5 ערכות נושא לחינוך של ג’נסיס לבתי ספר + אוניברסיטאות (כולם מגיבים לנייד ומובנים בתוך מסגרת הג’נסיס של StudioPress)

03.06.2020
وورد '5 ערכות נושא לחינוך של ג’נסיס לבתי ספר + אוניברסיטאות (כולם מגיבים לנייד ומובנים בתוך מסגרת הג’נסיס של StudioPress)
0 3 мин.

ערכות נושא לחינוך בראשית


ערכת הנושא של חינוך וורדפרס כל אלה בנויים מסגרת בראשית.

כל הנושאים הם מגיב לנייד + HTML5 ותמצא הוראות התקנה, תמחור ומשאבים מועילים אחרים בכל תיאור נושא. אני ממליץ להשתמש ב- StudioPress ‘ הדרכות ו תוספים של ג’נסיס, מכיוון שרוב ההדגמות מציגות תוספים רבים שתוכלו למצוא ב- StudioPress.

יש רק כמה נושאים בתחום החינוך של ג’נסיס – אבל אתה תמיד יכול להחליף תוכן בנושא אחר ולהחליף אותו בעצמך – זו כל הנקודה של תבנית. אם אתה קונה Education Pro מ- StudioPress אז מסגרת Genesis כלולה ברכישה שלך ($ 99.95). על כל שאר נושאי החינוך תצטרך לעשות זאת רכישת ג’נסיס בנפרד ב 59.95 $. הנה הוראות התקנת נושא ברגע שבחרת נושא.

נ.ב. SiteGround דורג כמארח וורדפרס מספר 1 ב- סקר פייסבוק נלקח על ידי הבכיר קבוצת הפייסבוק של אירוח וורדפרס (הם היו מספר 1 ב הסקר של השנה שעברה גם) וקיבלו אותי <זמני טעינה עם ציוני 100% מושלמים ב- GTmetrix ו- פינדגום. אם אתה זקוק לארח וורדפרס שגורם לעיצוב / אתר שלך להיטען במהירות, הם כל הזמן # 1 חוט לאחר חוט לאחר חוט מכיוון שהם יעשו זאת להעביר אותך בחינם ורוב האנשים רואים נחמד שיפורי זמן טעינה. אני משתמש בהם תוכנית ייעודית למחצה עם 4x יותר משאבי שרת (מקדם מהירות האתר מספר 1).

1. חינוך פרו

חינוך Pro StudioPress נושא

Education Pro הוא נושא ה- Genesis מספר 1 באתרי חינוך. זה נבנה על ידי StudioPress (מפתחים של ג’נסיס), כך שאתה יודע שזה לגיטימי בכל הקשור לאיכות קוד, עדכוני נושא, תיעוד, תמיכה ואמינות. זה יכול לשמש למוסדות, בתי ספר או כל אתר חינוך. בנוסף לכך, זה מגיע עם 6 סגנונות צבע, 6 אפשרויות פריסה ותפריט + רקע מותאם אישית. זהו נושא הניתן להתאמה אישית ביותר – פשוט התבונן באתרי הדוגמה למטה.

 • סטודיופרס
 • מגיב לנייד + HTML5
 • 99.95 $ (כולל ג’נסיס)

פרוייקט חינוך לצפייה

2. קרוליין

נושא אוניברסיטת קרוליין

קרוליין מיועדת לאתרי תוכניות חינוך והכשרה מקוונת. זה משתלב עם LearnDash מערכת אימונים, bbPress לפורומים, ו באדיפרס לרשתות חברתיות. בעזרת נושא זה תוכלו לצפות לתמיכה טובה וזמני טעינה מהירים. כל העיצובים של 9 זרעים מגיעים עם PSDs, כמו גם אפשרויות ליצירת יומני אירועים, מכירת קורסים מקוונים ואפילו יצירת פורום מקוון. בסך הכל, זו בחירה נחמדה לנושא של PTA או נושא בראשית החינוך.

 • זרעים
 • מגיב לנייד + HTML5
 • $ 79.95 מסגרת שנתית + בראשית

צפה בקרולינה

3. דבורה

נושא דבורה בראשית PTA

דבורה היא נושא בראשית לאתרי PTA או אתרי בית ספר. הוא מציית להנחיות PTA הלאומיות לגבי לוגו, צבעים וגופנים. זה גם תוכנן מראש להצגת יומנים, תוכניות, עלוני מידע, התרמה, נותני חסות ואפילו יש פונקציונליות מסחר אלקטרוני..

 • זרעים
 • מגיב לנייד + HTML5
 • $ 69.95 מסגרת שנתית + בראשית

צפייה בדבורה

4. דריק

נושא דרמס ג'נסיס LMS

דריק מיועד לאתרי LMS (מערכת ניהול למידה) ותומך בתוכניות אימונים מקוונות, חברות ואפשרויות מכירה דיגיטליות להורדה. זה גם מגיע עם בונה רשימת דוא”ל ותיבות קריאה לפעולה מרובות, אם כי תמיד תוכל להשתמש בתוספים לצורך זה.

 • זרעים
 • מגיב לנייד + HTML5
 • $ 79.95 מסגרת שנתית + בראשית

צפה בדריק

5. Acedemy Pro

אקדמיה פרו

Academy Pro הוא נושא אחר של StudioPress הבנוי על מסגרת Genesis. זה מתאים ליוצרי קורסים מקוונים, משווקי תוכן חינוכי ואפילו אתרי חברות. תוכן אודיו ווידיאו נתמכים בדף הבית, זה תואם WooCommerce ויש תבניות מובנות של דפי נחיתה שיעזרו לך לעורר אותך. זה גם מגיע לתרגום מוכן, כך שתוכלו לספק לסטודנטים ומחנכים בינלאומיים.

 • סטודיופרס
 • מגיב לנייד + HTML5
 • 129.95 $ (כולל ג’נסיס)

צפה באקדמיה PRO

עיין בנושאים נוספים של ג’נסיס + משאבים

השאירו לי תגובה אם יש לכם שאלות או הצעות כיצד לשפר טוב יותר את הרשימה הזו, ואם מצאתם שהיא מועילה, אנא תנו לה שיתוף. אני אודה באמת.

לחיים,

טום חתימה

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector