SiteGround לעומת Bluehost וורדפרס סקירה על אירוח: החוויה האישית שלי (ומה שרוב האנשים אומרים בקבוצות פייסבוק)

03.06.2020
אירוח וורדפרס 'SiteGround לעומת Bluehost וורדפרס סקירה על אירוח: החוויה האישית שלי (ומה שרוב האנשים אומרים בקבוצות פייסבוק)
0 38 мин.

SiteGround לעומת Bluehost


יש לי וידוי…

לפני שנים הייתי פעם מאותם בלוגרים שהמליצו Bluehost בתור סניף. אך הדבר השתנה לאחר שהצטרף ליותר מ -30 קבוצות פייסבוק וקראתי מאות שיחות בהן אנשים שאלו על האירוח “הטוב ביותר”. העברתי מייד את האתר שלי מ- Bluehost ל- SiteGround (ספוילר: זמני העומסים שלי הם מתחת ל -1). גם הפסקתי להמליץ ​​על Bluehost מכיוון שלא הייתה השוואה בין שני אלה – אנא ערכו את המחקר שלכם במדיה החברתית!

SiteGround דורג כמארח מספר 1 מעל 34 סקרי פייסבוק (גם כאשר לעומת Bluehost) והוא גם בשימוש על ידי יוסט. אנשים שהיגרו מ- Bluehost ל- SiteGround הצליחו לעשות זאת קיצץ 7s מזמן הטעינה שלהם. בצע את המחקר שלך על Trustpilot, חיפוש טוויטר מתקדם וקבוצות פייסבוק. תוכלו לראות טונות של לקוחות Bluehost הנוכחיים שמתלוננים על השרתים האיטיים שלהם, שעות ההמתנה והתמיכה האיטית שלהם. בעוד שרוב הלקוחות של SiteGround שמחים באמת.

עם מי נגמרתי?

SiteGround, וכמובן ששמחתי שעשיתי, כי יש שם טונות של חברות כלולות של Bluehost שינווטו אותך ב כיוון לא נכון. יש גם כמות מדהימה של עדויות בנושא המדיה החברתית SiteGround מהיר יותר. עם ה ** שלהם תוכנית GoGeek וכמה אופטימיזציות לאינטרנט, הצלחתי להשיג <זמני טעינה וציוני GTmetrix של 100%. מעולם לא הצלחתי להשיג זאת ב- Bluehost. אז מדוע SiteGround טוב יותר? זה מה שתלמד בסקירה זו.

Bluehost מנוהל-וורדפרס-אירוח

1. SiteGround לעומת Bluehost ב -34 סקרי פייסבוק

SiteGround דורג מספר 1 מתוך 34 סקרים שונים ואילו Bluehost כמעט ולא נמצא בשום מקום על המפה. רבים מאלה נלקחו בקבוצות פרטיות, אז תצטרך להצטרף אליהם כדי לראות את הסקרים (אני גם סיפקתי צילומי מסך). ה קבוצת הפייסבוק של אירוח וורדפרס הוא מקום נהדר לקבל דעות משוחדות על אירוח – מכיוון שהם אינם מאפשרים קישורים לסניפים ומקדמים עצמיים.

SiteGround לעומת Bluehost

סקר הפייסבוק של אתרGround לעומת Bluehostצפה בסקר2017-וורדפרס-אירוח-סקר FBצפה בסקר או צילום מסךהמלצות אירוח על אלמנטורצפה בסקר או צילום מסךהמלצת אירוח ביולי 2019צפה בסקר או צילום מסךWordPress-Host-Poll-Aug-2018צפה בסקר או צילום מסךאירוח משותף-סקר -2017צפה בסקר או צילום מסךסקר אירוח -2019צפה בסקר או צילום מסךחברת Go-to-Hostingצפה בסקר או צילום מסךWordPress-Hosting-Poll-2017צפה בסקר או צילום מסךסקר מנוהל-אירוח-סקרצפה בסקר או צילום מסךWooCommerce-Hosting-FB-Pollצפה בסקר או צילום מסךסקר 2016-אירוח אתריםצפה בסקר או צילום מסךסקירת הסקר הטוב ביותר-וורדפרס-אירוח-ספקצפה בסקר או צילום מסךסקר האינטרנט הטוב ביותר-אירוח -2019צפה בסקר או צילום מסךסקר אירוח ידידותי ל- WPצפה בסקר או צילום מסךסקר הטוויטר של BlueGost לעומת Bluehostצפה בסקר2016-WordPress-Hosting-FB- סקרצפה בסקר או צילום מסךאירוח מועדף על אלמנטורצפה בסקר או צילום מסךהמלצות אירוח 2018צפה בסקר או צילום מסךסקירת אירוח וורדפרס בספטמבר 2018.pngצפה בסקר או צילום מסךמנוהל-WordPress-Hosting-Poll-2017צפה בסקר או צילום מסך2019-מארחים-סקר -1צפה בסקר או צילום מסךסקר אירוח מהירותצפה בסקר או צילום מסךוורדפרס-אירוח-סקירה-יוני -1צפה בסקר או צילום מסךהמלצת אתרצפה בסקר או צילום מסך2014-מנוהלת-וורדפרס-אירוח-סקר FBצפה בסקר או צילום מסךסקירת הספק הטוב ביותר-אירוח-ספקצפה בסקר או צילום מסךסקר אירוח-פברואר 2019צפה בסקר או צילום מסךאירוח-המלצות-סקירהצפה בסקר או צילום מסך

Bluehost לעומת SiteGround

סקר מארח האינטרנט של וורדפרסצפה בסקר או צילום מסך

סקר אירוח לשנת 2019

2. הימנע ממלכודות שותפים של Bluehost

סניפים של Bluehost מעניקים עצות רעות לקבוצות גוגל, קווורה ופייסבוק. Bluehost ממריץ אותם עם עמלות גבוהות וזה באמת כל מה שמעניין אותם.

כיצד להתחיל בלוג באמצעות Bluehost

היכן ניתן לקבל חוות דעת על אירוח ללא פניות

Bluehost EIG טוויטרקישורים שותפים Bluehost

כמובן, יש המון גורמים מקושרים ל- SiteGround (כן, כולל אותי). אבל אני שולף את רוב הביקורות שלי ממדיה חברתית ויתייחס לשני החששות העיקריים של SiteGround – מחירי חידוש גבוהים ומגבלות CPU. אני אגיד לך שרוב האנשים שנודדים מ- SiteGround עוברים ל- DigitalOcean ב- Cloudways או A2 (ראה את חלופות אירוח אחרות).

3. עשה את המחקר שלך בנושא EIG

אותה חברה (קבוצת הסיבולת הבינלאומית) מחזיקה 60+ חברות אירוח שונות הכוללות Bluehost, HostGator, HostMonster, Site5, iPage, Unified Layer ורבים אחרים..

מדוע כדאי להימנע מ- EIG

 • יש להם לבעלי המניות בבקשה (רווחים על אנשים)
 • הקיצוץ עולה על ידי אריזת יותר מדי אנשים באותו שרת
 • הם “מייעלים” תמיכה על ידי צוות הפיטורים וגורמים ללקוחות להמתין לנצח
 • הם לא משקיעים באופן פעיל בטכנולוגיה חדשה (לאט לשחרר גרסאות PHP חדשות)
 • הם ידועים ברכישת חברות אירוח הגונות, אבל אז הם יורדים בירידה

רשימת מותגי EIG

קרא את זה על EIG …

EIG פייסבוקטוויטר EIG

4. שרתי Bluehost הם איטיים כגיהינום

אם אכפת לך מזמני טעינה מהירים ודוחות GTmetrix / Pingdom טובים, Bluehost לא יעזור. הם הצפיפו את השרתים שלהם והמון אנשים מתלוננים על זה בפייסבוק + בטוויטר.

הנה מה ש- Bluehost אומר בשלהם הסכמת המשתמש:

“חשבונות עם מספר רב של קבצים (ספירת אודס העולה על 200,000) יכולים להשפיע לרעה על ביצועי השרת.”

רק בכדי לתת לך רעיון, ל- SiteGround יש מגבלה של 150,000, 300,000 ו- 450,000 inode לתוכנית StartUp, GrowBig, GoGeek בהתאם. לאיזו תוכנית אירוח מתייחסת Bluehost כאשר הם מזכירים את 200,000 מגבלות הכניסה הללו? אנחנו יכולים רק לנחש, אך אם לשפוט לפי כמות האנשים שמתלוננים על השרתים שלהם, גבול זה כנראה חל על רוב התוכניות ב- Bluehost..

תמיכה ב- SiteGround לעומת Bluehost

זמן תגובה שרת איטי של Bluehost

זמן תגובה של שרת Bluehost מוקדש

זמן תגובה של שרת שטויות Bluehost

זמן תגובה של שרת Bluehost

כיצד לבדוק אם השרת שלך איטי
אתה יכול להפעיל כל אתר דרך תובנות מהירות של Google Page לראות אם צמצם את זמן התגובה של השרת נמצא בדוח שלך, מה שאומר שהשרת שלך (מארח) איטי. זה קורה הרבה עם Bluehost.

צמצם את זמן התגובה של השרת

5. זמני השבתה תכופים

ערוך חיפוש בטוויטר אחר “Bluehost למטה“ותראה המון אנשים הסובלים מבעיות בשבת. אתרי אינטרנט מסוימים כבר לא התקבלו מעל שבוע ולתמיכה של Bluehost יכול להיות אכפת פחות.

כשהייתי עם Bluehost, האתר שלי היה נופל בערך פעם בשבוע, לפעמים למשך מספר שעות. זה היה ממש כואב בשאלה אם זה האירוח שלהם, או שמא משהו שעשיתי לא בסדר. ברגע שעברתי ל- SiteGround, כל בעיות ההשבתה שלי נעלמו. שוב, אם זה אתר עסקי שאתה מסתמך עליו כדי להרוויח כסף, אל תבחר ב Bluehost.

זה נהיה כל כך גרוע בלהוסט כתב מכתב התנצלות:

מכתב התנצלות Bluehost

Bluehost מתנצל ללא הרף:

Bluehost-התנצלויות

6. תמיכה איטית + לא מועילה

התמיכה של Bluehost אינה משתווה ל- SiteGround. באמצעות SiteGround, אתה יכול להשיג צ’אט חי תוך שניות וכרטיסים נענו תוך 10-15 דקות. BlueHost יכול לקחת שעות ואף שבועות להשיב. החלק הגרוע ביותר הוא, כי היו דיווחים רבים עליהם נאמר כי הם “יעברו מעקב” אך לעולם לא יעשו זאת. אם האתר שלך נופל על השרתים שלהם, זה יכול להיות מאוד מתסכל.

תמיכה ב- Bluehost

תמיכה בטלפון Bluehostתמיכה איטית בטלפון Bluehost

7. לשתי החברות חיוב לא הוגן

כדי להשיג את המחירים המפורסמים של Bluehost ($ 2.95 לחודש) אתה צריך לשלם 3 שנים מראש, אחרת תשלם יותר עבור 1-2 שנים. תגלה זאת רק לאחר שתגיע לדף הקופה שלהם.

תמחור כחול

מחירי החידוש של SiteGround גבוהים. אתה יכול לקבל עד 3 שנים ממחיר המבצע שלהם ואז הוא קופץ. זו הסיבה שאם אתה יכול, הייתי משלם במשך 3 שנים מכיוון שערך זה, סביר להניח שהאירוח המשותף הטוב ביותר שתמצא. בשנה שעברה חתמתי את חברה שלי ל- SiteGround ומתחרטת על שלא שילמתי במשך 3 שנים. ברגע שהגיע הזמן להתחדש, בסופו של דבר עברנו ל- A2 (זהו אתר של מסעדה והיא פשוט רצתה שזה יעבוד בזול ככל האפשר). ניסיתי לשכנע אותה לחדש או ללכת ל Cloudways. היא רצתה בזול, ואני יודע טוב יותר מאשר להתווכח עם נשים.

תמחור חידוש אתר

8. מדוע אסור להשתמש ב- Bluehost

 • בבעלות EIG שבבעלותו 60+ מארחים שונים והוא ידוע לשמצה באריזה של יותר מדי אנשים באותו שרת, תמיכה איומה, הפסקות תכופות ושמטרתם העיקרית היא לרצות את בעלי המניות (לא לקוחות) על ידי קידום אגרסיבי של תוכנית השותפים שלהם, במקום לדאוג לקיים לקוחות
 • 3 שנים מראש מראש (SiteGround הוא שנה)
 • איטי במיוחד לשחרר גרסאות PHP חדשות
 • שגיאות שרת כמו שערים רעים או שגיאות שרת פנימיות
 • התמיכה מזוויעה (למשל, שעות המתנה של שעה)
 • התמיכה לא תודה אם השרתים הם הבעיה
 • מנסה כל הזמן למכור שדרוגים מיותרים
 • SEO מובנה לא עושה דבר (שדה נפרד לחלוטין)
 • הם אינם מפרטים איזה סוג של מהירות / טכנולוגיית זמן שימוש הם משתמשים
 • הם אינם תומכים בביצוע, בואו להצפין SSL, תכונות מפתח אחרות
 • הם מיועדים למשתמשים מתחילים באתר שלא מבצעים את המחקר המלא שלהם
 • השלמתי 30 ויותר פרויקטים של וורדפרס במהירות וקשה כאשר אתרים עוברים משנות העשרה לשלוש, אך לקוחות עדיין לא מרוצים עדיין הם מסרבים להחליף מארחים
 • אתה מקבל את מה שאתה משלם עבור, ו Bluehost זול כמו לעזאזל (בהרבה WordCamps אומרים לשלם באותה מידה עבור האירוח שלך כמו שהיית עושה ארוחת שרימפס). אחרת, אל תתלונן על אתרך האיטי ועל זמן הפעלה / תמיכה רע

9. מדוע אני משתמש ב- SiteGround

 1. ה- GTmetrix שלי + פינגדום הדוחות מדברים בעד עצמם
 2. העמודים שלי נטענים באופן מיידי (לחצו דרכם אם תרצו)
 3. מהיר טכנולוגיית מהירות (PHP 7.3, NGINX, אופטימיזציית SG, Cloudflare)
 4. מומלץ על ידי יוסט, וורדפרס, איביקה מ מהירות וורדפרס
 5. חינם בואו להצפין SSL, קל לשימוש cPanel, ותכונות עבור מסחר אלקטרוני
 6. תמיכה בוורדפרס היא ללא תחרות אפילו ללא התמיכה העדיפה של GoGeek
 7. GrowBig מגיע עם מקורות אחסון, יותר אחסון ויותר משאבי שרת (גלול מטה אל “אנו מקצים את המשאבים הדרושים לך” וברחף מעל שרת כרטיסייה)
 8. GoGeek מגיע עם משאבים רבים יותר של שרתים, אחסון, תמיכה בעדיפות
 9. הגירות חינם, תוסף מעביר – –, ו ערבות 30 יום להחזר הכסף
 10. המון שבחים על Reddit, שיחות בפייסבוק, טוויטר, TrustPilot
 11. המון שבחים בפייסבוק: מספר 1, מס ‘2, מס ‘3, מס ‘4, מספר 5, מס ‘6, מס ‘7מס ‘8, מס ‘9, מס ’10מספר 11
 12. אנשים רבים כבר עברו ופרסמו תוצאות בטוויטר: מספר 1, מס ‘2, מס ‘3, מס ‘4, מספר 5, מס ‘6מס ‘7, מס ‘8, מס ‘9, מס ’10, מספר 11, מספר 12, מספר 13, # 14, מס ’15, מס ’16, מס ’17, מס ’18, מס ’19, מס ’20, מספר 21, מס ’22, מס ’23, מס ’24, מס ’25, מס ’26, מס ’27, מס ’28, מס ’29, מס ’30, מס ’31, מס ’32, מספר 33, מס ’34, מס ’35, מס ’36, מס ’37

10. Bluehost להעברת אתר = 7s זמן טעינה

התבונן באנשים שהיגרו מ- Bluehost ל- SiteGround ופרסמו את זמני הטעינה החדשים שלהם. סניפים יכולים לומר כל מה שהם רוצים, אך מדובר בלקוחות שאינם קשורים, שעברו למעשה את החוויה. SiteGround’s טכנולוגיית מהירות זה כל כך הרבה יותר מהיר מאשר Bluehost.

Bluehost ל- SiteGround הגירה

מעבר ל- SiteGround

הגירת זמן טעינת אתר

HostGator ל- SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround תובנות מהירות Google PageSpeed

100 ציון מושלם ב- SiteGround

בראשית האתר

המהירות הניתנת על ידי SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

זמני טעינה מופחתים עם אתר

זמני תגובה חדשים באתר

HostGator להעברת אתר

זמני תגובה של אתר Site סביב ג'ומלה

אתר רקטת אתר דמיין קומבו

ג'ומלה GTmetrix באתר

תובנות מהירות של SiteGround Page

אתר סביב ג'ומלה

זמני טען מופחתים של SiteGround

אירוח מהיר ב- SiteGround

תוצאות Pingdom חדשות באתר

זמן תגובה חדש ל- SiteGround

שיפור זמן תגובה של SiteGround

שלא לדבר על דוח ה- GTmetrix הפרטי שלי:

2019-GTmetrix-דו

הנה שלי דו”ח פינגדום:

2019-דו

11. השרתים של SiteGround מהירים יותר

כעת, לאחר שראית את שיפורי זמן הטעינה של אנשים שהיגרו, אני רוצה לכסות כמה דברים שתוכלו לעשות בתוך לוח המחוונים של SiteGround אשר יהפכו את האתר שלכם למהיר עוד יותר. אתה יכול לבדוק את שלהם הדגמת cPanel אם אתה רוצה להכיר היכן הכל נמצא.

SiteGround-Speed-Technology

אופטימיזציית SG
אני ממליץ להשתמש באחד מהם תוסף SG Optimizer או WP Rocket (השתמש רק באחד, אין צורך להשתמש בשניהם). כלי אופטימיזציית SG מהיר יותר מכל תוסף מטמון אחר מכיוון שהוא משתמש במטמון בצד השרת במקום במטמון מבוסס קבצים המשמש תוספי מטמון אחרים. אבל, זה לא מגיע עם תכונות רבות כמו WP Rocket. זה פיתרון בין מטמון מהיר יותר או אופטימיזציות מהירות יותר “שונות”. הייתי בודק את שניהם כדי לראות איזו מהן נותנת לך את התוצאות הטובות ביותר ב- GTmetrix.

פרח ענן
במרכז השליטה של ​​SiteGround אתה יכול הפעל את Cloudflare בלחיצה אחת. זהו CDN בחינם עם 200+ מרכזי נתונים ואין שום סיבה שלא תנצל את זה.

PHP 7+
ב- SiteGround שלך מנהל PHP, אתה יכול לשדרג את כל הדרך ל- PHP 7.3. זה לבד יכול לשפר את המהירות הבולטת אפילו בלחיצה על הדפים שלך. SiteGround הוא תמיד אחד המארחים הראשונים ששחררו גרסאות PHP חדשות יותר, ואילו Bluehost מאחר למסיבה.

תכניות גבוהות יותר = משאבי שרת נוספים
תכניות גבוהות יותר מגיעות עם יותר משאבי שרת (גורם מס ‘1 למהירות האתר). ראש אל שלהם דף תכונות וגלול מטה אל “אנו מקצים את המשאבים הדרושים לך” ואז רחף מעל לשונית “השרת”. אתה יכול לראות כמה משאבי שרת מגיעים עם כל תוכנית יחד עם השוואה זו לצד זו של תוכנית StartUp לעומת GrowBig לעומת GoGeek. אני לפחות ממליץ על תוכנית GrowBig שלהם מכיוון שהיא רק $ 2 לחודש ומגיעה עם יותר משאבי שרת, תמיכה בעדיפות ואתרים מתארחים ללא הגבלה. GoGeek מגיע עם משאבים רבים יותר + בימוי.

SiteGround-Server-Resources-השוואה

12. SiteGround מאושר על ידי יוסט, וורדפרס ואיביקה

SiteGround הוא בשימוש על ידי יוסט:

יוסט-בטוויטר-פשוט עברנו ל- Siteground

הם מומלצים על ידי וורדפרס (כך גם Bluehost אבל הם לא ראויים להיות שם):

Siteground-מומלץ-wordpress-host

ועל ידי איביקה (מנהל הפופולריות וורדפרס מזרז את קבוצת הפייסבוק):

כלים מומלצים להאצת וורדפרס

13. זמן הפעילות הוא למעשה 99.99%

הנה האתר שלי בפיקוח כלי פינגדום שזה 100%. הסיבה לכך היא שלהם טכנולוגיית זמן עבודה היא אמינה במיוחד עם מכולות לינוקס, ניטור שרתים, מערכת גיבוי פנימית ובידוד חשבון מאובטח (ש- SiteGround הייתה החברה הראשונה שיצרה). הרבה חברות אירוח טוענות כי ישנן 99 Uptimes של 99.99% אבל עם כל השגיאות שאתה מקבל באירוח גרוע זה בהחלט לא 99.99%. עם SiteGround השרתים שלך יהיו אמינים במיוחד כך שלעולם לא תצטרך לדאוג שהאתר שלך יירד ללא סיבה (סמוך עליי, הייתי שם).

SiteGround-Uptimes

14. תמיכה היא תופעה

לא אכפת לי כמה תכונות יש לחברת האירוח שלך, אם התמיכה שלהם מבאס, הם יונקים. אני יכול להרים את הטלפון ולקבל תמיכת SiteGround תוך פחות מדקה. זה משנה כל כך גדול. הצוות שלהם בעל ידע רב במיוחד כשמדובר בוורדפרס.

לקוחות SiteGround אוהבים את התמיכה שלהם.

חוט Bluehost-vs-SiteGround-Support

15. תכונות וורדפרס

SiteGround כולל טונות של תכונות WordPres שתוכלו למצוא בהן דף תכונות:

תכונות SiteGround-WordPress

אופטימיזציית SG
סקרתי את זה קודם לכן, אך כלי אופטימיזציית SG לא רק מבצע זיכרון מטמון, אלא הרבה אופטימיזציות מהירות אחרות: מיניפיקציה, מיטוב תמונה, טעינה עצלה ושדרוג גרסאות PHP.

עדכונים אוטומטיים
אתה יכול להפעיל תאריכים אוטומטיים עבור הליבה / תוספים של וורדפרס ב- cPanel שלהם.

SiteGround WordPress תאריכים אוטומטיים

וורדפרס אבטחה
SiteGround ממש ממש במשחק שלהם כשמדובר בוורדפרס ואבטחה. הם עוקבים כל העת אחר פגיעויות ומעדכנים את השרתים שלהם כדי להגן עליך מפני האיומים האחרונים – הם מפרסמים עדכונים על שלהם עמוד בפייסבוק כל הזמן והלקוחות משבחים את זה עם משוב מדהים. אתה מקבל גם דוא”ל תקופתי שמודיע לך שהאתר שלך מאובטח.

בימוי
בימוי מגיע עם תוכנית GrowBig / GoGeek שלהם ומאפשר לך ליצור אתר הדגמה לבדיקת תוספים, עיצובים ועדכונים חדשים לפני השקתם באתר שלך (שנעשה בלחיצה אחת).

תמיכה ב- WordPress
יש לי תחושה שרוב לקוחות SiteGround משתמשים בוורדפרס, והם בקיאים מאוד בפתרון תקלות, עוזרים לך לחסום סורקים לא רצויים הצורכים משאבים ותיקון באגים. רוב האתרים לא נופלים ב- SiteGround, אבל אם זה כן, הם מגיבים מאוד לעזור לך לגבות אותו. התמיכה שלהם ב- WordPress מדהימה.

תכונות מסחר אלקטרוני
כל התוכניות של SiteGround מגיעות אירוח מסחר אלקטרוני תכונות כמו SSL בחינם מ- בואו להצפין. GoGeek מגיע עם תאימות PCI מה שמונע הונאת כרטיסי אשראי באתרי מסחר אלקטרוני. ואם לא נוח לך להתקין עגלת קניות, SiteGround’s יעשה זאת בחינם.

תכונות SiteGround-eCommerce

16. מגבלות המעבד של SiteGround

SiteGround אומר לך כמה מבקרים כל תוכנית יכולה להתמודד, אבל אתה באמת צריך להסתכל על שלהם דף תכונות אשר אומר לך את כל התוכניות מגבלות מעבד. אם אתה לחרוג מהם, הם ישלחו לך אזהרות ובסופו של דבר יכבו את האתר שלך. לכן עדיף להפחית את השימוש במעבד שלך מראש (מה שיכול גם לשפר את זמני הטעינה). הרבה דברים קלים כמו להתקין את התוסף לבקרת פעימות לב, התוסף Blackhole For Bad Bots ושימוש ב- CDN החינמי של Cloudflare..

SiteGround-Resources-Chart

היה מונע בהפחתת ה- CPU ואל תיתן לזה לקרות לך:

siteground-cpu-overages

שורה תחתונה: אם אתה מפעיל אתר WooCommerce, תוספי CPU גדולים או האתר שלך צורך משאבים רבים, הקפד לבצע אופטימיזציה לאתר שלך ולבחור בתוכנית שתוכל לתמוך במשאבים אלה. התמיכה של SiteGround יכולה גם לעזור לך לזהות אם יש בעיה. כל חברה המציעה אירוח משותף תגרום להרגשת השימוש במעבד שלך, ולא רק SiteGround.

17. הגירות חינם לפי אתר סביב

SiteGround עושה זאת הגירות חופשיות עם תוכנית GrowBig / GoGeek שלהם. פשוט פתח כרטיס תמיכה ובקש העברה. אמור להיות 0 השבתה והפעלתי זאת עבור אתרים רבים.

העברת אתר בחינם

18. StartUp לעומת GrowBig לעומת GoGeek

הנה ה טבלת השוואה:

SiteGround-Features-Page

StartUp (3.95 $ לחודש) – טוב לאירוח אתר אחד בודד שאינו דורש תוספי מעבד גבוהים, WooCommerce או הרבה תנועה. עליך להשתמש בו רק אם אתה רק מתחיל ולא צופה תנועה רבה. זה לא מגיע למשאבי שרת רבים, אחסון, שלב ותכונות אחרות. לכן אני בדרך כלל ממליץ על תוכנית GrowBig מכיוון שהיא 2 $ לחודש והיא כוללת יותר תכונות ומשאבי שרת. StartUp לא יכול להתמודד עם הרבה מעבד.

GrowBig (5.95 $ לחודש) – מארחים אתרים ללא הגבלה עם כמקץ 1.5 משאבים נוספים לשרת, יותר אחסון, שלב וקובץ מטמון מתקדם בעת השימוש בתוסף SG Optimizer שלהם. אתה מקבל גם העברה באתר בחינם וגיבויים לפי דרישה. ל- GrowBig יש את התמורה הטובה ביותר והיא התוכנית הפופולרית ביותר שלהם. גם אם אינך זקוק לכל השאר, משאבי השרת הנוספים שווים את זה.

GoGeek ($ 11.95 לחודש) – GoGeek הוא אירוח ייעודי למחצה וזה מהיר פי 4x מתוכניות אירוח משותפות רגילות. משאבי שרת אלה צריכים להפוך את האתר לטעון מהיר יותר באופן משמעותי והם הסיבה העיקרית לשדרוג. GoGeek מגיע גם עם תמיכה בעדיפות, אך התמיכה הרגילה שלהם מהירה בכל מקרה. באופן אישי הייתי משדרג רק אם אתה רוצה יותר משאבים.

19. חלופות אחרות (ארבעת המארחים היחידים שאני ממליץ עליהם)

אלה 4 המארחים שקיבלו את המשוב הטוב ביותר בקבוצות פייסבוק + טוויטר.

הצטרף ל קבוצת הפייסבוק של אירוח וורדפרס לראות מה אומרים אנשים אמיתיים שאינם קשורים. אני חבר בקבוצת פייסבוק של יותר מ 30+ וורדפרס והנה סיכום של כל אדם ששואל “מה האירוח הטוב ביותר עבור וורדפרס?” זה מבוסס על יותר מ -35 סקרים בפייסבוק, עדויות בטוויטר, ביקורות של Trustpilot והרבה יותר מדי זמן לקרוא את השיחות הללו. אתה יכול גם לפנות אל הריסטו פנדז’רוב (מנהל קהילת SiteGround) ו- Mustaasam Saleem Ansari (מנהל קהילה של Cloudways) שהם כמעט תמיד 2 האפשרויות המובילות.

SiteGround
מספר 1 בסקרים בפייסבוק ומשמש חברות כמו יואסט. SiteGround פוצץ אירוח משותף אחר מהמים מבחינת מהירות, תמיכה, זמן פעולה, תכונות ואבטחה. יש להם נהדר ביקורות של Trustpilot והם שדרוג ענק על ידי GoDaddy, EIG ו- A2 Hosting. ערוך את המחקר שלך והסתכל על אנשים שהיגרו ו פרסמו תוצאות. מחירי ההתחדשות הם גבוהים, אך אם עדיין לא השתמשת בהם, הייתי מנצל 100% את מחירי הפרומו שתקבל במשך 1-3 שנים החל מ 3.95 $ לחודש.

קבל אירוח מ- SiteGround

DigitalOcean ב- Cloudways
רוב האנשים שעוזבים את SiteGround הולכים ל- Cloudways. אירוח ענן מנוהל (מהיר יותר מאשר משותף) ו- עולה על ביצועים טובים יותר מנוע WP. להלן ציוצים של אנשים שהיגרו ופרסמו תוצאות: מספר 1, מס ‘2, מס ‘3, מס ‘4, מספר 5, מס ‘6, מס ‘8, מס ‘9, מס ’10. התמיכה לא טובה כמו SiteGround (כרטיסים יכולים לארוך שעות במקום דקות), אך הסחר הוא במהירות טהורה. בבחירת תכנית עומדות בפניך 5 אפשרויות: אוקיינוס ​​דיגיטלי, לינוד, וולטר, AWS ו- Google Cloud. DigitalOcean הוא הפופולרי ביותר ומתחיל בשעה 10 $ לחודש. לאחר ההעברה, הקפד לשדרג ל- MariaDB 10.3, PHP 7.2, להגדיל את מגבלת הזיכרון ל 256MB ולהפעיל את Varnish + Redis. זה לבד יכול לשפר את זמני הטעינה במספר שניות וניתן לעשות זאת בקלות בלוח המחוונים של ה- CW. שוב, בצע את המחקר בקבוצות פייסבוק ובדוק ביקורות של Trustpilot – Cloudways היא בחירה מדהימה.

המלצות אירוח בפייסבוק

סקר WooCommerce אירוח ענן VPS

סקירת אירוח ענן VPS

הצעות לאירוח וורדפרס

קבל אירוח ענן מנוהל מ- Cloudways

A2 אירוח
שמתי את A2 באדום כי זה שדרוג לאחור מ- SiteGround, ובכל זאת ניתן להשוות. שלהם 4.90 $ לחודש תוכנית סוויפט די הגונה למחיר – טובה יותר מ- EIG. אבל הרבה אנשים Trustpilot הפסקות ניסיון, תמיכה גרועה ושרתים לא כל כך גדולים. אם לא ניצלת את מחירי הפרומו של SiteGround, יהיה לך טוב יותר שם. אם כבר היית עם SiteGround, חידוש (כי הם מדהימים ושווה את זה) או התבונן באוקיינוס ​​הדיגיטלי ב- Cloudways. הייתי משתמש רק ב- A2 לאתרי תחביבים.

קבל אירוח מ- A2

20. מה אנשים אומרים בקבוצות פייסבוק

הקדישו כמה דקות לקריאת השיחות הללו, וההחלטה ברורה.

Bluehost-vs-SiteGround-Thread

אתר חוט-לעומת-בלו-הוסט

bluehost-vs-siteground-in-facebook

מחפש אחר ספק-מארח-ספק חדש-פייסבוק

SiteGround-משוב

נושא אחר-לא מאושר-Bluehost-לקוח

שיחה מיטבית-מארחת

SiteGround’s תוכנית ייעודית למחצה זה לגיטימי ככל שזה מגיע עם 4x יותר משאבי שרת מאשר אירוח משותף רגיל (אחד הגורמים הגדולים ביותר במדריך האופטימיזציה של וורדפרס). ציוני Pingdom ו- GTmetrix הם בסדר גמור, אך זמן העומס הוא הגורם החשוב ביותר. זה מה שאני משתמש בו ויש לי א זמן טעינה של 320 מילימטרים בפינגדום, .5s ב GTmetrix, עם ציוני 100%.

OMM-On-SiteGround

צפה בתרשים ההשוואה StartUp של SiteGround לעומת GrowBig לעומת GoGeek

שאלות נפוצות

&# x2705; מדוע כולם מקדמים את Bluehost?

רוב הבלוגרים מקדמים את Bluehost מכיוון שהם מציעים את העמלות השותפות הגבוהות ביותר. הם גם משלמים אגורה יפה כדי להמליץ ​​עליהם בדף האירוח הרשמי של וורדפרס, מה שמקל על קידום אותם. אבל אם אתה מבצע את המחקר בקבוצות פייסבוק הקשורות בוורדפרס, רוב האנשים לא ממליצים עליהם.

&# x2705; מה יש לאנשים נגד בלוהוסט?

השרתים שלהם איטיים, התמיכה אינה מועילה, ואנשים רבים חווים זמני השבתה. Bluehost נמצאת גם בבעלות EIG שיש לה בעלי מניות המחפשים להרוויח במקום לדאוג ללקוחות קיימים. הם מאוד אגרסיביים עם תוכנית השותפים שלהם.

&# x2705; האם SiteGround או Bluehost מהירים יותר?

SiteGround מהיר יותר במיוחד אם אתה משתמש בתוסף SG Optimizer שלהם ומפעיל PHP 7.4 + Cloudflare במרכז השליטה של ​​SiteGround..

&# x2705; האם SiteGround או Bluehost זולים יותר?

SiteGround זול יותר מראש אך יקר יותר מ- Bluehost ברגע שתגיע לתמחור החידוש שלהם. אתה יכול לקבל עד 3 שנות אירוח עבור מחיר הקידום שלהם, ואז תצטרך לשלם את מחירי החידוש הגבוהים יותר.

&# x2705; איזה מהם עדיף לאתרי WooCommerce?

אני ממליץ על תוכנית GoGeek של SiteGround. אתרי WooCommerce דורשים בדרך כלל יותר משאבי שרת מכיוון שלרוב יש להם יותר תוספים וסקריפטים, סגנונות וקטעי WooCommerce נוספים. תזדקק לשרת חזק יותר כדי להתמודד עם זה. אולי תרצה לדלג לחלוטין על אירוח משותף וללכת עם מארח מהיר יותר כמו Cloudways.

אם יש לך שאלה לגבי הסקירה שלי ב- SiteGround לעומת Bluehost, תני לי שורה. אתה יכול גם לקרוא את המלא סקירת וורדפרס של WordGround WordPress אם ברצונך ללמוד עוד אודות ה- cPanel, התוסף של SuperCacher, טיפים נוספים על Cloudflare וכו ‘. הייתה לי חוויה נהדרת עם SiteGround והייתי משתמש בהם אם אתה זקוק לאירוח וורדפרס מהיר ואמין. וברצינות, גם אם לא תבחר ב- SiteGround הייתי בהחלט נשאר רחוק מ- Bluehost. אף על פי שיותר אנשים שמעו על Bluehost, הראיות מראות בבירור כי SiteGround היא הבחירה הטובה יותר.

לחיים,
טום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector