כיצד לצמצם HTML, CSS ו- JavaScript באמצעות תוסף לאופטימיזציה אוטומטית

04.06.2020
وردپرس 'כיצד לצמצם HTML, CSS ו- JavaScript באמצעות תוסף לאופטימיזציה אוטומטית
0 17 мин.

גוגל ומנועי חיפוש אחרים נותנים ערך לאתר שלך אם הוא נטען כל כך מהר. מכיוון שלאף אחד מהצופים אין מטופלים רבים לחכות זמן רב לצפייה בתוכן שלך ויש לך רק 1.5 שניות לתפוס את תשומת ליבם. אם לוקח לאתר שלך זמן רב לפתוח, בדרך כלל אתה מאבד את הצופים. אז, זה חיוני כדי להאיץ את אתר האינטרנט שלך. ישנן מספר דרכים בהן תוכל לבצע אופטימיזציה לאתר שלך. אבל אחד החלקים החשובים ביותר הוא לעשות זאת צמצם HTML, CSS ו- JavaScript.


אם אי פעם עשית מבחן מהירות ב- Google PageSpeed או GTmetrix, אתה בטח רואה אפשרות זו.

כל אתר עם הרבה קבצים מכיל HTML, CSS ו- JavaScript. ורוב הקבצים כוללים הרבה מקום, הערות, חסימת חסימה וכו ‘. לכן, משמעותית זה לוקח פעמים נוספות כדי לטעון כראוי.

זה תלוי גם באיכות הנושא. לדוגמה, איכות נושא איכותית יותר טובה תמיד מנושא חינם. נושאי פרימיום מקודדים ונבנים היטב על ידי מפתחים מיומנים מאוד. אך כל הנושאים אינם זהים ויש להם פונקציות מסוג אחר. אז, על ידי מזער אלה קובצי HTML, CSS ו- JavaScript, אתה יכול להגדיל אסטרטגית את מהירות האתר שלך ולשמח את המבקרים שלך.

מה זה לצמצם ולמה זה מועיל?

מזעור היא שפת תכנות המסלקת את כל התווים המיותרים מקוד המקור מבלי לשנות את הפונקציונליות שלה. תווים מיותרים אלה מכילים בדרך כלל “דמויות חלל לבן, תווים חדשים, הערות, ו לחסום תוחמים “. 

לפני צמצום ואחרי צמצום

הם משמשים כדי להוסיף קריאות לקוד אך אינם נדרשים לצורך ביצועו. בדרך זו היא מקטינה את כמות הקוד שיש להעביר באינטרנט וחוסכת את רוחב הפס שלך. אז על ידי מזעור HTML, CSS ו- JavaScript, אתה יכול בקלות להסיר את התווים המיותרים מהאתר שלך ובאופן משמעותי להגביר מהירות האתר שלך. 

כיצד לצמצם HTML, CSS ו- JavaScript

ישנן שתי דרכים בהן ניתן לצמצם HTML, CSS & JavaScript. או שתוכל לעשות על ידי עריכת קוד הנושא שלך או שתוכל להשתמש בתוסף וורדפרס, שנקרא אוטומציה אוטומטית. במאמר זה, נראה לך את שני התהליך כיצד לצמצם HTML, CSS ו- JavaScript.

בכדי לדעת את קובץ ה- HTML, CSS או JavaScript המדויק הגורם לבעיה, עליכם לבדוק זאת בכל כלי לבדיקת מהירות באתר כמו כלי Google PageSpeed או GTmetrix. מכיוון שלא כל הקבצים שלך מכילים תווים מיותרים מסוג זה.

לאחר בדיקת תוצאת האתר שלך תקבל אותה. הנה תמונה למטה מהאתר שלי שקול תיקון CSS ו JavaScript.

מזער Css, JavaScript

זה מגנה על איכות הנושא שלך. לכן, אין מה לדאוג אם אתם רואים ששניהם נאמרים כמיניפי ועדיף לקבל נושא פרימיום.

ישנם כמה כלים מקוונים שבאמצעותם תוכל לצמצם קוד HTML, CSS וקוד JavaScript. 

לפני שתבצע כל שינוי, קח גיבוי של אותו קובץ.

מספר 1 צמצם קוד:

צמצם את כלי הקוד

צמצם קוד הוא כלי Minifying All in One. זה יכול לצמצם את קודי JavaScript, CSS ו- HTML. כל מה שצריך כדי להעתיק את קוד ה- HTML, CSS או JavaScript ולהדביק אותו כאן. ואז לחץ על צמצם אפשרות. כלי זה צמצם את הקוד באופן אוטומטי. לאחר מכן, העתק את הקוד המאומת בקובץ זה.

אתה יכול גם לצמצם את קוד ה- CSS וה- JavaScript שלך כמו קוד HTML באמצעות הכלי הזה.

מס ‘2 ווילפיווי:

ווילפיווי

Willpeavy הוא כלי נהדר נוסף אליו צמצם HTML קודים. כלי זה פועל באותו אופן כמו הקוד לצמצם. זה ממזער HTML וכל CSS או JS הכלול בסימון שלך. כדי להשתמש בכלי זה, עליכם רק להעתיק את הקוד כאן ולחץ על Minify.

צמצם את השימוש בפלאגין אוטומציה

אוטומציה אוטומטית

אם אינך מכיר קידוד כזה, עדיף להשתמש בתוסף ומומלץ למתחילים. אז הנה מגיע ה- בצע אוטומציה של התוסף ל וורדפרס משתמשים.

אופטימיזציה אוטומטית של שרשור כל הסקריפטים וקודי הסגנון והופכת אותם לקטנים יותר שנטענים כל כך מהר. זה ממזער את כל ה- HTML, CSS & קוד Javascript עצמו והופך את הדף שלך לקל ממש. עם Minification, תוסף זה מוסיף פקיעת כותרות ומעביר סגנונות לראש הדף ויכול להזיז סקריפטים לכותרת התחתונה..

בצע אוטומציה של הגדרות המלצה

אתה יכול בקלות לעשות את כל הדברים מהגדרות התוסף. לאחר הפעלת התוסף הזה, עבור אל הגדרות> אוטומציה אוטומטית.  לחץ על כפתור “הצג הגדרות מתקדמות”.

בתוך ה HTML לביצוע מהיר יותר, סמן את “אופטימיזציה של קוד HTML” ו- “שמור הערות HTML”.

בצע אופטימיזציה אוטומטית של אפשרויות HTML

בתוך ה JavaScript בקטע ‘הפעל אופטימיזציה של קוד JavaScript’. אתה יכול גם לאפשר ל- “Force JavaScript in” לטעון את JS מוקדם ולהקטין את הסיכוי לשגיאות JS. אם JS שלך שובר סקריפטים, אתה יכול לאפשר “הוסף עטיפת ניסיון-לתפוס”.
בצע אופטימיזציה אוטומטית של אפשרויות JavaScript

בתוך CSS בסעיף, הפעל את “אופטימיזציה של קוד CSS”, “גם אסוף CSS מוטבע”. אתה יכול גם לאפשר “Inline and Defer CSS” אם הגעת ל- CSS. נסה את הכלי הזה כדי לצמצם את ה- CSS שלך ולהדביק אותו בתיבה.

בצע אופטימיזציה אוטומטית של אפשרויות CSS

הכנס את CDN כתובת URL בשדה “CDN Base URL”. לדוגמה, ‘//cdn.example.com/’.

ואחרון, אפשר “שמור סקריפט / css מצטברים כקובץ סטטי”. אך וודא, שרת האינטרנט שלך יכול להתמודד כראוי עם הדחיסה והתפוגה.

בצע אופטימיזציה אוטומטית של אפשרויות CDN

לאחר אימות הקוד שלך, אל תשכח לבדוק שוב את מהירות האתר שלך. ואז השווה את זה לתוצאות העבר. אם האתר שלך סובל מבעיה כלשהי או שאינו מופיע כראוי, תוכל לנסות לנקות את האתר מטמון

סיכום

מזער HTML, CSS ו JS מועיל לאתר שלך. זה מסיר את התווים המיותרים של הקוד שלך והופך אותם לקטנים יותר שהם ידידותיים לדפדפן. בדרך זו תוכלו לשפר את מהירות טעינת האתר שלכם.

אם הדרכה זו מסייעת בהפחתת HTML, CSS ו- JavaScript, אנא שתפו מאמר זה ב- פייסבוק, טוויטר, גוגל+.

מאמרים קשורים,

 • כיצד למנף במטמון דפדפן על וורדפרס
 • כיצד לייעל את מסד הנתונים של וורדפרס באמצעות WP-Sweep
 • 7 מיטוב התמונות הטוב ביותר עבור וורדפרס 2017
 • כיצד לאפשר בקלות דחיסת Gzip בוורדפרס לטעינה מהירה יותר
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector