19 הטיפים הטובים ביותר להאצת וורדפרס (הגדל את מהירות האתר ב -200%)

04.06.2020
المراجعات '19 הטיפים הטובים ביותר להאצת וורדפרס (הגדל את מהירות האתר ב -200%)
0 56 мин.

קל להתאים אישית את אתרי וורדפרס מכיוון שהם מגיעים עם תוספים ונושאים רבים. מכאן שטוב שתוכלו לבנות כל סוג של אתר בתוך כמה דקות. אך הצד השלילי הוא שניתן להאט את האתר שלך בקלות אם אינך ממטב אותו בצורה טובה. כמו דברים אחרים, הוא גם זקוק לתחזוקה. הדבר הטוב הוא שאתה יכול להאיץ את אתר וורדפרס בקלות. אז במאמר זה אסקור את ה -19 הדרכים הטובות ביותר להגדיל את מהירות האתר זה שפר את ה- SEO שלך.


מדוע מהירות האתר של וורדפרס לגבי SEO?

לדברי משתמשים רבים, קידום אתרים חשוב רק להשתמש במילות המפתח הנכונות בתוכן שלך ובבניית קישורים נכנסים כדי לקבל את האתר שלך שהאתר שלך יכול לדרג לראש הדירוג של מנועי החיפוש. אבל אחת העובדות החיוניות ביותר לקידום אתרים שלא אכפת להן היא “מהירות אתר”

40% מהאנשים נוטשים אתר שנדרש לטעון יותר משלוש שניות. אף אחד לא אוהב אתר איטי למרות שיש לך תוכן באיכות טובה באתר שלך.

לפי גוגל, עיכוב של שנייה בתגובה לדף יכול לגרום לירידה של 7% בהמרות. באופן דומה, אתה מאבד את המיקום מתוצאות מנוע החיפוש.

באפריל 2010, גוגל הודיעה רשמית כי “האצת אתרים היא חשובה – לא רק לבעלי אתרים, אלא לכל משתמשי האינטרנט. כחלק ממאמץ זה, אנו כוללים היום איתות חדש באלגוריתמים לדירוג החיפוש: מהירות האתר. מהירות האתר משקפת כמה מהר אתר מגיב לבקשות אינטרנט. ”

כיצד לבדוק את מהירות האתר?

קיימים כלי בדיקת מהירות אתרים רבים העוזרים לך לשפר ולשנות את מהירות האתר. GTmetrix ו- Pingdom הם הכלים הטובים ביותר לבדיקת מהירות דף האתר. גוגל השיקה גם כלי מהירות דף משלה בשנת 2010. משם תוכל לבדוק אילו דברים אתה באמת צריך לייעל ואיזה פונקציה גורמת לבעיה. 

לפני שאתה מתחיל…

אנו ממליצים לך לבצע בדיקת מהירות מכלים אלה- תובנות מהירות של Google Page, GTmetrix או פינגדום. לאחר הבדיקה, הוסף לסימניות או צלם מסך את התוצאות. לאחר מכן בצע את השיטות הבאות המתוארות להלן ואז בצע שוב את בדיקת המהירות. השווה את התוצאות הללו.

אז הגיע הזמן להאיץ את אתר וורדפרס.

19 הטיפים הטובים ביותר להאיץ אתר וורדפרס

“(הגדל את מהירות האתר ב -200%)”

הגדל את מהירות האתר

תוכן עניינים:

 1. קבל מארח אינטרנט טוב
 2. קבל נושא פרימיום
 3. השתמש ברשת אספקת תוכן (CDN)
 4. השתמש בתוסף Cache
 5. בצע אופטימיזציה של תמונות
 6. אפשר דחיסת Gzip
 7. צמצם HTML, CSS, JavaScript
 8. מינוף מטמון דפדפן
 9. טען תמונות עצלניות, סרטי וידאו, הערות
 10. השבת trackbacks ו- Pingbacks
 11. השבת קישור חם
 12. צמצם בקשות HTTP
 13. בצע אופטימיזציה למסד הנתונים של וורדפרס
 14. הגבלת עדכוני הפוסטים
 15. צמצם הפניות מחדש
 16. שמור על WordPress מעודכן
 17. צמצם תוספי וורדפרס
 18. בצע אופטימיזציה לדף הבית
 19. צמצם מידות תמונה

# 1 לעבור למארח אינטרנט טוב יותר

ובכן, בחירת אירוח אתרים טובה יותר אינה קלה, מכיוון שיש טונות של חברת אירוח אתרים זמינה. הם מספקים אירוח זול מאוד, אפילו 1.5 דולר לשעה. כך שלרוב המשתמשים המקסימליים מתחילים להשתמש במארח אתרים באיכות נמוכה יותר ומיום הם מתחילים לסבול. 

אתה יכול לראות בקלות את ההבדל בין מארח זול למארח מותאם WordPress. אירוח וורדפרס מגיע שימושי, אמין ומוטב היטב להאיץ האתר שלך.

בדוק את אירוח WordPress המומלץ שלנו שהוא טוב בהרבה מאירוח משותף.

דעתי: השתמשנו גם בתוכנית זולה מגודאדי. אבל אחרי כמה ימים, כשאני מרענן את הדף שלי 3 פעמים בבת אחת, האתר שלי היה במצב לא מקוון (חוסר משאבים). ואז בחירת אירוח אתרים מושלם הייתה קשה לי מאוד מכיוון שהיה לי מחסור בכסף. חיפשתי הרבה פעמים על זה ולבסוף קניתי אירוח אתרים. ועכשיו אני כל כך שמח והאתר שלי נשאר 100% ברשת, מעולם לא ראיתי זמן השבתה. עיין בביקורות SiteGround.

אם אתה רוצה אירוח מנוהל של וורדפרס, אז לכו מנועי WPE.

אני רוצה ללכת על SiteGround אני רוצה ללכת על WPEngine

# 2 השתמש במסגרת / נושא מוצק

וורדפרס מגיע עם נושא עשרים וחמש עשרה שהוא קל מאוד ומשקל כל כך מהיר. כשמדובר בבלוגים, אנו תמיד רוצים להתאים אישית לפי בחירתנו.

בהפעלה אנו משתמשים בדרך כלל בנושא חינמי. אך ככל שהתנועה שלך גדלה, עדיף שתשתמש בערכת נושא פרימיום הבנויה במסגרת מוצקה. אתה יכול בקלות לשים לב שלנושאים מקסימליים בחינם מגבלות מסוימות על השימוש בכל התכונות ולעיתים זה מאט את האתר שלך באופן מאסיבי.

אבל נושא טוב של פרימיום מגיע תמיד אמין, ידידותי לקידום אתרים, להאיץ את אתר וורדפרס ונבנה על ידי מפתחים מקצועיים. עליכם להבין כי כל נושאי הפרימיום אינם טובים שכן יש הרבה חברות נושא המוסיפות תכונות נוספות כדי למשוך לקוחות רבים יותר שבהם איכות הנושא שלהם גרועה מאוד.

צפה בכמה מתמות הנושא המומלצות של וורדפרס לבלוגים. השתמש בו ולעולם אל תסתכל לאחור.

# 3 התחל להשתמש ברשת אספקת תוכן (CDN)

אם אינך משתמש ברשת אספקת תוכן (CDN), אז עליך להשתמש בזה עכשיו כדי להאיץ את אתר וורדפרס. CDN מאחסן את כל הקבצים הסטטיים כוללים HTML, CSS, JavaScript, תמונות וכו ‘ומספק לצופים מהאזור הקרוב ביותר שלהם. לדוגמה, האתר שלך מתארח באזור פלורידה (ארה”ב), כאשר מבקר מבקר בדף האינטרנט שלך מלונדון (בריטניה), ה- CDN יספק את כל הקבצים הסטטיים למבקר.

בדרך זו האתר שלך נטען כל כך מהר וחוסך גם רוחב פס של השרת שלך. שלא לדבר, ככה תוכלו הגדל את מהירות האתר.

קרא, 5 ספקי CDN הטובים ביותר להאיץ את אתר וורדפרס שלך

אנחנו ממליצים: אם אתה מחפש CDN, אנו מציעים לך KeyCDN. זהו אחד מספקי ה- CDN החזקים ותוכל להשתלב בקלות בוורדפרס שלך. יש לו תוכניות של Pay as You Go והמחיר מתחיל רק $ 0.04 / 1GB.

# 4 השתמש בתוסף מטמון

תוסף מטמון מאפשר למשתמש לאחסן קבצי אינטרנט סטטיים זמניים במכשיר שלו. כאשר מבקר מבקר בדף האינטרנט שלך, הדפדפן מציג את תוכן האינטרנט מהאחסון המקומי במקום להשתמש בשרת האינטרנט המקורי. בדרך זו תוכלו לחסוך את רוחב הפס וגם להפחית את הלחץ על שרת אינטרנט.

אנחנו ממליצים לך להשתמש תוסף Wache Total Cache. קל להשתמש ולנהל את כל סוגי הפונקציות במטמון. ראה כיצד להתקין את התוסף הכולל למטמון W3 עבור WordPress.

אם אינך מכיר את W3 Total Cache, בדוק תוספי מטמון אחרים.

# 5 מיטוב תמונות

מיטוב תמונות הוא חלק חשוב נוסף ממנו מהירות מופרזת האתר שלך. אם אינך מבצע אופטימיזציה לאתר שלך בצורה טובה, הוא ייקח עומס זמן רב ובדרך כלל הוא מגדיל את שיעורי הניתור.

חוץ מזה, אופטימיזציה של תמונות בנפרד היא עבודה שדורשת זמן רב. אז באמצעות תוסף מיטוב, אתה יכול לבצע אופטימיזציה של כל התמונות בקלות. אנו משתמשים ShortPixel כדי לייעל תמונות וזה עובד היטב על כל סוג התמונות. בדוק את 7 התוספים הטובים ביותר לאופטימיזציית תמונות עבור וורדפרס כדי להגדיל את מהירות האתר.

אנו ממליצים לכם להשתמש אופטימיזציית התמונות של ShortPixel. זה יכול לדחוס כל מיני תמונות מבלי לאבד שום איכות. אתה יכול גם לעשות דחיסה בתפזורת.

# 6 אפשר דחיסת Gzip

דחיסת Gzip היא שיטה הדוחסת את כל קבצי האינטרנט שלך, הופכת את הקטנים ואז שולחים אותם לדפדפן. לדוגמה, אם גודל הדף שלך הוא 500 KB, אז זה ידחס את קבצי האינטרנט שלך וישלח רק 50 KB. בדרך זו תהליך זה יכול צמצם את גודל העמוד ו הגדל את מהירות האתר. זה יכול גם לחסוך 50% משימוש ברוחב הפס שלך.

בדוק דחיסת gzip

בתמונה למעלה, אתה יכול לראות שכבר דחסתי את הדף שלי והקטנתי את גודל העמוד של 76%. אם הפעלת את דחיסת ה- Gzip, תוכל לעשות זאת בדוק דחיסת Gzip.

אם אינך יודע כיצד להפעיל דחיסת Gzip, עיין במדריך זה כיצד להפעיל דחיסת Gzip.

# 7 צמצם HTML, CSS, JavaScript

כל אתר אינטרנט טוען עם הרבה קבצים המכילים HTML, CSS ו- JavaScript וכו ‘. רוב הקבצים כוללים תווים מיותרים. לכן, כאשר אתר טוען הוא מגדיל משמעותית את זמן הטעינה.

על ידי מזעור HTML, CSS, JavaScript, אתה יכול הגדל את מהירות האתר. Minification מסיר את התווים המיותרים הבאים:

 • דמויות חלל לבן
 •  תווים חדשים
 • הערות
 •  לחסום תוחמים.

ישנם כמה תוספי וורדפרס, שבעזרתם תוכלו לצמצם HTML, CSS, JS, Inline ו- Defer CSS בקלות.. אוטומציה אוטומטית הוא התוסף הטוב ביותר שמאפשר לצמצם את כל הדברים האלה.

ראה כיצד ניתן לצמצם HTML, CSS ו- JavaScript באמצעות התוסף לאופטימיזציה אוטומטית.

# 8 למנף מטמון דפדפן

מינוף זיכרון מטמון הוא כלל שמציין כמה זמן דפדפנים צריכים לשמור על תמונות, CSS ו- JS המאוחסנים באופן מקומי. בכל פעם שמשתמש מבקר באתר שלך, הדפדפן צריך להוריד את קבצי האינטרנט המלאים כדי להציג את הדף כראוי.

מינוף מטמון דפדפן מאפשר למשתמשיך לאחסן תוכן סטטי במכשיר שלהם. ראה כיצד למנף מטמון דפדפנים בוורדפרס. זה גם עוזר להאיץ את אתר וורדפרס.

# 9 השתמש בתוסף טוען עצל

טעינה עצלנית היא טכניקה טוענת את התמונות כאשר הן נצפות על ידי המשתמשים על ידי גלילה. לדוגמה, אם העמוד שלך מכיל 10 תמונות, בדרך כלל זה לוקח זמן רב לטעון. אז ה תוסף טוען עצל יטען את התמונות הגלויות למשתמשים. כך תוכלו הגדל את מהירות האתר ולחסוך רוחב פס.

בעזרת תוסף טוען עצלני של וורדפרס, תוכלו לעצל בקלות לטעון את כל התמונות, הסרטונים ואפילו התגובות. עיין ב 7 התוספים הטובים ביותר לטעינה של WordPress.

# 10 השבת Trackbacks ו- Pingbacks

לפעמים Trackbacks ו- Pingbacks יכולים לגרום לאיטיות באתר. המשמעות היא שהאתר שלך זקוק לרוחב פס וזמן נוסף בכדי לטעון כראוי את הדף / פוסט. אם כי 99% Pingbacks מסומנים כספאם. חוץ מזה זה יכול לפגוע גם ב- SEO שלך. 

כדי להשבית Trackbacks ו- Pingbacks באתר שלך, עבור אל לוח המחוונים של WordPress. אז לך ל הגדרות> דיון ו בטל את הסימון אפשרות זו. 

השבת רצועות עקיבה ופינגבקים

קרא, כיצד להשבית trackbacks ו- Pingbacks?

ממרכז השליטה של ​​וורדפרס אתה יכול בקלות השבת Pingbacks ו- Trackbacks.

לעצור פינגס עצמי: אך ברוב המקרים, כשאתה מקשר בין פוסטים לבלוגים שלך או יוצר קידום אתרים בדף, האתר שלך מקבל פינגינג תוך בלוג. זה נקרא “פינגס עצמי”. להשבית פינגים עצמיים, הורד את התוסף הזה. פשוט הפעל אותו וזה יתחיל בעבודתו. על ידי השבתת Pings Self, אתה יכול הגדל את מהירות האתר.

# 11 השבת קישור חם

קישור חם המכונה גם “גניבת רוחב פס“הוא קישור ישיר לקבצי אתר אחר, למשל תמונות, קטעי וידאו, קבצי MP3 וכו ‘. לדוגמה, משתמש אוהב את תמונת האתר שלך ורוצה להציג תמונה זו באתר שלו. אם המשתמש מוסיף את כתובת האתר המלאה של התמונה שלך כדי להציג את התמונה באתר שלו, התמונה תוריד מהאתר שלך. המשמעות היא שכאשר המבקרים יבקרו באתר שלו, התמונה תשתמש ברוחב הפס של השרת שלכם. בדרך כלל האתר שלך יהפוך לאיטי.

זה ממש רע אם מישהו גונב את רוחב הפס שלך ויש לך רוחב פס מוגבל בשרת האינטרנט שלך. כתוצאה, יתכן שתצטרך לשלם כסף נוסף כדי להאריך את רוחב הפס שלך.

להיפטר מה”קישור חם“, עליך להוסיף כמה שורות לתוכן שלך .htaccess קובץ.

כתוב מחדש המנוע ב-
RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ $
RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ Http (s)?: // (www \.)? Yoursite.com [NC]
RewriteRule \. (Jpg | jpeg | png | gif) $ – [NC, F, L]

פשוט הוסף שורות אלה בקובץ ה- .htaccess שלך, שמור אותו וסיימת. אף אחד לא יכול לגנוב את רוחב הפס שלך יותר ומצד שני אתה יכול להאיץ את אתר וורדפרס.

# 12 צמצם בקשות HTTP

בקשות HTTP מבוססות על כמה קבצי אינטרנט שברשותך. כאשר משתמש מבקר באתר שלך, הדפדפן מוריד את כל הקבצים לתצוגה וזה תלוי בכמה מידע שיש לך באתר שלך. מידע זה מכיל קבצים מסוגים שונים, HTML, CSS, JS, תוספים, מודעות וכו ‘ותלוי גם בהתפתחות האתר שלך.

להפחית HTTP בקשות, אתה יכול להסיר את כל האלמנטים המיותרים מהאתר שלך, לצמצם את מספר המודעות והבאנר. ישנן דרכים אחרות כפי שהזכרנו היא לצמצם HTML, CSS, JavaScript.

חוץ מזה, אתה יכול גם צמצם את בקשת HTTP באמצעות וורדפרס חיבור ו הגדל את מהירות האתר.

# 13 מיטב את מסד הנתונים של וורדפרס

כאשר אתה מבצע שינויים באתר שלך, טבלאות מסוימות נוצרות במסד הנתונים של WordPress שלך. באופן דומה, זה קורה כשאתה מתקין תוספים כלשהם. אך לאחר הסרת התקנת תוסף, הנתונים המיותרים האלה עדיין נשארים במסד הנתונים שלך. באופן דומה, כל הספאם והתגובות שלא אושרו מוסיפים טבלאות מיותרות במסד הנתונים. בדרך זו, גודל מסד הנתונים שלך הוא גדל ולוקח זמן נוסף לטעינה.

על ידי ניקוי כל הנתונים המיותרים הללו יכולים להפחית באופן משמעותי את גודל מסד הנתונים שלהם ויכול אתר מהירות גם כן. 

טאטא WP הוא התוסף הטוב ביותר אליו לנקות את מסד הנתונים של וורדפרס. זה יסיר את כל הנתונים המיותרים, למשל הערות זבל / לא מאושרות / ספאם, נתונים מעופשים, פינגבקים, trackbacks ואפשרויות ארעיות שפג תוקפם בלחיצה אחת בלבד. בדרך כלל אתה יכול הגדל את מהירות האתר.

ראה כיצד לייעל מסד נתונים של וורדפרס.

# 14 הגבלת עדכוני פוסטפרס של וורדפרס

בכל פעם שאתה עורך או שומר את פוסט הבלוג שלך, וורדפרס מאחסנת אוטומטית את כל הגרסאות במסד הנתונים. לדוגמה, ערכת את הפוסט שלך 5 פעמים, כך ש- WordPress תאחסן בסך הכל 6 תיקונים במאגר. עכשיו תחשוב, אם כל אחד מגדלי הפוסטים בבלוג שלך הוא 100 KB, וערכת אותו 5 פעמים. כל כך טוטאלי 500 KB יישמרו בבסיס הנתונים שלך. ואם יש לך סך הכל 20 פוסטים בבלוג ועשיתם אותו הדבר לפוסטים אחרים בבלוג, כך שהגודל הכולל של הגרסאות יהיה 500 × 20 = 10,000 KB = 10 MB

כדי להגביל את הגרסאות של פוסטים בבלוג שלך, אתה יכול להשתמש התוסף הזה. תוסף זה מאפשר לך להגביל בקלות את גרסאות הפוסט / הדף בבלוג שלך. ראשית, הפעל אותו ומההגדרות אתה יכול לשלוט על עדכוני הדף.

# 15 צמצום הפניות מחדש

על ידי צמצום הפניות מחדש אתה יכול לעשות זאת הגדל את מהירות האתר של וורדפרס.

כאשר מבקר מקליד את כתובת האתר שלך על ידי הוספת www או שאינו www, וורדפרס מנסה לאתר את כתובת האתר הנכונה ומפנה את המשתמש לדף הספציפי. זה מורכב יותר אם אתה מגדיר את אתר האינטרנט שלך לפיתרון באמצעות HTTPS. בכך אתה הופך את זה למורכב יותר ואולץ להפנות את כל התעבורה מ- HTTP לכתובת האתר המקדימה של HTTPS. תהליך זה אורך בדרך כלל פעמים נוספות מהרגיל.

ל למזער הפניות מחדש בוורדפרס, וודא שהדומיין שלך נפתר ללא יותר מכיוונה אחת ולעולם אל תביא הפניות מיותרות לבד. חלק מהמבנה הטוב ביותר של דומיינים ברמה העליונה שנפתרים ללא הפניות מחדש.

“Http://example.com או, http://www.example.com

https://example.com או https://www.example.com ”.

# 16 שמור על WordPress מעודכן

אחת העובדות העיקריות עבור להאיץ את אתר וורדפרס היא לעדכן את וורדפרס. לרוב המשתמשים לא ממש אכפת מהגירסה החדשה של WordPress וממשיכים להשתמש בגרסה הישנה יותר של WordPress. 

אם תסתכל אי פעם על לוח ההחלפות, תבחין באילו דברים משתנים ואילו תכונות חדשות כלולות בגירסה החדשה. מלבד זאת, וורדפרס בגרסה ישנה יותר עשויה להכיל חפצי פגיעות המזיקים לאתר שלך. אז בגירסה החדשה של העדכון, כל הדברים מתקנים הגדל את מהירות האתר.

באופן דומה, עליכם לעשות זאת עדכן תוספי וורדפרס גם.

אתה יכול לעדכן לגירסה האחרונה של WordPress מלוח המחוונים שלך ישירות, אך לבצע גיבוי תחילה מהקבצים והמאגר. במקרה שלא תרצו לעדכן ממרכז השליטה של ​​וורדפרס, תוכלו לבקש זאת ספק אירוח לעשות מהסוף שלהם או שתוכל להפעיל את ה- עדכון אוטומטי תכונה משלך אירוח cPanel.

# 17 צמצם תוספי וורדפרס

כשאנחנו מפעילים את האתר החדש שלנו, אנו מתקינים תוספים מסוגים שונים מבלי לדעת מה הפונקציונליות שלו. כאשר זה לא עובד כמצופה, אנו בדרך כלל מסירים את התקנת התוסף הזה. בדרך זו אובייקטים רבים ומיותרים מאוחסנים במסד הנתונים שלנו והופך לאיטי יותר להגיב. כבר הזכרנו כיצד להסיר את כל האובייקטים המיותרים מאתר מסד הנתונים ומהירות ההפעלה.

באופן דומה, בעלי תוספים רבים מדי יכולים להשפיע על ביצועי האתר שלך ולהגדיל את זמן הטעינה. לכן, שמור את התוספים שהכי שימושיים לאתר שלך או הסר אותם. להלן רשימה של 20 רשימת תוספי וורדפרס הטובים והשימושיים החיוניים לכל בלוגר.

# 18 מיטב את דף הבית

ל להאיץ את אתר וורדפרס, עליך תמיד לבצע אופטימיזציה לדף הבית שלך ולדפים אחרים. אם תבדוק את מהירות הטעינה של האתר שלך, תראה שהוא נטען אטי, גם אם אתה משתמש במארח אינטרנט טוב. 

כדי לייעל זאת, עליך לבצע כמה צעדים פשוטים, כלומר:

 • צמצם חלונות קופצים מהדף שלך או קבע את הזמן הקופץ הזה לאחר מספר שניות.
 • צמצם מודעות.
 • הסר תוספים שלוקחים רוחב פס נוסף.
 • שמור על קטע הכותרת שלך נקי, טוען תמונות וסרטונים עצלניים.
 • שמור 4-5 פוסטים המופיעים בדף הבית.
 • אל תשתמש בכפתור השיתוף החברתי בדף הבית.
 • הסר סקריפטים חיצוניים.

על ידי אופטימיזציה של הדף שלך, אתה יכול באופן משמעותי הגדל את מהירות האתר.

# 19 צמצם ממדי תמונה

לפעמים תמונות בעלות מידות גבוהות מאטיות את מהירות הטעינה שלך אם אינך משתמש במוצר טוב וורדפרס אירוח מנוהל. אז ראשית, עליכם להשתמש בתמונות בעלות מימד נמוך. זה משתנה גם באפשרויות העיצוב. לדוגמה, מאפשרויות העיצוב שלנו נוכל להשתמש בתמונות בעלות מימד נמוך וגם מלא.

אתה יכול פשוט לעבור לדף הבית שלנו ולבדוק שכל התמונות בהן נעשה שימוש הן בעלות ממד נמוך מאוד (370 × 290) פיקסלים. עם אופטימיזציה של תמונה נכונה, תמונות בגודל נמוך יותר יכולות הגדל את מהירות האתר.

סיכום

במדריך זה הראינו כיצד להאיץ את אתר וורדפרס. אם בדקת את מהירות האתר שלך מוקדם יותר כפי שהזכרנו לעיל, עכשיו אתה יכול לראות כי התוצאה שופרה והאתר שלך נטען מתחת 1.5 שניות.

אבל ל הגדל את מהירות האתר א מארח וורדפרס מנוהל, CDN, נושא חייבים מכיוון שרכב זקוק למנוע חזק, נהג טוב וכביש טוב כדי לרוץ מהר יותר. זה הדבר הראשון והאחרון שאנחנו עושים. אנו שוכחים שגם אתר וורדפרס זקוק לאופטימיזציה שכן מכונית זקוקה לתחזוקה.

אם מדריך זה עוזר הגדל את מהירות האתר של וורדפרס, אנא שתפו אותו הלאה פייסבוק, טוויטר, גוגל+. אם יש לך שאלה או דעה לגבי אתר Speed ​​UpWordPress, אנא זרוק תגובה למטה.

מאמרים קשורים,

 • 5 ספקי אירוח וורדפרס המנוהלים הטובים ביותר עבור אתרי תנועה גבוהה
 • 7 ערכות הנושא הטובות ביותר של וורדפרס לבלוגרים (מהדורת 2017)
 • כיצד לנקות את מסד הנתונים של וורדפרס באמצעות תוסף מיטוב WP
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector