Cloudflare ve StackPath ile İdeal WP Roket Ayarları CDN Kurulum Talimatları – En Son Sürüm 3.4.4 ile Güncellendi 1/9/2020

Eğer seçtiysen WP Roketi önbellek eklentiniz olarak, çok sayıda # 1 olarak değerlendirildiğinde en iyi seçimi yaptınız Facebook anketleri.


WP Rocket, çoğu önbellek eklentisinin sahip olmadığı birçok özelliğe sahiptir (aşağıya bakın). Bu, diğer önbellek eklentilerini kullanacak olsaydınız, WP Rocket zaten yerleşik olduğunda (daha fazla özellik, ancak daha az eklenti) bu özellikleri elde etmek için yaklaşık 6 eklenti yüklemeniz gerekir. WP Rocket’in GTmetrix / Pingdom’da daha iyi sonuçlar vermesinin nedeni de budur..

WP Roketi şunları içerir:

 • Veritabanı temizleme (WP Rocket’te yerleşik veya WP-Optimize)
 • Kalp atışı kontrolü (WP Rocket’te yerleşik veya Kalp Atışı Kontrolü)
 • Tembel görüntüleri / videoları yükleyin (WP Rocket’te yerleşik veya WP YouTube Lyte)
 • Google Analytics’i yerel olarak barındırın (WP Roketinde yerleşik olarak kullanın veya kullanın) Analytics için CAOS)
 • Google Yazı Tiplerini yerel olarak barındırın (WP Roketinde yerleşik olarak kullanın veya kullanın) Yazı Tipleri için CAOS, veya SHGF)
 • Cloudflare + diğer CDN’lerle entegrasyon (WP Rocket’te yerleşik veya CDN Etkinleştirici)

ben test edilmiş WP Rocket en iyi 3 ücretsiz önbellek eklentisine karşı ve hepsi iyi bir iş çıkarırken, WP Rocket bana Pingdom’da en iyi sonuçları verdi (.4s yükleme süreleri). Önbellek eklentiniz ve barındırmanız 2 ana hız faktörleri bu yüzden kesinlikle 49 $ değerinde. Cloudflare + StackPath ile doğru WP Roket ayarlarını yapılandırmak, Pingdom ve GTmetrix’teki 20’den fazla öğeyi düzeltebilir. Hadi yapalım :)

WP Roket ayarlarının yapılandırılması W3 Total Cache’den WAY daha kolaydır ve değişiklik günlüğü düzenli olarak devam eden güncellemeler alırsınız. Sorularınız varsa (veya yeni yükleme sürenizi paylaşmak istiyorsanız) bana bir yorum bırakın. WP Rocket ayrıca belgeleme bu kılavuz boyunca referans. İyi şanslar – Pingdom puanlarını karşılaştırmayı unutmayın!

1. WP Rocket = # 1 Anma Önbellek Eklentisi
2. Kurulum

3. Gösterge Paneli
4. Önbellek
5. Dosya Optimizasyonu
6. medya
7. Önceden Yükle
8. Gelişmiş Kurallar
9. Veri tabanı
10. CDN
11. Kalp atışı
12. Eklentileri
13. Araçlar

14. SSS / Belgeler

15. SiteGround (Önerilen Ana Bilgisayar)
16. Tam WordPress Hız Kılavuzum
17. Speed ​​Optimizer’ımdan Yardım Alın

WP-Roket-2018-Ayarlar

1. WP Roketi = # 1 Anma Önbellek Eklentisi

İşte Facebook anketleri:

2016 En İyi Önbellek Eklentisi Anketi

2019 önbellek eklentisi anketi

Swift ve WP Roketi

2016 önbellek eklentisi anketi

En İyi Önbellek Eklentileri 2018 Anketi

wp roket vs w3 totla önbellek

Buraya atmak zorunda kaldım :)

WP-Roket-İyileştirme

WP Rocket, WP En Hızlı Önbellek ve W3 Toplam Önbellek’i test ettim … tüm önbellek eklenti ayarlarının en iyi şekilde yapılandırıldığından emin oldum. WP Rocket, tembel yük özelliği AÇIK durumdayken AMA kazandı. Diğer önbellek eklentilerinin tembel yükleme seçeneği yoktur ve WP Rocket’te tembel yükü kapattığımda, .5s yükleme süresine sahibim… WP En Hızlı Önbellek ile tamamen aynı. Sayfalarımı tıklarken çok büyük bir fark görmedim – ikisi de süper yüklendi. Pingdom’un farklı testler sırasında farklı yükleme süreleri gösterebileceğini biliyorum, ama sadece kendi deneyimimi paylaşmak istedim.

WP Roketi (.406)
Pingdom Sayfa Hızı Testi

WP En Hızlı Önbellek (.527)
WP En Hızlı Önbellek Yükleme Süreleri

W3 Toplam Önbellek (.619)
W3 Toplam Önbellek Yükleme Süreleri

Benim son Pingdom raporu WP Rocket ile:

2019-Pingdom-Rapor

2. WP Roketini Yükleyin

WP Rocket’i satın aldıktan sonra, hesap sayfası. Eklentiler → Yeni Ekle → Eklenti Yükle altında yükleyin. Eğer yaşıyorsanız Safari ile ilgili sorunlar talimatlarına bakın.

WordPress Eklentisi Yüklemesi

3. Gösterge Tablosu

WP-Roket-Pano-Ayarlar

Roket Test Cihazı – yeni sürümler için beta testi.

Roket Analizi – WP Roket anonim veri toplamak sağlar. Bunun yükleme süreleri / CPU üzerinde minimum etkisi vardır, ancak herhangi bir harici kaynağa veri göndermek sunucunuz için daha fazla çalışma anlamına gelir.

Önbelleği Temizle – WP Roket ayarlarını yapılandırırken bu işlemi yapın.

Ön Yükleme Önbelleği – ana sayfanız ve ana sayfada kullandığınız tüm dahili bağlantılar için bir önbellek oluşturur. Ön yükleme sekmesinde ön yükleme “otomatik” olarak ayarlandığım için bunu yapmıyorum.

OPcache’yi temizle – temizler OPcache WP Roketini güncellediğinizde sorunları önler, ancak WordPress yöneticisinde hala önceki sürümü gösteriyor.

Kritik CSS’yi Yeniden Oluşturma – stil sayfalarında değişiklik yaparken veya WordPress Özelleştirici (veya eklenti) aracılığıyla özel CSS eklerken / değiştirirken bunu yapın.

4. Önbellek

WP-Roket-Cache-Ayarlar

Mobil Önbellek – mobil cihazlar için önbelleğe almayı etkinleştirin, ancak yalnızca mobil site oluşturmak için bir eklenti KULLANMADIĞINIZDA (örneğin, WP Touch’ın ücretsiz sürümü) “mobil ziyaretçiler için bir önbellek dosyası oluşturun”.

Oturum Açmış WordPress Kullanıcıları İçin Önbelleği Etkinleştir – sitenize birden fazla kullanıcı giriş yapıyorsa etkinleştirin (örn. BbPress). Bu, her kullanıcıya kendi önbelleğini verir, aksi takdirde devre dışı bırakın.

Genel Önbelleğin Ne Zaman Sonra Temizleneceğini Belirleme – varsayılan olarak bırakın. Sitenizi nadiren güncellerseniz veya çok fazla statik içeriğiniz varsa, bunu biraz artırabilirsiniz.

5. Dosya Optimizasyonu

WP-Roket-Dosya-Optimizasyon-Ayarlar

Dosyaları Küçült – ideal olarak bunlar Pingdom ve GTmetrix raporunuzdaki tüm “küçültme” ve “birleştirme” öğelerini% 99 – 100 yapmalıdır. Bazen bunları etkinleştirmek sorunlara neden olabilir düzeninizle (özellikle CSS ve JS), bu nedenle bunun gerçekleşmediğinden emin olmak için sitenizdeki birkaç sayfayı kontrol edin. Varsa, sorunlu dosyaları bulun ve CSS’yi hariç tut veya JS’yi hariç tut seçeneğine ekleyin.

Dosyaları Birleştir – tıpkı küçültmek, etkinleştirmek ve sitenizde hata olup olmadığını kontrol etmek gibi.

Google Yazı Tipi Dosyalarını Birleştir – Google Yazı Tipleri genellikle Pingdom / GTmetrix raporunda gösterilir. Bu yardımcı olabilir ve bunları Ön Yükleme sekmesindeki “DNS İsteklerini Önceden Getir” bölümüne eklemeyi de deneyebilirsiniz.

Statik Kaynaklardan Sorgu Dizelerini Kaldır – GTmetix’te “statik kaynaklardan sorgu dizelerini kaldır.”Bu yardımcı olabilir, ancak çoğu sorgu dizesi eklentiler tarafından oluşturulur – öğelerinizi GTmetrix’te genişletin ve neyin kırmızı yaptığını görün – bir eklenti olabilir.

CSS’yi hariç tut – herhangi bir nedenden dolayı bir küçültme seçeneği site düzeninizi bozarsa, sorunlu dosyayı bulun ve buraya ekleyin. WP Rocket’in küçültmeyle ilgili sorunları çözme.

CSS Dağıtımını Optimize Edin – sayfanız, içinde bir öğe olan CSS stilleri olmadan yüklenmeye başlayacak Google PageSpeed ​​Insights. WP Rocket bunu sizin için otomatik olarak üretir. Onlar söyle

JavaScript Dosyaları – yalnızca JavaScript dosyalarıyla CSS ile aynı konsept.

6. Medya

WP-Roket-Medya-Ayarlar

Tembel Yük – siz sayfayı aşağı kaydırıp görünür hale gelinceye kadar görüntülerin, iframe’lerin ve videoların yüklenmesini geciktirir (beğenip beğenmediğinizi test edin). Ancak bu yükleme sürelerini ve HTTP isteklerini önemli ölçüde azaltır devam eden yükleme özellikle uzun içerikler için can sıkıcı olabilir. Bu aynı zamanda diğer ücretsiz eklentiler kullanılarak da yapılabilir Tembel Yük ve Videolar için tembel yük ama WP Rocket harika bir iş çıkarıyor. Can sıkıcı olduğu için fotoğraflar için tembel bir yüküm var.

Kenar çubuğunu kullanarak ayrı sayfalardaki / yayınlardaki tembel yükü de devre dışı bırakabilirsiniz:

WP Roket Bireysel Ayarları

Emojileri Devre Dışı Bırak – bunlar sitenizi yavaşlatır. Bunları ayrıca Ayarlar → Yazma → Biçimlendirme altında devre dışı bırakabilir, ardından ifadeleri dönüştürmeyin.

Gömmeler – benzer Cloudflare’nin hotlink önleme, bu, sitelerin içeriğinizi web sitelerine yerleştirmesini önler, bu da bant genişliğini emer ve sitenizi yavaşlatır.

WebP Uyumluluğu – kullanmadığınızda devre dışı bırakın WebP görüntüleri veya WebP görüntülerini sunmak için zaten bir görüntü optimizasyonu eklentisi kullanıyorsanız. Aksi takdirde devre dışı bırakın. WP Rocket, WebP görüntülerini sunmak için Imagify, ShortPixel, Optimus veya EWWW kullanıp kullanmadığınızı algılar ve otomatik olarak devre dışı bırakır. Bunun nedeni, çoğu görüntü optimizasyonu eklentisinin sizin için zaten WebP görüntüleri oluşturması ve sunmasıdır, bu nedenle bunu etkinleştirmek yinelenen işlevselliğe neden olur. Bunu etkinleştirmeniz gereken tek zaman resim optimizasyon eklentiniz WebP resimleri oluşturuyor ancak bunları sunmuyorsa.

7. Ön yükleme

Önceden yükleme hakkında bilgi edinmek isterseniz, WP Rocket basit öğretici. Ya da daha derine inmek istiyorsanız, ileri eğitim WP Super Cache ile ilgili ama aynı kavramlar geçerli. Ön yükleme, biraz basit terimlerle, önbelleğe alınmış sayfaların tümü tek seferde temizlendiğinde ve yenilendiğinde yenilenir. Hem web sitesi hem de dizinleme hızını geliştirdiği için etkinleştiririm.

WP-Roket-Önceden yükleyin-Ayarlar

Site Haritası Ön Yüklemesi – önyükleme avantajını, yalnızca ana sayfanıza ve ana sayfada kullandığınız dahili bağlantılara değil, site haritanızdaki TÜM URL’lere genişletir. Bu, sonuç aynı olsa bile manuel / otomatik seçenek gibi harici bir bot kullanmaz. WP Rocket, site haritanızı “ön yükleme için site haritaları” nda algıladığı sürece, buraya eklemenize gerek yoktur.

Ön yükleme sunucunuz için şunları yapabilir:

CPU kullanımı

DNS İsteklerini Önceden Al – Luke harika bir liste yaptı önceden getirilecek ortak alanlar Google Fonts, Analytics, Haritalar, Gravatars, YouTube, yaygın sosyal paylaşım eklentileri, Disqus ve diğerleri dahil. Bu listenin tamamını kopyalayın ve (veya yalnızca ihtiyacınız olanları) yapıştırın ve WP Roketinin Önceden Getir alanına yapıştırın. Bu, tarayıcıların istekleri tahmin etmelerine ve daha hızlı yüklemelerine yardımcı olur.

StackPath CDN URL’nizi (veya kullandığınız CDN’yi) ve bu listede yer almayan, genellikle GTmetrix raporunuzda bulabileceğiniz diğer harici kaynakları eklemeyi unutmayın. Sosyal paylaşım, yorum ve istatistik eklentileri çok yaygın.

8. Gelişmiş Kurallar

Gelişmiş seçenekler temel olarak e-Ticaret sitelerinde alışveriş sepeti ve ödeme sayfaları hariç.

WP-Roket-İleri-Kurallar

URL’leri Asla Önbellekleme – WP Rocket tarafından listelenmeyen bir e-Ticaret alışveriş sepeti kullanıyorsanız (bu ayarlarda bulunan nota bakın), sepetinizi ve ödeme sayfalarınızı buraya ekleyin. Daha fazla bilgi edin.

Asla Çerezleri Önbellekleme – yalnızca çerezlere dayalı olarak önceki seçenekle aynı ana öğe.

Kullanıcı Aracılarını Asla Önbellekleme – Googlebot veya diğer kullanıcı aracılarının sayfaları önbelleğe almasını engeller.

URL’leri Her Zaman Temizle – diyelim ki ana sayfanızda bir blog listeniz var. Yeni bir yayın oluşturursanız, ana sayfa önbelleğini boşaltarak ana sayfa blog listesinin hemen güncellenmesini istersiniz. Bu ayarın yaptığı budur, ancak WP Rocket yeni içerik oluşturulduktan sonra ana sayfanız, kategorileriniz ve etiketlerinizin önbelleğini otomatik olarak temizler… bu yüzden buna gerek yoktur. Ancak, yeni içerik eklendiğinde temizlenmesini istediğiniz başka bir sayfanın önbelleği varsa bunları ekleyin.

Önbellek Sorgu Dizeleri – temel olarak e-Ticaret siteleri için arama sonucu sayfalarını ve fiyat filtreleme sayfalarını önbelleğe almak için kullanılır.

9. Veritabanı

WP-Roket-Veritabanı-Ayarlar

Temizleme Sonrası – düzeltmeler, otomatik taslaklar ve çöpe atılan yayınlar kullanılmazsa silinebilir. Kullanmak istediğiniz yayınların (veya silinmiş yayınların) eski sürümlerine sahip değilseniz, bunları silin.

Yorumlar Temizleme – spam ve çöp kutusuna atılan yorumlar silinebilir.

Geçici Temizleme – (sosyal sayımlar gibi) alması uzun süren verileri saklar, böylece bir dahaki sefere ihtiyacınız olduğunda süper hızlı geri döner. Ancak bazen geçici sürelerin süresi dolduğunda veritabanında kalır ve silinmeleri gerekir. WP Acemi harika bir geçici akımların açıklaması.

Veritabanı Temizleme – bir eklentiyi sildiğinizde, WordPress veritabanınızda silebileceğiniz kullanılmayan tablolar kalabilir.

Otomatik Temizleme – veritabanınızı temizlemek için WP Roket programlayın. Bunlar hızlı bir şekilde birikmedikçe haftalık olarak iyidir (ör. Sitenizde birçok kişi çalışır). Eğer varsa WP-Optimize veya başka bir veritabanı temizleme eklentisi yüklüyse, WP Rocket bunu sizin için yaptığı için silebilirsiniz.

Optimize – işiniz bittiğinde optimize et düğmesini tıklayın, özellikle de bunu ilk defa yapıyorsanız veritabanınızı yedeklediğinizden emin olun..

10. CDN

StackPath’in CDN, sitenizi dünyanın 30’dan fazla veri merkezinde yansıtır, coğrafi mesafeyi azaltmak sunucunuz ve ziyaretçiler arasında. Daha fazla veri merkezi = içeriğinizin daha hızlı yayınlanması nedeniyle hem Cloudflare hem de StackPath kullanıyorum. Bu, özellikle 1 orijin sunucunuzdan çok uzakta olan ziyaretçiler için yükleme sürenizden birkaç saniye uzakta olabilir. Kullanabilirsiniz WP Rocket’in CDN eğitimi veya StackPath’in CDN öğreticisi, ama işte tam olarak ne yapacağım.

Aşama 1: StackPath’e kaydolun (30 günlük deneme süreleri vardır):

StackPath-Data-Merkezleri

Adım 2: Gösterge tablosunda CDN sekmesini ve ardından StackPath CDN Sitesi oluşturma:

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-Domain

StackPath-Sunucu-IP Adresi

StackPath-CDN-URL-WP-Roket

Aşama 3: CDN URL’sini StackPath’ten kopyalayın ve WP Rocket’in “CDN CNAME (s)” alanına yapıştırın:

WP-Roket-CDN-Ayarlar

4. Adım: StackPath’te CDN → Önbellek Ayarları’na gidin, ardından “Her Şeyi Temizle” ye tıklayın:

StackPath-Temizle-Cache

Adım 5: Dosyaları CDN’den Hariç Tut – yerel olarak sunmak istediğiniz CDN tarafından sunulan dosyalar olabilir. Genellikle bu dosyalar etki alanları arası yükü göz ardı etmek için tasarlanmış eklentilerin parçalarıdır. Bunu değiştirmek için, bu dosyaları veya dizinleri WP Roketlerinin “reddedilen dosyalar” alanına ekleyin (WP dizinlerini bulmak için yönergeler kullanabileceğiniz) (her satıra bir dosya dizini ekleyin).

Misal:

 • {Uploads_dir} / wpcf7_captcha / *
 • {Uploads_dir} /imagerotator.swf
 • {Plugins_dir} /wp-fb-autoconnect/facebook-platform/channel.html

6. Adım: Sitenizi şurada yayınlayın GTmetrix ve “içerik dağıtım ağı” YSlow’da yeşil olmalıdır.

CDN GTmetrix YSlow

GTmetrix’teki öğeleri genişletirseniz ve bunun CDN’nizle ilgisi olduğunu görürseniz, bunları düzeltmenize yardımcı olabilecek StackPath’in destek ekibine başvurun. Olağanüstü destekleri var.

Çerez İçermeyen Alanlar MaxCDN

11. Kalp Atışı

Kullanmak yerine Heartbeat Control eklentisi, WP Rocket’te yerleşik.

WP-Roket-Heartbeat-Kontrol

12. Eklentiler

WP-Roket-Eklentileri

1. Google İzleme (Google Analytics için Tarayıcı Önbelleğini Geliştirin) – hız testi aracınızda Google Analytics hatalarını görebilirsiniz. WP Rocket’in Google Analytics’i yerel olarak barındırmasını sağlamak, özellikle GTmetrix’te Sayfa Hızı → Tarayıcı Önbelleğinden Kaldıraç altında bunları düzeltmelidir.

2. Facebook Piksel (Facebook Pixel için Tarayıcı Önbelleğini Geliştirin) – yalnızca önceki seçenekle aynı konsept Facebook Piksel.

3. Cloudflare – için kayıt olun Cloudflare, web sitenizi ekleyin ve Cloudflare bir tarama gerçekleştirecektir. Sonunda Cloudflare ad sunucularınızla bir sayfaya ve API anahtarınıza bir bağlantıya ulaşacaksınız.

Cloudflare-Pano-WP-Roket

Ad sunucularını değiştirme hosting hesabınızda Cloudflare’nin size atadığı hesaplara:

SiteGround-DNS-Kayıtları

Girin Global API Anahtarı (içinde bulundu Cloudflare profili) önbellek eklentinize.

Cloudflare Global API Anahtarı

WP-Roket-Cloudflare-Add-On

 • Global API Anahtarı – WP Rocket’te Cloudflare’ı etkinleştirmek için kullanılır.
 • Hesap E-posta – Cloudflare hesabınızda kullanılan aynı e-posta.
 • Alan adı – web siteniz.com
 • Geliştirme Modu – sitenizde birçok kod değişikliği yaparken kullanın.
 • Optimal Ayarlar – en uygun Cloudflare ayarlarını etkinleştirir: küçültme, agresif önbellekleme ve devre dışı bırakma Roket Yükleyici daha iyi uyumluluk için. En yaygın sorun Roket Yükleyici, ama aynı zamanda açıldığını fark ettim e-posta kod çözme GTmetrix raporumu daha da kötüleştirdi, bu yüzden bunu kullanmıyorum (ve bunun yerine gösterge panosunda Cloudflare’ı yapılandırdım).
 • Göreceli Protokol – bazen kullanıcılar sitenizden dosya indirirse, içinde içerik yoktur. Bu seçeneği KAPALI bırakmak, bunun olmasını önler.
 • Tüm Cloudflare Önbellek Dosyalarını Temizle – WP Rocket’i yapılandırmayı tamamladıktan sonra bunu yapın.

4. Sucuri Önbelleğini Senkronize Et – Sucuri kullanılıyorsa etkinleştirin. Bu, WP Rocket’in önbelleğini her temizlediğinizde Sucuri’nin önbelleğini otomatik olarak temizleyerek içeriğinizin senkronize olmasını sağlar.

 • Sucuri Güvenlik Duvarı API Anahtarı (Eklenti İçin) – Sucuri’ye giriş buraya, sitenizi tıklayın, API sekmesine gidin, ardından API Anahtarınızı (Eklenti için) kopyalayın ve WP Rocket’e yapıştırın.

13. Araçlar

WP-Roket-Araçlar-Ayarlar

Dışa Aktarma Ayarları – ayarlarınızı birden fazla sitede kullanmak için dışa aktarın.

Ayarları İçe Aktar – önceden yapılandırılmış ayarlarınızı buraya aktarın.

Geri Alma – WP Rocket’in yeni bir sürümüne güncelleme yaparsanız ve sorunlara neden olursa, bu önceki sürüme geri döner.

14. SSS / Belgeler

Onları kazarak saatler geçirdim belgeleme bu öğreticinin en iyi WP Roket ayarlarını kullandığından emin olmak için, ancak kontrol etmediyseniz son derece yararlıdır..

WP Roket Belgeleri

En yararlı bulduğum öğreticiler:

&# X1f680; WP Rocket’i yapılandırmanın en iyi yolu nedir?

En önemli adımlar, dosya optimizasyonu sekmesinde yapabileceğiniz her şeyi etkinleştirmek, Cloudflare + StackPath gibi CDN’leri ayarlamak, WordPress kalp atışını devre dışı bırakmak ve Eklentiler sekmesinde kullandığınız tüm hizmetleri etkinleştirmektir..

&# X1f680; WP Rocket ile nasıl CDN ekleyebilirim??

Cloudflare kullanıyorsanız, ad kaydedicileri değiştirmeniz yeterlidir. StackPath veya KeyCDN gibi harici bir CDN kullanıyorsanız, CDN URL’nizi WP Rocket’e kopyalayıp yapıştıracaksınız. RocketCDN (StackPath tarafından desteklenmektedir) kullanıyorsanız, WP Rocket’teki istemden kaydolun.

&# X1f680; WP Rocket neden çoğu Facebook anketinde 1. sırada?

Diğer önbellek eklentilerinin sahip olmadığı birçok özellik ile birlikte gelir: veritabanı temizleme, kalp atışı kontrolü, birden fazla CDN seçeneği, tembel yükleme, yerel Analaytics, Facebook Pixel tarayıcı önbelleğe alma ve daha fazlası. Bu yüzden WP Rocket genellikle GTmetrix’te en iyi sonuçları verir.

&# X1f680; WP Rocket ile hangi görüntü optimizasyonu eklentisi en iyi çalışır??

WP Rocket’in sahibi olduğu Imagify’ı tavsiye etseler de, ShortPixel kullanıyorum çünkü neredeyse hiç kalite kaybı görmüyorum ve GTmetrix’te Görüntüleri En İyileştir için% 100 elde ediyorum.

&# X1f680; WP Rocket dışında başka hangi hız optimizasyon eklentilerine ihtiyacınız var??

Hala ShortPixel, yazı tipi optimizasyonu (ör. OMGF) gibi bir görüntü optimizasyonu eklentisine ihtiyacınız var ve ayrıca eklentileri seçici olarak devre dışı bırakmak için Asset CleanUp veya Perfmatters kullanmanızı tavsiye ederim.

15. SiteGround (Facebook Anketlerinde 1 Numaralı Ev Sahibi)

SiteGround dır-dir Yoast tarafından kullanılan, kendim ve WordPress tarafından önerilen. Neredeyse her Facebook anketi ve çoğu insana önemli ölçüde yükleme süresi iyileştirmeleri özellikle vasat ana bilgisayarlar kullanıyorlarsa: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Heyecan-Biz-just-anahtarlamalı-to-SiteGround

Kullanıyorum yarı özel GoGeek planı 4x daha fazlası ile geliyor sunucu kaynakları paylaşılan barındırma daha. Ne kadar hızlı yüklediklerini görmek, GTmetrix raporuma göz atmak veya Taşınan ve gönderildi yeni yükleme süreleri. Onlar da yapar ücretsiz göçler.

Cloudways’de DigitalOcean ve Kinsta Ayrıca iyi ve aylık $ 10 ve aylık $ 30 başlar. Cloudways, cPanel, e-posta barındırma veya SiteGround ile aldığınız desteğe ihtiyaç duymayan geliştiriciler içindir. Kinsta temelde ne WP motoru eskiden (pahalı, ama harika). Tüm blogum temel olarak insanların web sitelerini daha hızlı yüklemelerine yardımcı olmaya adamıştır. Bir web sitesi çalıştırırken çoğu insanın en büyük pişmanlığı olduğu için ayda 2 ABD doları barındırma önermeyi reddediyorum.

Hosting yavaş olup olmadığını kontrol etmek için nasıl
Sitenizi üzerinden yayınlayın Google PageSpeed ​​Insights görmek için sunucu yanıt süresini azaltın raporunuzda. Google önerir olmalı <200 ms. 1 saniyenin üzerinde hiçbir şey iyi değil. TTFB’nizi (ilk bayt zamanı) GTmetrix’in Zamanlamalar sekmesinde veya bytecheck.com.

Sunucu Yanıt Süresini Azaltın

2019 Hosting Anketi

2017-WordPress-Hosting-FB-Anket

Elementor Hosting Önerileri

Temmuz 2019 Hosting Önerisi

WordPress-Host-Anket-Ağustos-2018

Paylaşılan-Hosting-Anket-2017

2019-Barındırma-Anket

Go-To-Barındırma-Şirket

WordPress-Hosting-Anket-2017

Yönetilen-Barındırma-Anket

WooCommerce-Hosting-FB-Anket

2016-Web Hosting-Anket

Best-WordPress-Hosting-Sağlayıcı-Anket

Best-Web Hosting-2019-Anket

WP Dostu Hosting Anketi

2016-WordPress-Hosting-FB-Anket

Elementor İçin Favori Hosting

2018 Hosting Önerileri

Yönetilen-WordPress-Hosting-Anket-2017

2019-Sunucular-Anket-1

Barındırma-Anket-For-Hız

WordPress-Hosting-Anket-Haziran-1

SiteGround-Öneri

2014-Yönetilen-WordPress-Hosting-FB-Anket

Best-Web Hosting-Sağlayıcı-Anket

Barındırma-Anket-Şubat-2019

Barındırma-Öneriler-Anket

Bluehost vs SiteGround

WordPress Web Ana Bilgisayar Anketi

Birkaç konu:

Godaddy'den SiteGround'a Geçiş

EIG-To-SiteGround

SiteGround-Göç

SiteGround var 3 plan:

SiteGround WordPress Barındırma

Yüksek planlar daha fazlasını içerir sunucu kaynakları (WordPress optimizasyon kılavuzunda 1 numaralı faktör). Burada tam karşılaştırma tablosu, ancak GrowBig, StartUp’tan yaklaşık 2 kat daha fazla sunucu kaynağı sağlar ve GoGeek yarı özel barındırma size daha da fazlasını verir. GrowBig ve üstü, ücretsiz bir geçiş, aşamalandırma, gelişmiş önbellekleme ve birden fazla web sitesini barındırma yeteneği ile birlikte gelir. GoGeek öncelikli destek ile gelir. Onların bulut barındırma oldukça fiyat $ 80 / ay atlama.

Bunu onların üzerinde görebilirsiniz özellikler sayfası:

SiteGround-Sunucu-Kaynaklar-Karşılaştırma

SiteGround kullanıyorum çünkü:

 1. GTmetrix’im + Pingdom raporlar kendileri için konuşur
 2. Sayfalarım anında yükleniyor (isterseniz üzerlerine tıklayın)
 3. Hızlı hız teknolojisi (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. Tarafından önerildi Yoast, WordPress, İvica itibaren WordPress Hızlanıyor
 5. Bedava SSL’yi Şifreleyelim, kullanımı kolay cPanel, ve özellikleri e-Ticaret
 6. WordPress desteği Yenilmez GoGeek’in öncelikli desteği olmasa bile
 7. GrowBig hazırlama, daha fazla depolama alanı ve daha fazla sunucu kaynağı ile birlikte gelir (“ihtiyacınız olan kaynakları tahsis ediyoruz” bölümüne gidin ve sunucu sekme)
 8. GoGeek daha fazla sunucu kaynağı, depolama, öncelik desteği ile birlikte gelir
 9. Ücretsiz taşıma işlemleri, göçmen eklentisi, ve bir 30-gün para iade garantisi
 10. Bol bol övgü Reddit, Facebook sohbetleri, heyecan, TrustPilot
 11. Facebook’ta tonlarca övgü: 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7.8., 9., 10.# 11
 12. Birçok kişi zaten taşındı ve Twitter’da sonuç gönderdi: 1., 2., 3., 4., 5., 6.7., 8., 9., 10., # 11, # 12, # 13, # 14, 15., # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, 26., # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Satış Ortağı Feragatnamesi – SiteGround’a kaydolduysanız satış ortağı bağlantısı Size ücretsiz olarak iyi bir yığın bağışlayacağım. Her yıl bağışta bulunuyorum GoFundMe kampanyalarına 3.000 ABD doları (2018, Denver’daki açlığı beslemekti, 2017, Harvey Kasırgası’nda Kızıl Haç’a oldu). Desteğiniz yardımcı oluyor ve gerçekten takdir ediyorum. İncelemelerimi tarafsız ve destekli yapmaya çalışıyorum kanıt şeklinde Facebook anketleri, tweet’ler, ve gerçek konuşmalar. Kullanmak istemiyorsanız, işte bir bağlı olmayan bağlantı SiteGround’a. Her iki durumda da, Araştırma, görmek Yoast kimleri kullanıyor, ve Sonuçlar insanların Taşınan.

OMM-On-SiteGround

İnsanlar genellikle göç ederler çünkü hız teknolojisi yükleme sürelerini yarıya indirebilir:

SiteGround'a Geçme

SiteGround Yükleme Süresi Geçişi

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator'dan SiteGround'a

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

SiteGround'da 100 Mükemmel Puan

SiteGround Genesis

SiteGround Tarafından Sağlanan Hız

SiteGround GTmetrix Raporu

SiteGround ile Azaltılmış Yükleme Süreleri

Yeni SiteGround Yanıt Süreleri

HostGator'dan SiteGround'a Geçiş

Joomla'da SiteGround Yanıt Süreleri

SiteGround Barındırma'ya Geçildi

SiteGround Rocket Imagify Combo

SiteGround'da Joomla GTmetrix

SiteGround PageSpeed ​​Insights

Joomla'da SiteGround

SiteGround Azaltılmış Yükleme Süreleri

SiteGround Hızlı Hosting

SiteGround'da Yeni Pingdom Sonuçları

Yeni SiteGround Yanıt Süresi

SiteGround Yanıt Süresi İyileştirmesi

16. Tam WordPress Hız Kılavuzum (35+ İpucu)

Videomu İzle – 42 dakikalık bir video, ancak hemen hemen her şeyi (video açıklamasındaki zaman damgaları) ele alıyorum ve WordPress site hızı hakkında bir sürü harika bilgi öğrenmelisiniz:

Görüntü Optimizasyonu – ile herhangi bir sayfayı çalıştırabilirsiniz GTmetrix ve size optimize edilmemiş tüm görüntüleri gösterir, SADECE bu sayfa için – bu nedenle birden fazla sayfada görünenlerle başlayın. Görüntü 3 şekilde optimize edilebilir: görüntü boyutlarını belirterek (görüntünün HTML veya CSS’sine bir genişlik / yükseklik ekleyerek) ölçeklendirilmiş görüntüler sunun (çok büyük boyutlu görüntüleri yeniden boyutlandırın) ve görüntüleri optimize edin ( Imagify). GTmetrix, genişletirseniz ilk ikisi için size doğru boyutları söyleyecektir ve bunların hepsi yüksek öncelikli öğelerdir.

Görüntü Optimizasyonu

Daha fazla ipucu için bkz. WordPress hız optimizasyonu için tam rehber.

17. WordPress Speed ​​Optimizer’ımdan Yardım Alın

GTmetrix / Pingdom raporunuzla ilgili hâlâ yardıma mı ihtiyacınız var? Pronaya ile 7 yıldır çalışıyorum (bana yardımcı olan o <Pingdom’da 1s yükleme süresi). Üzerinde bir profil oluşturarak onu işe alabilirsin freelancer.com ve kullanıcı adı aranıyor bdkamol. İşte onun dolu WordPress hız portföyü. Bangladeş’ten 40 $ / saat (bu yüzden bir zaman değişikliği var) ve ona e-posta gönderebilirsiniz [email protected]. Ayrıca profilinde mükemmel bir 5 yıldızlı inceleme var. Yalnızca ciddi sorgular ve yavaş barındırma, şişirilmiş bir tema ve tonlarca ağır eklenti kullanıyorsanız lütfen% 100 puan beklemeyin. Lütfen önce tam WordPress hız kılavuzumu takip edin.

Pronaya-Kumar-S-Yorumlar

Profilindeki bazı yorumlar:

BDkamol-WordPress-Hız-Yorumlar

Peki… bu Pingdom skorları nasıl görünüyor? Yorumlarda bana bildirin veya takıldığınızı söyleyin. Ayrıca destek (WP Roket ayarlarındaki son ve son sekme) sundukları premium bir eklenti için ödeme yaptınız, bu yüzden bunu kendi yararınıza da kullanacağım veya belgeleme.

Aksi takdirde, iyi iş!

Bu eğiticiyi yararlı bulduysanız, bir paylaşım her zaman takdir edilir :)

Şerefe,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map