نحوه کسب درآمد از فیلم های YouTube بدون AdSense (در عوض اضافه کردن یادداشت ها و توضیحات با پیوندهای وابسته)

برای کسانی از ما که نکن می خواهید بینندگان یوتیوب ما را با آنها اسپم کنید آگهی ها, گزینه های بهتری در آنجا وجود دارد.


ساده ترین راه این است که با استفاده از پیوندهای وابسته ، محصولات (در ویدیوی خود را ذکر کنید) توصیه کنید. وقتی شخصی محصولی را از طریق پیوند وابسته شما خریداری می کند ، از فروش کمیسیون دریافت می کنید. شما اساساً محصول شخص دیگری را برای کمیسیون تبلیغ می کنید. من ماهانه 1000 دلار درآمد این کار را می کنم و این دومین منبع درآمد من در کنار است مشاوره سئو.

از طریق این پیوندهای وابسته می توانید بدون درآمد از ویدیوهای YouTube شروع کنید AdSense یا مشارکت. شخصی تر ، کم تحرک تر است ، و احتمالاً شما هیچ آراء “انگشت شست” دریافت نخواهید کرد زیرا امیدوارم محصول (های) را توصیه می کنید که به حل یک مشکل کمک کنید.

در اینجا است فیلم من با پیوندهای وابسته ساخته ام:

بازاریابی وابسته به یوتیوب

وقتی افراد روی پیوند وابسته MaxCDN من (یا در حاشیه نویسی در Youtube یا توضیحات ویدیو) کلیک می کنند ، من یک کمیسیون از فروش دریافت می کنم. در زیر دستورالعمل هایی برای انجام این کار …

پیوندهای وابسته را به ویدیوهای YouTube اضافه کنید

مرحله 1 – وب سایت مرتبط با آن را به کانال YouTube خود اضافه کنید
وارد YouTube شوید و به “Creator Studio” بروید. اکنون به کانال بروید -> وضعیت و ویژگی ها -> حاشیه نویسی های خارجی. وب سایت خود را اضافه کنید و مراحل تأیید را طی کنید. شاید لازم باشد وب سایت خود را به آن اضافه کنید کنسول جستجوی Google. اکنون به تب “Advanced” در زیر کانال بروید و وب سایت خود را به عنوان یک وب سایت مرتبط اضافه کنید. دستورالعمل کامل یافت می شود اینجا.

وب سایت مرتبط YouTube

مرحله 2 – پیوندهای وابسته خود را دریافت کنید
شما در ابتدا باید یاد بگیرید که محصولات / بازرگانان برای ارجاع به مخاطبان خود نیز بهترین هستند. اکثر وب سایتها در بالای یا پایین وب سایت خود یک برگه “وابسته” دارند که در آن می توانید ثبت نام کنید. همچنین می توانید “_____ برنامه وابسته Google” را برای دیدن آن در اینجا نشان دهید. مراکز وابسته بسیاری وجود دارد که هزاران محصول / بازرگان دارند. امتحان کنید آمازون, ShareASale, یا CJ. پس از ثبت نام و تأیید ، می توانید لینک های وابسته خود را ایجاد کنید:

پیوند وابسته

مرحله 3 – پیوندهای وابسته خود را پنهان کنید
عبا پیوندهای وابسته بدان معنی است که شما در حال نشان دادن افراد به URL به وب سایت خود هستید ، اما در جایی دیگر هدایت می شود. مثلا, این پیوند وابسته پنهان به / go / maxcdn اشاره دارد اما به وب سایت MaxCDN تغییر مسیر می یابد. شما باید این کار را انجام دهید زیرا حاشیه نویسی های ویدیویی YouTube فقط به شما امکان می دهد URL را برای وب سایت مرتبط خود استفاده کنید – پنهان کردن آنها همان چیزی است که به شما امکان می دهد تا آنها را به لینک وابسته تغییر مسیر دهید.!

اگر WordPress را اجرا می کنید ، از افزونه ای به نام استفاده می کنم وابسته های تشنه برای پنهان کردن ، مدیریت و پیگیری لینک های وابسته به من (شما باید برای شرکتهای وابسته تشنه به آنها بپردازید مواد افزودنی اگر می خواهید ویژگی های اضافی). نسخه رایگان هنوز هم خوب است … فقط افزونه را نصب کرده و زبانه “پیوندهای وابسته” را در سمت چپ داشبورد خود پیدا کنید. نام پیوند و URL مقصد را اضافه کنید ، آن را ذخیره کنید ، سپس نسخه پنهان شده URL را کپی کنید تا بتوانید آن را به یادداشت های ویدیوی YouTube خود اضافه کنید.

پیوند وابسته به Cloaked

مرحله 4 – پیوندهای وابسته به فیلم های YouTube اضافه کنید
ویدیوی YouTube را که می خواهید پیوند (های) وابسته را به آن اضافه کنید ویرایش کنید. روی برگه حاشیه نویسی و “افزودن حاشیه نویسی” کلیک کنید. اطلاعات موردنیاز از جمله زمانی را که می خواهید حاشیه نویسی ظاهر شود را پر کنید (بدیهی است که وقتی محصول وابسته را توصیه می کنید باید باشد). در نزدیکی پایین ، پیوند وابسته پنهان خود را اضافه کنید. تغییرات را اعمال کنید ، سپس فیلم را تماشا کنید و پیوند خود را تست کنید.

همچنین می توانید پیوندهای وابسته به توضیحات ویدیوی YouTube خود اضافه کنید. نیازی به پنهان کردن این موارد نیست ، اما من دوست دارم از URL های کوتاه تر مانند استفاده کنم تلخ برای اینکه پیوند زیباتر و کوتاه تر به نظر برسد.

پیوندهای وابسته را به ویدیوهای YouTube اضافه کنید

شما تمام شده اید ، اکنون بروید ویدیوهای YouTube بیشتری ایجاد کنید

برنامه ریزی فیلم ها می تواند به شما کمک کند تا از لینک های وابسته و حاشیه نویسی ها به طور مؤثر استفاده کنید ، اما پیش بروید و آنها را (در صورت لزوم) به فیلم های موجود خود اضافه کنید. فیلم های آموزشی برای بازاریابی وابسته عالی هستند زیرا مردم به دنبال راه حل هستند – که اغلب با یک محصول قابل حل است. به برخی از نمونه ها نگاهی بیندازید تا در مورد ویدیوی بعدی YouTube خود ایده بگیرید …

س: چگونه مک بوک را به چندین مانیتور وصل می کنید?
آ: خرید آداپتور HDMI (پیوند به یک محصول آمازون)

س: چگونه بارگیری وب سایت خود را سریعتر کنید?
آ: میزبانی سریعتر بخرید (بیشتر شرکتهای میزبان دارای یک برنامه وابسته)

س: بهترین تلویزیون برای یک اتاق کنفرانس چیست؟?
آ: من نمی دانم ، اما شرط می بندم که می توانید آن را در آمازون پیدا کنید!

مرور فیلم ها نیز رایج است. اکنون که می دانید چگونه می توانید از فیلم های YouTube بدون درآمد استفاده کنید AdSense یا سایر روشهای اسپم ، پیش بروید و برخی از بازاریابی های وابسته ویدیویی را انجام دهید. این می تواند پرسود تر باشد و مردم از شما بخاطر اینکه آنها را با تبلیغات تبلیغ نکنید ، متنفر نیستند! فقط مطمئن شوید که دستورالعمل های ویدیویی YouTube را دنبال می کنید

اگر در مورد کسب درآمد از ویدیوی YouTube یا بازاریابی وابسته سؤالی دارید ، یک خط برای من بگذارید. خوشحالم که کمک کردم و اگر این آموزش را مفید یافتید ، لطفاً به اشتراک بگذارید.

به سلامتی,
امضای تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map