כיצד לתקן את אירוח הוורדפרס האיטי של GoDaddy באמצעות מערך כלים + תוספים (וכיצד לבדוק אם שרת GoDaddy שלך איטי)

03.06.2020
אירוח וורדפרס 'כיצד לתקן את אירוח הוורדפרס האיטי של GoDaddy באמצעות מערך כלים + תוספים (וכיצד לבדוק אם שרת GoDaddy שלך איטי)
0 20 мин.

אתר וורדפרס פועל לאט קדימה אבא? אתה ו כל השאר.


GoDaddy ידוע ברישום דומיין, ולא אירוח. iThemes קרא אותם עבור אריזת יותר מדי אנשים באותו שרת (כך הם מקצצים בעלויות). הם גם כן איטי לשחרר גרסאות PHP חדשות יותר, וכמובן, המנכ”ל הורג פילים והוחרם עבורו תומך ב- SOPA. אפילו פורבס כתב מאמר תחת הכותרת “5 סיבות שאתה צריך לעזוב את גודאדי.” גם הם רשימת השחור של כל תוספי המטמון ולאלץ אותך להשתמש במערכת המטמון המובנית שלהם, שאינה מחזיקה נר לתוספי מטמון מובילים כמו WP Rocket, WP Fastest Cache, או אפילו W3 Total Cache.

אם אתה רוצה להמשיך להשתמש ב- GoDaddy, אתה יכול להאיץ את זה עד משדרג ל- PHP 7.2 ב- cPanel שלהם, בהגדרה CDN בחינם של Cloudflare, ושימוש בתוספים כמו אוטומציה אוטומטית + אופטימיזציה של WP.

אתה יכול להריץ את האתר שלך תובנות מהירות של Google Page לראות אם צמצם את זמן התגובה של השרת נמצא בדוח שלך. גוגל ממליצה זמן תגובה של השרת של <200 מטר. כל דבר שמעל 200 מטר נחשב לאיטי, ותוכלו לזהות אותו השרתים האיטיים של GoDaddy כבעיה העיקרית.

בשורה התחתונה – אני ממליץ לך לחפש במקום אחר ספק אירוח חדש. אפילו מחוץ למחלוקת, האירוח שלהם הוא ידוע לשמצה על היותך איטי. ה קבוצת הפייסבוק של אירוח וורדפרס ללא הרף bashes GoDaddy על כך, ואירוחם דורג בצורה גרועה בסקרים רבים בפייסבוק.

אני משתמש אירוח וורדפרס של SiteGround מי גם כן בשימוש על ידי יוסט, המומלצת על ידי וורדפרס, ודורגה כמארח מספר 1 ברבים סקרי פייסבוק. הרבה אנשים יש כבר היגר מ- GoDaddy ל- SiteGround עם זמני טעינה מהירים יותר. אני על שלהם תוכנית GoGeek ייעודית למחצה ויש להם ציוני 100% GTmetrix עם זמני תגובה 200 שרתים. הם גם כן הגירות חופשיות.

בלי קשר, טיפים אלה יעזרו להאיץ את אתר וורדפרס שלך. הגב עם כל שאלה!

כשתסיים, אני מקווה שדוח ה- GTmetrix שלך נראה כך:

2019-GTmetrix-דו

סרטון זה אמור לעזור (חותמות זמן הן בתיאור הסרטון):

Contents

1. בדוק את זמן התגובה של השרת שלך

הפעל את האתר שלך תובנות מהירות של Google Page לראות אם צמצם את זמן התגובה של השרת נמצא בדוח שלך. פירוש הדבר הוא שחברת האירוח שלך משתמשת בטכנולוגיה איטית / מיושנת או שהתוכנית שלך אינה כוללת מספיק משאבי שרת. כדי לתקן זאת, אתה צריך לשדרג תוכניות ב- GoDaddy (מנוהל / VPS) או לעבור למישהו כזה SiteGround של מי טכנולוגיית מהירות מהיר פי 10. כפי שתוכלו לראות בציוצים למטה, זהו נושא שכיח בקרב לקוחות GoDaddy.

צמצם את זמן התגובה של השרת

מה-זה-הסיבה-זה-GoDaddy-הוא טוען-מאוד-לאט-קווורה

גודאדי האיטי

זמן תגובה של שרת Godaddy

זמני תגובה של שרת איטי ב- Godaddy

זמני תגובה של שרת Godaddy

זמן תגובה שרת איטי של גודאדי

גודאדי ניהל משוב של וורדפרס על אירוח

2. שדרג ל- PHP 7.2 ב- cPanel של GoDaddy

שדרוג ל- PHP 7.2 יכול להפוך את האתר שלך במהירות גבוהה פי 2-3. רוב משתמשי וורדפרס מריצים גרסאות PHP מיושנות מכיוון ש- GoDaddy (ומארחים אחרים) לא ישדרגו אותך אוטומטית מכיוון שהוא יכול לשבור את האתר שלך אם אתה מפעיל תוספים לא תואמים. זו הסיבה שבכל פעם GoDaddy משחרר גרסת PHP חדשה (שלעתים קרובות מאחרים לעשות) עליכם לשדרג ברגע שתוכלו.

מדדי PHP של וורדפרס

כיצד לשדרג ל- PHP 7.2 ב- GoDaddy

 1. התחבר ל- cPanel של GoDaddy שלך
 2. במקטע תוכנה, לחץ על בחר גרסת PHP
 3. שנה ל- PHP 7.2
 4. בדוק שגיאות באתר שלך
 5. אם אתה רואה שגיאות, הפעל בודק תאימות PHP כדי לוודא שהתוספים תואמים
 6. אם אתה עדיין רואה שגיאות, חזור לגרסת PHP קודמת

גודאדי PHP 7.2

גרסה חדשה יותר של PHP - קהילת GoDaddy

3. צמצם קבצים באמצעות אופטימיזציה אוטומטית

אם אתה מנהל את האתר שלך דרך GTmetrix / Pingdom, לרוב תראה המלצות ל- minify, Gzip, ואחרים. התקן את ה- בצע אוטומציה של התוסף ופשוט לאפשר את האפשרויות בתפריט הראשי. אם אתה מתכנן להשתמש StackPath (שלב 13 שהוא 10 $ לחודש שמגיע עם תקופת ניסיון חינם למשך 30 יום, אך הוא המלצה במדריך האופטימיזציה של וורדפרס), הזן את כתובת ה- CDN שלך.

בצע אוטומציה-הגדרות עיקריות

אם אתה משתמש בגופנים של גוגל, אלה יכולים גם לגרום לשגיאות GTmetrix:

Google-Fonts-GTmetrix

אם אתה רואה אותם, עבור אל ההגדרות “אופטימיזציה” אוטומטית ובחר “שילב וקשר בראש”:

בצע אוטומציה של שילוב גופנים של גוגל

4. נקה את מסד הנתונים באמצעות WP-Optimize

התקן את ה- תוסף WP-Optimize לחץ על ‘אופטימיזציה של WP’ (שמאל במרכז השליטה שלך). מריץ אותו מוחק את האשפה, הספאם, הפיכת הגרסאות, הטראקבקים וקבצי האשפה. מכיוון שאלו מצטברים ללא הרף, וודא שתזמן את WP-Optimize לרוץ כל שבועיים בערך.

WP-Optimize Database Clean

5. הגדר את ה- CDN של Cloudflare

פרח ענן הוא שירות חינמי שמשפר את מהירות האתר ואת האבטחה כאחד. זה משפר את המהירות על ידי אירוח אתר וורדפרס שלך במספר רב מרכזי נתונים ברחבי העולם הפועל כ- CDN (רשת אספקת תוכן) ומקטין את המרחק הגאוגרפי שלוקח לתוכן שלך לנסוע. יהיה עליך להירשם לתכנית בחינם, לשנות את שרתי השמות שלך ל- Cloudflare ואז לשנות כמה הגדרות בלוח המחוונים של Cloudflare. ההוראות להלן.

מרכזי נתונים בענן

1. הירשם לתוכנית החינמית של Cloudflare הוסף את האתר שלך והפעל את הסריקה. Cloudflare יעביר אותך דרך קבוצת עמודים עד שתגיע לדף בו Cloudflare מקצה אותך 2 שרתי שמות.

שרתי שמות עננים

2. התחבר לחשבון GoDaddy שלך וברשימת המוצרים שלך עבור לדומיין → ניהול DNS → שרתי שמות → שנה. לחץ על “שרתי שמות מותאמים אישית“והוסף את אלה ש- Cloudflare נתן לך:

שרתי שמות ענן של גודאדי

3.עבור אל הגדרות המהירות של Cloudflare ולהעתיק את אלה:

כרטיסיית Speedflare-Speed-Speed

4. ב- Cloudflare עבור אל הגדרות מטמון וטיהור קבצים בודדים → לטהר הכל.

ניקוי פרחים בענן

זה כל מה שאתה צריך לעשות. זה יכול לקחת עד 72 שעות עד ששרתי שמות Cloudflare מתפשטים.

6. אופטימיזציה של תמונות

אנו נשתמש ב- GTmetrix לשם כך. הרץ את האתר שלך באמצעות GTmetrix ובדוח שלך תוכל לראות אופטימיזציה של תמונות לשלוש דרכים. GTmetrix מציגה רק תמונות שאינן ממומנות עבור עמוד בודד התחל על ידי אופטימיזציה של תמונות המופיעות במספר עמודים (תמונות לוגו, סרגל צידי כותרת תחתונה), הרץ את הדפים החשובים ביותר שלך דרך GTmetrix ותקן גם תמונות בודדות על אלה..

ישנן שלוש דרכים לייעל את התמונות ב- GTmetrix:

 • הגישו תמונות בקנה מידה – שנה את גודל התמונות הגדולות כך שיהיו קטנות יותר
 • ציין מידות תמונה – ציין רוחב / גובה ב- HTML או CSS של התמונה
 • בצע אופטימיזציה של תמונות – דחוס ללא אובדן תמונות באמצעות דמיין

מיטוב תמונה

הגש תמונות בקנה מידה – GTmetrix אומר לך אילו תמונות גדולות מדי ואת המידות בהן צריך לשנות את גודל. מצא את התמונה, חתוך או שנה את גודלה, העלה אותה לוורדפרס ואז החלף את התמונה הישנה בתמונה החדשה. עקוב אחר “מכולות התמונות” שלך וצור גיליון לרמות (למטה). אתה יכול לבדוק ידנית אם יש תמונות גדולות על ידי לחיצה ימנית על תמונה → העתק כתובת תמונה עבור אל כתובת האתר ההיא, שם עליך לראות אם היא גדולה מדי. לעולם אל תשתמש ב- גרור לשינוי גודל תכונה בעורך החזותי מכיוון שזו משנה את גודל הגודל של התמונה המוצגת (ולא את התמונה בפועל).

לדוגמא גיליון לרמות:

 • לוגו: 150 (w) x 37 (h)
 • מחוונים: 1950 (w) x 550 (h)
 • ווידג’טים של סרגל הצד: 319 (w)
 • גוף תוכן בלוג: 600 (w)
 • תמונות מוצגות: 200 (w) x 200 (h)
 • תמונות קרוסלה: 225 (שעות)

ציין מידות תמונה – עיין בדוח GTmetrix שלך והרחיב את הפריטים האלה כדי לראות אילו תמונות צריכות זאת. אתר את כל אחד מהם בוורדפרס, ואז ציין את הממדים (רוחב / גובה) ש- GTmetrix יגיד לך. ה עורך חזותי דואג לכך באופן אוטומטי כך שלרוב עליך לעשות זאת עם תמונות שנמצאות בווידג’טים, בוני דפים ומקומות אחרים.

ציין-תמונה-מידות

בצע אופטימיזציה של תמונות – דחוס ללא אובדן תמונות באמצעות דמיין או קראקן (שתיהן בחינם עד שתגיע למגבלה החודשית). בעוד שישנם תוספים אחרים לגמרי בחינם שמציעים דחיסות בלתי מוגבלות, אל תשתמשו בהם מכיוון שיש להם באגים, לא יעבדו או שישברו את התמונות שלכם.

דמיין הוראות

 1. התקן את ה- דמיין את התוסף
 2. תתבקש לקבל הוראות
 3. הירשם ל- Imagify והזן את מפתח ה- API שלך
 4. קבע את רמת הדחיסה שלך (רגילה, אגרסיבית, אולטרה) … אני משתמש באגרסיביות
 5. תארו לעצמכם הכל (בתפזורת דוחסת את כל התמונות באתר שלכם)
 6. לאחר שהמגבלה שלך תעלה, קנה תוכנית או המתן בחודש הבא כדי לאפס את המגבלה שלך

לדמיין

לדמיין-wordpress-image-optimization

כשתסיים, הרץ את הדפים שלך דרך GTmetrix וודא שכל שלושת הפריטים הם 100%.

7. הימנע מתוספי מעבד גבוהים

לטעינה של התוספים הבאים נמשך זמן רב. רבים מאלה מופיעים ברשימת GoDaddy תוספים עם רשימה שחורה מכיוון (במיוחד תוספי פוסטים קשורים) צורכים הרבה מעבד.

 1. הוסף זאת
 2. ניטור הונאות של קליקים של AdSense
 3. לוח אירועים של כל אחד
 4. גיבוי באדי
 5. בונה בונה
 6. מפות WordML של גוגל XML טובות יותר
 7. בודק קישור שבור (השתמש בדק קישור של ד”ר)
 8. קשר קבוע עבור וורדפרס
 9. טופס יצירת קשר 7
 10. פוסטים קשורים להקשר
 11. Digi קישורים אוטומטיים
 12. מערכת הערות Disqus
 13. דיווי בונה
 14. רשת חיונית
 15. צפה ברשימה המלאה של 65 תוספים איטיים

אתה יכול גם להשתמש בכרטיסיית המפל GTmetrix כדי לראות את התוספים האיטיים שלך …

תוסף WordPress איטי

מחק את אלה או מצא תוסף מהיר יותר שעושה את אותה העבודה. לדוגמה, מחוון המהפכה תוסף יכול לגרום לבעיות מהירות בזמן מחוון סולילוקי בקושי מוסיף לזמן הטעינה שלך. תוספי JetPack ושיתוף חברתי יכולים לגרום לבעיות מהירות. מחק את יבוא וורדפרס, שלום דולי, ותוספים אחרים שאינך זקוק להם. אם אתה משתמש רק בתוסף בזמנים מסוימים (כמו בודק קישור שבור), תקן את הקישורים השבורים שלך ואז מחק אותו. Yoast מייצר עבורך מפת אתר כדי שלא תצטרך Sitemaps של Google XML. הכנס את קוד המעקב של Google Analytics ישירות לכותרת התחתונה שלך במקום להשתמש בתוסף. או השתמש בא יישומון בפייסבוק ו יישומון לטוויטר בלי להשתמש בתוסף. פחות תוספים פירושו זמני טעינה מהירים יותר ופחות שגיאות פוטנציאליות באתר האינטרנט שלך.

טיפים לפלאגין

 • בטל והמחק את כל התוספים שאינך משתמש בהם
 • אבחן תוספים עם טעינה איטית באמצעות לשונית המפל GTmetrix
 • החלף תוספים איטיים בתוספים קלים (ראה שלושת השלבים הבאים)
 • כבה את כל הגדרות הפלאגין שאינך משתמש בהן (בדיוק כמו שהשבית את הגדרות וורדפרס שאינן בשימוש דרך השבת WP, הגדרות תוסף בודדות יכולות להוסיף גם לזמן הטעינה שלך)

8. הימנע ממפות Google

אלה הורגים את זמני העומס שלך. נסה להשתמש רק בתמונה בעמוד אנשי הקשר, או לצלם צילום מסך של המפה (מכיוון שתמונה מהירה יותר לטעינה מאשר מפה משובצת) והשתמש בקישור “פתח במפות”..

9. הימנע מפרסומות

בדיוק כמו שמפות Google דורשות מהאתר שלך למשוך משאבים מאתרים חיצוניים ולהוסיף המון בקשות לדוח ה- GTmetrix / Pingdom שלך, פרסומות הן הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות בזמני הטעינה שלך. תשכח משימוש גוגל אדסנס ולהתחיל להשתמש בקישורים של שותפים עצמאיים (הם לא רק משתלמים יותר, אלא הם גם ישאירו את זמני הטעינה שלך).

GTmetrix-פרסומות

10. השתמש בתוסף סליידר / גלריה / שיתוף חברתי מהיר

סולילוקי – תוסף מחוון קל משקל של 19 $ שהוא קל מאוד לשימוש ומחליף עבורו מחוון המהפכה או מחוון שכבה הידועים לשמצה בהאטת אתרי וורדפרס.

מטה סליידר – תוסף מחוון מינימלי בחינם עם ביקורות מעולות.

מחוון soliloquy

גלריית Envira – תוסף גלריה קל משקל של 29 דולר שתוכל להשתמש בו כדי להחליף גלריית NextGEN ו רשת חיונית שהם איטיים. Envira יש א גרסה חינמית – – אבל זה לא בא עם אלבומים, תגים, שילוב חברתי, תבניות גלריה, קישור עמוק, עימוד, מסחר אלקטרוני, הגהת תמונות וכו ‘..

FooGallery – תוסף גלריה קל משקל פופולרי בחינם עם ביקורות מעולות (5 כוכבים).

גלריית הסביבה

מניית חברת Sassy – כפתורי שיתוף חברתיים קלים עם יותר ממאה שירותי שיתוף וסימניות חברתיים וסמלים הניתנים להתאמה אישית.

שיתוף חברתי DVK – תוסף אלטרנטיבי התומך בפייסבוק, טוויטר וגוגל+.

שיתוף עצבני-חברתי

11. השבת הגדרות שאינן בשימוש כאשר WP מושבת

התקן את ה- השבת WP תוסף שעוזר לך לכבות הגדרות שאינן בשימוש בליבת וורדפרס (הצורכות מעבד) ויש לו אפשרויות נוספות להאיץ את אתר וורדפרס שלך. טיפים להלן.

 • השבת את כל ההגדרות בהן אינך משתמש
 • רעיון למחיקת דואר זבל הוא רעיון טוב
 • אימוג’ים, מפות גוגל ו- Gravatars קח זמן רב לטעון
 • פינגבקים וטרייבקים בדרך כלל לא שווה את המשאבים הנוספים
 • הגדר גרסאות של פוסטים ל- 3-5 כך שיהיה לך גיבויים, אך אינך זקוק למאות
 • אפשרויות אחרות בלשונית “בקשה” יכולות לשפר את זמני הטעינה שלך

WP- Disable- בקשות

WP-Disable-Tags-Settings

WP-Disable-Admin

/ WP-Disable-SEO.

WP-Disable-Others

12. סרטי טעינה עצלנים

סרטון יחיד בדרך כלל מוסיף 2-3 שניות לזמן טעינת הדף שלך. ה טען סרטונים עצלניים התוסף גורם לכך שמסרטונים נטענים רק לאחר שהקוראים גולשים לאורך הדף והוא הופך לגלוי.

מוטבעות YouTube קלות – אפשרות נוספת היא לטעון סרטונים רק לאחר שאנשים לוחצים על כפתור ההפעלה. אני לא מתכוון להמציא מחדש את הגלגל (ותצטרך קצת ידע בנושא קידוד), אבל עקבתי אחרי זה הדרכה להטמעת YouTube קלה. למעשה תדביק קוד כלשהו בתבנית האינטרנט שלך, תדביק עוד קוד בתקן ה- CSS שלך ואז תטמיע כל סרטון באמצעות קוד “div”. אם אתה זקוק לעזרה תוכל לקבל את המפתח שלי לעשות זאת עבורך, אבל זה כן משנה את ההבדל.

13. הגדר את ה- CDN של StackPath

CDN של StackPath מארח את האתר שלך ב -31 מרכזי נתונים ברחבי הארץ / העולם אשר מקטין את המרחק הגיאוגרפי בין השרת למבקרים. הן Cloudflare והן StackPath הם CDN, אך יותר מרכזי נתונים = מסירת תוכן מהירה יותר. זה 10 $ לחודש עם ניסיון של 30 יום.

אתה יכול (וצריך לפחות לבדוק) להשתמש גם ב- Cloudflare וגם ב- StackPath שכן בעוד ש- Cloudflare הוא בחינם, StackPath משתמש ב- SSDs (כונני מצב מוצק) עם חיבורים של 10 ג’יגה-בייט וצוות התמיכה שלהם הצליח לשפר את ציון YSlow GTmetrix שלי ב -8%. עם זאת, וודא שאתה פנה לתמיכה שלהם כדי לוודא שהוא מוגדר בצורה אופטימלית, ואז לבדוק מחדש את האתר שלך ב- GTmetrix. אם אתה רואה שיפור, שמור עליו. אם לא, בטל את תקופת הניסיון ללא תשלום. אבל זה בהחלט שווה בדיקה.

StackPath-Data-Centers

שלב 1: הירשם ל- StackPath עם ניסיון חינם למשך 30 יום כדי לראות איך אתה אוהב את זה.

שלב 2: עבור ללוח המחוונים של StackPath, לחץ על הכרטיסייה CDN וצור אתר CDN של StackPath.

StackPath-CDN-Tab

תחום StackPath-CDN

StackPath-Server-IP-address

CDN-URL-StackPath

שלב 3: העתק את כתובת ה- CDN שלך והדבק בהגדרות האפשרות אופטימיזציה משלב 3.

הגדרה אוטומטית של CDN

שלב 4: ב- StackPath עבור אל CDN → הגדרות מטמון, ולחץ על “טיהור הכל.”

StackPath-Purge-Cache

שלב 5: הפעל את האתר שלך ב- GTmetrix ו- “רשת אספקת תוכן” צריכה להיות ירוקה ב- YSlow.

CDN GTmetrix YSlow

אם אתה מרחיב פריטים ב- GTmetrix ורואה שזה קשור ל- CDN שלך, צור קשר עם צוות התמיכה של StackPath שיוכל לעזור לך לתקן אותם. יש להם תמיכה יוצאת מן הכלל.

דומיינים בחינם של קובצי Cookie

GTmetrix YSlow ללא StackPath
GTmetrix YSlow ללא MaxCDNGTmetrix YSlow עם StackPath
GTmetrix YSlow עם MaxCDN

14. מארחים את Google Analytics באופן מקומי

CAOS הוא תוסף שמתקן “למנף זיכרון מטמון בדפדפן” שתראה לעיתים קרובות ב- GTmetrix ובכלים אחרים לבדיקת מהירות. פשוט התקן את התוסף, הזן את מזהה המעקב שלך והתוסף עושה את השאר.

מינוף-ברואר-מטמון-גוגל-אנליטיקס

15. מצא את דפי הטעינה האיטיים ביותר שלך

אתה יכול להשתמש ב- Google Analytics כדי למצוא את זמני הטעינה (וההמלצות) לדפים הנצפים ביותר שלך ודפי הטעינה האיטיים ביותר. התחבר ל- Google Analytics ומשמאל, עבור אל התנהגות → מהירות אתר → הצעות מהירות. לחץ על ‘הצעות מהירות דף’ כדי לראות המלצות, אם כי הייתי אומר שההמלצות של GTmetrix בדרך כלל טובות יותר.

הצעות מהירות - גוגל-אנליטיקס

16. שמור על תוכנת וורדפרס מעודכנת

עדכן את הליבה, הנושא, התוספים והמסגרת של וורדפרס אם אתה משתמש באחד (למשל. בראשית).

עדכוני וורדפרס

עבור ל- SiteGround (מארח מספר 1 בסקרי פייסבוק)

SiteGround הוא מדורג בעקביות כמארח מספר 1 ב- סקרי פייסבוק והם עולמות טובים יותר מ- GoDaddy. הם גם כן בשימוש על ידי יוסט, את עצמי, ו המומלצת על ידי וורדפרס. אפשרות נהדרת נוספת היא קינסטה מי זה מהר, אבל יקר. אם יש לך איטי זמני תגובה של השרת בתובנות PageSpeed, התבונן באנשים שהיגרו מ- GoDaddy ל- SiteGround ופרסם את תוצאות. תבחין איך אף אחד לא עובר מ- SiteGround ל- GoDaddy כי זה שדרוג לא מבוטל.

יוסט-בטוויטר-פשוט עברנו ל- Siteground

אני משתמש בהם תוכנית GoGeek ייעודית למחצה שמגיע עם 4x יותר משאבי שרת מאשר אירוח משותף. לחץ דרך הדפים שלי כדי לראות כמה מהר הם נטענים, עיין בדו”ח GTmetrix שלי או ראה אנשים שכן היגר ופרסם זמני טעינה חדשים. הם גם כן הגירות חופשיות.

Godaddy-to-SiteGround

להלן סקרי פייסבוק על מה שאנשים חושבים שהאירוח “הכי טוב”:

סקר אירוח לשנת 2019צפה בסקר2017-וורדפרס-אירוח-סקר FBצפה בסקר או צילום מסךהמלצות אירוח על אלמנטורצפה בסקר או צילום מסךהמלצת אירוח ביולי 2019צפה בסקר או צילום מסךWordPress-Host-Poll-Aug-2018צפה בסקר או צילום מסךאירוח משותף-סקר -2017צפה בסקר או צילום מסךסקר אירוח -2019צפה בסקר או צילום מסךחברת Go-to-Hostingצפה בסקר או צילום מסךWordPress-Hosting-Poll-2017צפה בסקר או צילום מסךסקר מנוהל-אירוח-סקרצפה בסקר או צילום מסךWooCommerce-Hosting-FB-Pollצפה בסקר או צילום מסךסקר 2016-אירוח אתריםצפה בסקר או צילום מסךסקירת הסקר הטוב ביותר-וורדפרס-אירוח-ספקצפה בסקר או צילום מסךסקר האינטרנט הטוב ביותר-אירוח -2019צפה בסקר או צילום מסךסקר אירוח ידידותי ל- WPצפה בסקר או צילום מסך2016-WordPress-Hosting-FB- סקרצפה בסקר או צילום מסךאירוח מועדף על אלמנטורצפה בסקר או צילום מסךהמלצות אירוח 2018צפה בסקר או צילום מסךסקירת אירוח וורדפרס בספטמבר 2018.pngצפה בסקר או צילום מסךמנוהל-WordPress-Hosting-Poll-2017צפה בסקר או צילום מסך2019-מארחים-סקר -1צפה בסקר או צילום מסךסקר אירוח מהירותצפה בסקר או צילום מסךוורדפרס-אירוח-סקירה-יוני -1צפה בסקר או צילום מסךהמלצת אתרצפה בסקר או צילום מסך2014-מנוהלת-וורדפרס-אירוח-FB-סקרצפה בסקר או צילום מסךסקירת הספק הטוב ביותר-אירוח-ספקצפה בסקר או צילום מסךסקר אירוח-פברואר 2019צפה בסקר או צילום מסךאירוח-המלצות-סקירהצפה בסקר או צילום מסך

Bluehost לעומת SiteGround

סקר מארח האינטרנט של וורדפרסצפה בסקר או צילום מסך

הם מומלצים על ידי וורדפרס:

SiteGround-מומלץ-WordPress-Host

ועל ידי איביקה מי מנהל את וורדפרס מזרז את קבוצת הפייסבוק עם 16,000+ חברים.

כלים מומלצים להאצת וורדפרס

כמה חוטים:

SiteGround לעומת Godaddy טוויטר

גודאדי לאתר הסביבתי

גודדי לגירת אתר

גודדי לאתר מהיר יותר

גודדי לאתר מהיר יותר לאתר

גודדי לגירת אתר

EIG-to-SiteGround

SiteGround-migration

ל- SiteGround יש 3 תוכניות:

אתר וורדפרס ב- SiteGround

תוכניות גבוהות יותר כוללות יותר משאבי שרת (גורם מס ‘1 במדריך האופטימיזציה של וורדפרס). הנה ה תרשים השוואה מלא, אבל GrowBig מעניק לך בערך פי 2 משאבי שרת יותר מ- StartUp, ו- GoGeek הוא אירוח ייעודי למחצה מה שנותן לך עוד יותר. GrowBig ומעלה מגיעה עם הגירה חופשית, שלב, מטמון מתקדם ויכולת לארח אתרים מרובים. GoGeek מגיע עם תמיכה עדיפות. אירוח הענן שלהם הוא די קפיצת המחיר במחיר של $ 80 לחודש.

אתה יכול לראות את זה על שלהם דף תכונות:

SiteGround-Server-Resources-השוואה

אני משתמש ב- SiteGround מכיוון:

 1. ה- GTmetrix שלי + פינגדום הדוחות מדברים בעד עצמם
 2. העמודים שלי נטענים באופן מיידי (לחצו דרכם אם תרצו)
 3. מהיר טכנולוגיית מהירות (PHP 7.3, NGINX, אופטימיזציית SG, Cloudflare)
 4. מומלץ על ידי יוסט, וורדפרס, איביקה מ מהירות וורדפרס
 5. השרתים של SiteGround הם מהירים מאוד ולא עמוס באנשים כמו GoDaddy
 6. צ’אט חי הוא מיידי ונענה על הכרטיסים הרבה יותר מהר מאשר GoDaddy
 7. הם מגנים על האתר שלך מפני האקרים / תוכנות זדוניות, בעוד GoDaddy לא
 8. לבלוג שלי יש מעולם לא ירד מ שגיאות אקראיות אנשים מקבלים עם GoDaddy
 9. השדרוג ל- PHP 7.2 הוא בחינם (שלא כמו GoDaddy) והם אינם מכילים תוספים לרשימה שחורה
 10. GrowBig מגיע עם מקורות אחסון, יותר אחסון ויותר משאבי שרת (גלול מטה אל “אנו מקצים את המשאבים הדרושים לך” וברחף מעל שרת כרטיסייה)
 11. GoGeek מגיע עם משאבים רבים יותר של שרתים, אחסון, תמיכה בעדיפות
 12. הגירות חינם, תוסף מעביר – –, ו ערבות 30 יום להחזר הכסף
 13. הרבה שבחים על Reddit, שיחות בפייסבוק, טוויטר, TrustPilot
 14. עוד שבחים בפייסבוק: מספר 1, מס ‘2, מס ‘3, מס ‘4, מספר 5, מס ‘6, מס ‘7מס ‘8, מס ‘9, מס ’10מספר 11
 15. לקוחות GoDaddy שעברו לאתר SiteGround: מספר 1, מס ‘2מס ‘3, מס ‘4, מספר 5, מס ‘6מס ‘7, מס ‘8, מס ‘9, מס ’10, מספר 11, מספר 13, # 14, מס ’15, מס ’16, מס ’17, מס ’18, מס ’19, מס ’20, מספר 21, מס ’22, מס ’23, מס ’24

הצהרת סניפים – אם אתה נרשם ל- SiteGround באמצעות שלי קישור סניף אני אתרום נתח טוב ללא עלות. כל שנה אני תורם 3,000 דולר לקמפיינים של GoFundMe (2018 אמורה הייתה להאכיל את הרעבים בדנבר, 2017 הייתה לצלב האדום בהוריקן הארווי). התמיכה שלך עוזרת ואני מעריך אותה באמת. כך או כך, הייתי נמנע מ- GoDaddy – הצטרף לכמה קבוצות בפייסבוק ולראות את שיחות, סקרים, ציוצים, ו אנשים Who היגר מ GoDaddy ל- SiteGround. אני מסרב להמליץ ​​על GoDaddy לאף אחד – השרתים שלהם הם עמוס באנשים, נגוע בתוכנה זדונית, ויש להם מייסד תומך SOPA + ציד פילים. עשה את שלך מחקר ותראו מי יוסט משתמש כרגע.

OMM-On-SiteGround

אנשים בדרך כלל נודדים בגלל שלהם טכנולוגיית מהירות יכול לחתוך זמני עומס לשניים:

מעבר ל- SiteGround

הגירת זמן טעינת אתר

Bluehost ל- SiteGround GTmetrix

HostGator ל- SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround תובנות מהירות Google PageSpeed

100 ציון מושלם ב- SiteGround

בראשית האתר

המהירות הניתנת על ידי SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

זמני טעינה מופחתים עם אתר

זמני תגובה חדשים באתר

HostGator להעברת אתר

זמני תגובה של אתר Site סביב ג'ומלה

עבר לאירוח אתרים

אתר רקטת אתר דמיין קומבו

ג'ומלה GTmetrix באתר

תובנות מהירות של SiteGround Page

אתר סביב ג'ומלה

זמני טען מופחתים של SiteGround

אירוח מהיר ב- SiteGround

תוצאות Pingdom חדשות באתר

זמן תגובה חדש ל- SiteGround

שיפור זמן תגובה של SiteGround

קבל אירוח מ- SiteGround

SiteGround הוא נהדר משותף אפשרות אירוח. אם אתה מחפש משהו אפילו מהיר יותר (אירוח ענן מנוהל), דרכי ענן הדבר הטוב ביותר שלך הוא החל מ- $ 10 לחודש עבור הפופולרי ביותר שלהם תוכנית DigitalOcean. התמיכה אינה טובה כמו SiteGround (כרטיסים יכולים לארוך שעתיים) אלא שרתי Cloudways לעלות על ביצועים טובים יותר SiteGround, WP Engine ותפוצץ את GoDaddy, EIG ו- A2 מהמים. להלן ציוצים של אנשים שהיגרו ל- Cloudways ופרסמו את התוצאות שלהם: מספר 1, מס ‘2, מס ‘3, מס ‘4, מספר 5, מס ‘6, מס ‘8, מס ‘9, מס ’10.

המלצות אירוח בפייסבוק

סקר WooCommerce אירוח ענן VPS

סקירת אירוח ענן VPS

הצעות לאירוח וורדפרס

צפו באירוח וורדפרס מנוהל ב- Cloudways

קרא את מדריך המהירות המלא של וורדפרס שלי

אם אתה מחפש טיפים נוספים בכדי להפוך את אתר WordPress שלך לטעון מהר יותר, בדוק את שלי מדריך מהירות וורדפרס שיש לו יותר מ -400 תגובות ועזרו למספר אנשים לבצע אופטימיזציה לאתר שלהם כדי לטעון 400% מהר יותר. עברתי על הרבה מהטיפים אבל אם אתה עדיין מתמודד עם אתר וורדפרס איטי ב- GoDaddy, אני תמיד מעדכן אותו עם דברים טובים חדשים..

מדריך אופטימיזציה למהירות של וורדפרס

קבל עזרה ממיטוב המהירות של וורדפרס שלי

Pronaya הוא מפתח WordPress שמצאתי עליו freelancer.com שחי בבנגלדש ומתמחה באופטימיזציית מהירות וורדפרס (כן, הוא טוב ממני). עבדתי איתו למעלה מחמש שנים והוא זה שעזר לי לייעל את האתר שלי כדי לטעון כל כך מהיר ומרבים מאתרי לקוחות כדי לטעון 500% מהר יותר. הוא 40 $ לשעה (בדרך כלל פרויקטים רצים 300 – 400 $) ויש לו ביקורת מושלמת על 5 כוכבים בפרופיל הפרילנסר שלו. עבדתי עם למעלה מ 20 פרילנסרים בחו”ל והוא זה אליו אני פונה תמיד לצורך מהירות ופיתוח וורדפרס מתקדמים.

כיצד לשכור Pronaya – הירשם ל חשבון פרילנסר ולחפש משתמש BDkamol. ודא שהאפשרות “משתמשים מקוונים” אינה פעילה, או שלחו אותו בדוא”ל לכתובת [email protected] בירורים רציניים בלבד, אנא אל תגידו לו שאתם מצפים לציון של 100% כשאתם משתמשים באירוח איטי, נושא וורדפרס מנופח והמון תוספים. אנא עיין ב מדריך מהירות וורדפרס וודא שאתה מתארח באירוח טוב ומזער את הפלאגינים לפחות (תודה !!!).

Pronaya-Kumar-S-Reviews

שאלות נפוצות

&# x2705; האם GoDaddy הבעיה?

ככל הנראה, הם הצפיפו את השרתים שלהם ודורגו באופן גרוע בסקרים של 40+ בפייסבוק. מבחינת המהירות, GoDaddy הוא אחת מבין אפשרויות האירוח הגרועות ביותר שתוכלו לעשות.

&# x2705; כיצד אתה בודק אם זמני התגובה האיטיים של השרת פועלים?

הפעל את האתר שלך באמצעות Google PageSpeed ​​Insights כדי לבדוק את זמן התגובה של השרת שלך. זה צריך להיות פחות מ 200 מטר.

&# x2705; מה הדרך הקלה ביותר לשפר את זמני הטעינה ב- GoDaddy?

שדרג ל- PHP 7.2 בחשבון GoDaddy שלך, התקן את התוסף Autoptimize, הגדר את ה- CDN החינמי של Cloudflare, נקה את מסד הנתונים שלך באמצעות WP-Optimize והשתמש בתוסף לאופטימיזציה של תמונות כמו ShortPixel. הימנע מכל תוספים הצורכים מעבד גבוה ומוצגים מספר פעמים בדוח ה- GTmetrix שלך. אני גם יוצר רשימה של 65+ תוספים איטיים כדי להימנע מהם.

&# x2705; האם אתה יכול להשתמש בתוסף מטמון עם GoDaddy?

לא, GoDaddy משתמש במערכת מטמון מובנית משלהם ותוספי מטמון של רשימות שחורות. הבעיה עם זה היא שהתוספים במטמון עושים הרבה יותר מהירות שלך מאשר סתם מטמון.

&# x2705; מדוע GoDaddy צפוף מדי על השרתים שלהם?

לקצץ בעלויות. GoDaddy ידוע בהיותו דבר אחד (זול) ומיועד למשתמשים מתחילים באתר. רוב המשתמשים המנוסים המצטרפים לקבוצות פייסבוק הקשורות לוורדפרס ומחקרים יותר יודעים כי יש אפשרויות טובות יותר.

&# x2705; מהו הכלי הטוב ביותר לבדיקת מהירות?

GTmetrix הוא הכלי הטוב ביותר לקבלת המלצות ספציפיות לשיפור המהירות, ומציאת תמונות או תוספים ספציפיים שצריך לייעל. Google PageSpeed ​​Insights הוא בעיקר טוב למדידת זמני התגובה של השרת.

לכן…. האם זה עבד?
ספר לי את ציוני ה- Pingdom / GTmetrix החדשים שלך בתגובות! או אם אתה זקוק לעזרה בתיקון אירוח הוורדפרס האיטי של GoDaddy, השאר תגובה ואשמח לעזור בכל מה שאני יכול. אם זה קשור לתוסף / כלי שציינתי, זכור שיש להם גם תמיכה משלהם 🙂

אנא שתפו אם אהבתם את ההדרכה הזו – אני מעריך את זה!

אה, והנה המייסד של GoDaddy, בוב פרסונס:

בוב פרסונס גודאדי

bob-parsons-GoDaddy

לחיים,
טום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector