10 תוכניות שיווק שותפים בוורדפרס: הפוך מכירת הכנסה פסיבית משמעותית לאירוח וורדפרס, ערכות נושא, תוספים וכו ‘

03.06.2020
सहबद्ध विपणन '10 תוכניות שיווק שותפים בוורדפרס: הפוך מכירת הכנסה פסיבית משמעותית לאירוח וורדפרס, ערכות נושא, תוספים וכו ‘
0 11 мин.

אם אתה בענף וורדפרס ורוצה להרוויח כסף באמצעות שיווק שותפים, יש לי את הרשימה המושלמת עבורך.


אני סומך על כך שתוכניות השותפים הללו של וורדפרס יתפרנסו ויפרנסו 10,000 דולר לחודש תומכים במארחים, נושאים, מפתחי WordPress על freelancer.com, ואפילו שירותי SEO.

אז במקום לנהל טונות של פרויקטים של לקוחות (כמו פעם) מצאתי בעצם תוכנית שותפים לכל דבר ופשוט בצע עמלות. יש לי הרבה יותר זמן פנוי וההכנסה שלי מהשותפים עקבית בכנות יותר מכל הכנסה שעברתי ייעוץ.

אתה יכול להירשם לרבים מאלה דרך shareasale.com המשמש לאיתור, מעקב ותשלומי עמלות של טונות סוחרים. אבל זה רק מקום אחד. דפדף ברשימה ואני מבטיח שתמצא תוכנית שותפים חדשה שתתרגש להכניס ממנה הכנסה פסיבית יותר. ואל תשכח להשאיר לי תגובה אם יש לך שאלות – או תוכניות חדשות להוסיף!

המועדפים האישיים שלי (אלו שרכשתי מהם 150 אלף דולר משנת 2018)

 • SiteGround (אירוח) – עד 100 $ + למכירה
 • Cloudways (אירוח) – עמלות גמישות (אך טובות מאוד)
 • מנוע WP (אירוח) – 200 דולר למכירה
 • ערכות נושא אלגנטיות – 50% מהמכירות
 • ערכות נושא של StudioPress – 35% מהמכירות
 • StackPath CDN – בדרך כלל 10- $ 20 $ / מכירה
 • Freelancer.com – בערך 13% מהעמלות הפרויקט הראשונות
 • SEMrush – 40% עמלות חוזרות (40 $ – 160 $ ​​לחודש)

אירוח וורדפרס

SiteGround – מחליף חיים בשבילי … הרווחתי 80,000 דולר בשנת 2017 ו -120,000 דולר בשנת 2018 רק דרך SiteGround. אני תורם זאת מאוד להראות לאנשים 26 סקרי פייסבוק שונים שבהם דירוג SiteGround היה מספר 1 (צילומי מסך למטה). זה 50 $ – 150 $ למכירה, תלוי ברמת הנגישה אליך בכל חודש, 150 $ למכירה אם אתה מתחיל לבצע מכירות של יותר מ 31- / חודש (עליך ליצור קשר עם מנהל השותפים שלהם ולמכור כמה תוכניות במחיר גבוה יותר מלבד תוכנית StartUp שלהם). 160 דולר למכירה אם אתה מכה בסביבות 81 ומכירות בחודש. קרא את שלי סקירת SiteGround להשיג חומרים שיווקיים. 11 מכירות / חודש יגרמו לך $ 13k לשנה. 21 מכירות בחודש וחלקכם יכולים לפרוש מהעבודה שלכם עם ביצוע 31.5k לשנה. מהירות מעולה, תמיכה, אבטחה והם יעבירו אותך בחינם.

למרות ששותפי אירוח אחרים כמו WP Engine מציעים עמלות שטוחות בסך 200 $, SiteGround מכובד מאוד בקהילה של וורדפרס (וגם מספר 1 ברוב הסקרים בפייסבוק), כך שסביר להניח שתהיה לך המרות גבוהות יותר וביטולים נמוכים יותר – גם אם תצטרך לטפס ברמת העל. הם העלו את המחיר הרגיל אך מחיר הקידום שלהם הוא סביר ותוכלו להשיג אותו למשך 3 שנים.

SiteGround-Affiliate-Sales

97 מכירות x 150 / מכירה = 14,550 $ בחודש (זה היה במרץ, 2018)

קישורי שכבה לשבת

מכירת SiteGround היא קלה כאשר הם מדורגים מספר 1 כמעט בכל סקר פייסבוק …

סקר אירוח לשנת 2019

2017-וורדפרס-אירוח-סקר FB

המלצות אירוח על אלמנטור

המלצת אירוח ביולי 2019

WordPress-Host-Poll-Aug-2018

אירוח משותף-סקר -2017

סקר אירוח -2019

חברת Go-to-Hosting

WordPress-Hosting-Poll-2017

סקר מנוהל-אירוח-סקר

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

סקר 2016-אירוח אתרים

סקירת הסקר הטוב ביותר-וורדפרס-אירוח-ספק

סקר האינטרנט הטוב ביותר-אירוח -2019

סקר אירוח ידידותי ל- WP

2016-WordPress-Hosting-FB- סקר

אירוח מועדף על אלמנטור

המלצות אירוח 2018

מנוהל-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-מארחים-סקר -1

סקר אירוח מהירות

וורדפרס-אירוח-סקירה-יוני -1

המלצת אתר

2014-מנוהלת-וורדפרס-אירוח-FB-סקר

סקירת הספק הטוב ביותר-אירוח-ספק

סקר אירוח-פברואר 2019

אירוח-המלצות-סקירה

Bluehost לעומת SiteGround

סקר מארח האינטרנט של וורדפרס

הנה כמה מיילים …

מכירות-שותפים-מכירות בינואר-אתר

דוח ההמרות שלי ב- SiteGround …

SiteGround-Affiliate-המרות

קיבלתי סניף לחודש ביולי, 2017 🙂

אתר-סביב-שותף-של-החודש

אני משתמש ב- SiteGround מכיוון ש …

 1. ה- GTmetrix שלי + פינגדום הדוחות מדברים בעד עצמם
 2. העמודים שלי נטענים באופן מיידי (לחצו דרכם אם תרצו)
 3. מהיר טכנולוגיית מהירות (PHP 7.3, NGINX, אופטימיזציית SG, Cloudflare)
 4. מומלץ על ידי יוסט, וורדפרס, איביקה מ מהירות וורדפרס
 5. חינם בואו להצפין SSL, קל לשימוש cPanel, ותכונות עבור מסחר אלקטרוני
 6. תמיכה בוורדפרס היא ללא תחרות אפילו ללא התמיכה העדיפה של GoGeek
 7. GrowBig מגיע עם מקורות אחסון, יותר אחסון ויותר משאבי שרת (גלול מטה אל “אנו מקצים את המשאבים הדרושים לך” וברחף מעל שרת כרטיסייה)
 8. GoGeek מגיע עם משאבים רבים יותר של שרתים, אחסון, תמיכה בעדיפות
 9. הגירות חינם, תוסף מעביר – –, ו ערבות 30 יום להחזר הכסף
 10. המון שבחים על Reddit, שיחות בפייסבוק, טוויטר, TrustPilot
 11. המון שבחים בפייסבוק: מספר 1, מס ‘2, מס ‘3, מס ‘4, מספר 5, מס ‘6, מס ‘7מס ‘8, מס ‘9, מס ’10מספר 11
 12. אנשים רבים כבר עברו ופרסמו תוצאות בטוויטר: מספר 1, מס ‘2, מס ‘3, מס ‘4, מספר 5, מס ‘6מס ‘7, מס ‘8, מס ‘9, מס ’10, מספר 11, מספר 12, מספר 13, # 14, מס ’15, מס ’16, מס ’17, מס ’18, מס ’19, מס ’20, מספר 21, מס ’22, מס ’23, מס ’24, מס ’25, מס ’26, מס ’27, מס ’28, מס ’29, מס ’30, מס ’31, מס ’32, מספר 33, מס ’34, מס ’35, מס ’36, מס ’37

הצהרת סניפים – אם אתה נרשם ל- SiteGround באמצעות שלי קישור סניף אני אתרום נתח של העמלה ללא כל חשבון עבורך. בכל שנה אני תורם 3,000 דולר ל קמפיינים של GoFundMe (2018 אמורה היה להאכיל את הרעבים בדנבר, ו- 2017 היה הוריקן הארווי). התמיכה שלך עוזרת ואני באמת מעריך את זה. אני מנסה להפוך את הביקורות שלי ללא משענות ומגובות ראיות בצורה של סקרי פייסבוק, ציוצים, ו שיחות אמיתיות. אם אינך רוצה להשתמש בזה, הנה קישור שאינו שותף ל- SiteGround. כך או כך אני באמת מאמין שהם המארח הטוב ביותר והאתר שלך יפעל מהר יותר / חלק יותר … עשה את המחקר שלך בקבוצות גוגל ופייסבוק ותמצא את רוב האנשים אומר את אותו הדבר.

מנוע WP – 200 דולר למכירה בתוספת 50 $ לכל מכירה של תת-שותפים (אם אתה מפנה סניף והם מבצעים מכירה, אתה מקבל 50 $ מכל מכירה). אם זה לא מספיק, זו גם תוכנית מסונפת שכבתית עם בונוסים בנפח. עמלות ענק עם 180 מעקב אחר עוגיות אך יש להן שיעור היפוך של 20%. זה הופך את העמלה הממוצעת לסביבות 175 $ שהיא רווחית במיוחד.

wp-engine-affiliate-provision

wp-engine-affiliate-tiers

דרכי ענן – בדרך כלל המארח השני בעל הדירוג הגבוה ביותר בסקרי פייסבוק שמציע עמלות גבוהות יותר מ- SiteGround (ברגע שעולים לרמות הגבוהות יותר). אין מגבלות CPU, תלונה נפוצה עם SiteGround. הדיווחים מקבוצת הפייסבוק של WordPress Speed ​​Up היו כי האירוח שלהם סופר מהיר יותר. הסיבה היחידה שאני לא מקדם אותם היא בגלל שהצלחתי כל כך טוב עם SiteGround, הם לא מספר 1 בכל משאל פייסבוק כמו SiteGround, ו- Cloudways מעט יקרה עבור המשתמש הממוצע (למרות שמחיר המבצע של SiteGround פג לאחר 1-3 שנים ואז הם מתייקרים). יש יתרונות וחסרונות לכל אחד.

Bluehost – 65 דולר למכירה מאחד מארחי הוורדפרס הפופולריים ביותר, עם זאת, ל- Bluehost ביקורות רבות ומגוונות והן לא דורגות גבוה בסקר הפייסבוק. רוב האנשים קוראים מספר ביקורות לפני סיום מארח, לכן הייתי ממליץ לך להיות סניף של SiteGround או WP Engine שיש להם דירוגים טובים בהרבה (ובנוסף אתה מקבל עמלות גבוהות יותר).

קדימה אבא – 15% עמלות ולמרות שהיו מוצצות, הן ביצעו שיפורים משמעותיים בשנים האחרונות. האתר שלי נטען תוך פחות משנייה על תוכנית האירוח המשותפת הזולה ביותר שלהם וצוות התמיכה שלהם מבוסס בארה”ב (אריזונה). ובכל זאת, הייתי הולך עם SiteGround או WP Engine. קרא את שלי SiteGround לעומת סקירת Godaddy לראות את ההבדל.

בתנועה – נדבך מתחיל ב 50 $ / מכירה עד 120 $ למכירה. מארח הגון שאינו בבעלות EIG.

HostGator – 50 $ – 125 $ למכירה (אותה תוכנית שכבתית כמו SiteGround) אך HostGator הוא TERRIBLE והביקורות מראות זאת כך שהמרות נמוכות יותר. אתה יכול ליצור קודי קופון מותאמים אישית וזה טוב אם אתה יוצר סרטונים ומקלים על אנשים להקליד את הקוד ולא ללחוץ על קישור (YouTube אוסר על קישורי שותפים), שיכולים לייצר עמלות אפילו יותר. עם זאת דיברתי עם כמה גורמים אחרים ב- HostGator שאמרו שהם לא עשו דבר כי אנשים עושים את המחקר שלהם ולומדים שהם בהחלט לא הבחירה הטובה ביותר.

ערכות נושא של וורדפרס

ערכות נושא אלגנטיות – 50% עמלות למכירת נושאי וורדפרס יפהפיים שממירים טוב מאוד. כולל עמלות נוספות אם אנשים מחדשים את המינוי שלהם. מכור את חבילת הנושא לכל החיים שלהם וקבל 150 דולר. מהימנים על ידי 350,000 משתמשי WordPress וכוללים את הפופולריים שלהם נושא דיווי. ערכות נושא אלגנטיות קיימות לנצח ויש להן מוניטין מוצק.

נושאים אלגנטיים-תשלומי שותפים

MyThemeShop – 55% עמלות על נושאי הטעינה המהירים ביותר בשוק. עמלות של 48 דולר עבור נושא בודד, 244 $ לחברות. יש להם גם תוספים לאחרונה החלפתי תוספים של קטעי טקסט עשירים לתוכנה שלהם WP Review Pro ולקדם את זה עכשיו. יש להם גם א תוכנית דו-שכבתית שם אתה מקבל 10% אם אתה מפנה לשותפים אחרים והם מבצעים מכירה.

ThemeForest – תוכנית שותפים איומה. אתה מקבל רק 30% מהרכישה הראשונה של כל אדם חדש. אם הם כבר לקוחות Envato / ThemeForest, אתה מקבל חרא ג’ק. תוכנית השותפים הזו נוראית וכללתי אותה כאן רק כאזהרה להתרחק. אלא אם כן אתה מקדם נושא אמין כמו אבדה, שמור מרחק במיוחד מכיוון שכל הנושאים של ThemeForest נוצרים על ידי מפתחים עצמאיים שעשויים להיות אמינים. אינך יודע את איכות הקוד, אם הם יצאו עם עדכונים וכו ‘. לכן אני משתמש בסטודיפרפר לכל אתרי הוורדפרס שלי (וכך גם אנשי וורדפרס מובילים כמו יוסט ומאט קאטץ מגוגל).

them-forest-affiliate-program

התייחסות מכובדת

ערכות נושא בראשית

סטודיופרס – StudioPress בונה נושאי וורדפרס בתוך ה מסגרת בראשית והוא השותף העיקרי שלי לנושאים עם עמלות של מעל 8,000 $. קרא את שלי ביקורת סטודיופרס אם לא שמעת עליהם אבל הם כל כך לגיטימיים. אני ממוצע של 28 דולר למכירה עם ביטול של פחות מ -5% והמרות גבוהות מאחר שסטודיאפרפר תומכת בהמון טופסי וורדפרס מובילים כמו יוסט ומאט קאטס. הם באמת נושאי וורדפרס ידידותיים לקידום אתרים עם קידוד מהשורה הראשונה, קל משקל כך שהם נטענים במהירות, מגיעים עם טונות של תוספים של ג’נסיס, ותיעוד מדהים. למכור שלהם חבילת כל הנושאים Pro Plus ולקבל עמלה של 175 דולר.

ShareASale- תשלומי שותפים עצמאיים

זיגזגפרס – 50% עמלות (עולה 49 $ עבור נושא בודד שמשמעותו 24.50 $). זיגזפרס אינו סניף טוב. ביצעתי איתם 300 דולר לחודש באופן עקבי, אך זה ירד לכמעט 0 מכירות במשך כמעט שנה שלמה. יש לי גם כמה תלונות שכאשר הם מיתגו מחדש, הם מחקו את כל הנושאים שנרכשו על ידי הלקוחות וגרמו ללקוחות שלהם להחזיר אותם מחדש. פעם אהבתי את זיגזגפרס אבל נראה שהם לא מטפלים בסניפים או בלקוחות שלהם. הם אפילו לא שילמו לי את 163 הדולרים עבור הפניות שיצאתי אליהם השנה – אני אמחק את כל קישורי השותפים שלי + ביקורות טובות עבורם. בהחלט הייתי נמנע מהם.

שוחזר 316 עיצובים – 20% עמלות ותקופת הפניה ל 60 יום בתגובה נושאי בראשית נשיים רבים מהם מוכנים WooCommerce. גם המפתח המפתח של ג’נסיס המופיע באתר StudioPress. לשחזור 316 עיצובים יש כמה משיעורי ההמרה הגבוהים ביותר מכל חנויות הנושאים של ג’נסיס והיא חנות הנושאים השנייה הרווחית ביותר שלי.

שלום לך עיצובים – 30% עמלות ב נושאי בראשית באיכות מעצבים רבים מהם מוכנים ל- WooCommerce. חנות נושא חדשה יחסית, אך העיצובים שלהם מדהימים – אם לא בדקתם אותם, בהחלט עשו זאת. הם לא הספיקו להיות “פופולריים” אבל אני קידמתי אותם רק במאמרים בבלוג זוגיים והרוויחו כ- $ 100 לחודש. קיבלתי משוב נהדר מהקוראים שלי והם לגמרי אוהבים אותם.

עיצוב חמוד יפה – 35% עמלות פלוס 5% מחברות כלולות. מגיב לנייד נושאי בראשית נשיים מ סטודיופרס המליצה על מפתח ג’נסיס.

פיתוח וורדפרס

פרילנסר – אם אתה מביא אנשים לשאול על פיתוח וורדפרס ואופטימיזציית מהירות, אתה יכול להפנות אותם למפתח שלי בבנגלדש ולעשות בערך 13% עמלות מהפרויקט במשך 100 הימים הראשונים. זה חסך לי המון זמן ועדיין הרווחתי כסף מפניות אלה. אני עובד עם Pronaya למעלה מחמש שנים שהם 40 $ לשעה. הוא בנה מעל 20 אתרי וורדפרס ומיטוב אתרים מרובים בכדי לטעון 400% מהר יותר עבור לקוחות. אתה יכול לשכור אותו על ידי הרשמה ל חשבון פרילנסר ואז מחפש אחר bdkamol.

Pronaya-Kumar-S-Reviews

העמלות שלי בעצם משלמות עבור כל עבודות הפיתוח הדרושות לי …

פרילנסר-שותפים-הכנסות

זה לא חייב להיות מוגבל לעיצוב או פיתוח, אתה יכול לעשות זאת עם כל פרילנסר …

פרילנסר-סניף

הנפילה היחידה היא אתה יכול להשתמש רק בקישור סניף בדף הבית של Freelancer. אז במקום לקשר לפרופיל של מישהו ישירות, תצטרך לומר לאנשים להירשם דרך דף הבית (באמצעות קישור השותף שלך) ואז לחפש בשם המשתמש של הפרילנסר. אבל אם תציג את הפורטפוליו שלהם באתר שלך כמוני (פרויקטים המהירים של וורדפרס), אנשים יעשו את זה.

תוספי וורדפרס

רקטת WP – 20% עמלה על תוסף המטמון המדורג מספר 1 בזה סקר פייסבוקהסקר הזה גם) מה שהופך את אתרי וורדפרס למהירים משמעותית. אני משתמש בו באתר שלי וקל להגדיר אותו עם תמיכה / תיעוד נהדר. הנה הדרכה שלי להגדרות WP Rocket.

Swift-Performance-vs.-WP-Rocket-Feb-7

משאל 2018- WordPress-Cache-Plugin-poll

סקר התוסף הטוב ביותר-WordPress-Cache-Plugin

סקר התוסף הטוב ביותר-מטמון

סולילוקי – 20% למכירה מאחד מהתוספים הטובים ביותר למחוון קליקים שלא להאט את האתר שלך כמו Revolution Slider ותוספי סליידר חזקים אחרים. זה מינימלי, אבל הוא נראה נחמד ונוח לשימוש במיוחד. אם אתה מנהל את P3 (תוסף פרופיל ביצועים של תוסף) ותראו שהפלאגין של המחוון גורם לזמני טעינה איטית, בדקו את Soliloquy – או ספרו גם ללקוחות שלכם 🙂

כלולות צמא – תוסף לניהול קישורי שותפים המסומן, עוקב אחר ומנהל קישורי שותפים. גרסת פרימיום מאפשרים לך לקבל נתונים סטטיסטיים, קישור אוטומטי, ואפילו להוסיף מעקב אחר אירועים ב- Analytics. אתה מרוויח 30% שזה יחסית קטן בהשוואה לתוכניות שיווק שותפות אחרות של וורדפרס.

CodeCanyon – 30% מההפקדה הראשונה של כל אדם חדש (אותה עמלה כמו ThemeForest). שוק לטונות של תוספי וורדפרס: סליידרים, נגני שמע HTML5, אירועים, חברות … אתה שם, זה, CodeCanyon יש את זה, אבל התוכנית לא רווחית במיוחד.

קידום אתרים

כל מקצוען SEO – 40% עמלה, עם זאת, רוב האנשים משתמשים ביוסט.

SEMrush – 40% עמלה חוזרת עבור SEMrush מכירות מנוי. זה אומר 40 $ – 160 $ ​​לחודש עבור כל אדם שממשיך במנוי שלו כשהוא נרשם לסניף שלך (לא רע). זהו אחד מכלי SEO המובילים ביותר בשוק ומספק לך כמות גדולה של נתונים על מילות מפתח, קישורים נכנסים, סמכות, דומיינים מפנים, ועוד.

SEOPressor – עד 50% עמלות חודשיות על תוסף SEO מובחר. קיבלתי הערות ספאם של קישורי קישור אחוריים של SEOPressor, אבל הם תומכים ב ShoutMeLoud.

WP Review Pro – תוסף הקטע העשיר של MyThemeShop בו אני משתמש באתר שלי, לאחר שעברתי מהתוסף WP Rich Snippets שאינו נתמך. מאוד שמחים עם WP Review Pro (יש להם גם גרסה חינמית – –) ותקבל עמלות נחמדות של 55% שזה 36.85 דולר למכירה.

שיווק בדוא”ל

אוובר – 30% עמלות חוזרות. כל עוד הם משתמשים בחשבון שלהם, אתה מרוויח כסף. אינו כולל מגבלות כמו MailChimp, ומשלם מזומן במקום זיכויים.

קשר קבוע – 5 דולר לכל לקוח שנרשם לניסיון חינם ו – 105 דולר לכל לקוח חדש שהופך ללקוח משלם. תוכנית נלווית של תוכנת דוא”ל נדיבה מאוד.

MailChimp – הרוויחו 30 דולר בשירותי MailChimp עבור כל אדם שאליו אתם מפנים פלוס 3 חדשים פקחי תיבת הדואר הנכנס. עם זאת אדם זה חייב להיות חבר או עמית ושניכם חייבים להיות בעלי חשבונות בתשלום. אחרת חשבונות בחינם חייבים לכלול את תג MailChimp בהודעות דוא”ל.

מאגר תמונות

תריס סטוק – 20% עמלות עבור מבחר גדול של תמונות. כשאתה שואל לקוחות באילו צילומים הם רוצים להשתמש באתר האינטרנט שלהם, שלח להם קישור לשותף אם הם קונים.

י.פ.י. & תמונות של גטי – 20% עמלות עבור לקוחות חדשים, 10% להחזר. תצטרך לשלוח אותם בדוא”ל כדי להירשם כגורם שלוחה אך תמצא כאן מבחר גדול.

חינוך

אודמי – 20% עמלה על כל קורס. מדריכים יכולים ליצור קישור מותאם אישית שנותן להם 97% עמלות בקורס שלהן. אודמי הוריד את עמלותיהם והפך אותה פחות מושכת.

WP 101 – 20% עמלות מאחד המקורות הבולטים ביותר של הדרכות וורדפרס.

כלולות אחרות

עיין בוורדפרס – 20% עמלות עבור wordpress.com, JetPack ו- WooCommerce.

StackPath – אם אתה בלוג על מהירות האתר או לעשות זאת עבור לקוחות, אתה יכול להפנות אותם ל- StackPath שקנה ​​את MaxCDN. הרווחתי 1,000 דולר לחודש עם MaxCDN – נראה איך הולך StackPath. הרבה יותר קשה להתקבל לתוכנית השותפים שלהם מאשר MaxCDN – הם רוצים לדעת שאתה מסוגל לייצר מכירות גבוהות יותר, וכי CDN הם חלק מרכזי בעסק / בבלוג שלך. אני תורם את המכירות שלי לכתיבת הדרכות על תוספי זיכרון מטמון שכמעט כולם משלבים את StackPath – הדרכות אלה לבד משיגות אותי מעל 500 מבקרים ביום..

השפעה-רדיוס-שותפים-מכירות

StackPath-Data-Centers

קראקן (מיטוב תמונה) – דוחס ללא אובדן תמונות כדי לשפר את זמני טעינת העמודים (התוספים החינמיים כמעט אינם טובים). עבור כל הפניה שתניב, Kraken יגדיל לצמיתות את המכסה החודשית שלך ב- 100 מגה בייט. לאחר ההרשמה תראה אפשרות הפניה.

OptiMonster (טפסים) – אתה מכיר את אותם חלונות קופצים מעצבנים כשאתה יוצא מהאתר? גם אני לא אוהב אותם, אבל כביכול הם עובדים. הרוויחו 20% עבור כל מכירה שתניבו.

אמזון – אם אתה שולח תנועה לאמזון ומישהו בסופו של דבר רוכש מוצר אחר לגמרי, אתה עדיין תקבל עמלה ממכירה זו. אם אתה יוצר הדרכות Youtube אתה יכול להפנות אנשים ל מיקרופון יטי כחול, או זה חולצת טי מטומטמת אתה תמיד לובש במהלך הסרטונים שלך. חשוב על מוצרים פיזיים במקום מוצרים דיגיטליים. הרוויח עד 10% עמלות כקמעונאית הסחר האלקטרוני הגדולה ביותר בעולם. בכנות, היית אידיוט לא להירשם.

TubeBuddy – תוכנה פופולרית / סיומת Chrome לאופטימיזציה וניהול של סרטוני YouTube כולל אפקטים של אודיו / וידאו. עמלות חוזרות של 30-50%. ראה תכניות / תכונות כאן.

דע על כל תוכניות שיווק טובות אחרות של וורדפרס שיווק שותפים טובים? הודע לי בסעיף התגובות (ללא קידומי פנים בבקשה). או אם אתה חדש בשיווק שותפים ויש לך שאלה מסוימת, אני יותר משמח לענות עליה עבורך – פשוט תני לי שורה!

נ.ב. WP Beginner הוא סניף של כל תוכנית שותפים בוורדפרס שבחוץ. רוב הסיכויים שאם הם רשומים חברה שלהם עמוד מבצעים, יש להם גם תוכנית שותפים.

וורדפרס-שותפים-שיווק-תוכניות

מה הלאה? להרוויח כסף כמובן

ראה את המדריך לשיווק שותפים שלי שמעביר אותך בכל התוכן הנמצא בתוכן זה.

שיווק שותפים TOC

שאלות נפוצות

&# x1f4b0; מאיזו תוכנית שותפים עשיתי $ 150,000 לשנה?

SiteGround ו- Cloudways מהווים לפחות 90% מההכנסות מהשותפים שלי. כתבתי מדריך בנושא שיווק שותפים שמראה לכם איך עשיתי זאת.

&# x1f4b0; אילו תוכניות שותפים לאירוח הפופולריות ביותר?

SiteGround, Bluehost, HostGator ועוד כמה מארחים משותפים הם הפופולריים ביותר. הצטרף לקבוצות הפייסבוק של וורדפרס ובדוק סקרים ושיחות של אנשים כדי לראות לא רק את חברות האירוח הפופולריות ביותר, אלא לאן המגמות הולכות.

&# x1f4b0; מאיפה מרבית האנשים מרוויחים את כספם?

הרוב הגדול של בלוגרי וורדפרס מצליחים מרוויחים הכנסה מהשותפים שלהם באמצעות אירוח. מדובר בתעשייה בעלת שכר גבוה, משתלם (אך תחרותי).

&# x1f4b0; האם אוכל להתפרנס מקידום נושאים / תוספים?

עשה את המתמטיקה. אם אתה מבצע רק 30 $ למכירה, איך זה לעומת עמלות אירוח במחיר של 150 $ / מכירה? יהיה עליכם לבצע מכירות של 5x נוספות אשר יכולות להיות מאתגרות, אך ניתן לעשות זאת עם מספיק תנועה.

&# x1f4b0; מה התוסף הטוב ביותר לניהול קישורי שותפים עצמאיים?

אני משתמש בתוסף השותפים הצמאיים. זה מעולה!

לחיים ובהצלחה,
טום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector