چگونه من یک درآمد منفعل 12k دلار در هر ماه با بازاریابی وابسته (در یکی از رقابت ترین فضاها – میزبانی!) ایجاد کردم

بازاریابی وابسته درآمد منفعل


به دنبال ایجاد درآمد منفعلانه با بازاریابی وابسته هستیم?

این آموزش دقیقا به شما نشان می دهد که من تقریباً چگونه می سازم 12000 دلار در ماه در درآمد شرکت های وابسته.

من این کار را با نوشتن راهنماهایی در بهینه سازی سرعت وب سایت انجام دادم و ضمن توصیه محصولات و خدماتی که باعث افزایش سریع سایت افراد می شود: میزبانی سایت SiteGround, StackPath, و موشک WP.

من از نظرسنجی های فیس بوک برای انجام فروش استفاده می کنم. به عنوان مثال ، میزبانی عامل # 1 سرعت وب سایت و SiteGround در 26 نظرسنجی میزبان شماره یک شد (این اساساً کل فروش من است).

من میلیونر نیستم ، اما روزانه 3000 بازدید کننده را از طریق سئو دریافت می کنم و 400 دلار در روز درآمد شرکت های وابسته منفعل می کنم. این به من امکان می دهد وقتی می خواهم ، جایی که می خواهم کار کنم و با دوست دخترم سفر کنم.

2018 فروش بازاریابی وابستهمن را ببینید فعالیت کامل پی پال, یا گزارش درآمد برای همه همکاران من

1. برنامه های وابسته را پیدا کنید

یک جستجوی Google برای “برنامه های وابسته برای” انجام دهید و لیست های مربوط به صنعت خود را بررسی کنید.

Affiliate-Programs-Google

بازارهای وابسته – مکانی برای پیوستن / مدیریت چندین برنامه وابسته ، دریافت پیوندها و پیگیری کمیسیون ها. ShareASale و شرکت CJ دو محبوب ترین هستند نکته جالب در این زمینه اینست که شما می توانید آمار مربوط به هر شرکت وابسته مانند EPC آنها (درآمد با هر کلیک) را ببینید که این یک شاخص خوب در مورد چقدر می تواند با آنها باشد. عدد بیشتر بهتر است. به عنوان مثال ، WP Engine ، StudioPress و WP Rocket همه از EPC بالایی برخوردار هستند ، زیرا بیشتر مردم درباره آنها می دانند ، محصولات خوبی ارائه می دهند و از شهرت خوبی برخوردار هستند. این یعنی فروش بالقوه بیشتر.

اشتراک سهام

برنامه های وابسته فردی – برخی از شرکت ها جزئی از بازارهای وابسته نیستند اما برنامه خود را که می توانید در وب سایت آنها (یا Google آن) پیدا کنید اجرا می کنند. شما آماری در مورد برنامه مشاهده نمی کنید (مانند EPC) اما این بدان معنا نیست که باید آنها را لغو کنید. میزبانی سایت SiteGround برنامه وابسته خود را اجرا می کند و من تاکنون بیشترین پول را با آنها کسب کرده ام.

برنامه وابسته فردی

آمازون

 • محبوب ترین برنامه وابسته
 • تبدیل زیاد به دلیل اینکه آمازون است
 • کمیسیون به دسته بندی محصول بستگی دارد (به تصویر زیر مراجعه کنید)
 • میلیون ها محصول را انتخاب کنید (می توانید پیوندهای سفارشی برای آنها ایجاد کنید)
 • اگر شخصی روی پیوند شما کلیک کند و سفارشات تقریباً از آمازون را دریافت کند ، شما یک کمیسیون دریافت می کنید (به آنها مراجعه کنید) سیاست های)

کمیسیون های وابسته به آمازون

وردپرس – اگر مانند من در صنعت وردپرس هستید ، لیست گسترده ای از برنامه های وابسته را برای وردپرس ایجاد کرده ام از جمله میزبانی وردپرس ، مضامین ، افزونه ها ، سئو و موارد دیگر.

انواع برنامه های وابسته

 • ردیف ها – با فروش بیشتر درآمد بیشتری کسب می کنید.
 • کمیسیون های تخت – برای هر فروش یک کمیسیون مسطح دریافت می کنید.
 • دو کمیسیون های ردیف – هنگامی که به یک شرکت وابسته دیگری مراجعه می کنید یک کمیسیون دریافت می کنید و آنها اقدام به فروش می کنند (نوعی بازاریابی مانند چند سطحی ، اما من کاملاً به این امر اعتماد نمی کنم).
 • کمیسیون های مکرر – معمولاً با خدمات اشتراکی ارائه می شود.
 • کدهای کوپن – فیلم جالب است اگر شما فیلم ها را انجام می دهید. این فیلم در نحوه ایجاد یک سایت وردپرس دارای 3M + views و اولین گام برای ثبت نام در دامنه / هاستینگ است. تایلر (مردی که ویدیو ساخته است) کد کوپن سفارشی خود را برای HostGator به بینندگان می دهد. بنابراین به جای رها کردن پیوند وابسته در توضیحات ویدیو و امید اینکه افراد روی آن کلیک کنند ، تماشاگران هنگام استفاده از کد کوپن تایلر (که هنوز به او اعتبار فروش می دهند) در HostGator تخفیف می گیرند. حتی اگر HostGator میزبان خوبی نیست ، من مطمئن هستم که او فقط آنها را انتخاب کرده است زیرا کدهای کوپن در استراتژی YouTube او متناسب است. او ثروتمند شده است.

چیزهایی که باید در نظر بگیرید

 • کمیسیون
 • اعتبار وابسته شما
 • EPC (درآمد برای هر کلیک)
 • از صعود از رده ها نترسید – این می تواند یک سرمایه گذاری بلند مدت باشد
 • پیوندهای وابسته بهتر از آگهی ها / تبلیغات بهتر (و قابل تنظیم تر) هستند
 • چه نوع تبلیغاتی ارائه می دهند (پیوندهای سفارشی ، کدهای کوپن و غیره)

شرکت های وابسته را تنها بر اساس میزان کمیسیون آنها انتخاب نکنید. قبل از تصمیم گیری در مورد کدام شرکت میزبان برای تبلیغ ، من از طریق Facebook Groups حفر شدم و تحقیق کردم کدام یک از بهترین هاست. در این فرآیند ، من از نظرسنجی هایی که SiteGround # 1 بود ، عکس گرفتم و این موارد را در آموزش های خود به نمایش گذاشتم. هنگامی که من نظرسنجی را به مردم نشان دادم ، فروش / تبدیل من تقریباً سه برابر شد.

2. راه اندازی یک وبلاگ یا کانال YouTube

بیشتر بازاریابان وابسته دارای یک یا هر دو هستند. من وبلاگ نویسی را ترجیح می دهم از آنجایی که صنعت من دائماً تغییر می کند و مقالات به آسانی به روز می شوند (نگهداری کمتری). اما ، آیا نوشتن یا ایجاد فیلم را دوست دارید؟ من بسیار درونگرا هستم و در پشت لپ تاپ خود پنهان هستم ، اما نظرات مثبت و منفی برای هر دو وجود دارد.

وبلاگ (جوانب مثبت & منفی)

 • هزینه (دامنه / هاستینگ حدود 50 دلار در سال).
 • گرفتن ترافیک به زمان نیاز دارد (شما نیاز به یادگیری SEO دارید, اختیارات وبلاگ خود را با Google افزایش دهید, و یاد بگیرید که محتوای شگفت انگیز و بهینه سازی شده را ایجاد کنید که افراد بخواهند به آنها پیوند دهند).
 • این چیزی است که شما در آن دارید و به طور بالقوه می توانید در آینده بفروشید.
 • نگهداری آسان تر (به روزرسانی پست های وبلاگ آسان تر از دوباره فیلمبرداری است).
 • خوب اگر درونگرا باشید یا بیشتر از ایجاد فیلم از نوشتن لذت می برید.
 • من توصیه می کنم WordPress.org, میزبانی سایت SiteGround, مضامین استودیوپرس, افزونه های StudioPress, این افزونه های SEO WordPress و این افزونه های سرعت وردپرس. می توانید توسعه دهندگان را استخدام کنید freelancer.com اگر به کمک نیاز دارید (من با آنها کار می کنم bdkamol و i333).

