نقد و بررسی زیگزاگپرس: مکانی جامد برای مباحث پیدایش شیک (بسیاری با نمونه کارها و کد کوتاه ساخته شده)

بنابراین شما احتمالاً شنیده اید زیگزاگپرس, مکانی نسبتاً جدید برای ساخت مضامین WordPress در StudioPress ‘ چارچوب پیدایش.


بعد از ساختن بیش از 10 سایت وردپرس با قابلیت Genesis با استفاده از مضامین Zigzagpress ، باید بگویم که: آنها کار با کیفیتی آسان دارند و بیشتر آنها با یک نمونه کار ساخته شده همراه با کد کوتاه. این می تواند آنها را ساده تر کند ، که بسیار جذاب است ، مخصوصاً برای کسانی که نمی خواهند به پلاگین ها اعتماد کنند تا بتوانند پرتفوی ، دکمه ، ستون ، آکاردئون ، جعبه تیم و غیره را اضافه کنند..

به روز رسانی: از آنجا که Zigzagpress دوباره به بازار عرضه شد ، من چندین گزارش از آنها درمورد حذف مضامین مشتری و خرید مجدد آنها ، به همراه پشتیبانی کند دریافت کرده ام. من هنوز عاشق طراحی مضامین آنها و واقعیت ساخت آنها در چهارچوب جنسیس هستم ، اما توصیه می کنم با استودیوپرس چسبیده باشید. به عنوان یک شرکت وابسته ، مبلغ تبدیل من به کمتر از 0/5 درصد کاهش یافت ، به این معنی که افراد کمتری تم های Zigzagpress را خریداری می کنند. به نظر می رسد آنها نیاز به پشتیبانی بهتری دارند و برای بهتر و بهتر با مشتریان و همکاران خود رفتار می کنند.

نظر یکی از خوانندگان من:

Zigzagpress: نسخه ی نمایشی زیبا ، پس زمینه منسوخ و … بدون بازپرداخت !
من خودم موضوع “Vanish” را خریداری کرده ام ، که از نظر نمایشی بسیار جذاب بود. هیچ راهنمای کاربری مفصلی بدون پرداخت هزینه در دسترس نبود (پیوند “مستندات” صفحه موضوع را ارسال می کند) ، بنابراین من درباره تنظیمات آن چیز زیادی نمی دانستم. من برای خرید آن خطایی را مرتکب شده ام ، و … هنگام نصب موضوع ، چه ناامیدی را ایجاد کردم !

هیچ قسمت دارای وسایل ویجت برای صفحه اول ، در کل مناطق ناچیز Widgeted ، خطاهایی که در چندین میزبان تولید کردم (PHP5.6 و 7.1) … به طور کلی پس زمینه از چند سال پیش برمی گردد و به نظر نمی رسد که حفظ شده باشد ، به گونه ای که این ناپایدار است و مطابق با مفاهیم طراحی وردپرس امروز نیست.

بنابراین برای دریافت بازپرداخت با پشتیبانی مشتری تماس گرفتم و از تمام آن استدلال ها استناد کردم. حدس بزن چی شده ؟ بعد از اینکه از من خواستند بلیط را باز کنم (دیوانه بر محصولی که تازه خریداری شده است) و دائماً از مبحث بازپرداخت اجتناب می ورزند ، آنها به سادگی جواب من را متوقف کردند ، تا اینکه دو هفته بعد ، من آنها را تهدید کردم که تجربه من را فاش کنند. آنها بلافاصله پاسخ دادند كه هیچ بازپرداخت داده نمی شود ، فقط مبادله ای با موضوع دیگر Zigzagpress. نتیجه گیری: من 45 دلار از دست داده ام و امیدوارم سایر کاربران ناامید شده خود را بشنوند ، به گونه ای که این شرکت ادامه ندهد مشتریان خود را گمراه کند. “

Zigzagpress در حال حاضر دارای 25 تم Genesis است که ALL پاسخگوی تلفن همراه بوده و توسط مرورگرهای اصلی پشتیبانی می شوند. بیشتر آنها برای مشاغل / وبلاگ ها طراحی شده اند اما یک زن و شوهر دارند مجله, تجارت الکترونیک, و تم های اختلاف منظر. تعداد کمی از آنها مخصوصاً طراحی شده اند عکاسان.

چرا این بررسی را نوشتم?

من این بررسی Zigzagpress را مبتنی بر تجربه خودم با استفاده از مضامین آنها برای توسعه وب سایت ها هم برای خودم و هم برای مشتریان نوشتم. من استفاده کردم اعتبار, ذهن آگاهی, نمایشگاه و ذن. در اینجا چند نکته برجسته و مهم وجود دارد که چرا فکر می کنم مضامین پیدایش Zigzagpress یک انتخاب خوب است.

ساخته شده در نمونه کارها برای اکثر مضامین (با چند طرح)

در اینجا نمونه کارها موجود است موضوع ذهن آگاهی که یکی از مورد علاقه های من است همراه با فیلترها و دسته بندی ها برای مرتب سازی ، و چند طرح بندی نمونه کارها (2 ، 3 و 4 ستون) …

طرح بندی zigzagpress-portfolio

کد های کوتاه از قبل Styled = اضافه کردن عناصر بدون کد

بسیاری از مضامین Zigzagpress با آرایه ای از متن ارائه می شوند کد کوتاه که به شما امکان می دهد صفحات / پست ها را با انواع مختلف محتوا به سرعت و به راحتی تنظیم کنید.

مزیت استفاده از این داخلی ها در این موضوع است یک ظاهر طراحی CSS از قبل طراحی شده است تا با رنگ و یک ظاهر طراحی موضوع مطابقت داشته باشد. یک افزونه کد کوتاه کار خواهد کرد ، اما اگر می خواهید آن را با موضوع خود مطابقت دهد ، به تنظیمات CSS نیاز خواهید داشت. استفاده از کد کوتاه در داخل ساده تر است.

کد کوتاه زیر نیز از موضوع Mindfulness است …

کد کوتاه zigzagpress

دکمه ها

دکمه های zigzagpress

فراخوانی برای اقدام

zigzagpress-call-to-action

مشتری

کد کوتاه zigzagpress-client-

ستون ها

طرح بندی zigzagpress-ستون

لیست ها

کد کوتاه zigzagpress-list-code

جعبه های اعلان

جعبه های zigzagpress-notification-box

طرح بندی وبلاگ

طرح های zigzagpress-blog-طرح بندی

جعبه خدمات

جعبه های zigzagpress-service

لغزنده

کد کوتاه zigzagpress-slider-کد

آکاردئونها ، ضامنها ، زبانهها

برگه های zigzagpress-آکوردئون

جعبه های تیم

جعبه های zigzagpress-team

توصیفات

zigzagpress-توصیفات

بسیاری از مضامین Zigzagpress دارای طرح بندی های چند صفحه ای هستند

مضامین Zigzagpress با طرح های مختلفی ارائه می شود ، برخی بیشتر از سایر موارد. پرستیژ با 9 طرح صفحه اصلی ، 3 طرح بندی صفحه (به عنوان مثال نوار کناری سمت راست) ، 2 چیدمان وبلاگ و 3 طرح بندی نمونه کارها همراه است. اگر حتی بیشتر به دنبال آن هستید ، بصورت رایگان بررسی کنید افزونه اضافی طرح بندی Genesis.

طرح بندی تم پرستیژ

شخصی سازی موضوع (قبل و بعد)

همیشه به دیدن این نسخه ی نمایشی قبل و بعد از سفارشی سازی آن کمک می کند. این یک سایت وردپرس است که من برای آن ایجاد کردم شرکت دوندگان حقوقی. با استفاده از موضوع ذن از Zigzagpress.

قبل از شخصی سازی تم

ذن - تم Zigzagpress

پس از سفارشی سازی تم

موضوع ذن زیگزاگرس پس از سفارشی سازی

تو می توانی به وب سایت مراجعه کنید برای دیدن صفحات مختلف و یک ظاهر طراحی شده من استفاده می کنم – فقط به شما ایده می دهد که چگونه یک موضوع هنگام سفارشی سازی به نظر می رسد. این سایت دارای مدت زمان بارگذاری صفحه در حدود 2.2 ثانیه است که خوب است ، اما اگر افزونه ها ترفند شوند می توانند حتی بیشتر کاهش دهند.

گزینه های تم: یک نگاه در داخل

بسیاری از مضامین Zigzagpress به وجود می آیند گزینه های تم که به شما امکان می دهد عناصر خاص سایت خود را بدون ویرایش کد سفارشی کنید. اینها همیشه برای هر موضوع یکسان نیستند ، اما در اینجا گزینه های تم با Zigzagpress آمده است ” موضوع نمایشگاه:

تنظیمات خانه

گزینه های نمایش نمایشگاه Zigzagpress Showroom

تنظیمات ظاهر

گزینه های نمای نمایشگاه Zigzagpress Showroom

تنظیمات نمایش اسلاید

گزینه های نمایش اسلاید Zigzagpress Showroom

تنظیمات پاورقی

گزینه های نمایشگاه Zigzagpress Footer

5 موضوع برتر Zigzagpress مورد علاقه من

ذهن آگاهی – همان تم نمایش داده شده در سراسر بررسی Zigzagpress من. این یک موضوع چند منظوره است که دارای هزاران گزینه ، کد کوتاه ، طرح بندی صفحه اصلی ، طرح بندی زیر صفحه و چند طرح بندی نمونه کارها است. من قبلاً از Mindfulness استفاده کرده ام و این موضوع را به شدت توصیه می کنم.

موضوع ذهن آگاهی

اعتبار – موضوع چند منظوره با ویژگی های بسیاری مانند Mindfulness. منوی ناوبری متن های کمی را در زیر هر یک قرار داده است که به آن لمس زیبایی می بخشد.

موضوع وردپرس پرستیژ پرستیژ

آلبوم عکس – تم های مبتنی بر عکس عمدتا برای عکاسان.

تم گالری پیدایش گالری

نئو – یک موضوع چند منظوره دیگر.

موضوع کودک Neo Genesis

بیوو – یک موضوع چند منظوره دیگر ، اما من دیده ام که عکاسان زیادی از این استفاده می کنند.

تم کودک Bijou Genesis

قیمت گذاری

قیمت گذاری تم Zigzagpress

من توصیه می کنم یا با یک دلار 49 دلار خریداری کنید یا آن را دریافت کنید برای همیشه عضویت با قیمت 349 دلار که شامل تمام تم های Zigzagpress ، به روزرسانی های طول عمر + پشتیبانی از حق بیمه و تمام تم های آینده از Zigzagpress است. این یکی از بالا است بسته های تم وردپرس من پیدا کرده ام به خصوص از آنجایی که اکنون هزینه های استودیوپرس هزینه های مکرر است. در نظر داشته باشید که شما نیاز به خرید آن دارید چارچوب پیدایش در بالای موضوع شما هزینه کل باید در حدود 110 دلار باشد که تقریباً در هنگام خرید موضوع Genesis با چارچوب ، حدود 110 دلار است.

نتیجه

من عاشق کار با مضامین Zigzagpress هستم و همچنان آنها را به مشتریان و خوانندگان وبلاگ خود توصیه می کنم. آنها به طور کلی در 2 فروشگاه تم برتر من هستند. تم های آنها تمیز است ، کد کوتاه طراحی آنها را به یک نسیم تبدیل می کند ، و آنها مانند برخی از مضامین Genesis به نظر نمی رسد. Zigzagpress و Genesis Framework یک ترکیب برنده است.

مشاهده مضامین Zigzagpress

خوب، چی فکر میکنی؟ آیا از Zigzagpress از مضامین استفاده کرده اید و درباره آنها چه چیزی را دوست دارید یا دوست ندارید؟ اگر در مورد بررسی Zigzagpress من سؤال یا بازخورد دارید یا به پیدا کردن یک موضوع خوب Genesis نیاز به کمک دارید ، برای من یک خط در نظرات بگذارید.

به سلامتی,

امضای تام

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map