כיצד לשפר את זמן התגובה של השרת ב- WordPress של Bluehost: פריט נפוץ בדוח התובנות שלך ב- Google PageSpeed

Bluehost ידוע לשמצה בזמני תגובה איטית של שרתים.


אתה יכול למדוד את זה תובנות מהירות של Google Page או ביטקצ’ה, ו- Google ממליצה על זמן תגובה של השרת להיות מתחת ל 200 מטר. כל שנייה גבוהה מ- 1-2 ויש לך בעיה.

ניתן לתקן את זמני התגובה האיטיים של שרתים ב- Bluehost על ידי: הגדרת תוסף זיכרון מטמון, הימנעות מתוספים מעבד גבוה, שימוש ב- CDN, ניקוי מסד הנתונים, אופטימיזציה של תמונות, מחיקת תוספים שלא השתמשו, שימוש בתוסף Blackhole For Bad Bots להפסקת בוטים של ספאם, פעימות לב תוסף, וודא שיש בתוכנית האירוח שלך מספיק משאבי שרת כדי להתמודד עם התנועה / התוספים שלך.

האם Bluehost הבעיה? כנראה … הם בבעלות EIG הידוע כקיצוץ בעלויות על ידי אריזת יותר מדי אנשים באותו שרת. בסופו של יום הם ידועים בזול (לא מהיר). הם גם מדורגים בצורה לא טובה ב- סקרי פייסבוק. נסה להצטרף ל- קבוצת הפייסבוק של אירוח וורדפרס ולראות אילו אנשים אמיתיים ולא משוחדים ממליצים על אירוח. יש אפשרויות הרבה יותר טובות מ- Bluehost. אני משתמש SiteGround ויש זמני תגובה 200 מילימטרים, ציוני GTmetrix 100%, ו .זמני טעינה של Pingdom. הדיווחים מדברים בעד עצמם.

1. בדוק את זמני התגובה של השרת

בדוק את זמני התגובה של השרת שלך באמצעות ביטקצ’ה. זה שלי … היי.

דוח מהירות שרת Bitcatcha

או להשתמש תובנות מהירות של Google Page:

צמצם את זמן התגובה של השרת

כל עוד אתה עם Bluehost, אתה לא לבד:

זמן התגובה האיטי של Bluehost

זמן תגובה שרת Bluehost איטי

זמן תגובה של שרת Bluehost

זמן תגובה של שרת שטויות Bluehost

זמני תגובה של שרת Bluehost

Bluehost מנוהל-וורדפרס-אירוח

2. שדרג ל- PHP 7+

משדרג לגרסת PHP גבוהה יותר (ב- cPanel שלך) היא אחת הדרכים הקלות ביותר להפוך את אתר האינטרנט שלך למהיר יותר, תוך צמצום זמני התגובה של השרת. Bluehost עכשיו תומך ב- PHP 7.2.

מדדי PHP של וורדפרס

Bluehost-PHP-Config

עדכון PHP של Bluehost

3. הימנע מתוספי מעבד גבוהים

יותר מדי תוספים (או רק תוסף מעבד אחד גבוה אחד) יכולים לגרום או לשבור את זמן התגובה של השרת שלך (וזמן טעינה). P3 היה נהדר במציאת תוספים איטיים, אבל עכשיו מוניטור שאילתה הכי טוב. התקן את התוסף ועבור אל “שאילתות לפי רכיב” כדי להציג תוספים טעונים איטית ביותר.

יישומי פלאגין איטי

אתה יכול גם להשתמש בכרטיסייה מפל GTmetrix:

תוסף WordPress איטי

* האשמות הנפוצות כוללות פוסט, סטטיסטיקות, מפת האתר, צ’אט, לוח שנה, בוני דפים ותוספים קשורים שמריצים סריקות / תהליכים מתמשכים או מראים מעבד גבוה ב- GTmetrix.

 1. הוסף זאת
 2. ניטור הונאות של קליקים של AdSense
 3. לוח אירועים של כל אחד
 4. גיבוי באדי
 5. בונה בונה
 6. מפות WordML של גוגל XML טובות יותר
 7. בודק קישור שבור (השתמש בדק קישור של ד”ר)
 8. קשר קבוע עבור וורדפרס
 9. טופס יצירת קשר 7
 10. פוסטים קשורים להקשר
 11. Digi קישורים אוטומטיים
 12. מערכת הערות Disqus
 13. דיווי בונה
 14. רשת חיונית
 15. צפה ברשימה המלאה של 65 תוספים איטיים

4. הימנע ממשאבים חיצוניים

משאבים חיצוניים יכולים להגיע ממפות גוגל, אנליטיקס, Gravatars, תוספים לשיתוף חברתי, תוספי תגובה ומקורות אחרים. אלה מושכים בקשות ממשאבים חיצוניים ויגדילו את זמני התגובה של השרת וישמידו את דוחות ה- GTmetrix + Pingdom שלכם. ברור שעדיף להימנע ממשאבים חיצוניים כולם יחד, אבל השארתי להלן מספר פתרונות נפוצים.

תמונות מטמון-גראווטאר

קבע מראש בקשות DNS – אם אתה בהחלט צריך להשתמש במשאבים חיצוניים, בחירה מחדש של אותם עוזרת לדפדפן לצפות אותם כך שיוכלו לטעון מהר יותר. לוק יצר מדהים רשימת תחומים נפוצים לבחירה מראש. העתק את כל אלה (או רק את אלה שאתה צריך) והוסף אותם לאתר שלך (לרוב תוספי המטמון יש אפשרות לכך). כלול גם את כתובת ה- CDN שלך אם אתה משתמש ב- StackPath, KeyCDN, BunnyCDN או CDN אחר (למעט Cloudflare שאינו משתמש בכתובות אתרים של CDN).

Pre-haal-DNS-בקשות-WP-Rocket

בקשות מראש-DNS-DNS

5. הגדר תוסף מטמון

אם אתה הולך בדרך החינמית, אני ממליץ על כך ביצועים מהירים או מטמון מהיר ביותר של WP, ויש לי הדרכות גם לסוויפט וגם ל- WPFC. אבל אם אתה יכול להוריד את $ 49, רקטת WP הוא הרבה יותר טוב, זה מה שאני משתמש בו, ודורגתי את תוסף המטמון מספר 1 בסקרים מרובים של פייסבוק. אבל למה?

WP Rocket מגיע עם תכונות רבות שרוב התוספים למטמון אינם. פירוש הדבר שאם היית משתמש ברוב תוספי המטמון האחרים, היית צריך להתקין כ 6 תוספים נוספים. אם אתה כמוני, אתה רק רוצה להשתמש בתוסף אחד. זו הסיבה ש- WP Rocket מניב ציונים טובים יותר + זמני טעינה ב- GTmetrix / Pingdom (יש ​​לו יותר תכונות, תוך צמצום מספר התוספים באתר שלך).

 • ניקוי בסיסי נתונים (מובנה ל- WP Rocket, או שימוש אופטימיזציה של WP)
 • בקרת פעימות לב (מובנית ל- WP Rocket, או שימוש בקרת פעימות לב)
 • לטעון תמונות / קטעי וידאו עצלנים (מובנה ל- WP Rocket, או להשתמש WP YouTube Lyte)
 • מארח את גוגל אנליטיקס באופן מקומי (מובנה ל- WP Rocket, או השתמש CAOS עבור אנליטיקס)
 • מארח גופנים של גוגל באופן מקומי (מובנה ל- WP Rocket, או השתמש CAOS לגופנים, או SHGF)
 • שילוב עם Cloudflare + CDNs אחרים (מובנה ל- WP Rocket, או שימוש CDN Enabler)

תכונות WP-Rocket

סקר תוסף המטמון הטוב ביותר לשנת 2016

סקר תוספי זיכרון המטמון לשנת 2019

סוויפט נגד רקטת WP

סקר תוסף המטמון לשנת 2016

סקר תוספי המטמון הטוב ביותר 2018

טיל wp לעומת מטמון totla של w3

רוב האנשים לא מגדירים נכון את תוסף המטמון שלהם או מנצלים את מלוא התכונות שלו. אני ממליץ מאוד לבדוק את ההדרכות שלי כדי לוודא שההגדרה שלך אידיאלית.

 • הדרכת רקטות WP
 • הדרכה לביצועים מהירים
 • הדרכה מהירה למטמון WP
 • הדרכת Wache Total Cache
 • הדרכת WP Super Cache

6. נקה את מסד הנתונים

בסיס הנתונים שלך יכול לצבור קבצי זבל כמו הערות שנמחקו, הערות זבל, עדכוני הודעה, מעברים שפג תוקפם ודברים אחרים הגורמים להתפשטות בסיס הנתונים שלך..

עדיף לנקות את בסיס הנתונים בערך אחת לשבועיים. אתה יכול להשתמש ב- תוסף WP-Optimize כדי לנקות אותו, כמו גם לתזמן ניקוי נתונים שוטף. רק וודא שאתה לוקח גיבוי של מסד הנתונים שלך לפני שאתה מבצע זאת, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שאתה מנקה אותו.

WP-Optimize Database Clean

אם אתה משתמש ב- WP Rocket, אינך זקוק למיטוב WP מכיוון שזה מובנה:

הגדרות WP-Rocket-Database

7. בקרת פעימות לב

ה דופק וורדפרס של פעימות לב מציג התראות על תוספים בזמן אמת וכי משתמשים אחרים עורכים פוסט. למרות שזה נשמע נחמד, זה גם צורך משאבי שרת על ידי יצירת בקשה כל 15-30 שניות. להשתמש ב תוסף בקרת פעימות לב ולהגביל אותו, או להשבית אותו לחלוטין.

תוסף לבקרת פעימות לב

בקרת פעימות לב

אם אתה משתמש ב- WP Rocket, אינך זקוק לתוסף זה, מכיוון שהוא מובנה:

בקרת WP-Rocket-Heartbeat

8. CDN

א CDN (רשת להעברת תוכן) מעמיס משאבים למספר מרכזי נתונים ברחבי העולם. זה מעביר פחות לחץ על השרת שלך, אבל זה גם מקטין את המרחק הגיאוגרפי בין השרת שלך לבין המבקר, ומהווה המלצה במדריך האופטימיזציה של וורדפרס. אני ממליץ להשתמש פרח ענן שהוא CDN בחינם עם 200+ מרכזי נתונים ואין סיבה שלא תשתמש בזה. ענן הוא זמין רק בתוכנית המניות של Bluehost, בעוד שלקוחות עם VPS או שרת ייעודי יצטרכו ליצור קשר עם Bluehost ולבקש זאת.

ב cPanel של Bluehost שלך, עבור לדומיינים > פרח ענן > הפעל.

Bluehost Cloudflare

הפעלת Bluehost Cloudflare

אם ברצונך לבצע את הצעד הנוסף, באפשרותך להגדיר מספר הגדרות בך לוח מחוונים של Cloudflare.

כרטיסיית Speedflare-Speed-Speed

ואם אתה באמת רוצה לעבור את הקילומטר הנוסף, אתה יכול להשתמש במספר CDNs. לכל CDN יש מערך מרכזי נתונים משלהם, ומרכזי נתונים רבים יותר = אספקה ​​מהירה יותר של התוכן שלך ותעמיס עוד יותר משאבים. אני באופן אישי משתמש גם ב- Cloudflare (בחינם) וגם ב- StackPath (10 $ לחודש עם ניסיון חינם למשך 30 יום).

StackPath-Data-Centers

שלב 1: הירשם ל- StackPath.

שלב 2: בלוח המחוונים לחץ על הכרטיסייה CDN ואז צור אתר CDN של StackPath. תעבור דרך סדרת עמודים שבהם StackPath יבקש את הדומיין שלך, תמצא את כתובת ה- IP של השרת שלך ואז תיצור כתובת CDN שתעתיק / תדביק בתוסף המטמון שלך. קלי קלות.

StackPath-CDN-Tab

תחום StackPath-CDN

StackPath-Server-IP-address

CDN-URL-StackPath

שלב 3: הדבק את ה- URL של StackPath CDN בתוסף המטמון שלך (להלן מיועד ל- WP Rocket). אם לתוסף המטמון שלך אין שדה עבור כתובת אתר של CDN, השתמש במקום זאת בתוסף הפעלת CDN.

הגדרות WP-Rocket-CDN

שלב 4: ב- StackPath עבור אל CDN → הגדרות מטמון, ואז לחץ לטהר הכל

StackPath-Purge-Cache

שלב 5: הפעל את האתר שלך ב- GTmetrix ו- “רשת אספקת תוכן” צריכה להיות ירוקה ב- YSlow.

CDN GTmetrix YSlow

9. חסום בוטים רעים

לעולם לא תדע אם בוטים של דואר זבל פוגעים באתר שלך וצורכים משאבים, אלא אם תבדוק. מצאתי שני בוטים ספאמיים (compute.amazonaws.com ו- linode.com) כל הזמן פגעו באתר שלי בכל שלוש שניות – בזבזתי משאבי שרת על כלום פשוט. ברור ש- Googlebot בסדר, אבל אתה רוצה למנוע בוטים זבל מצריכת משאבים.

שלב 1: להתקין גדר המילים.

שלב 2: הצג את שלך דוח תנועה חי (תחת הגדרות הכלים של Wordfence). חפש בזהירות דקה כדי לראות אילו בוטים מכים באתר שלך. אם הם נראים דואר זבל, גוגל שם המארח שלהם ובדוק אם אנשים אחרים מדווחים עליהם כספאם. ערכו רשימה של כל בוטוטי הספאם.

Live-Traffic-Report-Wordfence

שלב 3: עבור אל הגדרות החסימה של Wordfence והוסף כאן את בוטוטי הספאם. להשתמש כוכביות כדי לוודא שאתה חוסם את כל הווריאציות של אותו בוט, אחרת זה אולי לא יעיל.

שלטון חסימת Wordfence

שלב 4: עבור אל יומן החסימה שלך ותיהנה לראות את בוטוטי הספאם ההם חסומים.

Wordfence-Firewall-חסימת

אם אינך רוצה להשתמש ב- Wordfence, ה- תוסף Blackhole For Bots עושה זאת באופן אוטומטי:

חור שחור לבוטים רעים

10. בצע אופטימיזציה של תמונות

ישנן 3 דרכים עיקריות לייעל את התמונות ב- GTmetrix. הוא יציג רק תמונות שלא מומשו עבור הדף הבודד שאתה בודק, לכן הקפד להעביר דרכו את הדפים החשובים ביותר שלך.

מיטוב תמונה

הגישו תמונות בקנה מידה – שנה את גודל התמונות הגדולות כך שיהיו קטנות יותר. GTmetrix מראה לכם את כל התמונות הגדולות מדי, ואת הממדים הנכונים אליהם יש לשנות את גודל. אתר את התמונה באתר שלך, שנה את גודלה למידות הנכונות, העלה אותה והחלף את התמונה הישנה בתמונה החדשה.

ציין מידות תמונות – פירושו שאתה צריך להוסיף רוחב / גובה ב- HTML או CSS של התמונה. עורך וורדפרס הראשי יעשה זאת באופן אוטומטי, כך שגיאות אלה נגרמות בדרך כלל כתוצאה מתמונות הממוקמות בוני דפים, ווידג’טים ואזורים אחרים באתר שלך. פשוט אתר את התמונה, צפה ב- HTML של התמונה, ואז הוסף רוחב / גובה ש- GTmetrix מספק לך.

מיטוב תמונות – דחוס ללא אובדן תמונות באמצעות תוסף כמו ShortPixel. אתה מקבל 100 זיכויים בחינם בכל חודש (זהו התוסף האהוב עלי לדחיסת תמונות וניסיתי רבים, כולל Imagify, Smush, EWW ואחרים). התקן אותו, אחז את מפתח ה- API שלך מה – אתר ShortPixel, ואז קבע את ההגדרות. הגדר את רמת דחיסת התמונה לחסרת אובדן. עבור לכרטיסיית המדיה שלך ואופטימיזציה של תמונות זוגיות כדי לוודא שאתה מרוצה מהאיכות. אם כן, דחוס בתפוצה רחבה את כל התמונות באתר שלך. אני ממליץ לקחת גיבוי לפני כן, למקרה שיצא.

11. השתמש בתוספים קלים

אם אתה מפעיל תוספים מעבד גבוה שגורמים לזמני תגובה איטית של שרתים, עליך למחוק אותם או למצוא תוספים חלופיים שאינם צורכים משאבים רבים ככל האפשר. להלן כמה תוספים קלים שאני מציע, אם כי במקרים רבים אתה צריך לעשות מחקר / בדיקה משלך. צפה בדוח צג השאילתה שלך לאחר התקנת כל אחד מהתוספים כדי לראות כיצד הוא משפיע על זמני הטעינה.

שיתוף חברתי – WP Rocket מבחן הראה נוצת מדיה חברתית, מונרךכפתורי שיתוף פשוטים, ו MashShare היו הכי פחות בקשות וזמני טעינה מהירים ביותר.

גיבויUpdraftPlus.

סליידריםסולילוקי, שכבה, או מחוונים מטאורים.

הערותעומס על תנאי.

תיק עבודותגלריית Envira, FooGallery, או הרשת.

ניתוח – גוגל אנליטיקס ומסוף החיפוש צריכים להיות מספיקים. רק וודא שאתה מארח את Google Analytics באופן מקומי (באמצעות WP Rocket, CAOS או WP Disable).

בוני דפיםבונה דפי וורדפרס מאת MotoPress, אך אף אחד מבוני הדפים אינו פועל מהר יותר מעורך WordPress המקורי. שלב את זה עם ה- תוסף מעתק ואסור שתצטרך לבונה דפים (כולל בוני דפים מובנים לנושאי וורדפרס). אלא אם כן הצוות שלך מסרב לחלוטין למד מעט HTML (שפת הקידוד הקלה ביותר), הימנע מבוני דפים.

תוספי סטודיופרס – תוספים קלים למסגרת Genesis.

12. מארחים גופנים של גוגל באופן מקומי

אם אתה רואה שגיאות גופן של גוגל בדוח ה- GTmetrix שלך, פירוש הדבר שאתה צריך לארח גופנים באופן מקומי.

Google-Fonts-GTmetrix

השימוש יכול להשתמש ב- CAOS לתוסף Webfonts:

CAOS- גופנים

או תוסף גופנים של Google עם מארח עצמי היא אלטרנטיבה טובה, שמורידה אוטומטית את כל הגופנים של גוגל שבהם אתה משתמש ומוסיפה אותם ל- CSS שלך, תוך צורך בתצורה של הגדרות.

פלאגין עם מארח עצמי-גוגל

13. מארחים את Google Analytics באופן מקומי

אם אתה רואה שגיאות של Google Analytics בדוח ה- GTmetrix שלך, פירוש הדבר שאתה צריך לארח את קוד המעקב שלך ב- Google Analytics באופן מקומי. ה תוסף CAOS Analytics עושה זאת באופן אוטומטי.

מינוף-ברואר-מטמון-גוגל-אנליטיקס

CAOS-Analytics

ל- WP Rocket יש גם תכונה זו.

WP Rocket Local Analytics

14. בדוק מחדש אתר

ראש חזרה אל תובנות מהירות של Google Page או ביטקצ’ה ובחן מחדש את זמן התגובה של השרת של האתר שלך. הם צריכים להיות הרבה יותר מהירים, בהתחשב בכך שאנחנו מכים כמעט בכל מה שמשפיע עליו.

צמצם-זמן-תגובה-שרת-פייסבוק

15. עבור לאירוח מהיר יותר

אם זמן התגובה של השרת שלך עדיין איטי, זה בהחלט נגרם על ידי Bluehost.

לפני שתשדרג ל- VPS או לתוכנית הייעודית שלהם, בצע את המחקר שלך ובדוק מה אנשים מנוסים ממליצים עליו קבוצת הפייסבוק של אירוח וורדפרס. לעמיתך לעבודה יש ​​אולי הצעה משלהם, אבל האנשים האלה יודעים על מה הם מדברים.

אני משתמש SiteGround ויש זמני תגובה 200 מילימטרים עם ציוני 100% GTmetrix ו -4 S זמני טעינה של פינגדום. בצע בדיקת אירוח, הרץ בדיקות משלך או לחץ על דפי הטעינה המהירה שלי. הם דורגו כמארח מספר 1 ב 26 סקרים בפייסבוק והם טובים יותר מעולמות EIG (Bluehost, HostGator), קדימה אבא, ומארחים אחרים שאורזים יותר מדי אנשים באותו שרת. היו הרבה אנשים Who היגר ופרסם תוצאות ב פייסבוק ו טוויטר. ציוץ לאחר ציוץ, הודעה לאחר הודעה, סקר לאחר סקר לאחר סקר, רצון אירוח מהיר יותר לתקן זמני תגובה איטית. הם כן המומלצת על ידי וורדפרס, לעשות הגירות חופשיות, ואני משתמש בהם תוכנית ייעודית למחצה.

OMM-On-SiteGround

דוח מהירות שרת Bitcatcha

2019-GTmetrix-דו

2019-דו

אנשים בדרך כלל נודדים בגלל שלהם טכנולוגיית מהירות יכול להשתפר זמני תגובה של השרת במספר שניות. הנה כמה אנשים שהיגרו ל- SiteGround ופרסמו את התוצאות שלהם.

מעבר ל- SiteGround

הגירת זמן טעינת אתר

Bluehost ל- SiteGround GTmetrix

HostGator ל- SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround תובנות מהירות Google PageSpeed

100 ציון מושלם ב- SiteGround

בראשית האתר

המהירות הניתנת על ידי SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

זמני טעינה מופחתים עם אתר

זמני תגובה חדשים באתר

HostGator להעברת אתר

זמני תגובה של אתר Site סביב ג'ומלה

עבר לאירוח אתרים

אתר רקטת אתר דמיין קומבו

ג'ומלה GTmetrix באתר

תובנות מהירות של SiteGround Page

אתר סביב ג'ומלה

זמני טען מופחתים של SiteGround

אירוח מהיר ב- SiteGround

תוצאות Pingdom חדשות באתר

זמן תגובה חדש ל- SiteGround

שיפור זמן תגובה של SiteGround

סקר אירוח לשנת 2019צפה בסקר2017-וורדפרס-אירוח-סקר FBצפה בסקר או צילום מסךהמלצות אירוח על אלמנטורצפה בסקר או צילום מסךהמלצת אירוח ביולי 2019צפה בסקר או צילום מסךWordPress-Host-Poll-Aug-2018צפה בסקר או צילום מסךאירוח משותף-סקר -2017צפה בסקר או צילום מסךסקר אירוח -2019צפה בסקר או צילום מסךחברת Go-to-Hostingצפה בסקר או צילום מסךWordPress-Hosting-Poll-2017צפה בסקר או צילום מסךסקר מנוהל-אירוח-סקרצפה בסקר או צילום מסךWooCommerce-Hosting-FB-Pollצפה בסקר או צילום מסךסקר 2016-אירוח אתריםצפה בסקר או צילום מסךסקירת הסקר הטוב ביותר-וורדפרס-אירוח-ספקצפה בסקר או צילום מסךסקר האינטרנט הטוב ביותר-אירוח -2019צפה בסקר או צילום מסךסקר אירוח ידידותי ל- WPצפה בסקר או צילום מסך2016-WordPress-Hosting-FB- סקרצפה בסקר או צילום מסךאירוח מועדף על אלמנטורצפה בסקר או צילום מסךהמלצות אירוח 2018צפה בסקר או צילום מסךצפה בסקר או צילום מסךמנוהל-WordPress-Hosting-Poll-2017צפה בסקר או צילום מסך2019-מארחים-סקר -1צפה בסקר או צילום מסךסקר אירוח מהירותצפה בסקר או צילום מסךוורדפרס-אירוח-סקירה-יוני -1צפה בסקר או צילום מסךהמלצת אתרצפה בסקר או צילום מסך2014-מנוהלת-וורדפרס-אירוח-FB-סקרצפה בסקר או צילום מסךסקירת הספק הטוב ביותר-אירוח-ספקצפה בסקר או צילום מסךסקר אירוח-פברואר 2019צפה בסקר או צילום מסךאירוח-המלצות-סקירהצפה בסקר או צילום מסך

Bluehost לעומת SiteGround

סקר מארח האינטרנט של וורדפרסצפה בסקר או צילום מסך

ל- SiteGround יש 3 תוכניות:

אתר וורדפרס ב- SiteGround

תוכניות גבוהות יותר כוללות יותר משאבי שרת (גורם מס ‘1 במדריך האופטימיזציה של וורדפרס). הנה ה תרשים השוואה מלא, אבל GrowBig מעניק לך בערך פי 2 משאבי שרת יותר מ- StartUp, ו- GoGeek הוא אירוח ייעודי למחצה מה שנותן לך עוד יותר. GrowBig ומעלה מגיע עם הגירה חופשית, שלבים, זיכרון מטמון מתקדם ויכולת לארח אתרים מרובים. GoGeek מגיע עם תמיכה בעדיפות. אירוח הענן שלהם הוא די קפיצת המחיר במחיר של $ 80 לחודש.

אתה יכול לראות את זה ב- דף תכונות

SiteGround-Server-Resources-השוואה

אני משתמש ב- SiteGround מכיוון ש …

 1. ה- GTmetrix שלי + פינגדום הדוחות מדברים בעד עצמם
 2. העמודים שלי נטענים באופן מיידי (לחצו דרכם אם תרצו)
 3. מהיר טכנולוגיית מהירות (PHP 7.3, NGINX, אופטימיזציית SG, Cloudflare)
 4. מומלץ על ידי יוסט, וורדפרס, איביקה מ מהירות וורדפרס
 5. חינם בואו להצפין SSL, קל לשימוש cPanel, ותכונות עבור מסחר אלקטרוני
 6. תמיכה בוורדפרס היא ללא תחרות אפילו ללא התמיכה העדיפה של GoGeek
 7. GrowBig מגיע עם מקורות אחסון, יותר אחסון ויותר משאבי שרת (גלול מטה אל “אנו מקצים את המשאבים הדרושים לך” וברחף מעל שרת כרטיסייה)
 8. GoGeek מגיע עם משאבים רבים יותר של שרתים, אחסון, תמיכה בעדיפות
 9. הגירות חינם, תוסף מעביר – –, ו ערבות 30 יום להחזר הכסף
 10. המון שבחים על Reddit, שיחות בפייסבוק, טוויטר, TrustPilot
 11. המון שבחים בפייסבוק: מספר 1, מס ‘2, מס ‘3, מס ‘4, מספר 5, מס ‘6, מס ‘7מס ‘8, מס ‘9, מס ’10מספר 11
 12. אנשים רבים כבר עברו ופרסמו תוצאות בטוויטר: מספר 1, מס ‘2, מס ‘3, מס ‘4, מספר 5, מס ‘6מס ‘7, מס ‘8, מס ‘9, מס ’10, מספר 11, מספר 12, מספר 13, # 14, מס ’15, מס ’16, מס ’17, מס ’18, מס ’19, מס ’20, מספר 21, מס ’22, מס ’23, מס ’24, מס ’25, מס ’26, מס ’27, מס ’28, מס ’29, מס ’30, מס ’31, מס ’32, מספר 33, מס ’34, מס ’35, מס ’36, מס ’37

הצהרת סניפים – אם אתה נרשם ל- SiteGround באמצעות שלי קישור סניף אני אתרום נתח טוב ללא עלות. כל שנה אני תורם 3,000 דולר לקמפיינים של GoFundMe (2018 אמורה הייתה להאכיל את הרעבים בדנבר, 2017 הייתה לצלב האדום בהוריקן הארווי). התמיכה שלך עוזרת ואני מעריך אותה באמת. כך או כך, הייתי נמנע מ- Bluehost – הצטרף לכמה קבוצות בפייסבוק ולראות את שיחות, סקרים, ציוצים, ו אנשים Who היגר מ- Bluehost ל- SiteGround. אני מסרב להמליץ ​​על EIG / Bluehost אירוח נורא. עשה את שלך מחקר, ראה עם מי יוסט משתמש, ו תוצאות של אנשים ש היגר.

שאלות נפוצות

&# x2705; כיצד אוכל לשפר את זמני התגובה של השרת?

למרות שאתה יכול להקל על העומס על השרת שלך באמצעות CDNs, לשדרג גרסאות PHP ולהימנע מתוספים איטיים, השרת שלך נשלט בסופו של דבר על ידי האירוח שלך. אלא אם האתר שלך לא מותאם למהירות כלשהי, אתה לא אמור לקבל שגיאות בזמן תגובה של השרת.

&# x2705; כיצד ניתן להקל על העומס בשרת שלי?

שימוש בתוסף מטמון טוב כמו WP Rocket, קביעת התצורה שלו בצורה נכונה (כולל הוספת CDN), שדרוג גרסאות PHP והימנעות מתוספים רעבים למשאבים וסקריפטים של צד שלישי (למשל AdSense) יכולים לעזור להקל על העומס בשרת שלך..

&# x2705; האם תוספי מטמון ישפרו את מהירות השרת?

כן, עליהם להשתמש במיוחד אם אתה משתמש בהם גם כדי להגדיר CDN. תוספי מטמון צריכים לשפר את זמני הטעינה, את ציוני GTmetrix ואת זמני התגובה של השרת.

&# x2705; האם אני באמת צריך לשדרג את האירוח??

ראשית, אופטימיזציה לאתר שלך. אז אם עדיין יש לך זמני תגובה שרתים איטיים, שדרג תוכניות או שקול לעבור למארח מהיר יותר כמו SiteGround או Cloudways.

&# x2705; האם זו אשמתו של בלוהוסט?

אנשים רבים דיווחו על שרתים איטיים ב- Bluehost. חלק מהאנשים משפרים את זמני הטעינה שלהם מעל 7 שניות בעת מעבר למארח אחר. SiteGround (אירוח משותף) ו- Cloudways (אירוח בענן) הן שתי אפשרויות פופולריות ושניהם קיבלו דירוג גבוה בפייסבוק.

אני מקווה שזה היה מועיל. אם יש לך שאלות, זרוק לי תגובה.

לחיים,
טום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map