ביקורת זיגזגפרס: מקום מוצק לעיצובי ג’נסיס מסוגננים (רבים עם תיק מובנה וקיצורי דרך)

אז בטח שמעתם על זה זיגזגפרס, מקום חדש יחסית לבניית נושאי וורדפרס בסטודיופרס מסגרת בראשית.


לאחר שבניתי למעלה מעשרה אתרי וורדפרס המופעלים על ידי ג’נסיס באמצעות ערכות נושא של Zigzagpress, אני חייב לומר … הם די קלים לעבודה והכי הרבה מגיעים עם תיק מובנה עם קיצורי דרך. זה יכול להקל עליהם להתאים אישית וזה מדהים במיוחד למי שלא רוצה להסתמך על תוספים להוסיף תיקים, כפתורים, עמודות, אקורדיונים, ארגזי צוותים וכדומה..

עדכון: מאז שזיגזגפרס מיתוג מחדש, קיבלתי מספר דוחות עליהם מוחקים את הנושאים של הלקוח וגורמים להם לרכוש אותם מחדש, יחד עם תמיכה איטית. אני עדיין אוהב את העיצוב של הנושאים שלהם ואת העובדה שהם בנויים במסגרת Genesis Framework, אבל אני ממליץ להישאר עם StudioPress. כגורם סניף, ההמרות שלי ירדו לפחות מ- .5% מה שאומר שהרבה פחות אנשים רוכשים ערכות נושא מ- Zigzagpress. נראה שהם זקוקים לתמיכה טובה יותר ולטפל טוב יותר בלקוחות ובסניפים שלהם.

תגובה מאחד הקוראים שלי:

“זיגזגפרס: הדגמות יפהפיות, תומך מיושן ו … ללא החזר !
רכשתי בעצמי את הנושא “Vanish” שנראה מושך מאוד בהדגמה. לא היה מדריך למשתמש מפורט זמין בלי לשלם (קישור “התיעוד” מחזיר את דף הנושא), כך שלא ידעתי הרבה על התצורה שלו. עשיתי את השגיאה לרכוש אותו, ו … איזו אכזבה כשהתקנתי את הנושא !

אין אזורים מורכבים בעמוד הראשון, בסך הכל מעט אזורים מורכבים, שגיאות ששכפפתי בכמה מארחים (PHP5.6 ו- 7.1) … בסך הכל, האגנד נמשך מלפני מספר שנים ונראה שלא נשמר, כך זה לא יציב ולא תואם את מושגי העיצוב של וורדפרס של ימינו.

לפיכך יצרתי קשר עם תמיכת הלקוחות כדי לקבל החזר כספי, וקראתי לכל אותם טיעונים. נחש מה ? אחרי שביקשו ממני לפתוח כרטיס (משוגע על מוצר שזה עתה נרכש), וכל הזמן נמנעו מנושא ההחזר, הם פשוט הפסיקו לענות לי, עד שבועיים אחרי, איימתי עליהם לחשוף את החוויה שלי. הם ענו מייד שלא יינתן החזר, רק החלפה עם נושא אחר של זיגזפרס. מסקנה: הפסדתי 45 דולר, ואני מקווה שמשתמשים מאוכזבים אחרים ישמיעו את עצמם, כך שהחברה הזו לא תמשיך להטעות את לקוחותיה בדרך זו. “

ל- Zigzagpress 25+ נושאים של ג’נסיס שכולם מגיבים לנייד ונתמכים על ידי דפדפנים גדולים. רובם מיועדים לעסקים / בלוגים אך יש להם זוג מגזין, מסחר אלקטרוני, ו נושאי פראלקס. כמה מהם מעוצבים במיוחד עבור צלמים.

מדוע כתבתי את הביקורת הזו?

כתבתי את הסקירה הזו על זיגזגפרס על סמך הניסיון שלי בשימוש בעיצובים שלהם לפיתוח אתרים גם עבורי וגם עבור לקוחות. השתמשתי יוקרה, מודעות, אולם תצוגה ו זן. להלן כמה מדגישים עיקריים ומדוע לדעתי הנושאים הראשונים של זיגזגפרס הם בחירה איתנה.

תיק מובנה לרוב העיצובים (עם מספר פריסות)

הנה התיק שנמצא ב- נושא המיינדפולנס שהוא אחד המועדפים עלי. זה מגיע עם פילטרים וקטגוריות למיון, ופריסות תיקים מרובות (2, 3 ו -4 עמודות) …

פריסות זיגזג -press

קודי קיצור מעוצבים מראש = הוסף אלמנטים ללא קוד

נושאים רבים של זיגזפרס מגיעים עם מערך של קיצורי דרך המאפשרים לך להתאים אישית במהירות ובקלות דפים / פוסטים עם סוגים שונים של תוכן.

היתרון בכך שהמובנים האלה נושאים לנושא הוא שהם שלהם עיצוב CSS מעוצב מראש כך שיתאים לצבע ועיצובו של הנושא. תוסף קוד קצר יעבוד, אך הוא ידרוש התאמות של CSS אם אתה רוצה שהוא יתאים לנושא שלך. לאחר הקידוד המובנה הוא פשוט יותר קל.

קודי הקיצור למטה הם גם מנושא המיינדפולנס …

קודי-זיג-זיכרון

כפתורים

כפתורי זיגזגרס

קריאה לפעולה

זיגזגפרס קריאה לפעולה

לקוחות

זיג-זג -press-clients-shortcodes

עמודים

פריסות זיגזג-עמודות

רשימות

zigzagpress-list-shortcode

תיבות הודעה

תיבות זיגזג -press

פריסות בלוג

פריסות זיגזפרס-בלוג

תיבות שירות

קופסאות זיגזג-שרות

המחוון

zigzagpress-slider-shortcode

אקורדים, מצבים, כרטיסיות

כרטיסיות זיגזגפרס-אקורדיונים

תיבות צוות

קופסאות זיגזפרס-צוות

המלצות

המלצות זיגזגפרס

לרוב העיצובים של זיגזגפרס יש פריסת דף בית מרובה

ערכות הנושא של זיגזגפרס כוללות פריסות מרובות, חלקן יותר מאחרות. יוקרה מגיעה עם 9 פריסות עמוד הבית, 3 פריסות עמודים (למשל, צדדי של סרגל הצד), 2 פריסות בלוגים ושלוש פריסות תיקים. אם אתם מחפשים אפילו יותר, עיינו בחינם תוסף תוספות לפריסת ג’נסיס.

פריסות נושא יוקרתיות

התאמה אישית של נושא (לפני ואחרי)

זה תמיד עוזר לראות איך נראית ההדגמה לפני ואחרי ההתאמה האישית שלה. זהו אתר וורדפרס שפיתחתי עבורו רצים חוקיים בע”מ. משתמש ב נושא הזן מזיגזגפרס.

לפני התאמה אישית של נושא

זן - נושא זיגזפרס

לאחר התאמה אישית של נושא

Zen Zigzagpress נושא לאחר התאמה אישית

אתה יכול בקר באתר לראות את הדפים והסטיילינג השונים שבהם השתמשתי – רק כדי לתת לך מושג כיצד נראה נושא כאשר הוא מותאם אישית. לאתר יש זמן טעינה של דפים של כ- 2.2 שניות וזה טוב, אך ניתן היה לצמצם אותו עוד יותר אם התוספים היו נוצרים.

אפשרויות נושא: מבט מבפנים

נושאים רבים של זיגזפרס מגיעים עם אפשרויות נושא המאפשרים לך להתאים אישית אלמנטים ספציפיים באתר שלך מבלי לערוך קוד. אלה לא תמיד זהים לכל נושא אבל להלן אפשרויות העיצוב שמגיעות עם זיגזפרס ‘ נושא אולם התצוגה:

הגדרות בית

אפשרויות התצוגה של Zigzagpress של אולם התצוגה

הגדרות מראה

אולם תצוגה אפשרויות מראה של זיגזפרס

הגדרות מצגת שקופיות

אולם התצוגה אפשרויות שקופיות של זיגזפרס

הגדרות כותרת תחתונה

אולם תצוגה אפשרויות זיג זגפרס

חמשת העיצובים המועדפים עלי זיגזגפרס

מודעות – אותו נושא הוצג במהלך סקירת זיגזגפרס שלי. זהו נושא רב תכליתי עם טונות של אפשרויות, קודי קיצור, פריסות של דף הבית, פריסות של דף משנה, ופריסות תיקים מרובות. השתמשתי בעבר במיינדפולנס וממליץ בחום על נושא זה.

נושא המיינדפולנס

יוקרה – נושא רב תכליתי עם תכונות רבות כמו מיינדפולנס. בתפריט הניווט יש קטעי טקסט קטנים מתחת לכל אחד, מה שנותן לו נגיעה נחמדה.

נושא וורדפרס ידידותי לקידום אתרים

גלריה – נושאים מבוססי תמונות בעיקר לצלמים.

נושא הצילום בראשית הגלריה

ניאו – נושא רב תכליתי נוסף.

נושא ה- Neo Genesis Child

תכשיט – עוד נושאים רב תכליתיים, אבל ראיתי הרבה צלמים משתמשים בזה.

נושא Bijou בראשית ילד

תמחור

תמחור נושא של זיגזפרס

אני ממליץ לרכוש נושא בודד במחיר של $ 49 או להשיג את ה- לנצח חברות במחיר של 349 דולר הכולל את כל הנושאים של זיגזגפרס, עדכוני לכל החיים + תמיכה מובחרת, וכל הנושאים העתידיים של זיגזגפרס. זה אחד המובילים חבילות נושא של וורדפרס מצאתי במיוחד מכיוון שסטודיופרס מחייבת כעת עמלה חוזרת. זכור שתצטרך לרכוש את ה- מסגרת בראשית בראש הנושא שלך. העלות הכוללת צריכה להסתכם בסביבות 110 $ שזה בערך ממוצע ברכישת נושא בראשית במסגרת.

סיכום

אני אוהב לעבוד עם נושאים של זיגזפרס ואני ממשיך להמליץ ​​עליהם ללקוחותיי ולקוראי הבלוגים. הם בהחלט נמצאים בסך הכל בחנויות הנושאים המובילות שלי. הנושאים שלהם נקיים, קודי הקיצור הופכים את העיצוב שלהם לבריזה, והם לא נראים במראה הקופסא הזה כמו כמה נושאים של ג’נסיס. זיגזגפרס ומסגרת ג’נסיס הוא שילוב מנצח.

צפו בתכניות זיגזגפרס

אז מה אתה חושב? האם השתמשת בעיצוב כלשהו מ- Zigzagpress ומה אתה אוהב או לא אוהב אותם? אם יש לך שאלות או משוב לגבי הביקורת שלי ב- Zigzagpress, או שאתה זקוק לעזרה במציאת נושא בראשית נחמד, זרוק לי שורה בתגובות.

לחיים,

טום חתימה

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map