5 ספקי אירוח וורדפרס המנוהלים הטובים ביותר עבור אתרי תנועה גבוהה

04.06.2020
कैश प्लगइन्स '5 ספקי אירוח וורדפרס המנוהלים הטובים ביותר עבור אתרי תנועה גבוהה
0 60 мин.

האם אתה מתוסכל עם ספק האירוח המשותף שלך? האם האירוח שלך מגיע למגבלות המשאבים? האם האתר שלך נטען איטי מדי? – ואז יש את הפיתרון היחיד, כלומר אירוח וורדפרס מנוהל.


מה מנוהל אירוח וורדפרס?

אירוח וורדפרס מנוהל מגיע חזק יותר שנבנה במיוחד לאירוח אתרי וורדפרס. זה מספק הרבה תכונות ושירותים מדהימים גם כן. זה כולל אבטחה משופרת, מהירות בוערת במיוחד, עדכונים אוטומטיים, גיבויים יומיים, זמן uptime נהדר, תמיכה מובחרת וכו ‘.

אירוח וורדפרס מנוהל מציע חוויה נטולת טרחה לחלוטין. בסביבות 15,900,000 אתרים בכל האינטרנט משתמשים בוורדפרס המתארחים באופן עצמאי לחלוטין. בשל הפופולריות העצומה של וורדפרס, ספקי אירוח אתרים רבים בחרו להיות המומחה של אירוח וורדפרס.

אירוח וורדפרס מנוהל הוא למעשה אירוח משותף, אך איכות השירות, הביצועים, המהירות והתמיכה שלהם שונים מהאירוח המשותף. מחיר אירוח וורדפרס פרימיום הוא יקר יותר מאשר משותף, כאשר מחיר אירוח משותף מתחיל רק מ- 2.97 $ לחודש. ובכן, המחיר לא משנה אם תרצו מארח איכותי שיכול להתמודד בקלות עם נפח תנועה גבוה, ביצועים מהשורה הראשונה, זמן עבודה נהדר וכמובן תומך מומחי וורדפרס 24 × 7.

היתרונות של אירוח וורדפרס מנוהל

תקבלו יתרונות נוספים של אירוח וורדפרס מנוהל ואלו הם:

 • מהירות מהבהבת: בתור אירוח וורדפרס מנוהל שנבנה במיוחד לאירוח וורדפרס בלבד, הוא גורם לאתר שלך להבהיר ואפילו לתנועה גבוהה.
 • אבטחה משופרת: כל אירוח וורדפרס מנוהל מספק אפשרויות אבטחה מרובות אתרי אינטרנט. הוא סורק את האתר שלך מדי יום אחר תוכנות זדוניות ופגיעויות ומפסיק התקפות כוח סוערות. בכל מקרה אם הם מוצאים תוכנה זדונית באתר שלך, הם לוקחים את האחריות ומסירים אותה באופן מיידי. הם מציעים גם בחינם תעודת SSL באמצעות כל ספק צד שלישי.
 • הגירה באתר חינם: הם מספקים הגירת אתרים בחינם. כך שתוכלו להעביר את האתר שלכם אליהם בקלות ללא השבתה. אתה יכול גם לבקש מספק האירוח שלך לעשות זאת ידנית.
 • אזורי הבמה: אתה יכול ליצור עותק מושלם של האתר החי שלך בסביבה של ארגז חול בלחיצה אחת בלבד. אזור הבידור הזה משמש בעיקר לבדיקות, לפיתוח הגרסה האחרונה והגדולה ביותר של האתר שלך וזה לא משפיע על האתר המקורי שלך.
 • גיבויים ועדכונים אוטומטיים הם מספקים עדכונים יומיים וזה יכול להיעשות באופן אוטומטי או ידני. ניתן לשחזר כל אחד מהגיבויים בכל עת. באמצעות מערכת העדכון האוטומטי, גרסת הוורדפרס והתוספים שלך יתעדכנו.
 • אין השבתה: התשתית העתידנית שלהם שומרת על האתר שלך תמיד ברשת ויכולה להתמודד עם כמות עצומה של תנועה.
 • תמיכה במומחי וורדפרס 24 × 7: מומחי הוורדפרס שלהם תמיד איתך. אם יש לך בעיה כלשהי בקשר לאתרך, הם יתקנו זאת ללא זמן.

5 ספקי אירוח וורדפרס מנוהלים הטובים ביותר

ספקית אירוח וורדפרס המנוהלת הטובה ביותר לתעבורה גבוהה

קיימות חברות רבות המנוהלות של וורדפרס מנוהלות המציעות תכונות ותוכניות שונות. אך בחירת האירוח המושלם אינה קלה על ידי תלוי בצורך שלכם. חלק מספקי אירוח אתרים גובים גם אגורה נוספת עבור הוספת שירות נוסף וכמה אירוח כבר כולל את אותה התכונה. אז בנינו רשימה של 5 אירוח וורדפרס מנוהל בצורה הטובה ביותר עבור אתרי תנועה גבוהה בהתבסס על התכונות שלהם, מחיר, ביצועי אירוח וכו ‘. 

קינסטה

קינסטה

סקירה כללית:

Kinsta מופעל על ידי פלטפורמת הענן של גוגל. זהו אחד מספקי האירוח Manged הטובים ביותר עבור WordPress. אם יש לך אתר גדול שמשיג מיליוני תנועה, קינסטה תהיה הבחירה המושלמת. בניגוד לספקי אירוח אתרים אחרים, הוא מציע צפיות עמודים ללא הגבלה ומבקרים ללא הגבלה. אז לא משנה אם התנועה שלך תגדל.

כל המחסנים שלהם מגיעים עם SSD מוצק בעל ביצועים גבוהים הגורם לאתר שלך להבהיר. תוכלו לארח אתר אחד בלבד במחיר ההתחלתי שלהם ובכל אחת מהתוכניות שלהם, תקבלו 4 עובדי PHP שעוזרים בביצוע קודים באתר וורדפרס שלכם..

ההגירה היא בחינם ותוכל להעביר את האתר שלך מייד עם אפס השבתה. לוח המחוונים של מנהל Kinsta עמוס בתכונות מתקדמות וקלות לשימוש. מלוח הניהול אתה יכול לנהל את כל האתרים שלך.

תכונות עיקריות של קינסטה אירוח:

 • תצוגות דף ללא הגבלה: Kinsta מציע תצוגות דף ללא הגבלה, מבקרים ללא הגבלה למשתמשים שלהם. אז אינך צריך לדאוג אם תקבל יותר תנועה.
 • הגירה חופשית: אתה יכול להעביר את האתר שלך לקינסטה בכל עת ללא השבתה. כל תוכנית כוללת הגירה חופשית אחת או יותר. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח בקשה מלוח המחוונים והמומחה שלהם יעשה את השאר.
 • לוח הניהול החדשני: מנהל Kinsta עמוס בתכונות מעולות וקל להתאמה אישית. לוח הניהול נראה גם שונה ומודרני מאשר ספקי אירוח אחרים.
 • רשת מאוד מאובטחת: כל הרשתות שלהם מאובטחות מאוד על ידי פרוטוקולי אבטחה וחומות אש, גיבויים יומיים ועוד שומרים על בטיחות האתר שלכם 24/7. הם מספקים גם 1440 בדיקות זמן עבודה. אז אם הצד שלך יירד, הוא מייד יודיע לך והמומחה שלהם יבדוק אם משהו לא בסדר באתר שלך.
 • מרכזי נתונים מרובים: Kinsta מציעה שלושה מיקומים במצב רב אזורי: מרכז ארה”ב, אירופה ואסיה-פסיפיק.
 • תמיכה במומחים: באמצעות כרטיס התמיכה, מפתחי וורדפרס המומחים שלהם ישלחו אותך בכל נושא הקשור לאתר שלך והם זמינים 24/7.

