חיבור ואופטימיזציה של אתר וורדפרס שלך באמצעות מסוף החיפוש של גוגל (בעזרת תוסף ה- SEO של יוסט)

03.06.2020
קונסולת החיפוש של גוגל 'חיבור ואופטימיזציה של אתר וורדפרס שלך באמצעות מסוף החיפוש של גוגל (בעזרת תוסף ה- SEO של יוסט)
0 60 мин.

קונסולת החיפוש של גוגל יוסט וורדפרס SEO


מוכן לייעל את אתר וורדפרס שלך באמצעות קונסולת החיפוש של גוגל ו יוסט?

שלבים 1, 5, 6 ו- 20 קשורים לתוסף ה- SEO של יוסט אז אני מציע להשתמש בו, אבל זה לא חובה אם אתה משתמש בתוסף SEO אחר (אכן עוזר). אם טרם אימתת את האתר שלך באמצעות Search Console זה יכול לקחת כמה ימים עד שאוכלוסיית נתונים מסוימת, לעיתים קרובות מספר שבועות אם ברצונך להשתמש ביעילות בכמה כלים אלה (למשל שגיאות סריקה וניתוח חיפוש). אבל אתה עדיין יכול לבצע אופטימיזציה של האתר שלך בדרכים רבות ללא קשר אם אתה פשוט מגדיר את זה.

*פריטי כוכבית כוללים את יוסט

1. אימות*
2. נתונים מובנים
3. כרטיסים עשירים
4. מדגיש נתונים
5. שיפורי HTML*
6. דפים ניידים מואצים*
ז. חפש אנליטיקס
8. קישורים לאתר שלך
9. קישורים פנימיים
10. פעולות ידניות
11. מיקוד בינלאומי
12. שימושיות לנייד
13. סטטוס אינדקס
14. משאבים חסומים
15. כתובות אתרים שהוסרו
16. שגיאות סריקה
17. סטטיסטיקת סריקה
18. אחזור כ- Google
19. בודק רובוטים
20. Sitemaps*
21. פרמטרים של כתובות אתרים
22. סוגיות אבטחה
23. משאבים אחרים
24. הגדרות אתר
25. שינוי כתובת
26. נכס של גוגל אנליטיקסקונסולת החיפוש של גוגל

1. אימות

 • להירשם קונסולת החיפוש של גוגל ולהגיע ל תהליך אימות
 • השתמש באפשרות אימות תג HTML
 • העתק את הקוד
 • הדבק קוד ב- Yoast (SEO → כללי → כלי מנהלי אתרים)
 • מחק את הכל מחוץ להצעות המחיר (כולל הצעות המחיר)
 • שמור שינויים ביוסט
 • לחץ על ‘אמת’ במסוף החיפוש של Google
 • ייקח מספר ימים עד שאוכלוסיה מסוימת של נתונים מאוכלסת ב- Search Console
 • ניתן להשתמש באותו תהליך אימות תג HTML בינג + יאנדקס

אימות מסוף החיפוש של גוגל HTML

אימות קונסולת החיפוש של גוגל

אם אינך משתמש ב- Yoast יש להם שיטות חלופיות רבות לאימות האתר שלך.

2. נתונים מובנים

הצורה הנפוצה ביותר של נתונים מובנים הם קטעי טקסט עשירים אשר מוסיפים “מידע נוסף” לקטעי העניין שלך בצורה של כוכבי ביקורת, מידע על מתכונים, מידע על אירועים ועוד סוגי מידע. הנה גלריה מציגה כמה סוגים שונים של קטעי טקסט עשירים וכרטיסים עשירים.

נתונים מובנים כוכבים סקירה

תוספים פופולריים של קטע עשיר:

בודק שגיאות
כשתסיים להוסיף קטעי טקסט עשירים לתוכן אתה יכול להשתמש ב מדור נתונים מובנה של קונסולת החיפוש של Google כדי לעקוב אחר הדפים שאתה מסמן, לבדוק שגיאות ולראות דירוגים. אתה יכול גם להשתמש כלי הנתונים המובנה של גוגל כדי לבדוק עמוד בודד, אך זה מראה את כל עמודים …

נתונים מובנים במסוף החיפוש של גוגל

3. כרטיסים עשירים

כרטיסים עשירים הם צורה מעודכנת של קטעי טקסט עשירים. הם א תצוגה של קרוסלת משמאל לימין וניתן לעשות זאת רק עם מתכונים וסרטים בתוצאות חיפוש סלולריות באנגלית של ארה”ב. אני לא חושב שיש פלאגינים של וורדפרס התומכים בכרטיסים עשירים מכיוון שאלו הם חדשים יחסית, כך שתצטרך לעקוב אחר הסימון מה גלריה, אבל אני מקווה שתוסף בקרוב ייצא.

כרטיסים עשירים ניידים

4. מדגיש נתונים

מדגיש נתונים הוא אלטרנטיבה לשימוש בתוסף עשיר של קטע טקסט. זהו כלי “הצבע ולחץ” בו תוכל להשתמש כדי להדגיש כותרות של דפים, תאריכים ושדות נדרשים אחרים הדרושים כדי להציג קטעי טקסט עשירים בתוצאות החיפוש. לאחר שתעשה זאת באמצעות כמה דפים או פוסטים, גוגל תחיל דפוסים אלה על כל האתר שלך … לכן עליכם לעשות זאת רק עם כמה פיסות תוכן.

5. שיפורי HTML

אומר לך אם הקטעים שלך (כותרות SEO + תיאורי מטא) הם קצרים מדי, ארוכים או מכילים כפילויות. ביוסט יש “סרגל התקדמות” שצריך להפוך לכתום (רע) או ירוק (טוב) תלוי באורך, כל עוד אתה כותב מספיק זמן כדי להיות ירוק, אתה אמור להיות בסדר. אם לא היית, שיפורי HTML יגיד לך אילו דפים צריכים לתקן.

שיפורי HTML

כדי למנוע שגיאות בעתיד, ודא שסרגל ההתקדמות באורך ב- Yoast ירוק …

עורך קטע הקוד

השתמש בעורך בכמויות גדולות של יוסט כדי לתקן את אלה
אתה יכול לערוך בכמות גדולה את כותרות ה- SEO שלך + תיאורי המטה ב- Yoast תחת SEO → כלים → עורך בכמויות גדולות. קח בחשבון שעורך התפוצה אינו מכיל את “סרגל התקדמות האורך” או יראה לך מילת המיקוד של הדף הזה כמו ניתוח התוכן … אך עדיין עליך לשלב את שניהם.

עורך בכמויות גדולות יוסט

6. דפים ניידים מואצים

דפי AMP הם פרויקט של גוגל שגורם לדפים הניידים שלך לטעון מהר יותר תוך הוספת חותמת AMP לקטעי הנייד שלך. ה תוסף AMP מוסיף את דפי AMP, דבק ליוסט & תוסף AMP מאפשר לך לבצע התאמות אישיות בסיסיות לעיצוב מכיוון שזה ישנה את מראה התוכן שלך בנייד. נסה את זה ואם אתה לא אוהב את זה, אתה תמיד יכול למחוק את התוספים.

מגבר עמודים

הוספת דפי AMP לוורדפרס

 • התקן את ה- תוסף AMP מאת Automattic (מוסיף את דפי ה- AMP)
 • התקן את ה- דבק ל- Yoast SEO AMP תוסף אם אתה משתמש ביוסט (מותאם אישית את העיצוב)
 • הוסף / מגבר / לדף כלשהו באתר שלך כדי לראות איך הוא נראה ולוודא שהוא עובד
 • עבור אל ההגדרות של Yoast → AMP כדי לשנות את העיצוב שלך ולאפשר סוגי פוסטים מותאמים אישית
 • המתן שגוגל תסרוק מחדש את האתר שלך ותוסיף את הכניסה ל- AMP בתוצאות החיפוש לנייד

השלב האחרון הוא לבדוק את Search Console מקטע דפים ניידים מואץ לטעויות …

דפים ניידים מואצים מסוף החיפוש של גוגל

7. חפש אנליטיקס

זה יגרום לך לחשוב מחדש על מידת המדידה של SEO אם לא השתמשת בה. אתה יכול למדוד דירוגים (מיקום), מילות מפתח (שאילתות), שיעור קליקים (שיעורי קליקים) ועוד. אתה יכול לעשות המון התייחסות צולבת, אך רשמתי חמש דוגמאות להלן מצאתי את השימושיות ביותר.

נווט ל ניתוח חיפוש ו לצבוט את המסננים למה שאתה רואה בכל לוח מחוונים

חיפוש במסנן אנליטיקס

1. ראה מילות מפתח (שאילתות) שאתה מדרג עבור …

שאילתות מסוף החיפוש של גוגל

2. שאילתות למוצרים, שירותים או נושאים ספציפיים שעליהם אתה בלוג. פשוט התאם את מסנן השאילתה כך שיכלול את כל השאילתות המכילות “SiteGround” (או כל מילת מפתח שתרצה לראות) …

חפש במסנן שאילתות ב- Analytics

3. שאילתות המשמשות למציאת תוכן בתמונות Google …

חפש שאילתות תמונות של Google ב- Google Analytics

4. למד אילו דפים מדורגים גבוה אך עם שיעור קליקים נמוך. פירוש הדבר שאתה צריך לכתוב מחדש את קטע הקוד שלך (כותרת SEO + תיאור מטה) כדי לפתות יותר ללחוץ עליו, אך לפעמים זה מכיוון שהתוכן שלך אינו רלוונטי כמו תוצאות אחרות (במקרה כזה אתה יכול לעשות מעט).

חפש בשיעור קליקים ב- Analytics לעומת מיקום

5. השווה את ה- SEO שלך (דירוג, שיעור קליקים, קליקים) לתקופת זמן קודמת …

השוואת תאריך

8. קישורים לאתר שלך

מהניסיון שלי, זו הדרך הקלה ביותר למצוא אתרים באיכות נמוכה ולא רלוונטית המקשרים אליך כדי שתוכל להסיר אותם. התוצאה היא פרופיל קישור נקי ורצון למזער את הסיכון לכל עונש של גוגל, ויכולים אפילו לשפר את הדירוג שלך במיוחד לטווח הארוך. עברו על הקישורים שלכם וזיהו אתרים באיכות נמוכה או לא רלוונטית המקשרים אליכם. זה עשוי לדרוש מעט מחקר ושיקול דעת לגבי קביעת הקישורים שהם “אותנטיים” ואילו כאלה אינם. ל- Moz מאמר נהדר בנושא ביצוע ביקורת והסרת קישורים אם אתה רוצה לקרוא על זה.

מי מקשר הכי הרבה שלך

מתנערים מקישורים רעים
לאחר שיש לך רשימת כתובות אתר, צור קשר עם מנהלי האתר ובקש מהם להסיר אותה (בהחלט השיטה המועדפת). אם מסיבה כלשהי אינך יכול להסיר אותו, השתמש ב – הכחיש את הכלי. גם אם לא פגעו בפנדל מאט קאטס ממליצה ביטול קישורים מפוקפקים כאמצעי מניעה. אני מנסה לעבור על הקישורים שלי בערך אחת לשנה כדי לנקות אותם. כמובן שאתה צריך לעשות זאת רק אם יש לך אתר בגודל הגון עם כמות טובה של קישורים.

דחה קישורים

9. קישורים פנימיים

ראה לאילו דפים אתה הכי מקשר …

קישורים פנימיים מסוף החיפוש של גוגל

יותר קישורים פנימיים יש לדף, כך גדל הסיכוי שהוא יופיע כ- sitelink …

Sitelinks

10. פעולות ידניות

א פעולה ידנית הוא סוג העונש של גוגל. אלה שני הנפוצים ביותר …

פעולות ידניות מסוף החיפוש של גוגל

קישורים לא טבעיים לאתר שלך – אם שכרתם בונה קישורים ובנו חבורה של קישורים ספאמיים, כנראה שזו הסיבה. הפסיקו לעשות זאת ברגע זה ועברו על כל הקישורים לאתרכם (שלב 8) ונסו להסיר אותם על ידי יצירת קשר עם מנהלי האתרים או שימוש בכלי לדחייה.

תוכן דק עם ערך מוסף מועט או חסר – פירושו שאתה צריך להרבות את התוכן שלך. תוכן קצר, לא שימושי ושכפול, כולם גדולים אין ב- SEO. שימו לב כמה משך ההדרכה הזה? זו הסיבה שחלק מהמאמרים שלי זוכים ליותר מ -150 מבקרים ביום. עברו על התוכן שלכם (דפים וגם פוסטים) וזרקו אותם. אני זוכר שביליתי יומיים מוצקים לחידוש שלי הדרכה של יוסט וזה עבר בין 10 מבקרים / יום למאה מבקרים / יום בן לילה (כן, סיפור אמיתי).

מידע נוסף על עונשי פעולה ידניים מאת מאט קאטץ ‘…

11. מיקוד בינלאומי

מקד את אתר האינטרנט שלך למדינה ספציפית. זה לא מחריג אותו לחלוטין מכל המדינות האחרות (זה רק איתות). אם אתה בינלאומי, עליך להשאיר אפשרות זו לא מסומנת.

מיקוד בינלאומי למסוף החיפוש של גוגל

12. שימושיות לנייד

אם אי פעם השתמשת כלי הבדיקה הנייד של גוגל זה עושה את אותו הדבר רק זה מראה שגיאות סלולריות עבור אתר האינטרנט שלך שלם. רק בגלל שאתה משתמש בנושא וורדפרס מגיב לנייד לא אומר שאתה לא יכול להיות שגיאות! הנה כיצד לתקן את שגיאות הנייד שלך – –.

שימושיות לנייד שגיאה במסוף החיפוש של גוגל

אבל באופן אידיאלי, היית רואה את ההודעה הזו …

נושאים ניידים - כלי מנהלי האתרים של גוגל

13. מצב אינדקס

מראה כמה דפים מאינדקסים על ידי Google. הקפד לבחור את אפשרות מתקדמת ולאפשר “חסום על ידי רובוטים” ו- “הוסר” כדי לראות משאבים חסומים וכתובות אתרים שהוסרו.

סטטוס אינדקס

מה לחפש

 • הגרף אמור להיות גידול קבוע, מה שאומר שאתה מוסיף באופן עקבי תוכן חדש לאתר שלך שגוגל יכולה להוסיף לאינדקס
 • יש לחקור טיפות פתאומיות ויכולות לגרום לשרת שלך למטה או להיות עמוס יתר (במקרה כזה עליכם לשדרג את האירוח או להפחית את צריכת ה- CPU)
 • קוצים פתאומיים יכולים להיגרם כתוצאה מכפולים או אפילו פריצות

14. משאבים חסומים

אומר לך אם robots.txt שלך חוסם את גוגל לסרוק משאבים מסוימים. כמו כן מדריכים אותך בתהליך ביטול החסימה, עם זאת, ייתכן שתרצה לשמור על כמה משאבים חסומים אם אינך רוצה שגוגל תסרוק אותם. אתה יכול רק לבטל את חסימת המשאבים שאתה מארח, בבעלותך או שיש לך גישה ל- robots.text של הקובץ (מכיוון שצריך לערוך את זה כדי לבטל את החסימה). אחרת תצטרך ליצור קשר עם בעל המשאב ולראות אם הוא יערוך עבורך את robots.txt.

כתובות אתרים חסומות

אחרי שמצאת את משאב חסום אתה יכול להשתמש ב- Fetch and Render כדי להציג את הדף כ- Google ולהחליט אם זה משפיע על ה- SEO שלך. אם תחליט שאתה רוצה לשנות אותו, עליך לאמת את המארח ואז לעדכן את קובץ robots.txt כדי לבטל את חסימתו. זכור, אם זהו משאב של צד שלישי, עליך ליצור קשר עם בעל המשאב ולגרום לו לעשות זאת בשבילך.

משאבים חסומים

15. כתובות אתרים שהוסרו

ה כלי כתובות אתרים שהוסר חוסם באופן זמני כתובת URL למשך 90 יום … אם תרצה חסום לצמיתות כתובות אתרים מגוגל אתה אמור לראות את המאמר הזה. אתה יכול להסיר כתובות אתרים בלבד שבבעלותך …

כתובות אתרים שהוסרו

16. שגיאות סריקה

שגיאות סריקה הן עמודים שבורים באתר שלך ויכולים לקרות אם אתה:

 • כתובות אתרים השתנו
 • עיצב מחדש את האתר שלך
 • הגדרת הפניות מחדש נכשלה
 • תוכן שנמחק מהאתר שלך

אם אתה רק מגדיר את Search Console, זה יכול לקחת לפחות שבוע עד לאכלוס כל שגיאות הסריקה. כשתראה אותם, תרצה לעבור על כל כרטיסייה (שולחן עבודה, סמארטפון, שגיאת שרת, רך 404, לא נמצא, אחר). לכל אחת מהן כתובות URL שונות שיהיה צורך לתקן באמצעות הפניות מחדש …

חפש שגיאות סריקה של מסוף

לחץ על כל אחד מהם כדי לראות את כתובת האתר המלאה של הדף השבור, שיש להפנות אותו לדף הנכון באתר שלך. כמובן שזה ייקח זמן לעבור על כולם, אך זה יוודא שקישורים שקשורים לכתובות URL ישנות אלו מעבירים את “מיץ הקישורים” שלהם לדפים החדשים שלך..

תיקון אלה הוא בעצם כמו לקבל קישורים בחינם לאתר שלך.

כתובת האתר של מסוף החיפוש לא נמצאה

הפנה מחדש את שגיאות הסריקה לדפים המתאימים להן
אתה יכול להשתמש בתוסף בחינם כמו הפניה מהירה לדף / הודעה מהירהיואסט SEO פרימיום, או לעשות זאת דרך .htaccess. השיטה שאציג לך היא הפניה מחדש של דף מהיר / פוסט. אתה רוצה להפנות כל כתובת אתר לדף החדש (הנכון) באתר שלך. כן, עליכם לעשות כל אחד מהם.

 • התקן את ה- תוסף הפניה מחדש של דף מהיר / פוסט
 • עבור אל הפניות מהירות → הפניות מחדש מהירות
 • הוסף את כתובת האתר השבורה בעמודה השמאלית ואת כתובת האתר הנכונה החדשה בעמודה השמאלית
 • לחץ על “הוסף הפניות חדשות” (יכול לעשות 3 בכל פעם)
 • לחץ על “סמן כקבוע” במסוף החיפוש, או המתן מספר ימים עד שהוא יתעדכן

301 הפנה מחדש של וורדפרס

צפו בשגיאות סריקה ישירות ביוסט
כדי לראות שגיאות סריקה ב- Yoast מבלי שתצטרך להתחבר למסוף החיפוש, עבור אל Yoast → SEO → Search Console ואז לחץ על “קבל קוד הרשאת גוגל” ופעל לפי ההוראות …

yoast-search-console-authentication

כשתסיים לאמת את Yoast באמצעות Search Console, זה יכול לקחת כשבוע עד לאכלוס שגיאות סריקה. אך כאן תוכלו לראות אותם תחת SEO → Search Console.

שגיאות yoast-search-console-crawl

17. סטטי סריקה

באופן אידיאלי אתה רוצה עלייה קבועה כשאתה מוסיף תוכן לאתר שלך …

סטטוס סריקה של קונסולת החיפוש של גוגל

מדוע נפל קצב הסריקה שלי?

18. אחזור כ- Google

אחזר כ- Google בודק האם גוגל יכולה לגשת לדף, כיצד הוא הופך אותו וכל המשאבים (למשל תמונות או סקריפטים) שנחסמים מגוגלבוט. זה יכול לעזור באיתור בעיות סריקה ולוודא שכתובות האתר של הדף שלך נגישות ל- Googlebot. זה הדרכה של יוסט עושה עבודה נהדרת להסביר את השגיאות השונות כולל לא יסודות, בלתי ניתנים להשגה, הפניה ואחרים.

אחזור כ- Google

19. רובוטים. טקסט בודק

בדוק אם כתובת URL נחסמת מגוגל והאם יש שגיאות. השגיאה הנפוצה ביותר היא עיכוב סריקה שעלול להתרחש אם הגבלת את שיעור הסריקה שלך הגדרות אתר (צריך להיעשות רק אם Googlebot מאט את השרת שלך וגורם למגבלות רוחב פס / מעבד בחשבון האירוח שלך). עם זאת, Googlebot מתעלם מכלל זה, ולכן אין צורך לבצע פעולה כלשהי.

בודק רובוטים

20. מפת האתר

כך תשלח את מפת ה- Yoast XML שלך ל- Google …

 • בהגדרות של יוסט גשו ל- SEO → XML Sitemaps
 • קבע את התצורה של ה- Sitemap שלך כדי לא לכלול תגיות, קישורים לסניפים וכו ‘(ראה תמונה למטה)
 • לחץ על כפתור ה- Sitemap של XML
 • העתק את החלק האחרון של כתובת האתר: sitemap_index.xml
 • במסוף החיפוש של גוגל עבור לסריקה → Sitemaps
 • לחץ על הוסף / בדוק מפת אתר
 • הדבק את כתובת האתר במסוף החיפוש של Google
 • בדוק והגיש
 • נוף שגיאות מפת האתר הנפוצות אם יש לך כמה
 • ניתן להשתמש באותו תהליך הגשת Sitemap בינג + יאנדקס

הנה כמה צילומי מסך אם אתה זקוק להם …

הגדרות מפת האתר של Yoast XML

xml-sitemap-post-types

מפת האתר של Yoast

כתובת אתר של Sitemap של Yoast

הגשת מפת האתר של מסוף החיפוש

שגיאות Sitemap

21. פרמטרים של כתובות אתרים

לרוב הגדול מכם לא יהיו בעיות פרמטרים של כתובת אתר ותראה הודעה זו, אך אם גוגל תציג הודעה אחרת, תצטרך לבצע את ההוראות שלהן. הנה הדרכה ביוטיוב מאת Google Webmasters שמראה לך מה לעשות. רק היזהר במיוחד מכיוון שפעולות לא ראויות עלולות לגרום לדפים שלא מופיעים עוד בתוצאות החיפוש של גוגל.

פרמטרים של כתובות אתרים

22. סוגיות ביטחוניות

בשורה התחתונה … אם יש לכם בעיות כאן כדאי לכם צור קשר עם סוקורי מי יכול לעזור לך לתקן את אלה. אך עליך לעשות זאת כעת מאחר ובעיות אבטחה עלולות לסכן את כל אתר האינטרנט שלך ואת ה- SEO. לרוב משמעות הדבר היא זיהוי של תוכנות זדוניות שנוספו לאתר שלך ומחיקת קבצים אלה.

בעיות אבטחה במסוף החיפוש

חיזוק האבטחה בוורדפרס

 • שנה את שם המשתמש הגנרי “מנהל”
 • השתמש בסיסמה חזקה עם מספרים
 • השתמש באימות הדו-גורמים לצורך כניסה
 • התקן תוסף כמו גדר המילים, iThemes, או סוקורי
 • עדכן את הליבה, העיצוב והתוספים של WordPress שלך
 • וודא שהאתר שלך נמצא במארח וורדפרס מאובטח (אני משתמש SiteGround)

23. משאבים אחרים

חיפוש משאבי מסוף חיפוש

השתמש בתובנות מהירות עמוד כדי לבדוק אם האירוח שלך איטי
הנה טריק מגניב. הפעל את אתר האינטרנט שלך דרך תובנות מהירות של Google Page ולבדוק אם צמצם את זמן התגובה של השרת נמצא בדוח שלך. אם כן, פירוש הדבר שהשרת שלך (אירוח) איטי. תוכלו לראות זאת הרבה עם Bluehost, Godaddy, HostGator ומארחים אחרים באיכות נמוכה יותר…

אירוח וורדפרס איטי

אם אתה רואה את זה בדוח שלך רוצה לתקן את זה, תצטרך לשדרג את האירוח שלך או לעבור למארח מהיר יותר כמו SiteGround אשר דורג כמארח מספר 1 בסקרים רבים בפייסבוק …

2017-וורדפרס-אירוח-סקירהצפה בסקר בפייסבוק או צפה בסקר מלא (תמונת מסך)סקר אינטרנט-מארחצפה בסקר בפייסבוק או צפה בסקר מלא (תמונת מסך)סקר הספק הטוב ביותר-אירוח-ספקצפה בסקר בפייסבוק או צפה בסקר מלא (תמונת מסך)הסקר הטוב ביותר המנוהל-וורדפרס-אירוחצפה בסקר בפייסבוק או צפה בסקר מלא (תמונת מסך)סקירת האירוח המשותף הטוב ביותרצפה בסקר בפייסבוק או צפה בסקר מלא (תמונת מסך)2016-וורדפרס-אירוח-סקירהצפה בסקר בפייסבוק או צפה בסקר מלא (תמונת מסך)סקירה הטובה ביותר של WooCommerce-Hostingצפה בסקר בפייסבוק או צפה בסקר מלא (תמונת מסך)סקר אירוח משותףצפה בסקר בפייסבוק או צפה בסקר מלא (תמונת מסך)מנוהל-וורדפרס-אירוח-סקירהצפה בסקר בפייסבוק או צפה בסקר מלא (תמונת מסך)סקר מועדף-אירוח מועדףצפה בסקר בפייסבוק או צפה בסקר מלא (תמונת מסך)

אתה יכול לקרוא את שלי סקירה מלאה של אתר אם אתה רוצה ללמוד עליהם, אבל האתר שלי נטען <1s ב- GTmetrix, <1s בפינגדום, יש לי 100% uptimes, והם אפילו להעביר אותך בחינם.

24. הגדרות אתר

הגדרות אתר נמצאים ב אפשרות לתיבת הילוכים בפינה השמאלית העליונה של לוח המחוונים של Search Console …

אפשרויות חיפוש במסוף החיפוש

תחום מועדף – עדיפות אם ברצונך לכלול www בדומיין שלך (אין דרך ‘נכונה’ לקידום אתרים). מי שתבחר בהגדרות האתר צריך להיות זהה בוורדפרס (הגדרות → כללי → כתובת וורדפרס + כתובת אתר). הייתי נמנע משינוי זה אם כבר יש לך תחום מבוסס שכן זה משנה את כל הקישורים באתר שלך.

WordPress WWW לא WWW

שיעור הסריקה – השימוש הנפוץ ביותר לכך הוא אם אתר האינטרנט שלך יורד ללא הפסקה בגלל מגבלות קיבולת, רוחב פס או מעבד בחשבון האירוח שלך. משמעות הדבר היא שתכנית האירוח שלך אינה כוללת מספיק משאבים להפעלת האתר שלך, כך שאתה צריך להפחית את אלה (למשל, על ידי מחיקת תוספים הצורכים משאבים רבים או הפעלת בקרת פעימות לב של וורדפרס), או שדרג את האירוח שלך. הגבלת קצב הסריקה תגדיר ל- Googlebot לא לסרוק את האתר שלך כל כך מהר מה שמסייע בהפחתת משאבי השרת שהיא צורכת. זו הפעם היחידה שתעשו זאת.

זמנית, השירות אינו זמין

25. שינוי כתובת

אם אי פעם החלטתם לשנות שמות דומיין, זה יעזור לשמור על הדירוג…

שינוי מסוף חיפוש הכתובות

26. נכס של גוגל אנליטיקס

הפעלת שלך נכס של גוגל אנליטיקס מאפשר לך לראות את נתוני Search Console בדוחות Google Analytics שלך. פשוט בחר בנכס האינטרנט של הניתוח ושמור שינויים …

נכס של גוגל אנליטיקס

כעת התחבר ל- Google Analytics ועבור לרכישה → מסוף חיפוש …

שילוב מסוף החיפוש של גוגל אנליטיקס

להלן לוח המחוונים של “דפי נחיתה” המציג נתונים דומים לזה של מסוף החיפוש של Google ניתוח חיפוש, רק אתה יכול לחצות אפילו יותר מדדים מ- Google Analytics …

דפי נחיתה גוגל אנליטיקס

קבל עזרה בתיקון שגיאות במסוף החיפוש

Pronaya הוא מפתח WordPress שמצאתי עליו freelancer.com עם מי אני עובד כבר למעלה מחמש שנים. הוא עזר לי (ולקוחות) לתקן שגיאות הקשורות כמעט לכל מה שב- Search Console של גוגל (נייד, אבטחה, www, Sitemaps, שגיאות סריקה). אם יש לך שאלה לגבי הצד SEO של דברים אתה יכול להשאיר לי תגובה ואשמח לעזור לך, אבל אם אתה זקוק לעזרה בפועל לתיקון שגיאות, Pronaya הוא האיש לזה. הוא 40 $ לשעה והדוא”ל שלו הוא [email protected]. אתה יכול גם להצטרף לפרילנסר ולחפש בפרופיל שלו (שם משתמש bdkamol).

BDkamol-Speed-Optimizer

יש שאלות? זקוק לעזרה? זרוק לי שורה!

בדוק את מרכז העזרה של מסוף החיפוש אם עדיין לא עשיתם – יש להם טונות של מאמרים ותיעוד פתרונות בעיות בכל אחד מהנושאים האלה. או פשוט השאירו לי תגובה למטה כי אני שמח לעזור לכל מי שלוקח את הזמן לקרוא את הדברים האלה.

אם מצאתם את זה מועיל, נתח תמיד מוערך 🙂

לחיים,
טום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector