بررسی StudioPress: مضامین وردپرس که در واقع SEO دوستانه ، پاسخگو به موبایل و ساخته شده در چارچوب پیدایش (توصیه شده توسط Yoast و مت مولنویگ) هستند

03.06.2020
وورد 'بررسی StudioPress: مضامین وردپرس که در واقع SEO دوستانه ، پاسخگو به موبایل و ساخته شده در چارچوب پیدایش (توصیه شده توسط Yoast و مت مولنویگ) هستند
0 40 мин.

اگر به دنبال یک موضوع WordPress هستید که بسیار جذاب به نظر می رسد و در واقع SEO-Friendly است ، احتمالاً باید حتماً بررسی کنید استودیوپرس.


کلیه مضامین StudioPress دارای قابلیت پاسخگویی به موبایل بوده و دارای کد سبک و تمیز می باشد که باعث می شود وب سایت شما سریع ، ایمن و سریع اجرا شود. آنها به بیش از 200،000 کاربر WordPress از جمله Yoast ، Matt Cutts از Google ، به علاوه بنیانگذار WordPress – مت مولووانوه اعتماد دارند. تعداد کمی از فروشگاه های موضوع می توانند یک فروشگاه دریافت کنند مصاحبه با مت. استودیوپرس دقیقاً مورد احترام است.

من این بررسی StudioPress را نوشتم زیرا از آنها استفاده می کنم موضوع دستیابی حرفه ای بطور روزانه برای وب سایت من به نظر می رسد بسیار جذاب ، دارای بارهای زیر 1 سال است ، و من هرگز موضوع مربوط به موضوع را نداشته ام. من بیش از 15 سایت وردپرس را با استفاده از مضامین StudioPress ایجاد کرده ام و 20 آموزش وبلاگ درباره چارچوب Genesis آنها نوشتم. و در حالی که تعداد زیادی فروشگاه تم وردپرس و جنسیس در آنجا وجود دارد ، من همیشه در استودیوپرس خاتمه می دهم. این بررسی StudioPress مبتنی بر تجربه من در استفاده از مضامین آنها به همراه نکات عملی برای کمک به شما در شخصی سازی موضوع شما است.

تم های دوستانه-وردپرس-تم

در اینجا 15 دلیل وجود دارد که باید StudioPress را برای ایجاد یا طراحی مجدد سایت وردپرس خود انتخاب کنید:

 1. سئو دوستانه
 2. قابلیت اطمینان
 3. سبک وزن
 4. پاسخگو موبایل + HTML5
 5. امنیت
 6. قابلیت دسترسی آماده است
 7. طراحی شگفت انگیز
 8. طراحی شده توسط چارچوب پیدایش
 9. بروزرسانی های خودکار
 10. تنظیمات پوسته
 11. پلاگین های پیدایش
 12. مستندات
 13. آموزش های یوتیوب
 14. پشتیبانی جامعه
 15. توسعه دهندگان Genesis

1. SEO-Friendly: کد تمیز = مشکلات فنی کمتر

سئو واقعی شما با یک موضوع StudioPress بدست می آورید کد تمیز این باعث می شود وب سایت شما سریع ، پاسخگو ، ایمن و یکدست اجرا شود. اینگونه نیست که اگر از StudioPress استفاده می کنید (یا هر موضوعی برای آن استفاده کنید) رتبه بندی شما به سرعت صعود کند. اما واقعیت این است که بیشتر وب سایت ها دارای موضوعات فنی هستند که اگر کد تم بهتر نوشته شود ، می توان از آن جلوگیری کرد. جلوگیری از مسائل فنی در نتیجه از SEO سود می برد و همچنین باعث بهبود تجربه کاربر ، زمانهای طولانی ، امنیت می شود و می تواند برای شما در استخدام یک توسعه دهنده مبلغی از پول برای استخدام یک توسعه دهنده برای پس انداز کردن خطاها صرفه جویی کند.

studiopress-seo

چارچوب پیدایش با خودش همراه است تنظیمات سئو اما مانند هر موضوعی ، بهتر است پیکربندی افزونه Yoast SEO. پیدایش همچنین با schema.org همراه است قطعه غنی اما بهتر است از افزونه ای مانند استفاده کنید همه در یک طرح (رایگان اما حداقل) یا قطعه قطعه WP Rich (حق بیمه و قوی) این افزونه ها مهم نیست که چه موضوعی را انتخاب کنید. هنگامی که یک توسعه دهنده کلمات “SEO-Friendly” را در موضوع وردپرس خود سیلی می زند ، فریب نخورید. بهترین راه برای دانستن این است که افراد برتر وردپرس را استفاده کنید و به همین دلیل افرادی مانند Yoast و Matt Cutts از Google از Genesis Framework توسط StudioPress استفاده می کنند.

2. قابلیت اطمینان: مورد اعتماد 200000 نفر که &# x2665؛ روایت آفرینش در انجیل

در مورد خرید موضوع از یک شرکت معتبر (بر خلاف یک توسعه دهنده مستقل در ThemeForest) چیزهای زیادی گفته می شود. StudioPress اکنون بیش از 200،000 کاربر دارد که به آنها اعتماد می کند تا در به روزرسانی های مداوم و پیشرفت در مضامین و Genesis Framework خود ، به روز شوند. ضریب اطمینان به تنهایی می تواند ساعت های بی شماری را در مواجهه با مسائل فنی صرفه جویی کند و احتمال اینکه موضوع وردپرس شما قطع یا بدتر شود ، رها می شوید.

jm_cook Skitzzo من جنسیس را خریدم. افراد AM سالهای پیش مضامین نمونه را ارسال کرده بودند. من بازپرداخت (کارت هدیه) شخصی را که به من توصیه کرده است.

– مت کاتس (mattcutts) 27 ژوئن 2013

bgardner زیرا این باعث می شود مردم فکر کنند من از Genesis نسبت به سایر چارچوبهای موضوعی طرفدار دارم. اوه صبر کنید ، این واقعاً صادق است ؛) – Joost de Valk (yoast) 31 ژانویه 2012صورت

با StudioPress به روزرسانی های من همیشه بی عیب و نقص پیش رفته اند …

وردپرس-افزونه-به روز رسانی

برای انتشار به روزرسانی های مکرر در چارچوب پیدایش می توانم روی آنها حساب کنم …

پیدایش پیدایش

در حالیکه مضامین ThemeForest توسط توسعه دهندگان مستقل ساخته شده اند که ممکن است به اندازه قابل اطمینان نباشند. این یک موضوع ThemeForest است که من برای وب سایت خود استفاده کردم (موضوعی که در آن قرار دارید). سرانجام قطع شد ، هیچ به روزرسانی منتشر نشد و من شروع به خطاهای فنی کردم. مجبور شدم سایت خود را با استفاده از طرح Outreach Pro توسط StudioPress طراحی مجدد کنم که هفته ها طول کشید ، اما بلند مدت این یک نعمت در مبدل بود. اما شما باید از این اشتباه جلوگیری کنید.

discontinued-themeforest-theme

3. سبک وزن: دیگر کد شما را آهسته نمی کند

بیشتر مضامین StudioPress شامل یک نمونه کارها داخلی ، کد کوتاه و برخی از آنها حتی کشویی نیست. به جای این که این ویژگی ها درون موضوع شما خالی شود (که به زمان بار شما آسیب می رساند), شما فقط به افزونه ها متکی خواهید بود تا فقط عملکرد مورد نیاز خود را اضافه کنید. این تمام مفهوم سبک وزن است. برنامه نویسی StudioPress نیز از درجه یک است ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که سایت WordPress با Genesis سریعاً بارگیری می شود. معمولاً وقتی آزمایش می شود ، معادن 0.8 ثانیه می شوند GTmetrix.

گزارش سرعت GTmetrix وردپرس

4. پاسخگو موبایل + HTML5

کلیه مضامین StudioPress دارای قابلیت پاسخگویی به تلفن همراه است و همه جز 1 (تمرکز نرم افزار) HTML5 هستند …

Digital-Pro-Theme-by-StudioPress

5. امنیت: کد بررسی شده توسط مارک Jaquith ، توسعه دهنده هسته

من اعتراف می کنم که هنگام رمزگذاری ، امنیت زیادی نمی دانم (فقط موارد کلی مانند تغییر نام کاربری سرور شما ، نصب افزونه امنیتی مانند Wordfence و غیره). اما من می دانم که StudioPress مارک Jaquith متخصص امنیت و توسعه دهنده وردپرس را برای بررسی و ترسیم مضامین آنها آورده است. این خوب است زیرا سایت های وردپرس هدف اخیر بوده اند.

studiopress-themes-Security

6. دسترس پذیری آماده (برای افراد آسیب دیده)

این باعث می شود وب سایت شما باشد توسط افراد کم بینایی ، کم شنوایی یا نابینایان راحت تر قابل خواندن است. آنها چیزهای کوچکی از قبیل ساخت متن در مقایسه با رنگ پس زمینه یا انتخاب ناوبری شما با صفحه کلید هستند. این یک عامل رتبه بندی در گوگل نیست (حداقل) اما سایت شما را برای این گروه از افراد آسان تر می کند.

تم های قابلیت دسترسی-وردپرس

7. طرح های شگفت انگیز با انتخاب گسترده ای از مضامین

من به شما اطمینان می دهم که طراحان وردپرس بهتری نسبت به خودم وجود دارند ، اما وب سایت من نسخه سفارشی StudioPress است. موضوع تبلیغ حرفه ای. صفحه اصلی من را ببینید یا ببینید ویترین برای دیدن سایت های Genesis که با استفاده از تم های StudioPress طراحی شده اند ، مراجعه کنید.

دسترسی-طرفدار-studiopress-theme-customization

8. طراحی شده توسط چارچوب پیدایش

تمام مضامین StudioPress در چهارچوب جنسیس ساخته شده اند. این شبیه به یک موضوع والدین است و توسعه تم کودک خود را تسهیل می کند (موضوعی که در استودیو پرس انتخاب می کنید). با استفاده از Genesis ، شما به StudioPress اجازه می دهید تا به روزرسانی های مداوم در چارچوب پیدایش را انجام دهد که وب سایت شما را هموار نگه می دارد. در اصل با همه موارد ذکر شده در این بررسی StudioPress کمک می کند. تو می توانی درباره چارچوب های موضوع در این پست WP مبتدی بیاموزید. مطمئن باشید Genesis جزو برترین هاست چارچوب در جامعه WP مورد احترام است.

چارچوب پیدایش

9. به روز رسانی های خودکار: یک مورد کمتر برای نگرانی در مورد

پس از نصب موضوع خود ، می توانید autopdate ها را در تنظیمات موضوع Genesis فعال کنید:

پیدایش-خودکار-به روز رسانی

10. تنظیمات تم: نمای داخلی

کلیه مضامین StudioPress دارای تنظیمات تم Genesis است که می توانید برای استفاده در چندین سایت Genesis از آنها صادر و وارد کنید. همانطور که می بینید تقریباً به اندازه گزینه های قدرتمندی مانند Avada در ThemeForest گزینه های زیادی وجود ندارد ، اما همانطور که گفتم ، این مفهوم یک موضوع سبک است.

studiopress-theme-options

11. پلاگین های Genesis (همچنین سبک وزن)

StudioPress آرایه ای از آن دارد افزونه Genesis من به طور قطع برای سفارشی کردن موضوع StudioPress از شما استفاده می کنم. بیشتر آنها دارای رتبه بالایی هستند ، از نظر سبک بودن ، بنابراین لازم نیست نگران باشید که سایت شما را کند کند. حداقل این افزونه های Genesis را بررسی می کنم:

افزونه studiopress-genesis-plugins

12. مستندات جامد برای شروع کار

مستندات StudioPress هم برای Genesis Framework و هم برای مضامین آنها بسیار مفید است. پس از خرید عنوان ، به آن دسترسی خواهید داشت دستورالعمل های تنظیم. در اینجا آنها نحوه نصب مضمون شما ، وارد کردن محتوای نمایشی ، تنظیم صفحه اصلی ، تنظیمات Genesis SEO ، استفاده از ستون ها و سایر آموزش ها را نشان می دهند. در زیر دستورالعمل های من برای Outreach Pro آورده شده است.

دستورالعمل های دستیابی-طرفداری

13. آموزش های یوتیوب تقریباً برای هر موضوع

از آنجا که StudioPress بسیار محبوب است ، بسیاری از افراد از مضامین خود استفاده کرده اند. معمولاً می توانید آموزش های YouTube پیدا کنید که نشان می دهد چگونه می توانید موضوع StudioPress خود را تنظیم کنید ، به خصوص اگر مدت مدیدی باشد (مانند Executive Pro ، Eleven40 Pro ، Parallax Pro و دیگران). در اینجا یک آموزش عالی یوتیوب توسط لیزا ایربی به شما نشان می دهد که چگونه می توانید هر موضوع Genesis WordPress را شخصی سازی کنید:

14. پشتیبانی جامعه: به گروه Facebook بپیوندید!

اگر یک موضوع StudioPress خریداری می کنید ، حتماً باید به آن بپیوندید Genesis WordPress Group Facebook. آنها فوق العاده مفید هستند و تیم StudioPress به روزرسانی منظم را در نسخه های جدید موضوع ، نکات و اخبار دیگر در مورد چارچوب پیدایش ارسال می کند. اگر سؤالی دارید یا در رابطه با هر چیزی Genesis هستید ، این یکی از مفیدترین گروه های Facebook است که به آن پیوسته ام.

پیدایش-وردپرس-فیس بوک-گروه

15. اگر به کمک نیاز دارید ، توسعه دهندگان زیادی از پیدایش را دارید

StudioPress لیست خاص خود را دارد توسعه دهندگان Genesis اما من با Pronaya کار می کنم که بسیار ارزان تر است (40 دلار در ساعت) و به من در ساخت بیش از 15 سایت وردپرس در چارچوب پیدایش کمک کرده است. ما 5 سال با هم کار می کنیم و شما می توانید او را استخدام کنید freelancer.com (فقط ثبت نام کنید و به جستجوی کاربر بپردازید bdkamol) او در بنگلادش زندگی می کند اما اگر اختلاف زمان را به خاطر نمی آورید ، انگلیسی خوب صحبت می کند و معمولاً طی 1-2 روز به روز رسانی را انجام می دهد. او می تواند موضوع شما را نصب کند ، آن را شخصی سازی کند و همه کارها را انجام دهد بهینه سازی سرعت وردپرس پروژه ها برای من.

مترجم آزاد

انتخاب یک موضوع StudioPress

من می خواهم تصمیم خود را بر اساس طرح مورد نظر خود پایه گذاری کنید. در حالی که برخی از مضامین دارای خاصیت در صنعت هستند ، به هر حال این محتوا تعویض می شود. بنابراین تصمیم خود را صرفاً بر اساس محتوا نکنید. Outreach Pro به عنوان یک موضوع کلیسایی تبلیغ می شود اما من از آن به عنوان یک وب سایت بازاریابی استفاده کردم و آن را دوست دارم. به طور مشخص مشاور املاک, WooCommerce, تحصیلات, و حتی تم های اختلاف منظر منحصر به فرد برای این نوع وب سایت است ، اما تم های چند منظوره را می توان برای هر صنعتی تنظیم کرد.

 • تجارت: Pro Pro ، Agency Pro ، Digital Pro
 • نماینده املاک و مستغلات: نماینده محور ، نماینده پرس
 • General Blogger: Eleven40 Pro، شانزده نه
 • Blogger Food: Foodie Pro ، Brunch Pro ، Daily Dish، Wellness Pro، Cook’s Pro
 • مجله / اخبار: Metro Pro، News Pro، Magazine Pro
 • اختلاف منظر: Parallax Pro ، Altitude Pro
 • رستوران: Cafe Pro
 • آموزش: آموزش حرفه ای
 • WooCommerce: جسیکا ، الهی ، گالری نرم افزار ، گلم پرو

مشاهده مضامین StudioPress

بسته نرم افزاری همه تم Pro Plus: همه 55+ مضامین StudioPress را دریافت کنید

پکیج تمام تم StudioPress Pro Plus شامل کلیه تم های StudioPress با قیمت 499.95 $ + 99.95 دلار در سال بعد. این بسته تم شامل کلیه تم های شخص ثالث و آینده در مجموعه آنها است. من فهمیدم که بسیاری از مباحث پرداخت بالاتر شرکتهایی را که می خواهند از Genesis استفاده کنند ، شامل می شوند ، بنابراین یک توسعه دهنده WordPress (و توسعه دهنده Genesis) می تواند به خود مشتری بیشتری جذب کند..

افزونه StudioPress Pro All Package

وب سایت های ویترین: به نسخه های سفارشی هر موضوع مراجعه کنید

استفاده کنید ویترین برای دیدن نسخه های سفارشی شده از هر موضوع در وب سایت StudioPress استفاده کنید. در سمت راست صفحه گزینه ای وجود دارد که می توانید بر اساس موضوع فیلتر کنید (و متوجه خواهید شد که برخی وب سایت ها کاملاً متفاوت از موضوع هستند و به شما نشان می دهند چقدر انعطاف پذیر هستند).

فیلترشکن-ویترین

ویترین استودیوپرس

مشاهده مضامین StudioPress

این همه من است! اگر در مورد بررسی تم های StudioPress من ، چارچوب پیدایش یا یک موضوع خاص سؤالی دارید ، نظرات را برای من خط بگذارید و خوشحال می شوم که به شما کمک کنم. به محض اطلاع از استودیوپرس ، عاشق شدم (همانطور که می گویند). اما به طور جدی ، من واقعاً از کار با مضامین آنها لذت می برم و قطعاً زندگی من به خصوص از لحاظ طراحی آسان تر شده است.

به سلامتی,

امضای تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector