چگونه می توان با بازاریابی وابسته درآمد کسب کرد (راهنمای 2020): من سال گذشته 150،000 دلار درآمد کردم و می خواهم به دیگران نشان دهم چگونه این کار را کردم

03.06.2020
सहबद्ध विपणन 'چگونه می توان با بازاریابی وابسته درآمد کسب کرد (راهنمای 2020): من سال گذشته 150،000 دلار درآمد کردم و می خواهم به دیگران نشان دهم چگونه این کار را کردم
0 49 мин.

هیچ وقت فکر نمی کردم این اتفاق برای من بیفتد.


در 2 سال از ساخت 20 دلار به 80 دلار ، سپس 150 دلار در سال 2018 رفتم (به من مراجعه کنید گزارش درآمد).

من این کار را با انداختن کلیه مشتریان SEO خود انجام دادم و سعی کردم با بازاریابی وابسته درآمد کسب کنم (من در زمینه سئو و سرعت وب سایت آموزش می نویسم). 90٪ از درآمد شرکت های وابسته من از مراجعه به افراد به دست می آید SiteGround, یک شرکت میزبانی که به من اعطا کرد وابسته ماه در ژوئیه 2017.

بنابراین چه کار کنم?

من اساساً آموزشهایی را در مورد نحوه بارگذاری سریع وب سایت در هنگام گفتن “می نویسم”میزبانی عامل # 1 سرعت وب سایت است و SiteGround در 34 نظرسنجی در فیس بوک به میزبان شماره یک رسید. آنها همچنین استفاده شده توسط Yoast, توصیه شده توسط WordPress, و آنها شما را به صورت رایگان مهاجرت می کنند. بسیاری از مردم قبلاً به SiteGround مهاجرت کرد و ارسال کرد بار بار سریعتر بر توییتر.”

این باعث افزایش فروش من شد.

نه ، این اتفاق یک شبه رخ نداد. بله ، من دو سال در حین ایجاد محتوا شکسته شدم. اما این به معنای واقعی کلمه زندگی من را تغییر داد … من از خانه پدر و مادرم (آه) منتقل شدم و به استودیویی زیبا در مرکز شهر دنور رفتم ، اولین ماشینم را خریداری کردم (یک مرسدس c300) ، 2 کیتی اتخاذ کردم و اعتبارم 45 امتیاز را بالا برد. من همچنین به مبارزات GoFundMe 6000 دلار اهدا کردم. من یک شخص فروتن ، اما در بازاریابی وابسته هستم ، اعداد صحبت کردن را انجام می دهند. بنابراین ، من می خواهم به شما نشان دهم که چگونه این کار را کردم. لذت بردن 🙂

SiteGround-Affiliate-Sales

SiteGround-PayPal-Money

من را ببینید فعالیت کامل پی پال, یا گزارش درآمد برای همه همکاران من.من و ناتالی

سرانجام وقت / پول دارم که با دوست دخترم سفر کنم (می دانم که او زرق و برق دار است)

Contents

شروع شدن

چگونه بازاریابی وابسته کار می کند?
شما با شرکتی در حال فروش محصولات / خدمات مورد نظر خود به مخاطبان خود هستید. اگر آنها با استفاده از پیوند وابسته شما چیزی بخرند ، از فروش کمیسیون دریافت می کنید. انواع دیگری از برنامه های وابسته وجود دارد ، اما این رایج ترین است – و همچنین کاری است که من انجام می دهم.

درباره وبلاگ من

 • من در مورد بهینه سازی سرعت وب سایت + SEO + می نویسم
 • هاستینگ عامل شماره 1 بهینه سازی سرعت وب سایت است
 • من با مراجعه به مردم درآمد کسب می کنم میزبانی سایت SiteGround
 • من زمان زیادی را صرف جمع آوری شواهدی در رسانه های اجتماعی کرده ام که در 34 نظرسنجی مختلف در فیس بوک ، شماره 1 را کسب کرده اند, مکالمات فیس بوک که این را پشتیبانی می کند ، و چگونه مهاجرت به آنها می تواند زمان بارگذاری صفحه را بهبود بخشد. من همچنین در GTmetrix نمره 100٪ دارم + پینگدوم
 • من روزانه حدود 2،500 بازدید کننده دارم ، 90٪ از گوگل است … اضافه کردن لینک های وابسته به وبلاگ شما (یا فیلم ها) بخش ساده ای است – گرفتن ترافیک مداوم برای آنها (سئو) بخش سخت است.
 • برای دیدن نتایج ، ماهها وبلاگ نویسی به طور تمام وقت انجام شد و نتایج را مشاهده کردم ، اما اکنون ، می توانم (و دارم) برای چند ماه کار خود را متوقف کردم و هنوز هم درآمد وابسته خود را جمع می کنم

درباره من (چرا این را می نویسم؟)
من از پس زمینه ناموفق طراحی وب / سئو ناشی می شوم. من به دلیل اینکه می دانستم که برای SEO مفید است ، بلاگ نویسی کردم ، اما مقالاتم اینگونه نبودند کسب درآمد. من یک جهش از ایمان گرفتم و مشتری هایم را رها کردم تا از بازاریابی وبلاگ نویسی / شرکت های اینترنتی پی ببرم. من در بهینه سازی سرعت وب سایت خوب بودم و می دانستم که میزبانی عامل # 1 است. بعد از انجام تحقیقات ، دیدم که SiteGround در اکثر نظرسنجی های فیس بوک شماره یک بود و از کمیسیون های وابسته سخاوتمندانه شهرت بسیار خوبی داشت. بنابراین من آموزش در مورد سرعت وب سایت نوشتم … نحوه پیکربندی افزونه های حافظه نهان وردپرس ، بررسی میزبانی وب و سایر موضوعات مرتبط با سرعت. معمولاً نزدیک به انتهای یک پست ، می گویم “… و به همین دلیل است که باید به SiteGround تغییر دهید” و مدارکی درمورد اینکه چرا آنها بهترین هستند … نظرسنجی ، توییت ، بهبود زمان بارگذاری و غیره. این اتفاقات پسندیده است. در حال حاضر من 0 مشتری دارم و آزادی زندگی کردن همانطور که می خواهم دارم. من این آموزش را نوشتم زیرا من واقعاً هیجان زده هستم که به افراد کمک کنم همین کار را انجام دهند – بدون BS.

بزرگترین عوامل

 • انتخاب طاقچه و شرکت های وابسته (بازدید کنندگان) مناسب برای مراجعه به خوانندگان
 • یافتن مباحث (کلمات کلیدی) که افراد علاقه مند به یک محصول / خدمات باشند. لازم نیست فقط نظرات را بنویسید !!! اگر یک فیلم YouTube را با عنوان “نحوه اتصال تلویزیون به لپ تاپ” ایجاد می کنید ، یک لینک وابسته را به یک کابل HDMI رها کنید. این فقط یک نمونه است.
 • SEO: دریافت ترافیک مداوم با نوشتن محتوای AWESOME در مورد کلمات کلیدی شما (جمله ای در طول SEO وجود دارد “طول قدرت است” و این برای من بسیار زیاد است). شاید شما در حال فیلمبرداری یا eCourse هستید ، اما پست های وبلاگ را یافتم که به روزرسانی آسانتر است و این به معنای نگهداری کمتری است. بزرگترین عامل FAR ، زمانی بود که من با تدریس آموزش های خود را صرف کردم … که سرانجام منجر به ناگهانی شد 3 برابر افزایش در ترافیک سئو
 • اضافه کردن یک فهرست HTML از مطالب به هر مقاله (تشویق مطالب طولانی تر ، سازماندهی و حتی فرصتی برای دستیابی به آنهاست پرش به لینک ها در استفاده از Google نام لنگرها).
 • جمع آوری نظرسنجی های فیس بوک ، توئیت ها ، اثبات دیگر در مورد اینکه چرا آنها باید وابسته من را انتخاب کنند
 • صبر ماهها طول کشید تا حتی ماهانه که حقوق نگرفتم ، مطالب را بنویسم

1. طاقچه خود را پیدا کنید

سفر شغلی من به این ترتیب پیش رفت: بازاریابی آنلاین > طراحی وب سایت > طراحی وب وردپرس > سئو وردپرس > بهینه سازی سرعت وردپرس. اکنون وارد بازار بازاریابی می شوم.

در حالی که من انجام می دادم بهینه سازی سرعت وردپرس من متوجه شدم تعداد زیادی از مردم به آن احتیاج دارند ، اما تعداد بسیار کمی از افراد آن را تهیه کردند (وقتی در Google تحقیق کردم کمبود خدمات و آموزش وجود نداشت). من همچنین می دانستم که میزبانی عامل # 1 عامل سرعت وب سایت است و این شرکت ها تا 200 دلار / فروش پرداخت می کنند. میزبانی یک فضای رقابتی است اما کمیسیون ها و عدم عرضه مرا به خود جلب می کند.

