מהו תוסף Akismet וכיצד להתקין את Akismet עבור WordPress

04.06.2020
وردپرس 'מהו תוסף Akismet וכיצד להתקין את Akismet עבור WordPress
0 14 мин.

מה זה אקיסמט?

אם התקנת את וורדפרס, ייתכן שתבחין שיש שני תוספים שכבר הותקנו בקטע התוספים ו- אקיסמט הוא אחד מהם. לאחר ההפעלה, אתה זקוק ל- ממשק API מפתח ל הגדרת אקיסמט. שלא לדבר על Akismet הוא אחד המותקנים הפעילים ביותר (1 מיליון התקנות פעילות) & התוסף וורדפרס עם הדירוג הגבוה ביותר.


השם אקיסמט מגיע מ- Automattic ו- Kismet. Auttomatic היא החברה שמאחורי Akismet, והיא הוקמה על ידי מייסד שותף וורדפרס, Matt Mullenweg.

Akismet הוא תוסף לסינון זבל של תגובות שמשמעותו היא מסננת את תגובות האתר שלך ומודיעה לך אילו תגובות מסומנות כדואר זבל. Akismet משתמש באלגוריתם הספציפי שלהם כדי לבדוק כל תגובה. לדוגמה, כאשר מספר אתרים מתחילים לדווח על תוכן דומה למראה כמו דואר זבל, אז Akismet ילמד לזהות סוג זה של תוכן בתור דואר זבל בעתיד. נכון ל- 14 ביוני 2013, Akismet תפס יותר מ 83 מיליארד תגובות זבל. 

מדוע עליך להתחיל להשתמש באקיסמט ברגע זה?

כולנו שונאים דואר זבל. זה מעצבן. זה פוגע באמינות האתר שלך וב- SEO. כאשר האתר שלך מתחיל לקבל תנועה, יש סיכוי של 100% שתקבל הרבה תגובות ספאם. רק מעט הערות הן לגיטימיות ו 85-90% תגובות הן דואר זבל. קשה מאוד להקדיש זמן לעבודה כדי להפריד בין מי הוא דואר זבל או איזו לגיט. באמצעות Akismet אינך צריך לעשות זאת יותר, זה דואג לכל התגובות הנכנסות שלך. בדרך זו חוסכת אקיסמט את זמנך, כך שתוכל להתמקד בעבודה שלך. במאמר זה אני שמח לשתף אתכם בעניין כיצד להתקין תוסף Akismet שלב אחר שלב לאתר וורדפרס שלך.

כיצד להתקין תוסף Akismet עבור וורדפרס

1. השלב הראשון הוא להפעיל את התוסף Akismet מלוח המחשבים הניהולי של WordPress.akismetלאחר הפעלת תוסף זה, לחץ על הגדרות Akismet. לאחר מכן תתבקש להזין מפתח API של Akismet. אם כבר יש לך מפתח API, פשוט השתמש במקש זה. אם אין לך מפתח API, לחץ על “קבל את מפתח ה- API שלך”

קבל מפתח API של Akismet

קבל מפתח api של akismet

כדי להתקין את Akismet, עליך להזדקק למפתח API. לחץ על “קבל ממשק API של Akismet מפתח “ כפתור. ייקח אותך לדף ההרשמה. אם כבר יש לך חשבון WordPress.com, פשוט לחץ על יש לי כבר חשבון WordPress.com. אם אין לך חשבון WordPress.com, צור חשבון חדש. זה לוקח פחות מדקה. עליכם לספק את הדואר האלקטרוני, שם המשתמש והסיסמה הרצויה. לאחר השלמת ההרשמה, היא תפנה אותך לדף התמחור. לפני שתבחר תוכניות, תסתכל על תכונות עיקריות של Akismet.

תוכניות אקיסמת

תוכניות תמחור של akismet

Akismet הוא השירות המוביל בתעשייה להגנה מפני דואר זבל של וורדפרס, ומגן כיום על יותר מ -9 מיליון אתרים. 

 • בסיסי: תוכנית בסיסית זו היא בחינם והיא מתאימה לאתרים ובלוגים אישיים. עם תוכנית זו תקבלו הגנה מפני דואר זבל בלבד.
 • ועוד: בעזרת תוכנית זו תקבלו הגנה מלאה מפני דואר זבל, נתונים סטטיסטיים מתקדמים, תמיכה בעדיפות ותומכים באתרים מסחריים. זה עולה 5 $ לחודש לאתר והוא מתאים לאתרים ובלוגים מקצועיים או מסחריים.
 • פרימיום: זהו פיתרון האבטחה השלם שמגן עליך מפני יותר מסתם דואר זבל. תוכנית זו כוללת את כל התוכניות (בסיסי + פרמיה). זה מתאים לאתר גדול והוא עושה סריקה זדונית של האתר שלך.

אם יש לך אתר או בלוג אישי, בחר את ב לתכנן ולהמשיך.

לאחר מכן תתבקש לשלם עבור אותו מנוי. אל תיבהל. יש סרגל גרירה. פשוט שנה את הסכום ל 0 $. לאחר מכן ניתן לראות רק שתי אפשרויות: שם פרטי & שם משפחה.

קבל את מפתח ה- API של Akismet

שלב זה הוא אחד הצעדים החשובים ביותר, אז עשו זאת בזהירות. בדף סקירת חשבון זה תקבל את מפתח ה- API של Akismet. כדי לקבל את המפתח, לחץ על עין כפתור והעתק את הקוד.

מפתח akismet api -

כאן תוכל להוסיף את כתובת האתר שלך כדי להציג את הסטטיסטיקות באתר שלך בכל עת. אתה יכול גם לראות קיץ כמה תגובות סומנו כספאם בחודשים. אם אתה רוצה תכונות נוספות, תוכל להשתמש במנויים פעילים.

הוסף מקש api של akismet

לאחר שתעתיק את הקוד, עבור אל לוח המחוונים של וורדפרס. שם אתה עובר לדף ההגדרות של Akismet ותראה אפשרות כזו הזן ידנית מפתח API. הדבק את הקוד ולחץ על השתמש בקוד זה. ממשק ה- API סודי מאוד, אז אל תשתפו אותו עם אף אחד. במקרה שאיבדת את המפתח שלך, תוכל לקבל את המפתח על ידי כניסה ל- Akismet. עכשיו אתה מוכן ואתה בהצלחה הגדרת אקיסמט.

הגדרות Akismet מועדפות

Akismet ettings

אחריך הגדרת אקיסמט על ידי שימוש ב ממשק API ואז מגיע דף ההגדרות. בעיקרון, משתמשים מסוימים שומרים על ברירת מחדל. אבל אתה יכול לשנות כמה אפשרויות. כאן תוכלו לסמן את תיבת התגובות כדי לראות את מספר ההערות שאושרו לצד כל כותב הערות. זה הכל. כעת האתר שלך מוגן על ידי Akismet. 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector