15 הדברים החשובים ביותר שיש לעשות לאחר התקנת וורדפרס

משתמשי וורדפרס רבים שואלים מה דברים מגניבים לעשות לאחר התקנת וורדפרס, מהם הדברים ההגדרות הטובות ביותר של וורדפרס או ההתקנה הטובה ביותר עבור וורדפרס? אלה שאלות נפוצות שנשאלות על ידי משתמשי וורדפרס חדשים.


נניח שזה עתה התקנת את וורדפרס ואתה מוכן לפרסם את הפוסט הראשון שלך. אבל, האם אתה מתכוון להשאיר את הגדרות WordPress שלך כברירת מחדל כמו שהיא? כברירת מחדל, וורדפרס מגיעה עם הגדרות ברירת מחדל משלה ופריטים המותקנים מראש שאינם שמישים, אינם ידידותיים למשתמש ואינם נראים מקצועיים. כאשר משתמש מבקר באתר או בדף שלך, המשתמש מבין כמה אתה מקצועי. אם התוכן שלך נהדר קנה האתר שלך נראה כמו סופר ספאם, המשתמש לא היה נותן שום ערך לאתר שלך. אז כל העבודות הקשות שלך ילכו לשווא.

אבל זה לא קשה כמו שאתה חושב. כדי להעניק מראה חכם לאתר וורדפרס שלך, אתה רק צריך לבצע כמה צעדים המוזכרים להלן. על ידי יישום הגדרות אלה לאתר שלך, אתה לא רק נותן מראה מקצועי, אלא אתה גם הופך את האתר שלך לחיפוש SEO וידידותי למשתמש..

במאמר זה אני משתף 15 דברים חשובים ביותר לעשות לאחר התקנת וורדפרס טרייה.

לאחר התקנת וורדפרס

15 ההגדרות החשובות ביותר של וורדפרס לאחר התקנת וורדפרס

ישנם חבורה של דברים שכבר נכללים כברירת מחדל כשאתה מתקין את WordPress i.e: דוגמא של פוסט, שניים או יותר תוספים מותקנים מראש וערכות נושא. עליך לנקות את הדברים המיותרים האלה ברגע שתתקין את אתר הוורדפרס הראשון שלך. 

אז, דברים ראשונים קודם. בואו להקים את אתר וורדפרס שלך.

1. שנה את כותרת האתר ואת קו התג

לאחר התקנת וורדפרס, הדבר הראשון שאתה צריך לשנות את אתר האינטרנט שלך כותרת אתר ו קו קו. אם לא שינית את כותרת האתר ואת קו התיוג במהלך התקנת וורדפרס, עליך לשנות אותו כעת. כברירת מחדל, וורדפרס משתמשת בתווי התג “סתם אתר וורדפרס נוסף”, לכן הקפד לשנות אותו מייד.

כדי לשנות את זה היכנס ללוח המחוונים למנהלי מערכת וורדפרס, עבור אל הגדרות> כללי. שם אתה צריך לספק את כותרת האתר ואת קו התייג שלך. כך זה נראה.

כותרת ותכנית האתר של וורדפרס

ה כותרת אתר זהה לשם האתר שלך וזה קו קו הוא תיאור קצר המספר על מה האתר שלך. הקפידו לשמור על תיאור התגים קצר ככל האפשר.

כותרת האתר מופיעה בשורת הכותרת של כרטיסיית הדפדפן שלך. במקרה שאינך משתמש בלוגו תמונה, כותרת האתר תשמש כסמל טקסט.

2. הפעל או השבת רישום לאתר

אם ברצונך להפעיל בלוג וורדפרס רב מחברים בו משתמשים רבים צריכים להירשם, תוכל לאפשר את אפשרות ההרשמה באתר שלך. אתה יכול להשבית את אפשרות ההרשמה אם אתה הולך להיות מחבר יחיד. 

וורדפרס הרשמה

אפשרות זו שימושית אם אתה מקבל פוסט אורח, כך שמשתמשים יכולים להגיש ישירות את פוסט האורח שלהם. אנו ממליצים לכם להשתמש אין תוסף לרישום דואר זבל כדי למנוע רישום לספאם באתר שלך.

האפשרות השנייה היא תפקיד ברירת מחדל חדש למשתמש. וודא שאתה שומר עליו מנוי. בדרך זו למשתמשים חדשים תהיה גישה לפחות לאתר האינטרנט שלך. בהמשך תוכלו לקדם כל חשבון משתמש על פי בחירתכם.

3. עדכן אזור זמן

בהגדרות הכלליות, גלול למטה ועבור אל אזור זמן אפשרות. משם, עדכן את אזור הזמן של אתר WordPress שלך זהה לאזור הזמן המקומי שלך. אתה יכול לעדכן אזור זמן על ידי בחירת עיר או אזור קיזוז אזור זמן UTC. לחץ על סמל התפריט כדי לבחור אזור זמן.

משם, אתה יכול גם לשנות את פורמט התאריך ואת פורמט השעה.

אזור זמן של וורדפרס

לפונקציה זו חשוב מאוד להציג תאריך ושעה באתר שלכם והיא מועילה גם לתזמון פוסט הוורדפרס שלכם.

לאחר הגדרת האתר שלך כותרת אתר, קו קו, הרשמה אפשרות, ו אזור זמן, אל תשכח לעשות זאת להציל השינויים.

4. הגדרות דיון בוורדפרס

דיון וורדפרס מאפשר לך להתאים אישית את הערות הוורדפרס שלך. לדוגמה, באפשרותך להפעיל או להשבית הערות וורדפרס, אם Trackbacks או Pingbacks מקובלים, אם יש צורך בתגובות לאישור ידני ועוד ועוד.

ראשית, עבור אל WordPress הגדרות> דיון ואז הגדר את האפשרויות.הגדרות דיון וורדפרס

אלה הגדרות הדיון המדויקות בוורדפרס בהן אני משתמש באתר שלי. לאחר שתבצע כל שינוי, אל תשכח לשמור את השינויים.

5. עדכן רשימות פינג של וורדפרס

כשאתה מפרסם פוסט חדש, וורדפרס מודיעה אוטומטית לשירותי עדכונים פופולריים שעידכנת את הבלוג שלך.

כברירת מחדל, וורדפרס מגיעה עם שירות פינג אחד בלבד. אתה יכול להוסיף שירותי פינג נוספים ממרכז השליטה הניהול של WordPress שלך ישירות. על ידי הוספת שירותי פינג נוספים, האתר שלך יקבל הודעה לשירותי עדכונים פופולריים, כך תוכל להגדיל את תנועת האתר שלך.

כתיבת וורדפרס פינג

לעדכון וורדפרס פינג רשימת, עבור אל הגדרות> כתיבה ולהיכנס שם לרשימת הפינג. לאחר הוספתו, לחץ על שמור שינויים כדי לעדכן את ההגדרות. בדוק את רשימת הפינג המעודכנת של וורדפרס כדי להוסיף אינדקס מהיר יותר לפוסטים בבלוג שלך.

6. התאם אישית את הגדרות הקריאה של וורדפרס

הגדרות קריאת וורדפרס מאפשרות לך לקבוע אם הדף או הפוסטים שלך יוצגו בדף הבית של האתר שלך. אתה יכול לבחור “ההודעות האחרונות שלך” או “דף סטטי”. 

אם אתה בוחר,

 • ההודעות האחרונות שלך: כל הפוסטים שפורסמו יוצגו בדף הבית שלך. השתמש באפשרות זו, אם ברצונך להציג את הפוסטים שלך בבלוג בהתאם. אתה יכול גם לקבוע כמה פוסטים בבלוג יוצגו בדף הבית.
 • דף סטטי: אתה יכול להציג דף כלשהו בדף הבית שלך.

אל תדאג אם תבחר באפשרות כעת, תוכל לשנות אותה אחר כך. חוץ מזה, אתה יכול לשנות את אפשרות תצוגות דף הבית הזה מתוך מראה>התאמה אישית.

הגדרות קריאת וורדפרס

בשלב הבא, בטל את הסימון “הרתיע מנועי חיפוש מהאינדקס לאתר זה” ולחץ על שמור שינויים. זה יאפשר למנועי חיפוש כמו גוגל, בינג, יאהו וכו ‘להוסיף אינדקס לאתר שלך.

7. שנה את הגדרות המדיה של WordPress

כברירת מחדל, וורדפרס מייצרת אוטומטית את כל התמונות שהועלו ויוצרת תמונות ממדיות מרובות. בדרך זו זה יכול ליצור עומס נוסף בשרת האינטרנט שלך. כדי למנוע זאת, באפשרותך להשבית את פונקציית תמונות אוטומטית של וורדפרס. 

לך ל הגדרות וורדפרס> הגדרות מדיה. שם תוכלו לראות רשימה של ממדי תמונות מקסימליים לשימוש בעת הוספת תמונה לספריית המדיה של וורדפרס.

עכשיו פשוט הוסף “0“לשדות האלה כדי להגדיר אותה. זה ימנע מ- WordPress לייצר את התמונות שלך.

שנה את הגדרות המדיה של וורדפרס

אם אתה משתמש בתמונות ברזולוציה גבוהה, הקפד לדחוס אותן באמצעות תוסף וורדפרס לדחיסת תמונות.

8. שנה את Permalink של וורדפרס

קישורי Permalinks הם סוג של קישורים לדף אינטרנט. אם אתה נכנס לאתר כלשהו, ​​אתה יכול להבחין בפרמלינק של אותו אתר. לדוגמה, “http://www.yoursite.com/sample-page” או “https://example.com/what-is-a-permalink”. Permalink יכול להכיל עם תגים שונים, כלומר תאריך, זמן, שם הודעה, מספרי וכו ‘ותלוי כיצד מנהלי אתרים קובעים את מבנה הפרמלינק שלהם..

Permalinks הם חלק חשוב מהאתר שלך ויש לו תפקיד נהדר ב- SEO של האתר שלך. כברירת מחדל, וורדפרס משתמשת במבנה permalink שאינו ידידותי לקידום אתרים ונראה מכוער. כך שתוכלו לשנות את מבנה הפרמלינק של וורדפרס שהוא ידידותי לקידום אתרים.

לך ל הגדרות וורדפרס> פרמלינקס. וורדפרס מציעה 5 מבני פרמלינק שונים ותוכלו להשתמש בכל אחד מהם. לדוגמה, מבנה ידידותי לקידום אתרים הוא “http://www.example.com/sample-post“.

מבני פרמלינק של וורדפרס

לאחר שתשנה את הפרמלינק שלך, לחץ על שמור שינויים.

9. מחק את הדף והדף של WordPress לדוגמא

כשאתה מתקין את WordPress בפעם הראשונה בדומיין שלך, תבחין בפוסט ודף לדוגמא שכבר נוצרו. אתה יכול לראות את ההודעה לדוגמה “שלום עולם“מדף הבית של אתר וורדפרס שלך. זו רק דוגמה לאופן בו האתר שלך נראה ועדיף לראות משהו במקום לראות דף ריק או שבור. אז אתה יכול למחוק את ההודעה לדוגמה.

מחיקת פרסום “שלום עולם” מהאתר שלך היא קלה מאוד. ממרכז לוח הוורדפרס שלך, עבור אל פוסטים ולחץ על כל הפוסטים, לאחר מכן זבל הפוסט.

זה עדיין לא נעשה. עליך גם למחוק את הפוסט לצמיתות. ברגע שאתה זבל את הפוסט, עבור אל זבל ולחץ על מחק לצמיתות. כעת מחקת בהצלחה את ההודעה לדוגמה “שלום עולם”.

פוסט לדוגמא של וורדפרס

באופן דומה, אתה יכול למחוק את דף הדגימה על ידי מעבר דפים> כל הדפים.

10. מחק ערכות נושא של וורדפרס שלא השתמשו בהן

משתמשי וורדפרס מתחילים רבים מנסים נושאים שונים באתר שלהם בכדי לבדוק מה הכי מתאים לאתרים שלהם. לאחר התקנת ערכות נושא רבות, הם בדרך כלל משתמשים בסוג זה עם שמירה על ערכות נושא אחרות. אך שמירה על נושאים רבים באתר יכולה ליצור בעיות רבות.

בדומה לעדכוני וורדפרס אחרים, גם נושאי וורדפרס צריכים להתעדכן לעתים קרובות. זה יכול ליצור כאב ראש נהדר לעדכון כל הנושאים ואם לא תעדכן אותם, הוא יהא מיושן וזה יכול להיות נושא אבטחה לאתר שלך.

יש לקוות, מחיקת נושאי וורדפרס שאינם בשימוש יכולה להיות התיקון. כדי למחוק נושא, עבור אל מראה חיצוני> ערכות נושא. שם תוכלו לראות כמה ערכות נושא התקנתם. כעת לחץ על פרטי נושא של נושא ולחץ עליו מחק מהפינה השמאלית התחתונה.

11. העלה פייקיקון

פייקיקון הוא דבר חשוב נוסף באתר שלך ויש לו ערך זהה לזה של שם האתר שלך. Favicon נושא זהות ייחודית של כל אתר. אתה יכול לקבל הודעה על כרטיסיית הדפדפן לפני כותרת האתר ולכל אתר יש אייקון משלו.

כברירת מחדל, וורדפרס משתמשת ב- Favicon משלה ולעיתים חברות אירוח וורדפרס רבות מוסיפות את הלוגו שלהן שאינו מתאים לאתר שלך. אז אתה צריך לשנות את ה- Favicon מייד.

כדי להוסיף פייקיקון, עבור אל מראה חיצוני> התאמה אישית> זהות אתר ושם תראו סמל האתר.

Wordicon Favicon

שם אתה צריך להעלות את סמל האתר שלך ולוודא שגודל התמונה לפחות 512 × 512 פיקסלים.

לאחר העלאה, לחץ על פרסם מהפינה השמאלית העליונה. עכשיו רענן את הדפדפן שלך כדי לראות את ה- Favicon. להלן מספר דרכים חלופיות להוסיף Favicon לאתר וורדפרס שלך.

12. התאמה אישית של אזור יישומון

לאחר התקנת וורדפרס, תוכלו לראות כמה יישומונים כבר מתווספים לסרגל הצד, למשל. תיבת חיפוש, הערות אחרונות, ארכיונים, קטגוריות ומטא. כברירת מחדל, וורדפרס מוסיפה אותם אוטומטית וזה תלוי גם בנושא. לדוגמה, ערכת הנושא של ברירת המחדל עשרים ושבע עשרה וורדפרס מכילה רק סרגל צד אחד ושני כותרות תחתונות, כך שתוכל להוסיף כל יישומון באזורים אלה.

כדי להוסיף או להסיר ווידג’ט, עבור אל מראה חיצוני> ווידג’טים, שם תוכל לראות ווידג’טים זמינים עבור האתר שלך. אם התקנת נושא וורדפרס חדש, תוכל לראות יישומונים נוספים. אבל אני ממליץ לך להסיר כמה יישומונים המוגדרים כברירת מחדל מהסרגל הצדדי, כלומר הערות, ארכיון ומטא אחרונים.

סרגל צד בבלוג של וורדפרס

להסרת ווידג’ט, פשוט לחץ על ווידג’ט ותיבה תופיע כמו למעלה, משם לחץ על מחק כדי להסיר את הווידג’ט. אל תיבהל, אתה יכול להוסיף או להסיר כל ווידג’ט לסרגל הצד או לתחתית הכותרת התחתונה.

13. השלם את פרופיל המשתמש שלך

לפני שתפרסם פוסט כלשהו באתר שלך, עליך להשלים תחילה את פרופיל המשתמש שלך, לא משנה אם אתה מנהל האתר או תורם. בכל פעם שתפרסם פוסט, תיבת ביוגרפיה של מחבר תופיע בסוף הפוסט. אם פרופיל המשתמש שלך ריק לחלוטין, המשתמשים לא היו נותנים ערך רב לאתר שלך.

לכן, שמור תמיד על פרופיל המשתמש שלך שלם ומעודכן. לך ל משתמשים> הפרופיל שלך מלוח הניהול של WordPress שלך.

פרופיל משתמש של וורדפרס

משם אתה יכול להזין את פרטי המשתמש שלך ולבחור כיצד שמך יוצג בפוסטים. חוץ מזה, אתה יכול גם לשנות את הסיסמה שלך, צילום ולהוסיף ביוגרפיה קצרה.

לאחר שתסיים לעדכן את הפרופיל שלך, לחץ על עדכן פרופיל כדי לשמור את השינויים.

14. השבת את גלישת המדריך

לפעמים, כאשר שרת האינטרנט שלך אינו מוצא קובץ index.php, הוא מציג אוטומטית דף אינדקס המציג את כל ספריית האתר שלך. בדרך זו כל אחד יכול לראות את הקבצים החשובים שלך, להעתיק תמונות, מבנה האתר וכו ‘. פעמים רבות האקרים משתמשים בתהליך פגיעות כדי לגשת לקבצים שלך.

אין מדד

על ידי השבתת גלישת ספריות, אף אחד לא יכול לראות את קבצי האתר שלך ב- WordPress.

לשם כך, עליך לגשת לקובץ ה- .htaccess שלך. אתה יכול לעשות זאת דרך אירוח אתרים cPanel או באמצעות לקוח FTP. כעת פתח את קובץ ה- .htaccess שלך והוסף בסוף את הקוד הבא.

אפשרויות הכל – מדדים

כעת שמור את קובץ ה- .htaccess שלך. לאחר מכן, הגלישה בספריה שלך תציג הודעה זו במקום להציג את כל הספרייה מהאתר שלך.

וורדפרס אסורה

15. התקן תוסף נגד דואר זבל

לאחר שאתר הוורדפרס שלך יופיע בפועל, ככל הנראה תתחיל לקבל טונות של תגובות זבל בכל יום. זה כל כך מעצבן וזה עלול לפגוע גם ב- SEO שלך. אם לא תנהל אותם מההתחלה, זו תהיה בעיה עצומה עבור אתר האינטרנט שלך. 

למרבה המזל, ישנו תוסף נגד דואר זבל עבור WordPress. לאחר התקנת תוסף Akismet מלוח הניהול של WordPress שלך, התוסף ידאג לכל התגובות. כל התגובות מסוננות על ידי אקיסמט והיא מפרידה בין כל הערות הספאם לאזור אחר ורק הערות חוקיות יוצגו לאישור. בדרך זו תוכלו לחסוך את זמנכם ותוכלו להתמקד בעבודה שלכם.

סיכום

לאחר התקנת וורדפרס, יש הרבה דברים מגניבים לעשות עם וורדפרס. במאמר זה כתבתי 15 דברים חשובים ביותר לאחר התקנת וורדפרס. 

משתמשי וורדפרס חדשים רבים לא משנים את הגדרות ברירת המחדל של וורדפרס ובסופו של דבר מציגים את הלוגו של החברה, הדוגמה של הפוסט, שם האתר המוגדר כברירת מחדל וכו ‘, ומתקשה לדרג אתר במנועי חיפוש..

לכן, מומלץ מאוד לשנות את הגדרת WordPress שלך לאחר התקנת WordPress. המוזכרים מעל 15 הגדרות שונות הם הטובים ביותר עבור WordPress שהותקן לאחרונה וההגדרה הטובה ביותר עבור WordPress.

אני מקווה שהמדריך הזה עזר לך בהגדרה מושלמת של אתר WordPress שלך. אם יש לך בראש בראשך שאלה כלשהי, אנא הודע לנו בקטע התגובות. אם אתה אוהב מאמר זה, אנא שתף ​​עם חבריך.

מאמרים קשורים,

 • הבלוגר לעומת וורדפרס? באיזו מהן לבחור ולמה?
 • 13 הטיפים הטובים ביותר להאיץ את אתר הוורדפרס שלך
 • 20 תוספי WordPress חייבים לכל אתרי WordPress בשנת 2018
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map