איך להרוויח כסף באמצעות שיווק שותפים (מדריך 2020): הגעתי בשנה שעברה 150,000 $ ורוצה להראות לאנשים אחרים איך עשיתי את זה

03.06.2020
सहबद्ध विपणन 'איך להרוויח כסף באמצעות שיווק שותפים (מדריך 2020): הגעתי בשנה שעברה 150,000 $ ורוצה להראות לאנשים אחרים איך עשיתי את זה
0 40 мин.

מעולם לא חשבתי שזה יקרה לי.


תוך שנתיים עברתי מ 20- $ 80,000 $, ואז $ 150k בשנת 2018 (ראה דוחות הכנסה).

עשיתי זאת על ידי שחררתי את כל לקוחות ה- SEO שלי וניסיתי להרוויח כסף בשיווק שותפים (אני כותב הדרכות בנושא SEO ומהירות אתר). 90% מההכנסות מהשותפים שלי מגיעים מפנייה לאנשים SiteGround, חברת אירוח שהעניקה לי פרס סניף החודש ביולי 2017.

אז מה אני עושה?

בעיקרון אני כותב הדרכות כיצד לגרום לאתר שלך לטעון מהר יותר ואומר “אירוח הוא הגורם מספר 1 למהירות האתר ו SiteGround דורג כמארח מספר 1 ב 34 סקרי פייסבוק. הם גם כן בשימוש על ידי יוסט, המומלצת על ידי וורדפרס, והם יעשו זאת להעביר אותך בחינם. אנשים רבים כבר עשו זאת עברה ל- SiteGround ופרסם זמני טעינה מהירים יותר ב טוויטר.”

זה גרם למכירות שלי להרקיע שחקים.

לא, זה לא קרה בן לילה. כן, הייתי שברירי במשך כמה שנים תוך כדי יצירת תוכן. אבל זה ממש שינה את חיי … עברתי מבית הורי (אנחה) לסטודיו נחמד במרכז דנבר, קניתי את המכונית הראשונה שלי (מרצדס c300), אימצתי 2 חתלתולים והזיכוי שלי העלה 45 נקודות. תרמתי גם 6,000 $ לקמפיינים של GoFundMe. אני בחור צנוע אבל בשיווק שותפים המספרים מדברים. אז אני רוצה להראות לכם איך עשיתי את זה. תהנה 🙂

SiteGround-Affiliate-Sales

SiteGround-PayPal-Money

תראה אותי פעילות PayPal מלאה, או דוחות הכנסה לכל השותפים שלי.אני ונטלי

סוף סוף יש לי את הזמן / כסף לטייל עם חברה שלי (אני יודע, היא מדהימה)

Contents

מתחילים

כיצד עובד שיווק שותפים?
אתה משתף פעולה עם חברה שמוכרת מוצרים / שירותים שתרצה להמליץ ​​עליהם בפני הקהל שלך. אם הם קונים משהו באמצעות קישור השותפים שלך, אתה מקבל עמלה מהמכירה. ישנם סוגים אחרים של תוכניות שותפים, אבל זה הנפוץ ביותר – וזה גם מה שאני עושה.

על הבלוג שלי

 • אני כותב על אופטימיזציית מהירות אתרים + SEO
 • אירוח הוא הגורם מספר 1 לאופטימיזציה של מהירות האתר
 • אני מרוויח כסף על ידי הפניית אנשים אליו האירוח של SiteGround
 • ביליתי המון זמן באיסוף עדויות של מדיה חברתית במקום בו היו במקום הראשון ב 34 סקרי פייסבוק שונים, שיחות בפייסבוק התומכים בכך וכיצד המעבר אליהם יכול לשפר את זמני טעינת העמודים. יש לי גם ציוני 100% ב- GTmetrix + פינגדום
 • יש לי כ -2,500 מבקרים ביום, 90% הם מגוגל … הוספת קישורים לסניפים לבלוג שלך (או לסרטונים) זה החלק הקל – קבלת תנועה עקבית אליהם (SEO) זה החלק הקשה
 • בלוגים במשרה מלאה במשך חודשים רבים עם הכנסה מינימלית כדי לראות תוצאות, אבל עכשיו אני יכול (והייתי צריך) להפסיק לעבוד כמה חודשים ועדיין לגבות את הכנסות השותפים שלי.

עלי (למה אני כותב את זה?)
אני בא מרקע לא מוצלח של עיצוב אתרים / SEO. ביצעתי בלוגים כי ידעתי שזה טוב לקידום אתרים, אבל המאמרים שלי לא עשו זאת להרוויח כסף. ניפצתי קפיצת אמונה ושמטתי את לקוחותיי כדי להבין שיווק בבלוגים / שותפים עצמאיים. הייתי טוב באופטימיזציה של מהירות האתר וידעתי שאירוח הוא הגורם מספר 1. לאחר מחקר כלשהו, ​​ראיתי ש- SiteGround נמצא מספר 1 ברוב הסקרים בפייסבוק והיה לי מוניטין רב עם עמלות סניפים נדיבות. אז כתבתי הדרכות על מהירות אתר … כיצד להגדיר תוספי מטמון של WordPress, ביקורות אירוח ונושאים אחרים הקשורים למהירות. בדרך כלל בסוף סוף פוסט הייתי אומר “… וזו הסיבה שאתה צריך לעבור ל- SiteGround” עם עדויות מדוע הם הטובים ביותר … סקרים, ציוצים, שיפורים בזמן הטעינה וכו ‘. זה הרגע שהמצב השתבש. עכשיו יש לי 0 לקוחות והחופש לחיות איך שאני רוצה. כתבתי את ההדרכה הזו כי אני ממש מתרגש לעזור לאנשים לעשות את אותו הדבר – בלי התואר הראשון.

הגורמים הגדולים ביותר

 • בחירת הגומחה והשותפים הנכונים אליהם ניתן להפנות את הקוראים
 • מציאת נושאים (מילות מפתח) שבהם אנשים יתעניינו במוצר / שירות. אתה לא צריך רק לכתוב ביקורות !!! אם אתה יוצר סרטון YouTube בנושא “כיצד לחבר טלוויזיה למחשב נייד”, שחרר קישור סניף לכבל HDMI. זו רק דוגמא אחת.
 • SEO: השגת תנועה עקבית על ידי כתיבת תוכן אדיר על מילות המפתח שלך (יש ביטוי “אורך זה כוח” ב- SEO וזה השתלם לי בגדול). אולי אתה עושה סרטונים או eCourse, אבל מצאתי שפוסטים בבלוג קל יותר לעדכן מה שאומר פחות תחזוקה. הגורם הגדול ביותר של FAR היה הזמן שביליתי בקפדנות ביצירת ההדרכות שלי … שבסופו של דבר הביא לפתע עלייה של 3x בתעבורת SEO
 • הוספת תוכן עניינים של HTML למאמר EVERY (מעודד תוכן ארוך יותר, ארגון ואפילו סיכוי להגיע אליו קישורים לקפיצה ב- Google באמצעות עוגנים בשם).
 • אוספת סקרים בפייסבוק, ציוצים, הוכחות אחרות מדוע הם צריכים לבחור את השותף שלי
 • ה סבלנות נדרש לכתוב תוכן במשך חודשים רבים אפילו כשלא קיבלתי שכר

1. מצא את הגומחה שלך

מסע הקריירה שלי עבר כך: שיווק מקוון > עיצוב אתרים > עיצוב אתרים בוורדפרס > וורדפרס SEO > מיטוב מהירות וורדפרס. עכשיו אני נכנס לשיווק שותפים.

בזמן שעשיתי מיטוב מהירות וורדפרס שמתי לב שהרבה אנשים זקוקים לזה, אבל מעט מאוד אנשים סיפקו את זה (היו חסרים בשירותים והדרכות כשחקרתי את גוגל). ידעתי גם שאירוח הוא הגורם מספר 1 של גורם המהירות באתר והחברות הללו שילמו עד 200 דולר למכירה. אירוח הוא מרחב תחרותי אך העמלות וחוסר האספקה ​​פיתו אותי.

הרחבתי את בלוג ה- SEO שלי והתחלתי לכתוב על אירוח, תוספי מטמון ונושאים רלוונטיים אחרים … תוך כדי המלצה SiteGround בכל הדרכה. הוספתי הוכחה חברתית כמו 34 סקרי הפייסבוק שבהם הם דורגו מספר 1. כל הדרכות היו מפורטות במיוחד וטונות של אנשים מצאו שהן מועילות – רבים מביאים 100+ מבקרים ליום מאז תוכן מעולה = דירוג גבוה יותר.

ברגע שמצאתי את הגומחה שלי (אופטימיזציה למהירות של וורדפרס), חברת אירוח סולידית עם תוכנית סניפים עמלה גבוהה (SiteGround) ויצרתי הדרכות סביב נושאים שאנשים בנישה שלי ימצאו מועילים (ואולי ירצו לשנות את המארח שלהם), זה מה שהביא אותי ל -130 אלף דולר.

מדריך אופטימיזציה למהירות של וורדפרס

ברגע שאתה מוצא נישה עם ביקוש גבוה, מעט היצע (בצע את המחקר שלך בגוגל), וכן מהימן סניף המציע עמלות נחמדות … ויש לך סבלנות לחכות לתוצאות כספיות תוך כדי יצירת הנכסים שלך (אני מדבר על תוכן), אני ממליץ לך לקחת את הקפיצה.

2. הירשם לתוכניות שותפים

קמעונאים מקוונים פופולריים

אירוח וורדפרס

 • SiteGround – 50 $ – 100 $ + למכירה (תוכנית שכבתית).
 • מנוע WP – 200 $ / מכירה + בונוסים + $ 50 דו שכבתי.
 • קינסטה – 50 $ – 500 $ / מכירה + 10% חוזרים.
 • דרכי ענן – 50 $ – 125 $ / מכירה (שכבתית) או הכנסות חוזרות ונשנות עם עמלה ראשונית נמוכה יותר – הם היו גם מספר 1 בסקרים רבים בפייסבוק, יש עקבות חזקים מאוד, ואני אמליץ עליהם בקרוב על אירוח ענן מנוהל

ערכות נושא של וורדפרס

שיווק בדוא”ל

 • אוובר – 30% חוזרים (ב -19 $ – 149 $ + למכירה).
 • קשר קבוע – 105 דולר למכירה ו -5 דולר להובלה (נרשמים לניסיון חינם).

כלולות אחרות

 • SEMrush – 40% חוזרים (ב 40 $ – 160 $ ​​לחודש).
 • StackPath CDN – בדרך כלל 10 – 20 $ עמלה למכירה.
 • MyThemeShop – 55% (עמלה של 48 $ – 244 $ תלוי בתוכנית).
 • ThemeForest – 30% מהרכישה הראשונה של כל אדם חדש.
 • רקטת WP – 20% (10 $ – 50 $ / מכירה).
 • פרילנסר – עמלת הפרויקט במשך 100 הימים הראשונים (בדרך כלל 10% מהפרויקט).
 • אודמי – 20% על כל קורס.
 • עיין בוורדפרס – 20% עבור wordpress.com, JetPack ו- WooCommerce.
 • OptiMonster – 20%.
 • LongTail Pro – 30% (ו- 30% חוזרים) על 219 $ לשנה – 377 $ לשנה.
 • אלמנטור – 50% מ- 49 $ – 199 $ תלוי בתוכנית.
 • שלום פרש – 25 דולר (מקסימום) במכירה הראשונה.

קודי קופון

 • A2 אירוח + HostGator – שלוחות אלה מאפשרות לך ליצור קודי קופון בהתאמה אישית שהם בונוס ענק אם אתה עושה סרטוני YouTube. הסרטון של טיילר מור מופעל כיצד ליצור אתר וורדפרס הוא כולל צפיות של 4.5 מיליון + והוא מפנה אנשים ל- HostGator המשתמשים בקוד הקופון שלו. המשמעות היא שהוא יזוכה בגין המכירה אם הם משתמשים בקוד (גם אם הם לא לוחצים על קישור השותף שלו). אם אתה עושה סרטוני YouTube, קודי קופונים יכולים לגרום למכירות רבות יותר מאשר שחרור קישורים בתיאורי וידאו ומקווה שאנשים ילחצו עליו. הוא עשה הון.

3. למד את הסוגים השונים של תוכניות

רובד אחד – קבל עמלה כאשר נוצרת מכירה מקישור השותף שלך.

שני שכבות – קבל עמלה כשאתה מפנה סניפים אחרים והם יתחילו לבצע מכירות (חשבו שיווק רב-שכבתי). דוגמא לכך היא התוכנית של WP Engine שם אני מספר לקוראים שלי על אירוח הוורדפרס שלהם, הם מתחילים לבצע מכירות, ואני מרוויח 50 $ / מכירה מכל מכירה שהם מייצרים.

טיפוס על שכבות – הגדלת העמלות ככל שאתה מכיר יותר מכירות.

שכבת SiteGround-Affiliate-Program-Tiers

עמלות חוזרות – בדרך כלל קורה עם שירותי מנוי … אתה מקבל ברציפות עמלות כל עוד אנשים נרשמים. AWeber ו- SEMrush עושים זאת.

עמלות רחבות אתר – קבל עמלה לא משנה מה אנשים קונים באתר של השותף. תוכנית השותפים של אמזון עושה את זה.

שלם לכל עופרת – קבל עמלה על בסיס מספר הלידים (למשל מילוי טפסים ליצירת קשר) שאתה שולח לעסק. הקפד להתקין את הניתוח שלך כדי לעקוב אחר זה ויהיה לך הסכם כתוב בכתב עם השותף שלך. אתה לא רוצה לבלות טונות של זמן ולהישרף, כמו שיש לי.

עוגיות – פרק זמן אחרי שאנשים לוחצים על קישור השותף שלך תקבל עמלה אם תיווצר מכירה. בדרך כלל 30-90 יום אך לא אמור להיות פורץ עסקות בבחירת סניפים.

תוכניות שותפים פרטניות – כאן אתה נרשם דרך אתר האינטרנט שלהם.

תוכנית פרטית-שותפים

מקומות שיווק שותפיםShareASale ו ClickBank יש אלפי סוחרים לבחירה. נחמד להיכנס למקום אחד ולבדוק את הביצועים של מספר חברות כלולות מבלי להיכנס לכל פורטל בנפרד בכל אתר אינטרנט. עם זאת, הרבה תוכניות אינן שייכות לשוק. אני אוהד גדול של ShareASale – יש כל כך הרבה חברות ותעשיות שאתה יכול לבחור מהן.

שריאסייל

תוכנית השותפים של אמזון
תוכנית השותפים של אמזון הוא הפופולרי מכולם. אני לא משתתף בעצמי (עדיין) אבל רוב המשווקים המסונפים שאני מכיר משתמשים באמזון כי … זו אמזון. אתה יכול לסקור מוצרים שבהם השתמשת או לכתוב הדרכות (למשל, כיצד לחבר מחשב לטלוויזיה) ולשחרר קישור סניף לכבל HDMI … רק כמה דוגמאות. אולי תרצה ליצור קשרים עם היצרנים כדי שתוכל להשיג מוצרים לפני שהם ישוחררו – מה שייתן לך זמן ליצור ביקורת לפני שהמוצר יושק ולתפוס מכירות בתקופות שיא של קנייה..

 • עמלות של עד 10%
 • אחוז עמלה מבוסס על קטגוריות
 • עמלות ברוחב האתר (אם הם קונים משהו באמצעות הקישור שלך, אתה מקבל עמלה)
 • המרות סופר גבוהות
 • צור קישור שותפים מותאם אישית לכל מוצר

אמזון-שותפים-עמלות

מילות מפתח של אמזון-השלמה אוטומטית

אתה יכול ליצור קישורי שותפים לכל מוצר של אמזון, ואז להוריד אותו בתיאור הסרטון:

אמזון-קישורים-שותפים

תוכניות שותפים של וורדפרס
אם אתה בענף וורדפרס כמוני (בין אם מדובר בעיצוב, פיתוח או SEO), צברתי את רשימת התוכניות השותפות של WordPress. הרחקתי את אלה שמצאתי לא מצליחים או שמשלמים מעט מדי מכדי להרוויח מהם, במיוחד ThemeForest, שוק יצירתי, וחנויות נושא באיכות נמוכה כמו תבנית מפלצת. אירוח משלם טוב וכתבתי הדרכה לתוכנית השותפים של SiteGround ולנושאים של StudioPress שהם שני השותפים הגבוהים ביותר שלי. למדריכים אלה יש טונות של צילומי מסך / הוכחה חברתית במיוחד עבור SiteGround.

 • SiteGround – המארח העיקרי שלי המזוהה עם מוניטין יציב במדיה החברתית (בה אני משתמש לטובתי). הם משלמים $ 50 – 100 + / מכירה ומעניקים עמלות בהתאמה אישית על סמך הביצועים שלך והאם אתה מוכר תוכניות אירוח יקרות יותר.
 • מנוע WP – 200 $ / מכירה עם תוכנית שותפים דו-שכבתית ($ 50 לכל מכירה דו-שכבתית)
 • סטודיופרס – ידוע בכך שהם הנושאים האיכותיים ביותר של וורדפרס מובנים בראשית
 • ערכות נושא אלגנטיות – נושאים באיכות גבוהה עם תוכנית נלווים נדיבה (50% מהמכירה)
 • StackPathCDN עם 31 מרכזי נתונים נוספים (ל- Cloudflare 200+ מרכזי נתונים, אך יותר מרכזי נתונים = מסירת תוכן מהירה יותר). אני מקבל סכום של 1,000 דולר לחודש על ידי הפניית אנשים ל- StackPath במדריכי התוסף למטמון שלי. StackPath קנו לאחרונה את MaxCDN ושיעור ההסכמה של השותפים שלהם נמוך בהרבה (תלוי בנפח הפוטנציאלי שלך) אך רוב התוספים למטמון המירו ל- StackPath כ- CDN המומלץ שלהם
 • פרילנסר – הפנו אנשים למפתחים, מעצבים ולפרילנסרים אחרים איתם עבדתם והפכו 100% מעמלת הפרויקט של פרילנסר במשך 90 הימים הראשונים. אני מקבל הרבה אנשים המבקשים שירותי אופטימיזציה של מהירות וורדפרס … אז אני מפנה אותם למפתחים שלי עם קישור סניף פרילנסר ומרוויח הכנסה פסיבית של $ 125 לחודש. אינך יכול להשתמש בקישורי סניפים כדי לקשר לפרופילים פרילנסרים ספציפיים, לכן אני מכוון אנשים לדף הבית באמצעות קישור שותפים ומעניק לאנשים שמות משתמש של המפתח שלי..

4. הפעל את המספרים

עמלות גבוהות, המרות גבוהות, שיעורי היפוך נמוכים
כמובן שאתה מעוניין לשותפים עם עמלות גבוהות, אך עליהם להיות בעלי מוניטין יציב עם המרות גבוהות ושיעורי היפוך נמוכים (אתה מקבל 0 $ אם אנשים מבטלים לאחר ההרשמה). אם הם חלק משוק שותפים כמו ShareASale או ClickBank אתה יכול לראות שם מספרים. חברות שאוהבות אמזון / SiteGround הן הימורים בטוחים, אחרת תעשו את המחקר שלכם (או עקבו אחר קישורי השותפים שלכם כדי שתוכלו לעקוב אחר הביצועים שלהם). הימנע מסניפים המציעים עמלות ענק מכיוון שזה כנראה אומר שהם נאבקים לרכוש / להחזיק לקוחות באופן טבעי. זה יפגע במספרים שלך (במיוחד המרות / שיעורי ההיפוך).

מדוע לא קידמתי את WP Engine במחיר של 200 $ למכירה
יכולתי לקדם את WP Engine (חברת אירוח) תמורת 200 $ / מכירה ללא תוכנית שכבתית עליה לטפס – נשמע די טוב נכון? אבל כשבדקתי את ShareASale ראיתי שיעורי ההיפוך שלהם היו 24%! רק כדי לתת לך מושג ההיפוכים של SiteGround הם פחות מ -10%. מנוע WP מתחיל ב 29 $ לחודש בעוד ש- SiteGround עומד על 3.95 $ לחודש, בנוסף ל- SiteGround יש מוניטין טוב יותר. הייתי צריך לטפס על תוכנית שכבה לעמלות גבוהות יותר עם SiteGround, אבל זה השתלם לטווח הארוך.

5. הגדרת בלוג

וורדפרס – על מה אני ממליץ לבנות אתר / בלוג שלך.

החלק הבא הבא מסכם את כל “מגרש המכירות” שלי עבור SiteGround. אני משתמש בזה מדויק על כל הדרכות בודדות בבלוג שלי בנושא אופטימיזציית מהירות אתר. יצירת מגרש המכירות שלך והסבר מדוע אנשים צריכים להשתמש בסניף שלך (למשל הוכחה חברתית) היא כה חשובה!

אירוחSiteGround הוא בשימוש על ידי יוסט, את עצמי, ו המומלצת על ידי וורדפרס. הם כמעט 1 כמעט בכל סקר פייסבוק ולתת לרוב האנשים הגדולות שיפורי זמן טעינה במיוחד אם הם השתמשו במארחים בינוניים: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

יוסט-בטוויטר-פשוט עברנו ל- Siteground

אני משתמש בהם תוכנית GoGeek ייעודית למחצה שמגיע עם 4x יותר משאבי שרת מאשר אירוח משותף. לחץ דרך הדפים שלי כדי לראות כמה מהר הם נטענים, עיין בדו”ח GTmetrix שלי או ראה אנשים שכן היגר ופרסם זמני טעינה חדשים. הם גם כן הגירות חופשיות.

כיצד לבדוק אם האירוח שלך איטי
הפעל את האתר שלך תובנות מהירות של Google Page לראות אם צמצם את זמן התגובה של השרת נמצא בדוח שלך. גוגל ממליצה זה צריך להיות <200ms. Anything above 1 second is not good. You can also check your TTFB (זמן לביץ הראשון) בכרטיסייה תזמון של GTmetrix או bytecheck.com.

צמצם את זמן התגובה של השרת

להלן הסקרים:

סקר אירוח לשנת 2019

2017-וורדפרס-אירוח-סקר FB

המלצות אירוח על אלמנטור

המלצת אירוח ביולי 2019

WordPress-Host-Poll-Aug-2018

אירוח משותף-סקר -2017

סקר אירוח -2019

חברת Go-to-Hosting

WordPress-Hosting-Poll-2017

סקר מנוהל-אירוח-סקר

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

סקר 2016-אירוח אתרים

סקירת הסקר הטוב ביותר-וורדפרס-אירוח-ספק

סקר האינטרנט הטוב ביותר-אירוח -2019

סקר אירוח ידידותי ל- WP

2016-WordPress-Hosting-FB- סקר

אירוח מועדף על אלמנטור

המלצות אירוח 2018

סקירת אירוח וורדפרס בספטמבר 2018.png

מנוהל-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-מארחים-סקר -1

סקר אירוח מהירות

וורדפרס-אירוח-סקירה-יוני -1

המלצת אתר

2014-מנוהלת-וורדפרס-אירוח-FB-סקר

סקירת הספק הטוב ביותר-אירוח-ספק

סקר אירוח-פברואר 2019

אירוח-המלצות-סקירה

Bluehost לעומת SiteGround

סקר מארח האינטרנט של וורדפרס

אתר SiteRround מומלץ על ידי וורדפרס:

SiteGround-מומלץ-WordPress-Host

כמה לקוחות מאושרים (זו ההוכחה החברתית שלי):

גודדי לגירת אתר

EIG-to-SiteGround

SiteGround-migration

ל- SiteGround יש 3 תוכניות:

אירוח אתרים

תוכניות גבוהות יותר כוללות יותר משאבי שרת (גורם מס ‘1 במדריך האופטימיזציה של וורדפרס). הנה ה תרשים השוואה מלא, אבל GrowBig מעניק לך בערך פי 2 משאבי שרת יותר מ- StartUp, ו- GoGeek הוא אירוח ייעודי למחצה מה שנותן לך עוד יותר. GrowBig ומעלה מגיעה עם הגירה חופשית, שלב, מטמון מתקדם ויכולת לארח אתרים מרובים. GoGeek מגיע עם תמיכה עדיפות. אירוח הענן שלהם הוא די קפיצת המחיר במחיר של $ 80 לחודש.

אתה יכול לראות את זה על שלהם דף תכונות:

SiteGround-Server-Resources-השוואה

אני משתמש ב- SiteGround מכיוון:

 1. ה- GTmetrix שלי + פינגדום הדוחות מדברים בעד עצמם
 2. העמודים שלי נטענים באופן מיידי (לחצו דרכם אם תרצו)
 3. מהיר טכנולוגיית מהירות (PHP 7.3, NGINX, אופטימיזציית SG, Cloudflare)
 4. מומלץ על ידי יוסט, וורדפרס, איביקה מ מהירות וורדפרס
 5. חינם בואו להצפין SSL, קל לשימוש cPanel, ותכונות עבור מסחר אלקטרוני
 6. תמיכה בוורדפרס היא ללא תחרות אפילו ללא התמיכה העדיפה של GoGeek
 7. GrowBig מגיע עם מקורות אחסון, יותר אחסון ויותר משאבי שרת (גלול מטה אל “אנו מקצים את המשאבים הדרושים לך” וברחף מעל שרת כרטיסייה)
 8. GoGeek מגיע עם משאבים רבים יותר של שרתים, אחסון, תמיכה בעדיפות
 9. הגירות חינם, תוסף מעביר – –, ו ערבות 30 יום להחזר הכסף
 10. המון שבחים על Reddit, שיחות בפייסבוק, טוויטר, TrustPilot
 11. המון שבחים בפייסבוק: מספר 1, מס ‘2, מס ‘3, מס ‘4, מספר 5, מס ‘6, מס ‘7מס ‘8, מס ‘9, מס ’10מספר 11
 12. אנשים רבים כבר עברו ופרסמו תוצאות בטוויטר: מספר 1, מס ‘2, מס ‘3, מס ‘4, מספר 5, מס ‘6מס ‘7, מס ‘8, מס ‘9, מס ’10, מספר 11, מספר 12, מספר 13, # 14, מס ’15, מס ’16, מס ’17, מס ’18, מס ’19, מס ’20, מספר 21, מס ’22, מס ’23, מס ’24, מס ’25, מס ’26, מס ’27, מס ’28, מס ’29, מס ’30, מס ’31, מס ’32, מספר 33, מס ’34, מס ’35, מס ’36, מס ’37

הצהרת סניפים – אם תירשם לאתר SiteGround עם שלי קישור סניף אני אתרום נתח טוב ללא כל חשבון עבורך. כל שנה אני תרמו 3,000 דולר לקמפיינים של GoFundMe (2018 אמורה הייתה להאכיל את הרעבים בדנבר, 2017 הייתה לצלב האדום בהוריקן הארווי). התמיכה שלך עוזרת ואני מעריך אותה באמת. אני מנסה להפוך את הביקורות שלי ללא משענות ומגובות ראיות בצורה של סקרי פייסבוק, ציוצים, ו שיחות אמיתיות. אם אינך רוצה להשתמש בזה, הנה קישור שאינו שותף ל- SiteGround. כך או כך אני באמת מאמין שהם מארחים וורדפרס מהממים והאתר שלך יפעל מהר יותר / חלק יותר … עשה את המחקר שלך בקבוצות פייסבוק + טוויטר ותמצא את רוב האנשים אומר את אותו הדבר.

OMM-On-SiteGround

אנשים בדרך כלל נודדים בגלל שלהם טכנולוגיית מהירות יכול לחתוך זמני עומס לשניים:

מעבר ל- SiteGround

הגירת זמן טעינת אתר

Bluehost ל- SiteGround GTmetrix

HostGator ל- SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround תובנות מהירות Google PageSpeed

100 ציון מושלם ב- SiteGround

בראשית האתר

המהירות הניתנת על ידי SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

זמני טעינה מופחתים עם אתר

זמני תגובה חדשים באתר

HostGator להעברת אתר

זמני תגובה של אתר Site סביב ג'ומלה

עבר לאירוח אתרים

אתר רקטת אתר דמיין קומבו

ג'ומלה GTmetrix באתר

תובנות מהירות של SiteGround Page

אתר סביב ג'ומלה

זמני טען מופחתים של SiteGround

אירוח מהיר ב- SiteGround

תוצאות Pingdom חדשות באתר

זמן תגובה חדש ל- SiteGround

שיפור זמן תגובה של SiteGround

קבל אירוח מ- SiteGround

נושא – אינך זקוק לנושא מיוחד לשיווק שותפים, כנראה שאתה זקוק לבלוג. אני ממליץ ערכות נושא של סטודיאפרפרס מכיוון שזה מה שיוסט, מאט קאטץ ‘(מגוגל) ואני משתמשים בהם. מאט מולנווג, מייסד וורדפרס ממליץ גם עליהם. אחת הטעויות הגדולות ביותר שעשיתי הייתה שימוש בערכת נושא אותם יערות… מכיוון שהם בנויים על ידי מפתחים עצמאיים שעשויים להפסיק לבצע עדכונים לנושא שלהם. זה קרה לי ואני שומע סיפורי אימה כל הזמן על אנשים שנאלצים להחליף נושאים ולעצב מחדש את כל האתר שלהם. אני משתמש באותו נושא של StudioPress (Outreach Pro) מזה 3 שנים. הנושאים שלהם קלים (נטענים במהירות), ידידותיים לקידום אתרים באמצעות קוד אופטימלי, מאובטחים, ויש להם מבחר עצום של תוספים בשביל ה מסגרת בראשית וקהילה מדהימה באזור ג’נסיס קבוצת הפייסבוק של וורדפרס. הם כוללים תיעוד להגדרתו וישמש אותך במשך שנים רבות ורבות.

סטודיו-ערכות נושא

עזרה בפיתוח אתרים – זקוק לעזרה בהגדרת הנושא שלך? אני עובד עם אותם 2 מפתחים כבר 3 שנים. כדי להעסיק אותם, הירשם ל- פרילנסר חשבון, פרסם את העבודה שלך (התקנת נושא WordPress) ואז הזמין את המשתמש i333 או bdkamol לפרויקט שלך. אם אתה רוצה, צור איתי קשר ואכיר לך אותם באמצעות הדוא”ל. שניהם מפתחים מעולים עם שיעורים סבירים, דוברים אנגלית שוטפת, ואני ממקם למיקור חוץ את כל עבודות התכנות שלי.

Pronaya-Kumar-S-Reviews

6. מאסטר SEO

אם אינך עושה הכל ממדריך ה- SEO שלי בוורדפרס, לפחות עשה זאת:

 • מצא מילת מפתח ספציפית (בעלת זנב ארוך) בהשלמה האוטומטית של Google שאורכה 3+ מילים.
 • חקר את התחרות של מילת המפתח כדי לוודא שהיא לא תחרותית מדי (מילות מפתח רחבות עם חיפושים חודשיים גבוהים הן תמיד תחרותיות יותר). VidIQ, מילות מפתח בכל מקום, ו MozBar תוספי Chrome הם כלים נהדרים לכך, אך עדיף לחקור באופן ידני כמה חזק התוכן הוא (בתוצאות העליונות) – האינדיקטור הגדול ביותר.
 • צור תוכן מעמיק (סרטונים אמורים להיות 10+ דקות זמן רב, פוסטים בבלוג צריכים להיות 3,000+ מילים ארוך. ליצור תוכן עניינים HTML לשמור על פוסטים ארוכים.
 • יצירת נחמד כותרת (שאנשים ילחצו עליהם) באופן אידיאלי עם מילת המפתח שלך בחזית.
 • יצירת נחמד תיאור (הכוונה לתיאור הסרטון שלך, או למטא תיאור של פוסטים בבלוג שאתה יכול לעשות בהם יוסט, התוסף שאני ממליץ עליו אם אתה נמצא ב- WordPress).
 • אל תאבסס צפיפות מילות מפתח, זה בקושי משנה. המקומות החשובים ביותר לשימוש בו הם הכותרת שלך, התיאור, ואם אתה משתמש ב- Yoast, כותרת ה- SEO שלך ותיאור המטא שלך.
 • השתמש בכמה קישורים בתוכן שלך – קישורים פנימיים הם דרך טבעית לבנות קישורים לאתר משלך, וקישורים חיצוניים הם כמו ציטוט מקורות לגוגל. שניהם חשובים.
 • להשתמש מולטימדיה – בין אם זה קטעי וידאו, אינפוגרפיה או קטעי שמע – אנשים אוהבים אותם!
 • השתמש במוצק נושא וורדפרס + אירוח (למשל. StudioPress + SiteGround) שיכולים לחסוך לכם המון בעיות מבחינת מהירות האתר, תאימות, אבטחה וקידום אתרים מובנה.
 • תשתמש ב תוסף Rich Snippets – (אני משתמש ב- WP Review של MyThemeShop) כדי להשיג ‘כוכבים’ בגוגל.
 • קבע את התצורה תוסף ה- SEO של יוסט, קונסולת החיפוש של גוגל, ו רקטת WP (תוסף מטמון).
 • בעת שימוש ב- WordPress, השתמש ב- מבנה permalink של ‘שם הודעה’ ב’הגדרות ‘>’ Permalinks ‘.
 • תמיד תמונות תווית (במחשב שלך) לפני העלאתם לוורדפרס, והשתמשו ב- חיבור להשתמש אוטומטית בשם קובץ התמונה כטקסט alt של תמונה (חוסך זמן).
 • אל תשתגע עם זה תוספי וורדפרס. רבים מהם פוגעים במהירות או שאינם נשמרים.
 • הוסף את פוסט הבלוג שלך תאריך פרסום לתוצאות חיפוש (גורם לתוכן שלך להיראות רענן)!
 • הפוך את האתר שלך עומס בוער במהירות – להשתמש CDN בחינם של Cloudflare, אופטימיזציה של תמונות (למשל. ShortPixel), הימנע ממשאבים חיצוניים כמו Google AdSense, מפות Google ותוספי CPU גדולים. וודא שאתה מפעיל PHP 7+ (בחשבון האירוח שלך), ונקה את מסד הנתונים שלך לעיתים קרובות באמצעות WP-Optimize או WP Rocket. הימנע מכל אירוח של EIG בכל מחיר.
 • להשתמש SSL (בואו להצפין הוא בחינם) ובדוק את Google לאומי ו מקומי גורמי דירוג.

7. מאסטר SEO וידאו

ואם אינך עושה הכל ממדריך SEO שלי ב- YouTube, עשה את הדברים הבאים:

 • מצא מילות מפתח ספציפיות (ארוכות זנב) בהשלמה האוטומטית של YouTube שאורכן 3+ מילים.
 • חקור את התחרות של מילת המפתח על ידי בחינת כמה צפיות, לייקים, הערות וסימנים אחרים שיש לסרטונים המובילים (סיומת vidIQ Chrome נהדרת לכך). למילות מפתח רחבות יש חיפושים רבים יותר אך הם תחרותיים יותר (התחל תמיד זנב ארוך).
 • סקרו את הנושא בהרחבה – כיוונו למשך 10 דקות והיו תמציתיים (תסריטים / עריכה)!
 • תייג את קובץ הווידיאו (במחשב שלך) כמילת המפתח שלך והעלה אותו ל- YouTube.
 • צור כותרת נחמדה שמפתה אנשים ללחוץ על הסרטון שלך, כשמילות המפתח שלך מלפנים.
 • כתוב תיאור ארוך עם חותמות זמן, קישורים, והשתמש במילת המפתח במשפט הראשון.
 • בדוק את התמליל שנוצר באופן אוטומטי על ידי YouTube ובצע תיקונים.
 • העלה תמונה ממוזערת מותאמת אישית (1280 פיקסלים על 720 פיקסלים) שמאפשרת לאנשים ללחוץ על הסרטון.
 • השב תמיד לתגובות והטמע את הסרטון בבלוג שלך אם יש לך כזה.
 • שלב את הסרטון שלך בבלוג שלך, בדוא”ל, במדיה החברתית, בערוצי שיווק אחרים.

אחרת זה קל כמו להוסיף קישור לתיאור הסרטון ולבקש מאנשים ללחוץ עליו. קודי קופונים הם בונוס עצום (אם השותף שלך מציע זאת) מכיוון שפעמים רבות, אתה יכול לתת לאנשים הנחה באמצעות הקוד המותאם אישית שלך, תוך זיכוי לך על המכירה, מבלי שהם אפילו צריכים ללחוץ על קישור השותף שלך. התוצאה היא המרות גבוהות יותר. (טיילר מור עושה זאת).

קישורים לסניפים של אמזון

8. גלה את אסטרטגיית התוכן שלך (בלוג לעומת סרטונים לעומת קורס)

פוסטים של בלוג – בתעשיות טכנולוגיות רבות כמו שלי, יש המון שינויים טכנולוגיים המחייבים אותי לעדכן תוכן. קל יותר לעדכן פוסט בבלוג מאשר לבצע מחדש סרטון מלא. סרטונים טובים, אך פוסטים יכולים להימשך זמן רב יותר (נקרא תוכן ירוק-עד).

סרטונים – הוסף קישורים לשותפים לתיאורי YouTube וספר לאנשים שהשארת קישור שם. אתה לא יכול לערוך סרטון פעם שהוא הועלה, אז התקשיתי לשמור על עדכניות. זה דורש תחזוקה רבה יותר מאשר פוסטים במיוחד אם יש שינוי רב בענף שלך.

eCourse – אותו דבר כמו סרטונים שבהם קשה לעדכן אותם, אם כי מעולם לא עשיתי eCourse. אודמי זה כנראה ההימור הטוב ביותר שלך.

קישורים לסניפים – הוספת קישורי שותפים לתוכן שלך (טקסט / תמונות / כפתורים) היא האסטרטגיה היחידה בה אני משתמש והיא הפופולרית ביותר. אנשים שקוראים את הדברים שלך הם כנראה שיקנו משהו שאתה ממליץ עליהם – הם בטח לא מתכוונים ללחוץ על מודעת באנר מסיחה.

באנרים – לאחר שבדקתי אותם החלטתי להוריד את מודעות הבאנר שלי מכיוון שהם נראו מכירות ולא היו עובדים כמו שקישורי השותפים שלי עשו. קל להקיא אותם, אבל מסיחים את הדעת וכנראה שלא משיגים תוצאות מעולות. אם אתה מנסה אותם, הקפד להציג באנרים של סרגל צידי ספציפי על סמך סוג התוכן שאנשים קוראים בבלוג שלך (לפוסטים שנמצאים תחת קטגוריית ה- SEO שלי הייתי מראה באנר שקשור ל- SEO, ולפוסטים הנמצאים בקטגוריית המהירות של האתר שלי. הייתי מראה באנר אחר). אתה יכול לעשות זאת באמצעות תוסף כמו היגיון יישומון.

כלולות צמא עוקב אחר, גלימות ומסווג את קישורי השותפים שלך. לאחר שנרשמת לתוכניות שלך, תפוס את קישורי השותפים שלך והוסף אותם לתוסף זה. זה יכול לקחת זמן אם תקשר לדפים מרובים באתר של השותף שלך (שבמקרים רבים עליך לעשות זאת). ה גרסת מקצוען מגיע עם נתונים סטטיסטיים אבל אני אפילו לא משתמש בה ואני די אדם אנליטי.

צמא-שותפים-ניהול-קישור

הסוואה – מוסיף / הולך / או קידומת קישור אחרת לקישורי השותפים שלך. בכל פעם שאתה משתמש בקישור סניף עליך להשתמש בגרסה הסמויה (למשל, www.onlinemediamasters.com/go/siteground)

השתמש בקישורים עמוקים – אלה דפים באתר השותף שלך שאינם דפים הביתיים. עבור האירוח של SiteGround אני מקשר הרבה שלהם דף טכנולוגיות מהירות כקישור מסונף. אם אתה מבצע את תוכנית השותפים של אמזון אתה רק רוצה לאסוף רשימת מוצרים עליה תמליץ לקוראים, ליצור קישור לשותפים לכל אחד מהם ולייבא אותם לתוסף.

הגדרות שלוחות צמא – עברו על הגדרות התוסף וצברו כל מה שצריך. השארתי הכל כברירת מחדל אך שיניתי את קידומת הקישור שלי (גרסת ה- URL הסמויה) ל- / go /.

צמא-שותפים-הגדרות

11. קישורים מסונפים של Nofollow

אינך רוצה שמנועי חיפוש יעקבו אחר קישורי שותפים עצמאיים. אם תוסיף אותם לתוכן באמצעות שלוחות צמחים, הוא יעשה זאת באופן אוטומטי. אחרת בחר “Nofollow” בעת הוספת קישורים לסניפים.

Nofollow-Affiliate-Links

12. הוסף קישורים לסניפים לתמונות

רק תזכורת מהירה לעשות זאת – זה יכול להגדיל את הקליקים במיוחד בנייד.

13. הוסף דפים לנתונים סטטיסטיים של שותפים עצמאיים בדפדפן שלך

עבור אל לוח המחוונים המסונף שלך וסמן את הדף “סטטיסטי” כדי שהוא יישמר בדפדפן שלך. זה חוסך זמן במיוחד אם אתה מישהו שאוהב לבדוק כל הזמן מכירות / ביצועים.

סימניות שותפים

14. הגדרת התראות טקסט / דוא”ל בכל פעם שמתבצעת מכירה

זה עובד רק אם השותף שולח לך דוא”ל כאשר נוצרת מכירה. בכל פעם שאני מבצע מכירת SiteGround, אני מקבל הודעה בהתאמה אישית בטלפון שלי. זה מעודד להשיג את אלה.

צור התראות בהתאמה אישית בטלפון שלך למכירות שותפים – אם אתה משתמש ב- GMail, עבור להגדרות שלך וצור מסנן כך שכל הדוא”ל עם “SiteGround Affiliate Sale Generated” בשורת הנושא יכנס לתיקיה שלהם (לשנות את שורת הנושא כך שתתאים לכל הודעה בדוא”ל שהשותף שלך שולח לך). ואז הגדר התראה מותאמת אישית בטלפון שלך באמצעות אפליקציית GMail כך שבכל פעם שאתה מייצר מכירה תקבל התראה מותאמת אישית (הנה הדרכה לאנדרואיד והנה אחד ל תפוח עץ). יש לי התראות שונות לגבי ערכות נושא של SiteGround, StudioPress וכו ‘. משפר את היום שלך 🙂

מסנן מותאם אישית-GMail

המיילים היחידים שאני מקבל בטלפון שלי הם מכירות של שותפים עצמאיים:

הודעה על שותפים-מכירה

15. קידום אתרים: מחקר מילות מפתח

2,000+ המבקרים ליום שאני עוברת על SEO הם חלק עצום מההכנסה הפסיבית שלי. אסטרטגיית ה- SEO שלי עוסקת בתוכן שמתחיל במחקר מילות מפתח (נושאים עליהם אתה כותב). אני מציע לקרוא את המאמר מאחר שמחקר מילות מפתח / אופטימיזציה של תוכן הוא חובה.

מילות מפתח בעלות זנב ארוך – מילות מפתח ספציפיות בדרך כלל עם 3-7 מילים בודדות בביטוי. הם ממוקדים מאוד וקל יותר לדירוג עבורם מאשר מילות מפתח רחבות (כולן שלי הן בעלות זנב ארוך). סמכות הדומיין שלך נמוכה (בדוק באמצעות OSE), כך מילות המפתח שלך צריכות להיות פחות תחרותיות (יותר ארוכות). אם אתה יכול לקבל ספציפיות יותר ומילת המפתח עדיין מופיעה בהשלמה האוטומטית של Google, סייר מילות המפתח של Moz וכלים אחרים של מילות מפתח … בחר את המילה הספציפית.

מילות מפתח עם זנב ארוך

יעד 1-2 מילות מפתח לכל מאמר – עד שתוכל לדרג בהצלחה מילת מפתח אחת עבור מאמר, אל תנסה למקד למיקוד 2. ברגע שתשיג את זה ותהיה מוכן לכתוב מאמר בסביבות 2, בחר מילת מפתח משנית שהיא שם נרדף של מילת המפתח העיקרית שלך. דוגמה לכך היא “אתר וורדפרס איטי” ו- “מדוע וורדפרס איטית.” לאחר מכן יצרו את כותרת המאמר / כותרת ה- SEO / תיאור המטה כדי להזכיר מילים בודדות מכל אחת מהן – תוך כדי קריאתן יפה.

השלמה אוטומטית של Google – לך ל google.com, התחל להקליד ביטוי והסתכל בתוצאות השלמה אוטומטית של התפריט הנפתח. אתה יכול להשתמש בתו “קו תחתון” כדי למלא את התוכן של גוגל. רק וודא שהדמות האחרונה שאתה מקליד היא קו תחתון. נסה להשתמש ברבים רבים ושנה את סדר המילים כדי לראות תוצאות שונות. כך אני מוצא 90% ממילות המפתח שלי.

מילות מפתח של Google-השלמה אוטומטית

השלמה אוטומטית של YouTube – אם אתה עושה סרטונים אתה יכול למצוא מילות מפתח כאן.

מילות מפתח של YouTube-השלמה אוטומטית

סייר מילות המפתח של מוז – זה כלי דומה ל מתכנן מילות המפתח של גוגל רק זה לגמרי בחינם. אתה יכול גם לקבץ מילות מפתח דומות כדי שלא תגלוש באותן מילות מפתח …

סייר מילות המפתח של מוז

לחץ על הצעות למילות מפתח -> ראה את כל ההצעות.

הצעות למילות מפתח של מוז

MozBarMozBar היא סיומת של Google Chrome המאפשרת לך לגוגל לכל מילת מפתח ולראות עד כמה תוצאות החיפוש תחרותיות. ככל שה- DA (רשות התחום) והרשות הפלסטינית (רשות העמודים) גבוהות יותר, כך מילת המפתח תחרותית יותר. עם זאת, עדיין ברצונך ללחוץ על התוצאות המובילות ולעיין בתוכן כדי לוודא שאתה יכול ליצור מאמר / סרטון טוב יותר ממי שמופיע בתוצאות המובילות. זה באמת מה “לחקור את התחרות”.

תחרות מילות מפתח של מוזבר

הימנעות ממילות מפתח תחרותיות:

תחרות מילות מפתח

סקור מילות מפתח

 • סקירת פרימיום SEO של
 • כריש ION ROBOT 750 סקירת ואקום
 • סקירת אירוח וורדפרס

מילות מפתח לפיתרון

 • איך עושים יוגה בבית (ממליץ על מזרן יוגה)
 • מדוע האתר שלי איטי (מומלץ אירוח מהיר יותר)
 • כיצד לחבר מחשב נייד לטלוויזיה (ממליץ על כבל HDMI)

16. SEO: אופטימיזציה של תוכן

אם אתה משתמש בוורדפרס, עיין במדריך התוסף שלי ל- Yoast SEO (במיוחד בסעיף האורות הירוקים) מכיוון שזה נושא נרחב. Backlinko’s אינפוגרפיק היא גם נקודת פתיחה טובה.

למטה הייתי אומר שהדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות הוא לחקור מילת מפתח ראשית אחת, ליצור שם מאמר מפתה שכולל את מילת המפתח שלך (אם כי זה לא צריך להיות התאמה מדויקת), לבזבז זמן בכתיבת קטעי מנוע החיפוש שלך (SEO) כותרות / תיאורי מטה), והכי חשוב זה להפוך את התוכן שלך לערך ככל האפשר באמצעות סרטונים, גרפיקה יפה, תוכן עניינים, מודגש / צבעים / סטיילינג וכו ‘. דברים קטנים כמו צפיפות מילות מפתח בקושי משנה.

הסבר קצר על אופטימיזציה של תוכן באמצעות הפלאגין SEO של וורדפרס SEO של יוסט …

יוסט-ניתוח-תוכן

17. SEO: אורך הוא חוזק

באופן כללי, ככל שהמשרה ארוכה יותר, כך הוא יהיה גבוה יותר. זה הגיוני מכיוון שאתה סוקר את הנושא באופן נרחב המספק את התוכן שלך לאנשים ואנשים נוטים יותר לתת לך שיתוף / קישור. זה מגדיל את הזמן הממוצע בעמוד + זמן ממוצע באתר, אותו גוגל מודדת.

אל תחזיק בעצמך לספירת מילים – גוגל מילת המפתח שלך, צפה בתוצאות המובילות וודא שהתוכן שלך מפורט / חשוב יותר מכולם. סרטונים אמורים לעזור בכך.

ספירת מילים

18. SEO: השתמש בתוכן תוכן HTML

אני תמיד מוסיף תוכן תוכן HTML לפוסטים כדי לוודא שהם ארוכים ומובנים. זה היה עזר אדיר עבורי (וקוראי) ויש המון יתרונות: סיכוי טוב יותר לקבל “קפיצה לקישורים” בגוגל (ראה להלן), זמן ממוצע מוגדל בעמוד, ירידה בשיעורי היציאה מדף הכניסה וזה הופך אותו קל יותר לקוראים לנווט בתוכן שלך.

קפיצה לקישורים

גוגל אומר

ודא שדפים ארוכים עם נושאים באתר שלך מובנים היטב וחולקים לקטעים לוגיים מובחנים. שנית, וודא שלכל חלק יש עוגן משויך עם שם תיאורי (כלומר, לא רק “סעיף 2.1”), וכי העמוד שלך כולל תוכן עניינים המקושר לעוגנים בודדים..

כיצד ליצור תוכן עניינים עם כותרות משנה מעוגנות
תוכן העניינים HTML נראה כך …

HTML של כל כותרת משנה צריך להיראות כך …

1. פריט ראשון


2. פריט שני


3. פריט שלוש

אתה יכול גם להשתמש ב- קפוץ לתוכן העניינים קישור…

 • 19. SEO: Rich Snippets

  אם אתה כותב ביקורות בבלוג שלך, אתה צריך להשתמש בקטעי טקסט עשירים.

  אלה מוסיפים כוכבי סקירה לקטעי טקסט ומגדילים את שיעורי הקליקים. בדקתי תוספים רבים של קטעי טקסט עשירים לאורך השנים והמועדף עלי (ומה שאני משתמש בו עכשיו) הוא WP Review Pro תוסף מאת MyThemeShop (צפה בהדגמה). זה מהיר, נראה נהדר (הנה דף שאני משתמש בו), מגיע עם 16 עיצובים מוכנים מראש, תומך בביקורות משתמשים, והוא נתמך היטב על ידי המפתחים ב- MyThemeShop. בעבר השתמשתי קטעי WP עשירים אבל המפתח נטש את התוסף ולא עדכן אותו במשך שנתיים, ו- סכמה כוללת אחת חסר אפשרויות התאמה אישית.

  מה עושים Rich Snippets …

  Rich Snippets

  איך נראה התוסף WP Review באתר שלך:

  סימון Rich Snippets

  איך נראה Schema.org בסך הכל (רגיל ומשעמם):

  All-In-One-Schema.org-Rich-Snippets-Plugin-Markup

  20. קידום אתרים: הימנע מהעונשים המשותפים לשותפים עצמאיים

  • הימנע מעמודים קצרים ודקים עם מעט ערך
  • אל תמיד תפרט קודם כל מוצרים מסונפים – Google יודעת!
  • אל תשתמשו בקישורי שותפים עצומים יתר על המידה בפוסטים שלכם, זרקו אותם למקום שהוא נחשב
  • הימנע מדי יותר מדי “פוסטים” שבהם אתה מפרט חבורה של מוצרים מסונפים
  • שקול לכתוב סקירה על המוצר / השירות של השותף שלך ולקשר לפוסט הזה (במקום להשתמש בקישור שותפים) כדי להפחית את כמות הקישורים המסונפים באתר שלך.
  • כתוב הצהרת סניף בתחילת ההודעה שלך ופשוט בקש מאנשים ללחוץ עליה (ראה דוגמה זו), מה שמקטין גם את כמות הקישורים המסונפים שאתה צריך להשתמש בהם

  21. אסוף ביקורות לא מוטות (הוכחה חברתית + המלצות)

  שיעור ההמרות שלי עבר בין 2.5% ל -8% רק על ידי הכללת סקרים בפייסבוק שבהם דורג SiteGround מספר 1, יחד עם כמה צילומי מסך של טוויטר ושיחות פייסבוק. בין אם זה ביקורות של אמזון או סקרים בפייסבוק, אתה צריך לכלול דעות חיצוניות – בגלל זה אני לא אוהב לאסוף ביקורות באתר שלי – הם נראים מוטים. אבל אתה יכול להשתמש WP Review Pro לעשות זאת, לאפשר לאנשים לבדוק את המוצר / השירות באתר שלך ולקבל את הכוכבים הבודקים האלה.

  סקר אירוח וורדפרס 2018

  22. בנה את הקהילה שלך

  הגב לתגובות – בחלק מהמאמרים שלי יש יותר מ -300 הערות. קשה לעקוב לפעמים אבל זה חלק מרכזי בבניית קהילה ולאפשר לקוראים לשאול אותך שאלות ולהשאיר את המשוב שלהם. עליכם להגיב לתגובות יוטיוב במיוחד מכיוון שהם מהווים גורם דירוג ולעודד אפילו יותר אנשים להשאיר יותר תגובות.

  בנה את הידיעון הזה – הקוראים הנאמנים ביותר שלך ירשמו כמנוי. הם גם בעלי הסיכוי הגבוה ביותר לרכוש דברים שאתה ממליץ עליהם. ווידג’ט של סרגל צידי פשוט בבלוג שלך הוא התחלה מצוינת (אם אתה משתמש בערכות נושא של StudioPress או ב- Genesis Framework, אני משתמש בראשית eNews מורחבת).

  היה פתוח, לא מכיר – אני מעכב אפס מידע בבלוג שלי, לא ממליץ על שום דבר שאיני מאמין באמת שיעזור לקוראים שלי, ומנסה כמיטב יכולתי לא להמליץ ​​על אירוח בכל פוסט בודד שאני כותב (רק במקום הגיוני). מידע חשוב קודם כל, מכירות כלולות לאחר.

  תערבו אותם – השארת ביקורות על המוצר / השירות המסונף שלך, שיתוף פוסט, הזנת מנויי דוא”ל לציור … כל מה שתרצה לעשות כדי לעניין אותם.

  23. עקוב אחר שיעורי המרות

  האופן בו אתה תומך במוצר / שירות וההוכחה החברתית העומדת מאחוריו (למשל, סקרי פייסבוק או אולי ביקורות של לקוחות אחרים) הם הסיבה העיקרית לכך שהצלחתי לעבור מ- 2% ל- 8% +. אם אינך רואה את אלה בלוח המחוונים של השותפים שלך, השתמש גרסת המקצוענים של צמא לראות אותם.

  שיעורי המרות באתר-קרקע

  אינך צריך לעקוב אחר קישורים של שותפים עצמאיים כדי לשפר את ההמרות – תמיד תשמע אנשים שאומרים לך לעקוב אחר קישורי שותפים. אבל בשבילי, בדרך כלל אני משתמש באותו תוכן לגבי SiteGround בכל מאמרי אופטימיזציית המהירות שלי … חשוב מאוד שהוא יתמרה היטב. שנה את הגישה שלך לגבי האופן שבו אתה ממליץ על מוצר השותף שלך (זה משכלל את מגרש המכירות שלך).

  24. כתוב הצהרת סניפים

  הנה שלי שאני כולל בכל פוסט בו אני ממליץ על SiteGround:

  הצהרת סניפים – אם תירשם לאתר SiteGround עם שלי קישור סניף אני אתרום נתח טוב ללא כל חשבון עבורך. כל שנה אני תרמו 3,000 דולר לקמפיינים של GoFundMe (2018 אמורה הייתה להאכיל את הרעבים בדנבר, 2017 הייתה לצלב האדום בהוריקן הארווי). התמיכה שלך עוזרת ואני מעריך אותה באמת. אני מנסה להפוך את הביקורות שלי ללא משענות ומגובות ראיות בצורה של סקרי פייסבוק, ציוצים, ו שיחות אמיתיות. אם אינך רוצה להשתמש בזה, הנה קישור שאינו שותף ל- SiteGround. כך או כך אני באמת מאמין שהם מארחים וורדפרס מהממים והאתר שלך יפעל מהר יותר / חלק יותר … עשה את המחקר שלך בקבוצות פייסבוק + טוויטר ותמצא את רוב האנשים אומר את אותו הדבר.

  25. הימנע מגוגל אדסנס

  קל להקיא גוגל אדסנס בבלוג שלך – אבל בהצלחה להרוויח מזה הכנסה מכובדת. זה לא מותאם אישית ואילו קישורים לסניפים מעורבים אנשים שלוקחים את ההמלצה שלך על דברים מאוד ספציפיים. זה גם הופך את האתר שלך לאטי יותר מאשר צב. לא טוב למונטיזציה.

  26. טעויות שעשיתי

  ב שלי גרף גוגל אנליטיקס תראה ירידה פתאומית בתנועה ואחריה קו ארוך מדי בשנים 2015 ו- 2016. אלה היו שנים גסות עבורי ואני מקווה שאוכל להציל אותך מכמה טעויות לא טובות שעשיתי, שהביאו לשנים של קשיים כלכליים. להלן מספר טיפים פשוטים …

  גוגל אנליטיקס-אורגני-תנועה

  • אל תשכור בונה קישורים רישומי כדי לשפר את דירוג SEO
  • קישורים מגיעים באופן אורגני עם תוכן נהדר – התמקדו בזה!
  • ללמוד על מילות מפתח עם זנב ארוך ולמד במחקר מילות מפתח
  • אל תחפוץ על נושא וורדפרס בחינם, אירוח זול וכו ‘(אני משתמש ב- סטודיופרס + SiteGround + רקטת WP משולבת) מה שמקל על ניהול האתר שלי הרבה יותר

  אל תקבעו יעד לכתוב 3 פוסטים בבלוג ביום… קבעו יעד לכתוב פוסט בלוג א שבוע ולהפוך את הפוסט לסופר מועיל, ארוך ומלא במידע כל כך חשוב שתגיד “כן, אנשים יקשרו לזה.” 90% מהכנסות התעבורה / סניפים שלי מגיעים מ 20 הדרכות בלבד, שרבות מהן בנות 5+. אבל אני כל הזמן מעדכן אותם כדי לשפר את התוכן.

  עשה זאת ועליך לראות “קוצים קטנים” עקביים ב- Google Analytics.

  ברגע שאתה יציב כלכלית, אני מקווה שתתחיל להתמסר. זה מרגיש טוב ואנשים אוהבים את הרעיון לתמוך בעניין טוב (סביר יותר שהם ילחצו על קישור השותף שלכם בהצהרתכם). פירוש הדבר הוא שאינך צריך להשתמש בכמה שיותר קישורים בתוכן שלך ולהסתכן בקנס. בשנה שעברה תרמתי 3,000 דולר לצלב האדום בהוריקן הארווי.

  הארווי-תרומה

  28. שתף את סיפור ההצלחה שלך

  זה עכשיו הפוסט מספר שביקר בבלוג שלי! היי, ידעתי שאני יכול להתעלות על כל הזיופים.

  דפים מובילים מובילים

  שורה תחתונה: כשאתה מתלהב ממשהו שאתה עושה ומנסה לעזור לאנשים, באמת קל ליצור תוכן מדהים לגבי משהו שאתה מתלהב ממנו.

  29. דוחות ההכנסה השותפים שלי

  אני משתף את המספרים שלי מכיוון שאני יודע שיש שם טונות של תביעות BS או הונאות.

  פעילות PayPal (הנה שלי דוח פעילות מלא לשנת 2018) …

  PayPal- פעילות

  הפעילות האחרונה שלי עם SiteGround:

  SiteGround-PayPal-Money

  האירוח של SiteGround (החודש הכי טוב שלי) …

  SiteGround-Affiliate-Sales

  הנה כמה מיילים …

  מכירות-שותפים-מכירות בינואר-אתר

  קיבלתי סניף לחודש ביולי, 2017 🙂

  אתר-סביב-שותף-של-החודש

  דוח המרות של SiteGround …

  SiteGround-Affiliate-המרות

  MaxCDN (נקנה על ידי StackPath שעיכב את השקת תוכנית השותפים), אבל כשהם עשו זאת התחלתי להרוויח עוד יותר. הם חלק מ השפעה, שוק סניפים.

  השפעה-רדיוס-שותפים-מכירות

  ShareASale (מכירת ערכות נושא של וורדפרס ותוסף המטמון של WP Rocket עבור וורדפרס) …

  ShareASale- תשלומי שותפים עצמאיים

  ערכות נושא אלגנטיות …

  נושאים אלגנטיים-תשלומי שותפים

  Freelancer.com (מפנה אנשים למפתח שלי שעושה פרויקטים במהירות אתרים) …

  פרילנסר-שותפים-הכנסות

  יש לי כמה חברות כלולות אחרות אבל אלה העיקריות.

  30. שאלות נפוצות

  & # x1f4b0; כמה כסף אוכל להרוויח בשיווק שותפים?

  אתה יכול להרוויח כמה כסף שאתה רוצה באמצעות שיווק שותפים.

  מרבית הסניפים מרוויחים כמה מאות דולר לחודש, וסניפי-על אחרים מרוויחים 10,000 $ לחודש. אתה תגיע לשם מהר יותר אם אתה הופך אותו למשרה מלאה שלך.

  & # x1f4b0; כמה זמן לוקח הכנסה עקבית?

  זה יכול לקחת בין 6 חודשים למספר שנים להכנסות קבועות, תלוי ביכולת שלך לנהל תנועה איכותית ולקדם את מוצרי השותפים שלך. ככל שתשיג יותר תנועה ותגדיל את ההמרות, המכירות יגדלו ויהפכו אמינות יותר. לא תהפוך למיליונר בן לילה.

  & # x1f4b0; כיצד משלמים חברות כלולות?

  מרבית החברות הכלולות משולמות באמצעות PayPal או ישירות לחשבון הבנק שלהם. תוכניות שותפים טיפוסיות משלמות תשלומים מדי חודש או ברגע שמגיעים לסכום מסוים בעמלות.

  & # x1f4b0; מהן תוכניות השותפים הרווחיים ביותר?

  תוכניות השותפים הרווחיות ביותר קשורות בדרך כלל לאירוח אתרים. חברות אלה מציעות אחת העמלות הגבוהות ביותר, אך המרחב תחרותי מאוד.

  & # x1f4b0; הוא הכנסה פסיבית שיווק סניפים?

  הכנסות משיווק שותפים אינן הכנסה פסיבית של 100%. אתה עדיין צריך ליצור תוכן, לשמור על תוכן קיים עדכני ולפקח עין על התעבורה והמרות באתר שלך. אבל, אתה אמור להיות מסוגל להתרחק לחופשה של שבועיים ולשמור על הכנסותיך.

  אם השותף שלך מבצע שינויים במוצריהם, תצטרך לשקף גם את השינויים באתר האינטרנט שלך.

  & # x1f4b0; כיצד אוכל ליצור קישור לסניפים?

  ליצירת קישור סניפים, הירשם באמצעות תוכנית שותפים. התחבר ללוח המחוונים של השותפים שלך, ואז צור קישור לסניפים לדף נחיתה ספציפי באתר שלהם.

  מחשבה אחרונה: זו השקעה לטווח ארוך

  זו המכונית הראשונה שאי פעם רכשתי לעצמי בגיל 29 (הייתי שבור עד אז וחכרתי מהורי). אבל הזמן להקדיש לשיווק שותפים וליצור הדרכות נהדרות וסרטוני יוטיוב היה שווה את זה … אני עובד לעצמי, אין כמעט הגבלה על כמה אני יכול להרוויח, לוח הזמנים שלי גמיש, ואני אוסף מספיק הכנסה פאסיבית כדי לחיות את החיים. אני רוצה.

  קח את הקפיצה והקדיש לזה יותר זמן 🙂

  מרצדס שלי

  זה לא למבוק, אבל קניתי מרצדס c300 עם הכנסות שלי.

  אני והחתולים

  אני והחתולים (ולנסיו משמאל, סוניק מימין).

  רכיבה-פיל

  שיווק שותפים נותן לי את הזמן / כסף לטייל בעולם.

  אם יש לך שאלות או שאתה זקוק לעזרה בהתחלה, אני יותר משמח לעזור בכל מה שאני יכול. פשוט השאירו תגובה למטה ואני מבטיח להגיב ברגע שאוכל! בהצלחה בנסיעתך בשיווק שותפים. מקווה שזה היה מועיל במיוחד 🙂

  טום

 • >

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Понравилась статья?
   Комментарии (0)
   Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

   Комментарии закрыты.

   Adblock
   detector