כיצד לתקן אירוח וורדפרס איטי ב- SiteGround ולהימנע ממגבלות מעבד (השתמש ב- PHP 7.4, Cloudflare, הגדרת WP Rocket או SG Optimizer)

יש אתר וורדפרס איטי ב- SiteGround?


הייתה לי גם בעיה זו; ציוני ה- GTmetrix שלי היו כמעט 100% לכל פוסט בבלוג שכתבתי (מכיוון שאני אובססיבי למהירות), אך זמני הטעינה שלי עשויים להגיע לעשר שניות. יש לי המון תמונות והערות על רוב הפוסטים שלי, אבל ממש לא היה שום דבר אחר לעשות ב- GTmetrix. סוף סוף הגעתי למסקנה שתוכנית GoGeek המוקדשת למחצה של SiteGround, ואפילו אירוח הענן שלהם, לא הייתה מהירה מספיק (ספוילר: עברתי מ- SiteGround ל- Cloudways).

הדרכה זו מכסה את כל מה שצריך לדעת בכדי להשיג ציונים טובים יותר + זמני טעינה ב- GTmetrix. SiteGround נהדר לאירוח משותף, אבל אם אתה מפעיל WooCommerce, AdSense, תוספי CPU גבוהים או סקריפטים חיצוניים, הייתי מדלג על כל אירוח משותף ביחד. השרתים המשותפים שלהם לרוב אינם יכולים להתמודד עם המשאבים הנדרשים, וגורמים לאתר וורדפרס איטי.

ישנן אפשרויות טובות יותר בהתחשב באירוח הענן של SiteGround Cloudways DO מציעה אותו 2 מעבד + 4GB זיכרון RAM במחיר של 42 $ לחודש (במקום $ 80 לחודש עם SiteGround). ההצעה שלי היא לבצע אופטימיזציה של האתר שלך כמיטב יכולתך, אך עקוב אחר זמני התגובה של השרתים שאתה יכול למדוד בתובנות Google PageSpeed. אם הם איטיים, אתה יודע מה הבעיה.

1. שדרג ל- PHP 7.4

SiteGround שחרר את PHP 7.4 אליו תוכלו לשדרג ללוח המחוונים.

זה מהיר באופן משמעותי במיוחד אם אתה מנהל גרסת PHP ישנה יותר וזו אחת הדרכים הקלות ביותר להאיץ את האתר שלך. כדאי לקחת גיבוי, ולוודא שהתוספים והנושא שלך תואמים, אם כי בודק תאימות PHP הוא סוג של חסר תועלת.

הכרזת PHP 7.4 של SiteGround

כיצד לשדרג ל- PHP 7.4 באתר

 • התחבר לחשבונך
 • לחץ על מכשירים בטופס התפריט השמאלי
 • לחץ על PHP Manager
 • לחץ על סמל העריכה
 • שנה את גרסת PHP ולחץ על CONFIRM (צילום מסך למטה)

גרסת PHP של עדכון SiteGround

2. השתמש ב- WP Rocket במקום ב- SG Optimizer

האם עליך להשתמש בכלי אופטימיזציה של SG או WP Rocket? בואו נגמור את זה מהדרך.

ל- WP Rocket יש אופטימיזציות מהירות יותר מאשר ב- אופטימיזציית SG (אפילו עם העדכון הגדול של SG Optimizer) מה שאומר שבוודאי תוכלו לראות תוצאות טובות יותר עם WP Rocket. זה מאפשר לך לעשות דברים שכלי אופטימיזציה של SG לא: מארח אנליטיקה באופן מקומי, טעינת עצלים של סרטונים + iframes, להחליף את iframe בתמונת תצוגה מקדימה, לנקות את מסד הנתונים, שילוב של מספר CDNs ועוד..

היתרון העיקרי של SG Optimizer הוא המטמון שלהם הוא (נניח שיהיה) מהיר יותר מכל תוסף מטמון אחר מאחר שהוא משתמש במטמון בצד השרת ולא במטמון מבוסס קבצים. עם זאת, בדקתי את שניהם מיטוב SG לעומת WP Rocket ותמיד מצאתי את עצמי שוב ב- WP Rocket עם הסרת ההתקנה של SG Optimizer. כל אתר שונה, לכן אני ממליץ לעשות בדיקות משלך.

אפשרות נוספת היא להשתמש ב- WP Rocket לכל דבר אך מטמון. לשם כך, הגדר את הגדרות ה- WP Rocket כך שתוכל להתמודד עם הכל (אך מטמון). בשלב הבא, השבת את מטמון הדפים של WP Rocket באמצעות שלהם תוסף עוזר. לבסוף, התקן את כלי האופטימיזציה של SG והשתמש בו רק במטמון (אך השבת את כל השאר כדי למנוע פונקציונליות חופפת שמטופלת על ידי WP Rocket).

יש סיבה ש- WP Rocket הוא בדרך כלל תוסף המטמון מספר 1 בסקרים של פייסבוק:

סקר תוסף המטמון הטוב ביותר לשנת 2016

סקר תוספי זיכרון המטמון לשנת 2019

סוויפט נגד רקטת WP

סקר תוסף המטמון לשנת 2016

סקר תוספי המטמון הטוב ביותר 2018

טיל wp לעומת מטמון totla של w3

הנה מה ש- SiteGround אומר, עם זאת, אני מסכים לא להסכים. שוב, עשו בדיקות משלכם!

תוספי SG-Optimizer-vs-Cache

3. קבע את התצורה של תוסף המטמון שלך בצורה נכונה

לא משנה מה תוסף המטמון שאתה משתמש בו, חשוב 110% שהוא מוגדר בצורה אופטימלית. אם אתה משתמש רק בכלי אופטימיזציית SG, ייתכן שתרצה לנסות WP Rocket, WP Fastest Cache או Swift כדי לדאוג לאופטימיזציות ‘אחרות’. זכור להימנע מפונקציונליות כפולה בין תוספים.

4. הפעל את ה- CDN של Cloudflare ב- SiteGround

ה- CDN של Cloudflare היה כעת 200+ מרכזי נתונים (whoa). וזה עדיין בחינם!

מדוע מישהו לא ישתמש בזה הוא מעבר לי, אבל אתה יכול הפעל אותו במרכז השליטה של ​​SiteGround.

Cloudflare SiteGround cPanel

עליך עדיין לקבוע את התצורה של ההגדרות שלך לוח מחוונים של Cloudflare. להלן מספר טיפים:

 • מהירות: אפשר ברוטלי ומטען הרקטות
 • מגרד: אפשר הגנה על קישור חם
 • חומת אש: חסום בוטים רעים מדוח התנועה החי של Wordfence
 • כללי עמודCloud Cloud יש המון כללי עמוד למהירות, אבטחה, תאימות

5. הימנע מכניסה למגבלות המעבד של SiteGround

לתוכנית SiteGround שלך יש מספיק משאבי שרת כדי להכיל את צריכת המשאבים של האתר שלך. אם לא, תקבל התראות מעבד מ- SiteGround המאיימות על כיבוי האתר שלך, אך זו גם סיבה טובה לכך שאתר WordPress שלך יהיה איטי ב- SiteGround. הסיבה לכך היא שהשרת שלך כנראה עמוס ו”לחץ “.

ראש אל דף התכונות של SiteGround וגלול מטה אל החלק “אנו מקצים את המשאבים הדרושים לך”. רחף מעל העכבר שרת שורה ולראות כמה משאבים מגיעים לתוכנית שלך:

השוואה בין משאבי שרת SiteGround

בשלב הבא, השווה את זה עם צריכת ה- CPU שלך (זהו צילום מסך של אירוח הענן שלהם):

הפחת את השימוש במעבד-וורדפרס

אם תחרוג ממגבלות המעבד תקבל דוא”ל זה:

מגבלות מעבד SiteGround

האם אתה קרוב לחרוג ממגבלות המעבד?

אם כן, אתה זקוק לתכנית אירוח שמגיעה עם משאבי שרת רבים יותר (מגבלות מעבד תויגו כנפילה הגדולה ביותר של SiteGround). אתה יכול לשדרג באמצעות SiteGround, אבל אם אתה כבר בתוכנית GoGeek או אירוח בענן, הייתי בהחלט עושה זאת לא שדרג לכל דבר נוסף. כפי שאמרתי, SiteGround הוא נהדר עד לנקודה מסוימת, אבל ברגע שאתה מצמיח GoGeek או שאתה מוציא $ 35 לחודש בגלל מחירי התחדשות, עשה את עצמך ותעדף ועבר ל דרכי ענן.

6. השבתת תוספים באופן סלקטיבי בדפים ספציפיים

בואו לדבר על ניקוי נכסים ו- Perfmatters.

שניהם מאפשרים לך בטל באופן סלקטיבי תוספים, סקריפטים וסגנונות מהטעינה בדפים מסוימים. זה מביא לפחות בקשות HTTP וזמני טעינה מהירים יותר מכיוון שחלק מהתוספים אטים לשמצה.

דוגמאות:

 • השבת תכונות WooCommerce בדפים שאינם מסחר אלקטרוני
 • השבת את תוסף המחוון לתוכן ללא מחוונים
 • השבת את הפלאגין של Rich Snippets על תוכן ללא Rich Snippets
 • השבת את התוסף של טופס יצירת קשר לתוכן ללא טופס יצירת קשר
 • השבת קישורי AdSense או שותפים עצמאיים במקום בו הם אינם מוצגים
 • השבת את התוסף לשיתוף חברתי בכל הדפים (מכיוון שהוא בדרך כלל נועד לפוסטים בבלוגים)
 • השבת סקריפטים, סגנונות, שברי עגלה של WooCommerce בדפים שאינם מסחר אלקטרוני

שלב 1: התקן את התוסף Asset CleanUp או Perfmatters.

תוסף ניקוי נכסים

שלב 2: ערוך עמוד או פוסט והשבית באופן סלקטיבי אלמנטים שאינם בשימוש מהטעינה בדף:

השבת סקריפטים חיצוניים של וורדפרס

7. בצע אופטימיזציה של תמונות

תמונות גדולות ולא ממומנות עלולות לגרום גם לאתר איטי ב- SiteGround.

אם אתה רואה שגיאות תמונה בקנה מידה מוגדר ב- GTmetrix, פירוש הדבר שאתה מעלה תמונות גדולות מדי וצריך לגזור אותן ו / או לשנות את גודלן למידות הנכונות (ש- GTmetrix מספקת לך). יתכן שתראה שגיאות במימד תמונה שפירושן עליך להוסיף רוחב + גובה ל- HTML של התמונה. לבסוף, אם אתה רואה שגיאת תמונות מיטוב, עליך לדחוס אותם ללא הפסד, והתוסף היחיד שמצאתי שמקבל 100% בכל פעם הוא ShortPixel.

אופטימיזציות תמונה ב- GTmetrix

8. בצע אופטימיזציה של גופני גוגל

אם אתה משתמש בגופנים של גוגל, בדוק את דוחות GTmetrix שלך לגבי בעיות אופטימיזציה:

גופנים גוגל מטריקס

ישנם מספר תוספים שיכולים לעזור במיטוב גופנים: OMGF, WP Rocket, גופני מארח עצמי של גוגל, אופטימיזציה אוטומטית, ואפילו ניקוי נכסים. אבל השיטה האידיאלית היא לארח גופנים באופן מקומי.

לשם כך, הורד את הגופנים שלך ישירות מאתר גופני גוגל תוך מינימלי עם מספר הגופנים ומשקלי הגופנים (מכיוון שיותר גופנים יכולים גם להיות יותר בקשות).

בשלב הבא, המר את הקבצים לקבצי גופן באינטרנט בעזרת כלי כמו טרנספונטר. לאחר ההמרה, העלה אותם לתיקיית wp-content / העלאות שלך, והוסף את הגופנים ל- CSS שלך. בדוק את הגופן, קבע גופן ברירת מחדל עם fallbacks וזהב. עיין במדריך הגופנים המקומי שלי (למעלה) למידע נוסף.

9. בצע אופטימיזציה של בקשות צד ג ‘

בקשות צד ג ‘הן כל דבר שמושך בקשות מאתרים חיצוניים.

זה יכול להיות גופנים של גוגל, אנליטיקס, AdSense, מנהל תגיות, מפות, סרטוני יוטיוב משובצים, Gravatars, ספירות שיתוף חברתיות, פיקסלים בפייסבוק, או אפילו תוספים שיוצרים בקשות חיצוניות.

קל לייעל כמה בקשות של צד שלישי:

הגדרות התוספות של WP Rocket מאפשרות לך מארחים את Google Analytics באופן מקומי ולאפשר שמירת דפדפן עבור פייסבוק פיקסל. הגדרות המדיה שלהם מאפשרות לך להתעצל לטעון סרטוני YouTube ולהחליף את iframe בתמונה מקדימה. ל- Disqus יש תוסף עומס מותנה, וניתן לקחת פוסטים חברתיים מוטבעים של מפות + Google כמסך מסך ולהשתמש בהם כתמונה במקום כהטמעה..

בקשת צד ג ‘כלשהי אינה כה קלה:

קשה יותר לייעל את Google AdSense, מנהל התגים של גוגל, ואת Gravatars. אתה יכול לטעון את AdSense בצורה לא-מגונה ולנסות לטעון אותה עצלן, אבל זה קשור לזה. יש להשתמש במנהל התגים של גוגל רק עבור אתרים גדולים שאינם ממומנים. ולא מצאתי פיתרון טוב ל- Gravatars (ניסיתי כמעט כל תוסף מטמון של Gravatar) והפעלתי אותם ללא זמינות.

תסריטים חיצוניים

10. הימנע מתוספי רעב משאבים

אם אתה מפעיל תוספים איטיים לשמצה, יתכן שהאירוח המשותף של SiteGround לא יספיק.

תוספים אלה הם בדרך כלל תיקים, סליידרים, צ’אט חי, גיבוי, סטטיסטיקות, פוסטים קשורים, שיתוף חברתי, לוח שנה, או אפילו WooCommerce ו- WPML. כמובן שזה תלוי באילו תוספים אתה משתמש וכמה טוב הם פותחו תוך מהירות בחשבון. להלן אשמים נפוצים:

 1. הוסף זאת
 2. ניטור הונאות של קליקים של AdSense
 3. לוח אירועים של כל אחד
 4. גיבוי באדי
 5. בונה בונה
 6. מפות WordML של גוגל XML טובות יותר
 7. בודק קישור שבור (השתמש בדק קישור של ד”ר)
 8. קשר קבוע עבור וורדפרס
 9. טופס יצירת קשר 7
 10. פוסטים קשורים להקשר
 11. Digi קישורים אוטומטיים
 12. מערכת הערות Disqus
 13. דיווי בונה
 14. רשת חיונית
 15. צפה ברשימה המלאה של 65 תוספים איטיים

11. סיים את 10% האחרונים עם פרפמטרים

יש הרבה “אופטימיזציות שונות ” שלא באמת נכללים בקטגוריות העיקריות של אופטימיזציית מהירות. אני מדבר על השבתת שמירה אוטומטית, pingbacks, trackbacks, הגבלת עדכוני פוסטים, החלפת DNS מראש וחיבור מוקדם, ובעצם הסרת הנפיחות מהאתר שלך.

ה תוסף Perfmatters (מאת קינסטה) דואג ל -10% האחרונים של אופטימיזציית המהירות:

תכונות של פרפמטרים

12. מצא צווארי בקבוק ב- GTmetrix

ניתן להשתמש ב- GTmetrix ליותר מדידת ציונים וזמני עומס. זה יכול לשמש גם כדי לאתר מדוע האתר שלך איטי ב- SiteGround, תוספים איטיים, ttfb, להלן דוגמאות:

זמן לעבר בית ראשון

זמן לעבר בית ראשון

תוספים איטיים

תוסף WordPress איטי

13. מדוד את זמני התגובה של השרת

הגיע הזמן לברר אחת ולתמיד אם אירוח האתר של גוגל הוא הבעיה שלך.

הפעל את האתר שלך באמצעות Google PageSpeed ​​Insights ו- בדוק את זמן התגובה של השרת שלך שצריכה להיות מתחת ל -200 מ ‘כמו שגוגל ממליצה. אם זה לא, אתה זקוק לשרת חזק יותר.

צמצם את זמן התגובה של השרת

14. קבל אירוח בענן (לא מ- SiteGround)

הנה מה שקרה כשעברתי מ- SiteGround אל Cloudways DigitalOcean:

SiteGround-vs-Cloudways-Cloud-Hosting

אפילו פוסטים עם טונות של בקשות נטענים <2s. הרץ דף זה באמצעות GTmetrix אם תרצה.

GTmetrix-דו

מה שילמתי עם SiteGround:

SiteGround- ענן אירוח-קבלת מכירות

מה אני משלם עכשיו עם Cloudways:

Cloudways - חשבונית

אני לא חושב שאני צריך להגיד הרבה יותר. רק בגלל ש- SiteGround מתאים לאירוח משותף, אין פירושם שהם טובים או מהירים יותר מספקי אירוח בענן אחרים. השאר את האפשרויות פתוחות והצטרף ל- קבוצת הפייסבוק של אירוח וורדפרס לראות מה אנשים אמיתיים אומרים.

זמני תגובה של Cloudways

מנוע WP ל- Cloudways

דוח פינגדום של DigitalOcean

זמני תגובה של שרת Cloudways

שיפור זמן טעינה של Cloudways

Cloudways vs WP Engine

ללא כותרת

זמני טעינת פינגדום של Cloudways

דו

Namecheap להעברת Cloudways

Cloudoo WooCommerce Migration

הגירה AWS של Cloudways

מה אנשים אחרים אומרים:

סקירת פייסבוק של Cloudways

Cloudways לעומת SiteGround

שורה תחתונה: אירוח משותף זה בסדר אם אינך מפעיל WooCommcerce, AdSense, תוספי CPU גבוהים או שיש לך תנועה מכובדת. אבל ברגע שיש לך אחד כזה, בדוק את אירוח הענן. כן, אני שלוחה עבור דרכי ענן, אבל יש המון אנשים אחרים שהיגרו ופרסמו את התוצאות שלהם. הקוד OMM25 יעניק לך 25% הנחה על החודשיים הראשונים לאירוח ב- Cloudways.

שאלות נפוצות

&# x2705; כיצד אוכל להאיץ את אתר SiteGround שלי?

שדרג לגרסת PHP האחרונה, הגדר והגדר את התוסף SG Optimizer והפעל את ה- CDN החינמי של Cloudflare בחשבון SiteGround שלך. בשלב הבא, עיין בדוח GTmetrix שלך כדי לראות מה מאט אותו ובצע אופטימיזציות מהמדריך זה.

&# x2705; האם עלי להשתמש בכלי אופטימיזציה של SG או WP Rocket?

אם יש לכם את התקציב, בדקו גם את כלי האופטימיזציה של SG וגם את ה- WP Rocket (בנפרד) כדי לראות איזה מהם מניב את זמני הטעינה הטובים ביותר + ציונים ב- GTmetrix. ל- WP Rocket יש תכונות רבות יותר מ- SG Optimizer, אך SG Optimizer משתמש במטמון בצד השרת וזה אמור להיות מהיר יותר מהמטמון מבוסס הקבצים של WP Rocket. הימנע מפונקציונליות חופפת בין שני התוספים!

&# x2705; כיצד אוכל לתקן את מגבלות ה- CPU של SiteGround?

אם אתה מקבל הודעות מגבלת מעבד מ- SiteGround, עליך להוריד את המשאבים הצורכים על ידי האתר שלך. הדרכים הנפוצות ביותר הן להשבית את ממשק ה- API של וורדפרס Heartbeat (למשל עם התוסף HeartBeat Control), לחסל את כל התוספים רעבי המשאב באתרכם, להגדיר CDN כדי להוריד משאבים ולהגדיר נכון את תוסף המטמון שלכם..

&# x2705; האם תוכניות שדרוג יתקנו את אתר ה- SiteGround האיטי שלי?

בתיאוריה, כן. תוכניות SiteGround גבוהות יותר כוללות משאבי שרת רבים יותר אשר הופכים את האתר שלך למהיר יותר. אך עדיף לוודא שהאתר שלך מותאם בצורה הטובה ביותר ככל האפשר לפני השדרוג. יתכן שתרצה לחקור אירוח בענן שהוא מהיר משמעותית מהמשותף.

&# x2705; אילו אופטימיזציות מהירות אחרות אוכל לעשות מחוץ ל- SiteGround?

נקה את בסיס הנתונים שלך באמצעות תוסף כמו WP Rocket או WP-Optimize, הגיש תמונות בקנה מידה (אל תשתמש בתמונות ענק), השתמש ב- Asset CleanUp או Perfmatters כדי להשבית באופן סלקטיבי סקריפטים ותוספים מהעמסה בדפים מסוימים, ולהימנע (או לייעל) חיצוניים סקריפטים כמו גופנים של גוגל, אנליטיקס, מפות, AdSense, קטעי וידאו משובצים ותוספים לשיתוף חברתי.

האם האתר שלך עדיין איטי ב- SiteGround?

בהתחשב בכך שכיסיתי כמעט כל גורם חשוב מה- מדריך אופטימיזציה של וורדפרס, צריך שיהיה לך אתר הרבה יותר מהיר. ואם לא, רוב הסיכויים שגדלת מתכנית StartUp או GrowBig של SiteGround, או שתוסף המטמון שלך לא מוגדר כראוי. אבל אם בכל זאת יש לך שאלות, השאר לי תגובה בכתובת האתר שלך לדוח GTmetrix ואשמח להציץ.

לחיים,
טום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map