כיצד להקטין את זמן התגובה של השרת (זמן לביצוע ראשון) בוורדפרס לגובה של 200 מ ‘: פריט בתובנות מהירות דף Google

צמצם את זמן התגובה של השרת


אז הנהלת את האתר שלך תובנות מהירות של Google Page וצריך שמור על זמני תגובה של השרת (ttfb) בוורדפרס.

בואו נגמור את זה מהדרך.

השרתים נשלטים על ידי אירוחכם: Bluehost, HostGator, GoDaddy ו- מותגי EIG איטיות ידועה לשמצה בצורה גרועה בתוך 40+ סקרי פייסבוק בגלל השרתים הצפופים שלהם.

SiteGround ו דרכי ענן הם כמעט תמיד המדורגים 2 (SiteGround לאירוח משותף ו- Cloudways לאירוח בענן). השתמשתי בשני ויש לי דוחות של 100% GTmetrix עם כמעט 100% גם ב- Google PageSpeed ​​Insights וגם פינגדום. אפילו פוסט זה נטען בכ- 2 בערך ויש בו טונות של תמונות בגודל עמוד 5.26MB ו 138- בקשות. עכשיו זה אירוח טוב!

ישנן דרכים אחרות להפחית את זמני התגובה של השרתים שאכסה במדריך זה: ביטול תוספי CPU גדולים, הורדת משאבים ל- CDNs, הגדרת תוסף המטמון שלך להגדרות מיטביות (אני ממליץ על WP Rocket) ותיקון פריטים ספציפיים בדוח GTmetrix שלך.

עם זאת, שום אופטימיזציה לא תחליף מארח / שרת איטי. עשה את המחקר שלך ב קבוצות פייסבוק!

צמצם-זמן-תגובה-שרת-פייסבוק

1. DIG EIG ומארחים באיכות נמוכה

אם יש לך זמני תגובה איטיות של שרתים, אני בטוח שאתה מתארח אצל GoDaddy, HostGator או Bluehost (מותגי EIG), Namecheap, A2 או מארח אחר באיכות נמוכה. האם ביצעת את המחקר שלך ב- אירוח וורדפרס קבוצת הפייסבוק? SiteGround (אירוח משותף) ו- Cloudways (אירוח בענן) היו ללא ספק 2 המארחים המובילים ביותר 40+ סקרי פייסבוק.

רשימת מותגי EIG

הסתכל על אלו 41 אנשים שהיגרו ל SiteGround או דרכי ענן ופרסמו את התוצאות שלהם.

מעבר ל- SiteGround

זמני תגובה של Cloudways

המלצת אירוח ביולי 2019

המלצות אירוח בפייסבוק

HostGator להעברת אתר

ללא כותרת

סקירת אירוח ענן VPS

המלצות אירוח 2018

2. בדוק את השימוש במעבד שלך

בדוק את חשבון האירוח שלך כדי לוודא שאתה לא יוצא למקסימום מגבלות מעבד. נסה לא לעבור את 80% מהמגבלות שלך כך שהשרת שלך יישאר רגוע. באירוח בענן, תוכלו להוסיף עוד RAM + RAM שיעזרו, ובאירוח משותף תצטרכו לשדרג את התוכנית שלכם. אך לפני שתעשה זאת, עקוב אחר מדריך זה, מכיוון שהוא אמור גם לעזור לך להפחית את המעבד הנצרך על ידי האתר שלך.

הפחת את השימוש במעבד-וורדפרס

זו הסיבה שכל כך חשוב לבחור תוכנית עם מספיק משאבי שרת. חברות מארחות נותנות לך הנחיות בהתבסס על המבקרים החודשיים שלך, אך הן לא לוקחות בחשבון כמה תוספים יש לך, האם הן צורכות הרבה משאבים והאם אתה משתמש ב- CDN.

SiteGround-Server-Resources-השוואה

3. מצא ובטל תוספי מעבד גבוהים

השתמש ב- GTmetrix כדי למצוא את התוספים האיטיים ביותר
אם אתה רואה תוסף שמופיע מספר פעמים ב- GTmetrix, או שנדרש זמן רב לטעון בכרטיסייה מפל מים, עליך למחוק אותו או להחליף אותו בתוסף קל יותר ומהיר יותר..

תוסף WordPress איטי

תוספים מומלצים קלים

טיפים נוספים לפלאגין

 • היה מינימלי
 • בטל + מחק את כל התוספים שאינם משתמשים בהם
 • הימנע מתוספים עם פונקציונליות כפולה
 • הפעל את הגדרות הפלאגין הספציפיות הצורכות מעבד (לדוגמה, צג שאילתה ובודק קישור שבור סרוק כל הזמן את האתר שלך וצורך מעבד, מחק אותם כשתסיים)

4. שדרג ל- PHP 7.3

אתרי וורדפרס רבים עדיין מפעילים PHP 5 למרות ש- PHP 7.3 הרבה יותר מהיר. הסיבה לכך היא שחברות אירוח לא ישדרגו אוטומטית את גרסת ה- PHP שלך (בגלל בעיות תאימות פוטנציאליות) בהן תוכל להשתמש תוסף בודק תאימות PHP לבדוק.

מדדי PHP של וורדפרס

כיצד לבדוק איזו גרסת PHP אתה מפעיל
התקן את ה- הצגת תוסף גרסת PHP כדי לבדוק באיזו גרסה אתה משתמש. אם אתה משתמש בגרסה מיושנת, התחבר לחשבון האירוח שלך ושדרג לגרסת PHP הגבוהה ביותר האפשרית, בדוק שגיאות באתר שלך. אם אתה רואה כאלה, רוב הסיכויים שאחד מהתוספים שלך אינו תואם. אתה יכול לחזור לגירסה קודמת או להשתמש בתוסף אחר.

גרסת תצוגה-PHP

שדרג ל- PHP 7+ בחשבון האירוח שלך, ואז בדוק שגיאות באתר שלך:

עדכון PHP

5. קבע את התצורה של הגדרות תוסף מטמון אופטימלי

רוב האנשים אינם מגדירים את תוסף המטמון שלהם להגדרות האופטימליות. כתבתי הדרכות פופולריות בנושא הגדרת תצורה רקטת WP, מטמון מהיר ביותר של WP, מטמון סה”כ W3, ו מטמון סופר WP.

עם מרבית תוספי המטמון האחרים, יהיה עליכם להתקין כ 6 תוספים נוספים בכדי לקבל תכונות אלה, מתי רקטת WP כולל את כולם מובנים, ומקטין את מספר התוספים באתר שלך. אם אתה כמוני, אתה רוצה להשתמש רק בפלאגין אחד, אחרת תצטרך לחקור אילו תכונות התוספים למטמון שלך מגיעים, התקן את התוספים האלה אם זה לא תומך בהם.

 • ניקוי בסיסי נתונים (מובנה ל- WP Rocket, או שימוש אופטימיזציה של WP)
 • בקרת פעימות לב (מובנית ל- WP Rocket, או שימוש בקרת פעימות לב)
 • לטעון תמונות / קטעי וידאו עצלנים (מובנה ל- WP Rocket, או להשתמש WP YouTube Lyte)
 • מארח את גוגל אנליטיקס באופן מקומי (מובנה ל- WP Rocket, או השתמש CAOS עבור אנליטיקס)
 • מארח גופנים של גוגל באופן מקומי (מובנה ל- WP Rocket, או השתמש CAOS לגופנים, או SHGF)
 • שילוב עם Cloudflare + CDNs אחרים (מובנה ל- WP Rocket, או שימוש CDN Enabler)

תכונות WP-Rocket

סקר תוסף המטמון הטוב ביותר לשנת 2016

סקר תוספי זיכרון המטמון לשנת 2019

סוויפט נגד רקטת WP

סקר תוסף המטמון לשנת 2016

סקר תוספי המטמון הטוב ביותר 2018

טיל wp לעומת מטמון totla של w3

6. הוסף Cloudflare

CDN בחינם של Cloudflare מוריד את צריכת רוחב הפס שלהם מרכזי נתונים (שמים פחות לחץ על השרת שלך) בזמן צמצום המרחק הגיאוגרפי בין השרת / האורח שלך.

