סקירת אירוח BlueHost (2017): תכונות, זמן עבודה, מהירות, מחירים ועוד

Bluehost הוקמה על ידי מאט היטון ודני אשורת ‘בשנת 2003. כעת כחולוסט מונה למעלה משני מיליון אתרים ברחבי העולם וזה אחד הפופולריים ביותר,חברת אירוח משותפת זולה. במאמר זה אני שמח לשתף ביקורת אירוח BlueHost (2017), וזה תכונות, זמן עבודה, מהירות, תמיכה ו מחיר.


כפי שטוען Bluehost מספר 1 חברת אירוח. אז השתמשנו בשירות שלהם במשך שנה ונתנו ביקורת אירוח של Bluehost בהתאם לאיכות, לתמיכה ולכמה תכונות שימושיות. התמודדתי עם כמה בעיות קטנות, אבל אני מקווה שהם יתקנו את זה בקרוב (תחזוקה של למעלה משני מיליון אתר לא קלה). הנה ה סקירה של Bluehost אירוח:

תמונה כחולה

אם אתה חדש באירוח או שאתה לא יודע איזה מארח הוא טוב יותר לאתר שלי, זה בעיה די גדולה עבור אלה. מכיוון שלמהירות טעינת העמודים יש השפעה עצומה על דרגות מנועי החיפוש. אם יש לך אתר מיטוב טוב, אתה תדרג טוב וכאן אירוח הוא הדבר העיקרי, שבכל מקרה לא תוכל להכחיש. אז אתה צריך לבחור אירוח מיטבי עבור אתר וורדפרס שלך. אתה יכול גם לבדוק הכי טוב 5 אירוח וורדפרס“, שהם מותאם במיוחד עבור WordPress.

סקירה של BlueHost אירוח

סקירה כללית על תוכניות אירוח Bluehost:

Bluehost מספקים כיום 6 סוגים של אירוח: Shared, WordPress, Woocommerce, Cloud, VPS ו- Dedicated. 

אירוח משותף:

הם מספקים 3 אפשרויות אירוח משותפות לבחירה. שימו לב שהתמחור המפורסם להלן הוא שיעור מבוא נמוך למשך 3 שנים. אם תבחר שנה אחת, המחיר יעלה.

 • תכנית בסיסית: ל 2.95 דולר בחודש אתה יכול לארח מקסימום אתר אחד, 50 נפח אחסון של GB, רוחב פס לא מדוד, 5 דומיינים בפארק, 25 תחומי משנה, 5 חשבונות דוא”ל (100 מגה-בייט לחשבון).
 • תכנית פלוס: ל 4.45 דולר בחודש, תוכלו לארח אתרים ללא הגבלה, ואחסון, רוחב פס, תחומי פארק, חשבון דואר אלקטרוני ללא מטר. עם החבילה הזו אתה מקבל ערך 200 דולר הצעות שיווק עבור AdWords & מודעות בינג.
 • תוכנית ראשונה: ל 6.95 $ בחודש תוכלו לארח אתרים ללא הגבלה ותכונות זהות ל- Plus Plan. אבל Prime Plan מעניק לך יותר כוח וכמה תכונות נוספות כמו: גיבויים אוטומטיים, מומחי ספאם, פרטיות בתחום וכו ‘.

Bluehost שיתף מחירי אירוח

PROS (+) של שימוש ב- BlueHost

כל ביקורות האירוח מבוססות על מחקר. אז כן. מצאנו כמה דברים נהדרים של Bluehost והצבענו בקטגוריית PROS. 

הנה הפרטים:

מספר אפקטיבי חזק של 99.94% (99.90% מעל הממוצע)

כשזה נוגע לזמן הפעילות של האתר, אז Bluehost קיבלה את המקום הראשון. זמן הפעילות של Bluehost מגיע לממוצע בתעשייה (99.94%) במשך 12 החודשים האחרונים.

אולם בעלי אתרים מתמודדים מתישהו עם בעיית ההשבתה של האתר, Bluehost טען כי הם התקפו DDos שונים כלפי השרתים שלהם. למרות שזה טוב ויש להם את הממוצע שהוא אי שם על 99.90%.

ראו זמן ממוצע של 2017:

 • זמן uptime בינואר: 99.99% 
 • זמן הפברואר: 99.68%
 • זמן מרץ: 99.91%
 • זמן הפעלה באפריל: 99.95%
 • מאי uptime: 99.96%
 • זמן uptime של יוני: 100%
 • זמן פעולה ביולי: 99.95%
 • זמן אוגוסט: 99.95%

# 2 אפשרויות אבטחה טובות

Bluehost מספק אפשרויות אבטחה טובות. חוץ מזה אתה יכול לשדרג את רמת האבטחה שלך לפי הצורך שלך.

לדוגמה, אתה יכול למנוע דואר זבל באמצעות כלים כמו SpamAssassin, מומחי ספאם ו- Spam Hammer. הם תומכים ב- CloudFlare, המסייע במניעת התקפות DDoS מעורפלות שיכולות להפיל אתר עם כמות מכבדת של תנועה ממקורות שונים.. ראה כיצד להוסיף CloudFlare באתר שלך.

אתה יכול גם להוסיף אפשרויות אבטחה נוספות לאתר שלך כגון: הגנה על קישור חם, sitelock וכו ‘.

# 3 הרשמי של WordPress.org מומלץ

אם אתה נכנס לאתר הרשמי של WordPress.org, ומתחת לקטגוריית אירוח אתה יכול לראות את Bluehost רשומה במקום הראשון. בדף זה הם רשמו 3 ספקי אירוח, כולל SiteGround, Dreamhost, FlyWheel ו- Bluehost.

אירוח מומלץ

# 4 תכונות ואפליקציות רבות

Bluehost מגיע עם הרבה תכונות ואפליקציות. אתה יכול להשתלב עם Google Apps, הילוכים SEO, מודעות Bing וכו ‘. אתה יכול גם להוסיף CloudFlare CDN כדי למנוע התקפת DDoS ולהגדיל את מהירות העמוד.

ראה, מיטב 5 ספקי ה- CDN להפוך את האתר שלך למהיר יותר.

חסרונות (-) של שימוש ב- BlueHost

# 1 טעינת מהירות איטית

הבעיה הגדולה ביותר של Bluehost היא שמהירות טעינת העמודים שלהם איטית. העגום שלהם 1,275 מטר זמני העומס נכנסו לממוצע 850ms. 

האם מהירות טעינת העמוד חשובה?

כן, זה משנה. כי כל שנייה סופרת ברשת. גוגל חוותה ירידה של 20% בתנועה לפני שנים עם עיכוב של חצי שנייה בלבד. ו 74% – או כמעט שלישית מהתנועה שלך – יקפצו אם העמודים לא יעמיסו תוך 5 שניות.

זמני עומס ממוצעים לשנת 2017:

 • מהירות בינואר: 1,039ms
 • מהירות פברואר: 1,306ms
 • מהירות מרץ: 1,170ms
 • מהירות אפריל: 1,357ms
 • מהירות מאי: 1,235ms
 • מהירות יוני: 1,155ms
 • מהירות יולי: 1,140ms
 • מהירות אוגוסט: 1,863ms

# 2 הגירה באתר יקרה

רוב ספקי האירוח מציעים חינם העברת אתר, שם Bluehost גובה 149.99 דולר. והם לא יהיה העבר יותר מחמישה אתרים ו 20 חשבונות דוא”ל.

הגירה באתר כחול

תמיכת הלקוחות מס ‘3 אינה מהירה כמצופה 

תמיכת הלקוחות של Bluehost טובה אך לא מהירה כצפוי. נדרשו 50 דקות לקבל תשובה מכרטיס התמיכה וצ’אט מקוון לוקח 2-5 דקות להשיג סוכן. אם כי זה מובן מכיוון שהם מנהלים למעלה משני מיליון אתרים. 

הדרכה מהירה של # 4 איננה חינמית

רוב חברת אירוח אתרים מספקת בחינם התחלה מהירה המדריך כפי שהם יכולים להיות לקוח זמן רב שלהם. אבל Bluehost לוקח 79.99 $ ל 45 אימון מומחה דקה.

# 5 לא ממש זול

ובכן, מחיר הוא עוד פרצוף מרכזי עבור לקוחות רבים. כמו מחיר ההתחלה המארח המשותף הוא 2.95 דולר רק אם אתה קונה מנוי כולל לשלוש שנים. אם אתה קונה רק לשנה, המחיר יעלה ל 5.95 דולר. אז עדיף אם אתה קונה סכום כולל לשלוש שנים ותזול יותר.

דבר נוסף הוא שלא תוכלו לקנות אירוח בלבד 1 או 3 חודש.

תוכנית אירוח משותפת

סיכום

אז השאלה היא “האם שירות BlueHost שווה לקנות”?

תשובות: הכל תלוי בך. כפי שסקרתי כאן אודות “ביקורת אירוח BlueHost”, כך שכל הנתונים נאספים על ידי בדיקות רבות ומקבלים ביקורות רבות. יש משתמשים שאומרים “שירות BlueHost הוא רע מאוד” ויש כאלו שאומרים “אני שמח עם השירות שלהם”. אז אם אתה רוצה לקבל שירותי Bluehost, אתה צריך לבזבז יותר כסף או להשתמש ב- SiteGroundחברת אירוח זו מגיעה עם כמה דוחות טובים וחלקם גרועים. 

האם אני ממליץ על זה?

תשובות: לא. הם צריכים דבר כלשהו לתקן כמו מהירות טעינה וסוגיות קלות אחרות. אז אם אתה תקשור בתקציב, השתמש באחד המארחים האהובים עלי- SiteGround. אתה 100% אוהב את השירות, התמיכה והמחיר שלהם גם זולים. ��

[wp-review id = ”1270 ″]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map