (AMP) kullanmıyorum. Kinsta’nın AMP nedeniyle dönüşümlerinin nasıl% 50 düştüğü hakkındaki makalesini okuyun ve.

Web siteniz daha hızlı yüklenirse, yeni sayfa yükleme sürenizi yorumlarda bırakmaktan çekinmeyin! Veya herhangi bir sorunuz varsa, bu konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Gördüğünüz gibi, WordPress hızı söz konusu olduğunda oldukça büyük bir nerdim, bu nedenle bu önerileri uygularsanız, web sitenizin 3’lerin altında yüklenmemesinin bir nedeni yoktur. Ve bu eğitimi faydalı bulduysanız lütfen paylaşın :)

Şerefe,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map