כיצד לשנות בקלות את שם המשתמש של וורדפרס למנהל

04.06.2020
المراجعات 'כיצד לשנות בקלות את שם המשתמש של וורדפרס למנהל
0 18 мин.

התקנת וורדפרס היא תהליך קל מאוד ולוקח כמה דקות להתקנה. עם זאת, בתהליך מהיר זה, אנו משתמשים בדרך כלל ב- “admin” כשם משתמש ברירת מחדל עבור אתר WordPress שלנו. ברגע שאנו מוכנים את האתר שלנו, אנו כמעט ולא משנים את הסיסמא שלנו או את שם המשתמש המוגדר כברירת מחדל של וורדפרס. עם זאת, הדבר הופך לבעיית אבטחה רצינית עבור משתמשים המשתמשים בסיסמא ושם המשתמש הישנים או שלא שינו אותם. אולי אתה כבר יודע שהאקרים מבצעים פיגוע בכוח הזרוע באמצעות שם המשתמש של בעל האתר, כך שאם אתה משתמש בשם משתמש או סיסמא מאוד קל שקל לנחש, אתה נותן לפורצים דרך.


אתה יכול לשנות את הסיסמה שלך מפרופיל הניהול שלך, אך האם אתה יכול לשנות את שם המשתמש שלך בחשבון WordPress? לא! כברירת מחדל, וורדפרס אינה מאפשרת לשנות את שם המשתמש של חשבון וורדפרס. אבל אל תיבהל, יש כמה דרכים לשנות את שם המשתמש שלך בקלות. במדריך זה נראה לך כיצד לשנות בקלות את שם המשתמש שלך ב- WordPress.

כיצד לשנות את שם המשתמש של וורדפרס

ישנן שלוש דרכים בהן אתה יכול לשנות את שם המשתמש שלך ב- WordPress:-

 • אתה יכול ליצור חשבון מנהל חדש ולמחוק את הישן
 • אתה יכול לשנות את שם המשתמש של WordPress באמצעות תוסף
 • באמצעות בסיס הנתונים שלך, אתה יכול לשנות את שם המשתמש שלך

אם אתה משתמש חדש ב- WordPress, אנו ממליצים להשתמש בשיטה הראשונה או השנייה, להחיל את השיטה השלישית אם אתה משתמש מתקדם.

1. צור חשבון מנהל חדש ומחק את הישן

זוהי השיטה הקלה ביותר לשנות בקלות את שם המשתמש בחשבון וורדפרס שלך. אם אינך מעוניין להתקין תוסף נוסף או כל תהליך מורכב, תהליך זה עדיף עבורך. אנו ממליצים גם להחיל זאת אם אתה משתמש וורדפרס מתחיל.

השלב הראשון שאתה צריך כדי להתחבר לאתר WordPress שלך כמנהל. אז לך ל משתמשים> הוסף חדש וליצור חשבון מנהל חדש.

וורדפרס הוסף מנהל חדש

מהדף, הוסף שם משתמש חדש שהוא ייחודי וקשה לנחש והזן את כתובת הדוא”ל שלך. השם הפרטי, שם המשפחה ושדות האתר אינם אופציונליים אך אנו ממליצים לך למלא זאת. בשלב הבא עליך להזין סיסמה ולוודא שאתה משתמש בסיסמה מורכבת המכילה אותיות קטנות, אותיות קטנות, מספר ותווים מיוחדים.

הקפד לבחור את התפקיד “מנהל” ואז לחץ על הוסף משתמש חדש כדי ליצור את חשבון הניהול החדש שלך.

כעת התנתק מלוח הניהול של WordPress והתחבר באמצעות חשבון הניהול החדש שלך. לאחר הכניסה, עבור אל משתמשים> כל המשתמשים ולמחוק את חשבון הניהול הישן שלך.

וורדפרס מחק את מנהל הניהול

בעת מחיקת החשבון הישן שלך, וורדפרס תשאל אותך מה אתה רוצה לעשות עם תוכן בבעלות המשתמש. כעת עומדות בפניך שתי אפשרויות:

 • מחק את כל התוכן: זה ימחק את כל התוכן שנוצר על ידי המשתמש.
 • מייחסים את כל התוכן ל: אתה יכול להעביר את כל התוכן שנוצר על ידי המשתמש לחשבונך. אז וודא שבחרת “מייחסים את כל התוכן ל:” ולחץ על אשר את המחיקה. 

אפשרות למחוק משתמשים בוורדפרס

זהו זה. שינית בהצלחה את שם המשתמש שלך ב- WordPress. כעת כל התוכן שייך למנהל המערכת החדש ובזמן ההתחברות, עליך להזין את פרטי המשתמש הניהוליים החדשים שלך. לאחר שתסיים, תוכל להוסיף תמונת פרופיל, להוסיף ביוגרפיה מחברת קצרה וחשבונות חברתיים מהפרופיל שלך.

2. שנה את שם המשתמש של חשבון WordPress באמצעות פלאגין

דרך פשוטה נוספת ל שנה את שם המשתמש בוורדפרס הוא באמצעות תוסף. אם ברצונך להתקין תוסף במקום כל תהליך ידני, עליך להתקין את התוסף ‘שם משתמש מחליף’.

באמצעות תוסף זה אתה יכול לשנות בקלות את שם המשתמש שלך ב- WordPress בלחיצה אחת בלבד וזה תהליך מאוד פשוט.

ראשית, התקן והפעל מחליף שם משתמש plugin, ואז עבור אל משתמשים> הפרופיל שלך ולעבור לאפשרות שם משתמש. שם תמצא את האפשרות “שנה שם משתמש”.

שנה את שם המשתמש של וורדפרס

הקלק על ה שנה את שם המשתמש אפשרות והזן שם משתמש חדש. לאחר שתסיים, לחץ על שמור שינויים והוא יבקש ממך להתחבר שוב. לאחר הכניסה, תוכלו לעבור לפרופיל שלכם ולבדוק כי שם המשתמש שלכם השתנה.

מכיוון שלתוסף זה אין תכונות אחרות ואתה בקושי רוצה לשנות את שם המשתמש שלך, אז עדיף למחוק את התוסף. אך אל תיבהל, על ידי מחיקת התוסף הזה, שם המשתמש החדש שלך יהיה זהה.

3. שנה את שם המשתמש של וורדפרס באמצעות phpMyAdmin

שינוי שם המשתמש שלך ב- WordPress באמצעות phpMyAdmin הוא תהליך מעט מורכב ולא מומלץ למתחילים. אם אתה עושה משהו לא בסדר, האתר שלך עשוי להפסיק לעבוד. אז עקוב אחר הצעדים הבאים בקפידה.

הדבר הראשון שאתה צריך כדי להתחבר ל- cPanel המארח שלך ולגלול מטה אל קטע מסד הנתונים ולחץ על phpMyAdmin.

אירוח phpMyAdmin

לאחר לחיצה על האפשרות phpMyAdmin, תוכלו לראות כמה בסיסי נתונים יצרתם או השתמשתם באירוח שלכם. ואז בחר בבסיס הנתונים בו נעשה שימוש באתר וורדפרס שלך.

אתה יכול לראות טבלאות מסד נתונים. כברירת מחדל, וורדפרס משתמשת בקידומת טבלה wp_ ואם שינית את קידומת בסיס הנתונים שלך לפני כן, תוכל לראות קידומת טבלה שונה..

כעת בחר בטבלה המכילה “wp_users” בצד שמאל ואז לחץ על ערוך את שם המשתמש שברצונך לערוך..

wp_user וורדפרס

לאחר מכן, שנה את ערך “user_login” לכל מה שתרצה. לדוגמה, שיניתי את שם המשתמש שלי “admin” ל- “WhatIsMyName”, אתה יכול להשתמש בכל שם משתמש שאתה רוצה..

משתמש מסד נתונים

כעת לחץ על כפתור הגע וסיימת. שינית בהצלחה את שם המשתמש שלך ב- WordPress באמצעות phpMyAdmin.

אני מקווה שהמדריך הזה עזר לך לשנות את שם המשתמש שלך ב- WordPress. שוב, אם אתה משתמש וורדפרס חדש, אנו ממליצים שתשתמש באחת משתי השיטות הראשונות לשינוי שם המשתמש שלך באתר וורדפרס..

מאמרים קשורים,

 • כיצד ליצור כניסה זמנית ללא סיסמא בוורדפרס
 • כיצד להטמיע טפסים של גוגל בוורדפרס
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector