כיצד לייצר רווחים מסרטוני YouTube ללא AdSense (הוסף הערות ותיאורים עם קישורי שותפים במקום זאת)

03.06.2020
सहबद्ध विपणन 'כיצד לייצר רווחים מסרטוני YouTube ללא AdSense (הוסף הערות ותיאורים עם קישורי שותפים במקום זאת)
0 15 мин.

לאלו מאיתנו לא רוצים לספאם את צופי YouTube שלנו עם פרסומות, יש אלטרנטיבות טובות יותר בחוץ.


הדרך הקלה ביותר היא לעשות זאת ממליץ על מוצרים (המוזכרים בסרטון הווידאו שלך) באמצעות קישורי סניפים. כשמישהו רוכש מוצר דרך קישור השותפים שלך, אתה מקבל עמלה מהמכירה. אתה בעצם מקדם מוצר של מישהו אחר עבור עמלה. אני מרוויח 1,000 דולר לחודש בזה וזה מקור ההכנסה השני בגודלי ליד ייעוץ בנושא קידום אתרים.

באמצעות קישורי שותפים אלה תוכלו להתחיל לייצר רווחים מסרטוני YouTube בלי AdSense או שותפויות. זה יותר מותאם אישית, פחות פולשני, וכנראה שלא תקבל הצבעות “אגודל למטה” מכיוון שאתה בתקווה ממליץ על מוצרים שעוזרים לפתור בעיה..

הנה א וידאו יצרתי עם קישורי סניפים:

שיווק סניפים של YouTube

כאשר אנשים לוחצים על קישור ה- MaxCDN השותף שלי (ביאור יוטיוב או בתיאור הווידיאו), אני מקבל עמלה מהמכירה. להלן תמצאו הוראות לעשות זאת …

הוסף קישורים של שותפים לסרטוני YouTube

שלב 1 – הוסף אתר משויך לערוץ YouTube שלך
היכנס ל- YouTube ועבור ל”סטודיו ליוצרים “. עכשיו עבור לערוץ -> סטטוס ותכונות -> הערות חיצוניות. הוסף את האתר שלך ועבר את תהליך האימות. יתכן שתצטרך להוסיף לאתר שלך קונסולת החיפוש של גוגל. כעת עבור לכרטיסייה “מתקדם” מתחת לערוץ והוסף את האתר שלך כאתר משויך. נמצאו הוראות מלאות כאן.

אתר משויך ל- YouTube

שלב 2 – קבל את קישורי השותפים שלך
תחילה עליך ללמוד אילו מוצרים / סוחרים הכי כדאי להפנות לקהל שלך. לרוב האתרים יש כרטיסייה ‘שותפים קשורים’ בחלקו העליון או התחתון של האתר שלהם, שם תוכל להירשם. אתה יכול גם “_____ תוכנית שותפים” של גוגל לראות אותה היא מופיעה כאן. ישנם רכזות מסונפות רבות שיש בהן אלפי מוצרים / סוחרים. תנסה אמזון, ShareASale, או CJ. לאחר ההרשמה ואישורך, אתה יכול להתחיל ליצור את קישורי השותפים שלך:

קישור סניפים

שלב 3 – גלימת קישורי השותפים שלך
הסוואה פירושו של קישורים לסניפים פירושו שאתם מכוונים אנשים לכתובת אתר באתר שלכם, אך היא מפנה מחדש למקום אחר. לדוגמה, קישור מסונף זה מצביעה על / go / maxcdn אך היא מפנה מחדש לאתר MaxCDN. עליכם לעשות זאת מכיוון שהערות הווידיאו ביוטיוב מאפשרות לכם להשתמש רק בכתובות אתרים עבור האתר המשויך שלכם – הסתר אותן הוא מה שמאפשר לכם להפנות אותם לקישור השותף.!

אם אתה מפעיל וורדפרס, אני משתמש בתוסף בשם כלולות צמא לסווג, לנהל ולעקוב אחר קישורי השותפים שלי (אתה צריך לשלם לסניפים צמאיים עבור שלהם תוספות אם אתה רוצה תכונות נוספות). הגרסא החינמית עדיין טובה … פשוט התקן את התוסף ומצא את הכרטיסייה “קישורי שותפים” בצד שמאל של לוח המחוונים שלך. הוסף את שם הקישור ואת כתובת אתר היעד, שמור אותו ואז העתק את הגרסה הסמויה של כתובת האתר כדי שתוכל להוסיף אותה להערות הווידיאו שלך ב- YouTube.

קישור סניף צמוד

שלב 4 – הוסף קישורי שותפים לסרטוני YouTube
ערוך את סרטון YouTube אליו תרצה להוסיף קישור (ים) קישורים. לחץ על הכרטיסייה הערות ועל “הוסף הערה.” מלא את המידע הדרוש, כולל הזמן שאתה רוצה שההערה תופיע (ברור שזה אמור להיות כאשר אתה ממליץ על מוצר השותף). בסמוך לתחתית, הוסף את קישור השותפים הסמוי שלך. החל שינויים, ואז צפה בווידיאו ובדוק את הקישור שלך.

אתה יכול גם להוסיף קישורים של שותפים לתיאור הסרטון שלך ב- YouTube. אלה לא צריכים להיות מעוטרים, אבל אני רוצה להשתמש בפנס URL כמו קצת כדי שהקישור ייראה יפה / קצר יותר.

הוסף קישורים של שותפים לסרטוני YouTube

סיימת, עכשיו עבור צור עוד סרטוני YouTube

תכנון סרטונים יכול לעזור לך להשתמש בקישורים והערות של שותפים עצמאיים בצורה יעילה יותר, אך קדימה להוסיף אותם (היכן שמתאים) לסרטונים הקיימים שלך. סרטוני הדרכה נהדרים לשיווק שותפים מכיוון שאנשים מחפשים פיתרון – שלעתים קרובות ניתן לפתור באמצעות מוצר. התבונן בכמה דוגמאות כדי לקבל רעיונות לסרטון YouTube הבא שלך …

שכיצד מחברים Macbook למסכים רבים?
א: קנו מתאם HDMI (קישור למוצר של אמזון)

ש: כיצד לגרום לאתר שלך לטעון מהר יותר?
א: קנו אירוח מהיר יותר (לרוב חברות האירוח שיש להם תוכנית שותפים)

ש: מה הטלוויזיה הטובה ביותר לחדר ישיבות?
א: אני לא יודע, אבל אני בטוח שאתה יכול למצוא את זה באמזון!

סרטוני ביקורת נפוצים גם הם. עכשיו שאתה יודע לייצר רווחים מסרטוני YouTube בלי AdSense או שיטות דואר זבל אחרות, קדימה והתחל לעשות שיווק עם שותפי וידאו. זה יכול להיות משתלם יותר ואנשים לא שונאים אותך שפיגרת אותם במודעות! רק וודא שאתה פועל בהתאם להנחיות הווידאו של YouTube

אם יש לך שאלה לגבי מונטיזציה מווידאו ביוטיוב או שיווק שותפים, השאירו לי שורה. אני שמח לעזור. ואם מצאת שהמדריך הזה מועיל, אנא שקול לתת לו חלק.

לחיים,
טום חתימה

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector