סקירת אירוח וורדפרס ב- SiteGround: סקירה מס ‘1 ב- 34+ סקרי פייסבוק (מהיר מאוד לאירוח משותף) אך מחירי החידוש גבוהים

בתור שלוחה סופר של SiteGround, הפניתי אליהם אלפי אנשים.


אבל זו גם אחריותי להזהיר אנשים על החסרונות (מחירי חידוש וכמויות יתר של המעבד) ולנסות לשמור על הביקורות שלי ככל הניתן. זו הסיבה שתראו דברים כמו סקרי פייסבוק, ציוצים, ו תשובות Reddit בסקירת הוורדפרס של WordGround זו.

SiteGround היה קרוב למארח המושלם שתוכלו להשיג – מהירות, זמן עבודה, תמיכה, תכונות ותמחור היו כולם פנומנליים. עד היום יש לי <זמני תגובה 200 שרתים ו- GTmetrix מדהים ו דו”ח פינגדום. אתר הוורדפרס שלי נטען במהירות בטירוף (לחץ על הדפים שלי אם תרצה) ונפל רק פעם בשנתיים – למשך כשלוש דקות.

אבל אז … הם העלו את מחירי ההתחדשות שלהם.

חבר’ה, זה היה בלתי נמנע! טוב, מהיר, זול – בחר 2. SiteGround לא רצה לצפוף את השרתים שלהם כמו EIG + GoDaddy, ועדיין יש להם את התמיכה הטובה ביותר בענף. הצוות שלהם עובד ללא הפסקה על פרסום תכונות חדשות שהופכות את אתרי הלקוחות למהירים ובטוחים יותר, שתוכלו לראות בהם עמוד בפייסבוק. מעטים מארחים שעושים זאת כמו SiteGround.

זה עשה חלופות כמו Cloudways DigitalOcean מושך יותר שמנוהל אירוח בענן (מהיר יותר מאשר משותף) ומתחיל ב- $ 10 לחודש. רוב האנשים שעוזבים את SiteGround הולכים ל- Cloudways. אז האם אתה מוכן לשלם עבור מארח מהשורה הראשונה עם מחירי חידוש גבוהים אך מהירות / תמיכה / uptime נהדר? או שאתה רוצה מהירות טהורה (אך תמיכה בינונית) בפלטפורמת ענן מנוהלת תמורת תשלום קבוע ב- Cloudways? אלה שתי האפשרויות הטובות ביותר בטווח מחירים זה.

לא משנה מה תעשו, הימנעו מ- EIG, GoDaddy ומארחים זולים אחרים – אפילו A2 Hosting הוא צעד גדול מתחת ל- SiteGround. כמו שאמר פעם דובר WordCamp, עליכם לשלם כמה שיותר עבור אירוח כמו שתארחו בארוחת שרימפס. ארוחת שרימפס בסך 4 $ תחלים אותך. ארוחת ערב של 20 דולר תהיה טובה.

TLDR; SiteGround הוא נהדר במשך 1-3 השנים הראשונות של מחיר הפרומו, אך הוא הופך להיות יקר ויש אנשים שעוברים אליו DigitalOcean ב- Cloudways שמנוהל אירוח בענן ואפילו מהיר יותר מ- SiteGround. קינסטה זו אפשרות נהדרת נוספת. אירוח A2 הוא ספק האירוח הזול וההוגן ביותר, אך הם כמעט לא טובים כמו SiteGround, Cloudways או Kinsta, המדורגים בדרך כלל את שלושת המארחים המובילים בסקרי הפייסבוק של השנה האחרונה. עשה את המחקר והצטרף ל- קבוצת הפייסבוק של אירוח וורדפרס כדי להימנע ממלכודות שותפים ולקבל חוות דעת חסרות פניות.

1. כן, אני משתמש ב- SiteGround

אני בודק רק את מה שאני משתמש בו בפועל.

OMM-On-SiteGround

2. מארח מדורג ב- 34 סקרי פייסבוק

רבים מאלה נלקחו בקבוצות סגורות. אם אתה רוצה לראות את הציבור, הנה הם: מספר 1, מס ‘2, מס ‘3, מס ‘4, מספר 5, מס ‘6, מס ‘7, מס ‘8, מס ‘9, מס ’10, מספר 11, מספר 12, מספר 13, # 14. כדי לראות את הסקרים הפרטיים, לחץ על כל צילום מסך והצטרף לקבוצה. הרבה מהם נלקחו על ידי קבוצת הפייסבוק של אירוח וורדפרס שמונה למעלה מ 12,000 חברים ואוסרת על קישורי שותפים וקידום עצמי. תוכל לבדוק שיחות מדיה חברתית אחרות הקשורות לאירוח ב- קטע משוב +.

המלצת אירוח ביולי 2019

המלצות אירוח על אלמנטור

2017-וורדפרס-אירוח-סקר FB

סקר המלצות אירוח

WordPress-Host-Poll-Aug-2018

אירוח משותף-סקר -2017

סקר אירוח -2019

חברת Go-to-Hosting

WordPress-Hosting-Poll-2017

סקר מנוהל-אירוח-סקר

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

סקר 2016-אירוח אתרים

סקירת הסקר הטוב ביותר-וורדפרס-אירוח-ספק

סקר האינטרנט הטוב ביותר-אירוח -2019

סקר הפייסבוק של אתרGround לעומת Bluehost

סקר אירוח ידידותי ל- WP

המלצות אירוח 2018

אירוח מועדף על אלמנטור

2016-WordPress-Hosting-FB- סקר

סקר אירוח וורדפרס

מנוהל-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-מארחים-סקר -1

סקר אירוח מהירות

וורדפרס-אירוח-סקירה-יוני -1

המלצת אתר

2014-מנוהלת-וורדפרס-אירוח-FB-סקר

סקירת הספק הטוב ביותר-אירוח-ספק

סקר אירוח-פברואר 2019

אירוח-המלצות-סקירה

סקירת אתר-לעומת-בלהוסט-טוויטר

Bluehost לעומת SiteGround

סקר מארח האינטרנט של וורדפרס

3. מאושר על ידי יוסט, וורדפרס, איביקה

יוסט משתמש ב- SiteGround:

יוסט-בטוויטר-פשוט עברנו ל- Siteground

מומלץ על ידי וורדפרס:

Siteground-מומלץ-wordpress-host

ועל ידי איביקה שמנהל את וורדפרס מזרז את קבוצת הפייסבוק עם 15,000+ חברים.

כלים מומלצים להאצת וורדפרס

אנשים רבים כבר לקחו את ההצעה של איביקה.

גודדי לגירת אתר

4. אנשים שהיגרו ופרסמו את תוצאותיהם

כאשר אני מחפש אירוח, המהירות היא העדיפות הראשונה שלי. אני רוצה לדעת שאם אני מחליף מארחים, זמני העומס שלי צריכים להשתפר. ולמען האמת, אני לא רוצה לראות תוצאות של סניף שהוא ברור מוטה, אלא לקוחות קבועים שפרסמו אותם בפומבי. הנה אנשים שהעברו ל- SiteGround ופרסמו תוצאות. אתה יכול ללחוץ על כל תמונה כדי לראות את הציוץ ישירות בטוויטר.

מעבר ל- SiteGround

הגירת זמן טעינת אתר

Bluehost ל- SiteGround GTmetrix

HostGator ל- SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround תובנות מהירות Google PageSpeed

זמן טעינת GoGeek של SiteGround

100 ציון מושלם ב- SiteGround

המהירות הניתנת על ידי SiteGround

בראשית האתר

SiteGround GTmetrix Report

זמני טעינה מופחתים עם אתר

זמני תגובה חדשים באתר

HostGator להעברת אתר

זמני תגובה של אתר Site סביב ג'ומלה

עבר לאירוח אתרים

אתר רקטת אתר דמיין קומבו

ג'ומלה GTmetrix באתר

תובנות מהירות של SiteGround Page

הגירה בבלוגים של SiteGround

אתר סביב ג'ומלה

אירוח מהיר ב- SiteGround

זמני טען מופחתים של SiteGround

תוצאות Pingdom חדשות באתר

זמן תגובה חדש ל- SiteGround

שיפור זמן תגובה של SiteGround

5. זמני תגובה של 80 שרת

הדבר היחיד תובנות מהירות של Google Page זה טוב למדידה זמני תגובה של השרת (ה- KPI של מהירות אירוח). גוגל ממליצה זמני תגובה של <200 מ ‘, אז אני אקח 80 מ’ כל היום.

זמן תגובה של שרת

TTFB (זמן לביי הראשון) הוא אינדיקטור נוסף ל”היענות של שרת אינטרנט. ” בדוק את שלך bytecheck.com או בכרטיסייה תזמוני GTmetrix. זה צריך להיות <500 מ ‘(<200 מטר עדיף).

זמן לעבר בית ראשון

זמן GTmetrix לבית הראשון

תוכניות גבוהות יותר של SiteGround מגיעות עם יותר משאבי שרת (זה מוצג על שלהם דף תכונות) והם מה שישפר את זמני התגובה. במילים אחרות, אתה מקבל דרך שאתה משלם עליה. שלהם תוכנית GoGeek ייעודית למחצה מגיע עם כ -4 משאבי שרת גדולים יותר מאשר אירוח משותף רגיל ויעניק לך את זמני התגובה הטובים ביותר מתוך התוכניות המשותפות שלהם. אתה יכול לייעל את האתר שלך כל מה שאתה רוצה, אך זמני התגובה של השרת נשלטים בעיקר על ידי האירוח שלך.

SiteGround-Server-Resources-השוואה

6. <זמן טעינה 1s + ציוני GTmetrix 100%

יש יותר עד 100% ציוני GTmetrix מאשר אירוח, אבל זה בהחלט עוזר. דוחות ה- GTmetrix וה- Pingdom שלי די מגוחכים. זוהי הוכחה חיה שעם אתר מותאם היטב אתה יכול להשיג זמני טעינה נהדרים וציוני GTmetrix / Pingdom באתר האירוח של וורדפרס של SiteGround..

דוח ה- GTmetrix שלי:

2019-GTmetrix-דו

שלי דו”ח פינגדום:

2019-דו

7. PHP 7.3, Cloudflare, אופטימיזציית SG לנצח

SiteGround’s טכנולוגיית מהירות זו אחת הסיבות הגדולות ביותר שאנשים בוחרים בהם. הם משתמשים בשילוב עוצמתי של שרתי NGINX, HTTP / 2, SSDs, PHP 7.3, הפעלת Cloudflare בלחיצה אחת, ותוסף SG Optimizer שלהם שמטפל במטמון, מיניפיקציה ועוד..

SiteGround-Speed-Technology

PHP 7.3 – SiteGround הוא תמיד אחד מה- המארחים הראשונים לשחרר גרסאות PHP חדשות שגורמות לאתר שלך לטעון הרבה יותר מהר. מארחים רבים לא הוציאו את PHP 7 עד 2018, ו- GoDaddy למעשה חיבה את הלקוחות לשדרג. אינך צריך לדאוג לאף אחד מאלה עם SiteGround.

פרח ענן – הפעל את ה- CDN החינמי של Cloudflare באמצעות לחץ לחיצה אחת על cPanel של SiteGround, הדרך הקלה ביותר למנף את שלהם 200+ מרכזי נתונים ו צמצם את המרחק הגיאוגרפי בין השרת למבקרים. זה הופך את ההחלטה “באיזה מרכז נתונים לבחור” לא חשובה.

אופטימיזציית SG – הם עשו עדכוני ענק לתוסף ה- SG Optimizer שלהם עם ביקורות נהדרות ב- WordPress.org. לא זו בלבד שהוא משתמש במטמון בצד השרת (מהיר יותר מהמטמון מבוסס הקבצים המשמש את מרבית תוספי המטמון), אלא שהוא מציע כעת גם מיניפיקציה, דחיסת gzip, הסרת מיתרי שאילתה, טעינה עצלה, אופטימיזציה של תמונה ועוד. ניתן להשוות אותו כעת ל- WP Rocket.

8. הגירה חופשית עם GrowBig+

SiteGround יהיה העבר את האתר הראשון שלך בחינם עם תוכנית GrowBig שלהם ומעלה. ניצלתי זאת בכמה אתרים וההגירה תמיד עברה בצורה חלקה ללא השבתה או שגיאות, שכן הטכנאים שלהם מטפלים בזה ללא רבב. יש להם גם א כלי הנדידה.

העברת אתר בחינם

9. התמיכה היא תופעה

התמיכה של SiteGround תמיד הייתה מהשורה הראשונה, והם תמיד זוכים לשבחים על כך בפייסבוק ובטוויטר. לרוב המארחים המציעים אירוח זול אין את התמיכה המהירה, המותאמת אישית, 24 שעות ביממה ותקבל באמצעות SiteGround. יצרתי איתם קשר דרך טלפונים, צ’אט חי ותמיכה בכרטיסים. בכל פעם השאלות שלי נפתרו עם תשובות מפורטות וללא מכירה חזקה. תוכנית GoGeek שלהם מגיעה עם תמיכה בעדיפות (מהירה יותר), אך בכנות אתם אפילו לא זקוקים לה. אתה יכול להיכנס לצ’אט חי תוך 30 שניות, כרטיס שנענה תוך 10 דקות, ובטלפון עם מישהו באותה מהירות. SiteGround תמיד היה ידוע בתמיכה רבה.

המלצת SiteGround

משוב לתמיכה באתר

המלצת טוויטר SiteGround

10. עדכוני אבטחה שוטפים

שימוש ב- SiteGround מיכלי לינוקס ובידוד חשבון כדי למנוע מאתרים אחרים בשרת שלך להשפיע על שלך, בנוסף תיקונים שוטפים וניטור אבטחה. כמובן שעליך לשנות את שם המשתמש הניהול הכללי שלך ולהתקין תוסף כמו גדר המילים, אבל SiteGround יעשו את שלהם. צוות הפיתוח שלהם מוודא כל העת שהאתר שלך לא מושפע מאיומים (אם האתר שלך נפרץ אי פעם) אתה יודע כמה הוא חשוב.

עדכוני אבטחה של SiteGround

כך מגנים SiteGround על האתר שלך (מופיע באתר דף תכונות):

SiteGround-WordPress-Security

11. Con: יתר של מעבד

SiteGround אוכף בקפידה מגבלות מעבד. פירוש הדבר שאם האתר / התוספים שלך חורגים ממגבלות המשאבים החודשיים שלך, SiteGround ישלח לך אזהרות ואז בסופו של דבר, כבה את האתר שלך. הדרך הטובה ביותר למנוע זאת היא לבצע אופטימיזציות מראש (באמצעות הטיפים שלהלן) ויצרו קשר עם התמיכה שישמחו לעזור לכם. זה המגבלה הגדולה ביותר של SiteGround. היו לי יתר על המעבדים באתר שלי והצלחתי לתקן אותם בעזרת הטיפים שלהלן.

siteground-cpu-overages

כיצד להימנע ממפזרי CPU של SiteGround:

 • השתמש שלהם תוסף SG Optimizer (לא מטמון סה”כ W3)
 • להשתמש ב בקרת פעימות לב ו אופטימיזציה של WP חיבור
 • חסום בוטים רעים באמצעות תוסף Blackhole for Bad Bots
 • עדכן את גרסת ה- PHP שלך (אני ממליץ על PHP 7.2)
 • בטל / החלף תוספים מעבד גבוה עם תוספים קלים
 • הפעל את ה- CDN של Cloudflare ב- cPanel שלהם כדי להוריד משאבים
 • מחק יישומי פלאגין, ערכות נושא וניקוי של חלונית הניהול של WP
 • בצע אופטימיזציה של תמונות (שנה את גודל התמונות הגדולות ב- GTmetrix) והשתמש בהן ShortPixel

12. קון: מחירי ההתחדשות הם תלולים

אתה יכול לקבל 1-3 שנים ממחיר המבצע של SiteGround. לאחר שהגיע הזמן לחדש, תשלם את המחיר הרגיל שהוא בערך פי 3 ממחיר הפרומו. זו הסיבה האידיאלית שתקנו שלוש שנים מראש האירוח שלהם. כן, זו התחייבות, אך לא תמצא ערך טוב יותר ממחירי הפרסום של SiteGround. הם עולמות טובים יותר מ- GoDaddy, EIG ומארחים אחרים במחיר הזה. זוהי גם שלוש שנים מלאות של אירוח סולידי אשר יתנו לך זמן לשקול את האפשרויות שלך.

תמחור חידוש אתר

מעבר מ- SiteGround

מחירי חידוש SiteGround גבוהים מדי? רוב האנשים עוברים ל- Cloudways.
רוב האנשים שעוזבים את SiteGround עוברים לגור ב Cloudways DigitalOcean שמתחיל ב -10 $ לחודש. התמיכה שלהם לא טובה כמו SiteGround, אבל היא כן אירוח ענן מנוהל וזה אפילו מהיר יותר מהאירוח המשותף באתר SiteGround. עיין בביקורות שלהם בפייסבוק, טוויטר, קווורה, רדיט, ושיחות מקבוצת הפייסבוק של WordPress Hosting – זה המקום אליו עוברת העגלה בשנת 2019. בבחירת תוכנית Cloudways, יהיה לך 5 אפשרויות שרת: DigitalOcean, Linode, Vultr, AWS ו- Google Cloud. DigitalOcean היא בדרך כלל הבחירה הפופולרית, המהירה והחסכונית ביותר. שלהם טכנולוגיית מהירות משתמש במשאבים ייעודיים (בניגוד למגבלות המעבד באירוח משותף), כמו גם ב- Memcached, Redis, Varnish, MainDB, PHP 7.3, SSDs, NGINX ו- PHP-FPM. גם Cloudways עושה זאת הגירות חופשיות.

Cloudways DigitalOcean

הרבה חברות כלולות עדיין ממליצות על SiteGround (הייתי בעצם שלוחה סופר עבורן) אבל עלי להיות כנה עם הקוראים שלי. Cloudways פשוט מהיר יותר ובמחיר סביר יותר. תעשה את המחקר שלך.

13. סקירת תכונות

אתה יכול לראות את כל אלה ב- SiteGround דף תכונות. אני אישית משתמש בביצוע שלהם (שמגיע עם GrowBig +), בואו להצפין SSL ו- Cloudflare. אבל יש להם הרבה יותר במידת הצורך.

 • גיבויים יומיים
 • 4 מרכזי נתונים
 • תכונות מסחר אלקטרוני
 • SG-Git (עם GoGeek +)
 • ביצוע (עם GrowBig +)
 • Cloudflare, מיטוב SG, PHP 7+
 • גיבויים לפי דרישה (עם GrowBig +)
 • עדכונים אוטומטיים של וורדפרס (לא חובה)

SiteGround-Features-Page

14. StartUp לעומת GrowBig לעומת GoGeek

סטארט – אפ – מתאים לאירוח אתר אחד עם תנועה נמוכה שאינו משתמש ב- WooCommerce או דורש הרבה משאבי שרת או אחסון. עם זאת, קל לתכנית זו לגדול ואתה עלול להסתיים בכמות יתר של מעבד ברגע שתתחיל להשיג תנועה מכובדת או להריץ תוספים רעבי משאבים. אני באופן אישי אף פעם לא הייתי משתמש בתוכנית זו, מכיוון ש- GrowBig הוא רק 2 $ לחודש יותר ומגיע עם יותר תכונות ומשאבי שרת. StartUp אמור להיות עבור אתרי תחביבים רק מתחילים.

GrowBig – מארח אתרים מרובים עם כ -2x יותר משאבי שרת מאשר StartUp (וכתוצאה מכך זמני טעינה מהירים יותר). כולל גם את כל 3 רמות המטמון (סטטי, דינמי, שובר זיכרון) מה שמביא גם לזמני עומס מהירים יותר. הכפל את שטח האחסון, גיבויים לפי דרישה ו- בימוי. בהחלט שווה את העלות הנוספת ולדעתי זו התוכנית הפופולרית ביותר שלהם.

GoGeekאירוח ייעודי למחצה וזה מהיר פי 4x מתוכניות אירוח משותפות רגילות. מתאים לאנשים שרוצים אתר מהיר במיוחד אך אינם רוצים לשלם $ 80 לחודש עבור אירוח הענן שלהם. תמיכה בעדיפות מקבלת תשובות מהירות יותר על שאלותיך, והיא כוללת גם שרתים תואמי PCI אם אתה מפעיל מסחר אלקטרוני כמו גם SG-Git. איזון טוב בין אירוח משותף ומסור, אך מחיר החידוש די גבוה ודומה לקינסטה.

תכניות גבוהות יותר = משאבי שרת נוספים = אתר מהיר יותר – תוכנית GrowBig ו- GoGeek של SiteGround כוללות עוד משאבי שרת הגורמים לאתר שלך להיטען מהר יותר (גורם מפתח במדריך האופטימיזציה של WordPres). GoGeek הוא אירוח ייעודי למחצה וזה בערך פי 4 מהיר יותר מ- StartUp עבור $ 11.95 לחודש, בהשוואה ל- שרת ייעודי שמריץ 229 $ לחודש או שלהם אירוח בענן תמורת 80 $ לחודש. אם המהירות חשובה לך, עבור עם GrowBig או GoGeek.

אתה יכול לראות את ההבדל ב משאבי שרת באתר SiteGround דף תכונות:

SiteGround-Resources-Chart

15. אירוח בענן

SiteGround’s אירוח בענן מתחיל ב- $ 80 לחודש, אך במחיר הזה עדיף לך להשתמש Cloudways DigitalOcean. לשם השוואה, תמורת 80 $ לחודש שאתה מוציא באתר SiteGround, אתה מקבל 2 מעבד + 4GB זיכרון RAM, כאשר ב- Cloudways אתה מקבל 4 מעבד + 8GB RAM באותו מחיר. אם אתה משלם 40 $ + לחודש ואתה בודק אירוח בענן, עדיף לך ב- Cloudways.

SiteGround- ענן אירוח-תוכניות

אירוח ענן בענן

16. שרתים ייעודיים

מעולם לא השתמשתי ב- SiteGround שרתים ייעודיים אבל יש להם מחיר עבור 229 דולר לחודש. זה מיועד לאתרים עם תנועה גבוהה הזקוקים למשאבים רבים ואני בטוח שזה גורם לאתר שלך להיות מהיר למדי. פשוט בכנות אין לי ניסיון עם זה (אז לא אתן דעה) אבל אם זה כמו כל תוכנית אחרת של SiteGround אני בטוח שהיא לגיטימית. אולי כשאגיע ל 10,000 מבקרים ביום אני אתן לזה מערבולת.

שרתים ייעודיים לסביבה

17. הדגמת cPanel

אם אינך מתארח כרגע ב- SiteGround ואתה רוצה לראות א הדגמת cPanel, זה יעזור לך לחקור את האפשרויות השונות לאחר שתרכוש תכנית SiteGround. תוכלו למצוא תכונות רבות שעברתי עליהן כולל CDN של Cloudflare, התאמות אוטומטיות, התקנות אוטומטיות, הצגה, גיבויים, אימיילים, כלי וורדפרס כמו התוסף SG Optimizer שלהם ושפע של תכונות אחרות.

SiteGround cPanel

18. זמן הפעילות הוא למעשה 99.99%

למעשה, שלי היה בערך 100% מכיוון שבשנתיים האחרונות אתר האינטרנט שלי ירד רק פעם אחת במשך כשלוש דקות. SiteGround מצטיין טכנולוגיית זמן עבודה. אם אי פעם חווית שגיאות שרת פנימיות, שערים רעים, תקלות חיבור והודעות אחרות כאשר האתר שלך יורד, לא כדאי לך לקבל אותם באמצעות SiteGround. הם משתמשים במכלי לינוקס, ניטור שרתים ובידוד חשבונות מאובטח כדי שהאתר שלך יישאר במצב. מארחי וורדפרס רבים אומרים 99.99% אך אינם מצליחים לספק. SiteGround עושה זאת, והיא אחת הסיבות הגדולות להשתמש בהן.

Uptimes של SiteGround

19. הבעיה עם Bluehost, HostGator, חברות EIG

האם הכרת את Bluehost, HostGator, iPage, Site5, HostMonster, וטונות של חברות אירוח אחרות נמצאות בבעלות אותה חברה איומה (EIG)? הנה ה רשימה מלאה אבל EIG ידוע לשמצה ברכישת חברות, פיטורי עובדים והרס לחלוטין חברות על ידי שדרוג חומרה וארוז לקוחות נוספים באותו שרת. נהדר לרווחי EIG, לא עבורך.

רשימת מותגי EIG

EIG שנוא בקבוצות פייסבוק.

EIG-Facebook-Post

20. כיצד ניתן לדעת אם האירוח שלך איטי

זמן תגובה של שרת – הפעל את האתר שלך תובנות מהירות של Google Page לראות אם צמצם את זמן התגובה של השרת מופיע בדוח שלך. גוגל ממליצה זמן תגובה של <200 מטר.

צמצם את זמן התגובה של השרת

TTFBזמן לביץ הראשון מודד את ההיענות של שרת האינטרנט שלך (אירוח). הפעל את האתר שלך bytecheck.com ואידיאלי שזה אמור להיות <לעומת זאת 500 מילימטרים <200 מטר זה אפילו טוב יותר.

זמן לתינוק הראשון

אתה יכול גם לבדוק TTFB ב- GTmetrix כרטיסיית תזמונים …

GTmetrix-TTFB

21. מדוע אני משתמש ב- SiteGround

 1. ה- GTmetrix שלי + פינגדום הדוחות מדברים בעד עצמם
 2. העמודים שלי נטענים באופן מיידי (לחצו דרכם אם תרצו)
 3. מהיר טכנולוגיית מהירות (PHP 7.3, NGINX, אופטימיזציית SG, Cloudflare)
 4. מומלץ על ידי יוסט, וורדפרס, איביקה מ מהירות וורדפרס
 5. חינם בואו להצפין SSL, קל לשימוש cPanel, ותכונות עבור מסחר אלקטרוני
 6. תמיכה בוורדפרס היא ללא תחרות אפילו ללא התמיכה העדיפה של GoGeek
 7. GrowBig מגיע עם מקורות אחסון, יותר אחסון ויותר משאבי שרת (גלול מטה אל “אנו מקצים את המשאבים הדרושים לך” וברחף מעל שרת כרטיסייה)
 8. GoGeek מגיע עם משאבים רבים יותר של שרתים, אחסון, תמיכה בעדיפות
 9. הגירות חינם, תוסף מעביר – –, ו ערבות 30 יום להחזר הכסף
 10. המון שבחים על Reddit, שיחות בפייסבוק, טוויטר, TrustPilot
 11. המון שבחים בפייסבוק: מספר 1, מס ‘2, מס ‘3, מס ‘4, מספר 5, מס ‘6, מס ‘7מס ‘8, מס ‘9, מס ’10מספר 11
 12. אנשים רבים כבר עברו ופרסמו תוצאות בטוויטר: מספר 1, מס ‘2, מס ‘3, מס ‘4, מספר 5, מס ‘6מס ‘7, מס ‘8, מס ‘9, מס ’10, מספר 11, מספר 12, מספר 13, # 14, מס ’15, מס ’16, מס ’17, מס ’18, מס ’19, מס ’20, מספר 21, מס ’22, מס ’23, מס ’24, מס ’25, מס ’26, מס ’27, מס ’28, מס ’29, מס ’30, מס ’31, מס ’32, מספר 33, מס ’34, מס ’35, מס ’36, מס ’37

22. משוב + משוב בפייסבוק ובטוויטר

הדיון המתמשך בין SiteGround מול Cloudways נמשך. מלבד התמחור, ההבדל העיקרי הוא של- SiteGround יש תמיכה טובה יותר, כמעט ללא השבתות / שגיאות אקראיות, משתמש ב- cPanel וקל יותר לשלב דוא”ל. Cloudways נוטה לביצועים טובים יותר (מכיוון שמארחים בענן מנוהלים) אך התמיכה אינה טובה כמו SiteGround. אני מציע לפנות אל הריסטו פנדז’רוב (מנהל קהילת SiteGround) או Mustaasam Saleem Ansari (מנהל קהילה של Cloudways) ואמר להם שאתה מארח דרישות (ושאני שלחתי לך בבקשה), או עיין בדעות ב קבוצת הפייסבוק של אירוח וורדפרס מכיוון שזו קהילה צמודה.

משוב לקוחות של SiteGround

SiteGround לעומת אירוח ענן של Cloudways

משוב על SiteGround

23. שאלות נפוצות

&# x2705; מה אנשים אומרים על SiteGround בקבוצות פייסבוק?

SiteGround דורג מספר 1 בסקרים רבים בפייסבוק, אך הם הולכים ונרדפים בגלל מחירי ההתחדשות הגבוהים שלהם, מגבלות המעבד והתמיכה שלטענתם טענו בירידה. עבור אירוח משותף, הם עדיין אחת האפשרויות הטובות יותר במיוחד בהשוואה ל- EIG.

&# x2705; היכן ממוקמים מרכזי הנתונים של SiteGround?

שיקגו, איווה, לונדון, אמסטרדם, סינגפור ואוסטרליה. עם זאת, בעת השימוש ב- CDN החינמי של Cloudflare זה יעביר 200+ מרכזי נתונים לרשת שלך בחינם. אתה יכול להפעיל זאת בלוח המחוונים של SiteGround.

&# x2705; מה הקטע עם מחירי ההתחדשות שלהם?

האירוח המשותף של SiteGround עולה 3.95 דולר לחודש עבור תוכנית ההפעלה הנמוכה ביותר שלהם, 5.95 $ לחודש עבור GrowBig ו- 11.95 $ לחודש עבור תוכנית GoGeek ברמה הגבוהה ביותר. אתה מקבל מחיר זה למשך 1-3 שנים, ואז המחירים על משולש לאחר תום תקופת המבצע.

&# x2705; איך הם משווים ל- Cloudways?

Cloudways הוא אירוח בענן ואילו SiteGround הוא אירוח משותף. Cloudways מהיר יותר וזול יותר ברגע שמתחילים לשלם כ- $ 35 + לחודש. הם יותר טכניים להתקנה, אבל רוב האנשים שעוזבים את SiteGround עוברים ל- Cloudways. לשניהם ביקורות טובות על TrustPilot.

&# x2705; איך מבקשים העברה בחינם לאתר?

כדי לבקש העברה בחינם לאתר, היכנס לחשבון SiteGround ופתח כרטיס תמיכה. תראה אפשרות לבקש העברה לאתר.

&# x2705; האם SiteGround מהיר?

לאירוח משותף, SiteGround הוא אחד המארחים המהירים ביותר בחוץ ומשתמש ב- SSDs, PHP 7.4, CDN של Cloudflare והתוסף SG Optimizer. אם אתה זקוק לשרת חזק יותר, אולי תרצה לחפש במקום אחר אירוח בענן מאחר ש- SiteGround מתחיל ב- $ 80 לחודש.

קבל אירוח מ- SiteGround

אני מקווה שמצאת את סקירת אתר WordGround וורדפרס שלי מועילה! אם יש לך שאלות אל תהסס לזרוק לי שורה בתגובות אבל ניסיתי לכסות ככל שיכולתי. אני באמת אוהבת את SiteGround (אני פשוט קניתי את חולצת ה- SiteGround שלי לפני כמה ימים) אז כן, אני די אובססיבי.

לחיים,
טום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map