כיצד להשיג אישור SSL בחינם לאתר וורדפרס שלך

04.06.2020
وردپرس 'כיצד להשיג אישור SSL בחינם לאתר וורדפרס שלך
0 21 мин.

האם שמעת שגוגל הודיעה: “HTTPS כסמל דירוג”. משמעות הדבר היא שאתרים עם הפעלת SSL מקבלים גידול בדירוג בגוגל. מכאן מאות אלפי אתרים עוברים מ- HTTP ל- HTTPS. אז אם ברצונך להעביר את האתר שלך ל- HTTPS או אם ברצונך להתקין אישור SSL לאתר וורדפרס שלך, מאמר זה נועד עבורך. אם אתה מנהל אתר בלוג בדיוק כמוני, אתה יכול לקבל תעודת SSL בחינם מ- Encrypt של Let.


במדריך זה אשתף מהי תעודת SSL, מהם היתרונות שיש SSL וכיצד להתקין תעודת SSL בחינם לאתר וורדפרס שלך.

קבל תעודת SSL בחינם

מה זה תעודת SSL?

SSL מהווה “שכבת שקע מאובטחת”, הוא עמוד השדרה של אבטחת האינטרנט. מנגנון זה יוצר קישור מוצפן בין דפדפן אינטרנט לשרת. אז כל המידע הרגיש כלומר: סיסמאות, פרטי כרטיסי אשראי וכו ‘עוברים דרך הקישור המוצפן ומאבטח את המידע מהאקרים.

בדרך כלל, נתוני מידע רגישים כמו סיסמאות, פרטי כרטיס אשראי וכו ‘מועברים כטקסט רגיל ממשתמש לשרת וזה מובן לחלוטין. לדוגמה, אתר אינו משתמש ב- SSL ואוסף נתונים רגישים כמו סיסמא, פרטי כרטיס אשראי למכירת מוצרים. אם האקרים מיירטים את הנתונים, הם יכולים להשתמש ולראות את המידע המועבר ממשתמש לשרת.

בצד השני, המידע המאפשר לאתר של SSL עובר דרך קישור מוצפן מאוד שלא ניתן לקרוא או אפילו לפענוח. אז כל הנתונים נשארים בטוחים בין משתמש לשרת.

מדוע עליך להשתמש ב- SSL מייד??

אם עדיין לא הוספת SSL לאתר שלך, עליך להשתמש בו מייד. ישנם יתרונות רבים של הוספת SSL.

גוגל אוהבת HTTPS

ב- 6 באוגוסט 2014, גוגל הודיעה רשמית כי מעתה יעניקו עדיפות רבה יותר לאתרים המאפשרים HTTPS / SSL. הם גם אמרו שאתרי HTTPS יקבלו את דחיפת הדירוג גם כן. מי לא רוצה לדרג גבוה יותר בגוגל? הוספת SSL לאתר שלך, האתר שלך יקבל דחיפה קטנה בדירוג. אמנם זה לא יהיה דחיפה ענקית אבל דחיפה קטנה זה נהדר.

אם אתה מנהל בלוג, אתה יכול לקבל אישור SSL בחינם לאתר שלך.

המידע שלך נותר בטוח

אישור SSL מגן על כל המידע הרגיש כמו: סיסמאות, פרטי כרטיס אשראי, פרטי חשבון העוברים ממשתמש לשרת. מכיוון שאתרי המסחר האלקטרוני אוספים את כל הנתונים הרגישים, כך SSL הוא חובה עבור חנויות מקוונות.

הלקוח שלך סומך על האתר שלך

SSL היא דרך יעילה נוספת לבנות את אמון הלקוח שלך. כשיש SSL באתר שלך מוודא שהאתר שלך מוגן ובטוח לספק מידע, ולהשלים עסקה וכו ‘. בדרך זו תוכל לבנות את אמון הלקוח שלך ולייצר מכירות נוספות..

כעת גוגל גם דוחפת למנהלי אתרים לאמץ HTTPS דרך HTTP באתר שלהם. זה מבטיח שכל המידע יישאר בטוח. 

כיצד להשיג אישור SSL בחינם לאתרך?

אם אתה מנהל אתר בלוג בדיוק כמוני, אינך צריך לרכוש SSL יקר. אתה יכול לקבל א תעודת SSL בחינם מ- Let’s Encrypt בקלות ואני מראה לכם את התהליכים.

אתה תקבל את כל היתרונות על ידי שימוש ב- Encrypt SSL של אתר וכתובת האתר שלך תיפתח עם מנעול ירוק, כלומר האתר שלך משתמש ב- SSL וניתן לפתוח אותו כ- HTTPS. ישנן שלוש דרכים בהן תוכלו לקבל אישור SSL בחינם ולהתקין אותו. לרוב ניתן להתקין SSL בחינם מאירוח cPanel ישירות או שתוכלו להתקין אותו ידנית.

שיטה 1, התקן תעודת SSL בחינם מארח cPanel

רוב ספקי אירוח אתרים מציעים תעודת SSL בחינם. SiteGround הוא אירוח נהדר המציע תעודת SSL בחינם, גיבוי יומי ולחץ אחד להתקנת וורדפרס.

בדוק את אירוח האתר (עכשיו 60% הנחה)

כדי להגדיר תעודת SSL בחינם, תחילה עליך להתחבר ל- cPanel המארח שלך. לאחר מכן עבור למנהל SSL / TLS.

SG SSL

לאחר מכן לחץ על התקן אישור SSL. משם, בחר את התחום שברצונך להתקין SSL ולחץ על “מילוי אוטומטי לפי דומיין”. כאן אינך צריך להזין שום דבר, כל השדות יתמלאו אוטומטית. כעת לחץ על התקן אישור.

אישור SSL של אתר קרקע אתר

לאחר התקנת אישור SSL, עליך לערוך את כתובת האתר שלך. אז לכו ללוח המחוונים המנהל של וורדפרס ו- הגדרות>הגדרות כלליות, שם תראה את כתובת האתר שלך. כעת שנה את הכתובת HTTP ל- HTTPS ולחץ על שמור שינויים. למטרת אבטחה, ייתכן שתתנתק.

WP HTTPS

כעת תוכלו לראות שהאתר שלכם נפתח באמצעות HTTPS שמשמעותו הותקן SSL לאתר שלכם.

שיטה 2, השתמש “SSL בחינם” כדי לקבל תעודת SSL בחינם (שיטה חלופית)

אם מארח האינטרנט שלך אינו מציע SSL בחינם או גובה אגורה נוספת עבורו, אתה יכול להתקין ידנית תעודת SSL ל- cPanel שלך. 

כדי להתקין SSL של צד שלישי ב- cPanel, עבור אל תחילה SSL בחינם. SSL בחינם מספק 100% תעודת SSL בחינם לנצח, אך עליך לחדש את התעודה שלך בכל 90 יום כדי להמשיך להשתמש בשירות שלהם. 

קבל SSL בחינם

הזן את שם התחום שלך ולחץ על “צור תעודת SSL בחינם”. לאחר מכן, עליך לאמת את הדומיין שלך. יש כמה דרכים לאמת את הדומיין שלך, אבל אני אראה לך כיצד לאמת ידנית.

SSL לאימות ידני בחינם

לאחר לחיצה על אימות ידני, תראה כך. כאן תוכלו לראות את ההוראות כיצד לאמת קבצים.

ראשית, הורד את שני הקבצים מספר 1 ו מס ‘2. עבור אל ה- cPanel שלך, אתר את תיקיית הדומיין שלך וצור תיקיה חדשה “אתגר אתגר” תחת “.ידוע היטב” בלי “” סימן. לאחר מכן העלה את שני הקבצים (מספר 1 & מס ‘2) בתיקייה “acme-challenge”. לאחר שהעלית אותו, עליך לאמת את שני הקבצים על ידי לחיצה על הקישור הבא. אם הקבצים מציגים תווים אלפאנומריים אקראיים, הקבצים אומתו.

התקנת SSL ידנית

עכשיו אתה צריך להוריד את קבצי אישור ה- SSL שלך. זה יהיה קובץ zip שמכיל בסך הכל 3 קבצים – מפתח פרטי, אישור וחבילת ca. שמור על זה, אנו נצטרך אותו להתקנת אישור ה- SSL שלך מ- cPanel. (אל תשתף אף אחד עם מפתחות ה- SSL שלך)

בשלב זה, עבור אל cPanel ואז למנהל SSL / TLS. שם אתה צריך לספק את המפתחות שלך. לאחר הוספת המפתחות, לחץ על אישור התקן ותסיים. עכשיו התקנת בהצלחה את ‘אתר ההצפנה של SSL’ באתר שלך.

מנהל SSL של SiteGroundלאחר התקנת אישור ה- SSL מ- cPanel, עליך להיכנס ללוח המחוונים של מנהל המערכת של WordPress ולשנות את כתובת האתר ל- HTTPS.

שיטה 3, קבל תעודת SSL בחינם מ- CloudFlare

בעוד Let’s Encrypt הוא ספק התעודות החינמי הפופולרי ביותר ב- SSL, יש דרך חלופית לקבל תעודת SSL בחינם לאתר שלך..

אם אתה משתמש ב- CloudFlare, תוכל להוסיף SSL לאתר שלך בלחיצה אחת בלבד. התחבר לחשבון CloudFlare שלך ​​ועבור אל “קריפטו” ומשם אתה יכול להוסיף תעודת SSL בחינם לאתר שלך.

הוסף CloudFlare SSL

סיכום

בין אם אתה מנהל בלוג או אתר מסחר אלקטרוני, SSL הכרחי בימינו. כפי שגוגל כבר הודיעה כי אתרים המאפשרים SSL / HTTPS יקבלו דחיפה בדירוג. יותר מזה, SSL מציין גם כי האתר שלך מאובטח ובטוח לספק נתונים רגישים.

אם אתה מנהל בלוג כרגע, אינך זקוק ל- SSL בתשלום או לפרמיה עבור האתר שלך. אתה יכול בקלות לקבל אישור SSL בחינם לבלוג הוורדפרס שלך.

אני מקווה שהמדריך הזה עזר לך להתקין תעודת SSL באתר שלך. אם אתה נתקל בבעיה או שיש לך הצעה, אנא הודע לנו בקטע התגובות. אשמח לשמוע ממך. אם תרצה, אתה יכול גם להתחבר אלינו ב פייסבוק, טוויטר, גוגל+.

בחרתי כמה מאמרים קשורים אחרים שאולי תרצו,

 • כיצד להפנות HTTP ל- HTTPS בוורדפרס
 • כיצד להתקין את CloudFlare CDN לבלוג הוורדפרס שלך
 • כיצד למצוא ולתקן קישורים שבורים באתר וורדפרס שלך
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector