10 برنامه بازاریابی وابسته به وردپرس: درآمد فروش منفعل قابل توجه را در هاستینگ ، مضامین ، افزونه ها و غیره ایجاد کنید.

03.06.2020
सहबद्ध विपणन '10 برنامه بازاریابی وابسته به وردپرس: درآمد فروش منفعل قابل توجه را در هاستینگ ، مضامین ، افزونه ها و غیره ایجاد کنید.
0 68 мин.

اگر در صنعت وردپرس هستید و می خواهید از طریق بازاریابی شرکت های اینترنتی درآمد کسب کنید ، من لیست کاملی برای شما دارم.


من به این برنامه های وابسته وردپرس متکی هستم تا بتوانم از درآمد خود استفاده کنم و مبلغ 10،000 دلار در ماه را به تأیید میزبان ها ، مضامین ، توسعه دهندگان WordPress در freelancer.com, و حتی خدمات جستجوگرها.

بنابراین به جای مدیریت تن پروژه های مشتری (مثل گذشته) ، من اساساً برای همه چیز یک برنامه وابسته پیدا کردم و فقط کمیسیون درست می کنم. من یک وقت آزاد بیشتر دارم و درآمد شرکت های وابسته من صادقانه تر از هر درآمدی است که از طریق آن درآمد داشتم مشاوره.

می توانید بسیاری از این موارد را ثبت کنید shareasale.com است که برای پیدا کردن ، پیگیری و پرداخت کمیسیون های پرداخت از تن از بازرگانان استفاده می شود. اما این فقط یک مکان است این لیست را مرور کنید و اطمینان می دهم که شما یک برنامه وابسته جدید را پیدا خواهید کرد که از درآمد هیجان انگیزتر هیجان زده می شوید. اگر سؤالی دارید – یا برنامه های جدید برای اضافه کردن ، فراموش نکنید که برای من نظر بگذارید!

موارد دلخواه شخصی من (کسانی که از سال 2018 150 دلار ساخته ام)

 • SiteGround (هاستینگ) – تا 100 دلار + / فروش
 • Cloudways (هاستینگ) – کمیسیون های قابل انعطاف (اما بسیار خوب)
 • WP Engine (هاستینگ) – 200 دلار / فروش
 • مضامین زیبا – 50٪ فروش
 • مضامین استودیوپرس – 35٪ فروش
 • StackPath CDN – معمولاً 10 تا 20 دلار / فروش
 • Freelancer.com – حدود 13٪ کمیسیون های پروژه اول
 • SEMrush – 40٪ کمیسیون های مکرر (40 دلار – 160 دلار در ماه)

میزبان وردپرس

SiteGround – تغییر زندگی برای من … من 80 دلار در سال 2017 و $ 120k در سال 2018 فقط از طریق SiteGround ساخته ام. من این کار را برای نشان دادن 26 نظرسنجی مختلف در فیس بوک که در آن سایت SiteGround در رتبه 1 قرار گرفته است (تصاویر زیر) نشان داده است. در هر فروش 50 تا 150 دلار است. بسته به ردیف شما در هر ماه ، 150 دلار در هر فروش اگر شروع به فروش 31+ در ماه کنید (باید با مدیر وابسته آنها تماس بگیرید و برخی از برنامه های با قیمت بالاتر را بجز برنامه StartUp آنها بخرید). 160 دلار / فروش اگر در حدود 81+ فروش در ماه رسیدید. من را بخوانید بررسی SiteGround برای به دست آوردن مواد بازاریابی 11 فروش در ماه شما 13k دلار در سال می کند. 21 فروش در ماه و برخی از شما می توانید کار خود را با ایجاد 31.5k / سال ترک کنید. سرعت ، پشتیبانی ، امنیت عالی و شما را به صورت رایگان مهاجرت می کنند.

با وجود اینکه سایر وابستگان میزبانی مانند WP Engine کمیسیون 200 دلار تخت ارائه می دهند ، SiteGround در جامعه وردپرس بسیار مورد احترام است (و # در اکثر نظرسنجی های فیس بوک) ، بنابراین به احتمال زیاد تبدیل های بالاتر و لغو های پایین تر خواهید داشت – حتی اگر مجبور شوید از یک ردیف بالا بروید. آنها قیمت معمولی را بالا برده اند اما قیمت تبلیغاتی آنها مقرون به صرفه است و می توانید آن را به مدت 3 سال دریافت کنید.

SiteGround-Affiliate-Sales

97 فروش x 150 / فروش = 14،550 دلار در مدت 1 ماه (این در مارس 2018 بود)

سایت های وابسته به سایت

فروش SiteGround آسان است که آنها تقریباً در هر نظرسنجی در Facebook رتبه # 1 داده اند …

2019 نظرسنجی میزبان

2017-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

توصیه های میزبان عناصر

جولای 2019 توصیه میزبانی

WordPress-Host-Poll-August-2018

Shared-Hosting-Poll-2017

2019-نظرسنجی میزبانی

شرکت-به-میزبانی-شرکت

WordPress-Hosting-Poll-2017

مدیریت-میزبانی-نظرسنجی

WooCommerce-Hosting-FB-نظرسنجی

2016-وب-میزبانی-نظرسنجی

بهترین-وردپرس-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-2019-نظرسنجی

نظرسنجی میزبان دوستانه WP

2016-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

میزبانی مورد علاقه برای Elementor

2018 توصیه های میزبانی

Managed-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-میزبان-نظرسنجی-1

میزبانی-نظرسنجی-برای-سرعت

وردپرس-هاستینگ-نظرسنجی-1 ژوئن

SiteGround-توصیه

2014-مدیریت-وردپرس-هاستینگ-FB-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

میزبانی-نظرسنجی-فوریه-2019

میزبانی-توصیه ها-نظرسنجی

Bluehost vs SiteGround

نظرسنجی میزبان وب وردپرس

در اینجا برخی از ایمیل ها …

ژانویه-SiteGround-Affiliate-Sales

گزارش تبدیل SiteGround من …

SiteGround-Affiliate-Conversions

در ماه ژوئیه 2017 وابسته ماه شدم 🙂

SiteGround-Affiliate-of-the Month

من از SiteGround استفاده می کنم زیرا …

 1. GTmetrix من + پینگدوم گزارش ها برای خودشان صحبت می کنند
 2. صفحات من فوراً بارگیری می شوند (در صورت تمایل از طریق آنها کلیک کنید)
 3. سریع فناوری سرعت (PHP 7.3 ، NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. توصیه شده توسط جوان, وردپرس, ایویکا از جانب سرعت وردپرس
 5. رایگان بگذارید SSL را رمزگذاری کنیم, آسان برای استفاده cPanel, و ویژگی های برای تجارت الکترونیک
 6. پشتیبانی وردپرس است بی نظیر حتی بدون پشتیبانی اولویت GoGeek
 7. GrowBig دارای مرحله بندی ، ذخیره بیشتر و منابع سرور بیشتری است (به پایین بروید تا “ما منابع مورد نیاز خود را اختصاص دهیم”) و روی صفحه سرور زبانه)
 8. GoGeek منابع حتی بیشتر سرور ، ذخیره سازی ، پشتیبانی از اولویت دارد
 9. مهاجرت رایگان, پلاگین مهاجر, و با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 10. ستایش فراوان Reddit, مکالمات فیس بوک, توییتر, TrustPilot
 11. تن ستایش در فیس بوک: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6, شماره 7شماره 8, شماره 9, شماره 10شماره 11
 12. بسیاری از افراد قبلاً نتایج خود را در توییتر مهاجرت کرده و ارسال کرده اند: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6شماره 7, شماره 8, شماره 9, شماره 10, شماره 11, شماره 12, شماره 13, شماره 14, شماره 15, شماره 16, شماره 17, شماره 18, شماره 19, شماره 20, شماره 21, شماره 22, شماره 23, شماره 24, شماره 25, شماره 26, شماره 27, شماره 28, شماره 29, شماره 30, شماره 31, شماره 32, شماره 33, شماره 34, شماره 35, شماره 36, شماره 37

سلب مسئولیت وابسته – اگر با استفاده از من در SiteGround ثبت نام کنید پیوند وابسته من یک کمسیون از کمیسیون را بدون هیچ هزینه ای به شما اهدا می کنم. هر ساله 3 هزار دلار به آن اهدا می کنم مبارزات GoFundMe (سال 2018 برای گرسنگی در دنور بود و سال 2017 طوفان هاروی بود). حمایت شما کمک می کند و من واقعاً از آن قدردانی می کنم. من سعی می کنم نظرات خود را بی طرفانه و مورد حمایت قرار دهم شواهد و مدارک در قالب نظرسنجی در فیس بوک, توییتها, و مکالمات واقعی. اگر نمی خواهید از آن استفاده کنید ، اینجا است پیوند غیر وابسته به SiteGround. در هر صورت ، من واقعاً معتقدم که آنها بهترین میزبان هستند و سایت شما سریعتر و روانتر اجرا خواهد شد … تحقیقات خود را در مورد گروه های Google و Facebook انجام دهید و بیشتر افراد را پیدا خواهید کرد همین حرف را بزن.

موتور WP – 200 دلار در هر فروش به علاوه 50 دلار برای هر فروش زیرمجموعه (اگر شما به یک شرکت وابسته مراجعه می کنید و آنها یک فروش را انجام می دهند ، 50 دلار تخفیف می گیرید). اگر این کافی نباشد ، یک برنامه وابسته تر با پاداش های حجم است. کمیسیون های عظیم با ردیابی 180 کوکی اما دارای این موارد هستند نرخ معکوس 20٪. این باعث می شود که کمیسیون متوسط ​​در حدود 175 دلار باشد که بسیار سودآور باشد.

wp-motor-affiliate-کمیسیون

wp-motor-affiliate-tiers

ابرهای ابری – معمولاً دومین میزبان با بالاترین امتیاز در نظرسنجی های فیس بوک که کمیسیون های بالاتر از SiteGround ارائه می دهد (هنگامی که به ردیف های بالاتر می روید). محدودیت های پردازنده ندارید ، شکایتی مشترک با SiteGround. گزارش ها از گروه فیس بوک وردپرس Speed ​​Up اعلام شده است که میزبانی آنها بسیار سریعتر انجام می شود. تنها دلیل عدم تبلیغ آنها به این دلیل است که من با SiteGround بسیار خوب عمل کرده ام ، آنها در هر نظرسنجی در مورد فیس بوک مانند SiteGround ، شماره 1 نیستند ، و Cloudways برای یک کاربر متوسط ​​کمی گران است (گرچه قیمت تبلیغاتی SiteGround پس از منقضی می شود 1-3 سال و سپس آنها گران می شوند). جوانب مثبت و منفی برای هر کدام وجود دارد.

Bluehost – 65 دلار در هر فروش از یکی از محبوب ترین میزبان های وردپرس ، با این حال Bluehost نظرات بد بسیاری دارد و در نظرسنجی فیس بوک رتبه بالایی ندارند. اکثر افراد قبل از نهایی کردن میزبان چندین بررسی را مطالعه می کنند ، بنابراین توصیه می کنم برای SiteGround یا WP Engine که دارای رتبه های بسیار بهتری هستند ، وابسته شوید..

خدایی – 15٪ کمیسیون و حتی اگر آنها سابقاً مکیدن داشته باشند ، در چند سال گذشته پیشرفت های چشمگیری داشته اند. سایت من در کمتر از 1 ثانیه در ارزانترین برنامه میزبانی مشترک خود قرار دارد و تیم پشتیبانی آنها در ایالات متحده (آریزونا) مستقر است. هنوز هم با SiteGround یا WP Engine می روم. من را بخوانید بررسی SiteGround در مقابل Godaddy برای دیدن تفاوت.

در حرکت – ردیف با 50 دلار شروع می شود / فروش تا 120 دلار در هر فروش. میزبان شایسته متعلق به EIG نیست.

میزبان – 50 دلار – 125 دلار در هر فروش (همان برنامه ردیف SiteGround) اما HostGator TERRIBLE است و بررسی ها آن را نشان می دهد بنابراین تبدیل کمتر است. می توانید کدهای کوپن سفارشی تولید کنید که اگر فیلم ایجاد می کنید خوب است و باعث می شود افراد به جای کلیک روی پیوند ، کد را تایپ کنند (YouTube لینک های وابسته را ممنوع می کند) ، که می تواند کمیسیون های بیشتری نیز ایجاد کند. با این حال من با چند وابسته دیگر HostGator صحبت کردم که گفتند آنها کاری نکردند زیرا مردم تحقیقات خود را انجام می دهند و یاد می گیرند که قطعاً بهترین انتخاب نیستند.

مضامین وردپرس

مضامین زیبا – 50٪ کمیسیون فروش مضامین زیبا وردپرس که بسیار خوب تبدیل می شوند. در صورت تمدید اشتراک اشتراک ، شامل کمیسیون های اضافی نیز می شود. بسته تم های طول عمر آنها را بفروشید و 150 دلار دریافت کنید. توسط 350،000+ کاربر WordPress مورد اعتماد است و محبوب آنها را شامل می شود تم دیوی. مضامین های زیبا برای همیشه در اطراف بوده و از شهرت خوبی برخوردار است.

پرداخت های زیبا و تم-وابسته

MyThemeShop – 55٪ كمسیون در سریعترین موضوعات بارگیری در بازار. 48 کمیسیون برای یک موضوع واحد ، 244 دلار برای عضویت. آنها همچنین دارند پلاگین ها – اخیراً پلاگینهای قطعات ثروتمند را به آنها تغییر داده ام WP Review Pro و اکنون آن را ارتقاء دهید آنها همچنین دارای یک الف برنامه دو لایه در صورت مراجعه به سایر شرکت های وابسته و فروش آنها ، 10٪ به دست می آورید.

ThemeForest – برنامه وابسته ترسناک. شما فقط دریافت می کنید 30٪ از اولین خرید هر شخص جدید. اگر آنها قبلاً مشتری Envato / ThemeForest هستند ، شما به جک می خورید. این برنامه وابسته وحشتناک است و من فقط آن را در اینجا به عنوان هشدار برای دوری از آن قرار دادم. مگر اینکه شما یک موضوع قابل اعتماد مانند تبلیغ کنید آوادا, جلو نیا به خصوص از آنجایی که تمام مضامین ThemeForest توسط توسعه دهندگان مستقل ایجاد شده اند که ممکن است قابل اعتماد باشند یا نباشند. شما کیفیت کد را نمی دانید ، آیا آنها به روزرسانی هایی را ارائه نمی دهند ، و غیره. به همین دلیل من از StudioPress برای تمام سایت های وردپرس خود استفاده می کنم (و افراد برتر وردپرس مانند Yoast و Matt Cutts از Google نیز استفاده می کنم).

themeforest-affiliate-program

سخنان محترم

مضامین پیدایش

استودیوپرس – StudioPress ایجاد می کند مضامین وردپرس در چارچوب پیدایش و شركت اصلی من برای مضامین با بیش از 8000 دلار كمسیون است. من را بخوانید بررسی استودیوپرس اگر شما از آنها نشنیده اید ، اما آنها بسیار مشروع هستند. من به طور متوسط ​​28 دلار در هر فروش با کمتر از 5٪ لغو و تبدیل زیاد از آنجا که StudioPress توسط هزاران نفر از افراد برتر وردپرس مانند Yoast و Matt Cutts تأیید شده است. آنها واقعاً مضامین وردپرس سازگار با سئو هستند که دارای کدگذاری درجه یک ، سبک وزن هستند بنابراین سریع بارگذاری می شوند ، با تن افزونه Genesis, و مستندات عالی فروش آنها بسته تم همه طرفدار Pro Plus و یک کمیسیون 175 دلار دریافت کنید.

ShareASale-Affiliate-Payments

زیگزاگپرس – 50٪ کمیسیون (هزینه 49 دلار برای یک موضوع واحد که به معنی 24.50 دلار است). Zigzagpress وابسته خوبی نیست. من با آنها مبلغ 300 دلار در ماه ساخته می شدم ، اما این تقریباً برای یک سال کل در 0 فروش کاهش یافت. من همچنین چند شکایت کردم که هنگام مراجعه مجدد ، آنها تمام تم های خریداری شده مشتری خود را حذف کرده و باعث شده تا مشتریان خود از آنها بازگردند. من قبلاً عاشق زیگزاگپرس بودم اما به نظر می رسد آنها مراقبت از وابستگان یا مشتریان خود را انجام نمی دهند. آنها حتی 163 دلار مبلغی را برای مراجعه به من در سال جاری به من پرداخت نکرده اند – من تمام لینک های وابسته ام را حذف می کنم + بررسی های خوبی برای آنها. من قطعاً از آنها دوری می کنم.

بازیابی 316 طرح – 20٪ کمیسیون و 60 روز مراجعه به پاسخگو مضامین جنسیس زنانه بسیاری از آنها WooCommerce آماده هستند. همچنین یک توسعه دهنده توصیه Genesis لیست شده در وب سایت StudioPress. بازگرداندن 316 Designs دارای بالاترین نرخ تبدیل از تمام فروشگاه های تم Genesis است و دومین فروشگاه تم سودمند من است.

سلام شما طراحی می کنید – 30٪ کمیسیون در کیفیت طراح مضامین Genesis بسیاری از آنها WooCommerce آماده هستند. نسبتاً جدید فروشگاه تم اما طرح های آنها بسیار جذاب است – اگر آنها را بررسی نکرده اید ، قطعاً این کار را انجام دهید. آنها به اندازه کافی برای “محبوب شدن” نبوده اند ، اما من آنها را فقط در دو مقاله وبلاگ تبلیغ کرده ام و حدود 100 دلار در ماه می گیرم. من همچنین از خوانندگانم بازخورد خوبی کسب کرده ام و آنها کاملاً آنها را دوست دارند.

طراحی زیبا Darn زیبا – 35٪ كمسیون به علاوه 5٪ از شركتهای فرعی. پاسخگو موبایل مضامین جنسیس زنانه از StudioPress توسعه دهنده Genesis را توصیه کرده است.

توسعه وردپرس

فریلنسر – اگر از افرادی که در مورد توسعه وردپرس و بهینه سازی سرعت سوال می کنند ، می توانید آنها را به توسعه دهنده من در بنگلادش ارجاع دهید و حدود 100٪ کمیسیون از پروژه را برای 100 روز اول تهیه کنید. این کار در حالی که هنوز از این سوالات درآمد کسب می کردم ، یک تن زمان برای من صرفه جویی می کند. من بیش از 5 سال است که با Pronaya کار می کنم 40 دلار در ساعت است. وی بیش از 20 سایت WordPress ایجاد کرده است و چندین سایت را بهینه کرده است تا 400٪ سریعتر برای مشتری بارگیری شود. می توانید با ثبت نام در A ، وی را استخدام کنید حساب کاربری آزاد سپس در جستجوی کاربر bdkamol.

Pronaya-Kumar-S-بررسیها

کمیسیون های من اساساً برای کلیه کارهای عمرانی که نیاز دارم پرداخت می کنند …

فریلنسر-سهامدار-درآمد

لازم نیست فقط به طراحی یا توسعه محدود شود ، می توانید این کار را با هر فریلنسر انجام دهید …

وابسته به آزاد

تنها سقوط است فقط می توانید از پیوند وابسته در صفحه اصلی Freelancer استفاده کنید. بنابراین به جای پیوند مستقیم با نمایه شخصی ، باید به افراد بگویید از طریق صفحه اصلی (با استفاده از پیوند وابسته خود) ثبت نام کنند و سپس نام کاربری فریلنسر را جستجو کنید. اما اگر نمونه کارهای خود را در وب سایت خود مانند من نشان دهید (این پروژه های سرعت وردپرس) ، مردم این کار را انجام می دهند.

افزونه های وردپرس

موشک WP – در این مورد 20٪ کمیسیون پلاگین کش شماره 1 را دارید نظرسنجی در فیس بوکاین نظرسنجی بیش از حد) که باعث می شود سایتهای وردپرس بطور قابل توجهی سریعتر شوند. من آن را در وب سایت خود استفاده می کنم و پیکربندی آن با پشتیبانی / اسناد عالی آسان است. در اینجا آموزش من در مورد تنظیمات WP Rocket است.

Swift-Performance-vs.-WP-Rocket-Feb-7

2018-WordPress-Cache-Plugin-Poll

بهترین-وردپرس-کش-افزونه-نظرسنجی

بهترین-کش-پلاگین-نظرسنجی

انفرادی – 20٪ در هر فروش از بهترین پلاگین کشویی سبک که وجود ندارد سایت خود را کند کنید مانند Revolution Slider و سایر افزونه های کشویی قوی. بسیار کم است ، اما بسیار خوب به نظر می رسد و بسیار آسان برای استفاده است. اگر شما اجرا کنید افزونه P3 (نماینده عملکرد افزونه) و ببینید که افزونه کشویی شما باعث بارگذاری کند می شود ، Soliloquy را بررسی کنید – یا به مشتریان خود نیز بگویید 🙂

وابسته های تشنه – افزونه مدیریت پیوند وابسته که پنهان ، آهنگ ، و پیوندهای وابسته را مدیریت می کند. نسخه حق بیمه به شما اجازه می دهد تا آمار ، autolink ، و حتی ردیابی رویداد Analytics را اضافه کنید. شما 30٪ تولید می کنید که در مقایسه با سایر برنامه های بازاریابی وابسته به وردپرس نسبتاً ناچیز است.

CodeCanyon – 30٪ از اولین واریز پول نقد هر شخص جدید (همان کمیسیون با ThemeForest). بازار انواع پلاگین های WordPress: لغزنده ، پخش کننده های صوتی HTML5 ، رویدادها ، عضویت … شما نام می گذارید ، CodeCanyon آن را دارد ، اما برنامه بسیار سودآور نیست.

سئو

همه در یک نرم افزار جستجوگرها – کمیسیون 40٪ ، اما بیشتر افراد از Yoast استفاده می کنند.

SEMrush – 40٪ کمیسیون مکرر برای SEMrush فروش اشتراک. این بدان معناست که 40 دلار – 160 دلار در ماه برای هر شخصی که اشتراک خود را هنگام ثبت نام با شرکت وابسته شما ادامه می دهد (بد نیست). این یکی از ابزارهای برتر دارای رتبه بندی جستجوگرها در بازار است و داده های زیادی را در مورد کلمات کلیدی ، بک لینک ها ، اختیارات ، دامنه های ارجاع و موارد دیگر در اختیار شما قرار می دهد..

SEOPressor – حداکثر 50٪ کمیسیون های تکرار ماهانه بر روی افزونه حق بیمه سئو. من نظرات اسپم را از بک لینک های SEOPressor دریافت کرده ام ، اما آنها توسط ShoutMeLoud تأیید شده اند.

WP Review Pro – پلاگین قطعه قطعه غنی MyThemeShop که من از وب سایت خودم استفاده می کنم ، بعد از اینکه از افزونه WP Rich Snippets پشتیبانی نشده استفاده کردم. از WP Review Pro بسیار خوشحال است (آنها همچنین دارای یک A هستند نسخه رایگان) و شما 55٪ کمیسیون عالی دریافت می کنید که در هر فروش 36/85 دلار است.

بازاریابی ایمیلی

AWeber – 30٪ کمیسیون های مکرر. تا زمانی که از حساب کاربری خود استفاده می کنند ، شما درآمد کسب می کنید. محدودیت هایی مانند MailChimp را شامل نمی شود و به جای اعتبار ، پول نقدی را پرداخت می کند.

تماس مداوم – 5 دلار برای هر مشتری که برای یک آزمایش رایگان ثبت نام کرده و 105 دلار برای هر مشتری جدید که مشتری پرداخت می شود یک برنامه وابسته نرم افزاری ایمیل بسیار سخاوتمندانه.

MailChimp – 30 دلار در خدمات MailChimp برای هر شخصی که به علاوه 3 مورد جدید ارجاع داده اید ، درآمد کسب کنید بازرسان صندوق ورودی. اما این شخص باید دوست یا همکار باشد و هر دوی شما نیز باید حساب پرداخت کرده باشید. در غیر این صورت حساب های رایگان باید نشان نامه MailChimp را در ایمیل ها درج کنند.

تصاویر سهام

ShutterStock – 20٪ کمیسیون برای انتخاب گسترده عکس. وقتی از مشتریانی می پرسید که عکس های سهام را می خواهند از آنها در وب سایت خود استفاده کنند ، در صورت خرید لینک پیوست را برای آنها ارسال کنید.

iStock & گتی ایماژ – 20٪ کمیسیون برای مشتریان جدید ، 10٪ برای بازگشت. برای ثبت نام به عنوان یک شرکت وابسته باید به آنها ایمیل بزنید اما در اینجا انتخاب بزرگی نیز خواهید یافت.

تحصیلات

اودمی – 20٪ کمیسیون در هر دوره. مربیان می توانند یک لینک سفارشی ایجاد کنند که به آنها می دهد کمیسیون 97٪ در دوره خود است. Udemy کمیسیون های خود را کاهش داد و باعث جذابیت کمتری شد.

WP 101 – 20٪ كمسیون از یكی از معتبرترین منابع آموزش وردپرس.

سایر شرکت های وابسته

به وردپرس مراجعه کنید – 20٪ کمیسیون ها برای wordpress.com ، JetPack و WooCommerce.

StackPath – اگر در مورد وبلاگ هستید سرعت وب سایت یا این کار را برای مشتری انجام دهید ، می توانید آنها را به StackPath که MaxCDN را خریداری کرده اند ، مراجعه کنید. من با MaxCDN 1000 دلار در ماه درآمد داشتم – خواهیم دید که StackPath چگونه پیش می رود. پذیرفتن در برنامه های وابسته آنها نسبت به MaxCDN بسیار دشوار است – آنها می خواهند بدانند که شما قادر به فروش بالاتری هستید ، و اینکه CDN ها بخش مهمی از تجارت / وبلاگ شما هستند. من در فروش خود به مشارکت نوشتن آموزش افزونه های حافظه نهان کمک می کنم که تقریباً همه StackPath را ادغام می کنند – این آموزش ها به تنهایی بیش از 500 بازدید کننده در روز مرا به خود اختصاص می دهند.

تأثیر-شعاع-وابسته-فروش

StackPath-Data-Centers

کراکن (بهینه سازی تصویر) – فاقد فشرده سازی تصاویر برای بهبود زمان بارگذاری صفحه (فشرده سازی افزونه های رایگان به هیچ عنوان خوب نیست) برای هر ارجاعی که ایجاد می کنید ، Kraken سهمیه ماهانه شما را به طور دائم 100 مگابایت افزایش می دهد. پس از ورود به سیستم ، گزینه ارجاع را مشاهده خواهید کرد.

OptiMonster (تشکیل می دهد) – وقتی از وب سایت خارج می شوید ، آنهایی که پاپ آپ را آزار می دهند را می شناسید؟ من آنها را دوست ندارم ، اما ظاهراً آنها کار می کنند. برای هر فروشی که تولید می کنید 20٪ درآمد کسب کنید.

آمازون – اگر ترافیک را به آمازون ارسال می کنید و کسی به خرید کالای کاملاً متفاوت منجر می شود ، همچنان از این فروش کمیسیون دریافت خواهید کرد. اگر آموزش های YouTube ایجاد می کنید ، می توانید افراد را به این قسمت مراجعه کنید میکروفون آبی یتی, یا آن تی شرت گنگ همیشه در طول فیلم های خود می پوشید. به جای کالاهای دیجیتال به محصولات فیزیکی فکر کنید. تا 10٪ کمیسیون بزرگترین خرده فروش تجارت الکترونیک در جهان کسب کنید. راستش ، شما باید یک احمق باشید که ثبت نام نکنید.

TubeBuddy – نرم افزار محبوب / برنامه افزودنی Chrome برای بهینه سازی و مدیریت فیلم های YouTube از جمله جلوه های صوتی / تصویری. کمیسیون های تکرار 30-50٪. برنامه ها / ویژگی ها را ببینید اینجا.

از سایر برنامه های خوب بازاریابی وابسته به وردپرس آگاه باشید? اجازه دهید من در بخش نظرات (بدون تبلیغات خود لطفا) اطلاع دهید. یا اگر تازه وارد بازاریابی وابسته هستید و یک سؤال خاص دارید ، من از پاسخ دادن به آن برای شما خوشحالم – فقط یک خط برای من بگذارید!

پ. WP مبتدی اساساً برای هر برنامه وابسته وردپرس در خارج از این شرکت وابسته است. اگر آنها شرکتی را در لیست خود قرار دهند ، شانس هستند صفحه معاملات, آنها همچنین یک برنامه وابسته دارند.

WordPress-Affiliate-Marketing-Programs

بعدی چیست؟ کسب درآمد از دوره

راهنمای بازاریابی وابسته من را ببینید که همه چیز را در این جدول از محتوا می گذراند.

بازاریابی وابسته TOC

سوالات متداول

&# x1f4b0؛ از کدام برنامه وابسته سالانه 150 کیلو دلار ساخته ام?

SiteGround و Cloudways حداقل 90٪ از درآمد شرکت های وابسته من را تشکیل می دهند. من یک آموزش در مورد بازاریابی شرکت های اینترنتی نوشتم که به شما نشان می دهد که چگونه این کار را کردم.

&# x1f4b0؛ کدام برنامه های وابسته میزبانی از محبوب ترین هاست?

SiteGround ، Bluehost ، HostGator و چند میزبان مشترک دیگر محبوب ترین هستند. به گروههای فیسبوک وردپرس بپیوندید و نظرسنجی ها و مکالمات مردم را بررسی کنید تا نه تنها محبوب ترین شرکت های هاستینگ را ببینید ، بلکه این روندها در کجا جریان دارد.

&# x1f4b0؛ اکثر مردم پول خود را از کجا می گیرند?

اکثریت بالای وبلاگ نویسان موفق وردپرس درآمد شرکت های وابسته خود را از طریق میزبانی کسب می کنند. این یک صنعت پردرآمد ، پر سود (اما رقابتی) است.

&# x1f4b0؛ آیا می توانم تم / پلاگین تبلیغاتی برای زندگی ایجاد کنم?

ریاضی را انجام دهید اگر فقط 30 دلار فروش داشته باشید ، چگونه می تواند با کمیسیون میزبانی با 150 دلار / فروش مقایسه شود؟ شما نیاز به فروش 5 برابر بیشتر دارید که می تواند چالش برانگیز باشد ، اما می تواند با ترافیک کافی انجام شود.

&# x1f4b0؛ بهترین افزونه مدیریت پیوند وابسته چیست؟?

من از افزونه Thirsty Affiliates استفاده می کنم. عالیه!

تشویق و موفق باشید,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector