הגדרות הרקטות האידיאליות ל- WP עם Cloudflare ו- StackPath הוראות להגדרת CDN – עודכן 1/9/2020 עם הגרסה האחרונה 3.4.4

אם בחרת רקטת WP כתוסף המטמון שלך, בחרת בבחירה הטובה ביותר בהתחשב בכך שהוא דורג מספר 1 במספר רב סקרי פייסבוק.


WP Rocket מגיע עם תכונות רבות שרוב התוספים למטמון אינם מכילים (ראה להלן). פירוש הדבר שאם היית משתמש בתוספי זיכרון אחרים, היית צריך להתקין כ 6 תוספים נוספים כדי לקבל את התכונות האלה כאשר ל- WP Rocket כבר יש אותם מובנים (תכונות נוספות, אך פחות תוספים באתר שלך). זו גם הסיבה ש- WP Rocket מניבה תוצאות טובות יותר ב- GTmetrix / Pingdom וזה מה שאני משתמשת בו.

WP Rocket משלבת:

 • ניקוי בסיסי נתונים (מובנה ל- WP Rocket, או שימוש אופטימיזציה של WP)
 • בקרת פעימות לב (מובנית ל- WP Rocket, או שימוש בקרת פעימות לב)
 • לטעון תמונות / קטעי וידאו עצלנים (מובנה ל- WP Rocket, או להשתמש WP YouTube Lyte)
 • מארח את גוגל אנליטיקס באופן מקומי (מובנה ל- WP Rocket, או השתמש CAOS עבור אנליטיקס)
 • מארח גופנים של גוגל באופן מקומי (מובנה ל- WP Rocket, או השתמש CAOS לגופנים, או SHGF)
 • שילוב עם Cloudflare + CDNs אחרים (מובנה ל- WP Rocket, או שימוש CDN Enabler)

אני נבדק WP Rocket נגד 3 תוספי זיכרון מטמון מובילים ובעוד שכולם עושים עבודה מעולה, WP Rocket נתן לי את התוצאות הטובות ביותר בפינגדום (.זמני טעינה של 4S). תוסף המטמון והאירוח שלך הם 2 עיקריים גורמי מהירות אז בהחלט שווה את $ 49. קביעת תצורה של הגדרות WP Rocket הנכונות באמצעות Cloudflare + StackPath יכולה לתקן מעל 20 פריטים ב- Pingdom ו- GTmetrix. אז בואו נעשה את זה :)

קל יותר להגדיר את הגדרות ה- WP Rocket מאשר ה- W3 Total Cache והן מעדכנות את ה- changelog באופן קבוע כדי שתקבל עדכונים שוטפים. אם יש לך שאלות (או שאתה רוצה לשתף את זמן הטעינה החדש שלך), זרוק לי תגובה. ל- WP Rocket יש גם תיעוד אליו אני מתייחס לאורך המדריך. בהצלחה – זכרו לסמן את ציוני הפינגדום!

1. WP Rocket = # 1 תוסף מטמון מדורג
2. התקנה

3. לוח מחוונים
4. מטמון
5. מיטוב קבצים
6. מדיה
ז. טען מראש
8. כללים מתקדמים
9. מאגר מידע
10. CDN
11. דופק לב
12. תוספות
13. כלים

14. שאלות נפוצות / תיעוד

15. SiteGround (מארח מומלץ)
16. מדריך המהירות המלא של וורדפרס שלי
17. קבל עזרה ממיטוב המהירות שלי

WP-Rocket-2018-Settings

1. WP Rocket = פלאגין מטמון מדורג # 1

להלן סקרי פייסבוק:

סקר תוסף המטמון הטוב ביותר לשנת 2016

סקר תוספי זיכרון המטמון לשנת 2019

סוויפט נגד רקטת WP

סקר תוסף המטמון לשנת 2016

סקר תוספי המטמון הטוב ביותר 2018

טיל wp לעומת מטמון totla של w3

הייתי צריך לזרוק את זה לכאן :)

שיפור רקטות WP

בדקתי את WP Rocket, WP Cache המהיר ביותר, ו- W3 Total Cache … מוודא שכל הגדרות התוסף למטמון הוגדרו בצורה אופטימלית.. WP Rocket זכתה אך עם זאת כשמאפיין הטעינה העצלה מופעל. לתוספי המטמון האחרים אין אפשרות לטעון עצל וכשכיביתי את העומס העצלני ב- WP Rocket, קיבלתי זמן טעינה של .5 שניות … אותו הדבר בדיוק כמו ה- WP המהיר ביותר של המטמון. לא ראיתי הבדל עצום בלחיצה על הדפים שלי – שניהם נטענו סופר מהר. אני יודע ש- Pingdom יכול להראות זמני עומס שונים במהלך בדיקות שונות, אבל רק רציתי לחלוק את החוויה שלי.

רקטת WP (.406)
מבחן מהירות דף Pingdom

המטמון המהיר ביותר של WP (.527)
זמני טעינת מטמון המהירים ביותר של WP

מטמון כולל של W3 (.619)
W3 זמני טעינה של מטמון כולל

האחרונה שלי דו”ח פינגדום עם WP Rocket:

2019-דו

2. התקן את WP Rocket

לאחר שתרכוש את WP Rocket תוכל להוריד אותה על שלך דף חשבון. העלה אותו תחת תוספים → הוסף חדש → העלה תוסף. אם יש לך נושאים בנושא ספארי ראה את ההוראות שלהם.

העלאת תוסף WordPress

3. לוח מחוונים

הגדרות WP-Rocket-Dashboard

בודק טילים – בדיקות בטא למהדורות חדשות.

רוקט אנליטיקס מאפשר ל- WP Rocket לאסוף נתונים באופן אנונימי. יש לכך השפעה מינימלית על זמני הטעינה / מעבד, אך שליחת נתונים לכל משאב חיצוני פירושה עבודה רבה יותר עבור השרת שלך.

נקה מטמון – עשה זאת כשאתה מגדיר את הגדרות ה- WP Rocket.

טען מראש מטמון – מייצר מטמון לדף הבית שלך ולכל הקישורים הפנימיים שבהם אתה משתמש בדף הבית. אני לא עושה את זה מכיוון שהגדרת הטעינה מראש כ- “אוטומטית” בכרטיסיית הטעינה מראש.

טיהור OPcache – מנקה את OPcache שמונעת בעיות בעת עדכון WP Rocket, אך היא עדיין מציגה את הגירסה הקודמת במנהל WordPress.

התחדש CSS קריטי – עשה זאת כאשר אתה מבצע שינויים בגיליונות סגנונות, או להוסיף / לשנות CSS מותאם אישית באמצעות Customizer WordPress (או תוסף).

4. מטמון

הגדרות WP-Rocket-Cache

מטמון נייד – הפעל זיכרון מטמון למכשירים ניידים, אך רק “צור קובץ מטמון למבקרים במובייל” אם אינך משתמש בתוסף ליצירת אתר לנייד (למשל, גרסה חינמית של WP Touch).

אפשר מטמון עבור משתמשי וורדפרס מחוברים – הפעל אם מספר משתמשים מתחברים לאתר שלך (למשל. BbPress). זה נותן לכל משתמש מטמון משלו, אחרת השבת אותו.

ציין זמן שאחריו המטמון הגלובלי יימחק – השאר כברירת מחדל. אם לעיתים רחוקות אתה מעדכן את האתר שלך או שיש לך הרבה תוכן סטטי, אתה יכול להגדיל זאת מעט.

5. מיטוב קבצים

הגדרות WP-Rocket-Optimization-File

צמצם קבצים – באופן אידיאלי, אלה צריכים לגרום לכל הפריטים “לצמצם” ו”שילוב “בדו”ח Pingdom ו- GTmetrix להיות 99 – 100%. לפעמים מאפשר אלה יכול לגרום לבעיות עם הפריסה שלך (במיוחד CSS ו- JS) אז בדוק כמה דפים באתר שלך כדי לוודא שזה לא קורה. אם כן, מצא את הקבצים הבעייתיים והוסף אותם לאחת הכללת CSS או לא לכלול את JS.

שלב קבצים – ממש כמו לצמצם, הפעל ובדוק שגיאות באתר שלך.

שלב קבצי גופנים של גוגל – גופנים של גוגל מוצגים לעתים קרובות בדוח Pingdom / GTmetrix. זה יכול לעזור, ואתה יכול גם לנסות להוסיף אותם ב”קדימה בקשות DNS “בכרטיסייה טעינה מראש.

הסר מיתרי שאילתה ממשאבים סטטיים – ב- GTmetix אתה עשוי לראות “הסר מחרוזות שאילתה ממשאבים סטטיים.”זה יכול לעזור, עם זאת, רוב מחרוזות השאילתה נוצרות על ידי תוספים – הרחב את הפריטים שלך ב- GTmetrix ובדוק מה הופך אותו לאדום – זה יכול להיות תוסף.

אל תכלול CSS – אם מסיבה כלשהי אפשרות Minification מבלבלת את פריסת האתר שלך, אתר את הקובץ הבעייתי והוסף אותו כאן. עיין במאמר של WP Rocket בנושא לפתור בעיות עם מזעור.

בצע אופטימיזציה למסירת CSS – העמוד שלך יתחיל לטעון ללא סגנונות CSS שהם פריט ב- תובנות מהירות של Google Page. WP Rocket מייצר זאת באופן אוטומטי עבורך. הם אמר

קבצי JavaScript – אותו מושג כמו CSS רק עם קבצי JavaScript.

6. מדיה

WP-Rocket-Media-Settings

עומס עצל – מעכב טעינת תמונות, iframes וסרטונים עד לגלול במורד הדף והם הופכים לגלויים (בדוק אם אתה אוהב או לא). זה מקטין משמעותית את זמני הטעינה ואת בקשות HTTP הטעינה השוטפת יכולה להיות מעצבנת במיוחד עבור תוכן ארוך. ניתן לעשות זאת גם באמצעות תוספים חינמיים אחרים כמו עומס עצל ו טעינה עצלנית לסרטונים אבל WP Rocket עושה עבודה נהדרת. יש לי עומס עצלן לתמונות מכיוון שזה מעצבן.

ניתן גם להשבית עומס עצלן בדפים / פוסטים בודדים באמצעות סרגל הצד:

הגדרות אישיות של WP Rocket

השבת אמוג’ים – אלה מאטים את האתר שלך. אתה יכול גם להשבית את אלה תחת הגדרות → כתיבה → עיצוב, ואז לא להמיר סמיילים.

מוטבע – דומה ל מניעת קישור הקישור של Cloudflare, זה מונע מאתרים להטמיע את התוכן שלך באתר שלהם שמאבד את רוחב הפס והופך את האתר שלך לאטי יותר.

תאימות WebP – השבת אם אינך משתמש תמונות WebP או אם אתה כבר משתמש בתוסף לאופטימיזציה של תמונות כדי להגיש תמונות WebP. אחרת, השבת אותו. WP Rocket יזהה אם אתה משתמש ב- Imagify, ShortPixel, Optimus או EWWW כדי להגיש תמונות WebP ולהשבית אותן באופן אוטומטי. הסיבה לכך היא שרוב התוספים לאופטימיזציה של תמונות כבר יוצרים ומגישים עבורך תמונות WebP, כך שהפעלה זו תגרום לפונקציונליות כפולה. הפעם היחידה שתצטרך להפעיל זאת היא אם תוסף מיטוב התמונות שלך יוצר תמונות WebP, אך אינו משרת אותן.

7. טען מראש

אם אתה רוצה ללמוד על טעינה מוקדמת, ל- WP Rocket יש מדריך פשוט. או אם אתה רוצה לחפור עמוק יותר הנה הדרכה מתקדמת שזה WP Super Cache אך אותם מושגים חלים. טעינה מקדימה, במונחים פשוטים למדי, היא רענון כאשר כל הדפים במטמון מוחלשים ומרעננים ברגע אחד. הייתי מאפשר זאת מאחר ומשפר את מהירות האתר / אינדקס הן.

הגדרות WP-Rocket-Preeload-Settings

טעינה מקדימה של מפת האתר – מרחיב את היתרון של טעינה מוקדמת לכלל כתובות האתר במפת האתר שלך, ולא רק לדף הבית שלך והקישורים הפנימיים שבהם אתה משתמש בדף הבית. זה לא משתמש בבוט חיצוני כמו האפשרות הידנית / האוטומטית … אפילו אם התוצאה הסופית זהה. כל עוד WP Rocket זיהה את מפת ה- Sitemap שלך ב” Sitemaps לטעינה מוקדמת “, אין צורך להוסיף אותה כאן.

זה מה שהטען מראש יכול לעשות עבור השרת שלך:

שימוש במעבד

קבע מראש בקשות DNS לוק עשה רשימה נהדרת של תחומים נפוצים לבחירה מראש כולל גופנים של גוגל, אנליטיקס, מפות, Gravatars, YouTube, תוספים משותפים לשיתוף חברתי, Disqus ואחרים. העתק והדבק את כל הרשימה הזו (או רק את אלה שאתה צריך) והדבק אותם בשדה Prefetch של WP Rocket. זה עוזר לדפדפנים לצפות בבקשות ולטעון אותן מהר יותר.

אל תשכח להוסיף את ה- URL של StackPath CDN (או כל CDN שאתה משתמש בו) ומשאבים חיצוניים אחרים שאינם כלולים ברשימה זו, שתוכל למצוא בדרך כלל בדוח GTmetrix שלך. תוספים לשיתוף, תגובה ונתונים חברתיים נפוצים מאוד.

8. כללים מתקדמים

האפשרויות המתקדמות מיועדות בעיקר ל לא כולל עמודי עגלה וקופה באתרי מסחר אלקטרוני.

WP-Rocket-Advanced-כללי

לעולם אל מטמון כתובות אתרים – אם אתה משתמש בעגלת קניות של eCommerce שאינה רשומה על ידי WP Rocket (ראה את ההערה שיש להם בהגדרות זו), הוסף כאן את עגלת הקניות ודפי התשלום שלך. למד עוד.

לעולם אל תשלח עוגיות במטמון – עיקר זהה לאפשרות הקודמת המבוססת רק על עוגיות.

סוכן משתמש / ים לעולם לא מטמון – מונע מ- Googlebot או סוכני משתמש אחרים לבצע אחסון במטמון של דפים.

טיהור כתובות URL תמיד נניח שיש לך דף בלוגים בדף הבית שלך. אם אתה יוצר פוסט חדש, אתה רוצה שבלוג דף הבית הזה יתעדכן מייד על ידי ריקון מטמון דף הבית. זה מה שהגדרה זו עושה, עם זאת, WP Rocket מנקה אוטומטית את המטמון של דף הבית, הקטגוריות והתגיות שלך ברגע שנוצר תוכן חדש … כך שאין צורך בכך. אך אם יש זיכרון המטמון של הדף האחר שברצונך למחוק בעת הוספת תוכן חדש, הוסף אותם.

מחרוזת שאילתות מטמון – משמש בעיקר במטמון של דפי תוצאות חיפוש ודפי סינון מחירים לאתרי מסחר אלקטרוני.

9. מאגר מידע

הגדרות WP-Rocket-Database

ניקוי הודעה – ניתן למחוק תיקונים, טיוטות אוטומטיות ופוסטים שנשלחו לאשפה אם אינך משתמש בהם. אלא אם יש לך גרסאות ישנות של פוסטים (או פוסטים שנמחקו) תרצה להשתמש בהם, מחק אותם.

ניקוי הערות – ניתן למחוק ספאם והערות זבל.

ניקוי מעברים – מאחסן נתונים שלוקח זמן רב להגיע (כמו ספירות חברתיות) כך שבפעם הבאה שתזדקק להם, הם יחזרו מהר מאוד. אך לעיתים כאשר פג תוקפו של מעברים הם נשארים בבסיס הנתונים ויש למחוק אותם. למתחיל WP יש מעולה הסבר על מעברים.

ניקוי בסיסי נתונים – כאשר אתה מוחק תוסף זה יכול להשאיר טבלאות לא בשימוש במסד הנתונים של וורדפרס, שתוכל למחוק.

ניקוי אוטומטי – קבעו את WP Rocket לניקוי בסיס הנתונים. שבועי הוא טוב אלא אם כן אלה מצטברים במהירות (למשל, אנשים רבים עובדים באתר שלך). אם יש לך אופטימיזציה של WP או תוסף ניקוי בסיס נתונים אחר המותקן, אתה יכול למחוק אותו מכיוון ש- WP Rocket עושה זאת בשבילך.

מיטוב – לחץ על כפתור האופטימיזציה לאחר שתסיים, רק הקפד לגבות את מסד הנתונים, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שאתה עושה זאת.

10. CDN

CDN של StackPath מראות את האתר שלך במרכזי נתונים של יותר מ -30 ברחבי העולם, צמצום המרחק הגיאוגרפי בין השרת למבקרים. אני משתמש גם ב- Cloudflare וגם ב- StackPath מכיוון שמרכזי נתונים רבים יותר = משלוח מהיר יותר של התוכן שלך. זה יכול לגלח מספר שניות את זמן הטעינה שלך במיוחד למבקרים (שהיו בעבר) רחוקים משרת המקור 1 שלך. אתה יכול להשתמש הדרכה ל- CDN של WP Rocket או הדרכת ה- CDN של StackPath, אבל הנה בדיוק מה לעשות.

שלב 1: הירשמו ל- StackPath (יש להם ניסיון של 30 יום):

StackPath-Data-Centers

שלב 2: בלוח המחוונים לחץ על הכרטיסייה CDN ואז צור אתר CDP StackPath:

StackPath-CDN-Tab

תחום StackPath-CDN

StackPath-Server-IP-address

StackPath-CDN-URL-WP-Rocket

שלב 3: העתק URL של CDN מ- StackPath והדבק בשדה “CDAME CNAME (s)” של WP Rocket:

הגדרות WP-Rocket-CDN

שלב 4: ב- StackPath עבור אל CDN → הגדרות מטמון, ולחץ על “טיהור הכל”:

StackPath-Purge-Cache

שלב 5: אל תכלול קבצים מ- CDN – יתכנו קבצים המוגשים על ידי ה- CDN שתרצו להגיש באופן מקומי. בדרך כלל קבצים אלה הם חלק מתוספים שנועדו להתעלם מעומס חוצה תחומים. כדי לשנות זאת, פשוט הוסף קבצים או ספריות אלה לאזור “קבצים נדחים” של WP Rocket (הוסף ספריית מתח אחת בכל שורה) שתוכלו להשתמש בהוראות כדי לאתר ספריות WP..

דוגמא:

 • {uploads_dir} / wpcf7_captcha / *
 • {uploads_dir} /imagerotator.swf
 • {plugins_dir} /wp-fb-autoconnect/facebook-platform/channel.html

שלב 6: הפעל את האתר שלך ב- GTmetrix ו- “רשת אספקת תוכן” צריכה להיות ירוקה ב- YSlow.

CDN GTmetrix YSlow

אם אתה מרחיב פריטים ב- GTmetrix ורואה שזה קשור ל- CDN שלך, צור קשר עם צוות התמיכה של StackPath שיוכל לעזור לך לתקן אותם. יש להם תמיכה יוצאת מן הכלל.

דומיינים בחינם של קובצי Cookie

11. פעימות לב

במקום להשתמש ב- תוסף בקרת פעימות לב, ל- WP Rocket זה מובנה.

בקרת WP-Rocket-Heartbeat

12. תוספות

תוספות WP-Rocket

1. מעקב בגוגל (שפר את זיכרון המטמון של הדפדפן עבור Google Analytics) – יתכן שתראה שגיאות של Google Analytics בכלי בדיקת המהירות שלך. אם מארח ה- WP Rocket מארח את גוגל אנליטיקס באופן מקומי צריך לתקן זאת, במיוחד ב- GTmetrix תחת מהירות דף → מינוף מטמון דפדפן..

2. פיקסל בפייסבוק (שפר את זיכרון המטמון של הדפדפנים לפיקסלים בפייסבוק) – מושג זהה לאופציה הקודמת בלבד עבור פיקסל בפייסבוק.

3. פרח ענן – להירשם פרח ענן, הוסף את האתר שלך ו- Cloudflare יפעיל סריקה. בסופו של דבר תגיע לדף עם שרתי שמות Cloudflare שלך ​​וקישור למפתח ה- API שלך.

Cloudflare-Dashboard-WP-Rocket

שנה שרתי שמות בחשבון האירוח שלך לאלה ש- Cloudflare הקצה לך:

SiteGround-DNS-רשומות

הכנס את מפתח API עולמי (נמצא אצלך פרופיל Cloudflare) לתוסף המטמון שלך.

מפתח API של Cloudflare Global

WP-Rocket-Cloudflare-Add-On

 • מפתח API עולמי – משמש להפעלת Cloudflare ב- WP Rocket.
 • חשבון מייל – אותו אימייל המשמש בחשבון ה- Cloudflare שלך.
 • תחום – אתר האינטרנט שלך
 • מצב פיתוח – השתמש בעת ביצוע שינויי קוד רבים באתר שלך.
 • הגדרות אופטימליות – מפעיל הגדרות אופטימיזציה של Cloudflare: מיניפולציה, מטמון אגרסיבי ומבוטל מטעין טילים לקבלת תאימות טובה יותר. הנושא הנפוץ ביותר הוא Loader Loader, אבל גם שמתי לב שהוא נדלק פענוח דוא”ל מה שהחמיר את דוח ה- GTmetrix שלי, כך שאינני משתמש בזה (ובמקום זאת קבעתי את התצורה של Cloudflare בלוח המחוונים שלהם).
 • פרוטוקול יחסי – לפעמים אם אנשים מורידים קבצים מהאתר שלך, אין בהם תוכן. השארת אפשרות זו כבויה תמנע את התרחשותה.
 • נקה את כל קבצי המטמון של Cloudflare – עשה זאת לאחר שתסיים להגדיר את WP Rocket.

4. סנכרון מטמון Sucuri – אפשר אם אתה משתמש בסוקורי. פעולה זו תנקה אוטומטית את המטמון של Sucuri בכל פעם שתנקה את המטמון של WP Rocket ותשמור על סינכרון התוכן שלך.

 • מפתח API של Fircall Firewall (לתוסף) – התחבר לסוקורי כאן, לחץ על האתר שלך, עבור לכרטיסייה API ואז העתק את מפתח ה- API שלך (לתוסף) והדבק אותו ב- WP Rocket.

13. כלים

WP-Rocket-Tools-Settings

ייצוא הגדרות – ייצא את ההגדרות שלך לשימוש במספר אתרים.

ייבא הגדרות – ייבא כאן את ההגדרות שהוגדרו מראש.

גלגל לאחור – אם תעדכנו לגרסה חדשה של WP Rocket והיא תגרום לבעיות, הדבר יחזור על הגרסה הקודמת.

14. שאלות נפוצות / תיעוד

ביליתי שעות רבות בחפירות שלהם תיעוד כדי לוודא שהדרכה זו משתמשת בהגדרות WP Rocket הטובות ביותר, אך הן מועילות מאוד אם לא בדקת אותן.

תיעוד רקטות WP

הדרכות שמצאתי הכי מועילות:

&# x1f680; מה הדרך הטובה ביותר להגדיר WP Rocket?

הצעדים החשובים ביותר הם לאפשר את כל מה שאתה יכול בלשונית מיטוב הקבצים, הגדרת CDNs כמו Cloudflare + StackPath, להשבית פעימות לב של וורדפרס ולהפעיל את כל השירותים שבהם אתה משתמש בכרטיסייה תוספות..

&# x1f680; כיצד אוכל להוסיף CDN עם ​​WP Rocket?

אם אתה משתמש ב- Cloudflare, אתה פשוט תשנה שמות שמות. אם אתה משתמש ב- CDN חיצוני כמו StackPath או KeyCDN, תוכל להעתיק / להדביק את כתובת ה- CDN שלך ל- WP Rocket. אם אתה משתמש ב- RocketCDN (מופעל על ידי StackPath), הירשם באמצעות הפקודה ב- WP Rocket.

&# x1f680; מדוע דורג WP Rocket במקום הראשון ברוב הסקרים בפייסבוק?

הוא כולל תכונות רבות של תוספי זיכרון מטמון אחרים: ניקוי בסיס נתונים, בקרת פעימות לב, אפשרות למספר CDN, טעינה עצלה, אנליטיקים מקומיים, מטמון דפדפן פייסבוק פיקסל ועוד. לכן WP Rocket מניבה בדרך כלל את התוצאות הטובות ביותר ב- GTmetrix.

&# x1f680; איזה תוסף לאופטימיזציה של תמונות עובד הכי טוב עם WP Rocket?

למרות שהם ממליצים על Imagify שהוא בבעלות WP Rocket, אני משתמש ב- ShortPixel מכיוון שאני כמעט לא רואה שום אובדן איכות ועדיין מקבל 100% עבור מיטוב תמונות ב- GTmetrix.

&# x1f680; אילו תוספי אופטימיזציה מהירים אחרים אתם צריכים מלבד WP Rocket?

אתה עדיין צריך תוסף לאופטימיזציה של תמונות כמו ShortPixel, אופטימיזציה של גופן (למשל. OMGF), ואני ממליץ גם להשתמש ב- Asset CleanUp או Perfmatters כדי להשבית סלקטיבית תוספים..

15. SiteGround (מארח מספר 1 בסקרי פייסבוק)

SiteGround הוא בשימוש על ידי יוסט, את עצמי, ו המומלצת על ידי וורדפרס. הם כמעט 1 כמעט בכל סקר פייסבוק ולתת לרוב האנשים משמעותיים שיפורי זמן טעינה במיוחד אם הם השתמשו במארחים בינוניים: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

יוסט-בטוויטר-פשוט עברנו ל- Siteground

אני משתמש בהם תוכנית GoGeek ייעודית למחצה שמגיע עם 4x יותר משאבי שרת מאשר אירוח משותף. לחץ דרך הדפים שלי כדי לראות כמה מהר הם נטענים, עיין בדו”ח GTmetrix שלי או ראה אנשים שכן היגר ופרסם זמני טעינה חדשים. הם גם כן הגירות חופשיות.

DigitalOcean ב- Cloudways ו קינסטה הם גם טובים ומתחילים ב -10 $ לחודש ו -30 $ לחודש. Cloudways מיועד יותר למפתחים שאינם זקוקים ל- cPanel, אירוח דוא”ל או לתמיכה שתקבל באמצעות SiteGround. קינסטה היא למעשה WP Engine פעם היה (יקר, אבל מדהים). כל הבלוג שלי נועד למעשה לעזור לאנשים לגרום לטעינה של האתר שלהם להיות מהירה יותר. אני מסרב להמליץ ​​על אירוח של $ 2 לחודש מכיוון שזה הצער הגדול ביותר של האנשים בעת הפעלת אתר.

כיצד לבדוק אם האירוח שלך איטי
הפעל את האתר שלך תובנות מהירות של Google Page לראות אם צמצם את זמן התגובה של השרת נמצא בדוח שלך. גוגל ממליצה זה צריך להיות <200 מטר. כל דבר שנמצא מעל לשנייה לא טוב. אתה יכול גם לבדוק את ה- TTFB שלך (זמן לביץ הראשון) בכרטיסייה תזמון של GTmetrix או bytecheck.com.

צמצם את זמן התגובה של השרת

סקר אירוח לשנת 2019

2017-וורדפרס-אירוח-סקר FB

המלצות אירוח על אלמנטור

המלצת אירוח ביולי 2019

WordPress-Host-Poll-Aug-2018

אירוח משותף-סקר -2017

סקר אירוח -2019

חברת Go-to-Hosting

WordPress-Hosting-Poll-2017

סקר מנוהל-אירוח-סקר

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

סקר 2016-אירוח אתרים

סקירת הסקר הטוב ביותר-וורדפרס-אירוח-ספק

סקר האינטרנט הטוב ביותר-אירוח -2019

סקר אירוח ידידותי ל- WP

2016-WordPress-Hosting-FB- סקר

אירוח מועדף על אלמנטור

המלצות אירוח 2018

מנוהל-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-מארחים-סקר -1

סקר אירוח מהירות

וורדפרס-אירוח-סקירה-יוני -1

המלצת אתר

2014-מנוהלת-וורדפרס-אירוח-FB-סקר

סקירת הספק הטוב ביותר-אירוח-ספק

סקר אירוח-פברואר 2019

אירוח-המלצות-סקירה

Bluehost לעומת SiteGround

סקר מארח האינטרנט של וורדפרס

כמה חוטים:

גודדי לגירת אתר

EIG-to-SiteGround

SiteGround-migration

ל- SiteGround יש 3 תוכניות:

אתר וורדפרס ב- SiteGround

תוכניות גבוהות יותר כוללות יותר משאבי שרת (גורם מס ‘1 במדריך האופטימיזציה של וורדפרס). הנה ה תרשים השוואה מלא, אבל GrowBig מעניק לך בערך פי 2 משאבי שרת יותר מ- StartUp, ו- GoGeek הוא אירוח ייעודי למחצה מה שנותן לך עוד יותר. GrowBig ומעלה מגיעה עם הגירה חופשית, שלב, מטמון מתקדם ויכולת לארח אתרים מרובים. GoGeek מגיע עם תמיכה עדיפות. אירוח הענן שלהם הוא די קפיצת המחיר במחיר של $ 80 לחודש.

אתה יכול לראות את זה על שלהם דף תכונות:

SiteGround-Server-Resources-השוואה

אני משתמש ב- SiteGround מכיוון:

 1. ה- GTmetrix שלי + פינגדום הדוחות מדברים בעד עצמם
 2. העמודים שלי נטענים באופן מיידי (לחצו דרכם אם תרצו)
 3. מהיר טכנולוגיית מהירות (PHP 7.3, NGINX, אופטימיזציית SG, Cloudflare)
 4. מומלץ על ידי יוסט, וורדפרס, איביקה מ מהירות וורדפרס
 5. חינם בואו להצפין SSL, קל לשימוש cPanel, ותכונות עבור מסחר אלקטרוני
 6. תמיכה בוורדפרס היא ללא תחרות אפילו ללא התמיכה העדיפה של GoGeek
 7. GrowBig מגיע עם מקורות אחסון, יותר אחסון ויותר משאבי שרת (גלול מטה אל “אנו מקצים את המשאבים הדרושים לך” וברחף מעל שרת כרטיסייה)
 8. GoGeek מגיע עם משאבים רבים יותר של שרתים, אחסון, תמיכה בעדיפות
 9. הגירות חינם, תוסף מעביר – –, ו ערבות 30 יום להחזר הכסף
 10. המון שבחים על Reddit, שיחות בפייסבוק, טוויטר, TrustPilot
 11. המון שבחים בפייסבוק: מספר 1, מס ‘2, מס ‘3, מס ‘4, מספר 5, מס ‘6, מס ‘7מס ‘8, מס ‘9, מס ’10מספר 11
 12. אנשים רבים כבר עברו ופרסמו תוצאות בטוויטר: מספר 1, מס ‘2, מס ‘3, מס ‘4, מספר 5, מס ‘6מס ‘7, מס ‘8, מס ‘9, מס ’10, מספר 11, מספר 12, מספר 13, # 14, מס ’15, מס ’16, מס ’17, מס ’18, מס ’19, מס ’20, מספר 21, מס ’22, מס ’23, מס ’24, מס ’25, מס ’26, מס ’27, מס ’28, מס ’29, מס ’30, מס ’31, מס ’32, מספר 33, מס ’34, מס ’35, מס ’36, מס ’37

הצהרת סניפים – אם אתה נרשם ל- SiteGround באמצעות שלי קישור סניף אני אתרום נתח טוב ללא עלות. כל שנה אני תורם 3,000 דולר לקמפיינים של GoFundMe (2018 אמורה הייתה להאכיל את הרעבים בדנבר, 2017 הייתה לצלב האדום בהוריקן הארווי). התמיכה שלך עוזרת ואני מעריך אותה באמת. אני מנסה להפוך את הביקורות שלי ללא משענות ומגובות ראיות בצורה של סקרי פייסבוק, ציוצים, ו שיחות אמיתיות. אם אינך רוצה להשתמש בזה, הנה קישור שאינו שותף ל- SiteGround. כך או כך, אני מציע לעשות את שלך מחקר, ראה מי יוסט משתמש, ו תוצאות של אנשים ש היגר.

OMM-On-SiteGround

אנשים בדרך כלל נודדים בגלל שלהם טכנולוגיית מהירות יכול לחתוך זמני עומס לשניים:

מעבר ל- SiteGround

הגירת זמן טעינת אתר

Bluehost ל- SiteGround GTmetrix

HostGator ל- SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround תובנות מהירות Google PageSpeed

100 ציון מושלם ב- SiteGround

בראשית האתר

המהירות הניתנת על ידי SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

זמני טעינה מופחתים עם אתר

זמני תגובה חדשים באתר

HostGator להעברת אתר

זמני תגובה של אתר Site סביב ג'ומלה

עבר לאירוח אתרים

אתר רקטת אתר דמיין קומבו

ג'ומלה GTmetrix באתר

תובנות מהירות של SiteGround Page

אתר סביב ג'ומלה

זמני טען מופחתים של SiteGround

אירוח מהיר ב- SiteGround

תוצאות Pingdom חדשות באתר

זמן תגובה חדש ל- SiteGround

שיפור זמן תגובה של SiteGround

16. מדריך המהירות המלא של וורדפרס שלי (35+ טיפים)

צפו בסרטון שלי – זה סרטון בן 42 דקות, אבל אני מכסה כמעט הכל (חותמות זמן בתיאור הווידאו) וכדאי שתלמד המון מידע נהדר במהירות אתר וורדפרס:

מיטוב תמונה – אתה יכול להריץ כל דף GTmetrix וזה יראה לכם את כל התמונות שאינן ממומנות, אך רק עבור אותו דף – אז התחל עם התמונות המופיעות במספר עמודים. ניתן לבצע אופטימיזציה של תמונה 3 דרכים: הגש תמונות בקנה מידה (שינוי גודל של תמונות גדולות מדי), ציון מידות תמונה (הוספת רוחב / גובה ב- HTML או CSS של התמונה), ואופטימיזציה של תמונות (דחיסתן ללא הפסד באמצעות תוסף כמו דמיין). GTmetrix יגיד לך את הממדים הנכונים לשניים הראשונים אם תרחיב אותם, וכולם פריטים בעדיפות גבוהה.

מיטוב תמונה

לעצות נוספות ראו את שלי מדריך מלא לאופטימיזציית מהירות וורדפרס.

17. קבל עזרה ממיטוב המהירות של וורדפרס שלי

עדיין זקוק לעזרה בדו”ח GTmetrix / Pingdom שלך? אני עובד עם Pronaya כבר 7 שנים (הוא זה שעזר לי להשיג <זמן טעינה בפינגדום). אתה יכול לשכור אותו על ידי יצירת פרופיל ב- freelancer.com וחיפוש אחר שם משתמש bdkamol. הנה המלא שלו תיק מהירויות וורדפרס. הוא 40 $ לשעה מבנגלדש (אז יש שינוי בזמן) ותוכל לשלוח אותו בדוא”ל בכתובת [email protected]. יש לו גם ביקורת מושלמת על 5 כוכבים בפרופיל שלו. בירורים רציניים בלבד, אנא אל תצפו לציוני 100% אם אתם משתמשים באירוח איטי, נושא נפוח וטונות של תוספים כבדים. אנא עקוב תחילה אחר מדריך המהירות של וורדפרס.

Pronaya-Kumar-S-Reviews

הנה כמה ביקורות בפרופיל שלו:

ביקורות על BDkamol-WordPress-Speed

אז … איך נראים ציוני הפינגדום האלה? הודע לי בתגובות או ספר לי אם אתה תקוע. שילמת גם עבור תוסף פרימיום בו הם מציעים תמיכה (הכרטיסייה האחרונה והאחרונה בהגדרות WP Rocket), כך שאשתמש בזה גם לטובתך, או להציג את תיעוד.

אחרת, עבודה נחמדה!

אם מצאת שהמדריך הזה מועיל, שתף תמיד מוערך :)

לחיים,
טום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map