بررسی برنامه برنامه های وابسته به SiteGround – چگونه می توانم 80 کیلو دلار درآمد کسب کنم + سالی که به معنای واقعی کلمه زندگی من را تغییر داد: گزارش های درآمد در زیر ارسال می شود

بنابراین این اتفاق افتاد …


من در سال 2017 مبلغ 80،000 دلار را از طریق آن پرداخت کردم برنامه وابسته SiteGround. من هرگز این نوع پول را به دست نیاوردم … توانستم به دنور نقل مکان کنم ، یک ماشین جدید بخرم ، در یک آپارتمان خوب در مرکز شهر با 2 گربه پناهگاه جدید من زندگی می کنم ، و من 3000 دلار به طوفان هاروی اهدا کرد. من در تمام عمرم شکست خورده ام ، اما برای اولین بار که از لحاظ مالی پایدار هستم و درآمد منفعلانه ای را از بازاریابی شرکت های وابسته کسب می کنم.

بنابراین به طور طبیعی ، من می خواهم به اشتراک بگذارم که چگونه این کار را کردم :)

من یک تحقیق انجام دادم (که من با شما به اشتراک می گذارم) ، یک عکس از عکس گرفتم (که من نیز با شما به اشتراک می گذارم) و تصمیم گرفتم تا SiteGround را در چند مقاله مرتبط با میزبانی و سرعت وب سایت تبلیغ کنم. من 5 سال در سئو تخصصی کردم بنابراین می خواهم به شما چند کلمه کلیدی و ایده های محتوا را نیز نشان دهم. با پایان یافتن این بررسی وابسته به سایت SiteGround ، کلمات کلیدی ، تصاویر و منابع را برای دریافت پول جدی با میزبان شماره یک وردپرس در 10 نظرسنجی مختلف در Facebook خواهید داشت..

فرم مالیات 1099 من در سال 2017 بود …

SiteGround-1099

یکی از بهترین ماههای من (مارس 2018)…

SiteGround-Affiliate-Sales

در اینجا برخی از ایمیل ها …

ژانویه-SiteGround-Affiliate-Sales

در ماه ژوئیه 2017 وابسته ماه شدم :)

SiteGround-Affiliate-of-the Month

فهرست مطالب

 1. تبلیغ SiteGround با تصاویر
 2. 50 دلار – 100 دلار + کمیسیون های ردیف
 3. نرخ تبدیل 8٪
 4. 10٪ نرخ معکوس
 5. اعلان های فروش در زمان واقعی
 6. داشبورد وابسته / ایجاد لینک های سفارشی
 7. پشتیبانی از تیم وابسته SiteGround
 8. سایت خود را در زیر 1s بارگیری کنید
 9. کلمات کلیدی SiteGround (برای SEO)
 10. بررسی های وابسته سالانه
 11. سؤالات متداول وابسته به SiteGround
 12. برای برنامه وابسته SiteGround ثبت نام کنید

1. ارتقاء SiteGround با تصاویر

در طی چند ماه گذشته ، من مجموعه عکسهایی را که برای تبلیغ SiteGround استفاده می کنم جمع کردم. همه آنها 680px (w) هستند ، بنابراین ممکن است نیاز به تغییر اندازه دهید ، اما می توانید برای دیدن نظرسنجی روی هر تصویر کلیک کنید. شما می توانید از نظرسنجی ها در وب سایت خود استفاده کنید تا زمانی که پیوندی برای بررسی SiteGround من ایجاد کنید. کل محتوای من را کپی نکنید – باید خودتان را ایجاد کنید!

این به معنای واقعی کلمه معدن طلای مکالمات فیس بوک است که در آن مردم به شدت SiteGround را توصیه می کنند. بین نظرسنجی های فیس بوک و این مکالمات ، فروش SiteGround آسان است.

Ivica اجرا می کند سرعت وردپرس گروه فیس بوک و رتبه های 1 را در…

WP-Speed-Up-WordPress-هاستینگ

واقعیت آنها توصیه شده توسط WordPress

سایت-توصیه شده-وردپرس-هاست

بهبود زمان بارگیری پس از مهاجرت SiteGround…

SiteGround میزبان مهاجرت

مردم می خواهند بررسی های بی طرفانه داشته باشند ، و تعبیه وضعیت توییتر از مشتریان فعلی SiteGround یکی از راه های انجام این کار است. شما می توانید انجام دهید جستجوی پیشرفته توییتر برای دیدن مشتریهای خوشبختی که در سایت توییتر توییت کرده اند. متوجه خواهید شد که بررسی من GoGeek شامل توییتهایی است که به طور خاص درباره برنامه GoGeek درج شده است. می توانید این کار را با سرعت ، پشتیبانی و سایر مباحث انجام دهید …

SiteGround-پشتیبانی-توصیفات

SiteGround دارای سریعترین بار بار است ، تصویر روی صفحه است صفحه سرعت در cPanel آنها

سایت-صفحه-بار-بار

می توانید به مردم بگویید سایت خود را از طریق سایت اداره کنند Google PageSpeed ​​Insights و اگر زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید مورد در گزارش آنهاست ، این بدان معناست که سرور (هاستینگ) آنها کند است و احتمالاً آنها باید به وضوح به SiteGround تغییر دهند. گوگل پیشنهاد می کند <زمان پاسخ 320ms.

کاهش-سرور-پاسخ-بار-ttfb

بلیط ها بلافاصله پاسخ داده شد ، تصویر روی صفحه است صفحه پشتیبانی در cPanel خود

بلیط های سایت

100٪ زمان طولانی در ربات Uptime

ربات uptime

واقعیتی که من در واقع با SiteGround میزبان هستم (استفاده کنید whoishostingthis.com)…

OMM-On-SiteGround

من کمی وسواس دارم که مطمئن شوم گزارش Pingdom من خوب به نظر می رسد ، و شما نیز باید این کار را انجام دهید زیرا می تواند یک نقطه فروش کلیدی باشد. اگر از WordPress استفاده می کنید می توانید از my استفاده کنید راهنمای بهینه سازی سرعت وردپرس یا توسعه دهنده وردپرس من را استخدام کنید چه کسی سایت من را برای بارگذاری زیر 1s گرفت …

بار بارگذاری Pingdom

ذخیره این ایمیل ها را فراموش نکنید تا بتوانید به افرادی نشان دهید که در واقع از یک برنامه خاص استفاده می کنید …

SiteGround-Cloud-Hosting-Email

Cloudflare CDN ، این عکس را در cPanel خود بگیرید …

فعال سازی SiteGround Cloudflare

آرم SiteGround…

SiteGround Cloud Hosting Review

تصاویر زیادی در مورد من وجود دارد بررسی میزبانی سایت وردپرس اگر برای صحنه بندی به عکس های صفحه نیاز دارید ، مقایسات برنامه SiteGround ، مراکز داده ، پشتیبان گیری خودکار و اطلاعات مربوط به برنامه میزبانی ابری آنها. می توانید من را بخوانید استارت آپ, GrowBig, GoGeek, و میزبانی ابر در صورت نیاز به عکسهای مربوط به برنامه های میزبانی سایت SiteGround ، بررسی کنید.

من از SiteGround استفاده می کنم زیرا:

 1. GTmetrix من + پینگدوم گزارش ها برای خودشان صحبت می کنند
 2. صفحات من فوراً بارگیری می شوند (در صورت تمایل از طریق آنها کلیک کنید)
 3. سریع فناوری سرعت (PHP 7.3 ، NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. توصیه شده توسط جوان, وردپرس, ایویکا از جانب سرعت وردپرس
 5. رایگان بگذارید SSL را رمزگذاری کنیم, آسان برای استفاده cPanel, و ویژگی های برای تجارت الکترونیک
 6. پشتیبانی وردپرس است بی نظیر حتی بدون پشتیبانی اولویت GoGeek
 7. GrowBig دارای مرحله بندی ، ذخیره بیشتر و منابع سرور بیشتری است (به پایین بروید تا “ما منابع مورد نیاز خود را اختصاص دهیم”) و روی صفحه سرور زبانه)
 8. GoGeek منابع حتی بیشتر سرور ، ذخیره سازی ، پشتیبانی از اولویت دارد
 9. مهاجرت رایگان, پلاگین مهاجر, و با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 10. ستایش فراوان Reddit, مکالمات فیس بوک, توییتر, TrustPilot
 11. تن ستایش در فیس بوک: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6, شماره 7شماره 8, شماره 9, شماره 10شماره 11
 12. بسیاری از افراد قبلاً نتایج خود را در توییتر مهاجرت کرده و ارسال کرده اند: شماره 1, شماره 2, شماره 3, شماره 4, شماره 5, شماره 6شماره 7, شماره 8, شماره 9, شماره 10, شماره 11, شماره 12, شماره 13, شماره 14, شماره 15, شماره 16, شماره 17, شماره 18, شماره 19, شماره 20, شماره 21, شماره 22, شماره 23, شماره 24, شماره 25, شماره 26, شماره 27, شماره 28, شماره 29, شماره 30, شماره 31, شماره 32, شماره 33, شماره 34, شماره 35, شماره 36, شماره 37

2. 50 دلار – 100 دلار + کمیسیون های ردیف

پتانسیل برای باز کردن 100 $ + کمیسیون – اگر شروع به فروش بیشتر کردید ، می توانید در مورد یک ردیف سفارشی با SiteGround تماس بگیرید. مدیران وابسته SiteGround دوست دارند فروش شما را ببینند برنامه های بالاتر (GoGeek + Cloud) و احتمالاً هنگام بالا بردن کمیسیون های خود ، این موضوع را در نظر می گیرید.

برنامه وابسته SiteGround در مقابل WP Engine – من می دانم شما چه فکر می کنید … چرا من می توانم SiteGround را ارتقاء دهم وقتی می توانم 200 دلار / کمیسیون تهیه کنم برنامه وابسته WP Engine?

 • SiteGround شهرت بسیار بهتری دارد
 • این بدان معنی است که نرخ تبدیل بالاتر و لغو کمتر است
 • حدود 2.5 برابر بسیاری از افراد با WP Engine نسبت به SiteGround لغو می کنند
 • برنامه های SiteGround با 3.95 دلار در ماه شروع می شود (به جای 29 دلار در ماه با WP Engine)
 • از آنجا که 25٪ مشتریان WP Engine لغو می شوند ، ممکن است اعتماد شما را به خوانندگان خود از دست دهید
 • این نظرسنجی در فیس بوک (و دیگر عکسهای صفحه در نظر من) SiteGround را به خودی خود بفروشید
 • حتی اگر آنها کمیسیون های پایین تری دارند ، اما باید بلند مدت باشد

جایزه ای برای فروش برنامه های میزبانی گران قیمت نیست – ضرر اصلی هر برنامه ردیف این است که شما برای فروش برنامه های گران قیمت پاداش نمی گیرید. این سرور اختصاصی است که من با قیمت 229 دلار در ماه به فروش رساندم اما فقط کمیسیون 50 دلار دریافت کردم. این تنها برنامه وابسته SiteGround است – بنابراین ممکن است شما بخواهید روی فروش برنامه های ارزان تر (مشترک) تمرکز کنید زیرا افراد بیشتری آنها را خریداری می کنند و شما همان کمیسیون را دریافت می کنید. SiteGround ممکن است مایل به استثناء در فروش برنامه های بالاتر با دستیابی به کمیسیون باشد (آنها قبلاً این کار را انجام داده اند).

کمیسیون سایت-محل-فروش

طرفداران

 • انگیزه برای فروش بیشتر
 • کمیسیون های رقابتی بالا
 • نرخ تبدیل بالا است (8٪)
 • نرخ معکوس کم است (حدود 10٪)
 • هر هفته کمیسیون پرداخت می شود

منفی

 • هیچ انگیزه ای برای فروش برنامه های گران قیمت مانند ابر یا یک میزبانی اختصاصی
 • برای درآمدزایی مناسب باید حداقل 6 فروش در ماه انجام دهید

3. 8٪ نرخ تبدیل (تقریباً)

این برای هر شرکت وابسته متفاوت است و واقعاً به مهارت بازاریابی شما بستگی دارد (مثلاً استفاده از تصاویر خوب). دریافتم که حدود 8٪ نرخ تبدیل دارم. متوجه شدم وقتی تصاویر من و اثبات اجتماعی خود را اضافه کردم ، نرخ تبدیل شروع به افزایش می کند – پس حتماً SiteGround را به خوبی تبلیغ کنید!

نرخ تبدیل سایت SiteGround

4. 10٪ نرخ معکوس (تقریباً)

برای محاسبه کمیسیون واقعی خود در هر فروش ، باید نرخ معکوس را در نظر بگیرید (چند نفر بعد از فروش درخواست بازپرداخت می کنند) اگر 21 فروش را با 125 دلار در هر فروش انجام دهید اما 10٪ از این فروشها معکوس می شوند ، در واقع شما در حدود 112.5 دلار فروش می کنید /.

حتی اگر در هر فروش 200 دلار به عنوان یک شرکت وابسته WP Engine (یکی دیگر از میزبان وردپرس) دریافت کنید ، آنها 25٪ نرخ معکوس دارند ، بنابراین شما در واقع 150 دلار در هر فروش می گیرید. اگرچه این بیشتر از SiteGround است (مگر اینکه به ردیف آنها نرسید) ، 25٪ از خوانندگان شما اکنون از میزبانی خود ناامید شده اند. مراجعه به آنها به سرویس RIGHT باید در اولویت قرار داشته باشد و وفاداری مشتری را تقویت کند که به عنوان یک شرکت وابسته SUPER از اهمیت بالایی برخوردار است. خط پایین – روح خود را برای کمیسیون های بالاتر بفروشید … مردم از شما تشکر می کنند و این باعث فروش بلند مدت خواهد شد.

لغو سایت

اگر در ارتقاء آنها خوب هستید نرخ معکوس شما می تواند حتی پایین تر باشد …

نرخ SiteGround-Reversal- نرخ

5. اطلاعیه های فروش در زمان واقعی

هر زمان که اقدام به فروش می کنید ، SiteGround یک ایمیل برای شما ارسال می کند.

ایجاد سایت وابسته-فروش

برای فروش شرکت های وابسته ، هشدارهای سفارشی را بر روی تلفن خود ایجاد کنید – اگر از GMail استفاده می کنید ، به تنظیمات خود بروید و فیلتر را ایجاد کنید تا همه ایمیل های با “SiteGround Affiliate Sale Generated” در خط موضوع وارد پوشه خود شوند. سپس یک هشدار سفارشی را بر روی تلفن خود تنظیم کنید (با استفاده از برنامه GMail) بنابراین هر زمان که اقدام به فروش کنید ، یک هشدار سفارشی دریافت می کنید (در اینجا آموزش برای Android است) من اعلان های مختلف صدا برای SiteGround ، موضوعات StudioPress و غیره دارم روز خود را بهتر می کنم :)

فیلتر سفارشی-GMail

6. داشبورد وابسته / ایجاد لینک های سفارشی

داشبورد وابسته SiteGround همه چیزهایی را که شما برای بازاریابی میزبان خود و گرفتن آمار نیاز دارید ، دارد: سفارشی سازی پیوند وابسته ، پیگیری پیوندهای سفارشی ، گزارش تبدیل و معکوس و غیره.

Customizer Link Affiliate – پیوندهای دلخواه را به هر صفحه در وب سایت SiteGround ایجاد کنید تا بتوانید هر یک را جداگانه ردیابی کرده و نرخ تبدیل آن را ببینید. همچنین این لینک را کوتاه تر می کند و به جای yourwebsite.com/go/ که بهتر است از siteground.com/go/ استفاده کنید. می توانید پیوند من را به صفحه ویژگی های SiteGround مشاهده کنید: (https://www.siteground.com/go/startup-growbig-gogeek) دارای نرخ تبدیل بالایی است ، به این معنی که من احتمالاً باید از این لینک وابسته بیشتر استفاده کنم. همچنین می توانید هر یک از پیوندهای SiteGround خود را تا زمانی که در حال استفاده نباشد استفاده کنید ، بنابراین عاقلانه انتخاب کنید!

SiteGround-Custom-Affiliate-پیوندها

گزارش تبدیل – اگر می خواهید نرخ تبدیل 5٪ + بالاتر را مانند ماه گذشته بدست آورید ، از تصاویر و اثبات اجتماعی خود استفاده کنید (وضعیت جاسازی شده فیس بوک / توییتر افرادی که از SiteGround تعارف کرده اند) استفاده کنید. این قطعاً چیزی است که من به افزایش چشمگیر کمک می کنم.

گزارش تبدیل سایت SiteGround

گزارش کمیسیون – بیاموزید افرادی که برنامه های میزبانی را برای استفاده از پیوندهای وابسته شما ، کمیسیونهای معلق و وضعیت اینکه آیا کمیسیونهای شما پرداخت شده اند ثبت نام می کنند.

گزارش کمیسیون SiteGround

آگهی ها – من طرفدار آگهی ها نیستم ، اما آنها …

بنرهای وابسته به سایت

فراموش نکنید که آنها را بررسی کنید سرعت, امنیت, و پشتیبانی صفحات در cPanel آنها. اینها شامل نمودار مقایسه زمان بار از میزبان های مختلف (مانند مورد زیر) ، مقایسه زمان پاسخ پشتیبانی و موارد دیگر است عکسهای صفحه من در این بررسی وابسته به SiteGround لیست کردم.

سایت-صفحه-بار-بار

اطلاعات پرداخت – به یک حساب پی پال نیاز خواهید داشت ، همچنین می توانید محرک ها را تنظیم کنید.

سایت-روش-پرداخت

7. پشتیبانی از تیم وابسته SiteGround

پشتیبانی وابسته SiteGround به اندازه پشتیبانی عادی مشتری از آنها پشتیبانی می کند. آنها در ماه دسامبر هنگامی که من شروع به فروش قابل توجهی برای ارائه پیشنهادات کردم ، به من رسیدند. در حال حاضر ، تیم وابسته آنها و من با هم کار می کنیم تا برخی از تست های سرعت را در Siteground در مقابل سایر شرکت های میزبان اجرا کنیم … بنابراین بله آنها قطعاً با شما همکاری می کنند تا فروش شما را افزایش دهند.

پشتیبانی SiteGround-Affiliate-Program-Support

8- سایت خود را در زیر 1s بارگیری کنید

یکی از بهترین راه های ارتقاء SiteGround ، بارگیری سریع وب سایت شما و نمایش گزارش های خود در ابزارهایی مانند پینگدوم, GTmetrix ، و PageSpeed ​​Insights. اگر از WordPress استفاده می کنید ، من 5 سال با همان توسعه دهنده همکاری کردم که در freelancer.com پیدا کردم و به من کمک کردم تا سایت خود را برای بارگیری در بهینه کنم زیر 1s. شما می توانید من را مشاهده کنید راهنمای سرعت وردپرس اگر می خواهید این کار را خودتان انجام دهید اما توسعه دهنده من 40 دلار در ساعت است و یک بررسی کامل 5 ستاره در پروفایل وی دارد. می توانید به او ایمیل بزنید [email protected]. اگر از WordPress استفاده نمی کنید ، می توانید از freelancer.com برای یافتن یک توسعه دهنده استفاده کنید که می تواند در انجام این کار به شما کمک کند.

Pronaya-Kumar-S-بررسیها

9. کلمات کلیدی SiteGround (برای SEO)

اگر فکر می کنید “SiteGround Review” کلید واژه اصلی شماست ، باید تحقیقات دیگری انجام دهید. این کلمه کلیدی بسیار رقابتی خواهد بود ، بنابراین شما بهتر است برنامه های فردی آنها (بررسی SiteGround StartUp Review) را مرور کنید ، و آنها را با سایر هاست ها (SiteGround vs. WP Engine) مقایسه کنید و از جمله آنها در آموزشهای مربوط به سرعت وب سایت (نحوه تنظیم پیکربندی W3 Total افزونه کش). این یک استراتژی بسیار بهتر است و کلمات کلیدی بسیار رقابتی تر خواهند بود.

کلمات کلیدی سایت

نمونه کلمات کلیدی:

 • بررسی SiteGround StartUp
 • بررسی SiteGround GrowBig
 • بررسی SiteGround GoGeek
 • بررسی SiteGround GoGeek
 • SiteGround Cloud Hosting Review
 • SiteGround اختصاصی مرور سرور
 • بررسی میزبانی سایت تجارت الکترونیک SiteGround
 • SiteGround در مقابل وردپرس Bluehost
 • نحوه پیکربندی تنظیمات موشک WP
 • نحوه پیکربندی افزونه کش W3 Total Cache
 • نحوه پیکربندی تنظیمات سریعترین حافظه نهان WP
 • چگونه می توان سایت وردپرس خود را سریعتر کرد

اگر می خواهید مهارتهای تحقیق در مورد کلید واژه خود را بهبود بخشید تا بتوانید کلمات کلیدی مرتبط با میزبانی وب SiteGround و نه چندان رقابتی ، مرتبط با میزبانی را شناسایی کنید ، به من مراجعه کنید راهنمای کلمات کلیدی تمرکز Yoast.

10. بررسی های وابسته سالانه

SiteGround طول می کشد نظرسنجی های سالانه از برنامه های وابسته خود را به اطمینان حاصل شود که وابستگان خوشحال هستند.

SiteGround-2016-Affiliate-Survey

در اینجا مهمترین دلایلی که افراد به برنامه وابسته SiteGround ملحق شده اند …

دلایل-برای پیوستن به-سایت-وابسته-برنامه

و در اینجا نحوه بهبود برنامه (در سال 2015) SiteGround براساس بازخورد سایر وابستگان SiteGround ارائه شده است. برخی از کارهایی که آنها انجام دادند اضافه کردن سفارشی سازنده پیوند وابسته ، ردیابی کمپین ، گزارش های کمیسیون دقیق ، راهنمای تبلیغاتی و سایر پیشرفت ها. SiteGround یک شرکت مردم است و در واقع به مشتریان ، شرکت های وابسته و کارمندان آنها اهمیت می دهد. برای بهبود مداوم سرویس میزبانی و برنامه بازاریابی وابسته ، می توانید روی آنها حساب کنید.

2015-سایت-سایت-ارزیابی وابسته

11. سؤالات متداول وابسته

هنوز سوالی دارید؟ SiteGround را بررسی کنید سوالات متداول

siteground-affiliate-faq

12. برای برنامه Affiliate SiteGround ثبت نام کنید

اینجا جایی است که می توانید تبدیل به یک شرکت وابسته SiteGround

ثبت نام در سایت

سوالات متداول

&# x2705؛ چگونه فروش خود را به عنوان یک شرکت وابسته SiteGround افزایش می دهید?

راه اصلی افزایش فروش نشان دادن حقایق (نظرسنجی های فیس بوک ، نتایج مهاجرت ، گزارش های GTmetrix) است. نظرات مغرضانه زیادی در آنجا وجود دارد و مردم این را می دانند. رانندگی ترافیک سئو و افزایش تبدیل هر دو برای فروش شما مهم هستند.

&# x2705؛ در هر فروش چقدر پول بدست می آورید?

SiteGround یک برنامه وابسته به ردیف است که بسته به حجم فروش شما ، از 50 دلار – 150 دلار + در هر فروش ارائه می کند. هرچه فروش بیشتری داشته باشید ، بیشتر به آنها پیشنهاد می شود.

&# x2705؛ چه برنامه های خوب خوب میزبانی دیگر وجود دارد?

Cloudways یکی از موارد عالی است به ویژه اینکه رشد قابل توجهی دارند و در گروه های Facebook بسیار محبوب هستند. بسیاری از افراد از SiteGround به Cloudways در حرکت هستند.

&# x2705؛ چگونه می توانم آمارهای وابسته را پیگیری کنم?

داشبورد وابسته SiteGround فروش ، تبدیل و آمارهای دیگر را برای پیوندهای وابسته به شما نشان می دهد. افزونه Thirsty Affiliates همچنین به شما کمک می کند تا پیوندهای وابسته را پنهان کنید و پیگیری کنید.

&# x2705؛ چه کلمات کلیدی بیشترین فروش را به همراه دارد?

من می توانم به شما بگویم که SiteGround Review و سایر کلمات کلیدی مشابه بسیار رقابتی هستند و هیچ فروشی برای شما به ارمغان نمی آورند زیرا شما برای آنها رتبه نمی دهید. بهترین توصیه من تمرکز روی کلمات کلیدی است که در آن می توانید از طریق میزبانی راه حل را به افراد ارائه دهید.

سؤالاتی درباره برنامه وابسته SiteGround?

نظر خود را برای من بگذارید و خوشحالم که به آن پاسخ می دهم. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که من SUPER هستم خوشحالم که تصمیم گرفتم به جای WP Engine آنها را تبلیغ کنم حتی اگر کمیسیون ها در ابتدا پایین تر باشند ، اما به نظر می رسد بلند مدت است که شروع به پرداخت می کند. من صادقانه می خواهم برای ایجاد بیشتر زندگی خود به برنامه های وابسته SiteGround تکیه کنم و هنوز هم می بینم که می توانم پول بیشتری کسب کنم.

همچنین مشاهده کنید: 35+ برنامه بازاریابی وابسته به وردپرس (لیست جامع برنامه های وابسته برای میزبانی ، موضوع ، سئو ، بهینه سازی سرعت و موارد دیگر).

همچنین مشاهده کنید: نقد میزبانی سایت وردپرس SiteGround (بررسی کامل میزبان وردپرس SiteGround که می تواند ایده های بیشتری را در مورد تبلیغ آنها به شما ارائه دهد).

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map