הגדרות המטמון של ה- SuperPache האידיאלי עם Cloudflare / StackPath CDN

03.06.2020
وورد المواضيع 'הגדרות המטמון של ה- SuperPache האידיאלי עם Cloudflare / StackPath CDN
0 45 мин.

מטמון סופר WP הוא תוסף זיכרון מטמון (אם אתה הולך בדרך החינמית).


אחרת, WP Rocket דורג מספר 1 מתוך 7 סקרי פייסבוק וזה מה שאני משתמש בו (יש לי מדריך להתקנה גם עבור WP Rocket). אבל WP Super Cache הוא עדיין בחירה מצוינת במיוחד מכיוון ש … זה בחינם.

אני אראה לך כיצד להגדיר את הגדרות ה- WP Super Cache כולל הכרטיסייה Advanced, CDN ו- Plugin. אני גם אכסה פרח ענן, StackPath, ולהראות לך את ההבדל בין השניים.

אם אתה משתמש בשרת NGINX, עליך ערוך את קובץ התצורה כדי לעשות שימוש מלא ב- WP Super Cache, במיוחד כדי להשתמש במטמון בסיס הדיסק. אם אינך מרגיש בנוח לעשות זאת, אני ממליץ לנסות תוסף מטמון אחר (WP Rocket, WP Fastest Cache, או אפילו W3 Total Cache), מכיוון שתוספי מטמון אלה אינם דורשים ממך לערוך את קובץ התצורה של NGINX..

תוספי מטמון, CDNs, ו אירוח הם 3 גורמים עיקריים מה- מדריך אופטימיזציה של וורדפרס. מלבד הגדרת תוסף המטמון שלך הגדרות אופטימליות ו- CDN של Cloudflare / StackPath, אני ממליץ להצטרף ל- קבוצת הפייסבוק של אירוח וורדפרס לראות מהם אנשים שאינם משוחדים אומר. SiteGround דורג מספר 1 מתוך 20 סקרי פייסבוק והוא מי שאני משתמש בו. אני על שלהם תוכנית GoGeek ייעודית למחצה עם 4x יותר משאבי שרת מאשר אירוח משותף ביותר עם ציוני 100% GTmetrix וזמן טעינה של .5 שניות. הם גם כן להעביר אותך בחינם.

סקר WP-Super-Cache-Facebook

כך ניתן להגדיר את הגדרות ה- WP Super Cache:

כרטיסיות WP-Super-Cache-Tabs

1. קל

הגדרות WP-Super-Cache-Easy-Easy

מטמון (אפשר) – מאפשר מטמון, דרך קלה לשיפור זמני העומס.

בדוק מטמון – בודק אם המטמון עובד. אם אתה רואה שגיאות, עבור לכרטיסייה מתקדם ופנה כמה מהאפשרויות השונות (נסה להשבית את “דפי הדחיסה” ו”הבניה מחדש של המטמון “).

מחק את המטמון – אם אתה מבצע עדכונים לאתר שלך, במיוחד לקבצי CSS או JavaScript, ואתה רואה גרסה ישנה של הדף שלך, מחיקת המטמון תרענן את הדף לגירסה החדשה ביותר..

2. מתקדם

הגדרות WP-Super-Cache-Advanced

מטמון (אפשר) – מאפשר מטמון.

שיטת משלוח מטמון – מצב פשוט הוא הקל ביותר ומומלץ לא מתכנתים. מצב המומחה משתמש בתכונת ה- mod_rewrite של אפאצ’י בכדי להגיש קבצי HTML סטטיים “סופר-מטמון”, ומהירים יותר ממצב פשוט … אבל אם לא נוח לך לערוך קבצי PHP, השתמש במצב פשוט.

אל תשלח דפים במטמון למשתמשים ידועים (אפשר) – הפעלת פעולה זו אינה מציגה דפים במטמון עבור אנשים שהיו באתר שלך בעבר. זה טוב מכיוון שמבקרים קבועים רוצים לראות תוכן חדש (למשל בבלוג שלך) שאחרת לא יופיע אם תשבית את זה.

אל תשמור מטמון של דפים עם פרמטרים GET. (? x = y בסוף כתובת אתר) (אפשר) – לא מטמון דפים השונים עבור כל משתמש (דפי מכירות ייחודיים אם אתה מפעיל מודעות פייסבוק / גוגל, פרופילי חברות, היגיון מותנה בטפסי יצירת קשר). קבל פרמטרים הוא תוסף נהדר לזה.

דחוס דפים כך שהם יוגשו במהירות רבה יותר למבקרים (אפשר) – זהו פריט ה- “Gzip Compression” ב- GTmetrix / Pingdom. לאחר הפעל זאת, צפה בדף הבית שלך וחפש שגיאות עיצוב בולטות. אם יש כאלה, השבת אותה. אחרת, בהחלט אפשר זאת.

כותרות מטמון HTTP עם תוכן דף (השבת) – הופך דפים במטמון למהירים יותר, אך גם גורם ל- WP Super Cache להשתמש במסירת קבצי PHP (איטית יותר) במקום משלוח קבצים סטטי (מהיר יותר). זה מחליף, אבל אם אתה משתמש בתוספים השולחים כותרות נוספות, אפשר זאת. אחרת, השבת אותו.

בנה מחדש של המטמון. הגש קובץ-קובץ-על למשתמשים אנונימיים בזמן שנוצר קובץ חדש (אפשר) – מציג את הדף במטמון אם קובץ חדש נמצא בתהליך יצירתו.

304 מטמון דפדפן לא השתנה. ציין מתי הדף לא עבר שינוי מאז שהתבקש לאחרונה. (אפשר) – מונע עדכון המטמון בדפי ‘תג’ (שומר משאבי שרת).

הפוך משתמשים ידועים לאנונימיים כדי שהם יגישו קבצים סטטיים עם מטמון רב-על – מונה את ההגדרה הקודמת “אל תטמון דפי שמור למשתמשים ידועים” ובמקום זאת היא מטמנת מטמון לכולם.

אפשר מטמון דינמי – (אפשר) – מאפשר לשמור במטמון לתוכן דינמי (תוכן שמשתנה) כמו מודעות, ספירת מבקרים המוצגת בפומבי, או אפילו המלצות של אמזון.

תמיכה במכשירים ניידים. (דרוש תוסף חיצוני או נושא. ראה שאלות נפוצות לפרטים נוספים.) (אפשר) – אם משתמשים בתוסף נייד כמו WPtouch, או נושא לנייד, זה מטמון דפים ניידים.

הסר את התמיכה UTF8 / בלוג charset מקובץ .htaccess. נחוץ רק אם אתה רואה תווים מוזרים או פיסוק נראה לא נכון. מחייב עדכון כללי שכתוב – (השבת) – אם אתה רואה תווים מוזרים באתר שלך (â €&# x2122; ¢), זה אמור לתקן את זה. אחרת, השאר אותו מושבת.

נקה את כל קבצי המטמון כאשר פוסט או עמוד מתפרסמים או מתעדכנים – אפשר) – אם אתה מפרסם פוסט ויש לך גם בלוג (למשל בדף הבית שלך) ואתה רוצה לוודא שהוא מתעדכן עם הפוסט החדש ביותר, הדבר ינקה את הקובץ השמור ויוודא שהתוכן החדש מוצג..

בדיקות נוספות של דף הבית. (מפסיק מדי פעם במטמון של דף הבית) (אפשר) – בדומה להגדרה הקודמת, הדבר מוודא שפרסומי הבלוג החדשים ביותר שלך מוצגים בדף הבית (אם יש לך בלוג). זה חל גם על תוכן דינמי בדף הבית.

רענן את הדף הנוכחי רק לאחר ההערות – אפשר זאת אם יש לך המון תגובות, מכיוון שהקוראים רוצים לראות את התוכן האחרון (אינך רוצה לרענן את כל הקובץ השמור בכדי לעשות זאת).

רשום את הדפים החדשים ביותר במטמון בדף זה (השבת) – מראה אילו דפים נשמרו במטמון.

נעילת קבצים גסים. אינך זקוק לכך מכיוון שזה יאט את אתרך  (השבת).

אירית מאוחרת. הצגת קבצים במטמון לאחר טעינת וורדפרס (אפשר) – מאפשר לתוכן להישאר דינמי. אם אתה רואה את השגיאה “איתור מטמון סופר דינמי שמור אך איחור זה לא מוגדר” פותר אותו.

מיקום המטמון – אל תשנה – אל תשנה את הנתיב, נתיב ברירת המחדל בסדר.

פסק זמן למטמון – 3,600 טובים לרוב האתרים, אתרי תנועה גבוהה יכולים להוריד את זה ל -1,800. זהו תוקפם של דפי המטמון בתדירות, והם ייזרקו. אם תגדיר את זה איטי מדי, המשתמשים לעולם לא יראו גרסת מטמון. אם מהיר מדי, הוא יכול לצרוך הרבה משאבי שרת.

שמות קבצים מקובלים & URIs שנדחו – ציין דפים שלא תרצו לשמור במטמון. השימוש הנפוץ ביותר לכך אינו כולל דפי מסחר אלקטרוני או דפים המתעדכנים בתדירות גבוהה מאוד.

דוגמאות:

 • / חנות /
 • / חנות / חשבון /
 • / חנות / קופה /
 • / חנות / עגלה /
 • / חנות / אישור הזמנה /

סוכני משתמש שנדחו – מונע מסוכני משתמשים לטמון בדפים. הנפוצים שבהם הם מנועי חיפוש כמו Googlebot ו- Bingbot, אך הנה רשימה מלאה של סוכני משתמש אתה יכול להציג. אם אתה משתמש ב- WPtouch, תרצה להוסיף כאן את כל רשימת סוכני המשתמשים הסלולריים.

סגר – מכין את השרת שלך לעלייה צפויה בתנועה (במהלך הנעילה, הערות חדשות לפוסט לא ירעננו את הקבצים הסטטיים במטמון). זה יחסוך במשאבי השרת ויסייע במניעת קריסת האתר שלך. הפעל זאת רק אם אתה מבחין ברקיעת שחקים.

קבצים במטמון ישירות – אם אתה יודע שדף ספציפי יקבל עלייה גבוהה בתנועה, הוסף אותם כאן.

תיקון תצורה – משחזר את הגדרות ברירת המחדל של WP Super Cache.

3. CDN

CDN (רשת למשלוח תוכן) מארח את קבצי האתר הכבדים שלך במרכזי נתונים מרובים ברחבי הארץ / העולם, מה שמקטין את המרחק הגיאוגרפי בין השרת שלך לבין האורח. זה מקטין את זמני העומס והוא מומלץ במדריך האופטימיזציה של וורדפרס.

StackPath הוא אחד ה- CDN הפופולריים ביותר וזה מה שאני משתמש באתר שלי. יש להם 31 מרכזי נתונים שנמצאים בכבדות בארה”ב ותמיכה מדהימה שעזרו לשפר את ציון ה- GTmetrix YSlow שלי ב -8%. KeyCDN זה גם טוב, אבל מאוד שמחתי עם MaxCDN / StackPath.

StackPath לעומת Cloudflare – Cloudflare הוא בחינם, StackPath מתחיל ב- $ 10 לחודש עם ניסיון חינם למשך 30 יום. ל- Cloudflare יש את זה מרכזי נתונים, ל- StackPath שלהם מרכזי נתונים. באופן כללי ככל שמרכזי נתונים רבים יותר, כך ייטב המשאבים שתוכלו להעמיס עליהם (מה שהופך את האתר לטעון עוד יותר מהיר). StackPath מגיע עם צוות תמיכה שיעזור לכם להגדיר את התצורה (אין תמיכה בתוכנית החינמית של Cloudflare). תמיכת StackPath הצליחה לשפר משמעותית את זמני הטעינה ולשפר את ציון ה- GTmetrix YSlow שלי ב -8%, וזה היה שווה לחלוטין.

שלב 1: הירשם למשפט של 30 יום, ואז השתמש בצעדים שלהלן. (ל- StackPath יש גם הדרכה).

שלב 2: בלוח המחוונים של StackPath, לחץ על הכרטיסייה CDN ו- צור אתר CDP StackPath

StackPath-CDN-Tab

תחום StackPath-CDN

StackPath-Server-IP-address

העתק את כתובת ה- IP של השרת שלך – יש צורך בשלב 6 בסעיף זה.

WP-Super-Cache-StackPath-CDN-URL

שלב 3: הדבק את כתובת ה- CDN שלך בכרטיסיית ה- CDN של WP Super Cache תחת “כתובת אתר מחוץ לאתר” ו- “CNAMES נוספים.” אם אתה משתמש ב- SSL, בדוק גם “דלג על כתובות אתר https כדי להימנע תוכן מעורבשגיאות.

הגדרות WP-Super-Cache-CDN

שלב 4: ב- StackPath עבור אל CDN → הגדרות מטמון, ולחץ על “טיהור הכל” …

StackPath-Purge-Cache

שלב 5: העתק את כתובת ה- IP של השרת שלך משלב 2 (אתה יכול למצוא אותה גם בחשבון האירוח שלך). לאחר מכן הרשימו את כתובת ה- IP של השרת שלכם ב- StackPath על ידי יצירת אתר WAF (WAF → חומת אש).

StackPath-Whitelist-IP

שלב 6: הפעל את האתר שלך ב- GTmetrix ו- “רשת אספקת תוכן” צריכה להיות ירוקה ב- YSlow.

CDN GTmetrix YSlow

הקפד ליצור קשר עם התמיכה של StackPath מכיוון שהם הצליחו לשנות את ההגדרות שלי כדי לשפר עוד יותר את הציונים. יש להם אחת מצוותי התמיכה הגדולים ביותר – אני בהחלט אשתמש בזה.

4. תוכן

כל עוד “זמן הקצאת המטמון” שלך מוגדר כראוי בהגדרות המתקדמות, העמודים שלך במטמון שפג תוקפם יימחקו והם לא יפעילו לחץ על השרת שלך. כשאתה עובד באתר, יתכן שאתה מבצע גם שינוי ל- CSS / JS (למשל תמונות רקע) ולראות גרסה במטמון (או שלא תראה שה- CDN שלך עובד). במקרה זה, מחיקת המטמון צריכה לתקן זאת.

הגדרת WP-Super-Cache-Contents

מחק את המטמון – רענן את המטמון למקרה שתראה גרסאות שמורות במטמון ישנות של הדפים שלך.

5. טען מראש

טעינה מקדימה היא רענון כאשר כל הדפים במטמון מוחלשים ומרעננים ברגע אחד. הייתי מאפשר זאת מאחר וזה משפר את מהירות האתר / אינדקס הן של האתר. עם זאת, טעינה מוקדמת צורכת הרבה משאבי שרת מה שמעמיד לחץ על השרת שלך ויכול לאט את האתר שלך. כברירת מחדל, זה מוגדר ל רענן קבצי מטמון שנטענו מראש כל 600 דקות. אך עליך להגדיל את המספר הזה אם הוא מפעיל לחץ על השרת שלך, במיוחד אם אתה מארח אירוח משותף. אתה יכול גם להשאיר אותו ל 0 אם אינך רוצה שתוקפם של קבצים סטטיים יהיה אלא אם תרענן את המטמון ידנית.

הגדרות WP-Super-Cache-Preload-Settings

6. תוספים

השאר הכל כפי שהוא, אלא אם כן אתה משתמש ב- תוסף התנהגות רעהתוסף מיפוי דומיין MU של WordPress, או תוסף WPtouch, במקרה כזה תוכל לאפשר תאימות לאלה.

הגדרות WP-Super-Cache-Plugins-Settings

7. ניפוי באגים

הגדרות WP-Super-Cache-Dubug

פרח ענן

ל- WP Super Cache אין דרך ישירה להתקנת Cloudflare, אבל זה קל מאוד ואני בהחלט ממליץ להשתמש CDN בחינם של Cloudflare. למארחים רבים (כולל SiteGround) יש אפשרות הפעל את Cloudflare ב- cPanel בלחיצה אחת. זו ללא ספק השיטה הקלה ביותר.

SiteGround-Cloudflare-Activation

אם למארח שלך אין אפשרות זו, בצע את הצעדים שלהלן …

1. להירשם פרח ענן ותתבקש להוסיף את אתרך ואז להתחיל סריקה.

ענן-התחלה-סריקה

2. לאחר השלמת הסריקה, בחרו בתוכנית החינמית ואז Cloudflare יעביר אתכם דרך קבוצת עמודים. בסופו של דבר תועבר לדף בו Cloudflare מקצה לך 2 שרתי שמות

Cloudflare-name-servers- לוח מחוונים

3. חפש בגוגל “כיצד לשנות שרתי שמות ב- SiteGround” (חפש רק את המארח שלך) ואז עקוב אחר ההוראות שלהם. תעתיק את שני שרתי השמות המסופקים על ידי Cloudflare ותדביק אותם באפשרות שרתי שמות מותאמים אישית ב- cPanel המארח שלך …

SiteGround-DNS-רשומות

4. לך ל … שלך הגדרות מהירות Cloudflare וודא אוטומטית Minify ו- מטעין טילים מכבים, אבל SG Railgun פועל.

כרטיסיית Speedflare-Speed-Speed

5. פרח ענן אומר אנו ממליצים ליצור כלל עמוד כדי לא לכלול את קטע הניהול באתר שלך מתכונות הביצועים של Cloudflare. תכונות כגון Loader Loader ו- Auto Minification עשויות לשבור בטעות את פונקציות ה- backend בסעיף הניהול שלך. “

הוסף את כללים אלה של 2 העמודים שלך הגדרות כללי עמוד

Cloudflare-Page-Rule-WP-Admin

Cloudflare-Page-Rule-WP-Preview

6. לבסוף, עבור אל שלך הגדרות מטמון של Cloudflare ו לטהר קבצים בודדים

טיהור קבצים אישיים

בוצע!

צפו בסרטון שלי – זה סרטון בן 42 דקות, אבל אני מכסה כמעט הכל (חותמות זמן בתיאור הווידאו) וכדאי שתלמד המון מידע נהדר במהירות אתר וורדפרס:

SiteGround (מארח מספר 1 בסקרי פייסבוק)

SiteGround הוא בשימוש על ידי יוסט, את עצמי, ו המומלצת על ידי וורדפרס. הם כמעט 1 כמעט בכל סקר פייסבוק ולתת לרוב האנשים משמעותיים שיפורי זמן טעינה במיוחד אם הם השתמשו במארחים בינוניים: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

יוסט-בטוויטר-פשוט עברנו ל- Siteground

אני משתמש בהם תוכנית GoGeek ייעודית למחצה שמגיע עם 4x יותר משאבי שרת מאשר אירוח משותף. לחץ דרך הדפים שלי כדי לראות כמה מהר הם נטענים, עיין בדו”ח GTmetrix שלי או ראה אנשים שכן היגר ופרסם זמני טעינה חדשים. הם גם כן הגירות חופשיות.

DigitalOcean ב- Cloudways ו קינסטה הם גם טובים ומתחילים ב -10 $ לחודש ו -30 $ לחודש. Cloudways מיועד יותר למפתחים שאינם זקוקים ל- cPanel, אירוח דוא”ל או לתמיכה שתקבל באמצעות SiteGround. קינסטה היא למעשה WP Engine פעם היה (יקר, אבל מדהים). כל הבלוג שלי מוקדש בעיקרון לעזור לאנשים לגרום לטעינה של האתר שלהם להיות מהירה יותר. אני מסרב להמליץ ​​על אירוח של $ 2 לחודש מכיוון שזה הצער הגדול ביותר של האנשים בעת הפעלת אתר.

כיצד לבדוק אם האירוח שלך איטי
הפעל את האתר שלך תובנות מהירות של Google Page לראות אם צמצם את זמן התגובה של השרת נמצא בדוח שלך. גוגל ממליצה זה צריך להיות <200 מטר. כל דבר שנמצא מעל לשנייה לא טוב. אתה יכול גם לבדוק את ה- TTFB שלך (זמן לביץ הראשון) בכרטיסייה תזמון של GTmetrix או bytecheck.com.

צמצם את זמן התגובה של השרת

סקר אירוח לשנת 2019

2017-וורדפרס-אירוח-סקר FB

המלצות אירוח על אלמנטור

המלצת אירוח ביולי 2019

WordPress-Host-Poll-Aug-2018

אירוח משותף-סקר -2017

סקר אירוח -2019

חברת Go-to-Hosting

WordPress-Hosting-Poll-2017

סקר מנוהל-אירוח-סקר

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

סקר 2016-אירוח אתרים

סקירת הסקר הטוב ביותר-וורדפרס-אירוח-ספק

סקר האינטרנט הטוב ביותר-אירוח -2019

סקר אירוח ידידותי ל- WP

2016-WordPress-Hosting-FB- סקר

אירוח מועדף על אלמנטור

המלצות אירוח 2018

מנוהל-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-מארחים-סקר -1

סקר אירוח מהירות

וורדפרס-אירוח-סקירה-יוני -1

המלצת אתר

2014-מנוהלת-וורדפרס-אירוח-סקר FB

סקירת הספק הטוב ביותר-אירוח-ספק

סקר אירוח-פברואר 2019

אירוח-המלצות-סקירה

Bluehost לעומת SiteGround

סקר מארח האינטרנט של וורדפרס

אתר SiteRround מומלץ על ידי וורדפרס:

SiteGround-מומלץ-WordPress-Host

ועל ידי איביקה מי מנהל את וורדפרס מזרז את קבוצת הפייסבוק עם 16,000+ חברים.

כלים מומלצים להאצת וורדפרס

כמה חוטים:

גודדי לגירת אתר

EIG-to-SiteGround

SiteGround-migration

ל- SiteGround יש 3 תוכניות:

אתר וורדפרס ב- SiteGround

תוכניות גבוהות יותר כוללות יותר משאבי שרת (גורם מס ‘1 במדריך האופטימיזציה של וורדפרס). הנה ה תרשים השוואה מלא, אבל GrowBig מעניק לך בערך פי 2 משאבי שרת יותר מ- StartUp, ו- GoGeek הוא אירוח ייעודי למחצה מה שנותן לך עוד יותר. GrowBig ומעלה מגיעה עם הגירה חופשית, שלב, מטמון מתקדם ויכולת לארח אתרים מרובים. GoGeek מגיע עם תמיכה עדיפות. אירוח הענן שלהם הוא די קפיצת המחיר במחיר של $ 80 לחודש.

אתה יכול לראות את זה על שלהם דף תכונות:

SiteGround-Server-Resources-השוואה

אני משתמש ב- SiteGround מכיוון:

 1. ה- GTmetrix שלי + פינגדום הדוחות מדברים בעד עצמם
 2. העמודים שלי נטענים באופן מיידי (לחצו דרכם אם תרצו)
 3. מהיר טכנולוגיית מהירות (PHP 7.3, NGINX, אופטימיזציית SG, Cloudflare)
 4. מומלץ על ידי יוסט, וורדפרס, איביקה מ מהירות וורדפרס
 5. חינם בואו להצפין SSL, קל לשימוש cPanel, ותכונות עבור מסחר אלקטרוני
 6. תמיכה בוורדפרס היא ללא תחרות אפילו ללא התמיכה העדיפה של GoGeek
 7. GrowBig מגיע עם מקורות אחסון, יותר אחסון ויותר משאבי שרת (גלול מטה אל “אנו מקצים את המשאבים הדרושים לך” וברחף מעל שרת כרטיסייה)
 8. GoGeek מגיע עם משאבים רבים יותר של שרתים, אחסון, תמיכה בעדיפות
 9. הגירות חינם, תוסף מעביר – –, ו ערבות 30 יום להחזר הכסף
 10. המון שבחים על Reddit, שיחות בפייסבוק, טוויטר, TrustPilot
 11. המון שבחים בפייסבוק: מספר 1, מס ‘2, מס ‘3, מס ‘4, מספר 5, מס ‘6, מס ‘7מס ‘8, מס ‘9, מס ’10מספר 11
 12. אנשים רבים כבר עברו ופרסמו תוצאות בטוויטר: מספר 1, מס ‘2, מס ‘3, מס ‘4, מספר 5, מס ‘6מס ‘7, מס ‘8, מס ‘9, מס ’10, מספר 11, מספר 12, מספר 13, # 14, מס ’15, מס ’16, מס ’17, מס ’18, מס ’19, מס ’20, מספר 21, מס ’22, מס ’23, מס ’24, מס ’25, מס ’26, מס ’27, מס ’28, מס ’29, מס ’30, מס ’31, מס ’32, מספר 33, מס ’34, מס ’35, מס ’36, מס ’37

הצהרת סניפים – אם תירשם לאתר SiteGround עם שלי קישור סניף אני אתרום נתח טוב ללא כל חשבון עבורך. כל שנה אני תרמו 3,000 דולר לקמפיינים של GoFundMe (2018 אמורה הייתה להאכיל את הרעבים בדנבר, 2017 הייתה לצלב האדום בהוריקן הארווי). התמיכה שלך עוזרת ואני מעריך אותה באמת. אני מנסה להפוך את הביקורות שלי ללא משענות ומגובות ראיות בצורה של סקרי פייסבוק, ציוצים, ו שיחות אמיתיות. אם אינך רוצה להשתמש בזה, הנה קישור שאינו שותף ל- SiteGround. כך או כך אני באמת מאמין שהם מארחים וורדפרס מהממים והאתר שלך יפעל מהר יותר / חלק יותר … עשה את המחקר שלך בקבוצות פייסבוק + טוויטר ותמצא את רוב האנשים אומר את אותו הדבר.

OMM-On-SiteGround

אנשים בדרך כלל נודדים בגלל שלהם טכנולוגיית מהירות יכול לחתוך זמני עומס לשניים:

מעבר ל- SiteGround

הגירת זמן טעינת אתר

Bluehost ל- SiteGround GTmetrix

HostGator ל- SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround תובנות מהירות Google PageSpeed

100 ציון מושלם ב- SiteGround

בראשית האתר

המהירות הניתנת על ידי SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

זמני טעינה מופחתים עם אתר

זמני תגובה חדשים באתר

HostGator להעברת אתר

זמני תגובה של אתר Site סביב ג'ומלה

עבר לאירוח אתרים

אתר רקטת אתר דמיין קומבו

ג'ומלה GTmetrix באתר

תובנות מהירות של SiteGround Page

אתר סביב ג'ומלה

זמני טען מופחתים של SiteGround

אירוח מהיר ב- SiteGround

תוצאות Pingdom חדשות באתר

זמן תגובה חדש ל- SiteGround

שיפור זמן תגובה של SiteGround

שאלות נפוצות

&# x1f680; האם WP Super Cache הוא תוסף טוב?

זה בדרך כלל לא התוסף המדורג העליון בסקרים של פייסבוק ואני באופן אישי קיבל תוצאות טובות יותר עם WP Rocket ותוספי מטמון אחרים. כל אתר שונה – עליכם להגדיר ולהשוות את התוצאות של תוספי מטמון שונים ב- GTmetrix בזה אחר זה.

&# x1f680; כיצד אתה מגדיר Cloudflare באמצעות WP Super Cache?

הירשם לחשבון Cloudflare בחינם ושנה שרתי שמות (ברשם הדומיין שלך) לחשבון ש- Cloudflare מספק לך.

&# x1f680; האם CDN מרובים ישפרו את המהירות עוד יותר?

בתיאוריה, כן. יותר CDN = יותר מרכזי נתונים = מסירה מהירה יותר של התוכן שלך ויותר עומס על משאבים אשר אמורים להקל על העומס בשרת שלך. ה- CDN של Cloudflare מספיק לרוב האתרים, אך אם אתה אובססיבי למהירות, נסה את StackPath או KeyCDN.

&# x1f680; כיצד WP Super Cache משווה ל- WP Rocket?

ל- WP Rocket תכונות מהירות רבות יותר מ- WP Super Cache (ניקוי בסיס נתונים, אופטימיזציה של גופני גוגל + אנליטיקס, בקרת פעימות לב) והוא קל יותר להגדרה, אך WP Rocket הוא גם תוסף פרימיום. אם המהירות חשובה מאוד, תנו ל WP Rocket ללכת.

&# x1f680; אילו תוספי מהירות אחרים אני צריך חוץ מ- WP Super Cache?

תזדקק לתוסף לפיתוח אופטימיזציה של גופנים (OMGF), ניקוי בסיס נתונים (WP-Optimize), בקרת פעימות לב, אופטימיזציה של גוגל אנליטיקס (CAOS) והשבתת סלקציות של תוספים (Asset CleanUp או Perfmatters). תכונות אלה אינן מובנות ל- WP Super Cahce.

האם זה עבד?

הודע לי בתגובות!

לחיים,
טום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector