כיצד להפחית את השימוש במעבד ב- HostGator (מגבלות רוחב הפס / מצערת הגורמים לשגיאות 503 שירות לא זמינות)

מגבלות רוחב הפס מתרחשות כאשר לתוכנית האירוח שלך אין די משאבי שרת כדי להכיל את התוספים, התמונות, העיצוב ודברים אחרים שעלולים לגרום למעבד גבוה. אתה יכול להשתמש AWstats (מובנה ב- HostGator cPanel שלך) תוסף לפקח על שאילתה כדי למצוא את המקור, אך הדרכה זו מציגה את הפתרונות הנפוצים ביותר (עברתי יתר על המעבד בעצמי).


פשוט ראש בראש, HostGator זה נורא. הם הגבלת השימוש במעבד ויש להם זמני תגובה איטית בשרתים. רק תסתכל על סקרי פייסבוק או לקרוא כמה שיחות ב- קבוצת הפייסבוק של אירוח וורדפרס. הם בבעלות EIG וירדו לגמרי במורד. אם אתה רוצה להפסיק לחרוג ממגבלות רוחב הפס, מדריך זה יעזור, אבל הייתי עובר ל- SiteGround או Cloudways. אני משתמש SiteGround (אתה יכול להציג את GTmetrix /פינגדום דווח עם <זמני טעינה של 1).

1. שדרג ל- PHP 7.2

שדרוג ל- PHP 7.1 או 7.2 יכול להפוך את האתר שלך למהיר משמעותית, תוך צמצום השימוש במעבד. זה נכון במיוחד אם לא שדרגתם גרסאות PHP לזמן מה (או שמעולם לא עשית זאת).

שלב 1: ב- HostPator cPanel, בחר את בורר PHP.

HostGator-PHP-Selector

שלב 2: בחר גרסת PHP חדשה יותר (ככל שגבוה יותר, מהיר יותר).

שדרוג PHP של HostGator

שלב 3: בדוק שגיאות באתר שלך. אם אתה רואה שגיאות, רוב הסיכויים שאתה מפעיל תוספים שאינם תואמים לגרסת ה- PHP החדשה יותר. במקרה זה, הפעל את ה- תוסף בודק תאימות PHP כדי לראות אילו תוספים אינם תואמים. עליך למחוק תוספים אלה (ולהחליף אותם בתוספים שנשמרים טוב יותר) או לחזור לגירסת PHP קודמת..

בודק תאימות PHP

שלב 5: תהנה מהאתר שלך שאמור להיות מהיר הרבה יותר.

מדדי PHP של וורדפרס

2. הורידו משאבים ל- CDN של Cloudflare

פריקה קבצים כבדים ל- Cloudflare 200+ מרכזי נתונים מפחית מאוד את העומס בשרת משלך. ה- CDN של Cloudflare הוא בחינם ופשוט למדי להתקנה, פשוט עקוב אחר ההוראות שלהלן.

שלב 1: הירשם ל- Cloudflare (תוכנית בחינם).

שלב 2: הפעל את הסריקה ובסופו של דבר תגיע לדף עם 2 שרתי שמות.

שרתים בענן

שלב 3: התחבר לחשבון HostGator שלך > דומיינים > אפשרות הילוכים > שנה שרתי שמות.

שלב 4: החלף את שרתי השמות של HostGator עם אלה ש- Cloudflare סיפק לך.

שרתי שמות של HostGator

3. בקרת ממשק API של דופק הלב של WordPress

ממשק ה- API של WordPress Heartbeat פועל ברקע של לוח הניהול שלכם באופן אוטומטי. הוא מציג התראות על תוספים בזמן אמת, כאשר משתמשים אחרים עורכים פוסט ומשימות אחרות רעבות משאבים. זה יוצר בקשה כל 15-30 שניות, ולכן עדיף להשבית אותה כדי לחסוך ברוחב הפס. התקן את ה- תוסף בקרת פעימות לב ולהגדיר אותו לשנות ה -60, או יותר טוב, השבת אותו לחלוטין.

כמה תוספי מטמון כמו יש ל- WP Rocket אפשרות לבקרת פעימות לב.

בקרת WP-Rocket-Heartbeat

4. נקה את מסד הנתונים שלך

מסד נתונים מנופח יכול להאט את האתר שלכם וגם לצרוך רוחב פס. התקן את ה- תוסף WP-Optimize ותזמן אותו להפעלה כל 1-2 שבועות, תוך שמירה על מסד הנתונים נקי ונקי.

WP-Optimize Database Clean

5. השתמש בתוסף Cache נהדר

כל השלושה חשובים במיוחד:

 • אם אתה משתמש בתוסף מטמון
 • איזה תוסף מטמון שאתה משתמש בו
 • האם ההגדרות מוגדרות בצורה אופטימלית

אם אתה יכול להרשות לעצמך 49 $ לשנה, רקטת WP דורג תוסף המטמון מספר 1 בסקרים מרובים של פייסבוק. הסיבה לכך היא שמדובר בתכונות רבות שרוב התוספים למטמון אינם (ראה להלן). אחרת, יהיה עליכם להתקין כ 6 תוספים נוספים בכדי לקבל תכונות אלה, כאשר ל- WP Rocket יש את כולם מובנים, מה שמקטין את מספר התוספים באתר שלכם. אם אתה משתמש בפלאגין מטמון אחר, תרצה לחקור אילו תכונות מגיעות לתוסף זיכרון מטמון ספציפי, התקן את התוספים האלה אם הוא אינו תומך בהם.

 • ניקוי בסיסי נתונים (מובנה ל- WP Rocket, או שימוש אופטימיזציה של WP)
 • בקרת פעימות לב (מובנית ל- WP Rocket, או שימוש בקרת פעימות לב)
 • לטעון תמונות / קטעי וידאו עצלנים (מובנה ל- WP Rocket, או להשתמש WP YouTube Lyte)
 • מארח את גוגל אנליטיקס באופן מקומי (מובנה ל- WP Rocket, או השתמש CAOS עבור אנליטיקס)
 • מארח גופנים של גוגל באופן מקומי (מובנה ל- WP Rocket, או השתמש CAOS לגופנים, או SHGF)
 • שילוב עם Cloudflare + CDNs אחרים (מובנה ל- WP Rocket, או שימוש CDN Enabler)

סקר תוסף המטמון הטוב ביותר לשנת 2016

סקר תוספי זיכרון המטמון לשנת 2019

סוויפט נגד רקטת WP

סקר תוסף המטמון לשנת 2016

סקר תוספי המטמון הטוב ביותר 2018

טיל wp לעומת מטמון totla של w3

ל- WP Rocket יש יותר תכונות מאשר תוספי מטמון אחרים:

תכונות WP-Rocket

אם אינך יכול להרשות לעצמך WP Rocket, אני ממליץ על כך ביצועים מהירים או מטמון מהיר ביותר של WP.

6. קבע את התצורה של הגדרות תוסף מטמון אופטימלי

כתבתי הדרכות לתוספי המטמון הפופולריים ביותר. חשוב מאוד לקבוע את התצורה בצורה אופטימלית … אפילו הגדרה פשוטה אחת (למשל, מטמון אובייקטים) יכולה להשפיע מאוד על זמני הטעינה.

 • הדרכת רקטות WP (פרמיה מומלצת)
 • הדרכה לביצועים מהירים (מומלץ בחינם)
 • הדרכה מהירה ביותר של WP
 • W3 Tache Total Cache Tutorial
 • הדרכת WP Super Cache
 • בצע אוטומציה של הדרכה

7. ביטול תוספי מעבד גבוהים

יותר מדי תוספים (או תוסף מעבד יחיד אחד גבוה) יכולים להרקיע את רוחב הפס מהר. תוספי מעבד נפוצים גבוהים כוללים שיתוף חברתי, סטטיסטיקות, גיבוי, צ’אט חי, בוני דפים ותוספי פוסט קשורים. עליך למחוק אותם, להחליף אותם בתוספים קלים (יתכן שתצטרך לעשות מחקר), או שתצטרך תוכנית אירוח עם מספיק משאבי שרת כדי להתאים אותם. תודה לך איביקה מה- וורדפרס מזרז את קבוצת הפייסבוק על התחלת זה רשימה.

 1. הוסף זאת
 2. ניטור הונאות של קליקים של AdSense
 3. לוח אירועים של כל אחד
 4. גיבוי באדי
 5. בונה בונה
 6. מפות WordML של גוגל XML טובות יותר
 7. בודק קישור שבור (השתמש בדק קישור של ד”ר)
 8. קשר קבוע עבור וורדפרס
 9. טופס יצירת קשר 7
 10. פוסטים קשורים להקשר
 11. Digi קישורים אוטומטיים
 12. מערכת הערות Disqus
 13. דיווי בונה
 14. רשת חיונית
 15. צפה ברשימה המלאה של 65 תוספים איטיים

אתה יכול גם להשתמש בכרטיסייה מפל GTmetrix (או מוניטור שאילתה) כדי למצוא את התוספים האיטיים ביותר שלך:

תוסף WordPress איטי

אם אתה מתכנן להשתמש בתוספים רעבי משאבים, בהכרח תצטרך לשדרג את תוכנית HostGator שלך (שלהם תכנית עסקית הוא טוב יותר, ה- VPS שלהם אפילו טוב יותר אבל אם אתה מוציא כסף כזה, יהיה לך טוב יותר עם SiteGround, Cloudways, Kinsta או WP Engine).

8. ביטול משאבים חיצוניים

משאבים חיצוניים כמעט בלתי נמנעים. הטמעת סרטון יוטיוב, ציוץ, שימוש בתוסף חברתי המתחבר לפייסבוק, גופנים של גוגל, הפעלת AdSense … אלה יפיקו בקשות נוספות וככל הנראה יופיעו בדוחות GTmetrix / Pingdom שלכם. להלן מספר טיפים מהירים:

קבע מראש בקשות DNS
במקרים בהם עליכם להשתמש במשאבים חיצוניים, תוכלו לבחור אותם מראש. זה עוזר לדפדפנים לצפות אותם וטוען אותם מהר יותר. לוק יצר רשימה נחמדה של תחומים נפוצים לבחירה מראש כולל מפות גוגל, גופנים, אנליטיקס, YouTube (בעת הטמעת סרטונים), דיסקוס ועוד.

רשימת קדימות-DNS-בקשות

ל- WP Rocket אפשרות לביטוי מראש:

בקשות מראש-DNS-DNS

אחרת אתה יכול להוסיף אותו לכותרת שלך:

9. הגישו תמונות בקנה מידה

אם אתה רואה הצג שגיאות תמונה בקנה מידה ב- GTmetrix זה אומר שאתה צריך לשנות את גודל התמונות הגדולות. GTmetrix אומר לך אילו תמונות צריך לשנות את גודל הממדים הנכונים שלהן, אך הוא מציג רק תמונות לא מאופיינות עבור העמוד הבודד שאתה בודק. אם יש לך מידות תמונה נפוצות (סליידרים, ווידג’טים, קרוסלה, תמונות בלוג רוחב מלא) אתה יכול ליצור גיליון לרמאות על כל הממדים שלהם. ואז לחתוך / לשנות את גודל התמונות לפני העלאתן. זה יכול לחסוך לך זמן ומעבד.

הגש תמונות בקנה מידה

10. דחוס ללא אובדן תמונות

המשמעות היא שאתה צריך לדחוס אותם ללא הפסד (ShortPixel הוא גדול). קבע את רמת הדחיסה, ואז אופטימיזציה של תמונות זוגיות בספריית המדיה שלך כדי לוודא שאתה מרוצה מהאיכות. אם כן, תוכלו לבצע אופטימיזציה של תמונות בכמויות גדולות, ולדחוס אוטומטית תמונות לאחר העלאה.

אופטימיזציה-תמונות-gtmetrix

11. חסום בוטים זבל

אלה הרבה יותר נפוצים ממה שאתה חושב.

compute.amazonaws.com היכה את האתר שלי כל שלוש שניות וניקז את המעבד על כלום פשוט. אם לא בדקת לראות אילו בוטים מכים באתר שלך, הייתי עושה זאת ב 100%.

להתקין גדר המילים ולהשתמש בהם דוח תנועה חי לראות את כל הבוטים המכות באתר שלך בזמן אמת.

Live-Traffic-Report-Wordfence

רשמו את כל שמות המארחים שנראים חשודים ופוגעים באתר שלכם לעיתים קרובות. גוגל, ובדוק אם אנשים אחרים מדווחים עליהם כספאם. אם כן, עבור אל הגדרות החסימה של Wordfence (אתה יכול גם להשתמש כללי חומת אש של Cloudflare) ולחסום את בוטוטי הספאם כאן. הקפד להשתמש בכוכבית בכדי לחסום את כל הווריאציות של אותו בוט. בדוק את יומן החסימה שלך וצפה בבוטים חסומים. אם האתר שלך נפגע לעתים קרובות מרובוטי ספאם, זה יכול לחסוך הרבה רוחב פס.

שלטון חסימת Wordfence

ל- Wordfence יש גם הגדרות הגבלת דירוג. זה מגביל / חוסם את הסורקים (ובני האדם) מלהגיש בקשות מוגזמות, חוסם את הסורקים של גוגל מזויף ומשפר את האבטחה ב- 404 עמודים. ההגדרות שלהלן הן אותן שהמליצו על ידי Wordfence בדף המגביל את התעריף.

הגבלת קצב הגדר

אלטרנטיבה אחרת היא להתקין את ה- תוסף Blackhole For Bots.

חור שחור לבוטים רעים

12. אפשר הגנת Hotlink

הגנת Hotlink מונעת מאנשים להעתיק שלך תמונות והדבקתן שלהם אתר האינטרנט, שצורך רוחב פס מכיוון שאתה עדיין מארח את התמונות האלה. בדרך כלל זה קורה רק אם יש באתר שלך תמונות באיכות גבוהה (למשל צילום). עקוב אחר אלה הוראות:

 1. התחבר ל- cPanel ולחץ על הגנת HotLink.
 2. ודא ששם הדומיין שברצונך להגן נמצא בתיבה שנקראת “כתובות URL לאפשר גישה”.
 3. בתיבה שנקראת “חסום גישה ישירה לתוספים אלה”, ספק את התוספים שעבורם תרצה לחסום.
 4. אנו ממליצים לסמן את התיבה “אפשר בקשות ישירות”..
 5. דלג על התיבה “הפנה מחדש לבקשה לכתובת URL זו” ולחץ על שלח.

Cloudflare יש גם אפשרות עבור הגנת קישור חם בתוך ה גירוד מגן גירוד:

הגנה על קישור לינק של Cloudflare

13. בדוק את AWstats כדי למצוא את מקור ה- CPU הגבוה

AWstats הוא מובנה בקטע הסטטיסטי של HostPator cPanel ויכולים לעזור לך לזהות את מקור ה- CPU הגבוה. זה אומר לך בדיוק כמה רוחב הפס נצרך על ידי בוטים, תמונות ואלמנטים אחרים. זכור, אתה יכול לחסום בוטים של דואר זבל באמצעות Wordfence או עם התוסף Blackhole For Bad Bots, ותוכל לבצע אופטימיזציה של התמונות שלך באמצעות כלים כמו GTmetrix ו- ShortPixel.

רובוטים-עכבישים-רוחב פס

14. בדוק את זמני התגובה של השרת

זמני התגובה האיטיים של השרת אף פעם לא טובים עבור מעבד, זמני טעינה או כל דבר אחר. הפעל את האתר שלך תובנות מהירות של Google Page ולבדוק אם לשפר את זמן התגובה של השרת מופיע בדוח שלך.

זמני התגובה של המעבד והשרת עוברים יד ביד. אם עברת את ההדרכה שלי ואתה עדיין משתמש במעבד גבוה ב- HostGator, אתה בטח יודע מה הבעיה – זה HostGator.

צמצם את זמן התגובה של השרת

15. קבל אירוח טוב יותר

HostGator מבאס.

הם דורגו בצורה גרועה מאוד בסקרי הפייסבוק ואנשים מתלוננים כל העת על זמני התגובה האיטיים של השרת שלהם, על גבולות רוחב הפס וכמובן התמיכה הרעה שלהם ושעות הפעילות הקיימות שלהם.

אני משתמש SiteGround ויש זמני תגובה 200 מילימטרים עם ציוני 100% GTmetrix ו -4 S זמני טעינה של פינגדום. בצע בדיקת אירוח, הרץ בדיקות משלך או לחץ על דפי הטעינה המהירה שלי. הם דורגו כמארח מספר 1 ב 26 סקרים בפייסבוק והם טובים יותר מעולמות EIG (Bluehost, HostGator), קדימה אבא, ומארחים אחרים שאורזים יותר מדי אנשים באותו שרת. היו הרבה אנשים Who היגר ופרסם תוצאות ב פייסבוק ו טוויטר. ציוץ לאחר ציוץ, הודעה לאחר הודעה, סקר לאחר סקר לאחר סקר, רצון אירוח מהיר יותר לתקן זמני תגובה איטית. הם כן המומלצת על ידי וורדפרס, לעשות הגירות חופשיות, ואני משתמש בהם תוכנית ייעודית למחצה.

סקר אירוח לשנת 2019צפה בסקר2017-וורדפרס-אירוח-סקר FBצפה בסקר או צילום מסךהמלצות אירוח על אלמנטורצפה בסקר או צילום מסךהמלצת אירוח ביולי 2019צפה בסקר או צילום מסךWordPress-Host-Poll-Aug-2018צפה בסקר או צילום מסךאירוח משותף-סקר -2017צפה בסקר או צילום מסךסקר אירוח -2019צפה בסקר או צילום מסךחברת Go-to-Hostingצפה בסקר או צילום מסךWordPress-Hosting-Poll-2017צפה בסקר או צילום מסךסקר מנוהל-אירוח-סקרצפה בסקר או צילום מסךWooCommerce-Hosting-FB-Pollצפה בסקר או צילום מסךסקר 2016-אירוח אתריםצפה בסקר או צילום מסךסקירת הסקר הטוב ביותר-וורדפרס-אירוח-ספקצפה בסקר או צילום מסךסקר האינטרנט הטוב ביותר-אירוח -2019צפה בסקר או צילום מסךסקר אירוח ידידותי ל- WPצפה בסקר או צילום מסך2016-WordPress-Hosting-FB- סקרצפה בסקר או צילום מסךאירוח מועדף על אלמנטורצפה בסקר או צילום מסךהמלצות אירוח 2018צפה בסקר או צילום מסךצפה בסקר או צילום מסךמנוהל-WordPress-Hosting-Poll-2017צפה בסקר או צילום מסך2019-מארחים-סקר -1צפה בסקר או צילום מסךסקר אירוח מהירותצפה בסקר או צילום מסךוורדפרס-אירוח-סקירה-יוני -1צפה בסקר או צילום מסךהמלצת אתרצפה בסקר או צילום מסך2014-מנוהלת-וורדפרס-אירוח-FB-סקרצפה בסקר או צילום מסךסקירת הספק הטוב ביותר-אירוח-ספקצפה בסקר או צילום מסךסקר אירוח-פברואר 2019צפה בסקר או צילום מסךאירוח-המלצות-סקירהצפה בסקר או צילום מסך

Bluehost לעומת SiteGround

סקר מארח האינטרנט של וורדפרסצפה בסקר או צילום מסך

אנשים בדרך כלל נודדים בגלל שלהם טכנולוגיית מהירות יכול להשתפר זמני תגובה של השרת במספר שניות. הנה כמה אנשים שהיגרו ל- SiteGround ופרסמו את התוצאות שלהם.

מעבר ל- SiteGround

הגירת זמן טעינת אתר

Bluehost ל- SiteGround GTmetrix

HostGator ל- SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround תובנות מהירות Google PageSpeed

100 ציון מושלם ב- SiteGround

בראשית האתר

המהירות הניתנת על ידי SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

זמני טעינה מופחתים עם אתר

זמני תגובה חדשים באתר

HostGator להעברת אתר

זמני תגובה של אתר Site סביב ג'ומלה

עבר לאירוח אתרים

אתר רקטת אתר דמיין קומבו

ג'ומלה GTmetrix באתר

תובנות מהירות של SiteGround Page

אתר סביב ג'ומלה

זמני טען מופחתים של SiteGround

אירוח מהיר ב- SiteGround

תוצאות Pingdom חדשות באתר

זמן תגובה חדש ל- SiteGround

שיפור זמן תגובה של SiteGround

אני על שלהם תוכנית GoGeek ייעודית למחצה עם זמן טעינה של .5 שניות ב- GTmetrix …

2019-GTmetrix-דו

OMM-On-SiteGround

ל- SiteGround יש 3 תוכניות:

אתר וורדפרס ב- SiteGround

תוכניות גבוהות יותר כוללות יותר משאבי שרת (גורם מס ‘1 במדריך האופטימיזציה של וורדפרס). הנה ה תרשים השוואה מלא, אבל GrowBig מעניק לך בערך פי 2 משאבי שרת יותר מ- StartUp, ו- GoGeek הוא אירוח ייעודי למחצה מה שנותן לך עוד יותר. GrowBig ומעלה מגיעה עם הגירה חופשית, שלב, מטמון מתקדם ויכולת לארח אתרים מרובים. GoGeek מגיע עם תמיכה עדיפות. אירוח הענן שלהם הוא די קפיצת המחיר במחיר של $ 80 לחודש.

אתה יכול לראות את זה ב- דף תכונות

תרשים SiteGround-Server-Resources

קרא בעצמך:

זמן תגובה של שרת HostGator

משוב של HostGator

HostGator-vs-SiteGround

HostGator-to-SiteGround

מארח אינטרנט מועדף

שאלות נפוצות

&# x2705; מה גורם למעבד גבוה?

מעבד גבוה בדרך כלל נגרם על ידי שרת איטי, תוספים רעבי משאבים, עלייה בתעבורת האתר, לא באמצעות CDN ואתרים שאינם מותאמים למהירות..

&# x2705; איך מפחיתים מעבד?

שדרג לגרסת PHP הגבוהה ביותר הזמינה ב- HostPator cPanel שלך, הגדר תוסף מטמון (אני ממליץ על WP Rocket), הגדר את ה- CDN החינמי של Cloudflare, התקן את התוסף Heartbeat Control, נקה את בסיס הנתונים שלך באמצעות WP-Optimize ואחד את התוספים שלך..

&# x2705; מהן מגבלות המעבד של HostGator?

בדף משאבי ה- CPU של HostGator הם חוסכים שיש להם מגבלת שימוש במעבד של 25%, וכי אתה יכול לחרוג ממגבלה זו למשך לא יותר מ- 90 שניות..

&# x2705; האם HostGator הבעיה?

HostGator דורג בצורה לא טובה בסקרים של פייסבוק והוא ידוע כמי שיש לו שרתים איטיים אם אתה מבצע מחקר שלך בקבוצות פייסבוק. תראו אנשים שהיגרו מ- HostGator למארחים אחרים ותראו שיש בהחלט אפשרויות טובות יותר.

&# x2705; האם החלפת המארחים תתקן את בעיית המעבד?

לכל מארח מגבלות מעבד. עליך ללמוד כמה מעבד מגיע עם תוכנית האירוח החדשה שלך שעלולה להיות פוטנציאלית ולהשוות אותה לתוכנית HostGator הנוכחית שלך. אם יש לו יותר, עליו לתקן את הבעיה.

מקווה שזה עזר.

לחיים,
טום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map