من وبلاگ SEO خود را گسترش دادم و ضمن توصیه کردن ، نوشتن در مورد میزبانی ، افزونه های حافظه نهان ، و سایر موضوعات مرتبط را شروع کردم SiteGround در هر آموزش من مانند 34 نظرسنجی در فیس بوک ، جایی که آنها به رتبه شماره 1 داده شدند ، اثبات اجتماعی را اضافه کردم. هر آموزش فوق العاده دقیق بود و تعداد زیادی از افراد آنها را مفید می دانند – بسیاری از افراد از 100٪ بازدید کننده / روز از زمان مطالب عالی = رتبه های بالاتر.

هنگامی که طاقچه خود را پیدا کردم (بهینه سازی سرعت وردپرس) ، یک شرکت میزبانی جامد با یک برنامه وابسته کمسیون عالی (SiteGround) و ایجاد آموزش هایی در مورد موضوعاتی که افراد در طاقچه من مفید هستند (و ممکن است بخواهند میزبان خود را تغییر دهند) ، این همان چیزی بود که من کردم به $ 130k.

راهنمای بهینه سازی سرعت وردپرس

هنگامی که شما یک طاقچه با تقاضای زیاد پیدا کردید ، کمی تأمین کنید (تحقیقات Google خود را انجام دهید) و یک معتبر شرکت های وابسته به کمیسیون های خوب ارائه می دهند … و شما باید صبر کنید که ضمن ایجاد دارایی خود منتظر نتایج مالی باشید (من در مورد محتوا صحبت می کنم).

2. برای برنامه های وابسته ثبت نام کنید

خرده فروشان آنلاین محبوب

میزبانی وردپرس

 • SiteGround – 50 دلار – 100 دلار + / فروش (برنامه ردیف).
 • موتور WP – 200 دلار / فروش + جوایز + 50 دلار برنامه دو لایه.
 • کینستا – 50 دلار – 500 دلار / فروش + 10٪ مکرر.
 • ابرهای ابری – 50 دلار – 125 دلار / فروش (مرتب) یا تکرار درآمد با کمیسیون اولیه پایین تر – آنها همچنین در بسیاری از نظرسنجی های فیس بوک شماره 1 بودند ، موارد زیر بسیار قوی دارند و من به زودی آنها را برای میزبانی ابر مدیریت شده توصیه می کنم.

مضامین وردپرس

بازاریابی ایمیلی

 • AWeber – 30٪ تکرار (با 19 دلار – 149 دلار + در هر فروش).
 • تماس مداوم – 105 دلار در هر فروش و 5 دلار در هر سرب (ثبت نام برای آزمایش رایگان).

سایر شرکت های وابسته

 • SEMrush – 40٪ عود (40 دلار – 160 دلار در ماه).
 • StackPath CDN – معمولاً 10 دلار – 20 دلار کمیسیون در هر فروش.
 • MyThemeShop – 55٪ (48 دلار کمیسیون – بسته به برنامه 244 $).
 • ThemeForest – 30٪ از اولین خرید هر شخص جدید.
 • موشک WP – 20٪ (10 دلار – 50 دلار / فروش).
 • فریلنسر – هزینه پروژه 100 روز اول (معمولاً 10٪ پروژه).
 • اودمی – 20٪ در هر دوره.
 • به وردپرس مراجعه کنید – 20٪ برای wordpress.com ، JetPack و WooCommerce.
 • OptiMonster – 20٪.
 • LongTail Pro – 30٪ (و 30٪ عود) با 219 دلار در سال – 377 دلار در سال.
 • عنصر – 50٪ 49 دلار – 199 دلار بسته به برنامه.
 • سلام – 25 دلار (حداکثر) در فروش اول.

کدهای کوپن

 • میزبانی A2 + میزبان – این شرکت های وابسته به شما امکان می دهند کدهای کوپن سفارشی ایجاد کنید که یک است اگر فیلم های YouTube را انجام می دهید پاداش عظیمی دارد. فیلم مایل تایلر در نحوه ساختن یک سایت وردپرس دارای 4.5M + views است و او با استفاده از کد کوپن خود افراد را به HostGator ارجاع می دهد. این بدان معناست که در صورت استفاده از کد ، وی برای فروش اعتبار می یابد (حتی اگر لینک پیوند وی را کلیک نکنند). اگر فیلم های YouTube را انجام می دهید ، کدهای کوپن می توانند منجر به فروش بسیار بیشتری از رها کردن پیوندها در توضیحات ویدیو شوند و امیدوارند افراد روی آن کلیک کنند. او ثروتمند شده است.

3. انواع مختلف برنامه ها را بیاموزید

یک ردیف – هنگام فروش از پیوند وابسته شما ، کمیسیون دریافت کنید.

دو لایه – هنگامی که سایر شرکت های وابسته را ارجاع می دهید کمیسیون دریافت کنید و آنها شروع به فروش می کنند (فکر کنید بازاریابی چند سطحی). مثالی است برنامه WP Engine جایی که به خوانندگانم در مورد میزبانی وردپرس خود می گویم ، آنها شروع به فروش می کنند و من از هر فروشی که تولید می کنند 50 دلار درآمد کسب می کنم.

بالا رفتن از ردیف ها – با افزایش فروش ، کمیسیون افزایش یافته است.

SiteGround-Affiliate-Program-Tiers

کمیسیون های مکرر – معمولاً با خدمات اشتراکی اتفاق می افتد … تا زمانی که افراد ثبت نام کنند ، مرتباً کمیسیون دریافت می کنید. AWeber و SEMrush این کار را می کنند.

کمیسیون های سایت – مهم نیست آنچه مردم در وب سایت شرکت های وابسته خریداری می کنند ، کمیسیون دریافت کنید. برنامه وابسته آمازون آیا این.

به ازای هر سرب پرداخت کنید – کمیسیون را بر اساس تعداد پیشروها (به عنوان مثال پر کردن فرم تماس) که برای یک تجارت ارسال می کنید ، تهیه کنید. مطمئن باشید برای پیگیری این موضوع ، از تجزیه و تحلیل های خود را تنظیم کرده و با شرکت وابسته خود توافق نامه ای کاملاً کتبی برقرار کنید. شما نمی خواهید تن وقت خود را صرف کنید و مانند من بسوزانید.

بیسکویت ها – مقدار زمان بعد از کلیک افراد بر روی پیوند وابسته شما ، در صورت ایجاد فروش ، کمیسیون دریافت خواهید کرد. معمولاً 30-90 روز است اما نباید در هنگام انتخاب شرکت های وابسته یک معامله گر باشد.

برنامه های وابسته فردی – این جایی است که از طریق وب سایت آنها ثبت نام می کنید.

برنامه فردی - وابسته

بازارهای وابستهShareASale و ClickBank هزاران تاجر را انتخاب کنید. خوب است که به 1 مکان وارد شوید و عملکرد چندین شرکت وابسته را بدون مراجعه به هر درگاه شخصی در هر وب سایت بررسی کنید. بسیاری از برنامه ها بخشی از یک بازار نیستند. من طرفدار بزرگی از ShareASale هستم – شرکت ها و صنایع زیادی وجود دارند که می توانید انتخاب کنید.

اشتراک سهام

برنامه وابسته آمازون
برنامه وابسته آمازون محبوب ترین آنها از همه است. من خودم (اما هنوز) شرکت نمی کنم ، اما اکثر بازاریابان وابسته ای که می شناسم از آمازون استفاده می کنند زیرا … این آمازون است. شما می توانید محصولاتی را که استفاده کرده اید مرور کنید یا آموزش های نوشتن (مثلاً نحوه اتصال کامپیوتر به تلویزیون) را بازبینی کرده و یک لینک وابسته را به یک کابل HDMI رها کنید … فقط دو نمونه. ممکن است بخواهید با تولیدکنندگان روابط برقرار کنید تا بتوانید قبل از عرضه محصولات ، محصولاتی بدست آورید – به شما فرصت می دهیم قبل از شروع محصول ، یک بررسی را ایجاد کنید و فروش را در زمان اوج خرید ضبط کنید.

 • تا 10٪ کمیسیون
 • کمیسیون٪ براساس دسته بندی ها
 • کمیسیون های Sitewide (اگر آنها با استفاده از لینک شما چیزی بخرند ، شما یک کمیسیون دریافت می کنید)
 • تبدیل فوق العاده بالا
 • یک لینک وابسته سفارشی برای هر محصول ایجاد کنید

کمیسیون های وابسته به آمازون

آمازون-خودکار-کلمات کلیدی

می توانید پیوندهای وابسته ای را برای هر محصول آمازون ایجاد کنید ، سپس آن را در توضیحات ویدیو رها کنید:

آمازون-وابسته-پیوندها

برنامه های وابسته وردپرس
اگر شما در صنعت وردپرس مانند من هستید (خواه طراحی ، توسعه و یا سئو) من لیست برنامه های وابسته وردپرس را کاملاً جمع کرده ام. من کسانی را که به نظرم ناموفق بوده یا هزینه بسیار کمی برای سودآوری من استثناء نکرده ام ThemeForest, بازار خلاق, و فروشگاه های با کیفیت پایین مانند Temple Monster. هاستینگ خوب پرداخت می کند و من یک برنامه آموزشی برای برنامه های وابسته SiteGround و مضامین StudioPress نوشتم که 2 شرکت وابسته با پرداخت من هستند. این آموزش ها دارای تعداد تصاویر / اثبات اجتماعی مخصوصاً برای SiteGround هستند.

 • SiteGround – عضو اصلی میزبان من با شهرت کاملی در رسانه های اجتماعی (که من از آنها استفاده می کنم). آنها مبلغ 50 تا 100 دلار + / مبلغ فروش و فروش را براساس عملکرد شما و اینکه آیا برنامه های میزبانی گران تری می فروشید ، اعطا می کنند.
 • موتور WP – 200 دلار / فروش با یک برنامه وابسته دو طبقه (50 دلار برای هر فروش دو لایه)
 • استودیوپرس – به دلیل با کیفیت ترین مضامین وردپرس ساخته شده در آن شناخته شده است روایت آفرینش در انجیل
 • مضامین زیبا – تم های با کیفیت بالا با برنامه وابسته سخاوتمندانه (50٪ فروش)
 • StackPathCDN با 31 مرکز داده اضافی (Cloudflare دارای 200+ مرکز داده است ، اما بیشتر مراکز داده = تحویل سریعتر محتوا). با مراجعه به افراد به StackPath در آموزش های افزونه cache ، تقریباً ماهانه 1000 دلار در ماه دریافت می کنم. StackPath اخیراً MaxCDN را خریداری کرده است و میزان پذیرش وابسته آنها بسیار پایین تر است (بستگی به حجم بالقوه شما دارد) اما بیشتر افزونه های حافظه نهان به عنوان CDN توصیه شده به StackPath تبدیل شده اند.
 • فریلنسر – افراد را به توسعه دهندگان ، طراحان و سایر مراکز کار آزاد که با آنها کار کرده اید مراجعه کنید و 100٪ کمیسیون پروژه Freelancer را برای 90 روز اول بسازید. بسیاری از افراد درخواست خدمات بهینه سازی سرعت وردپرس را می دهند … بنابراین من آنها را با یک لینک وابسته به فری لنسر به توسعه دهندگانم ارجاع می دهم و مبلغ 125 دلار در ماه درآمد غیرفعال می کنم. شما نمی توانید از لینک های وابسته برای پیوند به پروفایل های فریلنسر خاص استفاده کنید ، بنابراین من افراد را از طریق پیوند وابسته به صفحه اصلی هدایت می کنم و نام کاربری برنامه نویس من را به افراد می دهم.

4. اجرای شماره ها

کمیسیون های بالا ، تبدیل های زیاد ، نرخ معکوس پایین
البته شما می خواهید وابسته به کمیسیون های بالا باشید ، اما آنها همچنین باید با تبدیل بالا و نرخ معکوس پایین ، شهرت کاملی داشته باشند (در صورت لغو افراد پس از ثبت نام ، 0 دلار دریافت می کنید). اگر آنها بخشی از یک بازار وابسته مانند هستند ShareASale یا ClickBank می توانید تعدادی شماره را در آنجا مشاهده کنید. شرکت ها دوست دارند Amazon / SiteGround شرط بندی های بی خطر باشند ، در غیر این صورت تحقیقات خود را انجام دهند (یا پیوندهای وابسته خود را ردیابی کنید تا بتوانید عملکرد آنها را کنترل کنید). از پیشنهاد شرکت های بزرگ برای ایجاد کمیسیون های عظیم خودداری کنید ، زیرا این احتمالاً بدان معنی است که آنها در تلاش هستند تا مشتریان خود را به طور طبیعی بدست آورند و حفظ کنند. این به اعداد شما صدمه می زند (به طور خاص نرخ تبدیل / وارونگی شما).

چرا من WP Engine را با قیمت 200 دلار تبلیغ نکردم
من می توانستم WP Engine (شرکت میزبان) را با قیمت 200 دلار ارتقاء دهم / بدون برنامه ای برای صعود – به نظر می رسد درست خوب است؟ اما وقتی من ShareASale را چک کردم ، دیدم که نرخ واژگونی آنها 24٪ بود! فقط برای اینکه ایده ای به شما ارائه دهیم بازگرداندن SiteGround کمتر از 10٪ است. WP Engine با 29 دلار در ماه شروع می شود در حالی که SiteGround 3،95 دلار در ماه است ، به علاوه SiteGround اعتبار بهتری دارد. مجبور شدم از یک برنامه ردیف به کمیسیون های بالاتر با SiteGround صعود کنم ، اما مدت طولانی آن را پرداخت کرد.

5. ایجاد یک وبلاگ

وردپرس – آنچه من توصیه می کنم وب سایت / وبلاگ خود را ایجاد کنید.

این بخش بعدی به طور خلاصه “فروش فروش” من برای SiteGround را خلاصه می کند. من از این استفاده می کنم دقیق بخش در هر آموزش در وبلاگ من مربوط به بهینه سازی سرعت وب سایت. ایجاد زمینه فروش شما و توضیح اینکه چرا مردم باید از شرکت های وابسته شما استفاده کنند (به عنوان مثال اثبات اجتماعی) از اهمیت بالایی برخوردار است!

میزبانیSiteGround است استفاده شده توسط Yoast, خودم ، و توصیه شده توسط WordPress. آنها تقریباً در هر شماره # 1 قرار دارند نظرسنجی در فیس بوک و به اکثر مردم اصلی بدهید پیشرفت زمان بار به خصوص اگر آنها از هاست متوسط ​​استفاده می کردند: GoDaddy، Bluehost، HostGator، InMotion، Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-We-فقط-به-سایت-سایت تغییر کرده است

من از آنها استفاده می کنم برنامه GoGeek نیمه اختصاصی که با 4 برابر بیشتر منابع سرور از میزبانی مشترک. از طریق صفحات من کلیک کنید تا ببینید که چقدر سریع بارگیری می شوند ، گزارش GTmetrix من را بررسی کنید یا افرادی را مشاهده کنید مهاجرت کرد و ارسال کرد بارهای جدید. آنها نیز چنین می کنند مهاجرت رایگان.

چگونه بررسی کنیم که میزبانی شما کند است یا خیر
سایت خود را از طریق اجرا کنید Google PageSpeed ​​Insights برای دیدن اگر زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید در گزارش شماست گوگل توصیه می کند باید باشد <200ms. Anything above 1 second is not good. You can also check your TTFB (زمان برای اولین بایت) در برگه Timings GTmetrix یا bytecheck.com.

زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید

در اینجا نظرسنجی ها آمده است:

2019 نظرسنجی میزبان

2017-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

توصیه های میزبان عناصر

جولای 2019 توصیه میزبانی

WordPress-Host-Poll-August-2018

Shared-Hosting-Poll-2017

2019-نظرسنجی میزبانی

شرکت-به-میزبانی-شرکت

WordPress-Hosting-Poll-2017

مدیریت-میزبانی-نظرسنجی

WooCommerce-Hosting-FB-نظرسنجی

2016-وب-میزبانی-نظرسنجی

بهترین-وردپرس-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-2019-نظرسنجی

نظرسنجی میزبان دوستانه WP

2016-وردپرس-هاستینگ-FB-Poll

میزبانی مورد علاقه برای Elementor

2018 توصیه های میزبانی

نظرسنجی میزبان وردپرس سپتامبر 2018.png

Managed-WordPress-Hosting-Poll-2017

2019-میزبان-نظرسنجی-1

میزبانی-نظرسنجی-برای-سرعت

وردپرس-هاستینگ-نظرسنجی-1 ژوئن

SiteGround-توصیه

2014-مدیریت-وردپرس-هاستینگ-FB-نظرسنجی

بهترین-وب-هاستینگ-ارائه دهنده-نظرسنجی

میزبانی-نظرسنجی-فوریه-2019

میزبانی-توصیه ها-نظرسنجی

Bluehost vs SiteGround

نظرسنجی میزبان وب وردپرس

SiteGround توسط توصیه می شود وردپرس:

SiteGround-توصیه شده-وردپرس-هاست

چند مشتری خوشحال (این اثبات اجتماعی من است):

Godaddy To SiteGround Migration

EIG-to-SiteGround

SiteGround-Migration

SiteGround دارد 3 برنامه:

SiteGround-Hosting

برنامه های بالاتر شامل موارد بیشتری است منابع سرور (عامل شماره 1 در راهنمای بهینه سازی وردپرس). در اینجا نمودار مقایسه کامل, اما GrowBig حدود 2 برابر منابع سرور بیشتر از StartUp به شما می دهد ، و GoGeek است میزبانی نیمه اختصاصی که حتی بیشتر به شما می دهد GrowBig با یک مهاجرت رایگان ، مرحله بندی ، ذخیره سازی پیشرفته و امکان میزبانی وب سایت های متعدد همراه است. GoGeek از اولویت پشتیبانی برخوردار است. میزبانی ابر آنها تقریباً 80 دلار در ماه است.

شما می توانید این را در مورد آنها مشاهده کنید صفحه ویژگی ها:

SiteGround-Server-منابع-مقایسه

من از SiteGround استفاده می کنم زیرا:

 1. GTmetrix من + پینگدوم گزارش ها برای خودشان صحبت می کنند
 2. صفحات من فوراً بارگیری می شوند (در صورت تمایل از طریق آنها کلیک کنید)
 3. سریع فناوری سرعت (PHP 7.3 ، NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. توصیه شده توسط جوان, وردپرس, ایویکا از جانب سرعت وردپرس
 5. رایگان بگذارید SSL را رمزگذاری کنیم, آسان برای استفاده cPanel, و ویژگی های برای تجارت الکترونیک
 6. پشتیبانی وردپرس است بی نظیر حتی بدون پشتیبانی اولویت GoGeek
 7. GrowBig دارای مرحله بندی ، ذخیره بیشتر و منابع سرور بیشتری است (به پایین بروید تا “ما منابع مورد نیاز خود را اختصاص دهیم”) و روی صفحه سرور زبانه)
 8. GoGeek منابع حتی بیشتر سرور ، ذخیره سازی ، پشتیبانی از اولویت دارد
 9. مهاجرت رایگان, پلاگین مهاجر, و با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 10. ستایش فراوان Reddit, مکالمات فیس بوک, توییتر, TrustPilot
 11. تن ستایش در فیس بوک: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6, شماره 7شماره 8, شماره 9, شماره 10شماره 11
 12. بسیاری از افراد قبلاً نتایج خود را در توییتر مهاجرت کرده و ارسال کرده اند: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6شماره 7, شماره 8, شماره 9, شماره 10, شماره 11, شماره 12, شماره 13, شماره 14, شماره 15, شماره 16, شماره 17, شماره 18, شماره 19, شماره 20, شماره 21, شماره 22, شماره 23, شماره 24, شماره 25, شماره 26, شماره 27, شماره 28, شماره 29, شماره 30, شماره 31, شماره 32, شماره 33, شماره 34, شماره 35, شماره 36, شماره 37

سلب مسئولیت وابسته – اگر با سایت من در SiteGround ثبت نام کرده اید پیوند وابسته من یک تکه خوب و بدون هیچ هزینه ای به شما اهدا می کنم. هر سال من 3K دلار به کمپین های GoFundMe اهدا کنید (سال 2018 برای گرسنگی در دنور بود ، 2017 به طوفان هاروی به صلیب سرخ رسید). حمایت شما کمک می کند و من واقعاً از آن قدردانی می کنم. من سعی می کنم نظرات خود را بی طرفانه و مورد حمایت قرار دهم شواهد و مدارک در قالب نظرسنجی در فیس بوک, توییتها, و مکالمات واقعی. اگر نمی خواهید از آن استفاده کنید ، اینجا است پیوند غیر وابسته به SiteGround. در هر صورت من واقعاً معتقدم که آنها هاست وردپرس ستاره ای هستند و سایت شما سریعتر و نرم تر اجرا می شود … تحقیقات خود را در مورد گروه های فیس بوک انجام دهید + توییتر و بیشتر مردم را پیدا خواهید کرد همین حرف را بزن.

OMM-On-SiteGround

مردم معمولاً به دلیل مهاجرت به آنها مهاجرت می کنند فناوری سرعت می تواند بار بار را به نصف کاهش دهد:

انتقال به SiteGround

SiteGround بار بار مهاجرت

Bluehost به SiteGround GTmetrix

HostGator به SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 امتیاز عالی در SiteGround

SiteGround Genesis

سرعت تحویل شده توسط SiteGround

گزارش SiteGround GTmetrix

بارهای کاهش یافته با SiteGround

بار جدید پاسخ SiteGround

HostGator To SiteGround Migration

SiteGround بار پاسخ در جوملا

به هاستینگ SiteGround تغییر یافت

موشک SiteGround تصور کنید دسته کوچک موسیقی جاز

جوملا GTmetrix در SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

بار بارگیری SiteGround

میزبانی سریع سایت SiteGround

نتایج جدید Pingdom در SiteGround

زمان پاسخگویی جدید SiteGround

بهبود زمان پاسخگویی SiteGround

از SiteGround میزبانی کنید

موضوع – شما نیازی به یک موضوع خاص برای بازاریابی وابسته ندارید ، احتمالاً فقط به یک وبلاگ نیاز دارید. من توصیه می کنم مضامین استودیوپرس از آنجا که Yoast ، مت کاتس (از Google) ، و من استفاده می کنم. مت مولنویگ ، بنیانگذار WordPress نیز آنها را توصیه می کند. یکی از بزرگترین اشتباهاتی که من مرتکب شد استفاده از یک موضوع از آن بود جنگل… از آنجا که آنها توسط توسعه دهندگان مستقلی ساخته شده اند که ممکن است متوقف کردن به روزرسانی در موضوع خود شوند. این برای من اتفاق افتاد و همیشه داستانهای ترسناک می شنوم درباره اینکه افراد مجبور هستند موضوع را تغییر دهند و کل سایت خود را دوباره طراحی کنند. من 3 سال است که از همان موضوع StudioPress (Outreach Pro) استفاده می کنم. مضامین آنها سبک وزن (بارگذاری سریع) ، سئو سازگار با سئو از طریق کد بهینه سازی شده ، ایمن است و انتخاب عظیمی دارند پلاگین ها برای چارچوب پیدایش و جامعه ای بسیار جذاب در Genesis WordPress Group Facebook. آنها شامل اسنادی برای تنظیم آن هستند و سالها و سالها در خدمت شما خواهند بود.

مضامین استودیوپرس

راهنمای توسعه وب سایت – برای تنظیم موضوع خود به کمک نیاز دارید؟ من 3+ سال با همان 2 توسعه دهنده کار کرده ام. برای استخدام آنها ، ثبت نام کنید در یک فریلنسر حساب کاربری کنید ، کار خود را ارسال کنید (نصب قالب وردپرس) و سپس کاربر را دعوت کنید i333 یا bdkamol به پروژه خود در صورت تمایل با من تماس بگیرید و من شما را از طریق ایمیل با آنها آشنا می کنم. هر دو توسعه دهنده بزرگ با نرخ معقول هستند ، به انگلیسی مسلط صحبت می کنند ، و من تمام کارهای برنامه نویسی خود را بر عهده آنها می گذارم.

Pronaya-Kumar-S-بررسیها

6. استاد سئو

اگر از راهنمای جستجوگرها در وردپرس من همه چیز را انجام نمی دهید ، حداقل این موارد را انجام دهید:

 • پیدا کردن یک کلمه کلیدی خاص (دم بلند) در Google Autocomplete که 3+ کلمه طول دارد.
 • تحقیق کنید رقابت کلمه کلیدی برای اطمینان از اینکه خیلی رقابتی نیست (کلمات کلیدی گسترده با جستجوهای ماهانه بالا همیشه رقابتی تر هستند). VidIQ, همه جا, و MozBar پسوندهای Chrome ابزارهای خوبی برای این کار هستند ، اما بهتر است که به صورت دستی تحقیق کنید چقدر محتوا قوی است (در نتایج برتر) – بزرگترین شاخص.
 • محتوای عمیق ایجاد کنید (فیلم ها باید باشند 10+ دقیقه طولانی ، پست های وبلاگ باید باشد 3000 کلمه طولانی ایجاد کنید فهرست مطالب HTML برای نگه داشتن پست های طولانی سازمان یافته.
 • هنر خوب عنوان (که افراد روی آن کلیک خواهند کرد) به طور ایده آل با کلمه کلیدی شما در قسمت جلوی آن.
 • هنر خوب شرح (مراجعه به توضیحات ویدیوی شما ، یا توضیحات متا برای پست های وبلاگ که می توانید انجام دهید جوان, افزونه ای را که توصیه می کنید اگر در WordPress هستید استفاده کنید).
 • وسواس نکنید تراکم کلمه کلیدی, به سختی مهم است مهمترین مکانهای استفاده از آن عنوان ، توضیحات و در صورت استفاده از Yoast عنوان SEO و توضیحات متا می باشد.
 • از برخی استفاده کنید پیوندها در محتوای شما – پیوندهای داخلی روشی طبیعی برای ایجاد پیوندها به وب سایت شما هستند و پیوندهای خارجی مانند مراجعه به منابع به Google هستند. هر دو مهم هستند.
 • استفاده کنید چند رسانه ای – خواه این فیلم ، اینفوگرافیک یا کلیپ های صوتی باشد – مردم آنها را دوست دارند!
 • از جامد استفاده کنید موضوع وردپرس + میزبانی (به عنوان مثال استودیوپرس + SiteGround) که می تواند مشکلات زیادی را از نظر سرعت وب سایت ، سازگاری ، امنیت و سئو داخلی ایجاد کند.
 • استفاده از پلاگین قطعه قطعه غنی (من از WP Review توسط MyThemeShop استفاده می کنم) برای دریافت “ستاره” در Google.
 • پیکربندی کنید افزونه SEO Yoast, کنسول جستجوی Google, و موشک WP (افزونه کش).
 • هنگام استفاده از WordPress ، از آن استفاده کنید ساختار پیوند “نام پست” در تنظیمات> پیوندهای همیشگی.
 • همیشه تصاویر برچسب (در رایانه خود) قبل از بارگذاری آنها در وردپرس ، و استفاده از یک افزونه برای استفاده خودکار از نام پرونده تصویر به عنوان متن alt تصویر (باعث صرفه جویی در وقت).
 • با آجیل نرو افزونه های وردپرس. بسیاری از آنها سرعت را آسیب می رسانند و یا حفظ نمی شوند.
 • پست وبلاگ خود را اضافه کنید تاریخ انتشار برای یافتن نتایج جستجو (باعث می شود محتوای شما تازه به نظر برسد)!
 • وب سایت خود را بسازید سریع چشمک می زند – استفاده کنید CDN رایگان Cloudflare است, بهینه سازی تصاویر (به عنوان مثال. ShortPixel) ، از منابع خارجی مانند Google AdSense ، Google Maps و افزونه های CPU پرهیز کنید. اطمینان حاصل کنید که PHP 7+ را اجرا کرده اید (در حساب میزبان خود) و مرتباً پایگاه داده خود را با WP-Optimize یا WP Rocket تمیز کنید. از میزبانی EIG به هر قیمتی اجتناب کنید.
 • استفاده کنید SSL (بیایید رمزگذاری کنیم رایگان است) و Google را مرور کنید ملی و محلی عوامل رتبه بندی.

7. SEO Video Master

و اگر از راهنمای SEO من در YouTube همه کارها را انجام نمی دهید ، این موارد را انجام دهید:

 • یک کلمه کلیدی خاص (دم بلند) در YouTube به صورت کامل وجود دارد که 3+ کلمه دارد.
 • در مسابقه کلمات کلیدی تحقیق کنید و ببینید که تعداد بازدیدها ، لایک ها ، نظرات و سایر سیگنالهایی که فیلم های برتر دارند (پسوند vidIQ Chrome برای این عالی است). کلمات کلیدی گسترده جستجوهای بیشتری دارند اما رقابتی تر هستند (همیشه از دم بلند شروع کنید).
 • موضوع را به صورت گسترده بپوشانید – 10 دقیقه هدف بگیرید و مختصر باشید (اسکریپت ها / ویرایش)!
 • فایل ویدیویی (بر روی رایانه خود) را به عنوان کلید واژه خود برچسب گذاری کنید و آن را در YouTube بارگذاری کنید.
 • عنوان خوبی را ایجاد کنید که افراد را قادر به کلیک بر روی ویدیوی شما می کند ، با کلمه کلیدی خود در جلو.
 • با جمله های زمانی ، پیوندها ، و توضیحات طولانی را در جمله اول بنویسید.
 • متن را که به طور خودکار توسط YouTube تولید شده است ، مرور کنید و تصحیح کنید.
 • یک تصویر کوچک سفارشی (1280px در 720px) بارگذاری کنید تا افراد بتوانند روی این ویدیو کلیک کنند.
 • همیشه به نظرات پاسخ دهید و در صورت داشتن این فیلم ، فیلم را در وبلاگ خود جاسازی کنید.
 • فیلم خود را در وبلاگ ، ایمیل ، رسانه های اجتماعی و سایر کانال های بازاریابی خود گنجانید.

در غیر این صورت ، به آسانی اضافه کردن پیوندی به توضیحات ویدیو و از افراد خواسته است روی آن کلیک کنند. کدهای کوپن یک جایزه بزرگ است (اگر شرکت وابسته شما این کار را ارائه می دهد) از آنجا که اغلب اوقات ، می توانید با استفاده از کد سفارشی خود تخفیفی را در اختیار مردم قرار دهید ، ضمن اینکه اعتبار فروش شما را نیز به شما می دهد ، بدون اینکه حتی آنها باید روی پیوند وابسته خود کلیک کنند. این منجر به تبدیل های بالاتر می شود. (تایلر مور این کار را می کند).

پیوندهای وابسته به آمازون

8. استراتژی محتوای خود را کشف کنید (وبلاگ در مقابل فیلم ها در مقابل البته)

پست های وبلاگ – در بسیاری از صنایع فنی مانند معدن ، بسیاری از تغییرات فناوری وجود دارد که من را برای به روزرسانی مطالب می خواهد. به روزرسانی یک پست وبلاگ بسیار ساده تر از آن است که یک فیلم را به طور کامل تنظیم کنید. فیلم ها خوب هستند ، اما ارسال ها می توانند خیلی طولانی تر شوند (به نام محتوای همیشه سبز).

فیلم های – پیوندهای وابسته را به توضیحات YouTube اضافه کنید و به افرادی بگویید که پیوند را در آنجا گذاشته اید. شما نمی توانید یک بار ویدیو را بارگذاری کنید ، بنابراین من یک روز سخت کار را به روز کردم. به نگهداری بیشتر از پست ها احتیاج دارد ، به ویژه اگر در صنعت شما تغییر زیادی انجام شود.

آموزش الکترونیکی – همان موارد ویدیوهایی که به روز کردن آنها سخت است ، اگرچه من هرگز eCourse انجام نداده ام. اودمی احتمالاً بهترین شرط بندی شماست.

پیوندهای وابسته – اضافه کردن پیوندهای وابسته در محتوای شما (متن / تصاویر / دکمه ها) تنها راهکاری است که من از آن استفاده می کنم و محبوب ترین آن است. افرادی که در واقع مطالب شما را می خوانند ، افرادی هستند که می توانند چیزی را که شما توصیه می کنید خریداری کنند – آنها احتمالاً نمی خواهند روی یک آگهی تبلیغاتی پرت کننده کلیک کنند.

آگهی ها – پس از آزمایش آنها ، تصمیم گرفتم تبلیغات بنر خود را از بین ببرم ، زیرا آنها به نظر می رسند فروش هستند و مثل پیوندهای وابسته من کار نمی کردند. پرتاب آنها آسان است ، اما پریشان و احتمالاً نتایج خوبی کسب نمی کنند. اگر آنها را امتحان کنید ، حتماً بر اساس نوع محتوایی که افراد در وبلاگ شما می خوانند ، نشانگرهای نوار کناری خاصی را نشان دهید (برای پستهایی که در دسته سئو من قرار دارند ، بنری مربوط به SEO را نشان می دهم ، و برای پستهایی که در رده سرعت وب سایت من قرار دارند) یک بنر متفاوت نشان می دادم). می توانید این کار را با استفاده از افزونه ای مانند انجام دهید منطق ویجت.

وابسته های تشنه پیوندها ، پنهان ها و پیوندهای وابسته شما را طبقه بندی می کند. پس از ثبت نام در برنامه (های) خود ، لینک های وابسته خود را بگیرید و آنها را به این افزونه اضافه کنید. در صورت اتصال به چندین صفحه در وب سایت وابسته خود (که در بسیاری موارد ، لازم است) این ممکن است طول بکشد. نسخه حرفه ای با آماری همراه است اما من حتی از آن استفاده نمی کنم و من کاملاً آدم تحلیلی هستم.

تشنگی-وابسته-لینک-مدیریت

عبا – پیشوند پیوند دیگری به لینک های وابسته شما اضافه می کند / برو / یا پیشوند دیگری. هر زمان که از یک لینک وابسته استفاده می کنید باید از نسخه پنهان شده استفاده کنید (به عنوان مثال www.onlinemediamasters.com/go/siteground)

از پیوندهای عمیق استفاده کنید – این صفحات در وب سایت وابسته شما هستند که نمی توانند صفحه اصلی را بدست آورند. من برای میزبانی سایت SiteGround تعداد زیادی به آنها مرتبط می کنم صفحه فناوری سرعت به عنوان یک لینک وابسته اگر برنامه وابسته آمازون را انجام می دهید ، فقط می خواهید لیستی از محصولاتی را که به خوانندگان توصیه می کنید جمع کنید ، برای هر یک یک لینک وابسته ایجاد کنید و آنها را به افزونه وارد کنید..

تنظیمات وابسته های تشنه – از طریق تنظیمات افزونه بروید و هر آنچه لازم است را نیشگون بگیرید. من همه چیز را به عنوان پیش فرض رها کردم اما پیشوند پیوندم (نسخه URL پنهان) را به / برو /.

تشنگی-وابسته-تنظیمات

11. پیوندهای وابسته Nofollow

شما موتورهای جستجو را دنبال لینک های وابسته نمی خواهید. اگر آنها را با استفاده از وابسته های Thirsty Affiliates به محتوا اضافه کنید ، این کار به صورت خودکار انجام می شود. در غیر این صورت هنگام افزودن پیوندهای وابسته ، “Nofollow” را انتخاب کنید.

Nofollow-Affiliate-پیوندها

12. پیوندهای وابسته به تصاویر را اضافه کنید

فقط یک یادآوری سریع برای انجام این کار – این امر می تواند باعث افزایش کلیک به خصوص در تلفن همراه شود.

13. صفحات آماری وابسته را در مرورگر خود علامت گذاری کنید

به داشبورد (های) وابسته خود بروید و صفحه “آمار” را علامت گذاری کنید تا در مرورگر شما ذخیره شود. این باعث صرفه جویی در وقت ، به خصوص اگر کسی هستید که دوست دارد به طور مداوم فروش / عملکرد را بررسی کند.

وابسته-نشانک ها

14. تنظیمات متن / هشدارهای ایمیل هر زمان که فروش انجام شود

این تنها در صورتی کار می کند که شرکت وابسته هنگام تولید یک ایمیل برای شما ارسال کند. هربار که اقدام به فروش SiteGround می کنم از طریق تلفن خود یک اعلان سفارشی دریافت می کنم. دریافت این موارد مشغول همکاری است.

برای فروش شرکت های وابسته ، هشدارهای سفارشی را بر روی تلفن خود ایجاد کنید – اگر از GMail استفاده می کنید ، به تنظیمات خود بروید و یک فیلتر ایجاد کنید تا همه ایمیل های با “SiteGround Affiliate Sale Generated” در خط موضوع وارد پوشه خودشان شوند (خط موضوع را به هم بزنید تا مطابق با هرگونه اعلان نامه الکترونیکی وابسته شما برای شما ارسال شود). سپس با استفاده از برنامه GMail یک هشدار سفارشی را بر روی تلفن خود تنظیم کنید تا هر زمان که فروش ایجاد کنید ، یک هشدار سفارشی دریافت کنید (در اینجا آموزش اندروید و در اینجا یکی است سیب) من اطلاعیه های مختلفی برای SiteGround ، ThemePress Theme و غیره دارم روز شما را بهتر می کند 🙂

فیلتر سفارشی-GMail

تنها ایمیلهایی که از طریق تلفن من دریافت می کنم فروش شرکت های وابسته است:

وابسته-فروش-اطلاع رسانی

15. سئو: تحقیقات کلمات کلیدی

2،000 بازدید کننده / روزی که از طریق SEO دریافت می کنم ، بخش عظیمی از درآمد شرکت های غیرفعال من است. استراتژی SEO من درمورد مطالبی است که با تحقیق در مورد کلمات کلیدی (مباحثی که درباره آنها می نویسید) شروع می شود. پیشنهاد می کنم آن مقاله را بخوانید زیرا تحقیقات کلمات کلیدی / بهینه سازی محتوا الزامی است.

کلید واژه های بلند – کلمات کلیدی خاص معمولاً با 3-7 کلمه جداگانه در یک عبارت. آنها بسیار هدفمند هستند و رتبه بندی آن ها بسیار ساده تر از کلمات کلیدی گسترده است (تمام معادن آنها دم بلندی دارند). اقتدار دامنه خود را کمتر کنید (با استفاده از بررسی کنید OSE) ، کلمات کلیدی شما کمتر رقابت (دم بلند) خواهد بود. اگر می توانید مشخصات خاص تری داشته باشید و کلید واژه هنوز هم در Google Autocomplete ظاهر می شود ، Moz Keyword Explorer و سایر ابزارهای کلمات کلیدی … SPECIFIC را انتخاب کنید.

کلمات کلیدی بلند

هدف 1-2 کلمات کلیدی در هر مقاله – تا زمانی که نتوانید با موفقیت برای 1 کلمه کلیدی برای یک مقاله رتبه بندی کنید ، هدفگذاری را انجام ندهید. 2. هنگامی که به آن آویزان شدید و آماده نوشتن مقاله در حدود 2 شوید ، یک کلمه کلیدی ثانویه را انتخاب کنید که مترادف کلمه کلیدی اصلی شما یک مثال می تواند “سایت وردپرس کند” و “چرا وردپرس کند است” باشد. سپس عنوان مقاله / عنوان SEO / توضیحات متا را برای یادداشت کردن کلمات مجزا از هر یک از آنها – در حالی که آنها را به زیبایی بخوانید ، تهیه کنید.

Google Autocomplete – قابل اعتماد و متخصص google.com, شروع به تایپ کردن یک عبارت کنید و به نتایج کاملاً واضح نگاه کنید. برای پر کردن گوگل می توانید از کاراکتر زیربنایی “_” استفاده کنید. فقط اطمینان حاصل کنید که آخرین شخصیتی که تایپ می کنید زیر نویس است. برای دیدن نتایج مختلف ، سعی کنید از متنهای مختلف استفاده کنید و ترتیب کلمه را تغییر دهید. به این ترتیب 90٪ کلمات کلیدی خود را پیدا می کنم.

کلمات کلیدی Google-Autocomplete

تکمیل خودکار YouTube – اگر فیلم ها را انجام می دهید ، می توانید در اینجا کلمات کلیدی را پیدا کنید.

یوتیوب-خودکار-کلمات کلیدی

مرورگر کلمه کلیدی Moz – این ابزار شبیه است به برنامه ریز کلمات کلیدی Google فقط کاملاً رایگان است همچنین می توانید کلمات کلیدی مشابه را گروه بندی کنید ، بنابراین در همان کلمات مرور نمی کنید …

مرورگر کلمه کلیدی Moz

کلیک کنید کلمات کلیدی – – مشاهده همه پیشنهادات.

پیشنهادات کلمات کلیدی Moz

MozBarMozBar یک برنامه افزودنی Google Chrome است که به شما امکان می دهد Google کلمات کلیدی را در اختیار شما قرار دهید و ببینید نتایج جستجو چقدر رقابتی است. کلمه کلیدی هر چه DA (اختیار دامنه) و PA (اقتدار صفحه) بالاتر باشد ، رقابتی تر هستند. با این حال شما هنوز هم می خواهید بر روی نتایج برتر کلیک کنید و مطالب را مرور کنید تا مطمئن شوید که می توانید مقاله / ویدیویی را ایجاد کنید که بهتر از هر کسی باشد که در نتایج برتر باشد. این واقعاً چیزی است که “تحقیق در مورد رقابت” درمورد آن است.

مسابقه کلید واژه Mozbar

جلوگیری از کلمات کلیدی رقابتی:

کلید واژه-رقابت

مرور کلمات کلیدی

 • بررسی حق بیمه SEO Yoast
 • بررسی خلاء Shark ION ROBOT 750
 • نقد میزبانی سایت وردپرس SiteGround

کلمات کلیدی راه حل

 • چگونه یوگا را در خانه انجام دهیم (تشک یوگا را توصیه می کنیم)
 • چرا وب سایت من کند است (توصیه می شود میزبانی سریعتر)
 • نحوه اتصال لپ تاپ به تلویزیون (توصیه به کابل HDMI)

16. SEO: بهینه سازی محتوا

اگر از WordPress استفاده می کنید ، آموزش پلاگین Yoast SEO من (به طور خاص بخش چراغ های سبز) را بررسی کنید ، زیرا این یک موضوع گسترده است. Backlinko اینفوگرافیک همچنین یک نقطه شروع خوب است.

Hands down من می گویم بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که تحقیق کنید 1 کلید واژه اصلی ، ایجاد عنوان مقاله ای جذاب که شامل کلمه کلیدی شماست (اگرچه لازم نیست یک مسابقه دقیق باشد) ، وقت خود را صرف نوشتن قطعات موتورهای جستجو کنید. عناوین / توضیحات متا) و مهمترین چیز این است که محتوای شما را تا حد ممکن با ارزش بدست آورید از طریق فیلم ها ، گرافیک های خوب ، فهرست مطالب ، جسورانه / رنگ ها / یک ظاهر طراحی ، و غیره. چیزهای کوچک مانند چگالی کلمات کلیدی به سختی مهم هستند..

توضیح مختصر در مورد بهینه سازی محتوا با استفاده از افزونه SEO WordPress Yoast…

Yoast-Content-Analysis

17. سئو: طول قدرت است

به طور کلی هرچه پست طولانی تر باشد ، رتبه بالاتری نیز پیدا می کند. منطقی است از آنجا که شما به طور گسترده موضوع را می پوشانید که به محتوای پست شما می دهد و افراد به احتمال زیاد به شما یک اشتراک / پیوند می دهند. این میانگین زمان را در صفحه + زمان متوسط ​​در سایت افزایش می دهد که Google آن را اندازه گیری می کند.

خود را در برابر یک کلمه نگه ندارید – کلمه کلیدی خود را به Google کنید ، نتایج برتر را مشاهده کنید و اطمینان حاصل کنید که محتوای شما از همه جزئیات بیشتری / با ارزش تر است. فیلم ها باید در این مورد کمک کنند.

Word Word Word Count

18. SEO: از فهرست مطالب HTML استفاده کنید

من همیشه یک فهرست HTML از مطالب را به پست ها اضافه می کنم تا مطمئن شوم که طولانی و ساختار هستند. این یک کمک بزرگ برای من (و خوانندگان من) بوده است و فواید زیادی وجود دارد: شانس بهتری برای “پرش به پیوندها” در Google (به پایین مراجعه کنید) ، افزایش زمان متوسط ​​در صفحه ، کاهش نرخ گزاف گویی و باعث می شود مرور خوانندگان از طریق محتوای شما آسان تر است.

پرش به لینک ها

گوگل می گوید

اطمینان حاصل کنید که صفحات طولانی و چند موضوعی در سایت شما به خوبی ساخته شده اند و به بخش های منطقی مجزا تقسیم می شوند. دوم ، اطمینان حاصل کنید که هر بخش دارای لنگر مرتبط با یک نام توصیفی است (یعنی فقط “بخش 2.1”) ، و این که صفحه شما شامل یک لیست از مطالب است که به لنگرهای فردی پیوند می خورد..

نحوه ایجاد فهرست مطالب با زیرنویس های مجریان
فهرست مطالب HTML مانند این است …

HTML هر زیر عنوان باید شبیه به این باشد …

1. مورد یک


2. مورد دو


3. مورد سه

شما همچنین می توانید از پرش به فهرست مطالب ارتباط دادن…

 • 19. SEO: قطعه ثروتمند

  اگر در وبلاگ خود مشغول نوشتن نظرات هستید ، باید از قطعه های ثروتمند استفاده کنید.

  این ستارگان بررسی را به قطعه اضافه می کنند و نرخ کلیک را افزایش می دهند. من بسیاری از پلاگین های قطعه ثروتمند ثروتمند را در طول سال ها آزمایش کرده ام و مورد علاقه من (و آنچه اکنون استفاده می کنم) است افزونه WP Review Pro توسط MyThemeShop (نمایش نسخه ی نمایشی) بسیار سریع است ، بسیار عالی به نظر می رسد (صفحه ای که من از آن استفاده می کنم) ، دارای 16 طرح از پیش طراحی شده ، از بررسی کاربران پشتیبانی می کند ، و توسط برنامه نویسان در MyThemeShop پشتیبانی می شود. قبلاً استفاده می کردم قطعه قطعه WP Rich اما توسعه دهنده پلاگین را رها کرده و به مدت 2 سال آن را به روز نکرده است ، و همه در یک طرح فاقد گزینه های سفارشی سازی است.

  چه قطعه های ثروتمند انجام می دهند …

  قطعه ثروتمند

  چگونه افزونه WP Review در سایت شما ظاهر می شود:

  Markup Snippets Rich

  آنچه در یک Schema.org به نظر می رسد (ساده و کسل کننده):

  All-in-One-Schema.org-Rich-Snippets-Plugin-Markup

  20. SEO: از مجازات های مشترک وابسته خودداری کنید

  • از صفحات کوتاه و نازک و کم ارزش خودداری کنید
  • همیشه محصولات وابسته را اول در لیست قرار ندهید – Google می داند!
  • از پیوندهای وابسته در پست های خود بیش از حد استفاده نکنید و آنها را در جایی که به حساب می آید رها کنید
  • از لیست های “لیست” که در آن فقط لیست محصولات وابسته وجود دارد ، خودداری کنید
  • برای کاهش میزان پیوندهای وابسته در سایت خود ، به بررسی محصول / خدمات شرکت وابسته خود و پیوند دادن به آن پست (به جای استفاده از پیوند وابسته) بپردازید.
  • در ابتدای پست یک سلب مسئولیت وابسته بنویسید و به سادگی از مردم بخواهید که روی آن کلیک کنند (به این مثال مراجعه کنید) که همچنین باعث کاهش میزان پیوندهای وابسته مورد نیاز برای استفاده می شود

  21. جمع آوری نظرات بی طرفانه (اثبات اجتماعی + توصیفات)

  نرخ تبدیل من از 2.5٪ به 8٪ فقط با در نظر گرفتن نظرسنجی های فیس بوک در جایی که SiteGround رتبه 1 داده شد ، همراه با چند عکس توییتر و مکالمه فیس بوک رفت. خواه این نظرسنجیهای آمازون باشد یا نظرسنجی های فیس بوک ، شما باید نظرات خارجی را درج کنید – به همین دلیل من نمی خواهم در وب سایت خودم نظرها را جمع کنم – آنها مغرضانه به نظر می رسند. اما می توانید استفاده کنید WP Review Pro برای این کار ، به مردم این امکان را می دهد تا محصول / خدمات موجود در سایت خود را مرور کنند و از آن ستارگان بررسی برخوردار شوند.

  نظرسنجی میزبان وردپرس 2018

  22. جامعه خود را بسازید

  پاسخ به نظرات – برخی از مقاله های من 300+ نظر دارند. نگه داشتن بعضی اوقات دشوار است اما این بخش مهمی در ایجاد یک جامعه است و به خوانندگان این امکان را می دهد تا از شما سؤال کنند و بازخورد خود را ترک کنند. شما باید به نظرات YouTube پاسخ دهید ، به ویژه به دلیل این که آنها یک عامل رتبه بندی هستند و افراد بیشتری را ترغیب می کنند تا نظرات بیشتری را ترک کنند.

  این خبرنامه را بسازید – وفادارترین خوانندگان شما مشترک خواهند شد. آنها همچنین به احتمال زیاد چیزهایی را که توصیه می کنید خریداری می کنند. یک ویجت نوار کناری ساده در وبلاگ شما یک شروع عالی است (اگر شما از مضامین StudioPress یا چارچوب جنسیس استفاده می کنید ، من استفاده می کنم Genesis eNews تمدید شد).

  باز باشید ، نه فروش – من اطلاعات صفر را در وبلاگ خود نگه داشته ام ، توصیه نمی کنم هر چیزی را که واقعاً باور ندارم به خوانندگان من کمک کند ، و تمام تلاشم را می کنم که توصیه نکنم که میزبانی هر پست را که می نویسم توصیه کنم (فقط در جایی که منطقی باشد). اطلاعات با ارزش اول ، فروش سهام پس از.

  آنها را درگیر کنید – ترک بررسی در مورد محصول / خدمات وابسته خود ، به اشتراک گذاری یک پست ، وارد کردن مشترکین ایمیل به صورت نقاشی … هر کاری که می خواهید انجام دهید برای علاقه مندی آنها.

  23. نظارت بر نرخ تبدیل

  نحوه تأیید یک محصول / خدمات و اثبات اجتماعی که در پشت آن وجود دارد (به عنوان مثال نظرسنجی های فیس بوک یا شاید بررسی از سایر مشتریان) دلیل اصلی من توانسته ام از 2٪ به 8٪ + بروم. اگر این موارد را در داشبورد وابسته خود مشاهده نمی کنید ، استفاده کنید نسخه حرفه ای تشنه وابسته برای دیدن آنها.

  نرخ SiteGround-Conversion-Conversion

  برای بهبود تبدیل ها نیازی به پیگیری لینک های وابسته ندارید – همیشه افرادی را خواهید شنید که به شما می گویند پیوندهای وابسته را ردیابی کنید. اما برای من, من به طور کلی از تمام مطالب مشابه در مورد SiteGround در تمام مقالات بهینه سازی سرعت استفاده می کنم … بسیار مهم است که به خوبی تبدیل شود. رویکرد خود را در مورد چگونگی توصیه کردن محصول وابسته خود تغییر دهید (این عملکرد فروش شما را کامل می کند).

  24. سلب مسئولیت وابسته را بنویسید

  این منو است که من در هر پستی که SiteGround را توصیه می کنم درج کرده ام:

  سلب مسئولیت وابسته – اگر با سایت من در SiteGround ثبت نام کرده اید پیوند وابسته من یک تکه خوب و بدون هیچ هزینه ای به شما اهدا می کنم. هر سال من 3K دلار به کمپین های GoFundMe اهدا کنید (سال 2018 برای گرسنگی در دنور بود ، 2017 به طوفان هاروی به صلیب سرخ رسید). حمایت شما کمک می کند و من واقعاً از آن قدردانی می کنم. من سعی می کنم نظرات خود را بی طرفانه و مورد حمایت قرار دهم شواهد و مدارک در قالب نظرسنجی در فیس بوک, توییتها, و مکالمات واقعی. اگر نمی خواهید از آن استفاده کنید ، اینجا است پیوند غیر وابسته به SiteGround. در هر صورت من واقعاً معتقدم که آنها هاست وردپرس ستاره ای هستند و سایت شما سریعتر و نرم تر اجرا می شود … تحقیقات خود را در مورد گروه های فیس بوک انجام دهید + توییتر و بیشتر مردم را پیدا خواهید کرد همین حرف را بزن.

  25. از Google AdSense خودداری کنید

  پرتاب آسان است Google AdSense در وبلاگ خود – اما موفق باشید که درآمد مناسبی از آن کسب کنید. این شخصی نیست در حالی که پیوندهای وابسته افرادی را درگیر موارد توصیه شده شما در مورد موارد خاص می کند. همچنین باعث می شود سایت شما از لاک پشت کندتر شود. برای کسب درآمد خوب نیست.

  26. اشتباهاتی که انجام دادم

  در من نمودار Google Analytics شما شاهد افت ناگهانی ترافیک و به دنبال آن یک خط طولانی در سال 2015 و 2016 خواهید بود. این سالها برای من سالهای سختی بود و امیدوارم که بتوانم شما را از انجام چند اشتباه بد که مرتکب شده ام ، که منجر به سالی از مشکلات مالی شده است نجات دهید. در اینجا چند نکته ساده آورده شده است …

  Google-Analytics-Organic-Traffic

  • برای ایجاد رتبه بندی سئو ، سازنده پیوند طراحی نشده استخدام نکنید
  • پیوندها به صورت ارگانیک با محتوای عالی ارائه می شوند – روی آن تمرکز کنید!
  • در مورد کلمات کلیدی با دم بلند و کلمات کلیدی کارشناسی ارشد
  • از یک موضوع وردپرس رایگان ، هاستینگ ارزان و غیره استفاده نکنید (من از این استفاده می کنم استودیوپرس + SiteGround + موشک WP دسته کوچک موسیقی جاز) که مدیریت وب سایت من را بسیار ساده تر می کند

  هدفی را برای نوشتن 3 پست وبلاگ در روز تعیین نکنید … هدف خود را برای نوشتن 1 پست وبلاگ a قرار دهید هفته و آن پست را بسیار مفید ، طولانی و پر از اطلاعاتی قرار دهید که بسیار با ارزش باشند ، شما می گویید “بله ، مردم به آن پیوند خواهند زد.” 90٪ از درآمد ترافیک / شرکت های وابسته من فقط از 20 آموزش ارائه می شود که بسیاری از آنها 5+ ساله هستند. اما من دائماً آنها را به روز می کنم تا محتوا بهتر شود.

  این کار را انجام دهید و باید “سنبله های کوچک” مداوم را در Google Analytics خود ببینید.

  هنگامی که از نظر مالی پایدار شدید ، امیدوارم شروع به پس انداز کنید. این احساس خوب است و افراد دوست دارند ایده حمایت از یک علت خوب (آنها احتمالاً روی پیوند وابسته شما در سلب مسئولیت شما کلیک خواهند کرد) را دوست دارند. این همچنین بدان معنی است که شما مجبور نیستید از همان تعداد پیوند در محتوای خود استفاده کنید و خطر جریمه شدن را در معرض خطر قرار دهید. سال گذشته 3000 دلار به صلیب سرخ در طوفان هاروی اهدا کردم.

  هاروی-اهدا

  28. داستان موفقیت خود را به اشتراک بگذارید

  این اکنون پست شماره 1 بازدید شده در وبلاگ من است! هه ، من می دانستم که می توانم از همه جعلیات پیشی بگیرم.

  صفحات مشاهده شده بالا

  خط پایین: وقتی از کاری که انجام می دهید هیجان زده می شوید ، و سعی می کنید به مردم کمک کنید ، ایجاد مطالب شگفت انگیز در مورد چیزی که به آن علاقه مند هستید ، بسیار آسان است.

  29. گزارش های درآمد وابسته من

  من شماره های خود را به اشتراک می گذارم زیرا می دانم که تعداد تقاضای BS / کلاهبرداری در آنجا وجود دارد.

  فعالیت پی پال (اینجاست من گزارش فعالیت کامل برای سال 2018)…

  PayPal-Activity

  فعالیت اخیر من با SiteGround:

  SiteGround-PayPal-Money

  میزبانی سایت SiteGround (بهترین ماه من)…

  SiteGround-Affiliate-Sales

  در اینجا برخی از ایمیل ها …

  ژانویه-SiteGround-Affiliate-Sales

  در ماه ژوئیه 2017 وابسته ماه شدم 🙂

  SiteGround-Affiliate-of-the Month

  گزارش تبدیل SiteGround …

  SiteGround-Affiliate-Conversions

  MaxCDN (خریداری شده توسط StackPath که به تأخیر انداختن یک برنامه وابسته) ، اما هنگامی که آنها شروع به ساختن کردم بیشتر شدم. آنها بخشی از هستند تأثیر, یک بازار وابسته.

  تأثیر-شعاع-وابسته-فروش

  ShareASale (فروش مضامین وردپرس و افزونه کش حافظه WP Rocket برای وردپرس)…

  ShareASale-Affiliate-Payments

  مضامین زیبا …

  پرداخت های زیبا و تم-وابسته

  Freelancer.com (مراجعه به افراد برنامه نویس من که پروژه های سرعت وب سایت را انجام می دهد) …

  فریلنسر-سهامدار-درآمد

  چند شرکت وابسته دیگر نیز دارم اما اینها اصلی ترین آنها هستند.

  30. سوالات متداول

  & # x1f4b0؛ چقدر می توانم با بازاریابی وابسته درآمد کسب کنم?

  شما می توانید به همان اندازه که می خواهید با بازاریابی وابسته درآمد کسب کنید.

  بیشتر شرکت های وابسته ماهانه چند صد دلار درآمد دارند ، سایر شرکت های وابسته فوق العاده نیز ماهانه 10،000 دلار درآمد دارند. اگر کار تمام وقت خود را انجام دهید ، سریعتر به آنجا خواهید رسید.

  & # x1f4b0؛ چقدر طول می کشد تا درآمد مداوم حاصل شود?

  بسته به توانایی شما در رانندگی با کیفیت و ترویج محصولات وابسته ، می تواند از 6 ماه تا چند سال دیگر درآمدی داشته باشد. هرچه بیشتر رفت و آمد داشته باشید و تبدیل ها را افزایش دهید ، فروش افزایش یافته و قابل اعتماد تر می شود. شما یک شبه میلیونر نمی شوید.

  & # x1f4b0؛ چگونه شرکت های وابسته دریافت می شوند?

  بیشتر شرکت های وابسته از طریق پی پال یا مستقیماً به حساب بانکی خود پرداخت می شوند. برنامه های وابسته معمولی هر ماه یا یکبار که به مقدار مشخصی در کمیسیون برسید ، پرداخت می کنند.

  & # x1f4b0؛ سودآورترین برنامه های وابسته کدام هستند?

  سودآورترین برنامه های وابسته معمولاً مربوط به هاستینگ وب است. این شرکت ها یکی از بالاترین کمیسیون ها را ارائه می دهند ، اما فضای بسیار رقابتی است.

  & # x1f4b0؛ آیا بازاریابی وابسته دارای درآمد منفعل است?

  درآمد بازاریابی وابسته 100٪ درآمد منفعل نیست. شما هنوز هم نیاز به ایجاد محتوا دارید ، محتوای موجود را فعلی نگه دارید و به ترافیک و تبدیل وب سایت خود توجه کنید. اما ، باید بتوانید برای تعطیلات 2 هفته ای پیاده روی کنید و درآمد خود را حفظ کنید.

  اگر شرکت وابسته شما تغییراتی در محصولات خود ایجاد می کند ، لازم است آن تغییرات را در وب سایت خود نیز منعکس کنید.

  & # x1f4b0؛ چگونه می توانم پیوند وابسته ایجاد کنم?

  برای ایجاد پیوند وابسته ، با یک برنامه وابسته عضو شوید. به داشبورد وابسته خود وارد شوید ، سپس یک پیوند وابسته به یک صفحه فرود خاص در وب سایت خود ایجاد کنید.

  فکر نهایی: این یک سرمایه گذاری بلند مدت است

  این اولین اتومبیلی است که تا به حال خودم را در سن 29 سالگی خریداری کرده ام (من تا آن زمان شکسته شدم و از والدین خود اجاره کردم). اما زمان اختصاص داده شده برای بازاریابی وابسته و ایجاد آموزش های عالی و فیلم های YouTube ارزش آن را دارد … من برای خودم کار می کنم ، هیچ محدودیتی در مورد چگونگی ساختن من وجود ندارد ، برنامه من انعطاف پذیر است ، و من به اندازه کافی درآمد منفعلانه برای زندگی زندگی می کنم. من می خواهم.

  جهش بگیرید و وقت بیشتری را برای آن اختصاص دهید 🙂

  مرسدس من

  این لامبو نیست ، اما من یک مرسدس c300 با درآمد شرکت وابسته ام خریدم.

  من و گربه ها

  من و گربه ها (والنسیو در سمت چپ ، صوتی در سمت راست).

  سواری- فیل

  بازاریابی وابسته به من فرصت / پول برای سفر به جهان می دهد.

  اگر سوالی دارید و یا برای شروع کار به کمک نیاز دارید ، من بیشتر از این که می توانم به شما کمک کنم خوشحالم. فقط یک نظر را در زیر بگذارید و قول می دهم هرچه سریعتر پاسخ دهم! در سفر خود در بازاریابی وابسته بهترین شانس را داشته باشید. امیدوارم این فوق العاده مفید بود 🙂

  تام

 • >

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Понравилась статья?
   Комментарии (0)
   Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

   Комментарии закрыты.

   Adblock
   detector