ביקורת סטודיאפרפרס: ערכות נושא של וורדפרס שהם למעשה ידידותיים לקידום אתרים, מגיבים לניידים ונבנים במסגרת בראשית (מומלץ על ידי יוסט ומאט מולנווג)

אם אתם מחפשים נושא וורדפרס שנראה מדהים ולמעשה ידידותי לקידום אתרים, כנראה שתבדקו זאת סטודיופרס.


כל הנושאים של StudioPress מגיבים למכשירים ניידים וכוללים קוד נקי וקל משקל שהופך את האתר שלך למהיר, מאובטח ופועל בצורה חלקה. הם נותנים אמון על ידי למעלה מ -200,000 משתמשי וורדפרס, כולל יוסט, מאט קאטץ מגוגל, פלוס מייסד וורדפרס – מאט מולוונווג. מעט חנויות נושא יכולות למעשה להשיג ראיון עם מאט. סטודיופרס זה בדיוק מכובד.

כתבתי את סקירת הסטודיופרס הזו מכיוון שאני משתמש בהם נושא Outreach Pro על בסיס יומי לאתר שלי. זה נראה מדהים, טוען פחות מ- 1, ומעולם לא היה לי נושא אחד שקשור לנושא. בניתי למעלה מ- 15 אתרי וורדפרס עם נושאים של StudioPress וכתבתי 20 הדרכות בבלוג על מסגרת ה- Genesis. ובעוד יש המון חנויות נושא של וורדפרס וג’נסיס בחוץ, אני תמיד בסופו של דבר בסטודיופרס. סקירת StudioPress זו מבוססת על ניסיוני בשימוש בעיצובים שלהם יחד עם טיפים מעשיים שיעזרו לך להתאים אישית את הנושא שלך.

נושאי SEO-ידידותיים-wordpress

להלן 15 סיבות שכדאי לבחור ב- StudioPress כדי לבנות או לעצב מחדש את אתר WordPress שלך:

 1. ידידותי לקידום אתרים
 2. מהימנות
 3. קל
 4. מגיב לנייד + HTML5
 5. אבטחה
 6. נגישות מוכנה
 7. עיצוב מדהים
 8. מופעל על ידי מסגרת בראשית
 9. עדכונים אוטומטיים
 10. הגדרות נושא
 11. תוספים של ג’נסיס
 12. תיעוד
 13. הדרכות יוטיוב
 14. תמיכה בקהילה
 15. מפתחי ג’נסיס

1. ידידותי לקידום אתרים: קוד נקי = פחות בעיות טכניות

SEO האמיתי שתקבל עם נושא StudioPress הוא קוד נקי מה שגורם לאתר שלך לרוץ במהירות, בתגובה, בבטחה ובחלק. זה לא כאילו הדירוג שלך הולך להרקיע שחקים אם אתה משתמש ב- StudioPress (או בכל נושא לצורך העניין). אך העובדה היא שלרוב האתרים יש בעיות טכניות שניתן היה למנוע אם קוד הנושא היה כתוב טוב יותר. הימנעות מנושאים טכניים כתוצאה מכך האם מועיל ל- SEO וזה גם משפר את חוויית המשתמש, זמן הפעילות, האבטחה ויכול לחסוך לך המון כסף בהעסקת מפתח כדי לתקן שגיאות.

studiopress-seo

המסגרת של ג’נסיס באה עם עצמה הגדרות SEO אבל כמו בכל נושא, עדיף לך הגדרת התוסף Yoast SEO. בראשית מגיע גם schema.org עבור קטעי טקסט עשירים אבל עדיף לך להשתמש בתוסף כמו סכמה כוללת אחת (חינם אך מינימלי) או קטעי WP עשירים (פרמיה וחזקה). תוספים אלה יעשו עבודה טובה יותר לא משנה באיזה נושא תבחרו. אל תשתולל כשמפתח סוטר במילים “ידידותי לקידום אתרים” בנושא הנושא של וורדפרס. הדרך הטובה ביותר לדעת היא לעקוב אחר האנשים שאנשים הכי טובים משתמשים בוורדפרס, וזו הסיבה שאנשים כמו יוסט ומאט קאטץ מגוגל משתמשים במסגרת Genesis של StudioPress..

2. אמינות: מהימנים על ידי 200,000 אנשים &# x2665; בראשית

יש הרבה מה לומר על רכישת נושא מחברה מכובדת (להבדיל ממפתח עצמאי ב- ThemeForest). ל- StudioPress יש כיום למעלה מ- 200,000 משתמשים אשר סומכים עליהם לבצע עדכונים ושיפורים שוטפים לנושאים ולמסגרת Genesis. גורם האמינות בלבד יכול לחסוך לך אינספור שעות בהן אתה צריך להתמודד עם סוגיות טכניות, ואת האפשרות שנושא הוורדפרס שלך יופסק או גרוע יותר, ננטש.

@jm_cook @Skitzzo קניתי את ג’נסיס. אנשי AM שיגרו נושאים לדוגמה לפני שנים. החזרתי (כרטיס מתנה) אדם שאני נתן לי עצות.

– מאט קאטץ ‘(@mattcutts) 27 ביוני 2013

@bgardner כי זה יגרום לאנשים לחשוב שאני מעדיף את ג’נסיס על פני מסגרות נושא אחרות. אה רגע, זה באמת נכון;) – ג’וסט דה וולק (@yoast) 31 בינואר 2012fac

עם StudioPress העדכונים שלי תמיד עברו ללא רבב …

WordPress-plugin-עדכונים

אני יכול לסמוך עליהם שישחררו עדכונים תכופים למסגרת בראשית …

עדכוני בראשית

ואילו ערכות הנושא של ThemeForest נבנות על ידי מפתחים עצמאיים שאולי לא אמינים באותה מידה. זהו נושא ThemeForest שהשתמשתי באתר שלי (זה שאתה נמצא בו). בסופו של דבר זה הופסק, לא פורסמו עדכונים והתחלתי להיתקל בשגיאות טכניות. הייתי צריך לעצב מחדש את האתר שלי באמצעות נושא Outreach Pro על ידי StudioPress שלקח לי שבועות, אבל לטווח הארוך זו הייתה ברכה בתחפושת. עם זאת, יש לך אפשרות להימנע מטעות זו.

נושא הפסיק אותם-ביער

3. קל משקל: אין קוד נפוח יותר מאט אותך

רוב הנושאים של סטודיופרס אינם כוללים תיק מובנה, קודי קיצור, וחלקם כלל אינם כוללים סליידר. במקום שהפיצ’רים האלה יהיו ערוכים לנושא שלך (מה שפוגע בזמן הטעינה שלך), תסתמכו על תוספים כדי להוסיף רק את הפונקציונליות הדרושה לכם. זה כל הרעיון של קל משקל. הקידוד של StudioPress הוא גם מהשורה הראשונה, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתר WordPress המופעל על ידי ג’נסיס יטען באופן מיידי. שלי בדרך כלל נטען .8 שניות כאשר נבדק ב GTmetrix.

GTmetrix דוח מהירות וורדפרס

4. מגיב נייד + HTML5

כל הנושאים של StudioPress מגיבים למכשירים ניידים והכולם מלבד 1 (פוקוס פרו) הם HTML5 …

נושא דיגיטלי-פרו-לפי סטודיופרס

5. אבטחה: קוד נבדק על ידי מפתח ליבה מארק Jaquith

אודה שאני לא יודע הרבה על אבטחה בכל הקשור לקידוד (רק דברים כלליים כמו שינוי שם המשתמש שלך, התקנת תוסף אבטחה כמו Wordfence וכו ‘). אבל אני יודע שסטודיפרפר הביא מומחה אבטחה ומפתח ליבה וורדפרס, מארק ג’קית ‘, כדי לבחון ולהגדיר את הנושאים שלהם. זה טוב שכן אתרי וורדפרס היו יעד לאחרונה.

studiopress-נושאים-אבטחה

6. נגישות מוכנה (למוגבלים)

זה גורם לאתר שלך קל יותר לקריאה על ידי אנשים לקויי ראייה, לקויי שמיעה או עיוורי צבע. הם דברים קטנים כמו להפוך את הטקסט לניגודיות גבוהה לעומת צבע הרקע, או להפוך את הניווט לבחירה לפי מקלדת. זה לא גורם דירוג בגוגל (ובכל זאת לפחות) אבל כן מקלה על האתר שלך עבור קבוצת אנשים זו.

נושאים-מוכן-wordpress-נושאים

7. עיצובים מדהימים עם מבחר רחב של ערכות נושא

אני מבטיח לך שיש מעצבי וורדפרס טובים יותר ממני, אבל האתר שלי הוא גרסה מותאמת אישית של סטודיופרס. נושא Outreach Pro. עיין בדף הבית שלי או ראה את חלון ראווה בפרק StudioPress כדי לראות אתרי ג’נסיס שעוצבו באמצעות ערכות נושא של StudioPress.

outreach-pro-studiopress- התאמה אישית של נושא

8. מופעל על ידי מסגרת בראשית

כל הנושאים של StudioPress בנויים במסגרת Genesis Framework. זה דומה לנושא הורה ומאפשר פיתוח של נושא הילד שלך (זה שתבחר ב- StudioPress). על ידי שימוש ב- Genesis אתה מאפשר ל- StudioPress לבצע עדכונים שוטפים למסגרת Genesis המסייעת את פעולת האתר שלך בצורה חלקה. בעיקרון זה עוזר בכל מה שרשום בסקירה זו של סטודיופפרס. אתה יכול למד על מסגרות נושא בפוסט זה למתחיל WP. סמוך ובטוח, בראשית היא בין הראשונות מסגרות מכובד בקהילת WP.

מסגרת בראשית

9. עדכונים אוטומטיים: דבר פחות דואג

לאחר שתתקין את העיצוב שלך, תוכל לאפשר התאמה אוטומטית בהגדרות העיצוב של ג’נסיס:

בראשית - עדכונים אוטומטיים

10. הגדרות נושא: מבט מבפנים

לכל הנושאים של StudioPress יש הגדרות ערכת נושא של ג’נסיס בהן ניתן לייצא ולייבא לשימוש באתרי ג’נסיס מרובים. כפי שאתה יכול לראות אין כמעט אפשרויות רבות כמו נושא חזק כמו Avada ב- ThemeForest, אבל כמו שאמרתי, זה הרעיון של נושא קל משקל..

studiopress-נושא-אפשרויות

11. תוספים לג’נסיס (גם קל משקל)

לסטודיאפרס יש מגוון של תוספים של ג’נסיס הייתי משתמש בהגדרה כדי להתאים אישית את נושא הסטודיאפרפרס שלך. לרובם יש דירוגים גבוהים אם הם קלים משקל ולכן אינכם צריכים לדאוג להם להאט את האתר שלכם. לפחות הייתי בודק את התוספים הראשונים של ג’נסיס:

studiopress-genesis-plugins

12. תיעוד מוצק כדי להתחיל

ה תיעוד ל- StudioPress יש שניהם עבור Genesis Framework והנושאים שלהם מועילים במיוחד. לאחר שתרכוש נושא תהיה לך גישה אליו הוראות התקנה. כאן הם יראו כיצד להתקין את העיצוב שלכם, לייבא תוכן הדגמה, להגדיר את דף הבית, הגדרות SEO של ג’נסיס, להשתמש בעמודות ושאר שיעורים. להלן ההוראות שקיבלתי ל- Outreach Pro.

הוראות outreach-pro-setup

13. הדרכות YouTube כמעט לכל נושא

מכיוון שסטודיפרס כל כך פופולרית, המון אנשים השתמשו בעיצוב שלהם. בדרך כלל תוכלו למצוא הדרכות ביוטיוב המראות כיצד להגדיר את נושא הסטודיאפרפרס שלכם במיוחד אם זה היה זמן מה (כמו Executive Pro, Eleven40 Pro, Parallax Pro, ואחרים). להלן הדרכה נהדרת ליוטיוב מאת ליסה אירבי, ומראה כיצד להתאים אישית כל נושא בוורדפרס של ג’נסיס:

14. תמיכה בקהילה: הצטרף לקבוצת הפייסבוק!

אם אתה קונה נושא של StudioPress, אתה בהחלט צריך להצטרף אליו ג’נסיס קבוצת הפייסבוק של וורדפרס. הם מועילים במיוחד וצוות סטודיופרס מפרסם עדכונים שוטפים על מהדורות נושא חדשות, טיפים וחדשות אחרות על מסגרת ג’נסיס. אם יש לך שאלה או סוגיה הקשורים לכל דבר בראשית, זו אחת מקבוצות הפייסבוק הכי מועילות שהצטרפתי אליהם.

בראשית-wordpress-facebook-group

15. שפע של מפתחי ג’נסיס אם אתה זקוק לעזרה

לסטודיאפרס יש רשימת משלהים משלהם מפתחי ג’נסיס אבל אני עובד עם Pronaya שהוא הרבה יותר זול (40 $ לשעה) ועזר לי לבנות למעלה מ 15 אתרי וורדפרס במסגרת Genesis Framework. עבדנו יחד 5 שנים ותוכלו להעסיק אותו freelancer.com (פשוט הירשם וחפש משתמש bdkamol). הוא גר בבנגלדש אבל אם לא אכפת לך מהבדל הזמן, הוא מדבר אנגלית טובה ובדרך כלל משלים עדכונים תוך 1-2 יום. הוא יכול להתקין את העיצוב שלך, להתאים אותו אישית ולעשות הכל מיטוב מהירות וורדפרס פרויקטים בשבילי.

פרונאיה פרילנסר

בחירת נושא סטודיאפרס

אני אעשה ביסס את ההחלטה שלך מהעיצוב שאתה אוהב. בעוד כמה נושאים ספציפיים לתעשייה, התוכן אמור להחליף בכל מקרה. אז אל תבסס את ההחלטה שלך רק על התוכן. Outreach Pro מפרסם כנושא כנסייתי אבל השתמשתי בו כאתר שיווקי ואוהב אותו. מובן מאליו נדל”ן, WooCommerce, חינוך, ואפילו נושאי פראלקס הם ייחודיים לסוג זה של אתר, אבל ניתן להתאים אישית ערכות נושא רב-תכליתיות לכל ענף.

 • עסקים: Executive Pro, Agency Pro, Digital Pro
 • סוכן נדל”ן: סוכן ממוקד, AgentPress
 • בלוגר כללי: Eleven40 Pro, שש עשרה תשע
 • בלוגר אוכל: Foodie Pro, בראנץ ‘פרו, מנה יומית, Wellness Pro, Cook’s Pro
 • מגזין / חדשות: Metro Pro, News Pro, Magazine Pro
 • Parallax: Parallax Pro, Altitude Pro
 • מסעדה: קפה פרו
 • חינוך: חינוך פרו
 • WooCommerce: ג’סיקה, Divine, Gallery Pro, Glam Pro

צפו בתמונות סטודיאפרפרס

חבילת פרו-פלוס כל-נושא: קבל את כל 55 הנושאים הסטודיו-פרפר

חבילת StudioPress Pro Plus לכל נושא כוללת את כל הנושאים של StudioPress במחיר של $ 499.95 + $ 99.95 לשנה שאחרי. זה ערכת נושא כולל את כל הנושאים של צד ג ‘ועתידיות באוסף שלהם. מצאתי כי הופעות רבות יותר בעלות תשלום גבוה יותר כוללות חברות שרוצות להשתמש ב- Genesis, כך שלהיות מפתח WordPress (ומפתח Genesis) יכול להביא לך יותר לקוחות בפני עצמם..

סטודיאפרפר פרו תוסף הכל חבילה נושאית

אתרי ראווה: ראו גרסאות מותאמות אישית של כל נושא

להשתמש ב חלון ראווה בקטע של StudioPress כדי לראות גרסאות בהתאמה אישית לכל נושא. יש בצד ימין של הדף אפשרות שבה אתה יכול לסנן לפי נושא (ותבחין בכמה אתרים שנראים שונים לחלוטין מהנושא, ומראים לך כמה הם גמישים).

סטודיאפרס-חלון ראווה-פילטר

סטודיו-חלון ראווה

צפו בתמונות סטודיאפרפרס

זה כל מה שיש לי! אם יש לך שאלות לגבי סקירת הנושאים שלי ב- StudioPress, על מסגרת ג’נסיס או על נושא ספציפי, זרוק לי שורה בתגובות ואשמח לעזור לך. ברגע שגיליתי על סטודיופרס התאהבתי (כמו שאומרים). אבל ברצינות, אני מאוד נהנה לעבוד עם הנושאים שלהם וזה בהחלט הקל על חיי, במיוחד ההיבט העיצובי.

לחיים,

טום חתימה

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map