מקצוענים & חסרונות:

יתרונות (+): Kinsta מופעל על ידי פלטפורמת הענן של גוגל והיא מביאה לך זמני טעינת דפים במהירות הבזק. הם מציעים את התוסף המיוחד שלהם Kinsta-Cache, המאפשר לך לנקות את המטמון בדפים המתאימים לאתר שלך. חוץ מזה המומחה שלהם עוזר לך להעביר את אתר הוורדפרס הקיים שלך ללא השבתה. אתה יכול להוסיף כל ספק CDN של צד שלישי כמו KeyCDN או CloudFlare בקלות. צוות המומחים שלהם ב- WordPress עוזר לך לתקן כל סוג של בעיות הקשורות לאתר שלך בתוך זמן קצר.

חסרונות (-): למען האמת, לא מצאתי שום נקודה שלילית של קינסטה. אבל מחיר ההתחלה שלהם באירוח מתחיל מ 30 $ לחודש, וזה די יקר למתחילים.

אירוח WPX (מומלץ)

אירוח WPX

סקירה כללית:

אירוח WPX ידוע בעבר בשם Traffic Planet Hosting. אם אתה רוצה א אירוח וורדפרס מנוהל בזול, אז WPX היא אפשרות טובה, מכיוון שהיא מגיעה במחיר שווה לכל נפש ומספקת את אותם תכונות כמו אירוח מנוהל וורדפרס מנוהל אחר.

תוכנית המתנע שלהם מציעה בסך הכל 5 העברת אתרים בחינם ותוכל לארח עד 5 אתרים. הם גם לא מגבילים צפיות בדף חודשיות, אך במקום להגביל את צפיות הדף, הם מספקים רוחב פס של 50 GB. אבל אתה יכול להגדיל את רוחב הפס על ידי שדרוג התוכנית שלך. כל תוכנית כוללת גיבוי יומי והגרסה האחרונה של PHP i.e 7.0.

מאפייני המפתח של אירוח WPX:

 • התוכנית הזולה ביותר: WPX Hosting מציעה את התוכנית הזולה ביותר מאשר אחר ספקי אירוח וורדפרס מנוהלים. המחיר שלהם מתחיל 19.99 $ לחודש ומספק כל מיני תכונות.
 • אתר אינטרנט מותר: שלא כמו ספקי אירוח מנוהלים אחרים, WPX מאפשר 5 אתרים בתכנית המתנע שלהם.
 • אין מגבלת תצוגות דף חודשיות: אין להם מגבלת ביקורים חודשית, במקום זאת תקבלו רוחב פס של 50 GB.
 • 5 הגירה חינם: מכיוון שהם מאפשרים לארח 5 אתרים, כך תקבלו 5 הגירה באתר בחינם.
 • SSL ללא הגבלה בחינם: אתה יכול להשתמש ב- SSL במספר הבלתי מוגבל של האתר שלך. בכך הם מספקים גם פרטיות בחינם לתחום.
 • תמיכה במומחים: כל הבעיות והעזרות הקשורות לאתר שלך מטופלות על ידי מומחי וורדפרס ותוכלו להגיע אליהם דרך צ’אט חי בכל עת.

מקצוענים & חסרונות:

יתרונות (+): תוכניות האירוח שלהם כל כך זולות מאחרות ספקי אירוח וורדפרס מנוהלים. עם המחיר הזול הזה, הם כמעט מספקים את כל התכונות. אתה יכול לארח יותר מאתר אחד ויכול להשתמש ב- SSL ללא הגבלה. חוץ מזה, הם לא מגבילים את הביקורים החודשיים שלך. הם מציעים גם אזור הבמה.

WPEngine (ארבעה חודשים חינם)

מנועי WPE

סקירה כללית:

WPEngine הוא מחלקת עסקים ספק שירותי אירוח וורדפרס מנוהל ומספק תמיכה באיכות הטובה ביותר. אם כבר חיפשתם אירוח וורדפרס מנוהל, אתם בטח מבחינים בשמם.

אם יש לך בלוג אישי או אתר עסקי שמקבל נפח תנועה גבוה, WPEngine הופך אותו לנוח יותר. תוכנית ההתחלה שלהם מתחילה מ- $ 35 לחודש ותוכל לארח את אתר וורדפרס אחד שלך. כל תוכנית כוללת אחסון SSD, הצגה, הגירה באתר ללא תשלום, תמיכה בצ’אט 24 × 7.

למרות שהתוכנית שלהם זולה בהשוואה לספקי אירוח מנוהלים אחרים של וורדפרס, הם לא מציעים תצוגות עמוד בלתי מוגבלות בשום תוכנית. אך הם מספקים שירות אירוח מהשורה הראשונה 

תכונות עיקריות של WPEngine:

 • הגירה באתר חינם: כמו ספקי אירוח מנוהלים אחרים, WPEngine מציעה גם העברת אתרים בחינם. תכונה זו זמינה בכל התוכנית שלהם.
 • העברת נתונים ללא הגבלה: WPEngine מספק העברת נתונים ללא הגבלה, כך שתוכל לארח כמעט כל סוג של אתרים אישיים, קטנים או גדולים.
 • הצגה מיידית: בעזרת תכונת ה- Staging שלהם, אתה יכול ליצור באופן מיידי עותק של אתר האינטרנט שלך למטרות הבדיקה ואתר האינטרנט המקורי שלך נשאר זהה.
 • LargeFS: LargeFS באופן שקוף מעניק לך אחסון אינסופי למדיה. אתה רק צריך להשתלב בחשבון Amazon S3 שלך ממרכז השליטה של ​​WPEngine.
 • תמיכת לקוחות 24 × 7: מומחי וורדפרס מוכנים לעזור לכם 24 × 7 באמצעות טלפון, צ’אט חי ומערכת כרטיסים.

מקצוענים & חסרונות:

יתרונות (+): WPEngine הוא הפופולרי ביותר ספק שירותי אירוח וורדפרס מנוהל ויש כל כך הרבה מותגים גדולים כמו SoundCloud, Foursquare, HTC וכו ‘באמצעות WPEngine. שכבות האבטחה המרובות שלהם מגנות על התוכן בעל הערך הגבוה שלך, משפרות את SEO שלך ומזרזות את האתר שלך 5x מהממוצע.

יתר על כן, אתה יכול לגבות ולשחזר את האתר שלך באמצעות מערכת הגיבוי המובחרת שלהם ולהעתיק את האתר שלך בלחיצה אחת בלבד. אם אתה נתקל בבעיות עם האתר שלך, מומחה הוורדפרס שלהם יתקן את הבעיה תוך זמן קצר.

*הם חסמו כמה תוספים של וורדפרס המזיקים ומאטים את האתר שלך. משתמשים רבים חושבים שזו בחירה לא טובה לאסור אותם. אבל לדעתי, טוב האתר שלך שאינו מורשה. אם אתה באמת זקוק לכך, תוכל ליצור קשר עם המומחה שלהם. אז זו נקודה (+).

חסרונות (-): מחיר אירוח WINE זול במקצת, אך הם אינם מציעים צפיות בדף ללא הגבלה לגבי התוכניות שלהם. חוץ מזה, תוכנית ההתחלה שלהם אינה כוללת CDN. אז אתה צריך לשלם תוספת כדי להוסיף שירות CDN.

FlyWheel (WordPress מומלץ)

FlyWheel

סקירה כללית:

אם אתה מחפש א ספק שירותי אירוח וורדפרס מנוהל למקצוענים מעצבים, סוכנויות, מפתחים ו בלוגר כמו כן, אז גלגל תנופה הוא האפשרות המושלמת. גלגל תנופה הפך את זה למאוד פשוט לשתף פעולה עם מפתחים אחרים ואין צורך לשתף את שם המשתמש או הסיסמאות של אף אחד.

כארגון או כצוות, כל אתרי הצוות שלך נמצאים על לוח מחוונים יחיד. כך שלכולם יש את הפריבילגיה ליצור את האתר שלהם ויכולים לשלם חשבונות באופן פרטני.

אתה יכול גם ליצור תוכנית של האתר הקיים שלך שתשמור את העיצוב והתוספים שלך כתצורה מותאמת אישית. ובהמשך תוכל להחיל את התצורה באתר הבא שלך.

תכונות עיקריות של גלגל תנופה:

 • מהירויות מהבהבות: גלגל תנופה מאפשר לכל אתר וורדפרס זמן טעינה מהיר יותר.
 • חשבונות מרובים בלוח מחוונים יחיד: אם אתה מנהל חברה, אתה יכול לספק גישה לעובדים שלך כך שהם יכולים לבנות אתר משלהם בנפרד. חוץ מזה, הם יכולים לשלם חשבונות בנפרד. למעשה, המשלם יוענק כבעלות על החשבון.
 • שלב בלחיצה אחת: כמו ספקי אירוח אחרים, גלגל תנופה מציע גם שלבים בלחיצה אחת לבדיקת האתר שלך בסביבת ארגז חול.
 • צור הדפסים של האתר שלך: אתה יכול ליצור בקלות תוכנית של האתר הקיים שלך ולהחיל את מבנה האתר שלך (ערכות נושא, תוספים) על אתר חדש.
 • מרכזי נתונים מרובים: ל- גלגל תנופה יש בסך הכל 10 מרכזי נתונים ברחבי העולם ותוכלו להפעיל את האתרים שלכם קרוב למשתמשים שלכם בלי שום טרחה.

מקצוענים & חסרונות:

יתרונות (+): גלגל תנופה הוא אופציה נהדרת גם למי שמעצבים, מפתחים ובלוגרים. אם אתה מנהל ארגון או צוות, אתה יכול לתת גישה לסוכנויות שלך בנפרד כדי לבצע את עבודתם וגם יכול לנהל את החשבון.

אתה רשאי להעביר את האתר שלך בחינם באמצעות לוח המחוונים הפשוט שלהם. התוכנית שלהם מתחילה מ- $ 15 לחודש, שהיא תוכנית זולה למתחילים. בדרך כלל, ככל שהאתר שלך יגדל, תתבקש לשדרג את התוכנית שלך ללא כל ביטול. הם מספקים גם את מערכת הגיבוי הלילית הפועלת 30 יום ותוכל לשחזר בכל עת.

חסרונות (-): בדומה ל- WPEngine, הוא אינו מציע CDN ומאפשר רק 5,000 ביקורים בתוכנית המתחילים והתכנית האישית שלהם.

סינתזה

סינתזה ברשת

סקירה כללית:

סינתזה היא א אירוח וורדפרס מנוהל באמצעות VPS. הם מספקים תוכנת שרת אינטרנט NGINX ו- PHP-FPM המותאמים אישית מאוד המשמשים בעיקר באתר הגדול שמעביר את האתר שלך לרמת הביצועים הבאה..

סינתזה אינה מארחת רק את אתר האינטרנט שלך, אלא גם מעניקה לך ייעוץ אופטימיזציה שלב אחר שלב ומחקרי מילות מפתח ומדיה חברתית שהאתר שלך יכול לדרג גבוה יותר בגוגל. ואת כל אותם הדברים שאתה יכול לעשות ישירות מלוח הניהול של WordPress שלך. הם משתמשים בטכניקה מיוחדת הנקראת “תהליך ריפוי עצמי“הקובע את תקינות כל תהליכי התוכנה ב- VPS שלך, ואם משהו משתבש או נתקע, הוא מבצע הפעלה מחדש באופן אוטומטי כדי להביא אותו כרגיל.

התוכנית הסטנדרטית שלהם מתחילה מ- 47 $ לחודש, המאפשרת לארח דומיין אחד ומציע זיכרון של 1 ג’יגה-בייט, שטח אחסון כולל של 20 ג’יגה-בייט, רוחב פס חודשי של 2 טרה-בייט ו -10,000 תנועה יומית..

מאפייני המפתח של הסינתזה:

 • מאפשר תנועה גבוהה: תוכנית המתנע שלהם מציעה 10,000 ביקורים ליום.
 • ביצועים מהשורה הראשונה: באמצעות ארכיטקטורת ה- NGINX שלהם, הם שיפרו באופן קיצוני את ביצועי האתר שלך ויכולים להתמודד עם עומס נוסף בקלות. אפילו תוכנית המתנע שלהם מטפלת בעומס כבד בהשוואה לספקי אירוח מנוהלים אחרים של וורדפרס. חוץ מזה זה גם מגביר את מהירות האתר.
 • אבטחה נוספת: סינתזה משתמשת בשתי טכנולוגיות סריקה שונות כדי לבחון את האתר שלך לגבי תוכנות זדוניות ופגיעויות. הם משתמשים במיוחד ב- Securi כדי לבדוק תוכנות זדוניות, למנוע מהשרת שלך התקפות כוח בריון וכל בדיקות האבטחה נעשות בכל 6 שעות. אם הם מוצאים תוכנה זדונית כלשהי בשרת שלך, הם לוקחים את האחריות על הסרתה כדי שלא תצטרך לדאוג בקשר לזה.
 • ניטור בזמן אמת: iWatch מאפשר מעקב בזמן אמת אחר קבצים קריטיים. מלבד זאת, סינתזה משתמשת בכלי הניטור המיוחדים שלהם המפקחים על האתר שלך 24/7/365 כדי להבטיח זמן אורך מרבי ולהגיב לנושאים עם צמיחתם..
 • כלי מיטוב אתרים: שלא כמו ספקי אירוח מנוהלים אחרים של וורדפרס, היא מספקת טיפים בנושא אופטימיזציה לדף, מחקר מילות מפתח ומחקרי מדיה חברתית שיעזרו לך לדרג טוב יותר בתוצאות של מנוע חיפוש.
 • גיבויים אישיים ל- S3: הם מגבים את השרת מדי יום ומאחסנים גיבויים בשבעה ימים. עם מערכת הגיבוי האישית שלהם, אינך צריך להיות תלוי בתוכנה כלשהי של צד שלישי כדי לגבות את האתר שלך. הצד השרת שלהם הניתן להתאמה אישית מעבד רכיבים קריטיים לדלי S3 משלך בשירותי האינטרנט של אמזון.

מקצוענים & חסרונות:

יתרונות (+): סינתזה מספקת VPS מנוהלת ולא אירוח וורדפרס מנוהל המעניק דחיפה נוספת לאתר שלך. כל התוכניות שלהם כוללות התאמה אישית רבה NGINX ו PHP-FPM שרת אינטרנט. כל תכנית שלהם כוללת תהליך ריפוי עצמי, תמיכה ב- iWatch, ערכות מיטוב אתרים וכו ‘. הדבר החשוב ביותר הוא שהם מספקים שכבת אבטחה נוספת לאתר שלך כך שהאתר שלך יישאר תמיד בטוח ובאופן מקוון..

התוכנית הסטנדרטית שלהם מציעה 10,000 ביקורים ביום השווים ל- 3,00,000 ביקורים בחודש, אפילו אף ספקי אירוח וורדפרס לא מנוהלים אינם מציעים אותה באותו מחיר.

חסרונות (-): הם אינם תומכים בהתקנות וורדפרס של ריבוי אתרים.

5 רשימת ההשוואה בין ספקי אירוח WordPress המנוהלים הטובים ביותר

[מזהה טבלת תמחור קלה = ”2624 ″]

איזה מהם עליך לבחור?

כפי שציינו לעיל כי אירוח וורדפרס מנוהל תמיד טוב יותר מאשר אירוח משותף בכל הקטגוריות. אם יש לך תנועה רבה באתר שלך או באתר גדול, עליך לעבור מייד לנהל לארח. מכיוון שאירוח משותף טוב למתחילים ויכול להתמודד עם תנועה קלה. חוץ מזה, אירוח משותף אינו מספק את כל התכונות ויש לו פחות אפשרויות אבטחה.

באמצעות אירוח מנוהל תקבלו הכל ואיכות טובה יותר, כלומר הוא יכול להתמודד עם תנועה רבה יותר, להגדיל את מהירות האתר, אבטחת שכבות מרובות, תמיכה חופשית ב- SSL ו- WordPress אקספרס. זה נותן לאתר שלך יותר כוח וללא בעיות, כך שתוכל להתמקד בעבודה שלך ולהגדיל את הייצור שלך.

אבל בחירת ה- ספק שירותי אירוח הוורדפרס המנוהל בצורה הטובה ביותר לא קל. בתרחיש לעיל דנו בחמישה ספקי אירוח וורדפרס המנוהלים הטובים ביותר, המספקים תכונות מסוג אחר.

הבחירות המובילות שלי,

> אם אתה א בלוגר או מפתח, לאחר מכן מנועי WPE תהיה הבחירה המושלמת עבורך. WPEngine כמעט מספק הכל והמחיר שלהם גם זול. הם מציעים הגירה בחינם, תעודת SSL, אזור הבמה גם כן. מומחי הוורדפרס שלהם נשארים זמינים 24 × 7. אתה יכול להגיע אליהם דרך צ’אט חי או באמצעות כרטיס תמיכה. זמן התגובה של הכרטיסים שלהם מדהים, אורך כשעה-שעה בלבד. אבל לתוכנית המתנע שלהם יש מגבלה מסוימת כמו צפיות בדף ו- CDN לא כלולות. יתכן שתצטרך לשלם תוספת כסף עבור הוספת משאבים נוספים.

לכו על: מנועי WPE.

> אם יש לך אתר עסקי גדול, בלוג או מותג, שמקבלת מיליוני תנועה, ואז לכו על קינסטה. קינסטה מופעל על ידי פלטפורמת הענן של גוגל. הוא מציע מספר בלתי מוגבל של תצוגות דף, מבקרים ללא הגבלה, הגירה חופשית, 4 עובדי PHP, 1440 בדיקות אורך זמן יומי וסביבת הבמה בתוספת. עם זאת, מחירם מעט יקר, אך איכות האירוח מדהימה.

לכו על: קינסטה.

למקצוענים מעצבים, סוכנויות, מפתחים ו בלוגרים, גלגל תנופה הוא האפשרות הטובה ביותר. זה גם וורדפרס מנוהלת על וורדפרס מנוהל. מלוח המחוונים, הלקוחות שלך יכולים לגשת ויכולים לשלם בנפרד. כמו ספקי אירוח מנוהלים של וורדפרס מנוהלים, גלגל תנופה מציע גם כמעט כל מה שמנהל האתר צריך לפתח את האתר שלו. התכונה המיוחדת שלהם “שרטוט” עוזרת לך ליצור מבנה מותאם אישית של האתר שלך כולל תוספים ועיצובים. ובהמשך תוכל להחיל את התצורה באתר הבא שלך.

לכו על: גלגל תנופה.

אם תבקש ממני להרים את הטוב ביותר, אז אני אמליץ לך לקבל אירוח WPX. זה ידוע בעבר בשם Traffic Planet Hosting. הם מציעים הכל כמו חברות אירוח פרימיום אחרות ומחיר גם זול. בניגוד לספקי אירוח מנוהלים אחרים של וורדפרס, הם מספקים תכונות A-Z במחיר שווה לכל נפש ויכולים לארח את 5 אתרי האינטרנט השונים שלך. אך הם אינם מספקים תכונת שלב.

לכו על: אירוח WPX.

במאמר זה, סקרנו את 5 המארחים המנוהלים הטובים ביותר של וורדפרס לאתרי תנועה גבוהה. אם יש לך שאלה או הצעה כלשהי בעניין, אל תהסס לחלוק את דעתך על ידי השארת תגובה. לחיים ��

נושאים קשורים,

 • 19 הטיפים הטובים ביותר להאצת וורדפרס (הגדל את מהירות האתר ב -200%)
 • 20 התוספים הטובים ביותר של וורדפרס 2017: חיוניים לבלוגרים מקצועיים
 • 7 ערכות הנושא הטובות ביותר של וורדפרס לבלוגרים (מהדורת 2017)

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector