تنظیمات کش سریعترین ایده آل WP با Cloudflare + دستورالعمل تنظیم CDN StackPath CDN (بروزرسانی شده با 2020 با آخرین نسخه 1.5.6)

WP سریعترین حافظه نهان معمولاً پلاگین کش شماره 1 رایگان در آن امتیاز داده می شود نظرسنجی در فیس بوک.


بعد از پیکربندی تنظیمات WP Fastest Cache ، بار بارهای 0.5s را در Pingdom دریافت کردم. تنظیمات آنها آسان است و گزینه هایی هم برای Cloudflare و هم برای CDN StackPath وجود دارد که می تواند درجه / بار بار را بیشتر بهبود ببخشد (من از هر دو مرکز داده بیشتر = وب سایت سریعتر استفاده می کنم). برای میزبانی ، توصیه می کنم SiteGround که است استفاده شده توسط Yoast و # 1 در رتبه بندی شده است 20+ نظرسنجی در فیس بوک. اما اگر به دنبال چیزی سریعتر از میزبانی مشترک هستید, ابرها انجام دهید جایی است که در آن است.

من به شما نشان خواهم داد که چگونه تنظیمات WP Fast Cache ، CDN StackPath و چه ارتقاء WP Fastest Cache Premium را برای من پیکربندی کنید. من همچنین دستورالعمل هایی برای Cloudflare.

اگر سؤالی دارید یا برای من نظر بگذارید مشاهده بخش پشتیبانی آنها. اما شکایات زیادی درباره پشتیبانی WP Fastest Cache وجود دارد که فقط به شما سر می دهد. به یاد داشته باشید که سایت خود را هنگام انجام کار در Pingdom یا GTmetrix مجدداً آزمایش کنید – و درباره زمان بار جدید خود اظهار نظر کنید!

1. مقایسه افزونه کش

WP Fastest Cache معمولاً افزونه کش شماره # 2 یا # 3 در نظرسنجی های فیس بوک است ، در پشت WP Rocket که تقریباً همیشه شماره 1 است.

2016 بهترین نظرسنجی افزونه کش

نظرسنجی افزونه کش 2017

Swift vs WP Rocket

نظرسنجی افزونه کش 2016

نظرسنجی بهترین افزونه های کش 2018

wp rack vs w3 totla cache

تست افزونه کش – من همان صفحه را از طریق Pingdom اجرا کردم که دارای حداقل مطالب بود تا نتایج دقیق باشند. هر کدام را با بهترین تنظیمات و Cloudflare / StackPath تنظیم می کنم.

موشک WP (.406)
تست سرعت صفحه Pingdom

WP Fast Cache (.527)
WP سریعترین بار بار کش

W3 Total Cache (.619)
بار W3 بار بار کش

WP Rocket vs WP Fast Cache – WP Rocket دارای چندین ویژگی اضافی است که با WP Fast Cache (پاک سازی بانک اطلاعاتی ، بارگیری تنبل ، کنترل ضربان قلب ، میزبانی فونت های Google + Analytics به صورت محلی ، تنظیمات درخواست DNS) درج نشده است. در حالی که WP Rocket دارای این همه داخلی است ، برای دستیابی به این بهینه سازی های سرعت با WP Fastest Cache ، باید 6-7 افزونه اضافی نصب کنید. با استفاده از WP Rocket ، بهینه سازی سرعت بیشتری دریافت می کنید ، اما پلاگین های کمتری در سایت شما اجرا می شوند. من یک راهنمای تنظیم WP Rocket نوشتم که به شما نشان می دهد چگونه می توانید 10٪ تخفیف از قیمت دریافت کنید.

StackPath در مقابل Cloudflare – StackPath 10 دلار در ماه است Cloudflare رایگان است. هر دو CDN هستند که سایت شما را در چندین مرکز داده در سراسر جهان آینه می کند (فاصله بین سرور و بازدید کننده شما را کاهش می دهد) و توصیه شده در راهنمای بهینه سازی وردپرس. Cloudflare دارد 200+ مرکز داده, StackPath ، دارای 31 مرکز داده است که به شدت در ایالات متحده متمرکز شده اند (بیشتر مراکز داده = وب سایت سریعتر ، به همین دلیل توصیه می کنم از هر دو استفاده کنید) StackPath با تیم پشتیبانی همراه است که نمره GTmetrix YSlow را با 8٪ بهبود بخشید – پشتیبانی از آنها عالی است.

StackPath-Data-Centers

Cloudflare مراکز داده

چرا از StackPath استفاده می کنیم?

 • 31 مرکز داده StackPath از سرورهای SSD سریعتر + اتصالات 10 گیگابایتی استفاده می کنند
 • StackPath برای ترافیک HTTPS هزینه ای ندارد ، Cloudflare هزینه هر بار استفاده را پرداخت می کند
 • تیم StackPath به من کمک کرد تا CDN خود را پیکربندی کنم و نمره GTmetrix YSlow را 8٪ بهبود بخشیدم ، گیلاس را روی کیک گذاشتم تا گزارش GTmetrix من تقریباً کامل شود
 • StackPath دارای داشبورد است که اطلاعات زیادی در مورد فایلهای ذخیره شده شما ارائه می دهد
 • StackPath به شما امکان می دهد با استفاده از یک فرآیند تأیید اعتبار دو مرحله ای ، از حساب خود محافظت کنید. تو می توانی آدرس های IP را در لیست سفید قرار دهید افرادی که مجاز به دسترسی به حساب شما هستند

2. WP سریعترین تنظیمات حافظه نهان

اگر قصد استفاده از StackPath را دارید, من را ببینید بخش StackPath دارای تنظیمات WP سریعترین حافظه نهان است (شما می توانید کاربران وارد شده ، تلفن همراه و گزینه های ذخیره حافظه را غیرفعال کنید) که در این نشان داده شده است آموزش WP سریعترین حافظه نهان StackPath.

اگر قصد استفاده از Cloudflare را دارید, از تنظیمات زیر استفاده کنید اما Auto Minify و غیرفعال کنید موشک لودر در برگه “سرعت” تنظیمات Cloudflare خود (ریلیگون باید فعال شود) این همان چیزی است که توسعه دهنده پلاگین WP Fastest Cache در وی توصیه می کند آموزش Cloudflare. من بخش Cloudflare به شما نشان می دهد که چگونه برای Cloudflare ثبت نام کنید ، سرورهای نام را تغییر دهید در cPanel میزبان خود ، تنظیم قوانین صفحه برای عملکرد بهینه و پس از انجام کار ، حافظه نهان را پاک کنید.

اگر قصد استفاده از هیچکدام را ندارید, از تنظیمات زیر استفاده کنید. تنها چیزی که تغییر می دهید در برگه بارگیری قبل (صفحات در دقیقه) اگر فعال هستید میزبانی مشترک استفاده کنید 4-6, VPS باید استفاده کنی 10-12.

WP-Fastest-Cache-Settings

خرابی سریعترین تنظیمات حافظه نهان WP:

 • سیستم کش – فعال کردن
 • سیستم کش حافظه ویجت – ابزارکهای خود را ذخیره کنید (ویژگی حق بیمه)
 • پیش بارگذاری – بطور خودکار حافظه پنهان کل سایت را ایجاد کنید (میزبانی مشترک باید از آن استفاده کند 4-6, VPS است 10-12. تأخیر حافظه پنهان را برای کاربر اول که صفحه را مشاهده می کند ایجاد می کند. بیشتر بدانید)
 • کاربران وارد شده – نسخه ذخیره شده را برای کاربران وارد شده نشان ندهید (اگر فقط وب سایت خود را اجرا می کنید ، این مورد را چک کنید. اما اگر چندین کاربر وارد سیستم شوید ، هر کاربر باید نسخه مخفی شده خود را داشته باشد ، بنابراین بررسی نمی شود)
 • سیار – نسخه ذخیره شده دسک تاپ را به دستگاه های تلفن همراه نشان ندهید
 • تم موبایل – حافظه پنهان تم تلفن همراه (ویژگی حق بیمه)
 • پست جدید – هنگام انتشار یک پست یا صفحه ، پرونده های کش را پاک کنید
 • پست را به روز کنید – هنگام بروزرسانی یک صفحه یا صفحه ، پرونده های حافظه نهان پاک کنید (بیشتر بدانید)
 • HTML را کم کنید – کاهش اندازه صفحه (مورد پینگdom اولویت بالا). بیشتر بدانید)
 • HTML Plus را کوچک کنید – mint html قدرتمندتر (ویژگی حق بیمه)
 • CSS را به حداقل برسانید – کاهش اندازه پرونده های CSS (مورد اولویت بالای Pingdom). بیشتر بدانید)
 • CSS Plus را کوچک کنید – CSS minify قدرتمند تر (ویژگی حق بیمه)
 • CSS را ترکیب کنید – درخواستهای HTTP را از طریق فایلهای CSS ترکیبی کاهش دهید (ترکیبی از پرونده های JavaScript و CSS بین. این باعث می شود مقدار فایلهای جاوا اسکریپت و CSS در یک صفحه کاهش یابد و تعداد درخواستهای HTTP مورد نیاز برای ایجاد صفحه را کاهش دهد. همچنین یک مورد با اولویت بالا در Pingdom. بیشتر بدانید)
 • JS را به حداقل برسانید – کاهش اندازه پرونده های JS (ویژگی حق بیمه)
 • ترکیب JS – درخواست های HTTP را با ترکیب پرونده های JS کاهش دهید
 • ترکیب JS Plus – فایل های JS ترکیبی را کمینه کنید (ویژگی حق بیمه)
 • گزیپ – اندازه پرونده های ارسال شده از سرور خود را کاهش دهید (زمان انتقال بین سرور و مرورگر را کاهش می دهد ، و یک مورد مهم Pingdom است. بیشتر بدانید)
 • حافظه پنهان مرورگر – کاهش بار بار برای بازدید کنندگان مکرر (بیشتر بدانید)
 • مسدود کردن JS – جاوا اسکریپت مسدود کننده رندر را حذف کنید (ویژگی حق بیمه)
 • فونت های Google – بارگیری فونت های Google را به صورت غیر همزمان (ویژگی حق بیمه) اما این نیز می تواند با استفاده از رایگان انجام شود افزونه WP را غیرفعال کنید که من بسیار توصیه می کنم
 • بار تنبل – ویژگی حق بیمه که می توانید برای آن از A3 Lazy Load استفاده کنید بیشتر بدانید)

تقریباً هر مورد در WP Fastest Cache در GTmetrix / Pingdom یافت می شود:

GTmetrix-With-WP-Fast-Cache-Cloudflare-StackPath

حافظه نهان را حذف کنید – حافظه نهان را پس از پیکربندی تنظیمات WP Fast Cache پاک کنید:

Delete-Cache-WP-Fast-Cache

مدت زمان ذخیره حافظه نهان – اگر به صورت پیش فرض تنظیم نشده باشد ، یک قانون جدید را برای پنهان کردن صفحه اصلی خود یک بار در روز اضافه کنید.

WP-Fastest-Cache-Cache-Timeout-تنظیمات

بهینه سازی تصویر – ویژگی حق بیمه که بی ضرر فشرده سازی تصاویر (یک مورد در GTmetrix). این همچنین با استفاده از تصور کنید یا کراکن افزونه من از هیچ افزونه دیگری استفاده نمی کنم زیرا ممکن است این سایت شما را خراب کند یا اشکالاتی داشته باشد – من تحقیقات زیادی در این زمینه انجام داده ام.

بهینه سازی WP-Fast-Cache-Image

فشرده سازی تصاویر بدون از بین بردن مورد “بهینه سازی تصاویر” در GTmetrix:

بهینه سازی تصاویر-gtmetrix

حق بیمه – تفاوت زیر را مشاهده کنید که 2 گزارش GTmetrix را نشان می دهد (ارزش آن را دارد). اگر تصمیم دارید با قیمت 49.99 دلار به روزرسانی کنید ، آنها لینک دانلود را از طریق ایمیل برای شما ارسال می کنند بارگیری دستی در منوی افزونه های خود نسخه رایگان و پریمیوم را فعال کنید.

WP Fast Premium Cache Premium

حق بیمه
WP Fast Premium Cache Premiumنه حق بیمه

استثناء – صفحات را از حافظه انفرادی جدا نکنید (به عنوان مثال صفحات پرداخت الکترونیکی تجارت الکترونیکی).

WP- سریعترین حافظه نهان - تنظیمات را حذف می کند

CDN – CDN (شبکه تحویل محتوا) با میزبانی از آن روی سرورهای مختلف در سراسر کشور و جهان ، سایت شما را سریعتر می کند ، زیرا با 1 سرور مبدا مخالف هستید (این مساله باعث می شود فاصله جغرافیایی لازم برای رسیدن به بازدید کنندگان شما به محتوای شما برسد). مشاهده کنید بخش StackPath.

بانک اطلاعاتی (DB) – تمیز کردن پایگاه داده شما آشغال های غیر ضروری را حذف کرده و باعث می شود سریعتر بارگذاری شود. می توانید از رایگان استفاده کنید افزونه WP-Optimize برای این کار ، ارتقاء برای این ویژگی ضروری نیست.

WP-Optimize Database Clean

WP-Optimize-Database-Cleanup

3. StackPath CDN (10 دلار / ماه با آزمایش 30 روزه رایگان)

StackPath سایت شما را در 31 مرکز داده منعکس می کند و فاصله جغرافیایی بین سرور و بازدید کنندگان خود را کاهش می دهد. این می تواند بارهای بار را به مدت چند ثانیه بخصوص برای بازدیدکنندگانی که قبلاً از سرور 1 منبع اصلی شما دور بودند کاهش دهد. StackPath همچنین به من در پیکربندی CDN کمک کرد و توانستم نمره GTmetrix YSlow را با 8٪ بهبود ببخشم (به گزارش من مراجعه کنید). آنها یک آزمایش 30 روزه دارند و آموزش مخصوص به خود را دارند پیکربندی CDN StackPath با WP Fast Cache.

این هست در راهنمای بهینه سازی وردپرس توصیه می شود:

CDN-WordPress-توصیه

مرحله 1: برای StackPath ثبت نام کنید.

گام 2: WP Fast Cache را هنگام استفاده از StackPath با این تنظیمات پیکربندی کنید:

تنظیمات سریعترین حافظه نهان MaxCDN

مرحله 3: در داشبورد StackPath ، روی زبانه CDN ، سپس کلیک کنید یک سایت CDN StackPath ایجاد کنید:

StackPath-CDN-Tab

دامنه StackPath-CDN

آدرس StackPath-Server-IP

StackPath-CDN-URL-WP-Fast-Cache

مرحله 4: بر روی “StackPath” در قسمت CDN WP Fast Cache کلیک کنید.

WP-Fastest-Cache-StackPath-CDN

مرحله 5: URL CDN خود را در سریعترین حافظه نهان قرار دهید و از وب سایت خود به عنوان آدرس URL استفاده کنید:

تنظیمات WP-Fastest-Cache-CDN

مرحله 6: روی بعدی کلیک کنید ، انواع مختلف پرونده را انتخاب کنید و سپس کلیک بعدی را ادامه دهید تا آماده شود:

انواع فایل WP سریعترین حافظه پنهان کش

بعد…

WP Fast Cache MaxCDN منابع را مشخص کنید

پایان …

WP سریعترین تأیید حافظه نهان MaxCDN

انجام شده.

WP-Fastest-Cache-StackPath-CDN- تأیید

مرحله 7: در StackPath به تنظیمات حافظه نهان CDN بروید ، سپس روی “پاکسازی همه چیز” کلیک کنید …

StackPath-Purge-Cache

مرحله 8: سایت خود را از طریق اجرا کنید GTmetrix و به برگه YSlow نگاه کنید تا مطمئن شوید که این کار می کند …

CDN GTmetrix YSlow

خوب ، اکنون شما انجام داده اید.

4- Cloudflare

SiteGround و اکثر میزبان های دیگر گزینه ای برای Cloudflare را در cPanel فعال کنید. اگر میزبان شما این گزینه ها را ندارد ، می توانید Cloudflare را با استفاده از WP Fastest Cache تنظیم کنید (به تصویر زیر مراجعه کنید).

Cloudflare-activation

مرحله 1: ثبت نام برای Cloudflare از شما خواسته می شود وب سایت خود را اضافه کنید و اسکن را شروع کنید.

cloudflare-start-scan

Cloudflare-DNS-Records

Cloudflare-CDN-Plans

در نهایت به این داشبورد خواهید رسید که Cloudflare شما را به 2 اختصاص می دهد سرورهای نام و پیوندی را برای شما فراهم کنید کلید جهانی API.

Cloudflare-Dashboard-WP-Fast-Cache

گام 2: یک جستجوی Google برای “نحوه تغییر سرورهای نام در SiteGround” (فقط میزبان خود را جستجو کنید) ، و سپس دستورالعمل های آنها را دنبال کنید. شما می توانید از 2 سرور نام ارائه شده توسط Cloudflare کپی کنید و آنها را در گزینه سرورهای نام سفارشی در cPanel میزبان خود قرار دهید..

SiteGround-DNS-Records

مرحله 3. Global API Key API خود را از پیوند Cloudflare یا در خود بگیرید پروفایل Cloudflare.

soundflare-Global-API-Key

به WP Fastest Cache برگردید و بر روی تب Cloudflare کلیک کنید. همان آدرس ایمیل مورد استفاده در حساب Cloudflare خود و همچنین کلید جهانی API خود را وارد کنید.

WP-Fastest-Cache-Cloudflare-Tab

کلیدهای WP-Fastest-Cache-Cloudflare-API

روی WP Fastest Cache کلیک کنید. آنها به طور خودکار تنظیمات minify را در WP Fastest Cache خاموش می کنند (از آنجا که Cloudflare اکنون این کار را انجام می دهد). آنها نیز خاموش می شوند موشک لودر برای سازگاری بهتر (وب سایت شما خراب نمی شود) ، و تنظیم کنید انقضا حافظه نهان مرورگر تا 24 روز.

WP-Fastest-Cache-Cloudflare-Disable-Auto-Minify

WP-Fastest-Cache-Disable-Rocket-Loader

WP-Fastest-Cache-Cloudflare-Browser-Cache-Expiry

WP-Fastest-Cache-Cloudflare-پیام

WP-Fastest-Cache-Cloudflare- ادغام

به نظر خوب میاد!

WP-Fastest-Cache-Cloudflare-Confirmation

مرحله 4: قابل اعتماد و متخصص تنظیمات سرعت Cloudflare و مطمئن شوید که Auto Minify و موشک لودر خاموش هستند ، اما SG Railgun روشن است این همان چیزی است که WP Fastest Cache توسعه دهنده آن است توصیه می کند.

Cloudflare-Speed-Tab

مرحله 5: Cloudflare می گوید “ما توصیه می کنیم که ایجاد کنید قانون صفحه برای حذف بخش سرپرستی وب سایت خود از ویژگی های عملکرد Cloudflare. امکاناتی مانند Rocket Loader و Auto Minification ممکن است ناخواسته توابع بخش پشتیبان را در بخش سرپرست شما خراب کنند. “

این قوانین 2 صفحه را در قسمت خود اضافه کنید تنظیمات قوانین صفحه.

WP-Admin-Page-Rule

حافظه پنهان-همه چیز-Cloudflare-Page-Rule

مرحله 6. سرانجام ، به سمت خود بروید تنظیمات ذخیره Cloudflare و پرونده های فردی را پاک کنید.

پاکسازی فایلهای انفرادی Cloudflare

تمام شد!

WP-Fastest-Cache-Cloudflare-Confirmation

5- حافظه نهان را پاک کرده و مجدداً در Pingdom استفاده کنید

در تنظیمات WP Fast Cache ، به “حذف حافظه نهان” و “حذف Cache And Minifed CSS / JS” بروید. اکنون وب سایت خود را از طریق Pingdom مجدداً مرتب کنید تا نمرات به روز شده و زمان بارگذاری خود را ببینید.

تست سریعترین حافظه پنهان کش WP

در حالت ایده آل موارد سرعت صفحه زیر سبز هستند:

 • CSS را به حداقل برسانید
 • HTML را کم کنید
 • جاوا اسکریپت را به حداقل برسانید
 • Leaching Browser Caching
 • یک اعتبار سنج حافظه نهان را مشخص کنید
 • فشرده سازی gzip را فعال کنید
 • تعویق تجزیه JavaScript

در حالت ایده آل موارد YSlow زیر نیز سبز هستند:

 • اندازه کوکی را کاهش دهید
 • سربرگ منقضی شده را اضافه کنید
 • جستجوی DNS را کاهش دهید
 • از دامنه های بدون کوکی استفاده کنید
 • درخواست HTTP کمتر کنید
 • JavaScript و CSS را به حداقل برسانید
 • پیکربندی برچسبهای موجودیت (ETags)
 • قطعات را با gzip فشرده کنید
 • کپی های جاوا اسکریپت و CSS را حذف کنید
 • استفاده از یک شبکه تحویل محتوا (CDN)

به یاد داشته باشید ، پخش آن می تواند Cloudflare را تا 24 ساعت زمان ببرد ، بنابراین دوباره بررسی کنید.

6. سریعترین سؤالات متداول در حافظه نهان WP

در اینجا صفحه سؤالات متداول اگر هنوز سوالی دارید.

WP-Fast-Cache-FAQ

SiteGround (شماره 1 میزبان در نظرسنجی های فیس بوک)

SiteGround است استفاده شده توسط Yoast, خودم ، و توصیه شده توسط WordPress. آنها تقریباً در هر شماره # 1 قرار دارند نظرسنجی در فیس بوک و به اکثر مردم قابل توجه است پیشرفت زمان بار به خصوص اگر آنها از هاست متوسط ​​استفاده می کردند: GoDaddy، Bluehost، HostGator، InMotion، Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-We-فقط-به-سایت-سایت تغییر کرده است

من از آنها استفاده می کنم برنامه GoGeek نیمه اختصاصی که با 4 برابر بیشتر منابع سرور از میزبانی مشترک. از طریق صفحات من کلیک کنید تا ببینید که چقدر سریع بارگیری می شوند ، گزارش GTmetrix من را بررسی کنید یا افرادی را مشاهده کنید مهاجرت کرد و ارسال کرد بارهای جدید. آنها نیز چنین می کنند مهاجرت رایگان.

DigitalOcean در Cloudways و کینستا همچنین خوب هستند و از 10 دلار در ماه و 30 دلار در ماه شروع می کنند. Cloudways بیشتر برای توسعه دهندگان است که نیازی به cPanel ، میزبان ایمیل و یا پشتیبانی شما از SiteGround ندارند. Kinsta اساساً همان WP Engine است قبلاً (گران قیمت ، اما عالی). کل وبلاگ من اساساً برای کمک به افراد جهت بارگذاری سریع وب سایت خود اختصاص داده شده است. من از توصیه میزبانی 2 دلاری ماهانه خودداری می کنم زیرا بیشترین حسرت مردم در هنگام اجرای یک وب سایت است.

چگونه بررسی کنیم که میزبانی شما کند است یا خیر
سایت خود را از طریق اجرا کنید Google PageSpeed ​​Insights برای دیدن اگر زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید در گزارش شماست گوگل توصیه می کند باید باشد <200ms هر چیزی بالاتر از 1 ثانیه خوب نیست. همچنین می توانید TTFB خود را بررسی کنید (زمان برای اولین بایت) در برگه Timings GTmetrix یا bytecheck.com.

زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید

2019 نظرسنجی میزبان

2017-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

توصیه های میزبان عناصر

جولای 2019 توصیه میزبانی

WordPress-Host-Poll-August-2018

Shared-Hosting-Poll-2017

2019-نظرسنجی میزبانی

شرکت-به-میزبانی-شرکت

WordPress-Hosting-Poll-2017

مدیریت-میزبانی-نظرسنجی

WooCommerce-Hosting-FB-نظرسنجی

2016-وب-میزبانی-نظرسنجی

بهترین-وردپرس-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-2019-نظرسنجی

نظرسنجی میزبان دوستانه WP

2016-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

میزبانی مورد علاقه برای Elementor

2018 توصیه های میزبانی

Managed-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-میزبان-نظرسنجی-1

میزبانی-نظرسنجی-برای-سرعت

وردپرس-هاستینگ-نظرسنجی-1 ژوئن

SiteGround-توصیه

2014-مدیریت-وردپرس-هاستینگ-FB-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

میزبانی-نظرسنجی-فوریه-2019

میزبانی-توصیه ها-نظرسنجی

Bluehost vs SiteGround

نظرسنجی میزبان وب وردپرس

مردم معمولاً به دلیل مهاجرت به آنها مهاجرت می کنند فناوری سرعت می تواند بار بار را به نصف کاهش دهد:

انتقال به SiteGround

SiteGround بار بار مهاجرت

Bluehost به SiteGround GTmetrix

HostGator به SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 امتیاز عالی در SiteGround

SiteGround Genesis

سرعت تحویل شده توسط SiteGround

گزارش SiteGround GTmetrix

بارهای کاهش یافته با SiteGround

بار جدید پاسخ SiteGround

HostGator To SiteGround Migration

SiteGround بار پاسخ در جوملا

به هاستینگ SiteGround تغییر یافت

موشک SiteGround تصور کنید دسته کوچک موسیقی جاز

جوملا GTmetrix در SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

بار بارگیری SiteGround

میزبانی سریع سایت SiteGround

نتایج جدید Pingdom در SiteGround

زمان پاسخگویی جدید SiteGround

بهبود زمان پاسخگویی SiteGround

SiteGround دارد 3 برنامه:

SiteGround میزبان وردپرس

برنامه های بالاتر شامل موارد بیشتری است منابع سرور (عامل شماره 1 در راهنمای بهینه سازی وردپرس). در اینجا نمودار مقایسه کامل, اما GrowBig حدود 2 برابر منابع سرور بیشتر از StartUp به شما می دهد ، و GoGeek است میزبانی نیمه اختصاصی که حتی بیشتر به شما می دهد GrowBig با یک مهاجرت رایگان ، مرحله بندی ، ذخیره سازی پیشرفته و امکان میزبانی وب سایت های متعدد همراه است. GoGeek از اولویت پشتیبانی برخوردار است. میزبانی ابر آنها تقریباً 80 دلار در ماه است.

شما می توانید این را در مورد آنها مشاهده کنید صفحه ویژگی ها:

SiteGround-Server-منابع-مقایسه

من از SiteGround استفاده می کنم زیرا:

 1. GTmetrix من + پینگدوم گزارش ها برای خودشان صحبت می کنند
 2. صفحات من فوراً بارگیری می شوند (در صورت تمایل از طریق آنها کلیک کنید)
 3. سریع فناوری سرعت (PHP 7.3 ، NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. توصیه شده توسط جوان, وردپرس, ایویکا از جانب سرعت وردپرس
 5. رایگان بگذارید SSL را رمزگذاری کنیم, آسان برای استفاده cPanel, و ویژگی های برای تجارت الکترونیک
 6. پشتیبانی وردپرس است بی نظیر حتی بدون پشتیبانی اولویت GoGeek
 7. GrowBig دارای مرحله بندی ، ذخیره بیشتر و منابع سرور بیشتری است (به پایین بروید تا “ما منابع مورد نیاز خود را اختصاص دهیم”) و روی صفحه سرور زبانه)
 8. GoGeek منابع حتی بیشتر سرور ، ذخیره سازی ، پشتیبانی از اولویت دارد
 9. مهاجرت رایگان, پلاگین مهاجر, و با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 10. ستایش فراوان Reddit, مکالمات فیس بوک, توییتر, TrustPilot
 11. تن ستایش در فیس بوک: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6, شماره 7, شماره 8, شماره 9, شماره 10, شماره 11
 12. بسیاری از افراد قبلاً نتایج خود را در توییتر مهاجرت کرده و ارسال کرده اند: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6, شماره 7, شماره 8, شماره 9, شماره 10, شماره 11, شماره 12, شماره 13, شماره 14, شماره 15, شماره 16, شماره 17, شماره 18, شماره 19, شماره 20, شماره 21, شماره 22, شماره 23, شماره 24, شماره 25, شماره 26, شماره 27, شماره 28, شماره 29, شماره 30, شماره 31, شماره 32, شماره 33, شماره 34, شماره 35, شماره 36, شماره 37

سلب مسئولیت وابسته – اگر با سایت من در SiteGround ثبت نام کرده اید پیوند وابسته من یک تکه خوب و بدون هیچ هزینه ای به شما اهدا می کنم. هر سال من 3K دلار به کمپین های GoFundMe اهدا کنید (سال 2018 برای گرسنگی در دنور بود ، 2017 به طوفان هاروی به صلیب سرخ رسید). حمایت شما کمک می کند و من واقعاً از آن قدردانی می کنم. من سعی می کنم نظرات خود را بی طرفانه و مورد حمایت قرار دهم شواهد و مدارک در قالب نظرسنجی در فیس بوک, توییتها, و مکالمات واقعی. اگر نمی خواهید از آن استفاده کنید ، اینجا است پیوند غیر وابسته به SiteGround. در هر صورت من واقعاً معتقدم که آنها هاست وردپرس ستاره ای هستند و سایت شما سریعتر و نرم تر اجرا می شود … تحقیقات خود را در مورد گروه های فیس بوک انجام دهید + توییتر و بیشتر مردم را پیدا خواهید کرد همین حرف را بزن.

36+ نکات بهینه سازی سرعت وردپرس

فیلم من را تماشا کنید – این یک فیلم 42 دقیقه ای است ، اما من تقریبا همه چیز را پوشش می دهم (نشان های زمانی در توضیحات ویدیو) و شما باید یک تن اطلاعات عالی در مورد سرعت سایت وردپرس بیاموزید:

دنبالم کن راهنمای بهینه سازی سرعت وردپرس که به شما نشان می دهد چگونه:

 • پلاگین های کند را با استفاده از GTmetrix تشخیص دهید
 • افزودن AMP (صفحات موبایل را شتاب داد) با استفاده از افزونه AMP
 • استفاده کنید AWStats برای یافتن دلایل CPU بالا (خزنده ها ، تصاویر و غیره)
 • توصیه هایی برای افزونه های کشویی / گالری / به اشتراک گذاری اجتماعی سبک
 • استفاده کنید مجموعه بهینه سازی تجزیه و تحلیل کامل (CAOS) برای میزبانی Google Analytics بصورت محلی
 • بهینه سازی تصویر (ارائه تصاویر مقیاس پذیر ، ابعاد مشخص ، فشرده سازی بدون ضرر)
 • استفاده کنید WP غیرفعال کنید غیرفعال کردن تنظیمات غیر ضروری در هسته وردپرس هنگام فعال کردن کنترل ضربان قلب ، بارگیری قلم های Google به صورت غیر همزمان ، سایر بهینه سازی های سرعت

و تعداد زیادی دیگر نظرات را بخوانید و مواردی از قبیل “امتیاز سرعت صفحه من در gtmetrix از 69 به 93 رفته است” و “این ممکن است یکی از مفیدترین پستهایی باشد که تاکنون خوانده ام.”

از بهینه ساز سرعت وردپرس من کمک بگیرید

با گزارش GTmetrix / Pingdom خود هنوز به کمک نیاز دارید؟ من 7 سال است که با پرینایا کار می کنم. او کسی است که به من کمک کرد <1s بار در Pingdom بارگذاری می شود) می توانید با ایجاد نمایه در وی را استخدام کنید freelancer.com و جستجوی نام کاربری bdkamol. در اینجا کامل است نمونه کارها سرعت وردپرس. او از بنگلادش 40 دلار در ساعت است (بنابراین یک تغییر زمان وجود دارد) و می توانید برای وی از طریق ایمیل ارسال کنید [email protected]. او همچنین در پروفایل خود یک بررسی کامل 5 ستاره دارد. فقط از سوالات جدی می پرسید ، اگر از هاستینگ آهسته ، مضمون نفخ و پلاگین های سنگین افزونه های سنگین استفاده نمی کنید ، صددرصد انتظار نداشته باشید. لطفا ابتدا راهنمای سرعت کامل وردپرس من را دنبال کنید.

Pronaya-Kumar-S-بررسیها

نظرات در نمایه وی:

بررسیهای BDkamol-WordPress-Speed

سوالات متداول

&# x1f680؛ آیا WP Fast Cache Premium ارزش آن را دارد?

اگر می خواهید برای افزونه cache premium هزینه کنید ، بیشتر افراد از WP Rocket استفاده می کنند زیرا این ویژگی دارای ویژگی های بیشتری نسبت به WP Fastest Cache Premium است و به طور معمول نتایج بهتری خواهد داشت..

&# x1f680؛ کدام CDN را باید با WP Fast Cache استفاده کنم?

CDN رایگان Cloudflare برای اکثر سایتها کافی است ، با این حال بیشتر CDN = مراکز داده بیشتر و تحویل سریعتر مطالب شما. همچنین ممکن است StackPath یا KeyCDN را در نظر بگیرید.

&# x1f680؛ چگونه می توان هنگام پیکربندی تنظیمات ، کش را پاک کرد?

در منوی وردپرس در بالا ، به WPFC و Delete Cache And Minified CSS بروید.

&# x1f680؛ علاوه بر WP Fast Cache به چه افزونه های سرعت دیگری نیاز دارم?

WP Fastest Cache گزینه ای برای بهینه سازی تصویر ، پاکسازی پایگاه داده ، بارگیری تنبل ، کنترل ضربان قلب ، پیش تنظیم + پیش اتصال و بهینه سازی Google Fonts + Analytics ندارد. من Perfmatters ، OMGF و Advanced DB Cleaner را توصیه می کنم.

&# x1f680؛ باید AMP اضافه کنم?

من در این سایت وردپرس از صفحات موبایل شتاب (AMP) استفاده نمی کنم. مقاله Kinsta را بخوانید که چگونه تبدیل آنها به دلیل AMP 50٪ کاهش یافت و ممکن است شما هم نخواستید.

اگر وب سایت شما سریعتر بارگیری می شود ، می توانید زمان بارگذاری صفحه جدید خود را در نظرات بگذارید! یا اگر سوالی دارید ، خوشحالم که می خواهم به آن موضوع نیز کمک کنم. همانطور که می بینید من به سرعت وردپرس سرعت زیادی پیدا کرده ام بنابراین اگر این توصیه ها را رعایت کنید ، دلیلی وجود ندارد که وب سایت شما زیر 3 سال قرار نگیرد. و اگر این آموزش مفید را پیدا کردید ، به اشتراک بگذارید :)

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map