تنظیمات ایده آل Rocket WP با Cloudflare و StackPath دستورالعمل های تنظیم CDN – به روز شده در تاریخ 1/9/2020 با آخرین نسخه 3.4.4

03.06.2020
وورد المواضيع 'تنظیمات ایده آل Rocket WP با Cloudflare و StackPath دستورالعمل های تنظیم CDN – به روز شده در تاریخ 1/9/2020 با آخرین نسخه 3.4.4
0 83 мин.

اگر انتخاب کردید موشک WP به عنوان افزونه حافظه نهان ، بهترین گزینه را با توجه به اینکه در شماره های متعدد شماره 1 کسب کرده است ، انجام داده اید نظرسنجی در فیس بوک.


WP Rocket دارای بسیاری از ویژگی های است که اغلب افزونه های حافظه نهان (در شکل زیر مشاهده نمی کنید). این بدان معناست که اگر قرار است از افزونه های کش دیگر استفاده کنید ، باید حدود 6 افزونه اضافی را نصب کنید تا WP Rocket از قبل دارای داخلی (ویژگی های بیشتر ، پلاگین های کمتری در سایت شما) داشته باشد. به همین دلیل است که WP Rocket در GTmetrix / Pingdom نتایج بهتری می دهد و همان چیزی است که من استفاده می کنم.

WP Rocket شامل موارد زیر است:

 • پاکسازی پایگاه داده (ساخته شده در موشک WP یا استفاده از آن) WP-Optimize)
 • کنترل ضربان قلب (ساخته شده در موشک WP یا استفاده از آن) کنترل ضربان قلب)
 • تصاویر / فیلم ها با بار تنبل (ساخته شده در موشک WP یا استفاده از آنها) WP YouTube Lyte)
 • میزبان Google Analytics بصورت محلی (داخلی WP Rocket یا استفاده از آن) CAOS برای آنالیز)
 • فونت های Google را بصورت محلی (داخلی WP Rocket یا استفاده کنید) میزبان کنید CAOS برای فونت ها, یا SHGF)
 • ادغام با Cloudflare + CDN های دیگر (ساخته شده در موشک WP ، یا استفاده از آن) CDN Enabler)

من تست شده WP Rocket در برابر 3 افزونه کش کش برتر و در حالی که همه آنها یک کار عالی انجام می دهند ، WP Rocket بهترین نتایج را در Pingdom به من داد (.بار بار 4s) افزونه کش و هاست شما 2 اصلی است عوامل سرعت بنابراین مطمئناً 49 دلار ارزش دارد. پیکربندی تنظیمات صحیح WP Rocket با Cloudflare + StackPath می تواند بیش از 20 مورد را در Pingdom و GTmetrix برطرف کند. بیایید این کار را انجام دهیم 🙂

تنظیمات WP Rocket برای پیکربندی ساده تر از W3 Total Cache است و آنها را به روز می کنند تغییر به طور مرتب ، بنابراین در واقع به روزرسانی های مداوم را دریافت خواهید کرد. اگر سؤالی دارید (یا می خواهید زمان بار جدید خود را به اشتراک بگذارید) ، نظر خود را برای من رها کنید. WP Rocket نیز دارد مستندات که در کل راهنما به آن مراجعه می کنم. موفق باشید – به یاد داشته باشید که آن نمرات Pingdom را محک بزنید!

1. WP Rocket = افزونه شماره 1 کش ذخیره شده
2. نصب و راه اندازی

3. داشبورد
4. حافظه نهان
5. بهینه سازی پرونده
6. رسانه ها
7. پیش بارگذاری
8. قوانین پیشرفته
9. بانک اطلاعات
10. CDN
11. تپش قلب
12. مواد افزودنی
13. ابزارها

14. سوالات متداول / مستندات

15. SiteGround (میزبان توصیه شده)
16. راهنمای کامل وردپرس من
17. از بهینه ساز سرعت من کمک بگیرید

WP-Rocket-2018-تنظیمات

1. WP Rocket = افزونه شماره 1 کش ذخیره شده

در اینجا نظرسنجی های فیس بوک آورده شده است:

2016 بهترین نظرسنجی افزونه کش

نظرسنجی افزونه کش 2017

Swift vs WP Rocket

نظرسنجی افزونه کش 2016

نظرسنجی بهترین افزونه های کش 2018

wp rack vs w3 totla cache

مجبور شدم این را به اینجا بریزم 🙂

WP-Rocket- بهبود

من WP Rocket ، WP Fast Cache و W3 Total Cache را آزمایش کردم … مطمئن شوید که تمام تنظیمات افزونه حافظه نهان به صورت بهینه پیکربندی شده اند. WP Rocket اما این ویژگی بار خاموش را روشن کرد اما این را برد. سایر افزونه های حافظه نهان گزینه بارگذاری تنبل ندارند و هنگامی که بار تنبل را در WP Rocket خاموش کردم ، زمان بار 0.5 ثانیه را دارم … دقیقاً مشابه WP Fastest Cache. من هنگام کلیک کردن روی صفحات خود تفاوت بزرگی نمی بینم – هر دو به سرعت بارگیری می شوند. من می دانم که Pingdom می تواند بارهای مختلفی را در طول تست های مختلف نشان دهد ، اما من فقط می خواستم تجربه خودم را به اشتراک بگذارم.

موشک WP (.406)
تست سرعت صفحه Pingdom

WP Fast Cache (.527)
WP سریعترین بار بار کش

W3 Total Cache (.619)
بار W3 بار بار کش

آخرین من گزارش Pingdom با موشک WP:

2019-گزارش Pingdom

2. WP Rocket را نصب کنید

پس از خرید WP Rocket می توانید آن را در برنامه خود بارگیری کنید صفحه حساب. افزونه جدید را در زیر افزونه ها بارگذاری کنید. اگر دارید موضوعات مربوط به سافاری دستورالعملهای آنها را ببینید.

آپلود افزونه وردپرس

3. داشبورد

WP-Rocket-Dashboard-تنظیمات

آزمایش موشک – آزمایش بتا برای نسخه های جدید.

موشک آنالیز – به WP Rocket اجازه می دهد تا داده ها را ناشناس جمع کند. این تأثیر حداقل بر بار / CPU بار دارد ، اما ارسال داده به هر منبع خارجی به معنای کار بیشتر برای سرور شما است.

پاک کردن حافظه پنهان – وقتی تنظیمات WP Rocket را تنظیم نکردید ، این کار را انجام دهید.

حافظه پنهان را بارگیری کنید – یک حافظه پنهان برای صفحه اصلی خود و تمام پیوندهای داخلی شما در صفحه اصلی ایجاد می کند. من این کار را انجام نمی دهم زیرا از پیش تنظیم شده بر روی “خودکار” در برگه پیش بارگذاری قرار گرفته ام.

پاک کننده OPCache – پاکسازی OPCache که هنگام بروزرسانی WP Rocket از بروز مشکلات جلوگیری می کند ، اما همچنان نسخه قبلی را در مدیر WordPress نمایش می دهد.

بازسازی Critical CSS – این کار را هنگام ایجاد تغییر در شیوه نامه ، یا اضافه کردن / تغییر CSS سفارشی از طریق WordPress Customizer (یا یک افزونه) انجام دهید..

4. حافظه نهان

WP-Rocket-Cache-Settings

حافظه نهان موبایل – حافظه پنهانی را برای دستگاه های تلفن همراه فعال کنید ، اما اگر در ساخت برنامه تلفن همراه از افزونه ای برای ایجاد سایت تلفن همراه استفاده نمی کنید ، “فقط یک فایل ذخیره سازی برای بازدید کنندگان تلفن همراه ایجاد کنید” (به عنوان مثال نسخه رایگان WP Touch).

فعال کردن ذخیره سازی برای کاربران وارد شده در WordPress – اگر چندین کاربر به سایت شما وارد می شوند ، فعال کنید (مانند bbPress). این به هر کاربر حافظه نهان خود را می دهد ، در غیر این صورت آن را غیرفعال کنید.

زمان پس از پاک شدن حافظه نهان جهانی را مشخص کنید – به عنوان پیش فرض ترک کنید. اگر به ندرت سایت خود را بروزرسانی می کنید یا محتوای استاتیک زیادی دارید ، می توانید این مقدار را افزایش دهید.

5- بهینه سازی پرونده

WP-Rocket-File-Optimization-تنظیمات

کوچک کردن پرونده ها – در حالت ایده آل این موارد باید همه موارد “کوچک سازی” و “ترکیب” را در گزارش Pingdom و GTmetrix 99 – 100٪ شما ایجاد کند. بعضی اوقات اینها را فعال می کنند می تواند مشکلات ایجاد کند با طرح خود (به خصوص CSS و JS) ، بنابراین چند صفحه را در سایت خود بررسی کنید تا مطمئن شوید این اتفاق نمی افتد. اگر این کار را انجام داد ، پرونده های مشکل ساز را پیدا کنید و آنها را به گزینه CSS (حذف CSS) اضافه کنید یا گزینه JS را حذف کنید.

فایلها را ترکیب کنید – دقیقاً مانند کوچک کردن ، فعال کردن و بررسی سایت خود برای خطاها.

پرونده های فونت گوگل را ترکیب کنید – فونت های Google اغلب در گزارش Pingdom / GTmetrix نشان داده می شوند. این می تواند کمک کند ، و همچنین می توانید آنها را در “Preetch DNS درخواست” در برگه Preload اضافه کنید.

رشته های Query را از منابع استاتیک حذف کنید – در GTmetix ممکن است ”رشته های پرس و جو را از منابع استاتیک حذف کنید.”این می تواند کمک کند ، با این حال بیشتر رشته های نمایش داده شده توسط پلاگین ها تولید می شوند – موارد شما را در GTmetrix گسترش دهید و ببینید چه چیزی قرمز است – می تواند یک افزونه باشد..

CSS را حذف نکنید – اگر به دلایلی یکی از گزینه های minification باعث به وجود آمدن طرح سایت شما شود ، پرونده مشکل ساز را پیدا کرده و آن را در اینجا اضافه کنید. مقاله WP Rocket را در اینجا مشاهده کنید حل مسائل با minification.

تحویل CSS را بهینه کنید – صفحه شما بارگیری می شود بدون سبک های CSS که یک مورد است Google PageSpeed ​​Insights. WP Rocket بطور خودکار این کار را برای شما ایجاد می کند. آنها گفتن

پرونده های JavaScript – همان مفهوم CSS فقط با پرونده های JavaScript.

6. رسانه

WP-Rocket-Media-تنظیمات

بار تنبل – بارگیری تصاویر ، iframes ها و فیلم ها را تاخیر می دهید تا صفحه پایین بیایید و آنها قابل رویت شوند (تست کنید که آیا دوست دارید یا نه) تست کنید. با این حال بارها و بارهای درخواست HTTP را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد بارگیری مداوم می تواند به خصوص برای محتوای طولانی آزار دهنده باشد. این کار همچنین با استفاده از سایر افزونه های رایگان مانند انجام می شود بار تنبل و تنبل بار برای فیلم ها اما WP Rocket کار بزرگی انجام می دهد. من از آنجایی که آزاردهنده است ، بار زیادی برای عکس ها دارم.

همچنین می توانید با استفاده از نوار کناری ، بار تنبلی را در صفحات / پست های شخصی غیرفعال کنید:

تنظیمات فردی WP Rocket

غیرفعال کردن Emojis – این سایت شما را کند می کند. همچنین می توانید این موارد را در زیر تنظیمات → نوشتن → قالب بندی غیرفعال کنید ، سپس شکلک ها را تبدیل نکنید.

تعبیه شده – شبیه به جلوگیری از اتصال سریع Cloudflare, این امر باعث نمی شود سایت ها محتوای شما را در وب سایت خود که پهنای باند را بمکد ، قرار دهند و سایت شما کندتر شود.

سازگاری با WebP – اگر استفاده نمی کنید ، غیرفعال کنید تصاویر وب یا اگر قبلاً از یک افزونه بهینه سازی تصویر برای ارائه تصاویر وب استفاده می کنید. در غیر این صورت ، آن را غیرفعال کنید. WP Rocket اگر از Imagify ، ShortPixel ، Optimus یا EWWW برای ارائه ی تصاویر WebP استفاده می کنید تشخیص می دهد و به طور خودکار غیرفعال می شود. به این دلیل است که اکثر افزونه های بهینه سازی تصویر قبلاً تصاویر WebP را برای شما ایجاد کرده و در خدمت آنها هستند ، بنابراین فعال کردن این امر باعث ایجاد قابلیت های تکراری می شود. تنها زمانی که باید این کار را انجام دهید اینست که افزونه بهینه سازی تصویر تصاویر WebP ایجاد می کند ، اما به آنها سرویس نمی دهد.

7. پیش بارگذاری

اگر می خواهید در مورد بارگیری قبل یاد بگیرید ، WP Rocket یک مورد دارد آموزش ساده. یا اگر می خواهید عمیق تر حفاری کنید اینجا است آموزش پیشرفته که در مورد WP Super Cache است اما همان مفاهیم کاربرد دارد. پیش بارگذاری ، به زبان ساده ، تازه سازی وقتی که صفحات ذخیره شده پاک می شوند و با یک بار تازه می شوند. من آن را فعال می کنم زیرا هم سرعت وب سایت و هم نمایه سازی را بهبود می بخشد.

WP-Rocket-Preload-Settings

پیش نقشه بارگذاری نقشه سایت – مزیت پیش بارگذاری را به کلیه آدرس های اینترنتی در نقشه سایت شما ، و نه فقط صفحه اصلی شما و پیوندهای داخلی که از صفحه اصلی استفاده می کنید ، گسترش می دهد. این یک ربات خارجی مانند گزینه دستی / اتوماتیک استفاده نمی کند … حتی اگر نتیجه نهایی یکسان باشد. تا زمانی که WP Rocket نقشه سایت شما را در “نقشه های پیش بارگذاری” شناسایی کند ، دیگر نیازی به افزودن آن در اینجا نیست.

این کاری است که پیش بارگذاری می تواند برای سرور شما انجام دهد:

میزان استفاده از پردازنده

تنظیمات درخواست DNS – لوک لیست بزرگی را تهیه کرد دامنه های مشترک برای پیش نمایش از جمله Google Fonts ، Analytics ، Maps ، Gravatars ، YouTube ، افزونه های مشترک اشتراک اجتماعی ، Disqus و موارد دیگر. کل این لیست (یا فقط موارد مورد نیاز) را کپی و جایگذاری کرده و آنها را در قسمت prefetch WP Rocket قرار دهید. این به مرورگرها کمک می کند تا درخواستها را پیش بینی کرده و سریعتر بارگذاری کنند.

فراموش نکنید که URL StackPath CDN خود را اضافه کنید (یا CDN را که استفاده می کنید) ، و سایر منابع خارجی که در این لیست وجود ندارد ، که معمولاً می توانید در گزارش GTmetrix خود بیابید. اشتراک گذاری اجتماعی ، اظهار نظر و افزونه های آماری بسیار متداول است.

8. قوانین پیشرفته

گزینه های پیشرفته عمدتا برای به استثنای صفحات سبد خرید و پرداخت در سایتهای تجارت الکترونیک.

قوانین WP-Rocket-Advanced-Rules

هرگز URL (های) کش ذخیره نشود – اگر از سبد خرید eCommerce استفاده کرده اید که در فهرست WP Rocket ذکر نشده است (به یادداشت های آنها در این تنظیمات مراجعه کنید) ، صفحات سبد خرید و پرداخت خود را اینجا اضافه کنید. بیشتر بدانید.

کوکی های کش را هرگز ذخیره نکنید – همان اصلی که گزینه قبلی فقط بر اساس کوکی ها است.

هرگز عامل (های) کاربر کش را ذخیره نکنید – جلوی ذخیره صفحات حافظه Googlebot یا سایر کاربران کاربر را نمی گیرد.

همیشه URL (ها) را تمیز کنید – بگذارید بگوییم که شما یک صفحه اصلی در صفحه اصلی خود دارید. اگر پست جدیدی ایجاد می کنید ، می خواهید blogroll صفحه اصلی بلافاصله با خالی کردن حافظه پستی صفحه اصلی به روز شود. این همان کاری است که این تنظیمات انجام می دهد ، با این حال WP Rocket پس از ایجاد محتوای جدید ، حافظه نهان صفحه اصلی ، دسته ها و برچسب ها را پاک می کند … بنابراین نیازی به این کار نیست. اما اگر حافظه نهان صفحه دیگری وجود دارد که می خواهید هنگام اضافه شدن محتوای جدید پاک شود ، آنها را اضافه کنید.

رشته پرس و جو (کش) – به طور عمده برای پنهان کردن صفحات نتیجه جستجو و صفحات فیلتر قیمت برای سایت های تجارت الکترونیکی استفاده می شود.

9. بانک اطلاعاتی

تنظیمات WP-Rocket-Database

پاکسازی پست – در صورت عدم استفاده از آنها ، نسخه های اصلاح شده ، پیش نویس خودکار و پست های حذف شده حذف می شوند. مگر اینکه نسخه های قدیمی ارسال (یا پست های حذف شده) را که مایل به استفاده از آنها هستید ، آنها را حذف کنید.

پاکسازی نظرات – نظرات هرزنامه و حذف شده حذف شده است.

پاکسازی گذرا – داده هایی را ذخیره می کند که مدت زمان زیادی طول می کشد (مانند تعداد شمارش های اجتماعی) بنابراین دفعه بعد که به آن احتیاج دارید ، خیلی سریع باز می گردد. اما گاهی اوقات وقتی گذرا به پایان رسیده است در پایگاه داده باقی می مانند و باید حذف شود. WP مبتدی عالی است توضیح گذرا.

پاکسازی پایگاه داده – هنگامی که یک افزونه را حذف می کنید می تواند جداول بلااستفاده را در بانک اطلاعات وردپرس خود قرار دهد ، که می توانید آنها را حذف کنید.

پاکسازی خودکار – برنامه WP Rocket را برای پاکسازی پایگاه داده خود برنامه ریزی کنید. هفتگی خوب است مگر اینکه این تعداد سریع جمع شوند (به عنوان مثال بسیاری از افراد در سایت شما کار می کنند). اگر تو داری WP-Optimize یا افزونه دیگری برای تمیز کردن پایگاه داده نصب شده است ، می توانید آن را حذف کنید زیرا WP Rocket این کار را برای شما انجام می دهد.

بهینه سازی – هنگامی که کار خود را انجام دادید ، روی دکمه بهینه سازی کلیک کنید ، فقط مطمئن شوید که از بانک اطلاعاتی خود نسخه پشتیبان تهیه کرده اید ، به ویژه اگر اولین بار است که این کار را انجام می دهد.

10. CDN

CDN StackPath سایت شما را در 30 مرکز داده در سراسر جهان منعکس می کند, کاهش فاصله جغرافیایی بین سرور و بازدید کنندگان خود من از Cloudflare و StackPath استفاده می کنم زیرا بیشتر مراکز داده = تحویل سریعتر مطالب شما. این می تواند چند ثانیه از وقت بار شما بگذرد ، مخصوصاً برای بازدید کننده هایی که قبلاً از سرور اصلی خود دور بودند. شما می توانید استفاده کنید آموزش CDN WP Rocket یا آموزش CDN StackPath, اما دقیقاً چه باید کرد.

مرحله 1: برای StackPath ثبت نام کنید (آنها یک آزمایش 30 روزه دارند):

StackPath-Data-Centers

گام 2: در داشبورد ، روی زبانه CDN ، سپس کلیک کنید یک سایت CDN StackPath ایجاد کنید:

StackPath-CDN-Tab

دامنه StackPath-CDN

آدرس StackPath-Server-IP

موشک StackPath-CDN-URL-WP-Rocket

مرحله 3: URL CDN را از StackPath کپی کنید و در قسمت “CDN CNAME” Rocket WP Rocket قرار دهید:

تنظیمات WP-Rocket-CDN

مرحله 4: در StackPath به تنظیمات حافظه نهان CDN بروید ، سپس روی “پاکسازی همه چیز” کلیک کنید:

StackPath-Purge-Cache

مرحله 5: پرونده ها را از CDN مستثنی کنید – ممکن است پرونده هایی وجود داشته باشد که توسط CDN مورد نظر شما بصورت محلی سرو شود. معمولاً این فایلها جزئی از افزونه هایی هستند که برای بی اعتنایی به بار دامنه دامنه طراحی شده اند. برای تغییر این ، به سادگی این فایلها یا فهرستها را در قسمت “پرونده های رد شده” WP Rocket اضافه کنید (در هر خط یک دستورالعمل اضافه کنید) که می توانید از آنها برای یافتن فهرست های WP استفاده کنید..

مثال:

 • uploads_dir} / wpcf7_captcha / *
 • s uploads_dir /imagerotator.swf
 • plugins_dir} /wp-fb-autoconnect/facebook-platform/channel.html

مرحله 6: سایت خود را در سیستم اجرا کنید GTmetrix و “شبکه تحویل محتوا” باید YSlow سبز باشد.

CDN GTmetrix YSlow

اگر موارد را در GTmetrix گسترش می دهید و می بینید که ارتباط آن با CDN است ، با تیم پشتیبانی StackPath تماس بگیرید که باید بتواند به شما در رفع این موارد کمک کند. آنها پشتیبانی برجسته ای دارند.

دامنه های رایگان کوکی MaxCDN

11- ضربان قلب

به جای استفاده از افزونه کنترل ضربان قلب, WP Rocket ساخته شده است.

WP-Rocket-ضربان قلب-کنترل

12. مواد افزودنی

WP-Rocket-Add-ons

1. ردیابی Google (بهبود ذخیره مرورگر برای Google Analytics) – شما ممکن است خطاهای Google Analytics را در ابزار تست سرعت خود مشاهده کنید. داشتن WP Rocket میزبان Google Analytics به صورت محلی باید این موارد را به طور خاص در GTmetrix تحت Page Speed ​​→ Levere Browser Caching مرور کند.

2. پیکسل پیکسل (بهبود ذخیره مرورگر برای پیکسل Facebook) – همان مفهوم گزینه قبلی فقط برای پیکسل پیکسل.

3. Cloudflare – ثبت نام برای Cloudflare, وب سایت خود را اضافه کنید ، و Cloudflare اسکن را اجرا می کند. سرانجام با سرورهای نام Cloudflare و پیوندی به کلید API خود به صفحه‌ای خواهید رسید.

Cloudflare-Dashboard-WP-Rocket

تغییر سرورهای نام در حساب میزبانی خود به کسانی که Cloudflare به شما اختصاص داده است:

SiteGround-DNS-Records

وارد کن کلید جهانی API (یافت شده در شما پروفایل Cloudflare) به پلاگین حافظه نهان خود.

Cloudflare Global API Key

WP-Rocket-Cloudflare-Add-On

 • کلید جهانی API – برای فعال کردن Cloudflare در WP Rocket استفاده می شود.
 • حساب ایمیل – همان ایمیلی که در حساب Cloudflare شما استفاده می شود.
 • دامنه – yourwebsite.com
 • حالت توسعه – هنگام ایجاد تغییرات زیادی در سایت خود از آن استفاده کنید.
 • تنظیمات بهینه – تنظیمات بهینه Cloudflare را فعال می کند: کوچک سازی ، ذخیره سازی تهاجمی و غیرفعال کردن موشک لودر برای سازگاری بهتر رایج ترین مسئله Rocket Loader است ، اما من هم متوجه شدم که این دستگاه روشن می شود رمزگشایی ایمیل که گزارش GTmetrix را بدتر کرده است ، بنابراین من از این استفاده نمی کنم (و در عوض Cloudflare را در داشبورد خود پیکربندی کرده ایم).
 • پروتکل نسبی – گاهی اوقات اگر مردم فایلهای خود را از سایت شما بارگیری کنند ، هیچ محتوا در آنها وجود ندارد ترک این گزینه خاموش از بروز این امر جلوگیری می کند.
 • پاک کردن تمام پرونده های حافظه نهان Cloudflare – این کار را بعد از انجام پیکربندی WP Rocket انجام دهید.

4. همزمان کردن Sucuri Cache – در صورت استفاده از سوچوری فعال کنید. این به طور خودکار حافظه نهان Sucuri را پاک می کند و هر وقت حافظه نهان WP Rocket را پاک کردید ، و همگام سازی محتوای خود را حفظ کنید.

 • کلید API Sucuri Firewall (برای افزونه) – وارد سوچوری شوید اینجا, روی سایت خود کلیک کنید ، به برگه API بروید ، سپس کلید API خود را (برای افزونه) کپی کنید و آن را در WP Rocket بچسبانید.

13. ابزار

WP-Rocket-Tools-Settings

تنظیمات صادرات – تنظیمات خود را برای استفاده در چندین سایت صادر کنید.

وارد کردن تنظیمات – تنظیمات از پیش تنظیم شده خود را اینجا وارد کنید.

بازگرداندن – اگر نسخه جدید WP Rocket را به روزرسانی کنید و باعث بروز مشکلات شود ، این به نسخه قبلی بر می گردد.

14. سؤالات متداول / مستندات

من ساعتهای زیادی را صرف حفاری در میان آنها کردم مستندات برای اینکه مطمئن شوید این آموزش از بهترین تنظیمات WP Rocket استفاده می کند ، اما اگر آنها را بررسی نکرده اید بسیار مفید هستند.

مستندات موشک WP

آموزش هایی که مفیدترین آنها را پیدا کردم:

&# x1f680؛ بهترین راه برای پیکربندی WP Rocket چیست?

مهمترین اقدامات برای فعال کردن هر کاری که می توانید در برگه بهینه سازی پرونده ، تنظیم CDN هایی مانند Cloudflare + StackPath ، غیرفعال کردن ضربان قلب وردپرس و فعال کردن هرگونه خدمتی که در برگه افزودنی ها استفاده می کنید.

&# x1f680؛ چگونه می توانم CDN را با WP Rocket اضافه کنم?

در صورت استفاده از Cloudflare ، نام های ساده را تغییر می دهید. اگر از CDN خارجی مانند StackPath یا KeyCDN استفاده می کنید ، آدرس CDN خود را در WP Rocket کپی / چسباندید. اگر از RocketCDN (طراحی شده توسط StackPath) استفاده می کنید ، از طریق سریع در WP Rocket ثبت نام کنید.

&# x1f680؛ چرا WP Rocket در اکثر نظرسنجی های فیس بوک رتبه 1 را کسب کرد?

این نرم افزار دارای بسیاری از ویژگی های دیگر افزونه های حافظه نهان است: پاکسازی بانک اطلاعاتی ، کنترل ضربان قلب ، گزینه ای برای چند CDN ، بارگیری تنبل ، آنالیزهای محلی ، ذخیره مرورگر Facebook Pixel و موارد دیگر. به همین دلیل معمولاً WP Rocket بهترین نتیجه را در GTmetrix می دهد.

&# x1f680؛ کدام افزونه بهینه سازی تصویر با WP Rocket بهتر کار می کند?

حتی اگر آنها Imagify را که متعلق به WP Rocket است توصیه می کنند ، اما من از ShortPixel استفاده می کنم زیرا واقعاً هیچ کیفیتی را از دست نمی دهم و هنوز هم 100٪ برای بهینه سازی تصاویر در GTmetrix دریافت می کنم.

&# x1f680؛ علاوه بر WP Rocket به چه افزونه های بهینه سازی سرعت دیگری نیاز دارید?

شما همچنان به افزونه بهینه سازی تصویر مانند ShortPixel ، بهینه سازی فونت (به عنوان مثال OMGF) نیاز دارید ، و من همچنین توصیه می کنم از Asset CleanUp یا Perfmatters استفاده کنید تا افزونه ها را غیرفعال کنید..

15. SiteGround (شماره 1 میزبان در نظرسنجی های فیس بوک)

SiteGround است استفاده شده توسط Yoast, خودم ، و توصیه شده توسط WordPress. آنها تقریباً در هر شماره # 1 قرار دارند نظرسنجی در فیس بوک و به اکثر مردم قابل توجه است پیشرفت زمان بار به خصوص اگر آنها از هاست متوسط ​​استفاده می کردند: GoDaddy، Bluehost، HostGator، InMotion، Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-We-فقط-به-سایت-سایت تغییر کرده است

من از آنها استفاده می کنم برنامه GoGeek نیمه اختصاصی که با 4 برابر بیشتر منابع سرور از میزبانی مشترک. از طریق صفحات من کلیک کنید تا ببینید که چقدر سریع بارگیری می شوند ، گزارش GTmetrix من را بررسی کنید یا افرادی را مشاهده کنید مهاجرت کرد و ارسال کرد بارهای جدید. آنها نیز چنین می کنند مهاجرت رایگان.

DigitalOcean در Cloudways و کینستا همچنین خوب هستند و از 10 دلار در ماه و 30 دلار در ماه شروع می کنند. Cloudways بیشتر برای توسعه دهندگان است که نیازی به cPanel ، میزبان ایمیل و یا پشتیبانی شما از SiteGround ندارند. Kinsta اساساً همان WP Engine است قبلاً (گران قیمت ، اما عالی). کل وبلاگ من اساساً برای کمک به افراد جهت بارگذاری سریع وب سایت خود اختصاص داده شده است. من از توصیه میزبانی 2 دلاری ماهانه خودداری می کنم زیرا بیشترین حسرت مردم در هنگام اجرای یک وب سایت است.

چگونه بررسی کنیم که میزبانی شما کند است یا خیر
سایت خود را از طریق اجرا کنید Google PageSpeed ​​Insights برای دیدن اگر زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید در گزارش شماست گوگل توصیه می کند باید باشد <200ms هر چیزی بالاتر از 1 ثانیه خوب نیست. همچنین می توانید TTFB خود را بررسی کنید (زمان برای اولین بایت) در برگه Timings GTmetrix یا bytecheck.com.

زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید

2019 نظرسنجی میزبان

2017-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

توصیه های میزبان عناصر

جولای 2019 توصیه میزبانی

WordPress-Host-Poll-August-2018

Shared-Hosting-Poll-2017

2019-نظرسنجی میزبانی

شرکت-به-میزبانی-شرکت

WordPress-Hosting-Poll-2017

مدیریت-میزبانی-نظرسنجی

WooCommerce-Hosting-FB-نظرسنجی

2016-وب-میزبانی-نظرسنجی

بهترین-وردپرس-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-2019-نظرسنجی

نظرسنجی میزبان دوستانه WP

2016-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

میزبانی مورد علاقه برای Elementor

2018 توصیه های میزبانی

Managed-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-میزبان-نظرسنجی-1

میزبانی-نظرسنجی-برای-سرعت

وردپرس-هاستینگ-نظرسنجی-1 ژوئن

SiteGround-توصیه

2014-مدیریت-وردپرس-هاستینگ-FB-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

میزبانی-نظرسنجی-فوریه-2019

میزبانی-توصیه ها-نظرسنجی

Bluehost vs SiteGround

نظرسنجی میزبان وب وردپرس

چند موضوع:

Godaddy To SiteGround Migration

EIG-to-SiteGround

SiteGround-Migration

SiteGround دارد 3 برنامه:

SiteGround میزبان وردپرس

برنامه های بالاتر شامل موارد بیشتری است منابع سرور (عامل شماره 1 در راهنمای بهینه سازی وردپرس). در اینجا نمودار مقایسه کامل, اما GrowBig حدود 2 برابر منابع سرور بیشتر از StartUp به شما می دهد ، و GoGeek است میزبانی نیمه اختصاصی که حتی بیشتر به شما می دهد GrowBig با یک مهاجرت رایگان ، مرحله بندی ، ذخیره سازی پیشرفته و امکان میزبانی وب سایت های متعدد همراه است. GoGeek از اولویت پشتیبانی برخوردار است. میزبانی ابر آنها تقریباً 80 دلار در ماه است.

شما می توانید این را در مورد آنها مشاهده کنید صفحه ویژگی ها:

SiteGround-Server-منابع-مقایسه

من از SiteGround استفاده می کنم زیرا:

 1. GTmetrix من + پینگدوم گزارش ها برای خودشان صحبت می کنند
 2. صفحات من فوراً بارگیری می شوند (در صورت تمایل از طریق آنها کلیک کنید)
 3. سریع فناوری سرعت (PHP 7.3 ، NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. توصیه شده توسط جوان, وردپرس, ایویکا از جانب سرعت وردپرس
 5. رایگان بگذارید SSL را رمزگذاری کنیم, آسان برای استفاده cPanel, و ویژگی های برای تجارت الکترونیک
 6. پشتیبانی وردپرس است بی نظیر حتی بدون پشتیبانی اولویت GoGeek
 7. GrowBig دارای مرحله بندی ، ذخیره بیشتر و منابع سرور بیشتری است (به پایین بروید تا “ما منابع مورد نیاز خود را اختصاص دهیم”) و روی صفحه سرور زبانه)
 8. GoGeek منابع حتی بیشتر سرور ، ذخیره سازی ، پشتیبانی از اولویت دارد
 9. مهاجرت رایگان, پلاگین مهاجر, و با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 10. ستایش فراوان Reddit, مکالمات فیس بوک, توییتر, TrustPilot
 11. تن ستایش در فیس بوک: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6, شماره 7شماره 8, شماره 9, شماره 10شماره 11
 12. بسیاری از افراد قبلاً نتایج خود را در توییتر مهاجرت کرده و ارسال کرده اند: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6شماره 7, شماره 8, شماره 9, شماره 10, شماره 11, شماره 12, شماره 13, شماره 14, شماره 15, شماره 16, شماره 17, شماره 18, شماره 19, شماره 20, شماره 21, شماره 22, شماره 23, شماره 24, شماره 25, شماره 26, شماره 27, شماره 28, شماره 29, شماره 30, شماره 31, شماره 32, شماره 33, شماره 34, شماره 35, شماره 36, شماره 37

سلب مسئولیت وابسته – اگر با استفاده از من در SiteGround ثبت نام کنید پیوند وابسته من یک تکه خوب و بدون هیچ هزینه ای به شما اهدا خواهم کرد. هر سال اهدا می کنم 3000 دلار به کمپین های GoFundMe (سال 2018 برای گرسنگی در دنور بود ، 2017 به طوفان هاروی به صلیب سرخ رسید). حمایت شما کمک می کند و من واقعاً از آن قدردانی می کنم. من سعی می کنم نظرات خود را بی طرفانه و مورد حمایت قرار دهم شواهد و مدارک در قالب نظرسنجی در فیس بوک, توییتها, و مکالمات واقعی. اگر نمی خواهید از آن استفاده کنید ، اینجا است پیوند غیر وابسته به SiteGround. در هر صورت ، من پیشنهاد می کنم کار خود را انجام دهید پژوهش, دیدن که Yoast استفاده می کند, و نتایج از افرادی که مهاجرت کرد.

OMM-On-SiteGround

مردم معمولاً به دلیل مهاجرت به آنها مهاجرت می کنند فناوری سرعت می تواند بار بار را به نصف کاهش دهد:

انتقال به SiteGround

SiteGround بار بار مهاجرت

Bluehost به SiteGround GTmetrix

HostGator به SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 امتیاز عالی در SiteGround

SiteGround Genesis

سرعت تحویل شده توسط SiteGround

گزارش SiteGround GTmetrix

بارهای کاهش یافته با SiteGround

بار جدید پاسخ SiteGround

HostGator To SiteGround Migration

SiteGround بار پاسخ در جوملا

به هاستینگ SiteGround تغییر یافت

موشک SiteGround تصور کنید دسته کوچک موسیقی جاز

جوملا GTmetrix در SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

بار بارگیری SiteGround

میزبانی سریع سایت SiteGround

نتایج جدید Pingdom در SiteGround

زمان پاسخگویی جدید SiteGround

بهبود زمان پاسخگویی SiteGround

16. راهنمای کامل وردپرس من (35 نکته)

فیلم من را تماشا کنید – این یک فیلم 42 دقیقه ای است ، اما من تقریبا همه چیز را پوشش می دهم (نشان های زمانی در توضیحات ویدیو) و شما باید یک تن اطلاعات عالی در مورد سرعت سایت وردپرس بیاموزید:

بهینه سازی تصویر – می توانید هر صفحه را از طریق آن اجرا کنید GTmetrix و همه تصاویر غیرقابل استفاده را به شما نشان می دهد اما فقط برای آن صفحه – بنابراین با عکسهایی که در چندین صفحه ظاهر می شوند شروع کنید. تصویر را می توان به سه روش بهینه سازی کرد: در ارائه تصاویر مقیاس پذیر (تغییر اندازه تصاویر بسیار بزرگ) ، مشخص کردن ابعاد تصویر (افزودن عرض / ارتفاع در HTML یا CSS تصویر) ، و بهینه سازی تصاویر (بدون ضرر فشرده سازی آنها با استفاده از یک افزونه مانند تصور کنید) GTmetrix اگر آنها را گسترش دهید ، ابعاد صحیح برای دو مورد اول را به شما خواهد گفت ، و اینها همه موارد با اولویت بالا هستند.

بهینه سازی تصویر

برای راهنمایی بیشتر ، به من مراجعه کنید راهنمای کامل برای بهینه سازی سرعت WordPress.

17. از بهینه ساز سرعت وردپرس من کمک بگیرید

با گزارش GTmetrix / Pingdom خود هنوز به کمک نیاز دارید؟ من 7 سال است که با پرینایا کار می کنم. او کسی است که به من کمک کرد <1s بار در Pingdom بارگذاری می شود) می توانید با ایجاد نمایه در وی را استخدام کنید freelancer.com و جستجوی نام کاربری bdkamol. در اینجا کامل است نمونه کارها سرعت وردپرس. او از بنگلادش 40 دلار در ساعت است (بنابراین یک تغییر زمان وجود دارد) و می توانید برای وی از طریق ایمیل ارسال کنید [email protected]. او همچنین در پروفایل خود یک بررسی کامل 5 ستاره دارد. فقط از سوالات جدی می پرسید ، اگر از هاستینگ آهسته ، مضمون نفخ و پلاگین های سنگین افزونه های سنگین استفاده نمی کنید ، صددرصد انتظار نداشته باشید. لطفا ابتدا راهنمای سرعت کامل وردپرس من را دنبال کنید.

Pronaya-Kumar-S-بررسیها

در اینجا چند نظر در مورد مشخصات وی آورده شده است:

بررسیهای BDkamol-WordPress-Speed

بنابراین … نمرات Pingdom چگونه به نظر می رسد؟ اجازه دهید در نظرات مطلع شوید یا اگر گیر کرده اید به من بگویید. شما همچنین برای یک افزونه حق بیمه در جایی که آنها پشتیبانی را پرداخت می کنید (آخرین و آخرین برگه در تنظیمات WP Rocket) پرداخت کرده اید ، بنابراین من نیز از آن به نفع شما استفاده می کنم یا آنها را مشاهده می کنم مستندات.

وگرنه کار خوب!

اگر این آموزش مفید را پیدا کردید ، یک سهم همیشه قدردانی می شود 🙂

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector