10 راه برای خودکار سازی سایت وردپرس خود از طریق فرم ها ، به روزرسانی های خودکار ، خودکار برنامه های رسانه اجتماعی ، و افزونه ها

اتوماسیون بازاریابی وردپرس


در حالی که بیش از 5 سال است که این سایت وردپرس را اداره می کنم ، یاد گرفته ام که بطور خودکار کمی اتوماسیون کنم.

به روزرسانی نرم افزار وردپرس ، استفاده از اطلاعاتی برای جمع آوری اطلاعات مشتری و اتکا به سئو برای ایجاد سوالات بیشتر از طریق فرم تماس با من بدون اسپم. این فقط مربوط به استفاده از افزونه ها برای اتوماسیون کارهای خاص نیست ، بلکه مربوط است با استفاده از کل وب سایت خود برای خودکار سازی فروش و بازاریابی. اینها صرفه جویی در زمان واقعی هنگام اتوماسیون بازاریابی وردپرس هستند.

من شما را از طریق افزونه ها ، تکنیک های سئو و حتی چگونگی برون سپاری کارهای خاص (مانند توسعه وب و طراحی گرافیک) به کارگران آزاد در خارج از کشور با هزینه بسیار ارزان قدم می کنم. این به معنای واقعی کلمه باعث شده هزاران ساعت در طول 5 سال گذشته نجات یابد و امیدوارم که بتواند همین کار را برای شما انجام دهد.

فهرست مطالب

 1. از فرم های تماس پیشرفته استفاده کنید
 2. مسدود کردن نظر هرزنامه
 3. اشتراک های WordPress را فعال کنید
 4. از Autosharing رسانه اجتماعی استفاده کنید
 5. از افزونه فشرده سازی تصویر استفاده کنید
 6. برنامه های ارسال شده
 7. از افزونه پیوند داخلی استفاده کنید
 8. محتوایی ایجاد کنید که بفروشد
 9. در SEO و Conversions بهتر عمل کنید
 10. توسعه وردپرس برون سپاری با Freelancer.com

1. از فرم های تماس پیشرفته استفاده کنید

این امکان را به افراد می دهد که عکس را بارگذاری کنند ، چندین مورد را انتخاب کنند ، از یک کشویی یا حتی یک پیتزا درست کنند. می توانید با استفاده از این کار را انجام دهید اشکال جاذبه که به شما کمک می کند وقتی شخصی با شما تماس می گیرد ، اطلاعات اضافی جمع کنید. صفحه تماس اصلی شما باید نسبتاً ساده باشد (خیلی پیچیده است و افراد آن را پر نمی کنند) بنابراین پیشنهاد می کنم فرم های جدیدی را برای اهداف مختلف ایجاد کنید. حتی می توانید از این کار برای مشتری و برنامه های استخدامی استفاده کنید. آنها را بررسی کنید نسخه ی نمایشی و ویژگی برای مثال هایی از کارهایی که می توانید با فرم های جاذبه انجام دهید ، صفحه کنید.

گرانش-اشکال-پیتزا ساز

نسخه ی نمایشی

 1. یک پیتزا درست کنید
 2. منطق شرطی
 3. فرم استخدام
 4. فرم تماس چند صفحه ای
 5. فرم تماس ساده

2. مسدود کردن هرزنامه

جلوگیری از هرزنامه درباره نظرات و سوالات فرم تماس با ما. سعی کنید با استفاده از افزونه ضد اسپم اگر با نظر در مورد هرزنامه نظر مشکل دارید. این برنامه رایگان است و در تمام سایتهای وردپرس من خوب کار می کند. سپس یک captcha (مانند) اضافه کنید Google reCAPTCHA) برای مسدود کردن سوالات فرم تماس با اسپم. هرزنامه مشکل بزرگی در وردپرس است و احتمالاً آخرین چیزی است که می خواهید برای آن وقت بگذارید.

3. فعال کردن وردپرس خودکار

استفاده کنید افزونه بروزرسانی خودکار و هرگز نگران بروزرسانی مجدد هسته ، مضامین یا افزونه های WordPress نباشید. مانند هر به روزرسانی ، احتمال کمی اشتباه پیش می رود – بنابراین ایده خوبی است پشتیبان گیری خودکار از طریق cPanel میزبان یا افزونه ای مانند UpdraftPlus. میزبانی وب cPanel شما ممکن است گزینه هایی برای به روزرسانی خودکار وردپرس نیز داشته باشد.

پیشرفته-خودکار-به روز رسانی

4- از Autosharing رسانه اجتماعی استفاده کنید

به جای ارسال هر پست وبلاگ به صورت دستی ، از این موارد استفاده کنید افزونه انتشار خودکار رسانه های اجتماعی تا این کار را برای شما انجام دهم این بررسی های عالی (4.6 ستاره) دارد و می توانید پست هایی را با تصاویر در فیس بوک ، توییتر و لینکدین منتشر کنید. همراه با قالب ها و فیلترهای پیام قابل تنظیم است ، بنابراین می توانید انتخاب نکنید که صفحات یا پستها را از دسته های خاص منتشر نکنید. قطعاً ارزش بررسی دارد.

اشتراک اجتماعی-رسانه-خودکار

5- از افزونه فشرده سازی تصویر استفاده کنید

تصاویر فشرده سازی بی باک بهبود می یابد سرعت وردپرس. پلاگین های زیادی وجود دارد که این کار را انجام می دهند اما تصور کنید و کراکن بهترین ها هستند (سایر افزونه ها می توانند تصاویر را خراب کنند یا فقط کار نکنند – من تحقیقات زیادی در این باره انجام داده ام). این افزونه می تواند شما را از انجام دستی این کار صرفه جویی کند.

تصور-وردپرس-بهینه سازی تصویر

6. ارسال برنامه ها

اگر در مورد SEO جدی هستید ، احتمالاً حداقل هفته ای یکبار مقاله جدید وبلاگ می نویسید. و اگر درمورد این امر طرفدار هستید ، می توانید در ابتدای ماه 4 مقاله بنویسید ، سپس این موارد را برای انتشار در طول ماه برنامه ریزی کنید. این یک نوع مانند Hootsuite برای وبلاگ نویسی است.

برنامه-پست-وردپرس

7. از افزونه پیوند داخلی استفاده کنید

پیوند دادن به مطالب مرتبط برای سئو عالی است. یک افزونه پیوند دهنده داخلی محتوای مرتبط را بر اساس کلمات کلیدی منحصر به فرد ذکر شده در محتوای شما پیوند می دهد. هربار که یک کلمه کلیدی را ذکر می کنید ، این افزونه به یک صفحه یا پست پیوند می زند. من همیشه این را توصیه نمی کنم زیرا همیشه از متن پیوند (لنگر) یکسان استفاده نمی کنم ، اما اگر احساس می کنید این ممکن است برای شما کار کند ، لطفاً افزونه پیوندهای داخلی SEO. این بررسی عالی ندارد اما هیچ افزونه پیوند خودکار وجود ندارد.

8- محتوایی را ایجاد کنید که بفروشد

وقتی افراد با شما تماس می گیرند ، آنها باید درک خوبی از خدمات شما داشته باشند بدون اینکه پرسشی از شما بپرسند. من اغلب افرادی را می بینم که برای هر سرویس صفحات جداگانه ای ایجاد می کنند تا بتوانند کلمات کلیدی خاصی را هدف قرار دهند. این برای SEO مفید است زیرا شما در حال کلمات کلیدی بیشتری هستید ، اما من می بینم که بسیاری از افراد محتوای کوتاه و بی فایده (بدون تصویر ، فیلم و غیره) اضافه می کنند زیرا آنها فقط می خواهند برای یک کلمه کلیدی رتبه بندی کنند. این صفحات به ندرت رتبه بالایی دارند ، به علاوه آنها بازدید کننده ای را برای انجام تجارت با شما به فروش نمی رسانند. ایجاد محتوا که می فروشید بزرگترین بخش اتوماسیون بازاریابی وردپرس است ، بعلاوه برای سئو و تبدیل مناسب است.

ایده ها

 • یک صفحه سؤال جالب ایجاد کنید
 • از یک انجمن پشتیبانی استفاده کنید تا افراد بتوانند سوالات متداول را مشاهده کنند
 • صفحات آموزنده ای درباره خدمات خاص خود ایجاد کنید
 • ادامه کارها و توصیفات جدید را به نمونه کارها خود اضافه کنید

صفحه صفحه

9. در SEO و Conversions بهتر عمل کنید

هرچه بیشتر بتوانید در تولید سؤالات به SEO اعتماد کنید (و تبدیل های شما بهتر می شود) ، وب سایت شما در دستیابی به مشتریان جدید کارآمد تر می شود. من یک آموزش عالی در موردش نوشتم کلید واژه های Yoast Focus + بهینه سازی چراغ سبز که مکانی مناسب برای شروع سئو شماست. در اینجا یک ویدیو برای همراهی با آن وجود دارد. من همچنین راهنمایی برای بهینه سازی سرعت وردپرس, کنسول جستجوی Google, و SEO محلی وردپرس که به بهبود رتبه بندی شما کمک می کند.

در اینجا مروری بر چراغهای سبز در Yoast آورده شده است ، اما حتماً آنها را بخوانید آموزش کامل برای تیز کردن مهارت های خود در مورد Yoast ، کلمات کلیدی متمرکز و بهینه سازی مناسب محتوای.

تجزیه و تحلیل محتوای Yoast

10. برون سپاری توسعه وردپرس با Freelancer.com

من بیش از 25000 دلار در وب سایت های فریلنسر سرمایه گذاری کرده ام که افراد را برای توسعه وردپرس ، بهینه سازی سرعت و طراحی گرافیک استخدام می کنند. به خصوص هنگام طراحی وب سایت برای مشتری ، من لیست عمده ای از به روز رسانی ها را ایجاد می کنم و سپس آنها را به توسعه دهنده من در بنگلادش می سپارم. شما اساساً به خواب می روید در حالی که مردم کار را برای شما انجام می دهند. شما همچنین 75 دلار در ساعت دستمزد دریافت می کنید و توسعه دهنده فقط 40 دلار در ساعت (یا ارزان تر) هزینه دارد. من می توانم به شما بگویم بسیاری از شرکت های طراحی این کار را انجام می دهند.

مشکل در یافتن یک فریلنسر که ماهر است ، ارتباط برقرار می کند و به جزئیات توجه می کند. خوشبختانه من Pronaya را در freelancer.com پیدا کردم که 5 سال با آنها کار کردم. اگر می خواهید از او استفاده کنید ثبت نام در freelancer.com و جستجوی کاربر bdkamol (مطمئن شوید که گزینه “کاربران آنلاین” خاموش است) و نمایه وی را مشاهده خواهید کرد. Pronaya می تواند به شما کمک کند توسعه وردپرس, بهینه سازی سرعت وردپرس, و توسعه در چارچوب پیدایش. او هزاران ساعت هنگام طراحی و بهینه سازی 30+ سایت های وردپرس من را نجات داد.

پروفایل bdkamol

آیا این موضوع ایده هایی برای اتوماسیون سایت وردپرس شما ایجاد کرده است؟ آنچه را که در نظرات می گویید به من بگویید. و اگر به کمک نیاز دارید یا سؤال دارید ، یک خط را برای من رها کنید و خوشحال می شوم که به شما کمک کنم. همچنین اگر این مقاله را مفید دیدید لطفاً این آموزش را به اشتراک بگذارید – من واقعاً ممنونم.

به سلامتی,

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map