5 مضامین آموزش پیدایش برای مدارس + دانشگاه ها (همه آنها پاسخگوی موبایل هستند و در چارچوب پیدایش StudioPress ساخته شده اند)

مباحث آموزش پیدایش


این مضامین آموزشی وردپرس همه در این ساخته شده اند چارچوب پیدایش.

همه مضامین هستند پاسخگو موبایل + HTML5 و در هر توضیحات موضوع دستورالعمل های تنظیم ، قیمت گذاری و سایر منابع مفید را پیدا خواهید کرد. توصیه می کنم از StudioPress استفاده کنید ” آموزش ها و پلاگین های پیدایش, از آنجا که بیشتر نسخه های نمایشی پلاگین های بسیاری را می توانید در StudioPress پیدا کنید.

فقط یک موضوع آموزش جنسیس یک زن و شوهر وجود دارد – اما شما همیشه می توانید محتوا را با موضوع دیگری جابجا کنید و آن را با موارد جایگزین خود جایگزین کنید – این نقطه تمام الگوی است. اگر Education Pro را از StudioPress خریداری می کنید ، Genesis Framework با خرید شما (99.95 دلار) درج شده است. برای همه مضامین آموزش دیگر ، لازم است خرید پیدایش به طور جداگانه با قیمت 59.95 دلار اینجا هستند دستورالعمل نصب تم وقتی موضوع را انتخاب کردید.

روان. SiteGround به میزبان شماره یک وردپرس در یک امتیاز داده شد نظرسنجی در فیس بوک گرفته شده توسط مقام وردپرس میزبان گروه فیس بوک (آنها شماره 1 بودند نظرسنجی سال گذشته بیش از حد) و من را گرفت <بارهای 1s با نمرات 100٪ عالی در GTmetrix و پیندگوم. اگر به میزبانی وردپرس نیاز دارید که موضوع / وب سایت شما را به سرعت بار آورد ، آنها مرتباً شماره یک هستند نخ بعد از نخ بعد از نخ از آنجا که آنها شما را به صورت رایگان مهاجرت می کنند و بیشتر مردم خوب می بینند پیشرفت زمان بار. من از آنها استفاده می کنم برنامه نیمه اختصاصی که 4 برابر بیشتر منابع سرور (ضریب سرعت سایت 1).

1. آموزش حرفه ای

موضوع آموزش طرفدار StudioPress

Education Pro موضوع شماره 1 Genesis برای وب سایت های آموزش است. این است که توسط StudioPress (توسعه دهندگان جنسیس) ساخته شده است ، بنابراین شما می دانید که هنگام کیفیت کد ، به روزرسانی ها ، اسناد ، پشتیبانی و قابلیت اطمینان ، این امر قانونی است. می توان از آن برای مؤسسات ، مدارس یا هر مکان آموزشی استفاده کرد. علاوه بر این ، آن را با 6 سبک رنگی ، 6 گزینه طرح بندی ، و یک منوی سفارشی + پس زمینه می آید. این یک موضوع بسیار قابل تنظیم است – فقط به وب سایت های مثال زیر نگاه کنید.

 • استودیوپرس
 • پاسخگو موبایل + HTML5
 • 99.95 دلار (شامل پیدایش)

مشاهده آموزش PRO

2. کارولین

موضوع دانشگاه کارولین

کارولین برای وب سایت های برنامه آموزش و آموزش آنلاین طراحی شده است. با ادغام می شود LearnDash سیستم آموزش, bbPress برای انجمن ها ، و BuddyPress برای شبکه های اجتماعی با استفاده از این موضوع می توانید انتظار پشتیبانی خوب و بارگذاری سریع داشته باشید. همه مضامین 9seeds با PSD و همچنین گزینه هایی برای ایجاد تقویم رویداد ، فروش دوره های آنلاین و حتی ایجاد یک فروم آنلاین همراه هستند. به طور کلی ، این یک انتخاب خوب برای یک موضوع PTA یا آموزش جنسیس تحصیلی است.

 • 9seeds
 • پاسخگو موبایل + HTML5
 • چارچوب سالانه + $ 79.95 $

مشاهده کارولین

3. دبورا

موضوع PTA Deborah Genesis

Deborah یک موضوع Genesis برای وب سایت های PTA یا مدرسه است. این دستورالعمل ملی PTA را برای آرم ، رنگ و قلم رعایت می کند. همچنین از پیش طراحی شده برای نمایش تقویم های رویداد ، برنامه ها ، خبرنامه ها ، جمع آوری کمک های مالی ، حامیان مالی استفاده می شود و حتی دارای قابلیت تجارت الکترونیکی اختیاری است..

 • 9seeds
 • پاسخگو موبایل + HTML5
 • چارچوب سالانه + $ 69.95 $

مشاهده DEBORAH

4. درریک

تم LMS Derrick Genesis

درریک برای وب سایت های LMS (سیستم مدیریت یادگیری) طراحی شده است و از برنامه های آموزش آنلاین ، عضویت و گزینه های فروش بارگیری دیجیتال پشتیبانی می کند. همچنین با سازنده لیست ایمیل و تماس های متعدد به جعبه های اکشن همراه است ، اگرچه همیشه می توانید برای این کار از افزونه ها استفاده کنید.

 • 9seeds
 • پاسخگو موبایل + HTML5
 • چارچوب سالانه + $ 79.95 $

مشاهده کامل

5. Acedemy Pro

آکادمی طرفدار

Academy Pro یکی دیگر از مضامین StudioPress است که بر روی Genesis Framework ساخته شده است. مناسب برای سازندگان دوره های آنلاین ، بازاریابان محتوای آموزشی و حتی سایت های عضویت است. محتوای صوتی و تصویری هر دو در صفحه اصلی پشتیبانی می شوند ، آن را با WooCommerce سازگار است ، و الگوهای صفحه صفحه داخلی برای کمک به شما الهام بخش است. همچنین این ترجمه آماده است تا بتوانید از دانشجویان و مربیان بین المللی تهیه کنید.

 • استودیوپرس
 • پاسخگو موبایل + HTML5
 • 129.95 دلار (شامل پیدایش)

مشاهده ACADEMY PRO

مضامین بیشتر Genesis + منابع را مرور کنید

در صورت داشتن هرگونه سؤال یا پیشنهادی در مورد چگونگی بهتر کردن این لیست ، نظر خود را برای من بگذارید ، و اگر مفید واقع شد ، لطفاً آن را به اشتراک بگذارید. واقعاً ممنونم.

به سلامتی,

امضای تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map