להלן וורדפרס אומר:

המלצת CDN-WordPress

הנה רוחב הפס שאתה יכול לחסוך באמצעות Cloudflare:

רוחב פס ענן

לרוב המארחים יש אפשרות להפעיל את Cloudflare ב- cPanel שלהם:

SiteGround-Cloudflare-Activation

אתה יכול גם להתקין Cloudflare באמצעות מרבית תוספי המטמון (להלן מיועד ל- WP Rocket), אך ל- WP המהיר ביותר של המטמון ו- W3 Total Cache יש גם אפשרויות לשילוב Cloudflare + CDN …

WP-Rocket-Cloudflare-Add-On

יותר CDN = יותר מרכזי נתונים = פחות צריכת רוחב פס
ל- StackPath יש גם שלהם 30+ מרכזי נתונים אשר מעמיס יותר משאבים. Cloudflare מספיק עבור מרבית האתרים, אבל הייתי משתמש ב- StackPath לאתרי תנועה בינונית עד גבוהה ותוכל להשתמש בהם מבחן המהירות של KeyCDN כדי לראות כמה מהר האתר שלך נטען במיקומים שונים. להפעלת Stackpath או CDN אחר, השתמש בכרטיסיית ה- CDN של WP Rocket, או בלשונית תוסף CDN Enabler.

הגדרות WP-Rocket-CDN

7. חסום בוטים לא רצויים

האם בדקת את דוח תנועה בשידור חי של Wordfence לאחרונה?

עשיתי זאת וראיתי שאותם בוטים מעטים פוגעים באתר שלי כל הזמן ומפעילים לחץ על השרת שלי. ברור ש- Googlebot ואחרים טובים, יתכנו גם בוטים של דואר זבל שפוגעים באתר שלך. אלא אם תבדוק, לעולם לא תדע. הנה מה שעשיתי, וגם מה עליכם לעשות:

שלב 1: להתקין גדר המילים.

שלב 2: צפה במשך כמה דקות בדוח התנועה החי כדי לראות מי מכה באתר שלך בזמן אמת.

Live-Traffic-Report-Wordfence

שלב 3: שימו לב לבוטים בעלי מראה שרטוט הפוגעים כל העת באתר האינטרנט שלכם. גוגל שמות המארח שלהם כדי לראות אם אנשים אחרים מדווחים עליהם כספאם (Googlebot ו- Bingbot הם כמובן בסדר).

שלב 4: חסום את כל בוטוטי הספאם (יש לך כמה אפשרויות כאן). ל- Wordfence יש חסימת הגדרות ממש כמו כללי הגבלת שיעורים. עם זאת, Wordfence צורכת הרבה מעבד עצמו. האלטרנטיבות הן חור שחור לבוטים רעים, חסום שאילתות רעות, או כללי חומת אש של Cloudflare (זה מה שאני משתמש בו). אתה יכול ליצור עד 5 כללי חומת אש חינמיים, כלומר אתה יכול לחסום את חמשת בוטוטי הספאם המובילים שלך. פשוט העתק את שם המארח שלהם מ- Wordfence ואז חסם אותו ב- Cloudflare. הקפד להשתמש בכוכבית * כך שכל וריאציות של אותו בוט חסומות גם הן: amazonaws.com linode.com הן 2 שכיחות..

כלל חומת אש של Cloudflare לחסימת בוטים רעים

8. נקה את מסד הנתונים

אם מחקת תוסף, נושא, יש לך הרבה עדכוני פוסט, הערות זבל או מעברים שפג תוקפם, נקה את מסד הנתונים. עליך לעשות זאת כל שבוע בערך כדי לשמור על האתר שלך מהיר.

אם אתה משתמש ב- WP Rocket, הפעל זאת בהגדרות מסד הנתונים:

הגדרות WP-Rocket-Database

אם אינך משתמש ב- WP Rocket, השתמש בחינם אופטימיזציה של WP חיבור:

WP-Optimize Database Clean

9. בצע אופטימיזציה של תמונות

אנו נשתמש GTmetrix לזה. הרץ את האתר שלך באמצעות GTmetrix ובדוח שלך תוכל לראות אופטימיזציה של תמונות לשלוש דרכים. GTmetrix מציגה רק תמונות שאינן ממומנות עבור עמוד בודד התחל על ידי אופטימיזציה של תמונות המופיעות במספר עמודים (תמונות לוגו, סרגל צידי כותרת תחתונה), הרץ את הדפים החשובים ביותר שלך דרך GTmetrix ותקן גם תמונות בודדות על אלה..

ישנן שלוש דרכים לייעל את התמונות ב- GTmetrix:

 • הגישו תמונות בקנה מידה – שנה את גודל התמונות הגדולות כך שיהיו קטנות יותר
 • ציין מידות תמונה – ציין רוחב / גובה ב- HTML או CSS של התמונה
 • בצע אופטימיזציה של תמונות – דחוס ללא אובדן תמונות באמצעות דמיין

מיטוב תמונה

הגש תמונות בקנה מידה – GTmetrix אומר לך אילו תמונות גדולות מדי ואת המידות בהן צריך לשנות את גודל. מצא את התמונה, חתוך או שנה את גודלה, העלה אותה לוורדפרס ואז החלף את התמונה הישנה בתמונה החדשה. עקוב אחר “מכולות התמונות” שלך וצור גיליון לרמות (למטה). אתה יכול לבדוק ידנית אם יש תמונות גדולות על ידי לחיצה ימנית על תמונה → העתק כתובת תמונה עבור אל כתובת האתר ההיא, שם עליך לראות אם היא גדולה מדי. לעולם אל תשתמש ב- גרור לשינוי גודל תכונה בעורך החזותי מכיוון שזו משנה את גודל הגודל של התמונה המוצגת (ולא את התמונה בפועל).

לדוגמא גיליון לרמות:

 • לוגו: 150 (w) x 37 (h)
 • מחוונים: 1950 (w) x 550 (h)
 • ווידג’טים של סרגל הצד: 319 (w)
 • גוף תוכן בלוג: 600 (w)
 • תמונות מוצגות: 200 (w) x 200 (h)
 • תמונות קרוסלה: 225 (שעות)

ציין מידות תמונה – עיין בדוח GTmetrix שלך והרחיב את הפריטים האלה כדי לראות אילו תמונות צריכות זאת. אתר את כל אחד מהם בוורדפרס, ואז ציין את הממדים (רוחב / גובה) ש- GTmetrix יגיד לך. ה עורך חזותי דואג לכך באופן אוטומטי כך שלרוב עליך לעשות זאת עם תמונות שנמצאות בווידג’טים, בוני דפים ומקומות אחרים.

ציין-תמונה-מידות

בצע אופטימיזציה של תמונות – דחוס ללא אובדן תמונות באמצעות דמיין או קראקן (שתיהן בחינם עד שתגיע למגבלה החודשית). בעוד שישנם תוספים אחרים לגמרי בחינם שמציעים דחיסות בלתי מוגבלות, אל תשתמשו בהם מכיוון שיש להם באגים, לא יעבדו או שישברו את התמונות שלכם.

דמיין הוראות

 1. התקן את ה- דמיין את התוסף
 2. תתבקש לקבל הוראות
 3. הירשם ל- Imagify והזן את מפתח ה- API שלך
 4. קבע את רמת הדחיסה שלך (רגילה, אגרסיבית, אולטרה) … אני משתמש באגרסיביות
 5. תארו לעצמכם הכל (בתפזורת דוחסת את כל התמונות באתר שלכם)
 6. לאחר שהמגבלה שלך תעלה, קנה תוכנית או המתן בחודש הבא כדי לאפס את המגבלה שלך

לדמיין

לדמיין-wordpress-image-optimization

כשתסיים, הרץ את הדפים שלך דרך GTmetrix וודא שכל שלושת הפריטים הם 100%.

10. בצע אופטימיזציה של סקריפטים חיצוניים

אם אתה משתמש תסריטים של צד ג ‘, אלה גורמים לבקשות נוספות ויופיעו בדוח GTmetrix שלך. סקריפטים מסוימים הם קשים או אפילו בלתי ניתנים לייעול (במיוחד AdSense ווידג’טים חברתיים שכדאי להימנע מכולם), אך פרטתי כמה אופטימיזציות למטה.

טיפים למיטוב סקריפטים חיצוניים

GTmetrix-פרסומות

11. מחק ערכות נושא שאינן בשימוש + תוספים

עבור אל מראה → ערכות נושא ומחק את כל הנושאים שאינך משתמש בהם. אתה יכול לשמור על גרסה אחת (למשל. עשרים שבע עשרה נושא) למקרה שמשהו ישתבש עם הנושא הפעיל שלך.

מחק ערכות נושא של וורדפרס שלא השתמשו בהן

מחק תוספי וורדפרס

12. אפשר הגנת Hotlink

Cloudflare וכמה חברות אירוח מאפשרות לך להפעיל הגנת קישור חם מה שמונע מאנשים להעתיק / להדביק את התמונות שלך באתר שלהם (מה שמוצץ את רוחב הפס שלך).

הגנה על קישור לינק של Cloudflare

13. עדכן תוכנת וורדפרס

עדכן את ליבה, ערכות נושא ותוספים של WordPress.

עדכוני וורדפרס

14. סקרי פייסבוק של מעל 40+ בנושא “המארח הטוב ביותר”

הסקרים מדברים בעד עצמם:

המלצות אירוח בפייסבוק

סקר WooCommerce אירוח ענן VPS

המלצת אירוח ביולי 2019

המלצות אירוח על אלמנטור

2017-וורדפרס-אירוח-סקר FB

סקר המלצות אירוח

WordPress-Host-Poll-Aug-2018

אירוח משותף-סקר -2017

סקר אירוח -2019

חברת Go-to-Hosting

WordPress-Hosting-Poll-2017

סקר מנוהל-אירוח-סקר

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

סקר 2016-אירוח אתרים

סקירת הסקר הטוב ביותר-וורדפרס-אירוח-ספק

סקר האינטרנט הטוב ביותר-אירוח -2019

סקר הפייסבוק של אתרGround לעומת Bluehost

סקר אירוח ידידותי ל- WP

סקירת אירוח ענן VPS

הצעות לאירוח וורדפרס

המלצות אירוח 2018

אירוח מועדף על אלמנטור

2016-WordPress-Hosting-FB- סקר

סקר אירוח וורדפרס

מנוהל-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-מארחים-סקר -1

סקר אירוח מהירות

וורדפרס-אירוח-סקירה-יוני -1

המלצת אתר

2014-מנוהלת-וורדפרס-אירוח-FB-סקר

סקירת הספק הטוב ביותר-אירוח-ספק

סקר אירוח-פברואר 2019

אירוח-המלצות-סקירה

סקירת אתר-לעומת-בלהוסט-טוויטר

Bluehost לעומת SiteGround

סקר מארח האינטרנט של וורדפרס

15. SiteGround: אירוח משותף מהיר ביותר

SiteGround הוא בשימוש על ידי יוסט, את עצמי, ו המומלצת על ידי וורדפרס. הם נמצאים מספר 1 כמעט בכל משאל פייסבוק ומעניקים לרוב האנשים משמעותיים שיפורי זמן טעינה במיוחד אם הם השתמשו במארחים בינוניים: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

יוסט-בטוויטר-פשוט עברנו ל- Siteground

אני משתמש בהם תוכנית GoGeek ייעודית למחצה שמגיע עם 4x יותר משאבי שרת מאשר אירוח משותף. לחץ דרך הדפים שלי כדי לראות כמה מהר הם נטענים, עיין בדו”ח GTmetrix שלי או ראה אנשים שכן היגר ופרסם זמני טעינה חדשים. הם גם כן הגירות חופשיות.

אתר SiteRround מומלץ על ידי וורדפרס:

SiteGround-מומלץ-WordPress-Host

ועל ידי איביקה מי מנהל את וורדפרס מזרז את קבוצת הפייסבוק עם 16,000+ חברים.

כלים מומלצים להאצת וורדפרס

לקוחות מאושרים:

גודדי לגירת אתר

EIG-to-SiteGround

SiteGround-migration

ל- SiteGround יש 3 תוכניות:

אתר וורדפרס ב- SiteGround

תוכניות גבוהות יותר כוללות יותר משאבי שרת (גורם מס ‘1 במדריך האופטימיזציה של וורדפרס). הנה ה תרשים השוואה מלא, אבל GrowBig מעניק לך בערך פי 2 משאבי שרת יותר מ- StartUp, ו- GoGeek הוא אירוח ייעודי למחצה מה שנותן לך עוד יותר. GrowBig ומעלה מגיעה עם הגירה חופשית, שלב, מטמון מתקדם ויכולת לארח אתרים מרובים. GoGeek מגיע עם תמיכה עדיפות. אירוח הענן שלהם הוא די קפיצת המחיר במחיר של $ 80 לחודש.

אתה יכול לראות את זה על שלהם דף תכונות:

SiteGround-Server-Resources-השוואה

אני אוהב את SiteGround כי:

 1. ה- GTmetrix שלי + פינגדום הדוחות מדברים בעד עצמם
 2. העמודים שלי נטענים באופן מיידי (לחצו דרכם אם תרצו)
 3. מהיר טכנולוגיית מהירות (PHP 7.3, NGINX, אופטימיזציית SG, Cloudflare)
 4. מומלץ על ידי יוסט, וורדפרס, איביקה מ מהירות וורדפרס
 5. חינם בואו להצפין SSL, קל לשימוש cPanel, ותכונות עבור מסחר אלקטרוני
 6. תמיכה בוורדפרס היא ללא תחרות אפילו ללא התמיכה העדיפה של GoGeek
 7. GrowBig מגיע עם מקורות אחסון, יותר אחסון ויותר משאבי שרת (גלול מטה אל “אנו מקצים את המשאבים הדרושים לך” וברחף מעל שרת כרטיסייה)
 8. GoGeek מגיע עם משאבים רבים יותר של שרתים, אחסון, תמיכה בעדיפות
 9. הגירות חינם, תוסף מעביר – –, ו ערבות 30 יום להחזר הכסף
 10. המון שבחים על Reddit, שיחות בפייסבוק, טוויטר, TrustPilot
 11. המון שבחים בפייסבוק: מספר 1, מס ‘2, מס ‘3, מס ‘4, מספר 5, מס ‘6, מס ‘7מס ‘8, מס ‘9, מס ’10מספר 11
 12. אנשים רבים כבר עברו ופרסמו תוצאות בטוויטר: מספר 1, מס ‘2, מס ‘3, מס ‘4, מספר 5, מס ‘6מס ‘7, מס ‘8, מס ‘9, מס ’10, מספר 11, מספר 12, מספר 13, # 14, מס ’15, מס ’16, מס ’17, מס ’18, מס ’19, מס ’20, מספר 21, מס ’22, מס ’23, מס ’24, מס ’25, מס ’26, מס ’27, מס ’28, מס ’29, מס ’30, מס ’31, מס ’32, מספר 33, מס ’34, מס ’35, מס ’36, מס ’37

הצהרת סניפים – אם תירשם לאתר SiteGround עם שלי קישור סניף אני אתרום נתח טוב ללא כל חשבון עבורך. כל שנה אני תרמו 3,000 דולר לקמפיינים של GoFundMe (2018 אמורה הייתה להאכיל את הרעבים בדנבר, 2017 הייתה לצלב האדום בהוריקן הארווי). התמיכה שלך עוזרת ואני מעריך אותה באמת. אני מנסה להפוך את הביקורות שלי ללא משענות ומגובות ראיות בצורה של סקרי פייסבוק, ציוצים, ו שיחות אמיתיות. אם אינך רוצה להשתמש בזה, הנה קישור שאינו שותף ל- SiteGround. כך או כך אני באמת מאמין שהם מארחים וורדפרס מהממים והאתר שלך יפעל מהר יותר / חלק יותר … עשה את המחקר שלך בקבוצות פייסבוק + טוויטר ותמצא את רוב האנשים אומר את אותו הדבר.

קבל אירוח מ- SiteGround

16. Cloudways: אירוח בענן הוא אפילו מהיר יותר

דרכי ענן מהיר אפילו יותר מ- SiteGround:

SiteGround-vs-Cloudways-Cloud-Hosting

התמיכה שלהם לא טובה כמו SiteGround, הם לא תומכים באירוח דוא”ל והם יקרים יותר החל מ- $ 10 לחודש (אני ממליץ להם DigitalOcean או וולטר תוכנית). אבל עבור ביצועים טהורים, אתה לא יכול להשתבש איתם. בדרך כלל יש סקרים מס ‘1 או # 2 בסקרים בפייסבוק והסקירה שלי ב- Cloudways כוללת לצבוט בלוח המחוונים של CW ההופכים את האתר שלך למהיר עוד יותר..

Cloudways - סקירה

יש להם 5 ספקי אירוח בענן לבחירה:

Cloudways-Managed-Cloud-Hosting

מעולם לא ניסית אירוח ענן מנוהל? זה עושה הבדל עצום.

סקר אירוח מנוהל

הם גם כן הגירות חופשיות:

הגירה חופשית של Cloudways

משוב על Cloudways:

Cloudways-Facebook-Thread

קבל אירוח מ- Cloudways

(חסוך 25% למשך חודשיים עם קוד קידום מכירות OMM25)

17. תוצאות הגירה

הנה אנשים שהיגרו ל- SiteGround או Cloudways ושיפרו את זמן התגובה של השרת, זמן הטעינה ודוחות Pingdom / GTmetrix. שימוש בשרת חזק יותר יכול לבצע שיפורים דרסטיים אם יש לך מארח באיכות נמוכה. שניהם יעבירו אותך בחינם.

אנשים שהיגרו ל- SiteGround:

מעבר ל- SiteGround

הגירת זמן טעינת אתר

Bluehost ל- SiteGround GTmetrix

HostGator ל- SiteGround

זמן טעינת GoGeek של SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround תובנות מהירות של Google

100 ציון מושלם ב- SiteGround

בראשית האתר

המהירות הניתנת על ידי SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

זמני טעינה מופחתים עם אתר

זמני תגובה חדשים באתר

HostGator להעברת אתר

זמני תגובה של אתר Site סביב ג'ומלה

עבר לאירוח אתרים

אתר רקטת אתר דמיין קומבו

הגירה בבלוגים של SiteGround

ג'ומלה GTmetrix באתר

תובנות מהירות של SiteGround Page

אתר סביב ג'ומלה

זמני טען מופחתים של SiteGround

אירוח מהיר ב- SiteGround

תוצאות Pingdom חדשות באתר

זמן תגובה חדש ל- SiteGround

שיפור זמן תגובה של SiteGround

אנשים שהיגרו ל- Cloudways:

זמני תגובה של Cloudways

מנוע WP ל- Cloudways

דוח פינגדום של DigitalOcean

גודדי להגירה דיגיטלית אוקיינוס

זמני תגובה של שרת Cloudways

שיפור זמן טעינה של Cloudways

Cloudways vs WP Engine

ללא כותרת

זמני טעינת פינגדום של Cloudways

דו

נדידת וולטר

Namecheap להעברת Cloudways

Cloudoo WooCommerce Migration

הגירה AWS של Cloudways

WPE מנגינה להעברת Cloudways

האם המחקר שלך הוא כל מה שאני אומר:

Bluehost מנוהל-וורדפרס-אירוח

משוב של HostGator

גודאדי ניהל משוב של וורדפרס על אירוח

18. שאלות נפוצות

&# x2705; מדוע גורם לזמן תגובה איטי של השרת?

השרתים נשלטים על ידי האירוח שלכם. אם אתה משתמש במארח באיכות נמוכה או מפעיל לחץ רב על השרת שלך (למשל יותר מדי תוספים), זה יכול לגרום לזמני תגובה איטית.

&# x2705; לאירוח יש שרתים איטיים?

GoDaddy, Bluehost, HostGator ו- EIG מותגים ידועים לשמצה בכך שיש להם שרתים איטיים. 2 המארחים המדורגים המובילים בסקרי פייסבוק הם בדרך כלל SiteGround (אירוח משותף) ו- Cloudways (אירוח ענן). העברה לארח מהיר יותר היא הדרך הקלה ביותר לתקן שרת איטי.

&# x2705; מהו זמן תגובה שרת טוב?

גוגל ממליצה על זמן תגובה של השרת של <200 מטר. עם זאת, זה בדרך כלל אפשרי רק אם אתה בקיא באופטימיזציה של אתרים ומשתמש באירוח מהיר.

&# x2705; מה משפיע על זמני התגובה של השרת?

אירוח, תוספי זיכרון מטמון, תוספי CPU גדולים, בוטים של דואר זבל הסורקים את האתר שלך, בין אם אתה משתמש ב- CDN, וביצוע אופטימיזציה של תמונות יכול הכל להשפיע על זמני תגובת השרת.

&# x2705; כיצד מודדים את זמני התגובה של השרת?

Google PageSpeed ​​Insights היא הדרך הטובה ביותר למדוד זמני תגובה של השרת.

סיכום: הצטרף ל קבוצת הפייסבוק של אירוח וורדפרס לקבל דעות אמיתיות ונטולות משוא פנים. צפו בסקרים בפייסבוק שנלקחו ובאנשים שהיגרו למארחים שונים ופרסמו את תוצאותיהם. לבסוף, הימנע מסניפי אירוח באיכות נמוכה שרוצים רק את העמלות.

האם אירוח משנה?

כן זה כן. זה האירוח שלך שרת אנחנו מדברים על.

לחיים,
טום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map