15 مهمترین افزونه وردپرس برای SEO ، بهینه سازی سرعت ، پشتیبان گیری ، امنیت و بهینه سازی وب سایت

افزونه های وردپرس


وسواس به افزونه های وردپرس مثل من?

در اینجا لیستی از افزونه های SEO وجود دارد, بهینه سازی سرعت, طراحی ، امنیت ، تهیه نسخه پشتیبان و سایر افزونه ها برای بهینه سازی سایت شما. من از همه اینها در سایت وردپرس خودم استفاده می کنم و همه آنها دارای رتبه 4 ستاره هستند. من آموزش بسیاری از آنها از جمله نوشتم نحوه پیکربندی تنظیمات Yoast, بهینه سازی محتوا با Yoast, و پیکربندی W3 Total Cache برای بهبود بار بار بیشتر آموزشها دارای تعداد نظرات است زیرا بسیاری از افراد آنها را مفید می دانند – امیدوارم شما هم این کار را انجام دهید.

همه این افزونه ها سبک هستند همانطور که من هم وسواس دارم بهینه سازی سرعت وردپرس. من تقریباً از هر افزونه ای در این لیست استفاده می کنم و سایت من هنوز وارد سایت می شود زیر 1 ثانیه در پینگدوم. با این وجود ، اگر در برخی مواقع از افزونه ها استفاده نمی کنید و فقط یکبار به آنها نیاز دارید ، ایده خوبی است که آن را حذف کنید ، فقط در صورت لزوم مجدداً آن را فعال کنید. در اینجا لیست من از افزونه های مهم WordPress آورده شده است:

 1. SEO SEO
 2. W3 حافظه نهان Total
 3. قطعه های غنی همه در یک Schema.org
 4. تصور کنید
 5. iThemes Security
 6. UpdraftPlus
 7. P3 (نماینده عملکرد افزونه)
 8. صفحه سریع / ارسال تغییر مسیر
 9. ضد هرزنامه
 10. منطق ویجت
 11. TinyMCE پیشرفته
 12. تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل
 13. TablePress
 14. جستجوگر پیوند شکسته
 15. کنترل ضربان قلب

در حالی که 15 افزونه در این پست وجود دارد ، 10 مورد برتر در اینجا ذکر شده اند:

top-10-wordpress-plugins-infographic

1. SEO SEO

من می دانم که بیشتر شما قبلاً Yoast را انجام داده اید ، اما شما احتمالاً تنظیمات مناسب را پیکربندی نکرده اید ، بهترین کلمات کلیدی تمرکز را جستجو کرده اید ، یا محتوا را به طور کامل بهینه کرده اید. از راهنماهای من در زیر برای تیز کردن مهارت های خود و شروع به رتبه بندی صفحات / پست های بالاتر در موتورهای جستجو استفاده کنید.

تنظیمات Yoast را پیکربندی کنید – اطلاعات کسب و کار خود را پر کنید ، کنسول جستجوی Google و سایر ابزارهای Webmaster را پیکربندی کنید ، ساختار ایده آل عناوین SEO خود را تنظیم کنید ، از کپی کردن مطالب در نقشه سایت خود جلوگیری کنید ، صفحات شکسته شده (خطاهای خزیدن) را برطرف کنید و تمام تنظیمات Yoast خود را بهینه سازی کنید. سئو. آموزش تنظیمات من Yoast توسط 50،000+ نفر استفاده شده است.

تنظیمات عمومی Yoast

تحقیق در مورد کلمات کلیدی – استفاده کنید Google Autocomplete و مرورگر کلمه کلیدی Moz (به نظر من بهترین دو روش تحقیق در مورد کلید واژه) برای ایجاد لیستی از کلمات کلیدی با دم بلند و مطمئن شوید که هر عبارتی را از دست ندهید. هر کلمه کلیدی Google را با استفاده از MozBar برنامه افزودنی Google Chrome برای یادگیری رقابت هر کلمه کلیدی از این داده ها برای فیلتر کردن عبارات رقابتی استفاده کنید و کلمات کلیدی پرمحتوا را برای شما فراهم می کند تا بتوانید در صفحه 1 به آن دسترسی پیدا کنید.

کلمات کلیدی خودکار Google

moz-keyword-explorer-research

بهینه سازی محتوا / نور سبز – مردم وسواس دریافت نورهای سبز در Yoast تصویر بزرگ بهینه سازی محتوا را کاملاً درک نمی کنند. Yoast فقط مسابقات منطبق با کلمات کلیدی را دقیقاً تشخیص می دهد ، بنابراین چراغ های سبز همیشه ممکن نیست ، به علاوه ، روش هایی برای بهینه سازی محتوا در خارج از Yoast وجود دارد (فیلم ها ، قطعه های غنی ، اضافه کردن فهرست مطالب و موارد دیگر). به جای اینکه وسواس بیشتری نسبت به چراغ های سبز Yoast داشته باشید از آن آموزش استفاده کنید تا ایده هایی را برای بهینه سازی محتوای خود بدست آورید.

تجزیه و تحلیل محتوا Yoast SEO

برنامه های افزودنی Yoast

2. W3 حافظه نهان Total

محبوب ترین آموزش در سایت من است تنظیمات حافظه پنهان W3 Total که به چندین نفر کمک کرده است زمان بارگذاری صفحه خود را به کمتر از 1 ثانیه کاهش دهند (نظرات را بخوانید). این شامل یک فایل zip پیش تنظیم شده است که می توانید مستقیماً در افزونه W3 Total Cache خود بارگذاری کنید.

این یکی از بهترین افزونه های حافظه نهان است و باعث بهبود نمرات سرعت شما در ابزارهایی مانند GTmetrix و Google PageSpeed ​​Insights می شود. با این حال درست مانند Yoast ، بسیاری از افراد تنظیمات را به درستی پیکربندی نمی کنند. برای پیکربندی زبانه های تفاوت “عملکرد” ​​در سمت چپ داشبورد W3 Total Cache ، از آموزش من استفاده کنید. این افزونه با Cloudflare (رایگان) و MaxCDN (6.75 دلار در ماه با من) ادغام می شود 25٪ تخفیف کوپن MaxCDN) که می توانید از آن استفاده کنید Cloudflare و MaxCDN بخش در آموزش من برای بهبود بیشتر بار خود را. وقتی پیکربندی W3 Total Cache را انجام دادید (و امیدوارم که کل من را بخوانید راهنمای بهینه سازی سرعت وردپرس) ، امیدوارم نمرات GTmetrix شما چیزی شبیه به این باشد …

گزارش سرعت GTmetrix وردپرس

3. قطعه های غنی همه در یک Schema.org

قطعه های غنی به سایت وردپرس شما اضافه می کند که به شما کمک می کند با اضافه کردن “اطلاعات اضافی” به قطعات در قالب ستاره های مرور ، اطلاعات دستور العمل ، رویدادها و سایر داده های پشتیبانی شده در موتورهای جستجو ایستادگی کنید. شما می توانید این کار را با استفاده از افزونه همه چیز در یک Schema.org (رایگان اما بسیار کم و محدودیت های بسیاری دارد) یا موارد دیگر افزونه WP Rich Snippets (حق بیمه و ویژگی های راه بیشتری دارد). این بهبود می یابد نرخ کلیک کنید و ترافیک کنید ، اگر هنوز این کار را نکرده اید ، راهنماهای من را در این افزونه ها بخوانید که نحوه اضافه کردن آنها را نشان می دهد.

نشانه گذاری های ثروتمند

4. تصور کنید

فوراً تصاویر را فشرده کنید تا سریعتر بارگذاری شود (به صورت عمده). تصور کنید تا زمانی که شما به سهمیه ماهانه 25 مگابایت در هر ماه ضربه ندهید یا 4/99 دلار در ماه برای 1 گیگابایت باشد (که معمولاً می توانید برای همه تصاویر موجود در طول ماه اول یک بار استفاده کنید ، لغو کنید ، سپس فقط از حساب رایگان استفاده کنید). این افزونه بسیار بهتر از سایر افزونه های کاملاً رایگان است زیرا این موارد اغلب می توانند تصاویر را خراب کنند ، در واقع آنها را فشرده نمی کنند ، یا می توانند باگ هایی داشته باشند. فقط با تو تصور کن ثبت نام, افزونه را نصب کنید ، API خود را در تنظیمات وارد کنید ، به بخش “رسانه” خود بروید تا به صورت انبوه کلیه تصاویر خود را بهینه کنید.

تصور-وردپرس-بهینه سازی تصویر

5. iThemes Security

احتمالاً iThemes ، WordFence و Sucuri 3 مورد از بهترین افزونه های امنیتی برای وردپرس را شنیده اید. من iThemes Security را دوست دارم زیرا می توانید چک امنیتی 1 کلیک را اجرا کنید و یک لیست ساده از آسیب پذیری ها را پایین بیاورید. بر روی دکمه “fix it” کلیک کنید و هر یک باید خیلی آسان باشد.

ithemes-Security-plugin

6. UpdraftPlus

UpdraftPlus به شما امکان می دهد از پشتیبان گیری بصورت دستی یا خودکار استفاده کنید. این بررسی 5 ستاره ای دارد و استفاده و پیکربندی تنظیمات بسیار آسان است. کسی نباشید که وب سایت خود را از دست می دهد زیرا شما نسخه پشتیبان تهیه نکردید. UpdraftPlus می تواند شما را از دست دادن صدها ساعت کار نجات دهد.

تهیه نسخه پشتیبان از UpdraftPlus

7. P3 (نماینده عملکرد افزونه)

افزونه های وردپرس را با سرعت آهسته تشخیص دهید که به سرعت سایت شما آسیب می رساند ، بنابراین می توانید آنها را حذف کنید یا افزونه های سبک وزن جایگزین پیدا کنید. افزونه بیش از حد (یا فقط 1 افزونه بزرگ) می تواند سرعت سایت شما را از بین ببرد. من همچنین دوست دارم که افزونه P3 را هر زمان که افزونه جدیدی نصب کنم اجرا کنم تا ببینم چطور در زمان بار من تأثیر دارد. اگر قبلاً P3 را اجرا نکرده اید و افزونه های آهسته زیادی دارید ، باید پلاگین های جایگزین سبک را جستجو کنید اما عملکردی مشابه افزونه قدیمی را ارائه می دهید.

عملکرد عملکرد P3

8. صفحه سریع / ارسال تغییر مسیر

اگر یک صفحه / پست منتشر می کنید و آدرس اینترنتی URL (پیوند مجدد) خود را تغییر می دهید ، باید a 301 تغییر مسیر برای هدایت URL قدیمی به URL جدید. در غیر این صورت به یک صفحه 404 تبدیل می شود و پیوندهایی را که قبلاً برای اشاره به آن صفحه استفاده می کردند ، از دست خواهید داد. می توانید این کار را با استفاده از Quick Page / Post Redirect (روشی رایگان که به شما نشان خواهم داد) انجام دهید یا از آن استفاده کنید نسخه برتر Yoast که 69 دلار در سال است.

برای یافتن این خطاهای خزیدن در وب سایت خود ، ابتدا باید با استفاده از گزینه تأیید HTML ، کنسول جستجوی Google را در بخش “Webmaster Tools” در Yoast نصب کنید. سپس به “کنسول جستجو” Yoast بروید و Yoast را با کنسول جستجو تأیید کنید. شما باید تمام خطاهای خزیدن خود را ببینید. اگر فقط کنسول جستجو را راه اندازی کنید ، چند روز طول می کشد تا داده ها جمع شوند.

کنسول Yoast-Google-Search-Console

برای راه اندازی یک تغییر مسیر 301 با استفاده از Quick Page / Post Redirect ، افزونه را نصب کنید و سپس به Quick Redirects بروید -> تغییر مسیرهای سریع در داشبورد وردپرس خود. URL قدیمی شکسته نشان داده شده در Yoast را وارد کنید ، سپس آدرس جدید URL (مرتبط ترین صفحه در سایت خود) که می خواهید به آن هدایت شوید به …

مثال 301 تغییر مسیر

9. ضد هرزنامه

من پلاگین های ضد اسپم بیشماری را آزمایش کرده ام و این ساده ترین نصب است زیرا شما فقط آن را نصب کرده اید. مهمتر از همه ، این کار می کند. آن را نصب کنید و تماشای نظرات اسپم خود را از بین ببرید.

افزونه ضد اسپم

10. منطق ویجت

به شما امکان می دهد کنترل کنید که ویجت ها در صفحات مختلف ، پست ها ، دسته ها و صفحات بایگانی شده نمایش داده شوند. این به شما کمک می کند مرتبط ترین مطالب را نشان دهید بسته به نوع مطالبی که خواننده شما مشاهده می کند ، در ویجت های خود بستگی دارد. پس از نصب ، یک بخش “منطق ویجت” را در پایین هر ویجت مشاهده خواهید کرد که در آن وارد خواهید شد برچسب شرطی برای کنترل جایی که به نظر می رسد.

منطق ویجت

11. TinyMCE پیشرفته

در ویرایشگر تصویری گزینه های ویرایش بیشتری می خواهید؟ این افزونه پرقدرت وردپرس ویژگی های دیگری را به ویرایشگر شما اضافه می کند تا بتوانید بیشتر محتوای خود را سفارشی کرده و زیبا جلوه دهید.

تنزیل پیشرفته

12. تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

در حالی که همیشه بهتر است کد رهگیری Google Analytics خود را به صورت دستی در پاورقی خود وارد کنید ، می توانید از این افزونه برای تأیید Google Analytics در سایت وردپرس خود استفاده کنید. فقط کد UA خود را از Google Analytics کپی کنید و آن را در زیر تنظیمات در زیر تنظیمات قرار دهید -> تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل. دو روز صبر کنید تا فعال شود ، سپس برای به دست آوردن اطلاعات به حساب Google Analytics خود بروید.

می توانید این موارد را به صورت رایگان بارگیری کنید داشبورد دلخواه Google Analytics برای تقسیم ترافیک از سئو ، رسانه های اجتماعی ، تلفن همراه ، مراجعه به سایت و سایر داده های مفید بازدید کنندگان خود. در حالی که هزاران داده در Google Analytics وجود دارد ، اولین کاری که باید انجام دهید این است به صفحات کم عملکرد خود نگاه کنید (صفحات با میانگین متوسط. زمان در صفحه + نرخ گزاف گویی بالا) و بهبود محتوای آنها.

در نگاه - داشبورد Google Analytics

13. TablePress

برای ایجاد جداول در سایت وردپرس خود از این افزونه 5 ستاره بررسی استفاده کنید. CSS و یک ظاهر طراحی شده می توانند به طور کامل سفارشی شوند تا با رنگ ها و مارک سایت سایت وردپرس شما مطابقت داشته باشند. این جدول خاص شما را نشان می دهد چرا نباید کلمات متوقف را در Yoast حذف کنید زیرا می تواند باعث شود عجیب به نظر برسد. این افزونه گزینه “TablePress” را به برگه داشبورد اصلی شما در سمت چپ اضافه می کند ، می توانید جدول را ایجاد کنید ، سپس از یک کد کوتاه برای اضافه کردن جدول در هر نقطه استفاده می کنید..

جدول افزونه وردپرس-افزونه

14. جستجوگر پیوند شکسته

این افزونه فقط باید هر دو ماه یکبار برای اجرای اسکن از لینک های خراب شما استفاده شود. در غیر این صورت از یک تن از منابع سرور استفاده می کند و می تواند باعث کندی وب سایت شما شود (به همین دلیل این افزونه است ممنوعیت میزبانانی مانند Godaddy) اما اگر بتوانید هر چند وقت یکبار این افزونه را اجرا کنید ، پیوندهای شکسته خود را فوراً رفع کنید ، سپس آن را حذف کنید ، مشکلی ایجاد نمی شود. این بهترین افزونه برای این کار است و پیوندهای خراب را مستقیماً در رابط کاربری آن حل می کند.

پس از نصب افزونه ، بلافاصله پیوندهای خراب را اسکن می کنید. بگذارید چند دقیقه اجرا شود و جمعیت خود را ادامه دهید ، سپس به سمت Tools بروید -> پیوندهای شکسته برای یافتن لیستی از لینکهای خراب در سایت شما. هر یک را طی کنید و می توانید پیوند را برطرف کنید ، آن را جدا کنید یا آن را عزل کنید. همانطور که گفتم شما می توانید تمام پیوندهای شکسته در این داشبورد را بدون نیاز به مراجعه به هر صفحه / ارسال برطرف کنید.

افزونه شکسته-لینک-جستجوگر

15. کنترل ضربان قلب

ترک داشبورد وردپرس برای مدت طولانی می تواند وب سایت شما را کند کرده و منابع سرور را از میزبان خود بکشد (احتمالاً باعث بیش از حد پردازنده). کنترل ضربان قلب به شما امکان می دهد فراوانی API ضربان قلب وردپرس را مدیریت کنید که از این امر جلوگیری می کند می توانید فرکانس را به 15-60 ثانیه تغییر دهید یا آن را کاملاً غیرفعال کنید. پس از نصب به بروید تنظیمات -> کنترل ضربان قلب و فرکانس ضربان قلب را نادیده بگیرید 60 ثانیه.

کنترل ضربان قلب وردپرس

همچنین مشاهده کنید:

پلاگین های چارچوب پیدایش – اگر از این استفاده می کنید چارچوب پیدایش توسط استودیوپرس و به دنبال افزونه های Genesis برای شخصی سازی سایت شما (خارج از موارد غیر Genesis که فقط ذکر کردم) من یک لیست جداگانه ایجاد کردم. این شامل برخی از افزونه های StudioPress بلکه چند نفر دیگر.

اینها همه افزونه های مهم WordPress هستند و من چندین بار این لیست را تغییر داده ام ، بنابراین همچنان به عنوان یک منبع جامد عمل می کند. اگر فهمیدید که مفید است ، لطفاً آن را به اشتراک بگذارید. ممنونم :)

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map