فیلم ها (جوانب مثبت & منفی)

 • رایگان.
 • آسانتر برای راه اندازی.
 • زمان کمتری برای به دست آوردن کشش می گیرد (یک فیلم خوب خوب اول می تواند هزاران بازدید داشته باشد).
 • افزودن پیوندهای وابسته به توضیحات ویدیو یکی از تنها راههای کسب درآمد فیلم هاست (شما قبلاً می توانستید پیوندهای وابسته به حاشیه نویسی ها اضافه کنید ، اما آنها آن را قطع کردند).
 • فیلم ها برای سئو عالی هستند: آنها می توانند در YouTube + Google رتبه بندی شوند و می توانید آنها را در وبلاگ خود جاسازی کنید که ضمن بهبود محتوای وبلاگ شما ، نظرات آنها را تقویت می کند.
 • برای شخصیت های خارج از کشور خوب است ، اما اگر مثل من درونگرا نشوید ، ناامید نشوید – اولین فیلم های من مکیده شدند ، اما آنها بهتر شدند و بعضی دیگر اکنون 50،000+ بازدید دارند.

گزینه های دیگر

 • کتاب
 • جریان
 • دوره آنلاین

ثبت نام در برنامه ها و اضافه کردن لینک های وابسته به محتوا آسان است. بخش اصلی انتخاب طاقچه های مناسب / شرکت های وابسته ، پیدا کردن مباحث (کلمات کلیدی) است که در آن افراد علاقه مند به خرید خواهند بود و ایجاد ترافیک سئوی ثابت با ایجاد محتوای با ارزش بالا که در Google / YouTube رتبه بندی می شود. بالا بردن مهارت های محتوایی شما (مهمترین بخش SEO) یک ضرورت است.

3. ثبت نام کنید و از لینک های وابسته خود استفاده کنید

برای برنامه (های) خود ثبت نام کنید و وارد داشبورد وابسته خود شوید. باید بتوانید پیوندهای وابسته خود را بگیرید ، پیوندهای سفارشی به صفحات خاص ایجاد کنید و آمار را در پیوندهای خود پیگیری کنید.

4. پیوندهای وابسته را در مطالب خود رها کنید

می توانید آنها را به موارد زیر اضافه کنید:

 • متن
 • تصاویر
 • توضیحات ویدیوی YouTube

از لینک های وابسته در محتوا استفاده نکنید – بیش از حد بسیاری از پیوندهای وابسته می توانند مجازات گوگل را به شما تحمیل کنند و باعث می شود محتوا اسپم به نظر برسد. آموزشهای من معمولاً 3000 کلمه با 5-10 لینک وابسته است.

همیشه محصولات وابسته را در لیست های “لیست ها” لیست نکنید – Google می داند که آیا شما همیشه محصولات وابسته را اول از همه لیست می کنید ، و اگر این کار را در تمام پست های خود انجام دهید ، ممکن است شما را برای آن جریمه کنند.

پیوندهای وابسته به آمازون

5- از افزونه مدیریت پیوند وابسته استفاده کنید

اگر از WordPress استفاده می کنید ، به صورت رایگان توصیه می کنم افزونه تشنه وابسته. این به شما امکان می دهد لینک های وابسته خود را اضافه کنید ، پنهان کنید و مدیریت کنید. نسخه حرفه ای شامل آمار ، در غیر این صورت شما می توانید امتحان کنید میانبرها. هر دو گزینه برای شما وجود دارند پیوندهای وابسته nofollow, که شما همیشه باید انجام دهید.

تشنگی-وابسته-تنظیمات

تشنگی-وابسته-لینک-مدیریت

6. جمع آوری نظرات بی طرفانه

این 26 نظرسنجی در فیس بوک در کجا SiteGround رتبه اول میزبان شماره یک من ثروتمند شد. شما می توانید این کار را با بررسی های آمازون ، نظرسنجی های فیس بوک ، توییت از مشتریان و بررسی های بی طرفانه انجام دهید (بررسی هایی در وب سایت خود که تعدیل نشده اند). این نظرسنجی های فیس بوک فروش من را حدود 2 برابر افزایش داده و صادقانه بهترین ایده ای است که من در بازاریابی وابسته داشتم.

انتقال به SiteGround

SiteGround بار بار مهاجرت

Bluehost به SiteGround GTmetrix

HostGator به SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 امتیاز عالی در SiteGround

SiteGround Genesis

سرعت تحویل شده توسط SiteGround

گزارش SiteGround GTmetrix

بارهای کاهش یافته با SiteGround

بار جدید پاسخ SiteGround

HostGator To SiteGround Migration

SiteGround بار پاسخ در جوملا

به هاستینگ SiteGround تغییر یافت

موشک SiteGround تصور کنید دسته کوچک موسیقی جاز

جوملا GTmetrix در SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

بار بارگیری SiteGround

میزبانی سریع سایت SiteGround

نتایج جدید Pingdom در SiteGround

زمان پاسخگویی جدید SiteGround

بهبود زمان پاسخگویی SiteGround

2019 نظرسنجی میزبان

2017-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

توصیه های میزبان عناصر

جولای 2019 توصیه میزبانی

WordPress-Host-Poll-August-2018

Shared-Hosting-Poll-2017

2019-نظرسنجی میزبانی

شرکت-به-میزبانی-شرکت

WordPress-Hosting-Poll-2017

مدیریت-میزبانی-نظرسنجی

WooCommerce-Hosting-FB-نظرسنجی

2016-وب-میزبانی-نظرسنجی

بهترین-وردپرس-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-2019-نظرسنجی

نظرسنجی میزبان دوستانه WP

2016-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

میزبانی مورد علاقه برای Elementor

2018 توصیه های میزبانی

نظرسنجی میزبان وردپرس سپتامبر 2018.png

Managed-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-میزبان-نظرسنجی-1

میزبانی-نظرسنجی-برای-سرعت

وردپرس-هاستینگ-نظرسنجی-1 ژوئن

SiteGround-توصیه

2014-مدیریت-وردپرس-هاستینگ-FB-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

میزبانی-نظرسنجی-فوریه-2019

میزبانی-توصیه ها-نظرسنجی

Bluehost vs SiteGround

نظرسنجی میزبان وب وردپرس

من از آنها استفاده می کنم و گزارش GTmetrix من در اینجا آمده است:

2019-GTmetrix-Report

7. اضافه کردن قطعه های غنی به پست های وبلاگ

اگر در حال نوشتن نظرات هستید ، باید قطعه های غنی را به وبلاگ خود اضافه کنید.

آنها به شما ستاره های نقد می دهند (و موارد دیگر انواع داده) در Google که بسیار زیبا به نظر می رسد و همچنین ممکن است نرخ کلیک را افزایش دهد. من از چندین پلاگین قطعه ثروتمند استفاده کرده ام و مستقر شده ام WP Review Pro توسط MyThemeShop (آنها همچنین دارای یک نسخه رایگان) گزینه های دیگر هستند همه در یک طرح (رایگان اما بسیار کم با سفارشی سازی محدود) و قطعه قطعه WP Rich (که توسط توسعه دهنده رها شده و به مدت 2 سال به روز نشده است). WP Review توسط توسعه دهندگان قابل اعتماد به روز شده و نسخه حرفه ای همراه است قالب های از پیش طراحی شده عالی به نظر می رسند.

قطعه ثروتمند

8. محتوای SEO خود را در محتوای خود بالا بیاورید

بهینه سازی محتوای من و آموزش Yoast مکان های خوبی برای شروع در صورت استفاده از وردپرس است. تحقیق در مورد کلمات کلیدی و بهینه سازی محتوا ، تا کنون مهمترین بخشهای سئو هستند.

به طور خلاصه SEO:

 • کلمات کلیدی با دم بلند (خاص) را در پیدا کنید Google Autocomplete
 • برای یافتن ایده های موضوعی ، از ابزارهای دیگر دیگر برای جستجوی کلید واژه استفاده کنید
 • کلمه کلیدی خود را Google کنید و محتوا را در نتایج برتر تحلیل کنید
 • از رقابت با وب سایت های معتبر و محتوای خودداری کنید
 • افزودن فیلم ، اینفوگرافیک یا جداول گرافیکی مفید (نه فقط متن)
 • هدف برای 3،000+ کلمه (عبارت “طول است قدرت” در SEO وجود دارد)
 • عناوین صنایع دستی ، عناوین سئو و توضیحات متا که افراد روی آن کلیک خواهند کرد
 • بهینه سازی تصاویر برای سرعت و سئو (در اینجا آموزش گسترده ای که نوشتم وجود دارد)
 • قطعات اضافه شده را برای افزایش CTR با اضافه کردن قطعه های غنی ، انتشار خرما و غیره سفارشی کنید
 • اطمینان حاصل کنید که محتوای شما در پوشش موضوع بهتر عمل می کند (از نتایج برتر)

اگر فقط یک فیلم وجود دارد که باید تماشا کنید ، این است:

9. کلمات کلیدی “بررسی” را فقط هدف قرار ندهید

اینترنت با بررسی های وابسته بیش از حد مسلط است.

کلمات کلیدی گسترده ای مانند “SiteGround Review” بسیار رقابتی و تقریباً غیرممکن برای رتبه بندی نیستند. من حتی نمی توانم در صفحه 1 برای یک کلمه کلیدی با دم بلند مانند “SiteGround WordPress Review Hosting Review” رتبه بندی کنم. مطمئناً ، اگر در آنجا بررسی های خوبی وجود نداشته باشد و شما یک بررسی شگفت انگیز را در قالب یک پست وبلاگ (یا فیلم یا هر دو) ایجاد کنید ، ممکن است شما یک فرصت داشته باشید. گاهی اوقات ، کلمات کلیدی مرور فقط رقابتی بیش از حد است ، زیرا اولین چیزی است که همه به آن فکر می کنند.

مثالهای کلیدی بدون بررسی:

 • نحوه چسباندن ناخن سگ (مراجعه به آنها به ناخن گیر)
 • نحوه اتصال لپ تاپ به تلویزیون (آنها را به یک سیم HDMI مراجعه کنید)
 • نحوه تخته دست و پا زدن (مراجعه به آنها را به تخته دست و پا زدن استفاده کنید)
 • نحوه سرعت بخشیدن به وب سایت وردپرس خود (آنها را به سریع میزبانی مراجعه کنید)

10. از مجازات های وابسته خودداری کنید

گوگل می گوید:

“رهنمودهای وب مستر ما به شما توصیه می کند وب سایتهایی با محتوای اصلی ایجاد کنید که ارزش کاربران را افزایش می دهد. این امر به ویژه برای سایتهایی که در برنامه های وابسته شرکت می کنند بسیار مهم است. “

ممکن است فکر کنید “پیوندهای وابسته بیش از حد” بیش از همه خطرناک است ، اما در واقع محتوای نازک.

نازک-محتوا-با-اندک-یا بدون ارزش-ارزش

چرا?

از آنجا که بیش از حد بسیاری از شرکت های وابسته به فروش کالاها متمرکز هستند ، آنها فراموش می کنند محتوا را خلق کنند که در واقع به مردم کمک می کند.

البته ، محتوای مفید همچنین به این معنی است که افراد بیشتری به شما پیوند می دهند ، محتوای خود را به اشتراک می گذارند ، چیزهایی را که توصیه می کنید خریداری می کنند و کلیه موارد مثبت یک وب سایت وابسته موفق معمولاً خواهد داشت. در واقع ، شما حتی نباید آن را یک سایت وابسته بدانید. Mine یک وبلاگ SEO است. مال شماست?

11. از Google AdSense خودداری کنید

خط پایین ، خوب کار نمی کند.

شخصی نیست ، هیچ کس روی آنها کلیک نمی کند ، و شما پول زیادی کسب نمی کنید. پیوندهای وابسته در تمام طول روز.

12. سلب مسئولیت وابسته را بنویسید

اینجا مال من است:

سلب مسئولیت وابسته – اگر با سایت من در SiteGround ثبت نام کرده اید پیوند وابسته من یک تکه خوب و بدون هیچ هزینه ای به شما اهدا می کنم. هر سال من 3K دلار به کمپین های GoFundMe اهدا کنید (سال 2018 برای گرسنگی در دنور بود ، 2017 به طوفان هاروی به صلیب سرخ رسید). حمایت شما کمک می کند و من واقعاً از آن قدردانی می کنم. من سعی می کنم نظرات خود را بی طرفانه و مورد حمایت قرار دهم شواهد و مدارک در قالب نظرسنجی در فیس بوک, توییتها, و مکالمات واقعی. اگر نمی خواهید از آن استفاده کنید ، اینجا است پیوند غیر وابسته به SiteGround. در هر صورت من واقعاً معتقدم که آنها هاست وردپرس ستاره ای هستند و سایت شما سریعتر و نرم تر اجرا می شود … تحقیقات خود را در مورد گروه های فیس بوک انجام دهید + توییتر و بیشتر مردم را پیدا خواهید کرد همین حرف را بزن.

بسیاری از افراد نیز از Cloudways استفاده کرده اند, کینستا, و WP Engine. این 3 مورد (و SiteGround) محبوب ترین مورد علاقه در گروه های Facebook مربوط به WordPress هستند. Cloudways برای سرعت خالص عالی است ، از 10 دلار در ماه شروع می شود ، اما پشتیبانی چت عالی نیست. Kinsta و WP Engine در همه چیز بسیار عالی هستند اما از 30 دلار در ماه و 35 دلار در ماه شروع می کنند.

چرا باید یکی داشته باشید:

 • مردم شفافیت را دوست دارند
 • افراد با استفاده از پیوند وابسته شما شفافیت می گیرند (آن را برای اهداء خیریه اهدا می کنند و با کمال میل از آن استفاده خواهند کرد – من نظرات / ایمیل های زیادی دریافت می کنم و این را تأیید می کنم)
 • اگر یک سلب مسئولیت با پیوند تأیید دارید ، لازم نیست آن را در محتوای خود جای دهید

وابسته-نظر

13. گزارش های درآمد من

در اینجا چقدر من از وابستگان خود می سازم. این نشان می دهد که من باید این را نشان دهم تا مردم به من اعتقاد داشته باشند ، اما می دانم که تعداد کلاهبرداری و تقلب در آنجا وجود دارد.

فعالیت پی پال (اینجاست من گزارش فعالیت کامل برای سال 2018)…

PayPal-Activity

فعالیت اخیر من با میزبانی SiteGround:

SiteGround-PayPal-Money

بهترین ماه من با SiteGround:

SiteGround-Affiliate-Sales

ایمیل های کمیسیون …

ژانویه-SiteGround-Affiliate-Sales

در ماه ژوئیه 2017 وابسته ماه شدم :)

SiteGround-Affiliate-of-the Month

MaxCDN (خریداری شده توسط StackPath که به تأخیر انداختن یک برنامه وابسته) ، اما هنگامی که آنها شروع به ساختن کردم بیشتر شدم. آنها بخشی از هستند تأثیر, یک بازار وابسته.

تأثیر-شعاع-وابسته-فروش

ShareASale (فروش مضامین وردپرس و افزونه کش حافظه WP Rocket برای وردپرس)…

ShareASale-Affiliate-Payments

مضامین زیبا …

پرداخت های زیبا و تم-وابسته

Freelancer.com (مراجعه به افراد برنامه نویس من که پروژه های سرعت وب سایت را انجام می دهد) …

فریلنسر-سهامدار-درآمد

چند شرکت وابسته دیگر نیز دارم اما اینها اصلی ترین آنها هستند.

فکر نهایی: این یک سرمایه گذاری بلند مدت است

صادقانه بگویم ، ساختن یک درآمد پایدار و منفعل که احتمالاً می توانید از آن زندگی کنید ، احتمالاً چند سال زمان خواهد برد. اما کاملاً ارزشش را دارد من وقتی می خواهم ، جایی که می خواهم کار می کنم و وقت خود را برای انجام هر جهنمی که می خواهم کار می کنم. آزادی واقعی است ، و من شما را تشویق می کنم که جهش داشته باشید.

مرسدس مناین لامبو نیست ، اما من یک مرسدس c300 با درآمد شرکت وابسته ام خریدممن و گربه هامن و گربه ها (والنسیو در سمت چپ ، صوتی در سمت راست)سواری- فیلبازاریابی وابسته به من فرصت / پول برای سفر به جهان می دهد

اگر هر گونه سؤالی دارید ، من به طور جدی از کمک به افراد برای شروع کار لذت می برم. فقط نظر خود را برای من بگذارید یا از فرم تماس من استفاده کنید. من اینجا نیستم که به شما چیزی بفروشم ، فقط به شما نشان می دهم چه چیزی برای من کار کرده است و سعی می کنم افراد بیشتری را وارد بازاریابی شرکت های وابسته کنم ، زیرا زندگی من را تغییر داد.

سوالات متداول

&# x1f4b0؛ چگونه با بازاریابی وابسته 12 کیلو دلار در ماه درآمد کسب کردم?

من در مورد بهینه سازی سرعت وب سایت وبلاگ می کنم و میزبانی را در این فرآیند توصیه می کنم. خوانندگان من وب سایت خود را سریعتر بارگذاری می کنند و من از فروش درآمد کسب می کنم. این یک برد برد است.

&# x1f4b0؛ چگونه بیشتر شرکت های وابسته موفق درآمد کسب می کنند?

بیشتر شرکت های وابسته درآمد خود را از طریق میزبانی و برنامه وابسته آمازون می گیرند. با این حال ، آمازون کمیسیون های خود را قطع کرد و این افراد اکنون سختی را پشت سر می گذارند.

&# x1f4b0؛ آیا برنامه وابسته آمازون خوب است؟?

من آن را توصیه نمی کنم. آمازون دارای سابقه طولانی در تغییر نرخ کمیسیون و نوشتن محتوا است که با شرکت های وابسته به خودشان (که اغلب آنها را پیشی می گیرد) رقابت می کند. آنها قبلاً یک شرکت عظیم هستند و من به شرکت هایی که پتانسیل بیشتری برای رشد دارند پیشنهاد می کنم.

&# x1f4b0؛ بهترین برنامه های وابسته کدام است?

SiteGround ، Cloudways و SEMrush برخی از محبوب ترین و پردرآمدترین برنامه های وابسته به پرداخت هستند. Bluehost نیز محبوب است ، اما من اعتقاد ندارم که آنها میزبان خوبی هستند.

&# x1f4b0؛ سخت ترین قسمت بازاریابی وابسته چیست؟?

دریافت ترافیک SEO سخت ترین قسمت است. قرار دادن پیوندهای وابسته در وبلاگ شما آسان است. ترافیک نیست! شما باید یک استاد تحقیق در زمینه کلید واژه ها و سئو در صفحه باشید. یادگیری چگونگی انتخاب کلمات کلیدی مناسب و ایجاد محتوای جذاب ، پایه و اساس ترافیک بیشتر است.

موفق باشید :-)
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map