تنظیمات کش کامل ایده آل W3 با Cloudflare + StackPath CDN: دستورالعمل های مرحله به مرحله ، به روز شده در سال 2019 با نسخه 0.9.7.4

03.06.2020
وورد المواضيع 'تنظیمات کش کامل ایده آل W3 با Cloudflare + StackPath CDN: دستورالعمل های مرحله به مرحله ، به روز شده در سال 2019 با نسخه 0.9.7.4
0 54 мин.

اگر مسیر رایگان را طی می کنید, W3 حافظه نهان Total یک افزونه کش خوب است.


من W3 Total Cache را تست کردم Cloudflare و StackPath CDN (که با W3 Total Cache) ادغام می شوند میزبانی سایت SiteGround که در 20+ نظرسنجی در فیس بوک به رتبه 1 رسیده است. این بار بار من 5.5 GTmetrix را بارگیری کرد – اگر می خواهید سرعت آنها را بارگیری کنید ، از طریق صفحات من کلیک کنید.

دسته کوچک موسیقی جاز SiteGround + W3 Total Cache + Cloudflare قانونی است.

بسیاری از تنظیمات حافظه نهان W3 از پیش تعیین شده (در برگه نصب) نشان داده شده است ، اما همه آنها نیست. من شما را از طریق راه می برم زبانه های عملکرد سپس به شما در تنظیم Cloudflare (رایگان) و StackPath (کمک آزمایشی 30 روزه و سپس 10 دلار در ماه) کمک می کند. توصیه می کنم از هردو استفاده کنید زیرا هر کدام مراکز داده بیشتری را اضافه می کنند ، و بیشتر باعث کاهش آنها می شوند فاصله جغرافیایی بین سرور و بازدید کننده خود اما اگر تصمیم می گیرید بین میزبانی سریعتر یا CDN StackPath میزبانی کنید ، هاستینگ هنوز هم همین است ضریب سرعت شماره 1.

تنظیمات w3-total-cache-tab-tab

2019-GTmetrix-Report

تنظیمات توصیه شده W3 Total Cache را از اینجا بارگیری کنید (به یک حساب Dropbox نیاز خواهید داشت). تنظیمات وارد کردن / صادرات را تحت عملکرد → تنظیمات عمومی بارگذاری کنید. سایت خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید همه چیز درست است. شما هنوز هم نیاز به پیکربندی دارید Cloudflare, StackPath, برنامه های افزودنی خاص مورد استفاده خود را فعال کنید ، URL نقشه سایت خود را (در صفحه حافظه پنهان) اضافه کنید ، و بسته به اینکه آیا از SSL استفاده می کنید ، تنظیمات SSL را فعال یا غیرفعال کنید. این پرونده به روز شد ، 18 مارس 2019.

1. تنظیمات عمومی

تنظیمات W3-Total-Cache-General-Settings

StackPath – برای یک آزمایش 30 روزه رایگان ثبت نام کنید (معمولاً 10 دلار در ماه) و سپس به سمت من بروید بخش تنظیمات StackPath. این هست توصیه شده در راهنمای رسمی بهینه سازی WordPress و StackPath دارای 34 مرکز داده است که فاصله بین سرور / بازدید کنندگان شما را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

استفاده از یک محتوا-تحویل-شبکه-CDN

StackPath-Data-Centers

Google PageSpeed ​​Insights – این را با W3 Total Cache متصل کنید تا توصیه هایی را دریافت کنید ، اما من اکیداً ترجیح می دهم پینگدوم و GTmetrix بر فراز PageSpeed ​​Insights از آنجا که آنها دقیق تر هستند (WP Rocket هم چنین می گوید) در اینجا چگونه به نظر می رسد پس از افزودن آن ، در برگه “داشبورد کش” W3 Total Cache ظاهر می شوید API (دستورالعمل ها در داشبورد W3 Total Cache شما ارائه شده است).

داشبورد Google-page-speed-wordpress-داشبورد

2. صفحه حافظه پنهان

تنظیمات w3-total-cache-page-cache

را قادر می سازد حالت سازگاری توسط توسعه دهنده افزونه بسیار توصیه می شود (در برگه نصب) وجود دارد و اگرچه عملکرد آن را اندکی کاهش می دهد ، اما احتمالاً مشکلاتی در وب سایت شما وجود ندارد. او می گوید این “قابلیت همکاری حافظه پنهان را بهینه می کند. تجارت این است که عملکرد حافظه نهان صفحه بهبود یافته دیسک تحت آزمایش بار 20 scale در مقیاس کاهش می یابد. “

3. تنظیمات را کمینه کنید

توسعه دهنده افزونه می گوید تنظیمات پیشنهادی برای minify ، بانک اطلاعاتی و حافظه نهان از پیش تعیین شده است. می توانید این مورد را در برگه نصب پیدا کنید. به یاد داشته باشید ، اگر از Cloudflare استفاده می کنید ، این امر باعث می شود که minify برای شما ایجاد شود ، بنابراین مطمئن شوید که minify در تب General Settings خاموش است..

W3-Total-Cache-Install-Tab

4- حافظه نهانگاه داده

 • ترک همانطور که هست (توصیه شده توسط توسعه دهنده).

5. حافظه نهان

 • ترک همانطور که هست (توصیه شده توسط توسعه دهنده).

6. حافظه نهان مرورگر

تنظیمات W3-Total-Cache-Browser-Cache-Cache

همه موارد دیگر از جمله “طول عمر هدر” را که برنامه نویس می گوید از پیش تعیین شده است ، ترک کنید.

7. CDN

StackPath فایلهای وب سایت شما را در 34 مرکز داده در سراسر جهان آینه می کند که باعث کاهش آن می شود فاصله جغرافیایی بین سرور و بازدید کننده خود مراکز داده بیشتر = تحویل سریعتر مطالب شما به همین دلیل چندین CDN می توانند نتایج بهتری ارائه دهند. StackPath به ویژه برای بهبود مواردی مانند کاهش درخواست HTTP ، استفاده از شبکه تحویل محتوا ، کاهش جستجوی DNS ، کاهش اندازه کوکی ، دامنه های بدون کوکی و سایر موارد موجود در ابزار تست سرعت مناسب است..

StackPath-Data-Centers

نحوه راه اندازی StackPath با W3 Total Cache
مرحله 1: برای یک آزمایش 30 روزه ثبت نام کنید ، سپس از مراحل زیر استفاده کنید. (StackPath همچنین دارای یک آموزش).

گام 2: در داشبورد StackPath ، روی زبانه CDN ، و یک سایت CDN StackPath ایجاد کنید.

StackPath-CDN-Tab

دامنه StackPath-CDN

آدرس StackPath-Server-IP

آدرس IP سرور خود را مطابق نیاز در مرحله 6 این بخش کپی کنید.

W3-Total-Cache-StackPath-CDN-URL

مرحله 3: به W3 Total Cache بروید برگه تنظیمات عمومی و StackPath را فعال کنید:

W3-Total-Cache-StackPath_Setting

مرحله 4: به W3TC بروید برگه CDN و URL StackPath CDN خود را در زیر تنظیمات اشیاء جایگذاری کنید نام میزبان سایت را با. بر روی “Test Mirror” کلیک کنید و مطمئن شوید که W3 Total Cache CDN شما را تشخیص می دهد. بقیه تنظیمات W3TC CDN را از تصویر من پیکربندی کنید.

تنظیمات W3-Total-Cache-CDN

مرحله 5: در StackPath به CDN → Cache Settings بروید ، سپس روی Purge Everything کلیک کنید:

StackPath-Purge-Cache

مرحله 6: W3 Total Cache آدرس IP سرور شما را در بالای تنظیمات با یک کادر اطلاع رسانی (در زیر) قرار می دهد. اگر اینگونه نباشد ، می توانید آن را در حساب میزبانی خود یا در StackPath (مرحله 2) پیدا کنید. سپس آدرس IP سرور خود را در StackPath لیست کنید (WAF → فایروال).

StackPath-IP-لیست سفید

StackPath-Whitelist-IP

مرحله 7: سایت خود را در سیستم اجرا کنید GTmetrix و “شبکه تحویل محتوا” باید YSlow سبز باشد.

CDN GTmetrix YSlow

تمام شد!

اگر “گزارش دامنه های بدون کوکی” را در گزارش Pingdom خود مشاهده می کنید, ممکن است بخواهید با پشتیبانی StackPath تماس بگیرید تا ببینید که آیا آنها در این زمینه به شما کمک می کنند – پشتیبانی عالی است و آنها قادر به حل این مشکل برای من بودند.

دامنه های بدون کوکی-maxcdn

حتماً با پشتیبانی StackPath تماس بگیرید زیرا آنها توانستند تنظیمات من را بهبود بخشند تا نمرات را بهتر کنم. آنها یکی از بزرگترین تیمهای پشتیبانی هستند – من قطعاً از آن استفاده خواهم کرد.

نشانگرهای CDN از توسعه دهنده افزونه (در برگه نصب) یافت می شود – اگر از کتابخانه رسانه استفاده نمی کنید ، تصاویر و غیره خود را در مکان های پیش فرض وارد کنید. برای این کار از ابزار واردات کتابخانه رسانه در تب “CDN” استفاده کنید. اگر ارائه دهنده CDN ندارید ، می توانید با استفاده از روش “خود میزبان” عملکرد سایت خود را بهبود بخشید. در سرور خود ، یک زیر دامنه و رکورد DNS Zone ایجاد کنید. به عنوان مثال، static.domain.com و گزینه های FTP را در برگه “شبکه تحویل محتوا” پیکربندی کنید. حتما FTP با استفاده از دکمه های بارگذاری فایل های مناسب را بارگذاری کنید.

8. حافظه نهان

شما باید به آن ارتقا دهید W3 Total Cache Pro برای استفاده از حافظه پنهان قطعات (که می تواند سایت شما را سریعتر کند) اما صادقانه بگویم که من از آن استفاده نمی کنم … بنابراین نمی توانم بگویم که آیا ارزش ارتقا دارد یا خیر. اگر این درخواست را دارید در آن صفحه من به آنها پیوند داده ام که به حافظه پنهان قطعات و آگاهی از افزونه کمک می کند ، گروهی را با گذرا انجام می دهید. باید تجربه کد نویسی داشته باشید.

9. پسوند

پسوندهای W3-Total-Cache

Cloudflare – مرحله 10 را فعال کرده و مشاهده کنید.

چارچوب پیدایش – اگر از این استفاده می کنید چارچوب پیدایش برای خرید می توانید بر روی دکمه “ارتقا” در W3TC کلیک کنید W3 Total Cache Pro برای 99 دلار در سال این ویژگی ویژگی های سرعت اضافی مانند حافظه نهان قطعه و افزونه Genesis Framework را فراهم می کند که می تواند باعث افزایش سرعت سایت شود. پس از خرید ، باید بگوییم “افزونه در حالت اجتماع فعال است.” از طرف دیگر ، کلید مجوز شما از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود که می توانید در برگه تنظیمات عمومی وارد کنید.

وردپرس سئو توسط Yoast – اگر از Yoast استفاده می کنید (روان من آموزش Yoast به همین خوبی است).

10. Cloudflare

مرحله 1: به صورت رایگان ثبت نام کنید حساب Cloudflare که می افزاید 200+ مراکز داده بیشتر به پیکربندی CDN خود علاوه بر StackPath. به یاد داشته باشید ، بیشتر مراکز داده = تحویل سریعتر محتوا.

گام 2: از شما خواسته می شود وب سایت خود را اضافه کنید و اسکن را شروع کنید:

cloudflare-start-scan

مرحله 3: برنامه رایگان را انتخاب کنید ، سپس در نهایت به این صفحه خواهید رسید:

Cloudflare-Dashboard-W3-Total-Cache

3. یک جستجوی Google برای “نحوه تغییر سرورهای نام در SiteGround” (فقط میزبان خود را جستجو کنید) ، و سپس دستورالعمل های آنها را دنبال کنید. به احتمال زیاد سرورهای Cloudflare را کپی کرده و آنها را در یک گزینه سرور اختصاصی در cPanel میزبان خود قرار می دهید (تصویر زیر برای SiteGround است). سپس به Cloudflare برگردید و کلیک کنید “من تمام پرونده های از دست رفته را اضافه کردم ، ادامه دهید.” همچنین می توانید از آنها استفاده کنید whois.net دوبار بررسی کنید که سرویس دهنده های شما تغییر کرده است.

SiteGround-DNS-Records

مرحله 4: در برگه W3 Total Cache ‘Extensions ، Cloudeflare را فعال کرده و روی تنظیمات کلیک کنید:

فعال سازی w3-total-cache-cloudflare

پیکربندی این تنظیمات Cloudflare:

W3-Total-Cache-Cloureflare- تنظیمات

سطح حافظه پنهان – من از تهاجمی استفاده می کنم سطح حافظه پنهان که شامل رشته های پرس و جو است.

محافظت از Hotlink – مانع از میزبانی سایتهای اسپم از تصاویر شما در سایت آنها (مکیدن پهنای باند شما) می شود که می تواند باعث افزایش بیش از حد CPU با شرکت میزبان شما شود. این یک مشکل بزرگ برای من بود و پیشنهاد می کنم نظارت کنم پیوندها به سایت شما در کنسول جستجوی Google برای اطمینان از وجود تعداد سایتهای اسپم در این زمینه وجود ندارد. محافظت از Hotlink مانع این می شود.

مرحله 5: اکنون وارد Cloudflare شوید و به سمت خود بروید تنظیمات سرعت. همه تنظیمات کوچک سازی خودکار را فعال کنید, موشک لودر, ریلیگون, پیوندهای شتاب موبایل, و به سادگی همان تنظیماتی را که من استفاده می کنم کپی کنید.

Cloudflare-Speed-Tab

مرحله 6: برو به تنظیمات قوانین صفحه. 2 صفحه وجود دارد که من توصیه می کنم ایجاد کنید که صفحات سرپرست یا وردپرس شما را ذخیره نمی کند – این چیزی است که Cloudflare توصیه می کند.

Cloudflare-Page-Rule-WP-Admin

Cloudflare-Page-Rule-WP-Preview

هنگامی که پیکربندی W3 Total Cache ، StackPath و Cloudflare را انجام دادید, تمام حافظه پنهان را در W3 Total Cache پاک کنید (در زیر) اگر این مورد را ندیدید ، ممکن است گزینه “خالی بودن حافظه پنهان” در برگه داشبورد وجود داشته باشد. سپس سایت خود را در Pingdom دوباره امتحان کنید. انتشار تبلیغات سرورهای Cloudflare می تواند تا 24 ساعت طول بکشد ، اما شما باید یک ایمیل تأیید را پس از اتمام دریافت کنید.

Purge-Cache-W3-Total-Cache

11. مشکلات مشترک W3TC

مشکلات قالب بندی وب سایت – گزینه “minify” را در برگه تنظیمات عمومی غیرفعال کنید.

داشبورد آهسته وردپرس – “حافظه پنهان شی” را در برگه تنظیمات عمومی W3TC غیرفعال کنید ، قوانین صفحه را در Cloudflare تنظیم کنید ، سپس تنظیمات بلا استفاده را در هسته وردپرس غیرفعال کنید. افزونه WP را غیرفعال کنید. شما همچنین باید اجتناب کنید افزونه های بارگیری کند مصرف CPU بالا (آموزش کامل را ببینید).

بار بار آهسته تر از گذشته – “حافظه نهان” را غیرفعال کنید یا 72 ساعت منتظر انتشار باشید.

وب سایت خراب: wp-پیکربندی را باز کنید و این خطوط را حذف کنید:

/ ** W3 Total Cache را فعال کنید * /
تعریف (“WP_CACHE” ، درست)؛ // اضافه شده توسط W3 Total Cache

.htaccess را باز کنید و تمام خطوط بین و از جمله حذف کنید:

# شروع W3TC …
# پایان W3TC

سپس: Advanced-cache.php ، objectcache.php و db.php را از wp-content حذف کنید. همچنین پوشه کش w3-total-cache را در افزونه wp-content / plugins حذف کنید.

12. SiteGround (شماره 1 میزبان در نظرسنجی های فیس بوک)

SiteGround است استفاده شده توسط Yoast, خودم ، و توصیه شده توسط WordPress. آنها تقریباً در هر شماره # 1 قرار دارند نظرسنجی در فیس بوک و به اکثر مردم قابل توجه است پیشرفت زمان بار به خصوص اگر آنها از هاست متوسط ​​استفاده می کردند: GoDaddy، Bluehost، HostGator، InMotion، Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-We-فقط-به-سایت-سایت تغییر کرده است

من از آنها استفاده می کنم برنامه GoGeek نیمه اختصاصی که با 4 برابر بیشتر منابع سرور از میزبانی مشترک. از طریق صفحات من کلیک کنید تا ببینید که چقدر سریع بارگیری می شوند ، گزارش GTmetrix من را بررسی کنید یا افرادی را مشاهده کنید مهاجرت کرد و ارسال کرد بارهای جدید. آنها نیز چنین می کنند مهاجرت رایگان.

DigitalOcean در Cloudways و کینستا همچنین خوب هستند و از 10 دلار در ماه و 30 دلار در ماه شروع می کنند. Cloudways بیشتر برای توسعه دهندگان است که نیازی به cPanel ، میزبان ایمیل و یا پشتیبانی شما از SiteGround ندارند. Kinsta اساساً همان WP Engine است قبلاً (گران قیمت ، اما عالی). کل وبلاگ من اساساً برای کمک به افراد جهت بارگذاری سریع وب سایت خود اختصاص داده شده است. من از توصیه میزبانی 2 دلاری ماهانه خودداری می کنم زیرا بیشترین حسرت مردم در هنگام اجرای یک وب سایت است.

چگونه بررسی کنیم که میزبانی شما کند است یا خیر
سایت خود را از طریق اجرا کنید Google PageSpeed ​​Insights برای دیدن اگر زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید در گزارش شماست گوگل توصیه می کند باید باشد <200ms هر چیزی بالاتر از 1 ثانیه خوب نیست. همچنین می توانید TTFB خود را بررسی کنید (زمان برای اولین بایت) در برگه Timings GTmetrix یا bytecheck.com.

زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید

2019 نظرسنجی میزبان

2017-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

توصیه های میزبان عناصر

جولای 2019 توصیه میزبانی

WordPress-Host-Poll-August-2018

Shared-Hosting-Poll-2017

2019-نظرسنجی میزبانی

شرکت-به-میزبانی-شرکت

WordPress-Hosting-Poll-2017

مدیریت-میزبانی-نظرسنجی

WooCommerce-Hosting-FB-نظرسنجی

2016-وب-میزبانی-نظرسنجی

بهترین-وردپرس-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-2019-نظرسنجی

نظرسنجی میزبان دوستانه WP

2016-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

میزبانی مورد علاقه برای Elementor

2018 توصیه های میزبانی

Managed-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-میزبان-نظرسنجی-1

میزبانی-نظرسنجی-برای-سرعت

وردپرس-هاستینگ-نظرسنجی-1 ژوئن

SiteGround-توصیه

2014-مدیریت-وردپرس-هاستینگ-FB-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

میزبانی-نظرسنجی-فوریه-2019

میزبانی-توصیه ها-نظرسنجی

Bluehost vs SiteGround

نظرسنجی میزبان وب وردپرس

آنها توسط توصیه می شوند وردپرس:

SiteGround-توصیه شده-وردپرس-هاست

مشتریان مبارک:

Godaddy To SiteGround Migration

EIG-to-SiteGround

SiteGround-Migration

SiteGround دارد 3 برنامه:

SiteGround میزبان وردپرس

برنامه های بالاتر شامل موارد بیشتری است منابع سرور (عامل شماره 1 در راهنمای بهینه سازی وردپرس). در اینجا نمودار مقایسه کامل, اما GrowBig حدود 2 برابر منابع سرور بیشتر از StartUp به شما می دهد ، و GoGeek است میزبانی نیمه اختصاصی که حتی بیشتر به شما می دهد GrowBig با یک مهاجرت رایگان ، مرحله بندی ، ذخیره سازی پیشرفته و امکان میزبانی وب سایت های متعدد همراه است. GoGeek از اولویت پشتیبانی برخوردار است. میزبانی ابر آنها تقریباً 80 دلار در ماه است.

شما می توانید این را در مورد آنها مشاهده کنید صفحه ویژگی ها:

SiteGround-Server-منابع-مقایسه

مردم معمولاً به دلیل مهاجرت به آنها مهاجرت می کنند فناوری سرعت می تواند بار بار را به نصف کاهش دهد:

انتقال به SiteGround

SiteGround بار بار مهاجرت

Bluehost به SiteGround GTmetrix

HostGator به SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 امتیاز عالی در SiteGround

SiteGround Genesis

سرعت تحویل شده توسط SiteGround

گزارش SiteGround GTmetrix

بارهای کاهش یافته با SiteGround

بار جدید پاسخ SiteGround

HostGator To SiteGround Migration

SiteGround بار پاسخ در جوملا

به هاستینگ SiteGround تغییر یافت

موشک SiteGround تصور کنید دسته کوچک موسیقی جاز

جوملا GTmetrix در SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

بار بارگیری SiteGround

میزبانی سریع سایت SiteGround

نتایج جدید Pingdom در SiteGround

زمان پاسخگویی جدید SiteGround

بهبود زمان پاسخگویی SiteGround

از SiteGround میزبانی کنید

13. نکات سرعت 35+ WP (راهنمای کامل من)

فیلم من را تماشا کنید – این یک فیلم 42 دقیقه ای است ، اما من تقریبا همه چیز را پوشش می دهم (نشان های زمانی در توضیحات ویدیو) و شما باید یک تن اطلاعات عالی در مورد سرعت سایت وردپرس بیاموزید:

سرویس تصاویر مقیاس پذیر – اندازه بزرگتر تصاویر کوچکتر شوند. Pingdom به شما می گوید که کدام تصاویر به این نیاز دارند اما فقط برای صفحه ای که آن را اجرا می کنید. با تصاویری که در چندین صفحه (آرم ، نوار کناری ، تصاویر پاورقی) ظاهر می شوند شروع کنید زیرا رفع این موارد باعث کاهش بار بار برای چند صفحه می شود. Pingdom ابعاد صحیح هر تصویر را به شما می گوید ، اما ایده خوبی است که یک برگه تقلب در کشویی ، ویجت و مناطق دیگر خود داشته باشید تا بتوانید قبل از بارگذاری تصاویر خود را تغییر اندازه دهید.

بهینه سازی تصاویر (فشرده سازی بدون از دست دادن)تصور کنید برای این بهترین است ثبت نام کنید و یک کلید API بگیرید و سپس آنها را نصب کنید افزونه جایی که می توانید API را وارد کنید. سپس به Media → Bulk Optimization بروید و فشرده سازی تمام تصاویر موجود در سایت خود را بدون ضرر شروع کنید. سهمیه ماهانه رایگان 25MB در هر ماه (یا 4/95 دلار برای 1 گیگابایت) وجود دارد اما بسیار بهتر از سایر افزونه های رایگان است. از تجربه من برای رفع این موارد در Pingdom باید از تنظیمات “تهاجمی” استفاده کنید.

ابعاد تصویر را مشخص کنید – به این معنی است که باید در HTML یا CSS تصویر یک عرض / ارتفاع را مشخص کنید. شما نیاز به یافتن تصویر دارید (با استفاده از Pingdom) ، آن را در سایت وردپرس خود پیدا کنید ، سپس یک عرض / ارتفاع را اضافه کنید که Pingdom به شما خواهد گفت. معمولاً برای تصاویر خارج از ویرایشگر تصویری شما.

14. بهینه ساز سرعت وردپرس من را استخدام کنید

با گزارش GTmetrix خود هنوز به کمک نیاز دارید؟ من از سال 2011 با Pronaya کار می کنم (او کسی است که به من کمک کرد تا چنین نمرات خوب + بار بارگذاری کنم. می توانید با ایجاد نمایه ای در وی استخدام کنید freelancer.com و جستجوی نام کاربری bdkamol (او را ببینید نمونه کارها) او از بنگلادش 40 دلار در ساعت است (بنابراین تغییر زمان وجود دارد) و ایمیل وی برای وی ارسال شده است [email protected]. او در پروفایل خود یک بررسی کامل 5 ستاره دارد. فقط سوالات جدی را می پرسید ، اگر از هاستینگ ، افزونه ها و موضوع استفاده نمی کنید ، 100٪ نمرات را انتظار نداشته باشید. لطفاً ابتدا راهنمای سرعت وردپرس من را دنبال کنید.

Pronaya-Kumar-S-بررسیها

نظرات در نمایه وی:

بررسیهای BDkamol-WordPress-Speed

سوالات متداول

&# x1f680؛ آیا W3 Total Cache بهترین افزونه کش است?

بیشتر افراد WP Rocket را بیش از W3 Total Cache ترجیح می دهند زیرا دارای بسیاری از ویژگی های همراه با W3 Total Cache نیست ، و بنابراین نتیجه بهتری در GTmetix به دست می آورند. این ویژگی ها شامل پاکسازی پایگاه داده ، میزبانی از آنالیز محلی ، بارگذاری پیشرفته تنبل تصاویر + فیلم ها ، کنترل ضربان قلب و پیش تنظیم DNS است. پیکربندی آن نیز ساده تر است.

&# x1f680؛ آیا باید از CDN با W3 Total Cache استفاده کنم?

بله ، CDN رایگان Cloudflare را امتحان کنید و اگر یک وب سایت بزرگتر با مخاطبان جهانی است ، چندین CDN را از StackPath یا KeyCDN در نظر بگیرید. با این حال ، Cloudflare برای اکثر وب سایت ها خوب است.

&# x1f680؛ چه اتفاقی می افتد اگر W3 Total Cache سایت من را خراب کند?

تنظیمات کوچک سازی و ترکیب در W3 Total Cache معمولاً رایج ترین مقصر عناصر شکسته هنگام استفاده از W3 Total Cache است. هر یک از اینها را تست کنید.

&# x1f680؛ چگونه می توان کش را پس از اتمام پاک کرد?

به تنظیمات عملکرد بروید ، سپس روی Purge Everything کلیک کنید.

&# x1f680؛ آیا به افزونه های سرعت دیگر علاوه بر W3 Total Cache نیاز دارم?

بله ، من برای کنترل غیرفعال کردن افزونه ها ، پلاگین هایی را برای کنترل ضربان قلب ، پاک سازی پایگاه داده ، بهینه سازی تصویر و Asset CleanUp یا Perfmatters نصب می کنم..

خوب همین من می دانم که می تواند کمی فنی به نظر برسد ، بنابراین اگر سوالی دارید ، فقط یک خط را در نظرات رها کنید. و اگر از آموزش من لذت برده اید ، لطفاً آن را به اشتراک بگذارید. ممنون میشم!

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector