تنظیمات ایده آل WP Super Cache با Cloudflare / StackPath CDN

03.06.2020
وورد المواضيع 'تنظیمات ایده آل WP Super Cache با Cloudflare / StackPath CDN
0 65 мин.

WP Super Cache افزونه کش کاملی است (اگر مسیر رایگان را طی می کنید).


در غیر این صورت WP Rocket در 7 نظرسنجی در مورد فیس بوک رتبه 1 کسب کرد و چیزی است که من از آن استفاده می کنم (من یک راهنمای تنظیم برای WP Rocket نیز دارم). اما WP Super Cache هنوز هم یک انتخاب عالی است به خصوص به دلیل اینکه این برنامه رایگان است.

من به شما نحوه تنظیم تنظیمات WP Super Cache از جمله Advanced ، CDN و افزونه را نشان می دهم. من هم پوشش خواهم داد Cloudflare, StackPath ، و تفاوت بین این دو را به شما نشان می دهد.

اگر از سرور NGINX استفاده می کنید ، لازم است برای استفاده کامل از WP Super Cache ، پرونده پیکربندی را ویرایش کنید, مخصوصاً برای استفاده از حافظه نهان دیسک. اگر با انجام این کار احساس راحتی نمی کنید ، توصیه می کنم یک افزونه کش دیگر (WP Rocket ، WP Fastest Cache یا حتی W3 Total Cache) را امتحان کنید ، زیرا این افزونه های کش نیازی به ویرایش فایل پیکربندی NGINX شما ندارند..

افزونه های حافظه نهان, CDN, و میزبانی 3 عامل اصلی از اینها هستند راهنمای بهینه سازی وردپرس. گذشته از پیکربندی افزونه کش خود با تنظیمات بهینه و CDN Cloudflare / StackPath ، توصیه می کنم به آن بپیوندید وردپرس میزبان گروه فیس بوک تا ببینند چه افراد بی طرفی هستند گفتن. SiteGround در 20+ نظرسنجی در فیس بوک شماره 1 کسب کرد و کسی است که من از آن استفاده می کنم. من در آنها هستم برنامه GoGeek نیمه اختصاصی که 4 برابر بیشتر منابع سرور از بیشتر میزبانی مشترک با نمرات GTmetrix 100٪ و زمان بار 0.5s. آنها همچنین شما را به صورت رایگان مهاجرت می کنند.

WP-Super-Cache-Facebook-Poll

در اینجا نحوه پیکربندی تنظیمات WP Super Cache آورده شده است:

WP-Super-Cache-Tab ها

1. آسان

تنظیمات WP-Super-Cache-Easy

ذخیره (فعال کنید) – ذخیره سازی را فعال می کند ، راهی آسان برای بهبود بار بار.

حافظه نهان تست – آزمایش کند که حافظه پنهان کار می کند یا خیر. اگر خطایی را مشاهده کردید ، به برگه Advanced بروید و برخی از گزینه های دیگر را نیشگون گرفتن و کشیدگی کنید (“غیرفعال کردن” صفحات فشرده سازی “و” بازسازی حافظه نهان “).

حافظه نهان را پاک کنید – در صورت بروزرسانی در وب سایت خود ، به ویژه در پرونده های CSS یا JavaScript ، و نسخه قدیمی صفحه خود را مشاهده می کنید ، حذف حافظه نهان صفحه را به جدیدترین نسخه تازه می کند.

2. پیشرفته

WP-Super-Cache-Advanced-Settings

ذخیره (فعال کنید) – ذخیره سازی را فعال می کند.

روش تحویل کش – حالت ساده ساده ترین است و برای غیر برنامه نویسان توصیه می شود. Expert Mode از ویژگی mod_rewrite Apache برای سرویس دهی به پرونده های استاتیک اچ تی ام ال “supercached” استفاده می کند و سریعتر از حالت ساده است … اما اگر ویرایش فایل های PHP ناراحت نیست ، از حالت ساده استفاده کنید.

صفحات کش را برای کاربران شناخته شده ذخیره نکنید (فعال کنید) – این امکان را نمی دهد که صفحات ذخیره شده برای افرادی که قبلاً در وب سایت شما بوده اند نشان داده نشود. این خوب است زیرا بازدید کنندگان عادی می خواهند محتوای جدیدی را مشاهده کنند (به عنوان مثال در blogroll شما) که اگر این کار را غیرفعال کنید در غیر این صورت نمایش داده نمی شوند.

صفحات کش را با پارامترهای GET ذخیره نکنید. (؟ x = y در پایان url) (فعال کنید) – صفحات حافظه پنهان را برای هر کاربر متفاوت نخواهید داشت (اگر تبلیغات Facebook / Google ، نمایه عضویت ، منطق مشروط در فرم های تماس را اجرا می کنید) صفحات فروش منحصر به فرد دارند.. GAM Params یک افزونه عالی برای این کار است.

صفحات را فشرده سازی کنید تا آنها سریعتر به بازدید کنندگان خدمت کنند (فعال کنید) – این مورد “فشرده سازی Gzip” در GTmetrix / Pingdom است. پس از فعال کردن این ، صفحه اصلی خود را مشاهده کرده و به دنبال خطاهای قابل توجه در قالب بندی باشید. اگر وجود دارد ، آن را غیرفعال کنید. در غیر این صورت ، قطعاً این کار را فعال کنید.

هدرهای HTTP را با محتوای صفحه ذخیره کنید (غیرفعال کردن) – باعث می شود صفحات ذخیره شده سریعتر شود ، اما همچنین باعث می شود WP Super Cache به جای تحویل فایل استاتیک (سریعتر) از تحویل فایل PHP (کندتر) استفاده کند. این یک معامله است ، اما اگر از افزونه هایی استفاده می کنید که هدرهای اضافی ارسال می کنند ، آن را فعال کنید. در غیر این صورت ، آن را غیرفعال کنید.

بازسازی حافظه نهان در حالی که یک فایل جدید تولید می شود ، یک فایل Supercache را به کاربران ناشناس خدمت کنید (فعال کنید) – اگر پرونده جدیدی در حال تولید است ، صفحه ذخیره شده را نشان می دهد.

حافظه پنهان مرورگر اصلاح نشده است. از زمان درخواست آخرین بار ، صفحه را تغییر دهید. (فعال کنید) – از بروزرسانی حافظه نهان در صفحات “برچسب” جلوگیری می کند (صرفه جویی می کند منابع سرور).

کاربران ناشناس را ناشناس کنید تا در پرونده های استاتیک فوق ذخیره شده قرار بگیرند – تنظیمات پیشین “صفحات کش را برای کاربران شناخته شده” ذخیره نمی کند و در عوض ، برای همه ذخیره می شود.

ذخیره پویا را فعال کنید – (فعال کنید) – ذخیره کردن محتوای پویا (محتوا در حال تغییر) مانند تبلیغات ، تعداد بازدیدکنندگان که به نمایش عمومی می رسد ، یا حتی توصیه های آمازون را فعال می کند..

پشتیبانی دستگاه تلفن همراه. (افزونه خارجی یا موضوع مورد نیاز است سؤالات متداول برای جزئیات بیشتر.) (فعال کنید) – اگر از افزونه های موبایل استفاده می کنید مانند WPtouch, یا یک موضوع تلفن همراه ، این صفحات تلفن همراه را ذخیره می کند.

پشتیبانی از charset وبلاگ UTF8 / وبلاگ را از پرونده .htaccess حذف کنید. فقط لازم است اگر کاراکترهای عجیب را ببینید یا نگارشی نادرست به نظر می رسد. نیاز به بازنویسی قوانین به روزرسانی قوانین – (غیرفعال کردن) – اگر شخصیتهای عجیب و غریب را در وب سایت خود مشاهده می کنید (Â â €)&# x2122؛ ¢) ، این باید آن را برطرف کند. در غیر این صورت ، آن را غیرفعال کنید.

هنگام انتشار یک پیام یا صفحه ، تمام پرونده های حافظه نهان پاک کنید – فعال کردن) – اگر پستی منتشر می کنید ، و همچنین یک بلاگرول (به عنوان مثال در صفحه اصلی خود) دارید و می خواهید مطمئن شوید که با جدیدترین پست به روز شده است ، این باعث می شود حافظه پنهان پاک شود و مطمئن شوید محتوای جدید نشان داده شده است.

بررسی صفحه اصلی اضافی. (خیلی موقت حافظه پنهانی صفحه اصلی را متوقف می کند) (فعال کنید) – مشابه تنظیم قبلی ، این اطمینان می دهد که جدیدترین پست های وبلاگ شما در صفحه اصلی نشان داده شده است (در صورت داشتن یک برنامه مشخص). این همچنین در مورد محتوای پویا در صفحه اصلی قابل استفاده است.

فقط صفحه فعلی را هنگام اظهار نظر اظهار کنید – اگر نظرات زیادی دارید ، زیرا خوانندگان می خواهند آخرین مطالب را مشاهده کنند (برای انجام این کار نمی خواهید همه حافظه پنهان را تازه کنید) این کار را فعال کنید..

جدیدترین صفحات ذخیره شده در این صفحه را لیست کنید (غیرفعال کردن) – نشان می دهد که کدام صفحه ذخیره شده است.

قفل پرونده درشت. شما به این امر احتیاج ندارید زیرا باعث کندی وب سایت شما می شود  (غیرفعال کردن).

اواخر ابتکار پس از بارگیری وردپرس ، فایلهای ذخیره شده ذخیره شده را نمایش دهید (فعال کنید) – اجازه می دهد تا محتوا پویا بماند. اگر خطایی را می بینید “صفحه پویا فوق حافظه پنهان کشف شده اما اواخر تنظیم نشده است” آن را برطرف می کند.

مکان حافظه پنهان – تغییر نکنید – مسیر را تغییر ندهید ، مسیر پیش فرض خوب است.

مدت زمان ذخیره حافظه نهان – 3600 برای اکثر وب سایت ها مناسب است ، وب سایت های پر ترافیک می توانند این میزان را به 1800 کاهش دهند. این صفحات ذخیره شده فرکانس منقضی شده و دور انداخته می شوند. اگر آن را خیلی آهسته تنظیم کنید ، کاربران هرگز نسخه cached را نمی بینند. اگر خیلی سریع باشد ، می تواند منابع سرور زیادی مصرف کند.

نام پرونده های پذیرفته شده & URI های رد شده – صفحاتی را که نمی خواهید ذخیره شود ، مشخص کنید. متداول ترین کاربرد برای این امر ، حذف صفحات تجارت الکترونیکی یا صفحاتی است که بسیار به روز می شوند.

مثال ها:

 • / فروشگاه /
 • / فروشگاه / حساب /
 • / فروشگاه / پرداخت /
 • / فروشگاه / سبد خرید /
 • / فروشگاه / تأیید سفارش /

نمایندگان کاربر رد شده – از ممانعت از صفحات ذخیره کاربر توسط کاربر جلوگیری می کند. متداول ترین آنها موتورهای جستجو مانند Googlebot و Bingbot است ، اما در اینجا است لیست کامل نمایندگان کاربر می توانید مشاهده کنید اگر از WPtouch استفاده می کنید ، می خواهید لیست کامل نمایندگان کاربر تلفن همراه را نیز در اینجا اضافه کنید.

تعطیلی – سرور شما را برای یک سنبله مورد انتظار در ترافیک آماده می کند (در حین خاموش کردن ، نظرات جدید در مورد یک پست ، پرونده های استاتیک ذخیره شده را تازه نمی کند). با این کار در منابع سرور صرفه جویی می شود و به جلوگیری از خرابی سایت شما کمک می کند. این کار را فقط در صورت مشاهده ترافیک زیاد فعال کنید.

فایلهای مستقیم ذخیره شده – اگر می دانید که یک صفحه خاص در ترافیک افزایش شدید دارد ، آنها را در اینجا اضافه کنید.

پیکربندی ثابت – تنظیمات پیش فرض WP Super Cache را بازیابی می کند.

3. CDN

یک CDN (شبکه تحویل محتوا) میزبان پرونده های وب سایت سنگین شما در چندین مرکز داده در سراسر کشور / جهان است که باعث کاهش فاصله جغرافیایی بین سرور و بازدید کننده شما می شود. این بار بار را کاهش می دهد در راهنمای بهینه سازی وردپرس توصیه می شود.

StackPath یکی از محبوب ترین CDN هاست و چیزی است که من در سایت خود استفاده می کنم. آنها دارای 31 مرکز داده به شدت در ایالات متحده هستند و پشتیبانی شگفت انگیزی دارند که به پیشرفت 8٪ نمره GTmetrix YSlow کمک کردند.. KeyCDN همچنین خوب است ، اما من از MaxCDN / StackPath بسیار خوشحال شده ام.

StackPath در مقابل Cloudflare – Cloudflare رایگان است ، StackPath با یک آزمایش 30 روزه با 10 دلار در ماه شروع می شود. Cloudflare خاص خودش را دارد مراکز داده, StackPath خاص خود را دارد مراکز داده. به طور کلی هرچه مراکز داده بیشتر ، بهتر و منابع بیشتری برای بارگیری مجدد از آنها انجام شود (بارگذاری سایت شما سریعتر می شود). StackPath با تیم پشتیبانی همراه است که به شما کمک می کند تا آن را پیکربندی کنید (پشتیبانی از برنامه رایگان Cloudflare وجود ندارد). پشتیبانی StackPath توانست بار بار را به میزان قابل توجهی بهبود ببخشد و نمره GTmetrix YSlow را با 8٪ بهبود بخشد ، که کاملاً ارزشش را داشت.

مرحله 1: برای یک آزمایش 30 روزه ثبت نام کنید ، سپس از مراحل زیر استفاده کنید. (StackPath همچنین دارای یک آموزش).

گام 2: در داشبورد StackPath ، روی زبانه CDN ، و یک سایت CDN StackPath ایجاد کنید

StackPath-CDN-Tab

دامنه StackPath-CDN

آدرس StackPath-Server-IP

آدرس IP سرور خود را کپی کنید – در مرحله 6 این بخش لازم است.

WP-Super-Cache-StackPath-CDN-URL

مرحله 3: URL CDN خود را در برگه CDN WP Super Cache در زیر “URL خارج از سایت” و “CNAMES اضافی” قرار دهید. اگر از SSL استفاده می کنید ، “اجتناب از آدرس های URL https” را نیز بررسی کنید محتوای مخلوطخطاها.

تنظیمات WP-Super-Cache-CDN

مرحله 4: در StackPath به تنظیمات حافظه نهان CDN بروید ، سپس روی “پاکسازی همه چیز” کلیک کنید …

StackPath-Purge-Cache

مرحله 5: آدرس IP سرور خود را از مرحله 2 کپی کنید (همچنین می توانید آن را در حساب میزبان خود پیدا کنید). سپس آدرس IP سرور خود را در StackPath لیست کنید با ایجاد یک سایت WAF (فایروال WAF)).

StackPath-Whitelist-IP

مرحله 6: سایت خود را در سیستم اجرا کنید GTmetrix و “شبکه تحویل محتوا” باید YSlow سبز باشد.

CDN GTmetrix YSlow

مطمئناً با پشتیبانی StackPath تماس بگیرید زیرا آنها توانستند تنظیمات من را بهبود بخشند تا نمرات دیگر بهبود یابد. آنها یکی از بزرگترین تیمهای پشتیبانی هستند – من قطعاً از آن استفاده خواهم کرد.

4- مطالب

تا زمانی که “حافظه پنهان حافظه نهان” مناسب در تنظیمات پیشرفته تنظیم شود ، صفحات ذخیره شده منقضی شده شما حذف می شوند و آنها به سرور شما فشار وارد نمی کنند. هنگام کار در سایت ، ممکن است تغییراتی در CSS / JS (به عنوان مثال تصاویر پس زمینه) انجام دهید و نسخه ذخیره شده را مشاهده کنید (یا ممکن است ندیدید که CDN شما کار می کند). در این حالت ، حذف حافظه نهان باید این مشکل را برطرف کند.

WP-Super-Cache-Content-Setting

حافظه نهان را پاک کنید – در صورت مشاهده نسخه های ذخیره شده قدیمی صفحات ، حافظه نهان را تازه می کند.

5. پیش بارگذاری

پیش بارگذاری مجدد وقتی صفحات ذخیره شده پاک می شوند و با یک بار تازه می شوند. من آن را فعال می کنم زیرا این باعث افزایش سرعت وب سایت و نمایه سازی می شود. با این حال ، preload مقدار زیادی از آن را مصرف می کند منابع سرور که استرس را روی سرور شما قرار می دهد و می تواند وب سایت شما را کند کند. به طور پیش فرض ، تنظیم شده است بارگیری پرونده های ذخیره شده از پیش بارگذاری شده در هر 600 دقیقه. اما اگر این فشار را به سرور شما وارد کند ، باید این تعداد را افزایش دهید ، به خصوص اگر در هاست مشترک هستید. همچنین اگر نمی خواهید فایلهای استاتیک از بین بروند ، می توانید آن را به 0 برسانید ، مگر اینکه به طور دستی حافظه پنهان را ذخیره کنید.

تنظیمات WP-Super-Cache-Preload

6. پلاگین ها

همه چیز را مانند حال خود رها کنید ، مگر اینکه از آن استفاده کنید افزونه بد رفتارافزونه WordPress MU Domain Mapping, یا افزونه WPtouch, در این حالت شما می توانید برای آن ها سازگار باشید.

تنظیمات WP-Super-Cache-Plugins

7. اشکال زدایی

تنظیمات WP-Super-Cache-Dubug

Cloudflare

WP Super Cache روش مستقیمی برای تنظیم Cloudflare ندارد ، اما این کار بسیار ساده است و من قطعاً استفاده از آن را توصیه می کنم CDN رایگان Cloudflare است. بسیاری از میزبان ها (از جمله SiteGround) گزینه ای برای این کار دارند Cloudflare را در cPanel خود با 1 کلیک فعال کنید. این بسیار ساده ترین روش است.

SiteGround-Cloudflare-activation

اگر میزبان شما این گزینه را ندارد ، مراحل زیر را دنبال کنید …

1. ثبت نام برای Cloudflare از شما خواسته می شود وب سایت خود را اضافه کنید و سپس اسکن را شروع کنید.

cloudflare-start-scan

2. پس از اتمام اسکن ، برنامه رایگان را انتخاب کنید ، سپس Cloudflare شما را از طریق مجموعه ای از صفحات سوق می دهد. در نهایت شما به صفحه ای منتقل می شوید که Cloudflare شما را به 2 اختصاص می دهد سرورهای نام

Cloudflare-Name-Servers-Dashboard

3. یک جستجوی Google برای “نحوه تغییر سرورهای نام در SiteGround” (فقط میزبان خود را جستجو کنید) ، و سپس دستورالعمل های آنها را دنبال کنید. 2 سرور نام را که توسط Cloudflare ارائه شده اند کپی می کنید و آنها را در گزینه سرورهای نام سفارشی در cPanel میزبان خود قرار می دهید …

SiteGround-DNS-Records

4. برو به تنظیمات سرعت Cloudflare و مطمئن شوید که Auto Minify و موشک لودر خاموش هستند ، اما SG Railgun روشن است.

Cloudflare-Speed-Tab

5. Cloudflare می گوید “ما توصیه می کنیم که یک قانون صفحه برای حذف بخش سرپرستی وب سایت خود از ویژگی های عملکرد Cloudflare. امکاناتی مانند Rocket Loader و Auto Minification ممکن است ناخواسته توابع بخش پشتیبان را در بخش سرپرست شما خراب کنند. “

این قوانین 2 صفحه را در قسمت خود اضافه کنید تنظیمات قوانین صفحه

Cloudflare-Page-Rule-WP-Admin

Cloudflare-Page-Rule-WP-Preview

6. سرانجام ، به سمت خود بروید تنظیمات ذخیره Cloudflare و پرونده های فردی را پاک کنید

پاکسازی فایلهای انفرادی Cloudflare

انجام شده!

فیلم من را تماشا کنید – این یک فیلم 42 دقیقه ای است ، اما من تقریبا همه چیز را پوشش می دهم (نشان های زمانی در توضیحات ویدیو) و شما باید یک تن اطلاعات عالی در مورد سرعت سایت وردپرس بیاموزید:

SiteGround (شماره 1 میزبان در نظرسنجی های فیس بوک)

SiteGround است استفاده شده توسط Yoast, خودم ، و توصیه شده توسط WordPress. آنها تقریباً در هر شماره # 1 قرار دارند نظرسنجی در فیس بوک و به اکثر مردم قابل توجه است پیشرفت زمان بار به خصوص اگر آنها از هاست متوسط ​​استفاده می کردند: GoDaddy، Bluehost، HostGator، InMotion، Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-We-فقط-به-سایت-سایت تغییر کرده است

من از آنها استفاده می کنم برنامه GoGeek نیمه اختصاصی که با 4 برابر بیشتر منابع سرور از میزبانی مشترک. از طریق صفحات من کلیک کنید تا ببینید که چقدر سریع بارگیری می شوند ، گزارش GTmetrix من را بررسی کنید یا افرادی را مشاهده کنید مهاجرت کرد و ارسال کرد بارهای جدید. آنها نیز چنین می کنند مهاجرت رایگان.

DigitalOcean در Cloudways و کینستا همچنین خوب هستند و از 10 دلار در ماه و 30 دلار در ماه شروع می کنند. Cloudways بیشتر برای توسعه دهندگان است که نیازی به cPanel ، میزبان ایمیل و یا پشتیبانی شما از SiteGround ندارند. Kinsta اساساً همان WP Engine است قبلاً (گران قیمت ، اما عالی). کل وبلاگ من اساساً برای کمک به افراد جهت بارگذاری سریع وب سایت خود اختصاص داده شده است. من از توصیه میزبانی 2 دلاری ماهانه خودداری می کنم زیرا بیشترین حسرت مردم در هنگام اجرای یک وب سایت است.

چگونه بررسی کنیم که میزبانی شما کند است یا خیر
سایت خود را از طریق اجرا کنید Google PageSpeed ​​Insights برای دیدن اگر زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید در گزارش شماست گوگل توصیه می کند باید باشد <200ms هر چیزی بالاتر از 1 ثانیه خوب نیست. همچنین می توانید TTFB خود را بررسی کنید (زمان برای اولین بایت) در برگه Timings GTmetrix یا bytecheck.com.

زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید

2019 نظرسنجی میزبان

2017-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

توصیه های میزبان عناصر

جولای 2019 توصیه میزبانی

WordPress-Host-Poll-August-2018

Shared-Hosting-Poll-2017

2019-نظرسنجی میزبانی

شرکت-به-میزبانی-شرکت

WordPress-Hosting-Poll-2017

مدیریت-میزبانی-نظرسنجی

WooCommerce-Hosting-FB-نظرسنجی

2016-وب-میزبانی-نظرسنجی

بهترین-وردپرس-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-2019-نظرسنجی

نظرسنجی میزبان دوستانه WP

2016-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

میزبانی مورد علاقه برای Elementor

2018 توصیه های میزبانی

Managed-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-میزبان-نظرسنجی-1

میزبانی-نظرسنجی-برای-سرعت

وردپرس-هاستینگ-نظرسنجی-1 ژوئن

SiteGround-توصیه

2014-مدیریت-وردپرس-هاستینگ-FB-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

میزبانی-نظرسنجی-فوریه-2019

میزبانی-توصیه ها-نظرسنجی

Bluehost vs SiteGround

نظرسنجی میزبان وب وردپرس

SiteGround توسط توصیه می شود وردپرس:

SiteGround-توصیه شده-وردپرس-هاست

و توسط ایویکا چه کسی اداره می کند WordPress Speed ​​Up Group Facebook با 16000+ عضو.

ابزارهای توصیه شده وردپرس با سرعت بالا

چند موضوع:

Godaddy To SiteGround Migration

EIG-to-SiteGround

SiteGround-Migration

SiteGround دارد 3 برنامه:

SiteGround میزبان وردپرس

برنامه های بالاتر شامل موارد بیشتری است منابع سرور (عامل شماره 1 در راهنمای بهینه سازی وردپرس). در اینجا نمودار مقایسه کامل, اما GrowBig حدود 2 برابر منابع سرور بیشتر از StartUp به شما می دهد ، و GoGeek است میزبانی نیمه اختصاصی که حتی بیشتر به شما می دهد GrowBig با یک مهاجرت رایگان ، مرحله بندی ، ذخیره سازی پیشرفته و امکان میزبانی وب سایت های متعدد همراه است. GoGeek از اولویت پشتیبانی برخوردار است. میزبانی ابر آنها تقریباً 80 دلار در ماه است.

شما می توانید این را در مورد آنها مشاهده کنید صفحه ویژگی ها:

SiteGround-Server-منابع-مقایسه

من از SiteGround استفاده می کنم زیرا:

 1. GTmetrix من + پینگدوم گزارش ها برای خودشان صحبت می کنند
 2. صفحات من فوراً بارگیری می شوند (در صورت تمایل از طریق آنها کلیک کنید)
 3. سریع فناوری سرعت (PHP 7.3 ، NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. توصیه شده توسط جوان, وردپرس, ایویکا از جانب سرعت وردپرس
 5. رایگان بگذارید SSL را رمزگذاری کنیم, آسان برای استفاده cPanel, و ویژگی های برای تجارت الکترونیک
 6. پشتیبانی وردپرس است بی نظیر حتی بدون پشتیبانی اولویت GoGeek
 7. GrowBig دارای مرحله بندی ، ذخیره بیشتر و منابع سرور بیشتری است (به پایین بروید تا “ما منابع مورد نیاز خود را اختصاص دهیم”) و روی صفحه سرور زبانه)
 8. GoGeek منابع حتی بیشتر سرور ، ذخیره سازی ، پشتیبانی از اولویت دارد
 9. مهاجرت رایگان, پلاگین مهاجر, و با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 10. ستایش فراوان Reddit, مکالمات فیس بوک, توییتر, TrustPilot
 11. تن ستایش در فیس بوک: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6, شماره 7شماره 8, شماره 9, شماره 10شماره 11
 12. بسیاری از افراد قبلاً نتایج خود را در توییتر مهاجرت کرده و ارسال کرده اند: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6شماره 7, شماره 8, شماره 9, شماره 10, شماره 11, شماره 12, شماره 13, شماره 14, شماره 15, شماره 16, شماره 17, شماره 18, شماره 19, شماره 20, شماره 21, شماره 22, شماره 23, شماره 24, شماره 25, شماره 26, شماره 27, شماره 28, شماره 29, شماره 30, شماره 31, شماره 32, شماره 33, شماره 34, شماره 35, شماره 36, شماره 37

سلب مسئولیت وابسته – اگر با سایت من در SiteGround ثبت نام کرده اید پیوند وابسته من یک تکه خوب و بدون هیچ هزینه ای به شما اهدا می کنم. هر سال من 3K دلار به کمپین های GoFundMe اهدا کنید (سال 2018 برای گرسنگی در دنور بود ، 2017 به طوفان هاروی به صلیب سرخ رسید). حمایت شما کمک می کند و من واقعاً از آن قدردانی می کنم. من سعی می کنم نظرات خود را بی طرفانه و مورد حمایت قرار دهم شواهد و مدارک در قالب نظرسنجی در فیس بوک, توییتها, و مکالمات واقعی. اگر نمی خواهید از آن استفاده کنید ، اینجا است پیوند غیر وابسته به SiteGround. در هر صورت ، من واقعاً معتقدم که آنها هاست وردپرس ستاره ای هستند و سایت شما سریعتر و نرم تر اجرا می شود … تحقیقات خود را در مورد گروه های فیس بوک انجام دهید + توییتر و بیشتر مردم را پیدا خواهید کرد همین حرف را بزن.

OMM-On-SiteGround

مردم معمولاً به دلیل مهاجرت به آنها مهاجرت می کنند فناوری سرعت می تواند بار بار را به نصف کاهش دهد:

انتقال به SiteGround

SiteGround بار بار مهاجرت

Bluehost به SiteGround GTmetrix

HostGator به SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 امتیاز عالی در SiteGround

SiteGround Genesis

سرعت تحویل شده توسط SiteGround

گزارش SiteGround GTmetrix

بارهای کاهش یافته با SiteGround

بار جدید پاسخ SiteGround

HostGator To SiteGround Migration

SiteGround بار پاسخ در جوملا

به هاستینگ SiteGround تغییر یافت

موشک SiteGround تصور کنید دسته کوچک موسیقی جاز

جوملا GTmetrix در SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

بار بارگیری SiteGround

میزبانی سریع سایت SiteGround

نتایج جدید Pingdom در SiteGround

زمان پاسخگویی جدید SiteGround

بهبود زمان پاسخگویی SiteGround

سوالات متداول

&# x1f680؛ آیا WP Super Cache افزونه خوبی است?

معمولاً افزونه برتر نظرسنجی در فیس بوک نیست و من شخصاً با WP Rocket و سایر افزونه های حافظه نهان نتایج بهتری کسب کرده ام. هر وب سایت متفاوت است – شما باید نتایج پلاگین های حافظه پنهان مختلف را در GTmetrix یک بار پیکربندی و مقایسه کنید..

&# x1f680؛ چگونه Cloudflare را با WP Super Cache تنظیم می کنید?

برای یک حساب Cloudflare ثبت نام کنید و سرورهای نام (در ثبت دامنه خود) را به آنهایی تغییر دهید که Cloudflare برای شما فراهم می کند.

&# x1f680؛ آیا چندین CDN سرعت را بهبود می بخشد?

در تئوری ، بله CDN بیشتر = مراکز داده بیشتر = تحویل سریعتر محتوای شما و بارگیری بیشتر منابع که باید بار را در سرور شما سبک کند. CDN Cloudflare برای اکثر وب سایت ها کافی است ، اما اگر وسواس به سرعت دارید ، StackPath یا KeyCDN را امتحان کنید.

&# x1f680؛ چگونه WP Super Cache با WP Rocket مقایسه می شود?

WP Rocket دارای ویژگی های سرعت بیشتری نسبت به WP Super Cache (پاکسازی پایگاه داده ، بهینه سازی Google Fonts + Analytics ، کنترل ضربان قلب) است و پیکربندی آن ساده تر است ، اما WP Rocket نیز افزونه ای برتر است. اگر سرعت بسیار مهم است ، WP Rocket را ادامه دهید.

&# x1f680؛ علاوه بر WP Super Cache به چه افزونه های سرعت دیگری نیاز دارم?

برای بهینه سازی قلم ها (OMGF) ، پاکسازی بانک اطلاعاتی (WP-Optimize) ، کنترل ضربان قلب ، بهینه سازی Google Analytics (CAOS) و غیرفعال کردن انتخابی افزونه ها (Asset CleanUp یا Perfmatters) به افزونه ای نیاز دارید. این ویژگی ها در WP Super Cahce ساخته نشده اند.

آیا این کار کرده است?

اجازه دهید در نظرات بدانید!

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector